مهاجرت به نیوزلند

مهاجرت به نیوزلند در سال‌های جاری توجه افراد بسیاری را به خود جلب کرده است. با توجه به شرایط ویژه مهاجرت به نیوزلند، دانشجویان، سرمایه‌گذاران و کارآفرینان بسیاری از سراسر جهان به نیوزلند مهاجرت می‌کنند. با مهاجرت به نیوزلند، می‌توانید اقامت و تابعیت این کشور عضو شینگن را کسب کنید. این امر به شما مزایای زیادی را می‌بخشد. مهاجرت به کشور نیوزلند شرایط و مدارک به خصوصی را نیاز دارد که در این مقاله به بررسی جامع آن‌ها پرداخته شده است. اگر علاقمند به زندگی در کشور انگلیسی زبان نیوزلند، تحصیل در نیوزلند، سرمایه‌گذاری در نیوزلند یا کار در نیوزلند هستید، مطلب زیر را مطالعه فرمائید. در این مطلب به تمامی سوالات افراد متقاضی مهاجرت به نیوزلند، پاسخ داده شده است.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

نگاهی به کشور نیوزلند

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فرهنگ، مذهب و آداب و رسوم مردم کشور نیوزلند، می‌توانید به پادکست زیر گوش فرا دهید.

نیوزلند که بعضا با عنوان “زلاندنو” نیز شناخته می‌شود، کشوری در جنوب غربی اقیانوس آرام می‌باشد. این کشور به صورت کلی از دو جزیره بزرگ و چندین جزیره کوچک تشکیل شده است. کشور نیوزلند از دیگر خشکی‌های کره زمین فاصله زیادی دارد. همسایگان این کشور جزایر فیجی، نیوکالدونیا، تونگا و استرالیا هستند. استرالیا نزدیک‌ترین همسایه نیوزلند است؛ اما با این حال در فاصله دو هزار کیلومتری آن قرار گرفته است.

بر اساس آخرین آماری که در سال 2020 منتشر شده، جمعیت کشور نیوزلند حدود 5.084 میلیون نفر است! این کشور حدود 80 میلیون سال است که به دور از خشکی‌های دیگر قرار گرفته است. به همین علت یکی از آخرین سرزمین‌هایی است که انسان‌ها به روی آن پا گذاشته‌اند. همچنین این کشور دارای طبیعت و گونه‌های جانوری بسیار خاص و شگفت‌انگیزی می‌باشد.

به صورت کلی، نیوزلند دارای 16 ایالت یا استان است. پایتخت این کشور که بزرگترین شهر آن است، “ولینگتون” نام دارد. دیگر شهرهای پرجمعیت این کشور شامل: اوکلند، کرایست چرچ و همیلتون هستند.

اقوام اصلی کشور نیوزلند را “مائوری‌ها” تشکیل می‌دهند؛ اما اجداد حدود 78% از افراد این کشور، مهاجران اروپایی هستند. کشور نیوزلند با توجه به جمعیت کمی که دارد بسیار مهاجرپذیر است و بر اساس سند استقلال این کشور، تعهد دارد تا هر ساله به تعداد 1% از جمعیت را، مهاجر بپذیرد.

مهاجرت به نیوزلند

اگر می‌خواهید بدانید شرایط مهاجرت به نیوزلند چگونه است، به پادکست زیر گوش کنید.

این جزایر کم جمعیت هستند ، به ویژه جزیره شمالی، که به راحتی نیز در دسترس است. امکانات برای بازدید کننده های مدرن وجود دارد، و شبکه های حمل و نقل به خوبی با فرودگاه در سراسر کشور و بزرگراه به خوبی ایجاد شده است. نیوزلند اغلب گردشگری و ماجراجویی در طبیعت را فراهم می کند، باشگاه های جت قایقرانی در دره های کم عمق، و پرش از ارتفاع از هر چیزی در دنیا پر هیجان تر است.

کیوی نه تنها یکی از نمادهای ملی ای کشور است بلکه برگ سرخس نقره و کورو نیز از موارد تشکیل دهنده نماد این کشور می باشند بلکه نام زلاند نو نیز خود پاسخ به طبیعت بکر این کشور است. در این مقاله شما با مباحثی نظیر راه های مهاجرت به نیوزلند نظیر مهاجرت از طریق تولد فرزند یا ازدواج، مهاجرت از طریق تخصص یا خرید ملک آشنا خواهید شد. و همچنین با مسائلی نظیر اخذ اقامت دائم از طریق ماندن در یک کشور برای مدت معین یا اخذ اقامت و تابعیت از طریق ازدواج با یک شهروند نیوزلند آشنا خواهید شد.

قوانین انواع روش ها و راه های مهاجرت به نیوزلند

مهاجرت به نیوزلند

در این قسمت به بررسی راه های اخذ تابعیت و اقامت و مهاجرت به نیوزلند می پردازیم:

برای تبدیل شدن به یکی از ساکنان NZ، شما باید حداقل الزامات یک دسته از برنامه اقامت فعلی را تامین کنید.
شرایط خاصی برای هر یک از این مجموعه ها وجود دارد و ذکر شده است، در کنار آن، هر فرد برای اقامت بایستی تقاضا کند (که شامل همسران و کودکان وابسته می شود) باید نیازمندی بهداشت و شخصی را فراهم کنید.
در مرحله اول، شما باید خودتان را در برابر سیاست های محل اقامت ارزیابی کنید، تا ببینید که کدام (در صورت وجود) برای اقامت شما بهترین است و با سرعت بیشتری ویزا برای شما اعمال می شود. به این منظور توانید مقالات دیگر ما را مطالعه کنید یا برای  ارزیابی راهنمای بیشتر با ما تماس بگیرید.

هنگامی که شما بهترین دسته برای اقامت مناسب خود پیدا کرده اید ، لطفا با انتخاب و مطالعه آن دسته توضیحات دقیق در مورد الزامات و مراحل به دست آورید.

راه های اصلی مهاجرت به نیوزلند

راه های اصلی مهاجرت به نیوزلند در دسته بندی های معمول زیر برای اقامت دائم عبارتند از:

 • مهاجر نیروی کار ماهر یا تخصص
 • مهاجرت از طریق الحاق یا پیوستن همسر / خانواده
 • مهاجرت به نیوزلند از طریق کار
 • مهاجرت سرمایه گذاری

شرایط لازم  و الزامات افراد متقاضی مهاجرت به زلاندنو

اول از همه شما باید برای ارسال درخواست حداقل شرایط زیر را داشته باشید:

 • در سلامت کامل باشید.
 • دارای شخصیت مناسب باشید.
 • قابلیت صحبت به زبان انگلیسی را داشته باشید.
 • تحت محدودیت سنی 56 سال باشد.
 • حداقل نمره امتیاز از 100 امتیاز برسد.

اگر شما هم خواهان مهاجرت به نیوزلند هستید وکلای و مشاورین موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی از معتبرترین موسسات مهاجرت کشور در دفاتر مشهد، اصفهان، تهران و شیراز می توانند شما را یاری دهند. امید است که این مطلب بتواند اطلاعات مفیدی در اختیار شما خواننده گرامی قرار دهد.

مهاجرت تحصیلی یا مهاجرت به نیوزلند از طریق تحصیل

مهاجرت به نیوزلند

متقاضیان عزیز با گوش سپردن به پادکست زیر، می‌توانند از شرایط مهاجرت تحصیلی به نیوزلند مطلع شوند.

ویزای تحصیلی نیوزلند اجازه خواهد داد که شما یک دوره تا 4 سال به تحصیل در استرالیا بپردازید. موفقیت ویزای نخست پردازش درخواست دانش آموزان تمام وقت و ثبت نام در دوره های آموزشی در نیوزلند را تسهیل می کند. همین امروز برای اطلاعات بیشتر در رابطه با ویزای دانشجویی خود با ما تماس بگیرید.

موارد مورد نیاز برای ویزای دانشجویی نیوزلند NZ

 1. شما باید در یک دوره آموزشی تمام وقت پذیرفته شوید. یا در یک موسسه مورد تایید ثبت نام و شهریه دانشجویان بین المللی را پرداخت کنید.
 2. شما یا پدر و مادر شما (ضامن، یا مؤسسه پشتیبان) باید مدارک و شواهد منابع مالی کافی برای حمایت از اقامت شما را، در حدود 10،000 NZ $ در هر سال ارائه کنند.
 3. شما باید اثبات کنید که شما قصد ترک نیوزلند پس از اتمام تحصیلات خود را در دارید. بلیط بازگشت و یا بودجه برای خرید آن اغلب به اندازه کافی باید در نظر گرفته شود.
 4. گذرنامه شما باید برای حداقل 3 ماه پس از اتمام مطالعات شما معتبر باشد.
 5. شما باید سابقه کیفری پاکی داشته باشید گواهی عدم سوء پیشینه
 6. اگر شما از این کشور اخراج شدید کشور را ترک کنید.
 7. شما باید خطری برای امنیت ملی، نظم عمومی نداشته باشید.
 8. شما نباید در نیوزلند غیر قانونی زندگی کنید.
 9. مهاجرت شما به نیوزلند نباید شرایط ویزای شما را نقض کند.
 10. شما باید عاری از هر گونه بیماری جدی بلند مدت یا ناتوانی باشید. شما باید یک گواهی پزشکی و اشعه X  معتبر ارائه کنید.

ویزای دانشجویی (student visa) (یا ویزای محدود اعطا شده به منظور تحصیل) برای همه مردم جهت مهاجرت به نیوزلند برای تحصیل بیش از سه ماه مورد نیاز است. تحصیل باید هدف اصلی سفر شما باشد. برای دریافت ویزای دانشجویی شما باید برای ثابت کنید پول کافی برای پاسخگویی به هزینه زندگی خود در طول اقامت را دارید. اطمینان حاصل کنید که شما می دانید چقدر پول شما باید برای هزینه های زندگی (cost of living) و تحصیل داشته باشید به این منظور صفحه مورد نظر را بررسی کنید.
این ویزا به کار کردن شما در زمان تعطیلات اجازه می دهد شما را به سفر، کار و یا مطالعه برای یک دوره محدود بسته به سن و ملیت خود می توانید اقدام کنید.

اگر دلیل اصلی شما برای آمدن به نیوزلند کار است شما نیاز است ویزای کار مناسب را دریافت کنید.
شما همچنین باید بررسی کنید اطلاعات مفید در مورد چگونگی آماده شدن برای حرکت خود به نیوزلند (prepare for your move) و چگونه حل و فصل زندگی دانشجویی را به دست آوردید.

اخذ اقامت و مهاجرت به نیوزلند از طریق تخصص یا کار

مهاجرت به نیوزلند

در پادکست زیر، اطلاعات لازم در زمینه مهاجرت کاری به نیوزلند آورده شده است.

مهارت های ضروری ویزای کار

سیاست مهارت های ضروری کار در نیوزلند افراد را قادر می سازد تا کارفرمایان نیوزلند نیروی کار ماهر را از خارج از کشور استخدام کنند تا پر کردن کمبودهای مهارت در نیوزلند جبران شود. ویزای کار نیوزلند شما را قادر می سازد تا به کار در نیوزلند تا سه سال بسته به شرکت حامی مالی شما به کار بپردازید.

پیشنهاد کار مورد نیاز از نیوزلند

برای درخواست ویزای کار نیوزلند شما یک پیشنهاد کار و تایید کارفرما نیوزلند نیاز دارید. برای دریافت پیشنهاد کار، شما باید:
در یک شغل در یکی از مهارت های ضروری در لیست تقاضا (skills list). متناسب با مهارت و تجربه شما درخواست دهید.
از یک کارفرما دارای تایید فعلی در نیوزلند برای مهاجرت مقامات و استخدام نامه دریافت کنید.
با مهاجرت به نیوزلند شما تعهد می دهید که به آسانی قادر به آموزش برای انجام این کار هستید و هیچ فرد مناسبی در نیوزلند برای انجام این کار در دسترس نیست.
اگر شما یک پرستار و یا تاجر هستید ویزای اول می تواند به شما برای به پیدا کردن یک مناقصه و استخدام در نیوزلند کمک کنید.
را تیم ما به شما پاسخ تمام سوالات راجع به مهاجرت به نیوزلند و اخذ ویزا را خواهد داد و شروع به پردازش ویزا NZ بلافاصله برای شما خواهد کرد. متناوبا، شما می توانید با ما تماس بگیرید. همچنین در صورتی که تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مشاغل مورد نیاز در نیوزلند دارید، می‌توانید به پادکست زیر گوش فرا دهید.

مهاجرت نیروی کار ماهر یا متخصص به نیوزلند

مهاجرت به نیوزلند

برنامه مهاجرت نیروی کار ماهر نیوزلند اجازه می دهد تا کارگران ماهر متخصص در مشاغل برای مهاجرت به نیوزلند و کمک به پر کردن کمبود نیروی کار مهاجرت کنند. نیوزلند در حال حاضر دارای کمبود عظیمی در تعداد کارگران ماهر در بسیاری از صنایع است بنابراین در حال حاضر زمان مناسب برای اقدام جهت اخذ ویزا برای این مورد است.

موارد عمومی مورد نیاز برای نیروی کار ماهر نیوزلند NZ

شما دیگر نیاز به یک پیشنهاد کار و یا حمایت از کارآفرین واجد شرایط برای اخذ ویزای مهاجرت به نیوزلند را ندارید، اما اگر شما یک کار از یک کارفرمای نیوزلندی داشته باشید، شما امتیاز اضافی برای درخواست ویزای خود را دریافت می کنید.

برای اینکه واجد شرایط برای این نوع ویزای کار نیوزلند شما نیاز به نمره حداقل 100 امتیاز در آزمون مهارت دارید. از دیگر موارد برای واجد شرایط بودن اولیه مورد نیاز عبارتند از:

 • سن شما باید زیر 56 سال باشد، محدودیت سنی تا 56 سال
 • شما باید شخصیت و سلامت مورد نیاز را تامین کنید.
 • شغل شما باید در لیست مهارتها باشد.
 • تحصیلات و درجه و یا گواهی اشغال داشته باشید.
 • تجربه حداقل 3 سال کار مرتبط و صلاحیت کار را داشته باشید.
 • باید تسلط کامل به زبان انگلیسی داشته باشید.

مهاجرت به نیوزلند از طریق اخذ ویزای سرمایه گذاری

مهاجرت به نیوزلند

سرمایه‌گذاران عزیز برای کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانید به پادکست زیر گوش فرا دهید.

هدف از کسب و کار سیاست های مهاجرتی برای کمک به رشد اقتصادی نیوزلند از طریق ایجاد لینک به خارج است، افزایش سطح سرمایه انسانی و تشویق شرکت و نوآوری در نیوزلند نیز جزو این موارد است.
کسب و کار و سیاست های مهاجرتی یک دسته بندی خاص از روش های مهاجرت به نیوزلند است.
سیاست سرمایه گذار
دسته اقامت سرمایه گذاری به دو ردیف سرمایه گذاری بسته به میزان سرمایه (و سایر موارد مورد نیاز) تقسیم می شود.
دو سیاست سرمایه گذار فعلی در 27 جولای 2010 معرفی شدند،  1) سرمایه گذار پلاس رده و سرمایه گذاری 2) سرمایه گذاری رده است.

سرمایه گذاری قابل قبول زلاندنو

توسط INZ اصطلاح “سرمایه گذاری قابل قبول” تعریف شده و در زیر شرح داده می شود.
یک سرمایه گذاری قابل قبول به معنی یک سرمایه گذاری است که:

 • قادر به بازگشت تجاری در شرایط عادی نباشد.
 • برای استفاده شخصی متقاضی (ها) نیست.
 • در نیوزلند با ارز نیوزلند سرمایه گذاری شود؛
 • در کار قانونی و اداره شده با پیروی از همه قوانین مربوط در رابطه با نیروی کار نیوزلند سرمایه گذاری صورت گیرد؛
 • سرمایه گذاری این پتانسیل را دارد که به اقتصاد نیوزلند کند؛

در یک یا بیشتر از موارد زیر سرمایه گذار بایستی صورت گیرد:

 • اوراق قرضه صادر شده توسط دولت نیوزلند یا مقامات محلی؛
 • اوراق قرضه صادر شده توسط شرکت های نیوزلندی در نیوزلند بدون بدهی در بازار اوراق بهادار  یا (NZDX) معامله؛
 • اوراق قرضه با حداقل  BBB یا معادل آن که دارای امتیاز صادر شده توسط شرکت های نیوزلندی از موسسات رتبه بندی اعتباری شناخته شده بین المللی (به عنوان مثال، استاندارد و پور)؛
 • صاحبان سهام و حقوق در شرکت های نیوزلندی (عمومی و یا خصوصی ).
 • اوراق قرضه صادر شده توسط بانک ثبت نیوزلند؛
 • ثبت نام در بانک سهام نیوزلند
 • توسعه املاک مسکونی (بازدید کنندگان)؛
 • اوراق قرضه در شرکت های مالی؛
 • صندوق های سرمایه گذاری واجد شرایط در نیوزلند

مهاجرت به نیوزلند از طریق ازدواج

مهاجرت به نیوزلند

اگر شریک زندگی شما در حال حاضر در نیوزلند است، و یا شما شریک زندگی خود را برای دریافت ویزا برای آمدن به نیوزلند می خواهید مورد حمایت قرار دهید، شما ممکن است واجد شرایط ویزای مبتنی بر ازدواج و خانواده باشید.
مهاجرت نیوزلند توسط ویزای ازدواج به عنوان دو نفر از جنس مخالف، که در یک رابطه واقعی و پایدار با یکدیگر با هم زندگی کنند تعریف می شود:

 • ازدواج قانونی
 • اتحاد مدنی
 • رابطه عملی

هنگامی که شما ویزای مبتنی بر مشارکت خود را با یک دارنده ویزای نیوزلند یا شهروندی نیوزلند، ما آن فرد شریک خود تماس بگیرید.
برای حمایت از شریک زندگی بایستی حتما شرایط زیر را داشته باشید:
حداقل 18 سال سن، یا اگر بین 16 یا 17 ساله هستید، باید رضایت پدر و مادر یا قیم خود را داشته باشید.
هر یک از شما بایستی قبل از اقدام برای ویزا همسر خود را ملاقات کرده باشید این مورد جزو بستگان نزدیک حساب نمی شود.

مهاجرت به نیوزلند از طریق ویزای الحاق یا پیوستن به همسر

الزامات لازم برای درخواست ویزای الحاق یا پیوستن همسر در نیوزلند:

درخواست ویزای همسر / شریک نیاز به مدارک زیر دارد:

 • فرم درخواست را پر کنید
 • آخرین عکس خود را به پاسپورت خود الصاق کنید
 • هزینه درخواست ویزا را واریز کنید
 • گواهی ازدواج داشته باشید
 • نامه پیشنهاد پذیرش همسر از دانشگاه یا موسسه ای را داشته باشید
 • رسید پرداخت شهریه همسر
 • صورت های مالی که نشان دهد بودجه کافی در حساب بانکی خود دارید
 • ترخیص کالا از گمرک پزشکی
 • گذرنامه معتبر
 • گواهی شخصیتی
 • برنامه های سفر و پرواز
 • تنظیم محل اقامت در نیوزلند در طول مدت زمان اقامت

بهترین شهر های نیوزلند برای تحصیل کدامند؟

مهاجرت به نیوزلند

طبق بررسی های انجام شده شهرهای همتون، آکلند، اتاگو، ولینگتون، کاتنبری به عنوان بهترین شهرهای تحصیلی به شمار می رود. یکی از دلایل عمده انتخاب این شهرها وجود دانشگاه ها با رنکینگ جهانی بالا و امکانات ویژه ای است که در اختیار دانشجویان قرار می گیرد. در ادامه این بخش توضیحاتی در مورد سه دانشگاه برتر کشور نیوزلند به شما ارائه خواهد شد.

دانشگاه اوکلند UNIVERSITY OF AUCKLAND

این دانشگاه جذاب و پر مخاطب در آخرین رتبه بندی جهانی جایگاه شصت و چهارم را از آن خود کرد. دانشگاه اوکلند دارای ۸ دانشکده می باشد که نام آن ها به شرح زیر است.

 1. حقوق
 2. آموزش و مددکاری اجتماعی
 3. فنی و مهندسی
 4. بازرگانی
 5. علوم
 6. هنرها و صنایع خلاق
 7. هنر
 8. علوم پزشکی و بهداشت

دانشگاه تکنولوژی اوکلند AUCKLAND UNIVERSITY OF TECHNOLOGY

این دانشگاه به عنوان دومین دانشگاه وسیع کشور نیوزلند شناخته می‌شود. هم اکنون بیش از ۴ هزار دانشجو از سراسر جهان در این دانشگاه مشغول به تحصیل در مقاطع مختلف و طیف وسیعی از رشته ها هستند. از مزیت های تحصیل در این دانشگاه می توان به دریافت مجوز کار در حین تحصیل اشاره کرد. دانشجویان از این طریق می‌توانند بخشی از هزینه های زندگی و تحصیل خود را به دست آورند. دانشگاه تکنولوژی اوکلند دارای ۵ دانشکده میباشد.

 1. فرهنگی و اجتماعی
 2. بازرگانی و حقوق
 3. مهندسی
 4. محیط زیست و بهداشت
 5. مطالعه و توسعه نژادهای بومی

دانشگاه ویکتوریا نیوزلند VICTORIA UNIVERSITY OF WELLINGTON

محل احداث این دانشگاه در شهر ولینگتون یعنی پایتخت کشور نیوزلند می باشد. این دانشگاه در رتبه بندی اخیر توانست جایگاه ۲۱۹ در سطح جهان را به دست آورد. به کارگیری اساتید برجسته و استفاده از روش‌های آموزشی نوین، دانشگاه ویکتوریا را به عنوان یکی از برجسته ترین مراکز علمی کشور نیوزلند تبدیل کرده است. این دانشگاه دارای ۸ دانشکده می‌باشد که طیف وسیعی از رشته ها در بر می گیرد.

 1. معماری و طراحی
 2. تجارت
 3. فنی و مهندسی
 4. حقوق
 5. علوم انسانی و اجتماعی
 6. تحقیقات تحصیلات تکمیلی
 7. علوم
 8. آموزش و پرورش

اگر قصد تحصیل در کشور نیوزلند را دارید توصیه می شود تا از طریق مراجعه به سایت رسمی دانشگاه مد نظرتان از لیست آخرین تغییرات اعمال شده بر رشته ها، هزینه تحصیل در مقاطع مختلف، امکانات رفاهی و غیره کسب اطلاع کنید؛ چراکه این موارد به طور سالانه دست خوش تغییراتی خواهند شد.

بهترین شهرهای نیوزلند برای کار

طبق آمارهای ارائه شده کشور نیوزلند با نرخ بیکاری ۴ درصدی و میانگین درآمد بالا به عنوان یکی از بهترین کشورها برای افرادی است که قصد مهاجرت شغلی دارند.  در ادامه این بخش از مقاله چهار شهر برتر این کشور که از موقعیت‌های شغلی فراوانی برخوردار بوده به شما معرفی خواهد شد.

ولینگتون، در صدر جدول بهترین ها

این شهر دارای موقعیت های متعدد شغلی بوده و از میانگین درآمد بسیار بالایی برخوردار می باشد.

اوکلند، پرجمعیت ترین شهر نیوزلند

اوکلند به عنوان پرجمعیت ترین شهر کشور نیوزلند شناخته می شود و با داشتن جمعیت بیش از یک میلیون و پانصد نفر مهاجران خارجی بسیاری از سراسر جهان را در خود جای داده است. این شهر با داشتن بزرگترین بندر در نیمکره جنوبی فرصت های شغلی متعددی را فراهم کرده است. جالب است بدانید که امنیت در این شهر بسیار زیاد بوده و شهروندان با کیفیت زندگی بسیار بالایی در آن مشغول به فعالیت هستند. ماه آگوست بهترین فرصتی است که می‌توانید برای اشتغال در این شهر انتخاب کنید چرا که حدود ۱۱ هزار شغل برای افراد جویای کار توسط کارفرمایان ارائه خواهد شد.

بزرگ ترین کلان شهر جزیره جنوبی را بشناسید

کاریست چرچ به عنوان یکی از مهمترین و بزرگترین کلان شهر ها در جزیره جنوبی شناخته می شود. جمعیت تقریبی این شهر بیش از ۳۸۶ هزار نفر بوده و آب و هوای آن در فصل های زمستان نسبتاً سرد و در بقیه فصل ها متعادل می باشد. کرایست چرچ از چشم اندازهای طبیعی فوق‌العاده‌ای برخوردار بوده و عمدتاً به عنوان مقصد نهایی افرادی قرار می‌گیرد که قصد گردشگری در کشور نیوزلند را دارند‌. استان کانتربری محل قرارگیری این شهر پر جاذبه است و دارای موقعیت های شغلی متعدد با درآمد های نسبتاً بالا می باشد. طبق آمارهای ارائه شده این استان کمترین میزان بیکاری در کشور نیوزلند را دارد.

همیلتون نیوزلند

همیلتون را به عنوان پرجمعیت ترین و وسیع‌ترین شهر غیر ساحلی در کشور نیوزلند می شناسند. این شهر جذاب دارای جمعیت تقریبی ۲۰۰ هزار نفر بوده و از بازار کار مناسبی برخوردار می باشد. خالی از لطف نیست که بدانید این شهر را یک شهر پویا و فعال می دانند چرا که بیش از نیمی از ساکنان ان را جمعیت زیر سی سال تشکیل داده اند‌.
در پایان معرفی بخش بهترین شهر های نیوزیلند متوسط در امد سالانه در سه شهر برتر این کشور به شما ارائه خواهد شد.

نام شهرمیانگین درآمد سالانه
هولینگتون۶۵۳۴۷ دلار
اوکلند۶۱۰۱۸ دلار
تورانگا۵۵۶۵۰ دلار

پر درآمد ترین مشاغل حوزه پزشکی در نیوزلند

رشته پزشکی و زیر شاخه های آن همواره در شمار پردرآمدترین و محبوب ترین رشته های شغلی قرار دارند. در ادامه تعدادی از پردرآمدترین مشاغل در این حوزه به شما ارائه معرفی خواهد شد.

 1. روانپزشک
 2. پزشک عمومی
 3. پرتو درمانی
 4. علوم آزمایشگاهی
 5. زنان و مامایی
 6. پزشک
 7. فیزیوتراپ
 8. جراح
 9. متخصص سونوگرافی
 10. پرستار ثبت شده
 11. روانشناس بالینی
 12. رادیولوژی ست تشخیصی و…

زیر شاخه های پرطرفدار مهندسی کدام اند؟

رشته های مهندسی در سراسر جهان از بازار کار خوبی برخوردار بوده درآمد نسبتاً بالایی دارد. ۱۵ زیر شاخه محبوب و پرطرفدار رشته مهندسی در این بخش از مقاله به شما ارائه خواهد شد.

 1. شیمی
 2. مواد
 3. صنایع
 4. عمران
 5. سازه
 6. برق
 7. مکانیک
 8. ژئوتکنیک
 9. پروژه
 10. تولید
 11. مهندس محیط زیست
 12. مهندسی الکترونیک
 13. مهندسی مخابرات
 14. نقشه بردار و..‌.

از دیگر مشاغل پر طرفدار و محبوب در کشور نیوزلند می توان به مدیر فناوری اطلاعات، مدیر بازاریاب، سرپرست منابع انسانی، مدیر معدن، کاپیتان کشتی، مشاور مالی، قاضی، کشاورزی و جنگل داری، حمل و نقل، متخصص هنرهای چند رسانه‌، تحلیلگر تجاری، تحلیلگر سیستم، توسعه دهنده وب، تحلیلگر برنامه‌نویسی، توسعه دهنده برنامه و اپلیکیشن، مهندس نرم‌افزار، مدیریت سیستم، مدیریت شبکه، توریسم و جهانگردی، سر آشپز، دانشمندان پژوهش‌های محیط زیستی، متخصص تکنولوژی غذایی، متخصص برق خودرو، مکانیک دیزل، متخصص برق، مکانیک خطوط برقی، امور مالی، بزیند، مدیریت تدارکات و تشریفات، مدیریت پروژه ساخت و ساز اشاره کرد.

به عنوان حسن ختام این بخش از مقاله خالی از لطف نیست که بدانید طبق آخرین اطلاعات جمع آوری شده ۸۸ درصد از مردم نیوزلند از مشاغلی که در آن فعالیت دارند احساس رضایت کرده و تنها ۴ درصد از جمعیت کل اظهار نارضایتی کردند. (ما بقی جمعیت که حدود ۸ درصد می شود رای ممتنع داده اند).

فرهنگ زندگی در نیوزلند

فرهنگ مردم در کشور نیوزلند، اساسا غربی است؛ اما به خاطر مهاجرت افراد از کشورهای اطراف و به خصوص مناطق اقیانوسیه، این سرزمین دارای فرهنگی مختلط می‌باشد. اصالت افراد در نیوزلند تشکیل شده از: فرهنگ مائوری، اروپائیان ساکن نیوزلند و فرهنگ‌های قومی دیگر می‌باشد. با این حال دو فرهنگ مائوری و اروپایی، فرهنگ‌های اصلی این کشور هستند. هنرهای تجسمی مردم در نیوزلند، در اوایل تنها بافندگی و حکاکی بود. این کشور بسیار فرهنگی است و قدمت تاریخی جالبی نیز دارد. در اکثریت شهرهای نیوزلند، گالری‌ها و موزه‌های مختلفی وجود دارد.

نیوزلند دارای رقص‌ها و موسیقی‌های بسیار منحصر به فردی است که در تاریخ آن ریشه دارند. یکی از رقص‌های بسیار معروف مردم در نیوزلند، “Kapa haka” نام دارد. این رقص در بسیاری از مراسم‌های ملی کشور نیوزلند اجرا می‌شود. موسیقی این کشور از سبک‌های معروف و محبوب جاز، بلوز، کانتری، هیپ هاپ و راک سرچشمه گرفته است.

در نهایت موسسه برگزیده اصطهباناتی از بهترین موسسات حقوقی کشور آماده پاسخگوی تلفنی و حضوری شما دوست و هموطن عزیز و کلیه امور مربوط به پذیرش و اخذ ویزا و اقامت در دفاتر مشهد، اصفهان، تهران و شیراز با گارانتی و تضمین کامل می باشد.

هزینه زندگی در نیوزلند

اگر قصد مهاجرت به نیوزلند را دارید، با گوش دادن به پادکست زیر می‌توانید از هزینه‌های زندگی در این کشور مطلع شوید.

هزینه زندگی در نیوزلند 1780 دلار است که 1.86 برابر گرانتر از میانگین جهانی است. نیوزلند از نظر هزینه زندگی در بین 197 کشور در رتبه 16 قرار دارد و بهترین کشور برای زندگی در رده پانزدهم قرار دارد. متوسط ​​حقوق پس از کسر مالیات در نیوزلند 3053 دلار است که برای پوشش هزینه های زندگی 1.7 ماه کافی است.

هزینه‌هابرای یک نفربرای یک خانواده 4 نفره
کل هزینه‌ها با اجاره1780 دلار4039 دلار
کل هزینه‌ها بدون اجاره759 دلار2330 دلار
اجاره و امکانات شهری1020 دلار1709 دلار
خوراک484 دلار1264 دلار
حمل و نقل152 دلار391 دلار

در این مقاله به شما مباحثی نظیر راه های مهاجرت به نیوزلند، ارائه شد. این کشور دارای کوه های ناهموار، چراگاه بسیار زیاد، فیورد های شیب دار، دریاچه بکر پر از ماهی قزل آلا ، رودخانه های مواج ، سواحل خوش منظره، و مناطق آتشفشانی فعال است. نیوزلند یک کشور خیره کننده و با زیبایی های طبیعی متنوع است. این جزایر یکی از عجیب و غریب ترین زیست گاه های زمین است، دارای  پرندگان شب پرواز مانند، طوطی نقب به نام کاکاپو و کیوی که در هیچ جای دیگر دنیا دیده نمی شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر قوانین جدید مهاجرت و شرایط اخذ اقامت می توانید به وب سایت اخذ تابعیت و اقامت نیوزلند مراجعه نمایید و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط اخذ تابعیت و نحوه مهاجرت از روش های دیگر مثل ثبت شرکت و سرمایه گذاری، مهاجرت تحصیلی و اقامت بعد از تحصیل می توانید با مشاورین موسسه مهاجرت تماس حاصل فرمایید و توسط مشاوره کارشناسان حقوق بین الملل و وکیل مهاجرت با این مسائل آشنا شوید.

5/5 - (4 امتیاز)

225 دیدگاه برای “مهاجرت به نیوزلند + شرایط و هزینه

 1. faranak roh2 گفت:

  سلام من مدرک آیلس 6 و نیم دارم و مدرک کارشناسی عمران با نمره 17 تقریبا میتونم واسه تحصیل در نیوزلند در مقطع ارشد اقدام کنم؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و احترام
   متاسفانه اطلاعات شما جهت ارائه مشاوره کافی نمی باشد. برای کسب اطلاعات می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 2. gharibe گفت:

  سلام مرسی خیلی خوب بود این مقاله. شرایط مهاجرت به نیوزلند از راه پناهندگی چیه؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و احترام
   موسسه ما در زمینه پناهندگی اطلاعی ندارد.

 3. کامران اکبری گفت:

  با سلام؛ من پنجاه سال سن دارم با مدرک فوق لیسانس برق؛ نوزده سال سابفه کار دارم هم بعنوان کارشناس و هم به عنوان مدیر پروژه در یک شرکت معتبر ایرانی؛ با توجه به شرایط سنی میخواستم بدانم امکان مهاجرت برای کار یا جویای کار (جاب سیکر) هست؟ اگر هست لطغا راهنمایی بغرمایید
  با تشکر فراوان

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   برای دریافت ویزای جاب سیکر بهتر است شرایط سنی کمتری داشته باشید. به شما تصیه می کنیم روش های دیگری را انتخاب نمایید.

 4. سارا گفت:

  سلام. خسته نباشید.
  من متولد نیوزیلندم و پاسپورت دارم.
  میخوام قبل از رفتن وضعیت شغلیم رو اوکی کنم. آیا موسستون در این رابطه میتونه به من مشاوره بده؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   موسسه ما در زمینه کاریابی اقدامی انجام نمی دهد.

 5. محسن میرشاهی گفت:

  سلام من متاهلم 41 سال سن دارم فوق دیپلم مکانیکم جوشکارم گواهینامه دارم 2تا بین الملی 13 سال سابقه کار دارم قبل کرونا اقدام کردم متاسفانه کرونا شد فایل امتحانی برام فرستادن همه بلد بودم ولی بیماری شدم الان دوباره میخوام اقدام کنم خیلی مصمم هستم لطفا راهنمایی کنید با تشکر

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   برای مهاجرن به نیوزلند شرایط سنی و مدرک تحصیلی شما بسیار حائز اهمیت است. با تجه به شرایطتان توصیه می کنیم برای کشور های دیگری اقدام نمایید.

 6. آرچام گفت:

  با سلام از مشهد با شما تماس میگیرم
  من دانشجوی ارشد برق مجازی فردوسی هستم و قصد مهاجرت به نیوزلند رو دارم
  میخواستم بپرسم مهاجرت برای کسی با شرایط من از چه طریقی ممکن هست و در صورت امکان با کدوم شماره تون تماس بگیرم؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   شما می توانید از طریق شماره های ذکر شده با ما در ارتباط باشید و یا به صورت حضوری به دفتر مشهد ما مراجعه نمایید.

 7. مریم مهرابی گفت:

  سلام.من کارشناس ارشد مامایی هستم با 9 سال سابقه کار مرتبط.زبان رو تازه دارم یاد میگیرم 35 سالمه.آلمان برای کار بهتر هست یا نیوزلند؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   در صورت داشتن مدرک زبان آلمانی به شما توصیه می کنیم برای اخذ ویزای کاری گروه درمان اقدام نمایید.

 8. سجاد مجرد گفت:

  با سلام بنده 28 سال سن دارم و متاهل هستم لیسانس مهندسی عمران از دانشگاه ازاد تهران مرکز دارم و همسر بنده فوق لیسانس حسابرسی و مدرس دانشگاه در پیام نور و دانشگاه ازاد می باشد. برای مهاجرت به استرالیا یا نیوزلند از چه طریقی اقدام کنیم بهتر است؟ وآیا اگر از طریق ادامه تحصیل در یکی از دانشگاهای این دو کشور اقدام شود بعد از اتمام تحصیل در چه صورت اقامت دائم ما میسر میشور؟؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   در صورت داشتن مدرک زبان شرایط اخذ اقامت تحصیلی استرالیا را دارید. بعد از فارغ التحصیلی می توانید در صورت پیدا کردن کار در استرالیا ویزای خود را تغییر داده و بمانید.

 9. مریم احمدیان گفت:

  سلام 37 ساله لیسانس کامپیوتر و فوق مدیریت سیستم اطلاعاتی. 13 سابقه با سمت رئیس دایره در بانک دارم و دارای یک فرزند 8 ساله آیا شانسی برای مهاجرت از طریق کار به نیوزلند را دارم. باتشکر

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   در صورت داشتن مدرک زبان انگلیسی، به شما توصیه می کنیم در سیستم امتیاز بندی برای اخذ ویزای کاری نیوزلند قرار بگیرید.

 10. ناشناس گفت:

  بنده حدود 4 سال تحصیلات مرتبط با رشته مهندسی موتور دریایی دارم ولی از آنجا که بورسیه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران بوده ام در موسسه وابسته به این شرکت تحصیل کرده ام و مدارک فارغ التحصیلی تایید شده وزارت علوم را ندارم ولی کلیه مدارک مطابق با کار بین المللی دریایی را دارم و مورد تایید کلیه کشورها می باشد ودر حال حاضر سرمهندس کشتیهای اقیانوس پیما هستم و در سطح مدیریتی ناوگان کشتیرانی به عنوان کارمند رسمی فعالم.35 سال دارم و متاهل و مدرک زبان ندارم اما توانایی گرفتن نمره 6 آیلتس را دارم.بیش از 12 سال سابقه کار و بیمه ای دارم و همسر بنده 30 ساله دانشجوی تربیت بدنی در مقطع دکترا می باشد و به عنوان مدرس رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی فعال است ولی سابقه بیمه ندارد.لطفا راهنمایی بفرمایید مهاجرت به کدام کشور با این شرایط دست یافتنی تر است.

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و عرض ادب
   با توجه به شرایط سنی و شرایط شما برای روش های مهاجرتی و کشور های متفاوتی مانند کانادا، استرالیا، المان و غیره امکان اقدام وجود دارد.

 11. سعید گفت:

  سلام من فوق لیسانس مهندسی شیمی گرایش طراحی فرایند دارم از دانشگاه تبریز.حدود۲۹سال هم سن دارم وسابقه کاری هم دارم.زبانم هم بسیار خوب است ویقین دارم درایلتس نمره بالایی میگیرم.همسرم هم لیسانس صنایع از دانشگاه تبریز داره.به نظرتون شانسی برای مهاجرت به کانادا استرالیا یا نیوزلند داریم.ودرکدوم راحت تر میتونیم پذیرش بگیریم ومشغول کار بشیم.

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و عرض ادب
   شرایط شما برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد کانادا و یا استرالیا مناسب است.

 12. Eng Teacher گفت:

  با سلام
  من 32 سالم است دو مدرک دانشگاهی دارم لیسانس مهندسی صنایع و فوق دیپلم برق الکترونیک و مدرس زبان انگلیس هم هستم سطح بزرگسال. بیش از 3 سال سابقه کار بیمه ای مرتبط با مهندسی صنایع ام دارم البته بیشتر کار کرده ام ولی مابقی اش را بیمه نبودم. و همسرم کارشون مرتبط با چاپ است و یک بچه 6 ساله دارم. دو سال سابقه کار در دانشگاه دارم ولی بیمه نبودم و یک مدت هم در کارخانه کار کردم ولی بیمه نبودم… شرایط مهاجرت به کجا در برای ما بیشتر است ؟؟ نیوزلند استرالیا کانادا ؟؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   برای مهاجرت به هر سه کشور باید مدرک زبان ارائه دهید.

 13. Tara sanjabi گفت:

  سلام وقتتون بخیر من و نانزدم هردو ۲۲ ساله هستین و داریم برای آیلتس اقدام میکنیم.اما سابقه کار نداریم اما مدرک برنانه نویسی رو داریم میگیریم ک جزو مشاغل مورد نیاز بوده.برای ویزای کار میخایم اقدام کنیم بنظرتون باید چکار کنیم و از کجا شروع کنیم؟؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و احترام
   برای اخذ ویزای کاری نیوزلند باید در سیستم امتیازبندی قرار بگیرید که نیاز به ارائه مدرک زبان دارید.

 14. اریا صالحی گفت:

  با سلام.من و همسرم متخصص رشته پزشکی هستیم.۳۶ساله و ۳۵ ساله.باپنج و چهار سال سابقه کاری.مدرک عمومی و تخصص از دانشگاه سراسری.اگر نمره ایلتس بالای هفت بگیریم،شانسی برای مهاجرت به نیوزلند داریم؟متشکرم.

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   برای ادامه تحصیل و یا کار پزشکی در نیوزلند باید در آزمون تاییدیه مدارک شرکت کرده و نمره قبولی دریافت نمایید.

 15. علی قلیزاده گفت:

  با سلام
  من مهندس عمران هستم با بیش از 8 سال سابقه کار مرتبط . میخواستم بدونم آیا با آیلتس 7 میتونم واسه یه کشور انگلیسی زبان مثل کانادا ، استرالیا یا نیوزلند اقدام کنم.

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و عرض ادب
   بستگی به شرایط سنی شما دارد. در صورتیکه شرایط سنی مناسبی داشته باشید برای تحصیل و یا قرار گیری در سیستم امتیازبندی اسکیل وورکر مناسب هستید.

 16. محمد گفت:

  سلام ، برادر من ساکن نیوزلند میباشد با سن ۵۷ سال وتنها زندگی مینمایدودارای بیماری میباشد وحدود۲۲ سال ساکن انجاست ،ایا ایشان میتواند از دولت نیوزیلند درخواست کند که من بعنوان تنها بودن ایشان به ان کشور مهاجرت کنم

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   می تواند با توجه به شرایط ذکر شده برایتان دعوتنامه ارسال نماید.

 17. لیلا گفت:

  با سلام
  شرایط تحصیل ارشد برای سن 42 سال و کار در کدام کشور توصیه می شود؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و عرض ادب
   بهتر است شما برای کشور هایی مانند ترکیه و یا روسیه که محدودیت سنی ندارند، اقدام نمایید.

 18. حسین انصاری نیا گفت:

  با سلام من و همسرم تقریبا 35 سالمه هستیم هر دو ارشد mba هستیم.خودم لیسانس برق هستم.مدرک زبان نداریم اما سطح زبانمون بالاس.همسرم لیسانسش فرانسه است.من خودم در چند رشته دیگر تخصص دارم .لطفا راهنمایی کنید برای نیوزیلند یا کانادا یا استرالیا چطور می تونیم اقدام کنیم.

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   برای تحصیل در این کشور ها باید مدرک زبان ارائه دهید و همچنین محدودیت سنی برای کارشناسی ارشد 32 سال دارد. به شما توصیه می کنیم برای کشور های دیگر اقدام نمایید.

 19. علی ذوالحواریه گفت:

  با سلام واحترام
  بنده علی هستم.33 ساله.کارشناس نرم افزار رشته کامپیوتر.مقطع تحصیلی لیسانس.با بیش از 5 سال سابقه کار به همراه بیمه.برای کدوم کشورها می توانم اقدام کنم.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و عرض ادب
   با توجه به شرایط شما، به شما توصیه می کنیم برای اخذ ویزای جست و جوی کار آلمان اقدام نمایید.

 20. میهمان گفت:

  سلام
  من کارشناسی رو دانشگاه پیام نور و ارشد رو دانشگاه صنعتی شریف خوندم، مهندسی کامپیوتر نرم افزار، الان حدود 3.5 سال هم سابقه کاری دارم. متاهل هستم.
  اگر موقع اقدام آیلتس مثلا 7 داشته باشم و حدود سن 30، شانس گرفتن ویزای کاری به کدام کشور انگلیسی زبان برام از همه بیشتره؟ و مناسبتر؟ و برای اقدام از کجا باید شروع کنم؟
  ممنون

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و عرض ادب
   شما می توانید در سیستم امتیازبندی کشور استرالیا و یا کانادا قرار بگیرید در صورتی که امتیازات شما به حد نصاب برسد، ویزای اسکیل وورکر به شما تغلق میگیرد.

 21. سمانه گفت:

  با سلام
  بنده و همسرم 34 سال داریم و هر دو نفر دارای مدرک کارشناسی ارشد عمران نقشه برداری هستیم. دو بچه سه و یک ساله داریم. همسرم حدود 8 سال سابقه کار دارد. مدرک معتبر زبان هم نداریم. با این وضعیت اگر برای کار و اقامت در نیوزیلند اقدام کنیم امیدی هست یا نه؟اگر میشه اقدام کرد باید از کجا شروع کنیم؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و عرض ادب
   لطفا در نظر داشته باشید که برای دریافت اقامت کاری نیوزلند حتما می بایست مدرک زبان ارائه دهید.

 22. عسل خازني گفت:

  سلام من ٢٨ سال دارم و ايلتس ٧/٥ جنرال و ٧ اكادميك و ليسانس زيست شناسي و فوق ليسانس ژنتيك دارم همچنين ٢ سال سابقه كار در ازمايشگاه پاتوبيولوژي و ٨ سال سابقه كار در تدريس زبان انگليسي دارم، مجرد هم هستم، ايا شانسي در مهاجرت به نيوزلند دارم؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   بله، با توجه به شرایط شما بهترین روش مهاجرت به نیوزلند تحصیلی است.

 23. سعید گفت:

  سلام
  بنده مهندس معدن گرایش استخراج با 7-8 سال سابقه کار رسمی هستم که البته در محل معدن نبوده ولی در شرکت هایی با اسم و رسم معدنی کار بازرگانی مواد معدنی، بررسی های فنی و اقتصادی معادن و … انجام دادم. 35 سال سن دارم و سطح زبانم آیلتس 7 هست. همسرم هم دانشجوی دکتری جامعه شناسی با 7 سال سابقه کار در مراکز آموزشی و دانشگاهی با سطح زبان آیلتس 6 هست. گزینه اولم کانادا هست ولی با مطالعه و محاسبه امتیازات شانس زیادی ندیدم براش. لطفا راهنمایی بفرمائید آیا امکان مهاجرت با ریسک بسیار پائین برای نیوزلند یا استرالیا فراهم هست یا خیر؟ ممنون از شما

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   شما می توانید از طریق تحصیل و یا قرارگیری در سیستم امتیاز بندی اقدام نمایید. بسته به شرایط شما هر کدام از این روش ها شانس بالایی دارد.

 24. زانا دانایی گفت:

  سلام کارشناس ارشد بیوشیمی و دبیر زیست شناسی هستم.۳۲سال دارم.همسرم کارشناس هوشبری دارند.از چه طریق برای نیوزلند میشه اقدام کرد و اصلا شدنی هست؟ممنون

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و عرض ادب
   روش های مهاجرت به نیوزلند متفاوتند که بسته به شرایط شما دارد. متاسفانه اطلاعات شما برای ارائه مشاوره کافی نمی باشد. لطفا با ما در ارتباط باشید.

 25. صدف سلیمی گفت:

  سلام من 27 سالم هست و دکتری مهندسی مالی ترم اخر و در حال رساله نوشتن هستم مدیر مالی هستم و 7 سال سابقه کار دارم مدرس زبان هم هستم ولی تاکنون اقدام به گرفتن ایلتس نکردم لطفا راهنمایی بفرماییید که چطور میتونم برای مهاجرت به کشور نیوزلند اقدام کنم
  سپاس فراوان

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و عرض ادب
   با توجه به شرایط شما در صورت داشتن مدرک زبان می توانید برای اخذ ویزای تحصیلی این کشور اقدام نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با ما در ارتباط باشید.

 26. صادق کیانی گفت:

  سلام وقت بخیر.بنده مجرد.30 سالمه و 250 نقد دارم زبان هم بلدم و لیسانس حسابداری دارم چطور میتونم یه اقامت تضمینی همراه با کار و درامد دست و پا کنم؟؟ سوئد و یا نیوزیلند چطوره میتونید مساعدت کنید؟؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   برای اخذ ویزای کشوری مانند نیوزلند و یا سوئد بهتر است مدرک زبان بین المللی ارائه دهید.

 27. امید ک گفت:

  سلام خسته نباشید من فوق دیپلم کامپیوتر دارم و خانمم دیپلمست.
  اگه برای تحصیل بخوایم بریم نیوزیلند چه شرایطی وجود داره که مقیم اونجا بشیم

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   متاسفانه اطلاعات شما برای ارائه مشاوره کافی نمی باشد. لطفا با ما در ارتباط باشید.

 28. رسول ترابی گفت:

  با درود ، بنده 42 ساله هستم و همسرم 37 ساله ، هر دو مدیر مالی هستیم با 18 سال سابقه کاری حسابداری و بیمه . مدرک هر دومون ارشد مدیریت است . ضمنا دارای یک فرزند 7 ساله پسر هستیم . لطفا راهنمایی کنید ، با توجه به سن ، مهاجرت به غیر از سرمایه گذاری قابل اقدام یا خیر ؟ مثلا از طریق کار ؟ برای چه کشورهای میشه اقدام کرد ؟ و چقدر طول میکشه ؟ با سپاس فراوان

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و عرض ادب
   شما می توانید از طریق تحصیل فرزند خود در مدارس کشور هایی مانند کانادا اقدام کرده و ویزای گاردین نیز دریافت نمایید.

 29. m.rezaei گفت:

  سلام، ایا امکان اقامت گرفتن بعد از تحصیل وجود دارد؟ منظورم اینه اگر بعد از تحصیل کار پیدا کنیم اقامت میدهند؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   بله، می توانید ویزای خود را به کاری تغییر داده و در نیوزلند بمانید.

 30. علیرضا کرمی گفت:

  با سلام من جوانی۲۰ ساله هستم و خواهان مهاجرت به کشور نیوزلند هستم تنهام و هیچ وابستگی و خانواده ای ندارم میخواستم بدونم آیا ممکنه ضعف بینایی من محدودیتی برام ایجاد کنه و مانع از این کار بشه از طرفی مهارت های بالایی دارم در زمینه صنعت و طراحی که فکر میکنم شاید اونجا به کار بیاد و هنوز نمیدونم هزینه ای که برای این کار لازم دارم چقدر هست میشه راهنمایی کنید

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   متاسفانه اطلاعات شما برای ارائه مشاوره کافی نمی باشد. لطفا با ما در ارتباط باشید.

 31. الهام گفت:

  سلام من لیسانس پرستاری دارم ومیخواستم به نیوزلند مهاجرت کنم و 28سالمه ..مجردهستم
  ایامیتونم تقاضای کاربدم
  ایامیتونم ادامه تحصیل ضمن کاربدم
  خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید منتظرجواب هستم

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و عرض ادب
   برای کار در نیوزلند باید در سیستم امتیاز بندی قرار بگیرید و امتیازات شما به حد نصاب برسد. لطفا با ما در ارتباط باشید تا اطلاعات کامل تری را دریافت نمایید.

 32. ساریسا احمدی گفت:

  سلام بنده 31 سالمه لیسانس مامایی سابقه 6 سال کار با بیمه دارم متاهل هستم ایلتس 6و نیم اکادمیک دارم چه راهی پیشنهاد میکنید واسه مهاجرت به نیوزیلند؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   شما می توانید از طریق تحصیل اقدام نمایید. لطفا با ما در ارتباط باشید تا اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار دهیم.

 33. احمدرضا عابدی گفت:

  سلام. من دانشجوی رشته مدیریت صنعتی در دانشگاه پیام نور هستم و ۲۰ سالمه.
  از نظر مالی پول زیادی نمیتونم جور کنم که واسه تحصیل اقامت بگیرم.
  میخواستم بدونم واسه من بهترین راه گرفتن مهاجرت نیوزلند چیه و از نظر نظام وظیفه باید چیکار کنم.

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام
   متاسفانه اطلاعات شما برای ارائه مشاوره کافی نمی باشد. لطفا با ما در ارتباط باشید.

 34. زهره محمدخانی گفت:

  سلام . من ۳۲ سالمه فوق لیسانس برق الکترونیک و ایلتس ۶.۵ دارم برای کانادا و استان ساسکاچوان اقدام کردم متاسفانه پروسه طولانی داره برای چه کشورهایی میتونم جهت مهاجرت اقدام کنم لطفا راهنمایی بفرمایید

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و عرض ادب
   در صورتیکه رزومه پژوهشی قوی داشته باشید، می توانید برای کشور های اروپایی اقدام نمایید. لطفا از طریق شماره های ذکر شده در سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا اطلاعات کافی را در اختیار شما قرار دهند.

 35. تارا نصرتیان گفت:

  سلام
  من 28 سالمه دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی کشاورزی از دانشگاه گیلان و سابقه کار ندارم و همسرم 32 ساله دارای مدرک لیسانس حسابداری و دارای 5 سال سابقه بیمه و کار
  لطفا جهت اقامت در نیوزلند راهنمایی کنید

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   روش های مهاجرت به نیوزلند متفاوت است. لطفا با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا شما را به طور دقیق راهنمایی نمایند.

 36. سمیه سعادتی گفت:

  سلام
  من کارشناس ارشد شیمی معدنی با سابقه ۸ سال بیمه در ضمینه کارشناس کیفی هستم ۳۷ ساله همسرم مهندس چاپ مدیر اجرایی در یک مجموعه چاپ و بسته بندی با سابقه ۱۲ سال می باشد۳۸ ساله
  می خوام بدونم با این شرایط می تونیم اقدام به مهاجرت کنیم
  ممنون۱

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   شرایط شما رای اخذ ویزای جست و جوی کار آلمان مناسب است.

 37. ساسان گفت:

  سلام وقتتون بخير ، من فوق ليسانس الكرونيك دارم دوره تعميرات بردهاي الكترونيكي رو هم گذروندم و مدركش رو هم دارم، ولي سابقه كاري در رشته تخصصي خودم رو ندارم ، ٢٩ سال سن دارم و متاهل هم هستم، آيا امكانش هست در رشته تخصصي خودم و دوره اي كه رفتم از كشور نيوزلند درخواست كار داشته باشم، تشكر .

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   برای کار در نیوزلند بایددر سیستم امتیاز بندی که سن، سابقه کار با بیمه، مدرک تحصیلی و مدرک زبان شما ارزیابی می شود قرار بگیرید و امتیازات شما به حد نصاب برسد.

 38. سعید گفت:

  سلام
  مدرک کارشناسی ارشد نفت سن ۳۸ سال سابقه در صنعت ۱۱ سال. متاهل . همسرم لیسانس مترجمی زبان داره . یه فرزند دختر ۴ ساله…لطفا برای کار با توجه به رشته در کشور نیوزلند راهنمایی بفرمائید.

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   برای کار در نیوزلند باید در سیستم امتیازبندی قرار بگیرید.

 39. ایرج یارمحمدی 09102092025 گفت:

  سلام
  من کارشناس حسابداری هستم همسرم نیز کارشناس حسابدار می باشد یک فرزند دختر 16 ساله دارم که با ضریب هوشی و استعداد عالی در مدرسه تیزهوشان فرزانگان تحصیل می کند اکنون در یکی از شرکتهای دولتی مشغول بکار هستم سن من 47 سال می باشد .
  آیا امکان مهاجرت دارم؟
  ضمناً، بصورت تجربی 7 سال تراشکاری صنعتی کار کرده و کاملاً مسلط می باشم.
  خواهشمند است بررسی نموده و اعلام فرمایید.
  با تشکر

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و عرض ادب
   متاسفانه شرایط سنی شانس اخذ ویزای شما را بسیار پایین می آورد. بهتر است کشور و یا روش دیگری را انتخاب نمایید.

 40. اسماعیلی گفت:

  سلام. من فوق لیسان مهندسی آب و همسرم فوق لیسانس معماری هستند و به ساخت و ساز مشغولند. من در حال حاضر شاغل نیستم. برای مهاجرت به نیوزیلند چه راهی رو به ما پیشنهاد میدید؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   متاسفانه اطلاعات شما برای ارائه مشاوره کافی نمی باشد. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

 41. سید مسعود کشفی گفت:

  سلام و عرض خسته نباشید
  من ۴۱ ساله کارشناس ارشد علوم ورزشی هستم و در چند رشته دارای مدارک معتبر می باشم سابقه کاری خوبی هم دارم
  آیا امکان اخذ ویزای کاری در نیوزلند در این زمینه وجود داره ؟
  با تشکر

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   برای دریافت ویزای کاری نیوزلند باید در سیستم امتیاز بندی قراربگیرید. در این سیستم چهار معیار شما که سن، مدرک تحصیلی، مدرک زبان و سابقه کاری شما است، مورد ارزیابی قرار می گیرد.

 42. سید مسعود آل عمران گفت:

  با سلام
  بنده 41 سال دارم.متاهل و بدون فرزند،من مدرک سر مهندسی کشتی دارم که صادره از طرف سازمان جهانی دریانوردی است با سابقه کار 14 سال و مدرک لیسانس مهندسی کشتی من با مجوز سازمان مدیریت و برنامه ریزی می باشد و همسرم کارشناسی ارشد IT از واحد الکترونیک دانشگاه آزاد و با سابقه 14 سال کارمند رسمی شرکت نفت می باشد و مدرک زبان CAE معادل آیلتس 8 اخذ کرده و وضعیت مالی معقولی داریم,خواستم در خصوص امکان مهاجرت کاری به نیوزلند از خدمتتون بپرسم,ضمنا همسر بنده 39 ساله میباشندو بنده تا الان امتحان مدرک زبان نداده ام.
  با تشکر

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   برای دریافت ویزای کاری باید در سیستم امتیاز بندی قرار بگیرید. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 43. حمید گفت:

  با سلام
  من 32 سالمه و کارشناسی ارشد برق قدرت دارم و 10 سال در یک شرکت در واحد نیروگاه مشغول به کار بودم یک فرزند دارم و همسرم هم دارای مدرک کارشناسی مخابرات هستش می خواستم بدونم بهترین راه برای مهاجرت به نیوزلند برای من به چه صورت است؟ با تشکر

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   در صورتیکه مدرک زبان داشته باشید، بهتر است از طریق تحصیل و یا سیستم امتیاز بندی اسکیل وورکر اقدام نمایید.

 44. اکبر گفت:

  سلام
  بنده دکترای مهندسی شیمی هستم با دوازده سال سابقه کار مرتبط و ۴۱ سال سن همسرم هم فوق لیسانس هردو pte ۵۸ رو داریم. شرایطمون چطوره؟ هزینه ها چی؟
  ممنون

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   باید در سیستم امتیاز بندی قرار بگیرید که با توجه به شرایط شما امکان اقدام وجود دارد.

 45. نیلوفر خوش فطرت گفت:

  با سلام.بنده خانم مجرد و لیسانس پرستاری هستم.۴۰ سال سن دارم و حدود ۱۵ سال تجربه کاری حتی در مقاطع مدیریت پرستاری بوده ام.در حال گذراندن دوره زبان برای گرفتن آیلتس هستم.آیا به نظر شما بنده میتونم برای ویزای کار نیوزلند اقدام کنم؟معادل سازی مدرک نمیخواد؟و چقدر هزینه نیاز داره ؟ید فکر میکنید تحصیلی بهتره؟و لطفا هزیته ادامه تحصیل رو هم بفرمایید.با سپاس

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   برای دریافت ویزای کاری نیوزلند در ابتدا باید تاییدیه مدرک تحصیلی خود را دریافت کنید و سپس باید در سیستم امتیاز بندی قرار بگیرید.

 46. امین گفت:

  سلام
  من لیسانس کامپیوتر کاربردی از هند دارم و حدود 10 سال تجربه عملی کار در حوزه شبکه دارم . فعلا معاون مدیر شبکه در یکی از بانکهای معتبر هستم. سن من 32 است. با توجه به مسایل فوق چطور میتوانم به نیوزلند مهاجرت کنم

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و عرض ادب
   شما می توانید با توجه به شرایط خود برای ویزای تحصیلی و یا کاری نیوزلند اقدام نمایید.

 47. حمید گفت:

  سلام
  من 45 سالمه 25 سال سابقع کاردارم . فوق لیسانس بازرگانی و متاهل و دو فرزند دارم. چطوری میتونم اقدام کنم.

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   با توجه به شرایط سنی شما بهتر است از طریق سیستم امتیازبندی اقدام نمایید.

 48. مهدی گفت:

  سلام
  با ۳۱ سال سن.متاهل.ایلتس جنرال ۷ .کارشناس ارشد رادیولوژی و ۱۰ سال سابقه با بیمه مرتبط.چه پیشنهادی دارید؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   با توجه به شرایط خود بهتر است برای دریافت ویزای کاری گروه درمان کشور سوئد اقدام نمایید.

 49. علیرضا گفت:

  سلام
  من 43 دارای مدرک مهندسی کشاورزی شاخه دامپروری هستم و همسرم 41 ساله دارای مدرک کارشناسی دبیری در رشته آموزش علوم در سطح ابتدایی وراهنمایی می باشد ودارای دو فرزند (دختر)11 ساله و (پسر) 9 ماه هستیم .13 سال سابقه کار طراحی دکوراسیون داخلی واجرا (ساخت کابینت و .نصب پارکت وکاغذ دیواری ) دارم . همسرم هم 10 سال کارمند یک اداره دولتی است و منو همسرم هر دو مدرک بین المللی آشپزی و دیزاین غذا و همسرم علاوه بر این مدرک طلاسازی هم دارد. آیا امکان مهاجرت ما به کانادا وجود دارد ؟ شما با این شرایط چه کشوری رو برای مهاجرت ما پیشنهاد میدهید؟ ممنونم

 50. ارشیا گفت:

  خودم کارمند دولت هستم آیا این هم یه امتیاز حساب میشه؟؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   بسته به روش انتخابی شما برای مهاجرت دارد. متاسفانه اطلاعات شما برای ارائه مشاوره کافی نمی باشد.

 51. ارشیا گفت:

  سلام برادر من ۶ ساله که در نیوزیلند زندگی میکنه و ۲ ساله که اقامت گرفته خواستم بپرسم از طریق اعضای خانواده میشه اقامت گرفت ؟؟؟؟ چون میدونم استرالیا از طریق اعضای درجه ۱ خانواده اقامت میده میشه راهنمایی کنید

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و عرض ادب
   می توانید از طریق دعوتنامه از سمت برادرتان به استرالیا بروید.

 52. الهه سیفی گفت:

  سلام وقت بخیر من ۳۰ سال دارم و دارای مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی از دانشگاه پیام نور دارم و سابقه کار در شرکت مهندسی که به رشته من ربطی نداشته .. و سطح زبان انگلیسی هم ادونس هستم .. چه شرایطی باید کسب کنم برای اقامت کاری یا تحصیلی در استرالیا یا نیوزلند ؟؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   برای اخذ ویزای کاری استرالیا و نیوزلند باید در سیستم امتیازبندی که معیارهایی مانند سن، مدرک زبان، مدرک تحصیلی و سابقه کار(با بیمه) شما مورد ارزیابی قرار بگیرد و امتیازات شما به حد نصاب برسد. لطفا از طریق شماره های ذکر شده در سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید که اطلاعات بیشتری را در احتیار شما قرار دهند.

 53. حصارلو گفت:

  سلام بنده سی ساله و دارای مدرک دیپلم هستم و آشپز ماهر ایرانی و سابقه 10 سال کار و بیمه در این کار رو دارم.در ضمن در حال تلاش برای گرفتن مداراک بین المللی آشپری کشتی و کار بروی کشتی هستم وسابقه کوتاهی هم کار روی دکل نفتی دریایی رو دارم .با توجه به جزیره ی بودن نیوزلند چقدر امکان دریافت ویزای کار هست لطقا راهنمایم کنید

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   برای کار کردن در نیوزلند باید در سیستم امتیاز بندی قرار بگیرید و امتیاز های شما به حد نصاب برسد.

 54. ارزو گفت:

  سلام
  من 29سال دارم لیسانس معماری 5سال سابقه کار در شرکت مهندسی پیمانکاری در زمینه تونل و سد دارم و 3/5 سال سابقه کار گروه مشاورین املاک.متاهل هستم همسرم ارشد مهندسی ژئوتکنیک و 12سال سابقه کار در شرکت پیمانکاری و 3 سال در قطر در شرکت مهندسی پیمانکاری کار میکردند دارای مدرک PMP . برای مهاجرت کاری میتونیم به نیوزلند فکر کنیم یا شرایط برای ما سخته ؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و احترام
   برای مهاجرت کاری به نیوزلند باید در سیستم امتیاز بندی قرار بگیرید و امتیاز های شما به حد نصاب برسد.

 55. ABS گفت:

  درود
  من ۴۳ سالمه متاهل ۲ پسر 14و10 ساله دارم لیسانس کامپیوتر دارم البته شغلم بی ارتباطه
  ۲۰ سال سابقه کار نفت و گاز در شاخه ساخت سکوهای دریایی (Oil and Gas Offshore Jackets and Topsides) فعالیت داشتم که ۱۰ سال در بخش Construction Planning and Project control کارکردم و ۱۰ سال بعنوان مدیر اجرایی و Construction Manager در شرکتهای بالا دستی در پروژه های پارس جنوبی مشغول به کار بودم.آیلتس۶را در حال حاضر دارم (پایان اعتبار سپتامبر ۲۰۲۰)همسرم ۳۸ ساله ۱۰ سال سابقه آرایشگری زنانه فعالیت با مدرک دیپلم آرایشگری البته بصورت آزاد کارکردند.
  امکان گرفتن ویزا کار با شرایط بنده هست چه کشوری مهیا است ؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   برای کار در نیوزلند باید در ابتدا در سیستم امتیار بندی این کشور قرار بگیرید.

 56. محسن گفت:

  سلام و وقت بخیر ، من مدرک فوق لیسانس حسابداری و 16 سال و متاهل و دارای 2 فرزند هستم و همسر خانه دار و میخواستم اقامت نیوزلند را بگیریم سرمایه هم حدودا” 500 میلیون تومن ، راهنمایی بفرمایید

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   دریافت اقامت نیوزلند از روش های متفاوتی امکان پذیر است که بستگی به شرایط شما دارد. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید تا شما را به طور کامل راهنمایی نماییم.

 57. حمید گفت:

  سلام . کارشناسی ارشد هوش مصنوعی هستم و برنامه نویس پایتون و پردازش تصویر می باشم . چه شرایطی لازم است ؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و عرض ادب
   برای تحصیل مقطع دکترا در نیوزلند باید مدارک تحصیلی و پژوهشی قوی ارائه دهید. همچنین نیاز به ارائه مدرک زبان نیز دارید.

 58. سحر گفت:

  سلام وقت بخیر
  همسر من 5 سال سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی در فیلد مهندسی برق دارن و تحصیلات فوق لیسانس سن همسر 34 سال
  من هم لیسانس و سابقه کار غیر مرتبط با رشته تحصیلی ( مدیر فنی آژانس هواپیمایی و در زمینه گردشگری ) دارم سن من 29
  ایا شانس دریافت ویزای اقامت داریم ؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   شما می توانید در صورت داشتن مدرک زبان برای قرارگیری در سیستم امتیازبندی نیوزلند اقدام نمایید. لطفا با ما در ارتباط باشید تا شما را به طور کامل راهنمایی نماییم.

 59. بها گفت:

  سلام من ارشد عمران محیط زیست دارم برا تحصیل اقدام کردم برا مهاجرت نتیجه نگرفتم اگه برا کار اقدام کنم بهتر است؟سنم زیر سی سال است

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   سلام، وقت بخیر
   بله، از طریق ویزای جستجوی کار آلمان می توانید اقدام کنید.

 60. محمد گفت:

  سلام 26 ساله هستم کارشناسی ارشد حسابداری 2 سال سابقه حسابداری دارم و 3 سال حسابرسی در موسسات مورد پذیرش جامعه حسابداران رسمی و آزمون گرید حسابرس ارشد که مورد تایید سازمان حسابرسی ایران هست رو قبول شدم و فعال در زمینه بورس اوراق بهادار هستم . در حال حاضر پیشنهاد شما برای مهاجرت با این شرایط چیه؟
  ممنون که بابت پاسخ به سوال بنده وقت میذارید .

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   سلام، وقت بخیر
   با توجه به رزومه ای بیان کردید، هم شانس پذیرش تحصیلی دارید و هم شانس دریافت ویزای کاری، که هرکدام روند خاصی دارد.

  2. ساسان گفت:

   سلام من فوق لیسانس مهندسی مواد و دارای ۲۰ سال سابفه کار در شرکت نفت هستم .۵۰ سال سن دارم . همسرم هم پزشک است.می خواستم امکان مهاجرت به نیوزلند از طریق skill workers را بدانم . ممنون

   1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

    سلام روزتون بخیر
    برای قرار گیری در سیستم امتیاز بندی نیوزلند باید حتما مدرک زبان ارائه دهید.

  3. نگار گفت:

   باسلام من 29سالمه با مدرک آیلتس 6/5 ومسلط به زبان انگلیسی هستم مدرک لیسانس روانشناسی دارم که سه ساله خوندم مدرک تکنسین داروخانه دارم من از دوم دبیرستان به واسطه کار پدرم به امارات دبی رفتیم دیپلمم رو اونجا گرفتم اونجا به مدت سه سال در رشته دندانپزشکی درس خوندم ولی پدرم باید بر میگشت و ما هم مجبور بودیم برگردیم با تلاشهای زیاد نتونستیم از وزارت بهداشت پذیرش برای قبول واحدها بگیریم و گفتند ما دیگه مدرک اون دانشگاه رو قبول نداریم الان هم مشغول خواندن زبان آلمانی ترم دو هستم میخواه از شما تقاضا کنم راهنمایی بفرمایید به کدام کشور راحت میتونم مهاجرت کنم هم بتونم ادامه تحصیل تا مقطع دکترا که خیلی برام مهمه رو بدهم هم کار کنم ممنون میشم

   1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

    با سلام و عرض ادب
    شما می توانید از طریق رشته تحصیلی روانشناسی خود برای دریافت ویزای کاری گروه درمان سوئد اقدام نمایید.

 61. مزدک گفت:

  با سلام
  من چهل سه سال هستم دارای چهارده سال سابقه کار ومدیر عامل شرکت پیمانکاری تقریبا فعالی هستم
  متاهل دارای مردک زبان نمره 5
  همسرم دبیر فیزیک هستن با بیست سال سابقه کار رسمی
  آیا امکان محاجرت به نیوزیلند از طریق ویزای کار دارم؟ با شرایط بالا

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   سلام
   برای بررسی شرایط مهاجرت کاری به اطلاعات بیشتری نیاز هست، در کل با توجه سن احتمالا شانس چندانی نخواهید داشت.

 62. سمیرا گفت:

  با سلام
  من 35سال سن دارم و کارشناس ارشد حسابرسی هستم، 6 سال سابقه کار حسابداری دارم، برای مقطع دکتری میخوام ادامه تحصیل بدم تمکن مالی چقدر هست و اگر مبلغی از این میزان مورد انتظار کمتر باشه راه حلی وجود داره یا خیر؟

  1. مشاور تحصیلی و اعزام دانشجو گفت:

   سلام، وقت بخیر
   برای بررسی اینکه شانس شما برای پذیرش در مقطع دکتری چقدر است، لازم است که مدارکتون را داشته باشیم. ضمن اینکه شانس بورسیه در این مقطع زیاد است. در اینصورت مشکل تمکن مالی ندارید.

 63. رضا طالبی گفت:

  سلام لطفا میزان سرمایه برای دریافت اقامت در کوتاهترین زمان ممکن را بیان نمایید

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   سلام
   حداقل مبلغ سرمایه گذاری به شرایط شما بستگی داره، یعنی یه روش عمومی با حداقل سرمایه گذاری در نیوزلند جهت اخذ اقامت وجود ندارد.

 64. محمد حسین گفت:

  سلام من 34 ساله هستم و 8 سال سابقه کاری در زمینه ابزار دقیق و برق دارم امکان مهاجرت برای من هست؟

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   سلام، وقت بخیر
   برای دریافت ویزای کار از نیوزلند نیاز به پیشنهاد کار از طرف کارفرما دارید. در این صورت می توانید برای دریافت ویزا اقدام کنید.

 65. مونا گفت:

  سلام
  من دکترای منابع طبیعی جنگلداری دارم و مجرد هستم سابقه بیمه ندارم دوست دارم اونجا برای کار برم. آیا غیر از داشتن مدرک زبان معتبر مدارکی دیگه هم لازم هس و اینکه حتما باید آیلتس بگیرم.. اینکه سابقه کار ثابتی ندارم میتونه مانع رفتن بشه.

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   سلام
   سوالتون برای کدوم روش مهاجرتی نیوزلند هست؟ شرایط ویزاهای کاری، تحصیلی و غیره با هم تفاوت داره.

 66. علی گفت:

  سلام . من 38سال دارم از تهران و مدرک دیپلم نگرفتم . حرفه ی اصلی من صحافی هستش و برای خودم کار میکردم ولی به دلایلی از این کار اومدم بیرون . چند سالی مدیر داخلی تالار بودم که بعلت اجاره رفتن نیروهای جدید آوردن . الان هم چند سال هستش تحصیلدار شرکت هستم . دارای یک فرزند هشت ساله هم هستم . ممنون میشم راهی اگر واقعا هست برای رفتن راهنمایی بفرمایید و معرفی کنید . ممنون

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   سلام، وقت بخیر
   با توجه به شرایطی که عنوان کردید، نیوزلند برای شما گزینه مناسبی نیست. پیشنهاد می کنم با دفتر تماس بگیرید تا گزینه های دیگر با توجه به شرایط شما پیشنهاد شود.

 67. حسام گفت:

  سلام من فوق لیسانس برق و ۳۴ ساله و ۹ سال سابقه کار هستم و خانم هم ۳۴ ساله دکترا روانشناسی و ۹ سال سابقه در آموزش پروش بهترین روش برای مهاجرت به نیوزلند چیست

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   سلام، وقت بخیر
   لازم است شرایط شما را دقیق تر بررسی کنیم، تا بهترین گزینه را معرفی کنیم، پیشنهاد می کنم با دفتر تماس بگیربد.

 68. محمد گفت:

  سلام
  برای مهاجرت کاری به چه صورتی باید اقدام بشه و چه شرایطی لازمه؟

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   سلام
   برای اخذ ویزای کار نیوزلند باید از طریق سیستم امتیازبندی، شرایط لازم را کسب کنید، مقاله زیر می‌تونه در این زمینه بهتون کمک کنه؛
   https://www.estahbanaty.org/work/new-zealand/%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D9%86%DB%8C%D9%88%D8%B2%D9%84%D9%86%D8%AF/

 69. حسام الدین گفت:

  سلام من ۳۰ساله هستم و دیپلم گرافیک دارم و حدودا هفت سال در ضمینه قطعات خودرو سابقه کاری دارم و حرفه ی اصلی خودم نقاشی و هنر هست و همچنین همسرم نیز دیپلم کامپیوتر و مقام قهرمانی جهان رشته کیک بوکسینگ اورینتال را داراست و مقام آسیایی
  برای مهاجرت کردن شما کدوم کشور و چه راهی رو پیشنهاد میکنین ممنون میشم راهنماییم کنید ،آیا اصلا میشه مهاجرت کرد با شرایطی که داریم؟

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   سلام
   با توجه به شرایط اعلامی، بهتر است از طریق تحصیل اقدام فرمایید، شانس زیادی برای روش های قانونی دیگه برای نیوزلند ندارید.

 70. اسماعیل گفت:

  سلام
  من ۵۴ ساله دارای لیسانس حسابداری و کارمند بانک هستم و ۲۹ سال سابقه کاری دارم و در بازار بورس نیز فعالیت می کنم همسرم نیز فوق دیپلم فرهنگی داره و کارمند بانکه و ۲۵ سال سابقه کاری داره بنطر شما شرایط مهاجرت به کدوم یک از کشورها رو داریم.
  با تشکر از زحمات شما.

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   برای سن شما اندکی شرایط مهاجرت کاری ضعیف خواهد بود و امکان اخذ اجازه کار ممکن است صادر نشود.
   بهترین روش برای مهاجرت شما، میتوانید مهاجرت به منظور سرمایه گذاری باشد که پر مزیت ترین نوع مهاجرت نیز هست.

 71. طالبی گفت:

  سلام من کارشناسی ارشد مهندسی طراحی محیط زیست و لیسانس مهندسی فضای سبز هستم و همسرم فوق لیسانس طراحی محیط زیست و لیسانس مهندسی محیط زیست دارد آیا راهی هست که بتوانم به همراه همسر و فرزندم به نیو زلند از طریق تخصص مهاجرت کنیم . سپاسگزارم

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   می توانید برای کاریابی در این کشور رزومه کاری و تخصص خود را در قالب رزومه ای آماده کرده و برای کارفرمای بومی ارسال کنید. در صورتی که تخصص شما مورد تایید قرار بگیرد خواهید توانست برای اخذ ویزای کار به سفارت این کشور درخواست دهید.

 72. عباس شاه محمدی گفت:

  سلام من مهندس دامپروری هستم و 20سال سابقه مفید در مرغداری و جوجه کشی دارم سن 48 و دو فرزند دارم آیا امکان دارد که بتوانم به همراه همسر و فرزندانم به نیو زلند از طریق در خواست کار و زندگی ،مهاجرت کنم . سپاسگزارم

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   برای شما بر اساس قوانین سن و کار که اکنون وجود دارد، امکان مهاجرت کاری به جز سرمایه گذاری و کارآفرینی وجود نخوهد داشت.

 73. روزبه گفت:

  سلام ، من ۳۲ دارم ،لیسانس آموزش دبیری زبان انگلیسی دارم، ولی سابقه کار من در زمینه دکوراسیون داخلی هست حدود ۶ سال سابقه بیمه و دارای مدرک فنی حرفه ای در زمینه دکوراسیون داخلی،همسرم نیز مهندس نرم افزار و دارای ۱۰سال سابقه کار در رشته خودشان هست،می خواستم بدونم بهترین راه برای مهاجرت به نیوزلند به چه صورت است؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   با توجه وضعیت سابقه کاری شما، خواهید توانست تا کارفرمایی را متقاعد کنید که به پشتوانه رزومه تحصیلی تان به شما اقامت بدهند.
   بدین صورت است که رزومه کاری خود را به همراه مدارک تحصیلی و تخصصی تان به چندین کارفرمای بوی این کشور ارسال میکنید تا برای بررسی در صف انتظار قرار بگیرید. در نهایت در صورتی که مورد تایید واقع شوید برای شما دعوتنامه کار ارسال می شود که روند اخذ ویزا را تسهیل می کند.
   دیگر روش، اخذ ویزا و جستجوی کار در کشور هدف است، که بیشتر پیشنهاد می شود.

 74. نادر عليزاده گفت:

  سلام
  بنده 45 سال سن دارم داراي ليسانس حسابداري و18 سال سابقه كار داراي دو فررند دختر 14 ساله و8 ساله سطح زبان انگليسي من خوبه،آيا مي توانم جهت اقامت در نيوزلند اقدام كنم؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   بله با توجه به سن شما، بهترین راه اقدام برای اخذ اقامت کشور نیوزلند، سرمایه گذاری در این کشور است.

 75. نیلوفر رشیدی گفت:

  سلام من دختر 22ساله هستم لیسانس حسابداری از دانشگاه غیر انتفاعی دارم و 1 سال سابقه بیمه و همچنان مشغول به کار هستم برای کار میتونم در کشور نیوزلند یا کانادا اقدام کنم؟
  به چقدر پول احتیاج دارم ؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   سوابق کاری و رزومه تحصیلی خود را برای کارفرمایی در کشور نیوزلند ارسال کنید تا در صورت نیاز برای شما دعوتنامه کاری ارسال شود، این کار را می توانید همزمان با چند کارفرما انجام دهید.
   یا روش دومی نیز هست که بر اساس آن می توانید ویزای کاریابی را اخذ کنید و به کشور مقصد سفر کرده و شغلی را پیدا کنید که در این روش شما زمان بیشتری را برای این کار احتیاج دارید.

 76. مهدی میرزایی گفت:

  سلام ، من 40 سالمه لیسانس حسابداری دارم با 14 سال سابقه کار و متاهل.تازه شروع کردم ایلتس رو شرایط من برای مهاجرت چطور هست و کدوم کشور ؟
  اگه راهنمایی کنین ممنون میشم.

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   برای مهاجرت به خارج از کشور شما دو راه دارید،
   مهاجرت کاری که شامل کار و سرمایه گذاری می شود
   مهاجرت تحصیلی برای مقطع ارشد به بالا.
   که در صورت مهاجرت کاری، اجازه و شانس بردن خانواده به همراه خود ، بیشتر است.

 77. میلاد محمدی گفت:

  با سلام،بنده ۳۰ ساله،مجرد،لیسانس عمران،زبان انگلیسی هنوز امتحانی ندادم،سابقه بیمه از این ماه برام رد میشه.برای مهاجرت چه کشوری و چه راهی کوتاه تر است؟لطفا راهنمایی بفرمائید.ممنون

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   شما چه مدل از مهاجرت را مد نظر دارید؟
   تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری؛ می توانید برای مقطع ارشد به خارج از کشور مهاجرت کنید و سپس با اخذ ویزای کار به اقامت برسید.
   البته منظور این است که مدرک ارشد خود را بگیرید و سپس با فرصت یک ساله کاریابی، موفق به دریافت ویزای کار شوید.

 78. م. ش گفت:

  سلام.
  کارمند دادگستری ام.
  همسرم لیسانس مترجمی انگلیسی.
  ملک هم ندارم.
  پول کمی هم میتونم جور کنم.
  بشدت خواهان مهاجرتم. اما میترسم از اونجا مونده و ازاینجا رونده بشم.
  هر دوتا رو از دست بدم. هم اینور هم اونور.
  پیشنهادتون چیه؟ آیا میتونم با این شرایط با همسرم برم؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   به منظور حفظ شرایط زندگی تان که فرمودید، بهترین راه برای شما که ریسک پایینی نیز داشته باشد، در خواست برای کار است.
   در صورتی که بتوانید در خواست کار یک کارفرمای خارجی را دریافت کنید، می توانید بدون ریسک به کشور هدف مهاجرت کرده و ویزای اقامت موقت کاری را اخذ کنید.

 79. نگار طاهري گفت:

  با سلام ٣٥ سالمه ليسانس مددكاري اجتماعي دارم ولي ٦ سال كارمند اداري و ٥ سال كمك حسابدار بودم يعني ١١ سال سابقه بيمه بدون ارتباط با رشته تحصيلي به نظر شما چه كشوري ميتونم اقدام كنم ممنون

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   برای کار در کشور های خارجی، ملاک های متفاوتی وجود دارد تا بتوانید ویزای کار را اخذ کنید، اما نکته مهم این است که بدانید شرایط مد نظر خودتان چیست و چه چیزی برایتان مطلوب است.
   کشور نیوزلند مانند آلمان و استرالیا به شما اجازه می دهد تا با یک ویزای جستجوی کار، مشغول کاریابی در کشورش شوید.
   اما سایر کشور ها ممکن این اجازه را ندهند و شما نیاز به داشتن پیشنهاد کاری برای اخذ ویزا پیدا کنید.

 80. ف. غ گفت:

  سلام، وقت بخیر
  برای مهاجرت با ویزای کار آیا مثل کانادا لازم هست مبلغ خاصی رو به عنوان هزینه زندگی با خودت وارد نیوزیلند کرد؟؟؟ در کل غیر از هزینه صدور ویزا هزینه های دیگه چی هست؟؟؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام وقت شما هم بخیر
   به منظور اثبات تمکن مالی باید حساب بانکی خود را در ایران به اثبات کنسولگری کشور هدف برسانید.
   برای هر منظور به صورت جداگانه، هزینه ها متفاوت است و معیار ثابتی وجود نخواهد داشت.

 81. رضا گفت:

  سلام. ببخشید میخاستم بدونم من زبان انگلیسی رو بلدم اما بخاتر شرایت مالی نتونستم ادمه تحصیل بدم مدرکم سیکل هستش چه کشوری برای کار برام خوبه وبا چه قدر سرمایه میشه رفت. ممنون بابت سایت خوبتون

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   کشور نیوزلند در صورتی که شما تخصص خاصی را داشته باشید به شما این اجازه را می دهد تا به دنبال کار بگردید و در صورت نتیجه گیری، مدت اقامت موقت شما را افزایش می دهد.
   اما روش های دیگری نیز وجود دارد که می توانید به کشور هدفتان مهاجرت کنید و آن این است که از جانب یک کارفرما، درخواست کار داشته باشید تا آن کشور هدف بتواند به شما ویزا بدهد.

 82. علی قربانی گفت:

  با سلام.من در حال حاضر 18 سالمه و مدرک زبان انگلیسی FCE دارم.و غیر از اون دارم زبان فرانسه هم یاد میگیرم.رشته دانشگاهیم هم حقوق هست.حالا 2 سوال دارم :

  1=دانشگاه من غیر انتفاعی هست.این مشکلی برای گرفتن ویزا تحصیلی برای ارشد ایجاد نمیکنه ؟؟؟
  2=تمکن مالی ما خیلی زیاد نیست.و نهایتا 20 یا 25 میلیون داریم.اینقدر کافیه؟؟.و اصلا اگه کسی تمکن مالی نداشت نمیتونه ویزا دانشجویی بگیره ؟

  خواهش میکنم جواب سوالامو بدین.ممنون.

 83. حبیب اکبری گفت:

  با سلام من دانشجوی دکترای مکانیک در دانشگاه سراسری هستم و تا یک سال دیگر درسم به اتمام میرسد. همسرم لیسانس حقوق و یک دختر 1 ساله دارم. من تسلط کلمل به زبان دارم. همچنین سابقه کار 6 ساله در شهرداری را به صورت رسمی دارم. لطفا برای اخذ اقامت در نیوزیلند راهنمایی فرمایید

 84. امیر گفت:

  سلام وقتتون بخیر باشه
  من ۳۱ سالمه لیسانس مکانیک دارم،
  ۴ سال سابقه کار بر روی هواپیما به عنوان maintenance دارم، فکر میکنید بتونم تو نیوزلند کار مرتبط پیدا کنم و اقدام به مهاجرت کنم ممنون میشم از راهنماییتون

 85. آرزو امینی گفت:

  سلام.همسرم 37 ساله و فوق لیسانس عمران سازه 10 سال سابقه کار مرتبط با بیمه مدرک آیلتس مهارت ها دوتا 5.5 و دوتا 6..الان داره برای پی تی ای میخونه خودم لیسانس دارم 32 سالمه و دارم زبان میخونم.ایا شرایط مهاجرت رو داریم؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   اگر نیت مهاجرت به قصد کار را دارید، دو حالت وجود دارد:
   مورد اول، درخواست کاری را از سوی یک کارفرمای کشور مقصد داشته باشید تا به پشتوانه آن بتوانید ویزای کاری را بدون ممانعت اخذ کنید.
   مورد دوم، ویزای جستجوی کار را (که در برخی کشور ها مانند آلمان، کانادا، نیوزلند، استرالیا و آفریقای جنوبی صدور می شود،) اخذ کنید و به کاریابی در آن کشور بپرهیزید.

 86. آرمین ز گفت:

  با سلام من ۲۸ ساله متاهل و دارای یک فرزند یک ساله هستم خودم لیسانس معماری دارم و همسرم لیسانس مهندسی اجرایی گرایش عمران از لحاظ مالی در حدود ۵۰۰ ت سرمایه داریم اقامت از چه طریقی را برای ما پیشنهاد میکنید ؟تو رو خدا راهنمایی کنید

 87. سجاد میرزایی گفت:

  با سلام
  من۳۶ ساله دارای مدرک فوق لیسانس مهندسی مواد حفاظت و خوردگی هستم.۸ سال سابقه بیمه دارم و در صنعت نفت و گاز فعالیت میکنم.در حال حاضر در کشور چین مشغول به کار هستم.همسرم ۳۰ ساله دارای مدرک فناوریاطلاعات با ۵ سال سابقه کار است.لطفا جهت مهاجرت به نیوزلند راهنمایی بفرماییید.

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   شما می توانید با توجه به رزومه کاری و سوابق و تجاربی که دارید، درخواست ویزای اسکیل ورکر کشور نیوزلند را بدهید تا پس از بررسی سفارت به شما اعطا شود.
   اما دقت داشته باشید که این درخواست باید به گونه ای باشد که درصد ریجکت شدن شما به کمترین حد ممکن برسد و این موضوع را می توانید با کمک مشاورین ما پیگیری کنید.

 88. حدیث کبیریان گفت:

  سلام، ما برای ادامه تحصیل قصد مهاجرت به نیوزلند داریم، البته همسر بنده اقدام کردند. میخواستم بدونم وقتی اونجا مستقر شدیم من هم میتونم درخواست کاری بدم و مشغول به کار بشم؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   کار کردن پس از ورود به کشور، مبنی بر نوع ویزای شما امکان پذیر است.
   بستگی دارد طبق چه نوع ویزایی وارد شده باشید و آن ویزا چه دسترسی هایی را برای شما فعال کرده است.

 89. Saman Ahmadi گفت:

  با سلام خدمت شما
  من ٢٤ سال سن دارم ليسانس پرستاري دارم با ٢ سال سابقه كار و داراي مدرك RN و ايلتس نمره ٦
  ميتونم براي مهاجرت به نيوزيلند اقدام كنم ؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   برنامه های مهاجرتی نیوزلند برای افراد دارای تخصص و ماهر، باز است و شما خواهید توانست بدین طریق وارد این کشور شوید.
   برای این اقدام، حتما اطلاعات لازم را از مشاورین ما بخواهید.

 90. زهره گفت:

  سلام.من ۴۱ سالمه.لیسانس پرستاری از دانشگاه شهید بهشتی دارم .۱۱ سال سابقه کار دارم .یه دختر ۱۶ ساله دارم .با توجه به سنم برای کدوم کشور میتونم اقدام کنم.

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   با توجه به سن تان، برای اقدام از طریق کار، شرایط مناسبی ندارید و پیشنهاد می شود از طریق دیگر، همچون ثبت شرکت، سرمایه گذاری، خرید ملک، تحصیل و یا شرکت در دوره های زبان اقدام بفرمایید.
   در صورتی که اطلاعات بیشتری را از تمکن مالی و میزان تسلط به زبان های خارجه، عنوان نمایید، مشاوره دقیق تری ارائه می گردد.

 91. سعيد گفت:

  با سلام
  احتراماً بنده دو دختر بترتيب 18 و 14 ساله و يك پسر 10 ساله دارم كه به اتفاق همسرم قصد مهاجرت و اخذ ويزاي دائم كاري به كشور نيوزلند دارم سطح سواد من سيكل هست ممنون ميشم در اين زمينه راهنمايي كنيد.

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   شرایط شما برای مهاجرت به نیوزیلند، استرالیا و کانادا، مناسب نمی باشد و تنها از طریق سرمایه گذاری در این کشور ها می توانید اقدام نمایید.

 92. حمید غلامی گفت:

  سلام
  من ۲۸ سال دارم کارشناس نرم افزار از موسسات غیر انتفاعی با ۴ سال سابقه کار دون مدرک زبان
  کدوم کشور رو پیشنهاد میکنید؟
  برای مهاجرت کاری
  مرسی

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   در صورتی که نمره آیلتس جنرال بالایی داشته باشید، کشور های کانادا، استرالیا و نیوزیلند، می توانند گزینه های خوبی باشند.
   در صورتی که موفق به یادگیری زبان آلمانی شوید، مهاجرت از طریق ویزای جستجوی کار آلمان نیز میتواند گزینه خوبی باشد.
   راه های دیگر که پیش مقدمه مهاجرت هستند مثل شرکت در دوره های زبان دیگر کشور ها، نیز می تواند گزینه های خوبی باشند.

 93. جدی گفت:

  سلام . وقتتون بخیر
  مدتی هست که ما به فکر مهاجرت هستیم ولی واقعا نمی دونیم کجا شرایط ما رو قبول می کنن . می خواستم شما به ما بگید که با شرایط زیر ما کجا می تونیم بریم
  همسرم 38 سالشه لیسانس الکترونیک . 14 سال هست که مدیر فنی و سرپرست شبکه بوده زبان هم شروع کرده به خوندن و امید داریم که نمره 7 ایلتس رو بگیره 1 فرزند 5 ساله هم داریم
  خودم 32 سالمه و لیسانس ریاضی از دانشگاه امیرکبیر هستم و 3 سال هست که در مدارس دبستان و دبیرستان تدریس می کنم ولی بیمه نیستم و قرارداد هاش رو دارم زبان رو هم دارم می خونم
  ممنون میشم راهنماییمون کنید.

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   در صورتی که سن شان در زمان اقدام بیش از 39 سال نباشد و آیلتس جنرال 7 به بالا داشته باشند، احتمال قبول شدن درخواست شان برای استرالیا، کانادا و نیوزیلند، زیاد است؛ اما اگر به چهل سال برسند دیگر قابل اقدام نیست.
   شرایط برای خود شما، مساعد نیست، مگر آیلتس بیش از 8 بگیرید.

 94. نیکا کریمیان گفت:

  سلام در مورد شرایط مهاجرت پزشکان به نیوزیلند اطلاعاتی میخواستم من و همسرم هر ۲ پزشک هستیم همسرم ۳۳ ساله و من ۲۸ ساله هستم به غیر از زبان چه شرایط دیگری احتیاج داریم
  ایا مدرک پزشکی ایران در نیوریلند مورد قبول است؟

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   در صورتی که نمره آیلتس جنرال بالاتر از 7 بگیرید و سابقه کار نیز داشته باشید، می توانید اقدام نمایید.ناگفته نماند، شرایط سنی و تحصیل شما، مناسب این فرآیند است، پس هرچه سریعتر اقدام نمایید.
   پارامتر های :
   سابقه کار
   سن
   تحصیلات
   نمره آیلتس
   در بحث مهاجرت به استرالیا، نیوزیلند و کانادا، مورد بررسی قرار می گیرد.

 95. fatemeradparsa گفت:

  سلام من دانشجوي ارشد اموزش زبان انگليسي هستم و همسرم فوق ديپلم معماري ميخواستم ببينم هزينه تحصيل كدوم كشور كمتره و ميتونه مناسب تر باشه برامون؟؟؟
  و اينكه هزينه خريد ملك در نيوزيلند به چه صورته؟؟؟

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   کشور فرانسه با تحصیل رایگان می تواند گزینه ی خوبی باشد.
   همچنین شرکت در دوره زبان سوئدی در سوئد می تواند راه مناسبی برای شروع فرآیند مهاجرت باشد.
   قیمت ملک در کشور نیوزیلند، بسیار بالاست و نسبت به بسیاری از کشور ها بالاتر است.

 96. حسین حسینی گفت:

  با سلام
  ۳۶ ساله ، مجرد ، دارای مدرک دکتری حسابداری و ۱۶ سال سابقه کار در حسابداری بیمارستان تامین اجتماعی. با این شرایط میتونم برای مهاجرت به نیوزلند اقدام کنم؟

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   در صورتی که نمره آیلتس جنرال بالای داشته باشید، این امکان برای شما فراهم است.

 97. جواد خزایی گفت:

  سلام.متولد1361 هستم.متاهل و دارای 2 فرزند.یک14 ساله و دومی2 ساله.لیسانس عمران دارم.و فوق دیپلم ساختمان هم دارم.معدل لیسانس بالای18و فوق دیپلم هم بالای18.کارمند شهرداری نوشهر در مازندران هستم.از مدرک لیسانسم بیشتر از3 سال و از فوق دیپلممبیشتر از5 سال میگذره.چند تا مدرک فنی و حرفه ای کامپیوتر هم دارم.زبانم خوبه اما هنوز مدرک آیلتس ندارم.خانومم دیپلم ردیه.زبانش داغونه.اما من اگه بخوام میتونم 1ساله مدرک بگیرم.پیشنهاد شما برای مهاجرت کدوم کشوره.چقدر پول میخواد.چون زندگی کارمندیه دیگه.فکر کنم ویزا دانشجویی خیلی واسم سخته چون.اگه با خانواده بخوام بیام یه کشور دیگه خرج خانوادم چطور باید بشه؟
  کمکم کنید

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   در صورتی که میخواهید از طریق تحصیل اقدام نمایید، می بایست اطمینان حاصل کنید که کشور مقصد، ویزای همراه می دهد.البته در کشورهایی که ویزای همراه برای دانشجو تعریف می شود، گاها سفارت ویزای همراه را ریجکت می کند.
   کشور فرانسه تحصیل رایگان دارد ، اما می بایست مدرک ب2 فرانسوی داشته باشید و یا در دوره زبان فرانسوی ، در این کشور شرکت نمایید.
   در حین تحصیل اجازه کار حدود 20 ساعت در هفته داده می شود.
   شما همچنین می توانید از طریق شرکت در دوره زبان سوئدی و یا انگلیسی در سوئد اقدام نمایید.
   در صورتی که تمکن مالی کافی داشته باشید، راه های خرید ملک و یا ثبت شرکت در برخی کشور ها وجود دارد.

 98. فرامرز فرح افشان گفت:

  سلام
  من ۲۹ سال دارم و لیسانس فیزیک دارم و فوق لیسانس مکانیک. ۲ سال سابقه کار مرتبط با مهندسی مکانیک دارم.با آیلتس ۶.۵ که امتیازات نیوزلند رو چک کردم با در نظر گرفتن مدرک ارشدم ۱۰۰ امتیاز رو میارم. اما خب توی سایت مهاجرت نیوزلند ذکر شده باید مدارک تحصیلی ارزیابی بشه. حالا سوالم اینه که با موضوع تغییر رشته و متفاوت بودن رشته لیسانس آیا من امتیاز مدرک ارشدم رو میگیرم؟ و این ۱۰۰ امتیاز قابل حصول و مهاجرت بنده به نیوزلند قابل انجامه؟

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   در بحث ارزیابی مدرک، معدل و نوع دانشگاه و سطح علمی دانشگاه، مورد بررسی قرار می گیرد.
   به عنوان مثال، مدرک برخی دانشگاه های آزاد و یا پیام نور، در شهرستان های دور افتاده، از نظر کارشناسان علمی آنها، وجاهت علمی ندارد و تایید نمی شود.

 99. شکیلا غ گفت:

  سلام خسته نباشید من و نامزدم قصد مهاجرت داریم برای گرفتن اقامت از طریق خرید ملک ایا ب ایلتس بالای ۷ نیاز هست؟

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   برای اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری و یا خرید ملک، احتیاجی به داشتن مدرک آیلتس نمی باشد.

 100. hojat گفت:

  باسلام
  با توجه به شرایط ذیل از چه طریق میتونم برای اقامت اقدام کنم:
  فوق لیسانس برق قدرت با سه سال سابقه کار در برق توزیع به عنوان طراح،ناظر و کارشناس hse بودم به نظرتون از چه طریق اقدام کنم بهتره؟؟

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   در صورتی که زیر 32 سال و دارای مدرک آیلتس جنرال بالای 7 هستید، اقدام نمایید.البته امکان از روش سرمایه گذاری نیز برای همه فراهم است.

 101. رشیدی گفت:

  سلام. من کارشناسی ارشد سازه های دریایی دارم (29 سال سن) و 4 سال هم هست که در صنایع فراساحل و نفتی (داخلی و خارجی) کار کردم. آیا با توجه به رشته و تخصص من، امکان مهاجرت به نیوزلند وجود دارد؟

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   در صورتی که نمره آیلتس بالا داشته باشید، میتوانید برای مهاجرت به کشور هایی مثل نیوزیلند، استرالیا و کانادا اقدام نمایید.

 102. علی گفت:

  سلام

  می خواستم بدونم که من میتونم اقامت بگیرم با شرایط زیر :
  مدرک ارشد کنترل
  25 سن
  تابلو سازی صنعتی + plc + برق صنعتی + hmi بلدم
  (مورد تایید فنی حرفه ای )
  آیلتس 6.5 هم دارم
  سابقه کار ندارم

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   با وضعیت مذکور، در صورت اقدام، ریجکت خواهید شد.
   شما میتوانید از راه تحصیل، اقامت یکی از کشور های اروپایی و یا کانادا را تحصیل کنید.
   در بسیاری از کشورها اجازه کار حین تحصیل نیز وجود دارد.

 103. امیر قاسمی گفت:

  با سلام ۵۱ سال سن دارم، مهندس برق والکترونیک و ۳۰ سال سابقه کار در زمینه سیستمهای مخابراتی و طراحی سوییچ دارم. قصدم مهاجرت به نیوزلند همراه خانواده است. (ترجیحا از طریق ویزای کار و در غیر این صورت سرمایه گذاری). دارای دو فرزند هستم. پسرم ۱۳ سال ودخترم ۶ سال. میخواستم ببینم شرایط مهاجرت به نیوزلند را دارم و اگر نه با این شرایط برای کشور دیگری امتیاز لازم را برخوردار هستم و برای مشاوره حضوری به خدمت برسم . با تشکر

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   شما با توجه به سن تان، شرایط مهاجرت کاری به هیچ کشوری را ندارید.
   البته در صورت وجود تمکن مالی مناسب، می توانید به بسیاری از کشور ها مهاجرت نمایید.
   برای بهره مندی از مشاوره های عمومی رایگان و یا تنظیم جلسه با مشاوران به صورت حضوری می توانید با شماره تماس های مندرج در پایان هر صفحه سایت تماس حاصل نمایید.

 104. فریبا غفرانی گفت:

  سلام من موسس و مربی آموزشگاه آرایش با15 سال سابقه هستم ودارای 7مدرک فنی د حرفه ای 55 ساله ومتاهل دو
  پسرمجرد لیسانس آی تی و فوق تیسانس صنابع دارم وهمسرم مدرک پکیج گازی ساختمان هست ومبخوام اول خودم برای مها جرت کاری اقدام کنم زبان انگلیسی را هم5سال است که میخونم الان درسطح ادونس هستم.آیامیتونم برای مهاجرت به نیوزیلند موفق باشم؟

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   با توجه به این موضوع که روش مهاجرت کاری، برای سنین خاصی تعریف شده و مدرک زبان آیلتس زیر 7 تقریبا امتیازی نخواهد داشت، در صورت اقدام از این روش، قطعا ریجکت خواهید شد.
   پیشنهاد میشود از دیگر روش های قانونی، مثل: سرمایه گذاری و خرید ملک، برای نیوزیلند و دیگر کشورها اقدام نمایید.
   همچنین در نظر داشته باشید در صورت اخذ اقامت، عموم کشورها به فرزندان بالای 18 سال شما، به تبع اقامت شما اقامت نمی دهند.

 105. پی اچ دی نفت گفت:

  با سلام
  چه مبلغی برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری نیاز هست؟
  مرد، مجرد؛ ۳۵ ساله؛ دکترای تخصصی نفت؛ سابقه تدریس و کار.

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   حداقل مبلغ مورد نیاز برای مهاجرت به نیوزیلند،از طریق سرمایه گذاری، 100 هزار دلار نیوزیلند می باشد.

 106. مهدي گفت:

  سال وقتتون بخير من ٢٨ سالمه فوق ديپلم كامپيوتر شغلم به مدت ٥ سال ساخت ويلون بوده به غير از ايلتس اين شغل جز تخصص هاي ضروري حساب ميشه و از اونجايي كه هيچ جايي برأي ثبت فعاليتم نبوده چطوره ميتونم رزومه پر كنم

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   با توجه به توضیحاتی که فرمودید، شرایط مهاجرت به نیوزیلند از طریق کار را ندارید.
   پیشنهاد می شود در صورت علاقه، از طریق تحصیل مهاجرت نمایید.
   بسیاری از کشور ها از جمله سوئد، فرانسه و کانادا راه های خوبی برای مهاجرت از طریق تحصیل دارند.

 107. رامتین هاشمی گفت:

  با سلام من 26 سال سن دارم مدرک ارشد حسابداری. ولی سابقه کار ندارم می خواستم بدونم برای ویزای کاری می تونم اقدام کنم ؟

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   حداقل سه سال سابقه کار با بیمه نیاز است.
   تسلط به زبان آلمانی هم از پیش نیاز های اخذ ویزای جستجوی کار آلمان است.

 108. احمد پرویزی عمران گفت:

  سلام همسر من ایلتس 6.5 داره و 31 سالشه و مدرک تحصلیلش فوق لیسانس کامپیوتره و از لیسانسش هم10 سال گذشته و ما میتونیم از شرکت ها نامه و فیش حقوقی بگیریم بابت سابقه کاریش ولی من تازه زبان و شروع کردم و ایلتس ندارم روشی وجود داره که با هم بتونیم بریم یا این که اون تنها یک سال بتونه بره بعد از کار پیدا کردنش من بتونم برم پیشش

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   در حین اقدام برای روش اسکیل ورکر، محل کار متقاضی، توسط مجموعه ای که فرایند شخص را پیگیری می کنند، مشخص می شود و ویزا برای شخص و همسر و فرزند زیر 18 سال، صادر میشود.
   لازم به ذکر است نمره آیلتس 6.5 مطلوب نیست و می بایست حداقل آن را به هفت برسانید.

 109. زینب شیرعلی زاده گفت:

  سلام
  من دوست دارم اقامت نیوزلند را بگیرم شاغل هستم 10 سال سابقه کار دارم محرد هستم و 35 ساله می باشم میخواستم ببینم بهترین شرایط کدام است که زودتر بتوانم این کار رو انجام دهم ممنون

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   برای اخذ اقامت کاری نیوزیلند، پارامتر هایی مثل سن، تحصیلات، مدرک زبان و سابقه ی کار با بیمه مورد بررسی قرار میگیرد.

 110. ایمان ادیب پور گفت:

  با سلام می خواستم بدانم با توجه به شرایط زیر آیا امکان مهاجرت به نیوزلند را دارم یا نه
  سن 38 سال متاهل دارای دو فرزند
  تحصیلات مهندس مکانیک حرارت و سیالات
  دارای تخصص های زیر:
  مدرک بازرسی آسانسور هیدرولیک و کششی با موتورخانه و بدون موتورخانه مدرک بازرسی پله برقی مدرک بازرسی جوش WPS-RT-VT-UT
  دارای مدرک HSE
  مدرس دانشگاه آساسنسور مباحث محاسبات و کنترل کیفیت
  در حال حاضر مدیر فنی یک شرکت بازرسی آسانسور و پله برقی نیز هستم

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام نیاز به مدرک آیلتس حداقل 6.5 دارید.
   فراموش نشود گرفتن ویزای نیوزیلند پیچیدگی های بسیاری در تایید فرد , نسبت به دیگر کشور ها حتی اکثر کشور های سختگیر اروپایی دارد.

 111. محمد اکبری گفت:

  سلام..
  من افغانم برای ویزای نیوزلند از کشور ایران اقدام میتوانم لطفا رهنمایی کنید..

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام خدمت شما
   اگر اقامت یا تابعیت ایران را داشته باشید بلی.
   باید مسائل دیگر هم در نظر بگیرید.
   قصد دارید کدام نوع ویزا را اخذ کنید؟(اس ام سی؟ اقامت موقت که از سوی کارفرما اعلام نیاز به شما شده است؟)
   در هر صورت ارائه ی دیگرموارد هم هنگام مصاحبه از شما خواسته خواهد شد.
   پیشنهاد میکنم از مشاوره های رایگان تلفنی و حضوری ما بهره مند شوید.
   برای شما آرزوی موفقیت داریم.

 112. ارژنگ ربیع صالحی گفت:

  با سلام ‌من از رشت مزاحم شدم .برای قرار ملاقات تو دفتر تهران باید چیکار کنم؟

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   رحمتید.
   با دفتر تهران تماس بگیرید.وقت بگیرید.تشریف بیاورید.

 113. تهمينه گفت:

  سلام کسي که بيمار دارو استفاده مي کنه ايا مي تونه اقامت نيوزيلند بگيره يا نه . سوال دوم کسي که تخصص در مکانيکي خودرو داره زبان انگليسي هم مي تونه صحبت کنه و رشته تحصيليش مکانيک خودرو هست ايا مي تونه اقامت بگيره ممنون ميشم پاسخ بدين

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   در مورد بحث سلامتی نسبت به بسیاری کشور های دیگر سخت گیری اعمال میشود.
   حداقل نمره آیلتس 6.5 نیاز است.
   تحصیلات حداقل دیپلم و بیشتر از دیپلم به نوعی رزومه را تقویت میکند.
   موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *