نیروی کار در تمام دنیا در زمان های مختلف، نیرویی ارزشمند محسوب می شود و افراد همیشه بدنبال اخذ ویزای کار و مهاجرت به کشورهایی با سطح کیفیت و رفاه بسیار عالی می باشند. ایجاد فرصت شغلی و پیدا کردن کار مناسب در دنیای امروز از مرزهای جغرافیایی کشورها فراتر رفته و کار فرمایان نیروهای کار خود را از دیگر کشورهای جهان نیز جذب می نمایند. افرادی که فارغ التحصیل گروه های فنی و مهندسی، پرستاری و پزشکی می باشند از شرایط خوبی جهت کار در کشورهایی چون آلمان، اتریش، استرالیا، نیوزلند و آفریقای جنوبی بهره مند هستند. کشور آلمان به عنوان صنعتی ترین کشور اتحادیه اروپا فرصتی استثنایی را برای علاقمندان به کار در ماه های اخیر فراهم کرده است.

اگر شما مایل به دریافت ویزای کار کشور آلمان می باشید به این صفحه مراجعه کنید. برخی از دوستان در مورد شرایط اخذ ویزای کار در لهستان و نحوه ورود به این کشور پرسش هایی را مطرح می کنند. موسسه حقوقی توسعه گران مهر شیراز با بهره مندی از کادری با تجربه در امر مهاجرت به کشور لهستان آماده پاسخگویی به سوالات شما متقاضیان مهاجرت به کشور لهستان می باشد. اخذ اقامت کاری کشور لهستان در گام نخست نیازمند دریافت ویزای کار لهستان می باشید. در نوشتار حاضر سعی بر آن است که شما متقاضی محترم کار در لهستان، با نحوه ی دریافت ویزای کار لهستان و در صدر آن اخذ ویزای کار اروپا بیشتر آشنا شوید.

وکلای مجرب ما در موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) در دفاتر تهران، شیراز، اصفهان و مشهد می توانند به شما در اخذ ویزای کار در کمک کنند. همچنین متقاضیان جهت کسب مشاوره در زمینه دیگر راه های مهاجرت به لهستان به صورت تضمینی می توانند به مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایند.

مهاجرت کاری و شرایط اخذ ویزای کار در لهستان

یکی از راه های مهاجرت به لهستان از طریق کار در لهستان می باشد، که پس از اخذ اقامت لهستان از طریق کار نسبت به اخذ تابعیت یا شهروندی لهستان می توانند اقدام کنند، البته شایان ذکر است این روش یکی از روش های مهاجرت به لهستان می باشد روش های دیگر نظیر اخذ ویزای تحصیلی جهت مهاجرت تحصیلی در لهستان و سرمایه گذاری در لهستان نیز وجود دارند. تابعیت لهستان از طریق تولد فرزند در لهستان در این کشور وجود ندارد. جهت اطلاع از شرایط مهاجرت، شرایط اقامت از طریق کار یا تخصص، حقوق کار در لهستان، هزینه زندگی در لهستان و شرایط ویزای کار به لهستان و می توانید با موسسات مهاجرت به ایتالیا مراجعه کنید.

ویزای کار در لهستان

لهستان کشوری در اروپای شرقی که با کشورهای آلمان، جمهوری چک، اسلواکی، لیتوانی، بلاروس و اوکراین همسایگی دارد. این کشور طولانی ترین مرز را با کشورهای چک و اسلواکی و کوتاهترین مرز مشترک را با آلمان دارد. لهستان از کشورهای اتحادیه اروپا و عضو پیمان شینگن است. پایتخت این کشور شهر ورشو و دارای جمعیتی بالغ بر سی و هشت میلیون و پانصد هزار نفر می باشد. از شهر های مهم آن می توان به کراکوف، ووچ، وروتسلوا و … اشاره کرد. لهستان دارای آب و هوایی بسیار سرد و طاقت فرسا در زمستان ها و هوایی نسبتا معتدل در تابستان ها است. زبان رسمی مردم این کشور لهستانی و اکثریت آنان مسیحی می باشند.  از مهمترین صنایع این کشور می توان به ماشین آلات صنعتی، مواد غذایی، تولیدات کارخانه ای، منسوجات، ماشین سازی، کشتی سازی، مواد شیمیایی اشاره کرد که بیشتر  به کشورهای انگلستان، جمهوری چک، ایتالیا، روسیه و … وارد می شود. واحد پول کشور لهستان “زلوتی” است و هنوز به یورو واحد پول اکثر کشورهای اتحادیه اروپا تبدیل نشده است.

شرایط کاریابی در کشور لهستان:

حداقل مدرک تحصیلی شما جهت اقدام جهت ویزای کار لهستان مدرک کارشناسی می باشد. برای داشتن کار تمام وقت بایستی پیشنهاد شغلی از کارفرمایی که دارای شرکت معتبری در کشور لهستان است داشته باشید. پروسه به این شکل است که باید آگهی دعوت به کار به مدت سه ماه در کشور لهستان درج گردد و اگر کسی متقاضی شغل مطرح شده نبود بار دیگر این آگهی در اتحادیه اروپا برای سه ماه تکرار شود. این روش جهت دریافت کار در کلیه کشورهای اتحادیه اروپا مرسوم است. حال اگر شخص متقاضی موفق به دریافت این دعوت نامه گردد بایستی قرار داد کاری (طبق قانون کار) با کارفرمای خود منعقد کرده و سپس این قرارداد به اداره کار محلی فرستاده شود. از دیگر مدارک لازم جهت ارائه به کنسولگری لهستان در کشور مورد نظر فرد، می توان به ارائه پاسپورت، ترجمه مدارک مقاطع تحصیلی ، ترجمه سوابق کاری و نامه عدم سو پیشینه و… اشاره کرد.

مشخص شدن اعطای ویزا از طرف سفارت به متقاضی مدت زمانی حدود یک تا دو ماه به طول می انجامد. دقت داشته باشید که یافتن شغل به این روش برای افراد خارج از اتحادیه اروپا امری بسیار سخت و دشوار می باشد. پیشنهاد ما در موسسه حقوقی توسعه گران مهر برای شما متقاضی عزیز، روشی دیگر چون ویزای تحصیلی لهستان جهت ورود به این کشور است. همیشه یکی از بهترین راه های ورود به یک کشور مدرن و استفاده از امکانات آن استفاده از ویزای تحصیلی و شرایط تحصیل در آن کشور است. گاها افراد تحصیل در کشورهای رایگان را در اولویت ذهنی خود دارند تا کشوری چون لهستان که شامل پرداخت هزینه می شود که در این صورت پیشنهاد ما تحصیل در کشورهایی چون اتریش، آلمان و یا استفاده از بورسیه تحصیلی کشور ایتالیا است. حال شما با حضور در این کشور و اجازه کار پاره وقت، نیمه وقت یا کار دانشجویی 20 ساعت در هفته بواسطه تحصیل، می توانید با جستجو در آگهی های اعلام شده به کار مورد نیاز خود دست یابید و ویزای خود را تبدیل نمایید.

شایان ذکر است لهستان کشوری است که جهت یافتن کار دشواریهای خاص خود را دارد و با توجه به بیکاری جوانان در این کشور و رقابت در یافتن شغل مناسب، فرد جویای کار با داشتن شرایطی می تواند از شانس بالاتری در دریافت کار بهره مند شود. دانستن زبان رسمی این کشور، داشتن تجربه کاری، آشنایی به مهارت های It، تحصیل در رشته هایی چون علوم کامپیوتر، امور مالی، مدیریت گردشگری در اخذ کار در لهستان توسط کارگران خارجی بسیار موثر خواهد بود.

چند نمونه از سایت های روزنامه های کاریابی و سایت های کاریابی لهستان عبارتند از:

 هزینه های زندگی در کشور لهستان

هزینه های زندگی در کشور لهستان نسبت به برخی از کشورهای اروپایی پایین تر می باشد و همین امر سبب محبوبیت این کشور در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی نیز شده است. بسته به نرخ ارز در ایران اگر هر زلوتی معادل 10000ریال در کشورمان باشد.

 • هزینه اجاره آپارتمان مرکز شهر برای یک ماه : 1600زلوتی
 • هزینه اجاره آپارتمان حومه شهر برای یک ماه: 1200 زلوتی
 • بنزین و گازوئیل هر لیتر: 4.5زلوتی
 • یک وعده غذای رستورانی :  20زلوتی
 • یک وعده غذا در رستوران مک دونالد : 16 زلوتی
 • مصرف غذاهای لبنی و پروئینی : 400 تا 500 زلوتی
 • هزینه حمل و نقل برای یک ماه: 100زلوتی

در نهایت موسسه حقوقی توسعه گران مهر که بی شک در صدر موسسات حقوقی ایران قرار دارد مفتخر است با بهره مندی از کادری آگاه به امور حقوق بین الملل و وکیل مهاجرت به کشور لهستان شما را در جهت اخذ ویزای کار لهستان و دیگر کشورهای اروپایی و امریکایی یاری رساند. متذکر می شوم قبل از هر گونه اقدامی می توانید توسط مشاوره حضوری یا تلفنی رایگان از بهترین گزینه جهت مهاجرت کاری یا تحصیلی با توجه به قوانین حاکم بر کشورها و شرایط خویش، آگاه شوید.

در نهایت موسسه حقوقی توسعه گران مهر که بدون شک از بهترین موسسات مهاجرتی معتبر کشور و از جمله استان فارس می باشد، پاسخگوی تلفنی و حضوری شما دوست و هموطن عزیز متقاضی مهاجرت در کشور لهستان و دیگر کشورهای اروپائی و آمریکائی است و کلیه امور مربوط به اخذ ویزا جهت ورود به کشور لهستان را در کمتر از 6 ماه با گارانتی و تضمین کامل انجام می دهد. تقاضا داریم با توجه به آنکه بسیاری از موسسات، بدون مجوز رسمی اقدام به اخذ ویزا برای افراد می نمایند و متاسفانه مسائل بسیاری اهم از بی اعتمادی نسبت به صحت خدمات، حقایق گفتار، انجام قول ها صورت می گیرد، قبل از هر گونه اقدامی و منعقد کردن قرارداد با موسسات از دارا بودن مجوز رسمی برای انجام امور اعزام دانشجو به دیگر کشور ها، از سوی وزارت علوم و فناوری اطمینان حاصل فرمایید.

علاقه مندان به کار در لهستان برای کسب اطلاعات در رابطه با شرایط اخذ ویزای کار در لهستان و به صورت تضمینی در این کشور می توانند با تحویل مدارک خود که شامل: کپی از همه صفحات گذرنامه و ترجمه مدارک و ریز نمرات دبیرستان، پیش دانشگاهی و دانشگاهی و مدرک زبان و عکس پاسپورتی به وکیل مهاجرت به لهستان، در موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) واقع در شهرهای تهران، اصفهان، تبریز، مشهد و شیراز از موسسات حقوقی به راحتی و در کمترین زمان ویزای کار در لهستان را دریافت کرده و به کار در لهستان بپردازند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین آگاهی از قوانین جدید مهاجرت به لهستان می توانید با مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایید.

10 دیدگاه برای “ویزای کار در لهستان

 1. Avatar بهار گفت:

  سلام خسته نباشید
  من دانشجوی پرستاریم ترم هشتم
  معدلمم 18 هست ب نظرتون کدوم کشورا میتونم ب راحتی و حقوق بالا اقامت کار بگیرم.مرسی

  1. مشاور مهاجرت کاری مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   برای کشورهای مختلف می توانید اقدام فرمایید، رشته پرستاری دارای شرایط خوبی جهت کاریابی است. امکان بررسی در اینجا نیست.

  2. Avatar محمدوهابی گفت:

   با سلام و احترام
   من دارای مدرک فوق دیپلم کامپیوتر
   و دارای مدرک فنی و تخصصی دوربین مداربسته و سیستم های امنیتی و هوشمند سازی از اتحادیه دارم
   و البته دوره های تجربی برق ساختمانی و صنعتی هم گذروندم
   بااین شرایط ب کدوم کشور توانست رفت و آیا لهستان هم امکان پذیر هست
   و از همه مهمتر یکی از دوستان هم اقامت اکراین و ساکن همون کشور هم هست و از نظر دعوت نامه فرستادن هم مشکلی نداره فقط موضوع کسب و کار مهمه که چجور و کجا رو اقدام کنم تا مورد قبول بشم رو راهنمایی خواستم
   ممنون از کمک و راهنمایی هاتون

   1. مشاور مهاجرت کاری مشاور مهاجرت کاری گفت:

    با سلام
    بله می توانید از طریق تحصیل برای مهاجرت به لهستان اقدام فرمایید، داشتن دعوتنامه از لهستان معمولا برای ویزای توریستی می باشد.

 2. Avatar حسین گفت:

  من در یکی از کشورھای شنگن ھستم و وزیزہ تمام شدہ الان یک شرکت لھستان منو استخدام کردہ می توانم برای اقامت اقدام کنم ؟

  1. مشاور مهاجرت کاری مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   بله طبق قوانین لهستان امکان اخذ اقامت از طریق استخدام وجود دارد.

 3. Avatar نرگس قربانی گفت:

  سلام میخواستم بدانم ازمایشات مدیکال برای مهاجرت ب لهستان شامل چه ازمایشاتی است؟؟

  1. مشاور مهاجرت کاری مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   ازمایشات پزشکی مورد نیاز سفارت لهستان نیست.

 4. Avatar مهدی گفت:

  سلام من کارشناسی عمران دارم و سابقه بیمه کاری ندارم. ولی سابقه ۳ سال کار در هتل با بیمه و ۳ سال کار کافی شاپ دارم. ایا می تونم تو یک کشور اروپایی مشغول بکار بشم در زمینه همین کافی شاپ؟؟ با تشکر اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   بله اگر علاقه شما در حیطه باریستا و کافی من می باشد، می توانید با گذارندن دوره های مربوطه و اخذ مدرک لازم، در کشور های اروپایی با تقاضای کار، مشغول شوید.
   اما اگر تنها انتخاب و هدف شما این نیست، ما پیشنهادات بهتری برای شما داریم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *