وکیل مهاجرت و مشاور به سوئد

سوئد یکی از کشور های اتحادیه اروپا می باشد و این کشور به دلیل داشتن اقتصادی قوی و زیرساخت های پایدار، به یکی از مقاصد اصلی مهاجران در سراسر دنیا تبدیل شده است. تعداد بالای تقاضا برای مهاجرت به این کشور سبب شده، افراد برای قبول پرونده های مهاجرتی خود به وکیل مهاجرت به سوئد مراجعه کنند. انتخاب وکیل مناسب در این مسیر از اهمیت بالایی برخوردار است، چرا که اگر وکیل در این زمینه دارای تجارب و مهارت های کافی نباشد، نمی تواند به افراد در فرایند مهاجرت به این کشور و همچنین دریافت ویزا کمک کند.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

متخصصان ما در مجموعه حقوقی اصطهباناتی این مقاله را تهیه کرده اند تا اطلاعات لازم در خصوص وکیل مهاجرت سوئد و نحوه انتخاب مشاور برای مهاجرت به این کشور را در اختیار شما قرار دهند. پس با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

خدمات و وظایف وکیل مهاجرت به سوئد

بسته به روش های مختلفی که افراد می خواهند از طریق آن ها به کشور سوئد مهاجرت کنند، وکیل مهاجرت نیز خدمات مختلفی ارائه می دهد. در همه این روش ها خدماتی که وکیل مهاجرت به سوئد ارائه می دهد، ارائه مشاوره در خصوص اخذ اقامت دائم و یا موقت در این کشور می باشد.

در خصوص سرمایه گذاری در سوئد و انجام امور تجاری، وکیل مهاجرت می تواند مشاوره های لازم در مورد ثبت شرکت و نحوه اخذ مجوز برای آن را ارائه کرده و طرحی جامع در اختیار افراد قرار دهد. همچنین می تواند در امور ابتدایی همچون دریافت گواهی نامه رانندگی، اجاره دفتر برای شرکت و … متقاضیان را یاری کند.

در زمینه مهاجرت تحصیلی به سوئد، وکیل می تواند در اخذ پذیرش دانشگاه کمک شایانی به متقاضیان نماید. همچنین در خصوص پذیرش دوره های زبان و تطابق مدارک دوره های فنی حرفه ای در سوئد، وکیل مهاجرت می تواند، امور لازم را انجام دهد. همچنین وکیل مهاجرت با داشتن دانش کافی در این زمینه می تواند خدمات مهمی در اخذ اقامت و تابعیت سوئد از طریق روش های مختلف تحصیلی، کاری، ازدواج، سرمایه گذاری، تولد و … ارائه دهد.

بررسی ویژگی های وکیل مهاجرت به کشور سوئد

برای مهاجرت به سوئد لازم است از یک وکیل با تجربه و کارآزموده کمک گرفت. برای این که متقاضیان بتوانند چنین وکیلی را پیدا کنند، باید با ویژگی های یک وکیل مجرب آشنا شوند. در صورتی که وکیل مورد نظر این ویژگی ها را داشته باشد، به راحتی می توان به او اعتماد کرده و پرونده مهاجرتی خود را به وی بسپاریم. در این بخش می خواهیم به ویژگی های وکیل مهاجرت به سوئد بپردازیم:

 • بر قوانین و مقررات بین المللی اشراف داشته و از قوانین حقوقی نیز به طور کامل آگاهی داشته باشد.
 • عضو انجمن وکالت در کشور مقصد بوده و دارای پروانه وکالت باشد.
 • وکیل مهاجرت باید دارای مدرک رسمی از دانشگاه باشد.
 • با سایر وکلا ارتباط مناسبی داشته باشد، تا بتواند در مواقع نیاز از آن ها کمک بگیرد و همچنین با داشتن روابط با وکلا، اطلاعات خود را تقویت کند.
 • بر قوانین اقامت تسلط داشته و از اخبار به روز مهاجرت آگاه باشد.
 • وکیل مهاجرت باید در هر لحظه در دسترس بوده و ارتباط خود را با متقاضی حفظ کند.
 • دقیق و منظم باشد و در همه امور برنامه ریزی کند تا در مسیر پرونده با مشکلی مواجه نشود.
 • وکیل مهاجرت سوئد باید توانایی برقراری ارتباط با وکلای هم سطح و بالا تر از سطح خود را داشته باشد، چرا که وکیلی که با
 • سایر وکلا ارتباط داشته باشد، از درجه حقوقی و اعتبار بالایی برخوردار است.
 • توانایی پیگیری پرونده را داشته باشد و در صورت ریجکت شدن ویزا، با تجربیات خود امور مربوطه را طوری انجام دهد که درخواست ویزا پذیرفته شود.
 • وکیل مهاجرتی باید موارد اخلاقی و قانونی را رعایت کند.
 • وکیل باید با بررسی پرونده هزینه مناسب و معقولی طلب کند.
 • یک وکیل خوب بایستی پرونده متقاضی را در کم ترین زمان ممکن بررسی کرده و اطلاعات لازم را به موکل خود ارائه کند.
ویژگی های وکیل مهاجرت به کشور سوئد

ویژگی های وکیل مهاجرت به کشور سوئد

آیا مشاوره با وکیل مهاجرت سوئد ضروری است؟

شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که آیا استفاده از وکیل مهاجرتی برای مهاجرت به هر کشوری امری ضروری است؟ برای مهاجرت به سوئد بهتر است متقاضیان از یک وکیل مهاجرتی مشورت بگیرند، اما این به این معنی نمی باشد که بدون وکیل نمی توان مهاجرت کرد. در واقع افراد می توانند بدون استفاده از وکیل نیز، امور مربوط به مهاجرت خود را انجام دهند.

ویژگی های وکلا مهاجرتی اصطهباناتی
rejected-visa

رفع مشکل ریجکتی ویزا

announcement-to-customers

اطلاع رسانی مراحل به مشتری

following-up-cases

پیگیری مداوم پرونده

awnsering-support

در دسترس و پاسخگو

در این صورت متقاضی باید از تمام قوانین و مقررات مربوط به مهاجرت آگاهی کسب کند.

نحوه نوشتن درخواست ویزا، مدارک مورد نیاز، اخبار روز مهاجرت، قوانین جدید اقامت، شرایط و محدودیت های مهاجرت و … همگی از جمله مواردی هستند که افراد باید برای مهاجرت به این کشور، از ان ها آگاهی داشته باشند. در صورتی که متقاضیان از این موارد آگاهی نداشته باشند، بهتر است از وکیل مهاجرت به سوئد بهره مند شوند و پرونده مهاجرتی خود را به او بسپارند.

در واقع با داشتن وکیل متخصص متقاضی به راحتی می تواند دریابد که کدام روش مهاجرتی برای او مناسب است و همچنین بداند که چه فرایندی در انتظار پرونده او می باشد. چرا که وکیل مهاجرت در این حوزه تجربه دارد و می تواند پس از بررسی مدارک و شرایط متقاضی، بهترین راهکار ها را برای مهاجرت به او ارائه دهد.

وکیل مهاجرت به سوئد در شهر های مختلف

افراد در هر شهری که باشند می توانند با جستجو در اینترنت و یافتن موسسه های مهاجرتی، اقدام به دریافت مشاوره از وکلای مهاجرتی نمایند. برای مهاجرت به سوئد لازم است متقاضیان به سراغ موسسات معتبر بروند و به هر موسسه ای اعتماد نکنند. با تحقیقات لازم در خصوص موسسه مهاجرتی و اعتبار سنجی وکلای آن مجموعه از بخش نظرات و دیدگاه ها و همچنین بررسی سوابق کاری وکلای مربوطه می توان بهترین مجموعه مهاجرتی و وکیل مهاجرت به کشور سوئد را پیدا کرد. در ادامه به بررسی وکیل مهاجرتی در شهر های مشهد و اصفهان خواهیم پرداخت:

وکیل مهاجرت به کشور سوئد در اصفهان

متقاضیان برای انتخاب وکیل مهاجرت به سوئد در اصفهان و حتی شهر های دیگر، بایستی وکیلی معتبر را انتخاب که از تخصص لازم در زمینه مهاجرت برخوردار باشد. یک وکیل مهاجرتی باید برای ارائه بهترین مشاوره، انواع گزینه هایی که متقاضی پیش رو دارد به وی معرفی کند تا متقاضی بتواند به وکیل مورد نظر مراجعه کرده و با خیالی آسوده پرونده مهاجرتی خود را به وی بسپارد. برای انتخاب وکیل مهاجرت به سوئد در اصفهان، باید توجه داشته باشید که وکیلی را انتخاب کنید که بتواند شما را در انتخاب بهترین مسیر مهاجرتی یاری کند.

وکیل مهاجرت به کشور سوئد در مشهد

این روز ها با توجه به بازار داغ مهاجرت در شهر های مختلف از جمله مشهد افراد به دنبال مهاجرت به کشور های مختلفی می باشند که یکی از این کشور ها سوئد است. در صورتی که به دنبال وکیل مهاجرت به سوئد در مشهد هستید، وکلای ما در موسسه مهاجرتی اصطهباناتی می توانند شما را در زمینه مهاجرت به این کشور، یاری کنند و راهکار های لازم را پیش پای شما قرار دهند.

یافتن موسسه مهاجرتی و وکیل متخصص، امری بسیار مهم و پر اهمیت می باشد، چرا که مهاجرت ارتباط مستقیمی با سرنوشت انسان دارد. در صورتی که به موسسات غیر معتبر مراجعه شود، ممکن است مشکلات جدی و جبران نا پذیری برای متقاضیان ایجاد شود. از این رو به شما توصیه می کنیم، مجموعه ما را انتخاب کرده و با خیالی راحت پرونده مهاجرتی خود را به وکلای ما بسپارید. مشاوران این مجموعه با برخورداری از سال ها تجربه و تخصص، بهترین روش را برای مهاجرت انتخاب کرده و تا آخر مسیر در کنار شما خواهند بود.

وکیل مهاجرت به سوئد از طریق تحصیل

یکی از آسان ترین روش های مهاجرت به سوئد، از طریق تحصیل می باشد. بسیاری از وکلای مهاجرتی در صورتی که افراد شرایط آن را داشته باشند، مهاجرت تحصیلی را به آن ها توصیه می کنند، چرا که این روش مزایای خوبی دارد. افراد می توانند حین تحصیل در سوئد، کار پاره وقت داشته باشند و بخشی از هزینه های تحصیل و زندگی در این کشور را تامین کنند. برای تحصیل در مقاطع کارشناسی ار شد و دکترا، نیازی به تسلط بر زبان سوئدی وجود ندارد.

وکیل مهاجرت به سوئد از طریق تحصیل

وکیل مهاجرت به سوئد از طریق تحصیل

تحصیل در سوئد از سن 6 سالگی اجباری می باشد و دانش آموزان به مدت 9 سال در مدارس تحصیل می کنند و پس از آن وارد دبیرستان می شوند. در صورتی که افراد اقامت سوئد را داشته باشند می توانند در مدارس دولتی به تحصیل رایگان بپردازند.

برای این که متقاضیان بتوانند به اقامت این کشور از طریق تحصیل دست پیدا کنند، می توانند از وکیل برای گرفتن اقامت سوئد کمک بگیرند.

وکلای ما در مجموعه مهاجرتی اصطهباناتی با ارائه بهترین مشاوره ها و خدمات در خصوص دریافت اقامت تحصیلی می توانند، شما را یاری کنند تا در این کشور اقامت خود را دریافت کنید. در صورتی که نیاز به مشاوره دارید، با کارشناسان ما در این موسسه تماس بگیرید و مشاوره تلفنی دریافت کنید.

وکیل مهاجرت سوئد از طریق کار

متقاضیان بسیاری خواهان مهاجرت به سوئد و کار در این کشور می باشند. برای مهاجرت به سوئد از طریق کار، افراد باید اقدام به کاریابی در سوئد و یا دریافت پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای سوئدی نمایند. برای یافتن کار در سوئد افراد باید مهارت و تحصیلات لازم در رابطه با شغل مورد نظر را داشته باشند و همچنین شغل آن ها در لیست مشاغل مورد نیاز این کشور وجود داشته باشد.

برای داشتن جاب آفر، تنها تائید کارفرمای سوئدی کافی نیست. در واقع کارفرمای سوئدی برای جذب نیروی کار خارجی بایستی ابتدا در کشور سوئد و سپس در اتحادیه اروپا به دنبال نیروی مورد نیاز خود بگردد. در صورتی که کارفرما نتواند نیروی مورد نیاز خود را از بین شهروندان سوئد و اتحادیه اروپا پیدا کند، می تواند اقدام به جذب نیروی خارجی نماید. وکیل مهاجرت کاری سوئد می تواند با کمک به موکل خود در زمینه پیدا کردن جاب آفر مناسب و تهیه مدارک مورد نیاز برای کار در این کشور، متقاضی را برای ورود به سوئد برای کار آماده کند.

وکیل برای مهاجرت به سوئد از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری یکی از روش های مهاجرت به سوئد می باشد که به دلیل اقتصاد پیشرفته ای که این کشور دارد، همواره مورد توجه بسیاری از سرمایه داران در سراسر دنیا قرار گرفته است. مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، موضوعی بسیار تخصصی و حیاتی می باشد. از این رو افرادی که قصد سرمایه گذاری در سوئد را دارند، بهتر است از خدمات مشاوره ای به صورت تخصصی استفاده کنند.

مزیت انجام امور مهاجرتی توسط موسسه اصطهباناتی
rejected-visa

وکلا مجرب و متخصص روش‌ های مهاجرتی

announcement-to-customers

اخذ پذیرش و ویزا انواع کشورها

following-up-cases

انجام تمامی امور مهاجرتی از صفرتاصد

awnsering-support

بیش از ۱۳ سال سابقه انجام امور مهاجرتی

وکیل برای مهاجرت به سوئد از طریق سرمایه گذاری، می تواند در روش های مختلف از جمله خرید ملک و ثبت شرکت راهکار های لازم را به فرد ارائه دهد. وکیل متخصص با تسلط به قوانین خرید ملک در سوئد و همچنین ثبت شرکت می تواند به متقاضی کمک کند که سودآوری مناسبی در این روش ها داشته باشد و با موفقیت سرمایه گذاری خود را دراین کشور به ثمر برساند.

وکیل برای مهاجرت به سوئد از طریق سرمایه گذاری

وکیل برای مهاجرت به سوئد از طریق سرمایه گذاری

مشاوره با وکیل برای گرفتن اقامت سوئد

بسیاری از متقاضیانی که قصد مهاجرت به سوئد را دارند، به دنبال اخذ اقامت این کشور می باشند. سوئد کشور مهاجرپذیری است و برای مهاجرین قانونی، شرایط مناسبی را جهت اخذ اقامت فراهم کرده است. همان طور که در قوانین بسیاری از کشورهای دیگر نیز وجود دارد، اخذ اقامت از طریق تحصیل به خودی خود امکان پذیر نیست و می توان پس از اتمام تحصیلات، ویزای تحصیلی را به ویزای کاری تبدیل نموده و سپس اقدام به اخذ اقامت کاری نمود. متقاضیان می توانند پس از 5 سال کار در این کشور و پرداخت مرتب مالیات های خود، درخواست اقامت دائم نمایند.

وکیل برای گرفتن اقامت سوئد، می تواند کمک بزرگی به متقاضیان در این زمینه بکند. وکیل مهاجرتی با تسلط بر تمامی قوانین و مقررات اقامتی در روش های مختلف می تواند موکل خود را در مسیر دریافت اقامت سوئد یاری دهد. در صورتی که قصد دریافت اقامت در سوئد را دارید، وکلای ما در مجموعه اصطهباناتی آماده ارائه هر گونه خدمات حقوقی در این زمینه خواهند بود.

هزینه وکیل مهاجرت به سوئد

یکی از مهم ترین مسائلی که در مورد مشاوره با وکیل مهاجرت مطرح می شود، بحث هزینه وکالت می باشد. وکیل مهاجرت و موکل خود باید قبل از شروع کار، در مورد هزینه وکالت مذاکره کرده و به نتیجه برسند. چرا که هزینه وکیل مهاجرت به سوئد بسته به نوع خدمات و مدت زمانی که وکیل بر روی پرونده افراد می گذارد، متفاوت خواهد بود. همچنین تجربه و تخصص وکیل در هزینه وکالت، تاثیر گذار می باشد و طبیعتا هر چقدر وکیل در این زمینه مهارت بیشتری داشته باشد، هزینه بیشتری دریافت خواهد کرد. با این حال بر اساس داده های نظر سنجی حقوق و دستمزد سوئد، درآمد یک وکیل مهاجرت در این کشور حدود 503.931 کرون تخمین زده شده است. در واقع هزینه وکیل مهاجرت در سوئد به طور میانگین، 242 کرون در ساعت می باشد.

سخن پایانی

در این مقاله در مورد وکیل مهاجرت سوئد و اهمیت مشاوره گرفتن از او صحبت شد و ویژگی ها و هزینه وکیل مهاجرتی مورد بررسی قرار گرفت. امور مهاجرتی بسیار تخصصی می باشد و از اهمیت بالایی برخوردار است و هر گونه خطای عمدی و یا سهوی در این مسیر، می تواند افراد را به مسیری غلط هدایت کند. این امر موجب اتلاف وقت و هزینه افراد خواهد شد و حتی در برخی موارد ممکن است سبب مسدود شدن راه های مهاجرت برای همیشه شود. از این رو با توجه به موارد گفته شده، بهتر است متقاضیان از وکیل مهاجرت استفاده کنند.

در صورتی که نیاز به وکیل برای مهاجرت به سوئد دارید، می توانید به وکلای ما در موسسه حقوقی اصطهباناتی مراجعه کنید.

وکلای این مجموعه با داشتن تجربه و تخصص در امور مهاجرت و دریافت اقامت می توانند بهترین مشاوره ها را در اختیار شما عزیزان قرار دهند و شما را در این مسیر پر پیچ و خم یاری نمایند. با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول درباره وکیل مهاجرت سوئد

1- آیا برای مهاجرت به سوئد حتما کمک گرفتن از وکیل مهاجرت الزامی است؟

مهاجرت یک فرایند تخصصی بوده و نیاز به دانش کافی دارد، در صورتی که افراد این دانش را داشته باشند، استفاده از وکیل الزامی نیست.

2- ویژگی های مهم یک وکیل مهاجرتی مجرب کدامند؟

برخورداری از دانش و تجربه کافی و به روز بودن اطلاعات و همچنین داشتن سابقه کاری موفق از مهم ترین ویژگی های وکیل مهاجرتی می باشد.

3- هزینه وکیل مهاجرت به سوئد به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه وکالت بسته به تجربه و تخصص وکیل و همچنین زمانی که بر روی پرونده می گذارد، متفاوت خواهد بود.

4- وکیل مهاجرت به کشور سوئد چه خدماتی را ارئه می دهد؟

یک وکیل مهاجرتی به سوئد، خدمات لازم در خصوص مهاجرت و اخذ اقامت از طرق مختلف تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری، ازدواج و … را ارائه می دهد.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *