مهاجرت کاری به استرالیا

اگر قصد مهاجر‌ت به استرالیا از طریق کار و دریافت پیشنهاد شغلی (جاب آفر) رو دارید، موسسه حقوقی مهاجرتی اصطهباناتی با بیش از 13 سال سابقه در امور اخذ جاب آفر استرالیا، امکان اخذ پیشنهاد شغلی باتوجه به تخصص و سابقه کاری‌تان از شرکت های مطرح و معتبر استرالیا را داراست. جهت انجام امور، کافیست با شماره 09426001036 تماس بگیرید و جهت بررسی شرایط‌ اخذ جاب آفر، وقت مشاوره خود را رزرو نمایید. اگر به دنبال مهاجرت کاری هستید باید گفت که کشور استرالیا با داشتن جایگاه شغلی در تخصص های متفاوت یک کشور فوق العاده ایده آل با سطح بالای کیفیت زندگی در این امر است. در مهاجرت کاری به استرالیا متقاضیان می توانند ویزای دائمی استرالیا را کسب کنند. موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) با داشتن وکلای مجرب در خصوص حقوق بین الملل بهترین گزینه موجود در امر مهاجرت را برای شما عزیزان معرفی می کند. طبق قانون کار استرالیا، بسته به ساعات کاری و پیامدهای مستقیم حقوق و مزایای شما، سه نوع نیروی کار وجود دارد، که در ادامه به آنها پرداخته ایم.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

شرایط مهاجرت کاری به استرالیا

استرالیا کشوری فوق العاده از نظر زندگی، کار و فرصت های شغلی می باشد. برای جستجوی کار در استرالیا باید درخواست کار دهید و ویزا و حق معتبر کار در آن کشور را داشته باشید. در این کشور چند نوع ویزای موقت و دائم برای نیروی کار ماهر دردسترس می باشد. قانون استرالیا برای تمامی کارمندان، حقوق اساسی و حفاظت در محل کارشان در نظر گرفته است.

اگر در حال حاضر شما در استرالیا زندگی نمی کنید و مایلید بیشتر درباره ی روند زندگی در استرالیا و همچنین کار بدانید در ابتدا باید با گزینه های ویزا آشنا شوید. اگر شما مهارت و خصوصیاتی دارید که کشور  استرالیا به آن نیاز دارد، از طریق انتخاب مهارت (Skill Select) از سوی دولت استرالیا دعوت هستید به درخواست  ویزای نیروی کار ماهر و برای  دریافت ویزای نیروی کار ماهر توسط یک ایالت، بخش دولتی و یا توسط یک کارفرما انتخاب خواهید شد.

انتخاب مهارت به نیروهای کار ماهر و تاجرانی که علاقمند مهاجرت به استرالیا هستند، این امکان را می دهد که جزئیاتشان را  ثبت کنند و در نتیجه برای دریافت ویزای مهارت از طریق بیان علاقه (Expression of Interest) در نظر گرفته شوند. بخش پشتیبانی انتخاب مهارت تمام اطلاعاتی که نیاز دارید را فراهم می کند.این بخش راهنما استفاده ی گام به گام و بخش سوالات متداول نیز دارد. مدارک زیر می توانند جهت اثبات داشتن حق کار در استرالیا استفاده شوند:

 • شواهد داشتن اقامت دائم
 • ویزای موقت به همراه اجازه ی کار
 • پاسپورت استرالیایی و یا نیوزلندی
 • گواهی شهروندی استرالیا
 • مدارک تولد در استرالیا

اگر از این اسناد به عنوان مدرک استفاده شود و عکسی  به همراه آن ارائه نشود یک قطعه عکس مانند عکس گواهینامه رانندگی نیز از شما خواهند خواست. مدارک زیر به تنهایی، داشتن حق کار را به اثبات نمی رسانند:

 • شماره ی فایل مالیات
 • حساب بانکی
 • گواهینامه ی رانندگی
 • کارت مراقبت های پزشکی
 • کد ارجاع آژانس استخدامی

شرایط کار در استرالیا چیست؟ موارد مورد نیاز برای کار کردن در کشور استرالیا کاملا به نوع ویزای درخواستی شما بستگی دارد. با این حال تعدادی از شرایط کلی مشترک، در لیست زیر آورده شده است. لازم است که دانش زبان انگلیسی خود را با ارائه ی گواهینامه های مرتبط مانند امتیاز آزمون ایلتس، به اثبات برسانید.

 • شغل انتخابی شما باید متناسب با لیست مشاغل مهارتی  باشد.
 • شما باید مهارت و تجربه ی کاری که برای پذیرش در آن در خواست داده ای را داشته باشید .
 • مهارت های شما باید توسط متخصصان سنجشِ تایید شده در استرالیا سنجیده شود.
 • باید سلامت و خصوصیات رفتاری شما  مطابق با معیار ها باشد.
 • برای دریافت ویزای خاص مورد نظرتان، باید  مطابق تمام معیار های دیگر  مرتبط با آن ویزا باشید.

شرایط و وضعیت کار در استرالیا

پیش از امضای قرارداد کاری یا شروع به کار در محل کاری جدیدتان، به شما پیشنهاد می کنیم که در مورد شرایط کاری در استرالیا و آداب تجاری این کشور اندکی تحقیق نمایید. در وهله ی اول، قرارداد کاری شما باید حداقل همه ی ویژگی های زیر را داشته باشد:

 • نام کامل و اطلاعات تماس کارفرما
 • عنوان شغلی و شرح کامل آن
 • حقوق
 • پاداش (در صورت امکان)
 • جزئیات پرداخت
 • ساعات کاری و مرخصی سالانه
 • مدت مانی که کارفرما قبل از فسخ قرار داد باید به فرد اطلاع دهد.
 • مرخصی با حقوق

شرایط و وضعیت کار در استرالیا

طبق قانون کار استرالیا، بسته به ساعات کاری شما و پیامدهای مستقیم حقوق و مزایای شما، سه نوع کارمند وجود دارد. کارمندان تمام وقت که 38 ساعت در هفته کار می کنند. این افراد حق داشتن دریافتی برای تعطیلات، چهار هفته مرخصی سالانه، ده روز اضافه مرخصی با حقوق جهت انجام امور شخصی (برای مثال در صورت بیماری) و دو روز مرخصی اضطراری خانوادگی (برای مثال در صورتی که یکی از اعضای خانواده به شدت بیمار شده یا از بین برود)، را دارند. اگر کارفرمایی بخواهد این نوع کارمندان را اخراج کند، بسته به مدت زمان خدمت آنها در شرکت، باید به کارمند از یک یا چهار هفته قبل اطلاع دهد.

کارمندان نیمه وقت کمتر از 38 ساعت در هفته کار می کنند و هم مرخصی و هم دریافتی آنها به صورت تناسبی است. برای مثال، اگر این چنین کارمندی 19 ساعت در هفته کار کندT نیمی از دستمزد کارمند تمام وقت را خواهد داشت و در هر سال تنها دو هفته مرخصی با حقوق دریافت خواهد کرد.

کارمندان روز مزد نیز بر مبنای روزانه یا ساعتی مشغول به کار می شوند. این افراد هیچ گونه ساعت کاری تضمین شده یا منظمی ندارند، مرخصی استعلاجی یا سالانه ندارند و می توانند بدون هیچ اطلاع قبلی ای استخدام یا اخراج شوند. علاوه بر مرخصی دارای حقوق سالانه، در ایالت ویکتوریا 13 تعطیل رسمی نظیر روز کار مخصوص ایالت و جام ملبورن هم وجود دارد.

مهاجران دارای فرزند، ممکن است به داشتن اطلاعاتی در مورد والدین کارمند در ایالت ویکتوریا علاقه داشته باشند. برای فرزندانی که بعد از اول ژانویه ی سال 2011 به دنیا آمده اند، دولت استرالیا 18 هفته مرخصی دارای حقوق را برای والدین تعیین کرده است. حین این مدت پدر یا مادری که در مرخصی به سر می برد حداقل دستمزد ملی را دریافت خواهد کرد. از اول ژانویه ی سال 2013 به بعد این طرح همچنین دو هفته ی اضافی دستمزد پدر و مادر را برای افرادی شامل می شود که یا به تازگی پدر شده اند و یا والدین کارمندی هستند که خود پرستار اصلی نوزاد نیستند.

برخی شرکت ها به کارمندانشان طرح های دریافتی مجزایی برای مرخصی زایمان ارائه می دهند که در این صورت ،دریافتی شما در مدت زمان مراقب از فرزند می تواند بیشتر باشد. به علاوه والدینی که حداقل به مدت دوازده ماه برای یک کارفرما کار کرده باشند، می توانند تا سقف دوازده ماه درخواست مرخصی بدون حقوق و همچنین به اصطلاح توافقات کاری انعطاف پذیر دیگری را بدهند. این موضوع می تواند به معنی کار برای ساعات کمتر، شروع و اتمام زودتر کار، سهیم شدن در کار یا دور کاری از منزل باشد.

فراتر از شرایط کاری در این کشور، شما باید خودتان را برای تطبیق پذیری با فرهنگ کاری استرالیا آماده کنید. البته نکاتی که در اینجا ارائه شده اند نمی توانند جایگزین یک کارگاه یا سمینار بین فرهنگی شوند، اما می توانند به شما در مورد آنچه در شروع شغل جدیتان در ملبورن باید انتظارش را داشته باشید، راهنمایی هایی را ارائه دهند.

فرهنگ محیط کاری استرالیا نسبتا مساوات طلب و راحت است. در مدت زمان کوتاهی همکارانتان را به اسم کوچک صدا خواهید زد و ممکن است به این موضوع توجه تان جلب شود که به صورت کلی سخت کوشی، محجوبیت و رفتار متواضعانه مورد تقدیر قرار می گیرد. روش های مذاکره ای پرخاشگانه یا اغراق در مورد دست آوردهایتان تقبیح می شوند. بیشتر این انتظار وجود دارد که صلاحیت خود را از طریق حقایق غیر قابل انکار و نتایج مثبت اثبات کنید.

با این حال پشت این نمای غیر رسمی و روش مبتنی بر همکاری برای حل مشکلات، استرالیایی ها همچنین نتیجه گرا بوده و از سلسله مراتب مشخص برای تصمیم گیری استقبال می کنند. با این حال معاشرت با همکارانتان (و همچنین رئیس ها) معمول است. علی رغم این که افراد به صورت داوطلبانه پس از اتمام ساعت کاری کار را ادامه می دهند تا پروژه ای را به اتمام برسانند یا کاری را پیش از اتمام مهلت تحویل دهند، یک روحیه ی متمایز برای داشتن تعادلی سالم بین کار و زندگی وجود دارد. بنابراین اگر شما هم برای جو شایسته سالاری، رک بودن، پذیرا بودن و اندکی غیر رسمی بودن ارزش قائلید، در دفتر جدیدتان در ملبورن احساس بودن در خانه را خواهید داشت.

شرایط اخذ ویزای کاری استرالیا

در طبقه بندی های متداول زیر، مسائل مربوط به ویزا دولت استرالیا قرار دارند.  (استعداد یابی) Distinguished Talent و Business Owner(صاحبان کسب و کار) و غیره از انواع دیگر مربوط به ویزای کار می باشند.  بیشتر مردم به دسته های زیر تعلق خواهند داشت. ویزای نیروی کار ماهر و مستقل، این نوع مجوز کار برای فردی صادر می شود که بتواند ثابت کند که مهارت های لازم و صلاحیت های مورد نیاز برای شغل خاصی  که در فهرست مشاغل نیروی متخصص لیست شده است (SOL)، را دارد.

این نوع مجوز کار (برخلاف اکثر موارد دیگر) به هیچ وجه به کارفرما برای ضمانت کارمند نیاز ندارد ( از آن جا که استرالیا با کمبود شدید کارگران ماهر مواجه است، این انگیزه ها ارائه می شوند ). این نوع ویزا برای افرادی است که به دنبال مهاجرت به استرالیا هستند. شما می توانید از ابزار انتخاب مهارت ( Skill Select tool ) برای چک کردن EOI ( نوع علاقمندی )استفاده کنید.

ویزا skilled nominated، این یک نوع  ویزای دائمی کاری است که برای افرادی صادر می شود که صلاحیت کار برای بهبود اقتصاد استرالیا را دارا می باشند ( مانند مرجع دولتی یا کسب وکار ). تنها معیاری که برای این ویزای خاص باید داشت، این است که کارمندان باید توسط کارفرما مورد حمایت قرار گیرند.

ویزای 457، طبق اعلام نخست وزیر استرالیا در 18 اوریل سال 2017، ویزای کار موقت 457 منسوخ خواهد شد و ویزای موقت کمبود نیروی کار ماهر کاملا جدید جایگزین آن خواهد شد. این یک ویزای کار موقتی است که برای آن دسته از نیرو های کار خارجی صادر می شود که توسط کارفرمایان خود مورد حمایت قرار می گیرند.

کارفرمایان باید معیارهای استخدام و حمایت خاص از کارمندان را دارا باشند تا واجد شرایط درخواست ویزای کار قرار گیرند. کارگران می توانند برای 4 سال ویزای دارای اعتبار داشته باشند ( طبقه بندی ویزای موقت کمبود نیروی کار ماهر از زمان ورود تا زمان اعتبار ویزا می باشد ). زمان صدور ویزای  موقت کمبود نیروی کار ماهراز 30 روز تا 3 ماه متغیر است.

ویزای  موقت کمبود نیروی کار ماهر (TTS)، ویزای 457 (ویزای موقت) در مارس 2018 جایگزین ویزای موقت کمبود نیروی کار ماهر شد. هدف  این ویزا، ارائه ویزای کاری به مدت 2 سال یا حداکثر 4 سال (بسته به نیاز ) می باشد  و نیاز به کسب وکار یا شرکت کننده برای جبران کمبود نیروی کار ماهر در استرالیا دارد. این کار به حمایت از موسسات مالی برای پرداخت درHمد بازار نیاز دارد.  ممکن است لازم باشد که نیروهای کار   مهارت انگلیسی خود را به اثبات برسانند، باید حداقل دارای 2 سال تجربه کاری داشته باشند و سن آن ها کم تر از 45 سال باشد( در زمان درخواست ویزا باشد. همچنین ویزای موقت کمبود نیروی کار ماهر مسیر اقامت دائم را هموار می سازد ).

employer nomination scheme، این یک ویزای کار دائمی است که برای نیروهای کار  خارجی صادر می شود و توسط کارفرمایان خود مورد حمایت قرار می گیرند. این نوع از ویزا برای افزایش رقابت در سطح جهانی و همچنین پر کردن کمبود نیروی کار ماهر در بازار استرالیا صادر شده است.

ویزای working holiday، این نوع ویزا فرصتی است که به افراد گروه سنی 18 تا 30 ساله از کشورهای مختلف برای ایجاد شغل کوتاه مدت در هنگام تعطیلات در استرالیا ،داده می شود.  این ویزا پس از 12 ماه منقضی می شود و متقاضیان باید نیازهای سلامتی خاصی را برآورده سازند تا واجد شرایط آن باشند. اولین مرحله درخواست ویزا شامل تعیین نوع ویزای کار براساس پیشنهاد کار است. متقاضی باید الزامات یک ارزیابی مبتنی بر امتیاز را در صورت وجود برآورده کند. در صورتی که درخواست فرد برای ویزا قابل اجرا باشد، کارفرما باید یک فرم حمایت آنلاین را تکمیل کند.

فرد باید در فرم درخواست آنلاین گروه ویزای مورد نظر را پر کند. هر گونه اطلاعات مرتبط و اسناد تکمیلی باید همراه با درخواست ارائه گردد. هزینه درخواست ویزا باید پرداخت شود تا روند صدور ویزا شود. هر ساله در حدود 190000 ویزای دائمی و 100000 ویزای اقامت موقت توسط دولت استرالیا صادر می شود. روند صدور ویزا معمولا 8 تا 10 هفته طول می کشد.

مدارک مورد نیاز ویزای کار استرالیا

مدارک مورد نیاز ویزای استرالیا به قرار زیر می باشد:

 • گذرنامه (با حداقل 6 ماه اعتبار )
 • 2 یا 3 قطعه عکس اخیرا گرفته شد
 • نامه پیشنهاد کار
 • در صورت لزوم، اثبات نسبت وابستگان  ( افراد تحت تکفل )
 • بیمه سلامت و مسافرت
 • ارائه سند حسن رفتار
 • ارزیابی شخصیت ( فرم شماره 80 )
 • خلاصه کوتاه ای از سابقه شغلی و پیشینه تحصیلی و نمرات ، و گواهی های لازم
 • صلاحیت  و مهارت زبان انگلیسی

دستمزد و‌ حقوق کار در استرالیا

در استرالیا، همان طور که می دانید، حقوق ها بسیار بالا هستند و ظرف مدت یک سال شما نه تنها می توانید پول به دست بیاورید، بلکه چند هزار دلار هم پس انداز داشته باشید. باید این موضوع را در نظر داشته باشید که شما باید به اندازه ی مخارجتان درآمد داشته باشید. حداقل دستمزد در این کشور 17.29 دلار در ساعت است که به آن باید حق کهولت را هم بیافزایید که نوعی حقوق بازنشستگی است که کارفرما به صورت ماهانه به حسابی که مختص بازنشستگی است می پردازد.

فرد تنها زمانی می تواند این حساب را برداشت کند که بخواهد به صورت دائمی از استرالیا خارج شود یا زمانی که بازنشسته می شود. اغلب استرالیایی ها حساب های سرمایه گذاری برای این حق کهولت باز می کنند و اگر همه چیز خوب پیش رود با مبلغی در حدود 500000 دلار استرالیا بازنشسته خواهند شد و علاوه بر آن هم حقوق ماهیانه ای دریافت خواهند کرد.

دستمزد و‌ حقوق کار در استرالیا

در مورد حقوق های استرالیا،به لحاظ قانونی، افراد باید حداقل حقوق 54000 دلار استرالیا به علاوه ی حق کهولت را دریافت نمایند. اگر این طور حساب کنید که پس از کسر مالیات میزان دریافتی در حدود 3500 دلار در ماه و اندکی کمتر از 1000 دلار در هفته است، این حقوق چندان هم بد نیست. تفاوت دیگر استرالیا این است که در این کشور شما اجاره بها را هر هفت روز یک بار پرداخت می کنید، اما دریافتی شما هم هر هفته انجام خواهد شد.

حد اقل دستمزد در استرالیا 2300 یورو در ماه است. بنا به گزارش دفتر آمار استرالیا که در واقع ISTAT (موسسه ی ملی آمار ایتالیا .م) استرالیا است، دستمزد متوسط در استرالیا 1500 دلار در هفته است. در برخی شغل های حرفه ای مورد نیاز کشور و دیگر شغل هایی که شیفت شب دارند یا در آنها افراد می بایست در تعطیلات آخر هفته یا تعطیلات عمومی مشغول به کار باشند، دستمزد ساعتی دو برابر می شود. میانگین حقوق استرالیا در سال:

 • ظرف شور: 45000 دلا
 • پیش خدمت: 45000 دلار
 • پیتزا پز: 47000 دلار
 • بنا (دیوار چین): 52000 دلار
 • مکانیک: 53000 دلار
 • مزرعه داری: 54000 دلار
 • راننده کامیون: 56000 دلار
 • کاشی کار: 57000 دلار
 • معمار: 60000 دلار
 • معلم: 76000 دلار
 • پرستار: 80000 دلار
 • مهندس: 82000 دلار
 • معدن کار: 100000 دلار
 • پزشک: 110000 دلار

پیدا کردن کار و موسسات کاریابی در استرالیا

راه های یافتن شغل در استرالیا، شبکه ارتباط شخصی، سریع ترین راه برای رسیدن به هر فرصت شغلی در استرالیا است.  اگر کسی را در محل کار مورد نظر بشناسید، ممکن است بی معطلی آن شغل را به دست آورید و یا حداقل می توانید درخواست مصاحبه  داشته باشید. دلیل اینکه چرا این روش به خوبی جواب می دهد این است که ۸۰ درصد مشاغل در هیچ کجا تبلیغ نمی شوند و استخدام از طریق شبکه شخصی عاملی برای اعتماد سازی می باشد. شما می توانید یک شبکه ارتباطی شخصی را با رفتن به برنامه های شبکه ای مختلف و پیوستن به گروه های Meetup یا Toastmasters و یا Linkedin ایجاد نمایید.

دومین شانس برای دست یابی به شغل رویایی تان از طریق آژانس های استخدامی است. آن ها به عنوان واسطه میان کارفرما و جوینده کار عمل می کنند.  استخدام یک نامزد خوب برای هر شرکت یک کار پرهزینه است. بنابراین بسیاری از شرکت ها این کار را به اشخاص ثالث واگذار می کنند. شما می توانید رزومه خود را به این شرکت ها ارسال کنید و منتظر تماس آن ها باشید.

همچنین می توانید با آن ها ملاقات شخصی داشته باشید و به دنبال فرصت های مناسب باشید و یا از ان ها راهنمایی بگیرید. همچنین می توانید برای برقراری تماس در گروه های رویدادی Meetup شرکت کنید. در اینجا  14 مورد از چنین شرکت های استخدامی آورده شده است. این فهرست صرفا منحصر به لیستی که ارائه شده نیست؛ شما می توانید شرکت های بیشتری را در گوگل پیدا کنید. 14 اژانس برتر کاریابی در استرالیا (بدون ترتیب):

 • Robert Half
 • Morgan Consulting
 • Hudson Australia
 • Smart Recruitment
 • Horner Recruitment
 • Hays Recruiting Experts
 • Dixon Appointments
 • Manpower Australia
 • Michael Page
 • Adecco
 • Randstad
 • Recruit Saver
 • Superior People Recruitment
 • First Personnel

در صورتی که هر گونه سوال در رابطه با بازار کار استرالیا و یا اقامت در این کشور دارید با کارشناسان موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) تماس گرفته و از تمام جزئیات به طور دقیق مطلع شوید.

سوالات متداول در مورد کار در استرالیا

1- تحت چه شرایطی در کشور استرالیا میتوان اجازه ی کار داشت؟

شواهد داشتن اقامت دائم/ویزای موقت به همراه اجازه کار/پاسپورت استرالیایی و یا نیوزلندی/گواهی شهروندی استرالیا
/مدارک تولد در استرالیا

2- چه حقوقی به کارمند تمام وقت در استرالیاتعلق میگیرد؟

حق داشتن دریافتی برای تعطیلات/چهار هفته مرخصی سالانه/ده روز اضافه مرخصی با حقوق جهت انجام امور شخصی

3- حداقل دستمزد در استرالیا چقدر است؟

17.29 دلار در ساعت

4- مبلغی که بابت بازنشستگی به افراد در استرالیا داده میشود حدودا چقدر است؟

500000 دلار و بعلاوه حقوق ماهانه هم دریافت خواهند کرد.

5- حداقل حقوق خالص ماهانه در استرالیا چقدر است؟

3500 دلار ماهانه

6- سریع ترین راه برای یافتن شغل در استرالیا چیست؟

شبکه ی ارتباط شخصی- بدین معناست که اگر کسی را در محل کار مورد نظر در استرالیا میشناسید به راحتی شرایط رسیدن به آن کار برایتان فراهم میشود.

7- چگونه میتوان به شبکه ی ارتباط شخصی در استرالیا دست یافت؟

با پیوستن به برنامه های شخصی مختلف مانندMeetup/toastmasters/linkedin

8- اسامی آژانس های کاریابی در استرالیا کدامند؟

 • Robert half/morgan consulting/Hudson Australia/smart recruitmwnt/horner recruitment/ hays recruiting
 • experts/Dixon appointments/manpower Australia/Michael page/Adecco/randstad/recruit saver/superior people
 • recruitment/first personnel

9- روند کاری آژانس های استخدامی برای کاریابی در استرالیا چگونه است؟

این آژانس ها به عنوان واسطه میان کارفرما و جوینده کار عمل می کنند.

10- میانگین حقوق سالانه ی پرستاران و مهندسان در استرالیا چقدر است؟

حدودا سالانه 80000 دلار

11- میانگین حقوق سالانه ی پزشکان در استرالیا چقدر است؟

حدودا 11000 دلار

12- مدارک مورد نیاز ویزای کار استرالیا چیست؟

گذرنامه(با حداقل 6 ماه اعتبار)/2 یا 3 قطع عکس اخیرا گرفته شده/نامه ی پیشنهاد کار/بیمه سلامت و مسافرت/ارائه ی سند حسن رفتار/ارزیابی شخصیت(فرم شماره 80)/خلاصه ی کوتاهی از سابقه شغلی و پیشینه تحصیلی و نمرات و گواهی های لازم/صلاحیت و مهارت زبان انگلیسی

13- تعداد ویزا های صادر شده از سوی دولت استرالیا چقدر است؟

حدودا 190000 ویزای دائمی و 100000 ویزای اقامت موقت

14- روند صدور ویزا از سوی دولت استرالیا چقدر طول میکشد؟

معمولا 8 تا 10 هفته طول میکشد.

2.7/5 - (3 امتیاز)

4 دیدگاه برای “مهاجرت کاری به استرالیا

 1. suzy گفت:

  سلام وقت بخیر
  یه سوالی داشتم
  امکانش هست برای گذروندن دوره زبان انگلیسی به استرالیا بیاییم و بعد از اتمام دوره بجای ورود به دانشگاه ویزامونو به ویزای کاری تبدیل کنیم؟؟
  و برای هر شغلی ممکنه؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و عرض ادب
   متاسفانه کشور استرالیا از طریق دوره های زبان ویزا ارائه نمی دهد.

 2. صادق حسنپور گفت:

  با سلام
  بنده حرفه ام کاشیکاری وسنگکاری هستش
  آشنایی ضعیفی بازبان انگلیسی دارم
  دیپلم
  رشته تحصیلی من هم برنامه نویسی کامپیوتر
  سنم ۴۰ سال تمام
  گفتم ببینم کار به راحتی برام جور میشه
  تو ایران همچین کاریابی هست اگه هست معرفی بکنین
  سپاسگذارم

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام
   متاسفانه موسسه ما در زمینه کاریابی اقدامی انجام نمی دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *