وکیل مهاجرت

داشتن وکیلی برای مهاجرت یکی از مهم‌ترین نیازهای هر شخص پیش از اقدام به مهاجرت است. مهاجرت امری حساس و هزینه‌بر است؛ بنابراین کوچک‌ترین خللی در کار ممکن است سبب ویزا نشدن افراد شود. از طرفی دیگر مهاجرت به کشوری دیگر که زبان رسمی آن‌ها انگلیسی نیست به مراتب خیلی سخت‌تر از کشوری است که زبان رسمیشان انگلیسی است.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

برخی از افراد بر این باروند که داشتن وکیل مهاجرت هزینه‌ای اضافی است و هیچ تاثیری در روند اخذ ویزای کشورهای خارجی ندارد. اگر شما هم جزء این دسته از افراد می‌باشید، پیشنهاد می‌کنیم ادامه مقاله را مطالعه کنید تا دیدگاه بهتری نسبت به مشاور مهاجرت پیدا کنید.

وکیل برای مهاجرت داشته باشیم یا خیر؟

مهاجرت به کشورهای خارجی یکی از بورس‌ترین مسائل و موضوعات در بین ایرانیان است و افرادی زیادی قصد مهاجرت به خارج را دارند. این افراد در صورتی که دانش بالایی در زبان انگلیسی داشته باشند، می‌توانند در صورت ریجکت شدن موکلشان با سفارت کشور مقصد صحبت کنند و یا رفع ریجکت کنند. افرادی که در زمینه مهاجرت هیچ گونه اطلاعاتی ندارند و یا اولین بار است که قصد انجام این کار را دارند، بهتر است که مشاور مهاجرت داشته باشند. داشتن مشاور مهاجرت به کشوری دیگر این ویژگی را به فرد می‌دهد که به آسانی و با هزینه‌ کمتری به اروپا یا دیگر قاره‌ها مهاجرت کند، که ما در موسسه مهاجرتی اصطهباناتی با بیش از 15 سال سابقه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم.

شماره تماس وکیل مهاجرت اصطهباناتی

موسسه ما سابقه درخشانی در حوزه گرفتن ویزا برای متقاضیان مهاجرت به کشورهای خارج از ایران دارد. موسسه ما دارای بهترین وکیل‌های مهاجرتی و مجرب‌ترین کادر از مشاوران است که به راحتی می‌توانند شما را در زمینه مهاجرت به خارج راهنمایی کنند. مهاجرت به کشورهای خارجی شامل مراحل و شرایط مختلفی است که متقاضی در بسیاری از موارد نمی‌تواند جوابگوی این شرایط باشد و گاهاً از پروسه مهاجرت جا می‌ماند. شما با داشتن وکیل مهاجرتی به راحتی و با صرفه جویی در زمان و هزینه‌هایتان می‌توانید به کشورهای خارجی مهاجرت‌ و اقامت دائم آن‌ها را دریافت نمایید.

متقاضیان مهاجرت به خارج در هر مرحله می‌توانند با شماره وکیل مهاجرت تماس بگیرند و از مشاوره آنلاین مهاجرت بهرمند شوند. مشاوران موسسه ما در هر مرحله تلاش می‌کنند که بهترین راه مهاجرتی و در عین حال آسان‌ترین آن را به شما عزیزان پیشنهاد دهند. برای دسترسی به شماره تماس وکلای مهاجرتی اصطهباناتی به وبسایت ما رجوع کنید یا به یکی از دفاتر ما در شهرهای شیراز، تهران، رشت، اصفهان و مشهد به صورت حضوری مراجعه کنید.

وکیل مهاجرت توانایی انجام چه کارهایی را دارد؟

وکیل بین المللی مهاجرت باید اطلاعات بسیار خوبی از کشورهای خارجی و نحوه مهاجرت به آن‌ها داشته باشد و اطلاعاتش در رابطه با راه‌های مهاجرتی به روز باشد. وکلای مهاجرت باید توانایی انجام کارهایی را داشته باشد که موجب دریافت آسان‌تر ویزا برای متقاضیان شود. کارهایی را که یک وکیل بین المللی مهاجرت می‌تواند انجام دهد، عبارت است از:

 • مشاوره برای مهاجرت
 • سرعت بخشیدن به پروسه گرفتن ویزا
 • گرفتن وقت سفارت
 • رفع ریجکتی در صورت اتفاق
کارهایی را که یک وکیل مهاجرت می‌تواند انجام دهد

کارهایی را که یک وکیل مهاجرت می‌تواند انجام دهد

ویژگی ها و وظایف بهترین وکیل مهاجرت

متقاضیان می‌توانند با گرفتن مشاور رایگان مهاجرت، پروسه و پرونده مهاجرتی خود را به راحتی پیش ببرند و ویزای مورد نظرشان را دریافت نمایند. وکیل مهاجرتی موفق کسی است که در چند سال اخیر پرونده‌های زیادی را به نتیجه رسانده و تجربه خوبی در این زمینه داشته باشد. کشورها قوانین مهاجرتی مخصوص به خود را دارند و از طرفی قوانین و راه‌های مهاجرت به هر کدام از کشورها متفاوت است. از جمله وظایفی که وکیل بین المللی مهاجرت دارد عبارت است از:

 • آشنایی داشتن با قوانین مهاجرتی کشورهای خارجی و بررسی آن‌ها و شناخت بهترین راه مهاجرتی برای متقاضی.
 • مدت زمان پروسه گرفتن ویزا، اقامت و تابعیت برای هر شخص را متناسب با راه مهاجرتی او بداند.
 • با مدارک مورد نیاز برای گرفتن ویزا آشنایی داشته باشد.
 • دادن مشاوره آنلاین مهاجرت به موکل حقوقیش.
 • عمل به تعهدات شرح داده شده در قرارداد.
 • ارائه خدمات مهاجرتی به متقاضی(گرفتن ویزا، گفتگو با کنسولگری در صورت ریجکت شدن فرد و انتخاب بهترین راه مهاجرتی).
 • داشتن اطلاعات لازم برای ارائه مدارک متناسب با راه مهاجرت فرد(به عنوان مثال اگر متقاضی قصد مهاجرت تحصیلی دارد، باید وکیل مهاجرت تحصیلی او با مدارک و شرایط تحصیل در کشورهای خارجی آشنایی داشته باشد).
 • هیچ وکیل مهاجرتی نمی‌تواند به طور قطع به شما این اطمینان را بدهد که ویزای کشور مورد نظرتان را دریافت خواهید کرد؛ اما با این وجود باید وکیل مهاجرت احتمال ریجکت شدنتان را تاحد زیادی کاهش دهد.

وکیل مهاجرت به هلند

وکیل مهاجرت به آمریکا

وکیل مهاجرت به سوئیس

وکیل مهاجرت به ایتالیا

چه کسانی باید حتما وکیل مهاجرتی بگیرند؟

افرادی که اطلاعات کافی از نحوه مهاجرت به کشورهای خارجی ندارند و به زبان انگلیسی تسلط ندارند، بهتر است که وکیل مهاجرتی بگیرند. این دسته افراد شانس بیشتری نسبت به متقاضیان دیگر دارند؛ چرا که وکلای مهاجرت با تجربه‌تر از افراد عادی هستند. موسسه مهاجرتی در شیراز اصطهباناتی، تهران، اصفهان، رشت پاسخگوی سوالات شما به صورت حضوری و غیرحضوری خواهد بود. به طور کلی کسانی که دارای شرایط زیر هستند، بهتر است از وکیل مهاجرتی استفاده کنند.

 • داشتن سابقه کیفری
 • داشتن سابقه ریجکتی
 • کسانی که ریسک گرفتن ویزا نسبت به روش مهاجرتیشان بالا است
 • کارفرماها
 • افرادی که اطلاعات کافی در زمینه مهاجرت به کشورهای خارجی را ندارند
 • کسانی که توانایی انجام کارهای اداری و وقت‌گیر را ندارند

چه سوالاتی از وکیل مهاجرتی بپرسیم؟

معمولاً کسانی که وارد مسیر مهاجرت به کشوری دیگر می‌شوند، سوال‌های زیادی در ذهن آن‌ها شکل می‌گیرد که با تحقیق و جستجو در اینترنت می‌توانند به جواب سوالتشان تا حدودی برسند. کسانی که وکیل مهاجرت می‌گیرند بدون هیچ مشکلی پروسه گرفتن ویزایشان طی می‌شود و با ایجاد ارتباط تلفنی با وکیل مهاجرتیشان می‌توانند به جواب سوالاتی که در این زمینه دارند، برسند.

حتما استعلام وکیل مهاجرت را پیش از انتخاب او به عنوان وکیل حقوقیتان بگیرید و بررسی کنید که آیا صلاحیت لازم را برای این کار دارد یا خیر. به طور قطع اگر وکیل مهاجرتیتان، بهترین وکیل مهاجرت باشد؛ شما را تا مرحله گرفتن ویزا پیش خواهد برد. اگر قصد دارید وکیل خوبی انتخاب کنید که شما را به هدفتان نزدیک‌تر کند، بهتر است سوالاتی که در ادامه آمده است را از وکیل مهاجرتیتان بپرسید:

اخذ ویزای کشور مورد نظرتان از طریق کدام روش آسان‌تر است؟امکان مهاجرت با خانواده طبق روش مهاجرتی شما وجود دارد؟

 

شانس گرفتن ویزا برای شما طبق شرایطی که دارید برای کدام کشور بیشتر است؟

 

هزینه وکیل مهاجرت چقدر است؟

 

سابقه کاری وکیل به چه صورت است؟

مفاد قراردادنامه به چه صورت است؟

تعداد پرونده‌های موفق او چند تا است؟

هزینه عقد قرارداد و انجام پروسه مهاجرت را در ابتدا دریافت می‌کند یا در انتها؟

نحوه برقراری ارتباط به چه صورت است؟آیا شماره تماس وکیل مهاجرت در اختیار شما قرار می‌گیرد؟
چه مدارکی برای اخذ ویز لازم است؟تهیه مدرک به عهده او است یا شما؟
شرایط زندگی در آن کشور به چه صورت است؟هزینه‌های زندگی پس از مهاجرت به چه صورت است؟
اگر از طریق تحصیلی اقدام می‌کنید؛ کدام دانشگاه‌ها بورسیه تحصیلی می‌دهند؟

وکیل مهاجرت به فرانسه 

وکیل مهاجرت به آلمان

وکیل مهاجرت به ترکیه

وکیل مهاجرت به انگلستان

وکیل مهاجرت را از ایران بگیریم یا از خارج؟

پاسخ به این سوال بر اساس روش مهاجرتی هر فرد متفاوت است و نمی‌توان به طور قطع یکی از این دو را انتخاب کرد؛ اما داشتن وکیل مهاجرتی که ساکن ایران است به مراتب خیلی بهتر از وکیلی است که در خارج از ایران زندگی می‌کند. به عنوان مثال اگر قصد اخذ اقامت یا ویزای کشوری را از طریق خرید ملک دارید، بهتر است مشاور حقوقی شما در کشوری اقامت داشته باشد که قصد خرید ملک در آن را دارید؛ چرا که به راحتی می‌تواند پروسه خرید خانه را برای شما انجام و پیگیری کند.

اگر شما قصد مهاجرت تحصیلی یا کار را دارید، بهتر است که مشاوره مهاجرت تحصیلی یا کاریتان در ایران باشد و در دسترس شما باشد؛ چرا که به راحتی می‌توانید در رابطه با مسائل و مشکلات پیش آمده با وکیلتان صحبت کنید. از دیگر مشکلاتی که ممکن است با وکیل خارجیتان داشته باشید این است که به خاطر اختلاف ساعت و قطعی اینترنت نتوانید با وکیلتان صحبت کنید و مشاوره رایگان مهاجرت دریافت کنید.

وکیل ایرانی یا خارجی

وکیل ایرانی یا خارجی

دردسرهای مهاجرت بدون وکیل

نداشتن وکیل مهاجرت را به هیچ عنوان به کسانی که قصد مهاجرت دارند، پیشنهاد نمی‌‎کنیم؛ چرا که نداشتن وکیل برای مهاجرت دردسرهای زیادی برای متقاضی به همراه دارد. از جمله دردسرهایی که ممکن است در صورت نداشتن وکیل با آن روبرو شوید، عبارت است از:

 • ریجکت شدن
 • مجبور به خواندن مطالب زیادی در اینترنت برای یافتن جواب سوالات مهاجرتیتان
 • ارسال مدارک اشتباه
 • پرداخت هزینه‌های اضافی
 • ترجمه اشتباه مدارک
 • آشنا نبودن با قوانین مهاجرتی کشور مقصد

هزینه وکیل چقدر است؟

مشخص کردن مقدار هزینه پرداختی به وکیل‌های مهاجرت تا حدودی مشکل است و هر وکیل هزینه و حق‌الزحمه مخصوص به خود را دارد؛ بنابراین نمی‌توان مقدار مشخصی برای آن در نظر گرفت. از طرفی دیگر بسته به راه مهاجرتی هر شخص و کشور مورد نظرش این مقدار متفاوت است . شما برای پی بردن از هزینه‌های وکلای حقوقی می‌توانید با موسسه ما در ارتباط باشید تا اطلاعاتی در این زمینه در اختیارتان قرار گیرد. جدا از هزینه وکیل، متقاضی باید هزینه گرفتن ویزا، تهیه مدارک و غیره را نیز پرداخت نماید.

وکیل مهاجرت به اسپانیا

وکیل مهاجرت به مجارستان

وکیل مهاجرت به سوئد

وکیل مهاجرت به چین

چگونه بهترین وکیل مهاجرت را پیدا کنیم؟

پیدا کردن شخصی که روند و پروسه مهاجرتیتان را به خوبی بشناسد و بدون هیچ مشکلی ویزای شما را دریافت کند، بسیار مشکل است. از طرفی دیگر وکلای کلاه‌بردار نیز در این عرصه زیاد است و به این راحتی‌ها نمی‌توان به کسی اعتماد کرد.

سرمایه و از همه مهم‌تر وقت شما بسیار ارزشمند است و اعتماد کردن به شخصی اشتباه ممکن است برای شما گران تمام شود.

بنابراین بهتر است که با مشاوران مهاجرتی موسسه اصطهباناتی در تماس باشید تا بهترین وکیل را برای انجام کارهای حقوقیتان در اختیار شما قرار دهند. برخی از کشورهای خارجی نظیر کانادا و استرالیا به وکلای مهاجرتی گواهی قانونی برای اعزام مهاجر به کشورشان اعطا می‌کنند. اگر قصد مهاجرت به کانادا یا استرالیا را دارید و وکیل مهاجرت کانادا یا استرالیا برای خودتان انتخاب کردید، پیشنهاد می‌کنیم برای استعلام وکیل مهاجرت خود کد وکالت ICCRC و MARAاو را درخواست کنید. پس از گرفتن کد وکالت وکیلتان آن را بسنجید تا از معتبر بودن مدرک وکیل خود اطمینان حاصل کنید. راه‌های شناخت بهترین وکیل مهاجرتی عبارت است از:

 • دارا بودن دفتر مشاوره مهاجرت و وکالت
 • داشتن مجوز اعزام دانشجو و کاریابی در کشورهای خارجی
 • سابقه خوب در اعزام متقاضیان به خارج
 • آشنا بودن بر قوانین مهاجرتی کشورهای مختلف

مزایای داشتن وکیل مهاجرت

انتخاب وکیلی برای مهاجرت ویژگی‌ها و مزایای زیادی برای متقاضی به همراه دارد. این ویژگی‌ها موجب این شده است که بیشتر افراد با استفاده از وکیل‌های مهاجرتی به کشورهای خارجی سفر کنند. مزایای داشتن وکیل عبارت است از:

 • کاهش احتمال ریجکتی
 • قبولی مدارک و پرونده متقاضی برای مهاجرت
 • آشنا کردن شما با بهترین راه مهاجرت به کشور مورد نظرتان
 • پیشنهاد کشوری متناسب با وضعیت شما
 • کمک کردن به شما در تهیه مدارک حقوقی و حقیقیتان
 • تنظیم وقت سفارت

خدمات اصطهباناتی برای وکالت مهاجرت چیست؟

موسسه اصطهباناتی با سابقه بیش از 15 سال در زمینه اعزام افراد به کشورهای خارجی، داشتن بهترین وکلای حقوقی و مشاوره رایگان مهاجرت به متقاضیان بهترین انتخاب برای مهاجرت به خارج از ایران است. موسسه ما دارای وکلا و مشاوران متخصصی است که بهترین راه مهاجرتی را به شما معرفی می‌کنند و تا پایان قرارداد همراه و پاسخگوی مشکلات شما خواهند بود. با انتخاب وکلای حقوقی موسسه ما ویزای کشور مورد نظرتان را به راحتی دریافت کنید و نگران ریجکت شدن نباشید.

خدمات اصطهباناتی برای وکالت مهاجرت

خدمات اصطهباناتی برای وکالت مهاجرت

جمع بندی

انتخاب درست وکیلی برای مهاجرت یکی از مهم‌ترین و ابتدایی‌ترین مراحل در پروسه اخذ ویزای کشورهای خارجی است. اگر شخصی را انتخاب کنید که تازه کار بوده یا با مسائل و قوانین مهاجرتی آشنایی نداشته باشد در روند گرفتن ویزا به مشکل خواهید خورد؛ چرا که به خوبی نتوانسته است شما را راهنمایی کند. وکیل مهاجرت مناسب آن دسته از افرادی است که به هیچ عنوان قصد ندارند وقت و سرمایه‌شان را هدر دهند و می‌خواهند با اولین تلاش ویزای کشور موردنظرشان را دریافت کنند. ما در این مقاله تلاش کردیم شما را با موضوع مهاجرت از طریق وکیل مهاجرتی آشنا کنیم تا تفاوت داشتن یا نداشتن وکیل را به خوبی درک کنید.

سوالات متداول در مورد وکیل مهاجرت

1- بهترین وکیل مهاجرت چه کسی است؟

 • آشنا با قوانین و مقررات بین الملل
 • ارتباط موثر با سایر وکلای معتبر و برتر خارج از کشور
 • مدرک تحصیلی مرتبط و پروانه وکالت
 • سابقه طولانی درخشان و تعداد زیاد پرونده های مهاجرتی موفق

2- چه کسانی باید وکیل داشته باشند؟

اشخاصی که به خوبی با قوانین کشورهای خارجی آشنایی ندارد و از پس تهیه مدارکشان بر نمی‌آیند.

3- وظایف وکیل مهاجرت چیست؟

کمک در اخذ ویزا، دادن مشاوره مهاجرت رایگان، پاسخ دهی به مشکلات متقاضی و غیره است.

4- خدمات وکیل مهاجرتی چیست؟

گرفتن ویزا، کمک در سرعت بخشیدن روند اخذ ویزا، پاسخ دهی به سوالات و مشکلات افراد از جمله خدمات هر وکیل است.

4.7/5 - (9 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *