دانشگاه آسترال آرژانتین

تحصیل در آرژانتین ؛ همانند دیگر کشورهای آمریکای لاتین، کشور آرژانتین از لحاظ حریص بودن و هویت ملی به خود مغرور است. بسیاری از شهرنشینان در پایتخت این کشور، شهر Buenos Aires زندگی می کنند. جایی که نشانه هایی از فرهنگ آمریکای لاتین در آن مشاهده می شود. این در حالی است که در اغلب رستوران های کشور آرژانتین گوشت گاو سرو می گردد. این مسائل شاید سبب جذب افراد برای تحصیل در آرژانتین شود.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

علاوه بر زیبایی مناطق شهری، این کشور به زیبایی مناظر طبیعی خود می بالد. این شهر به دلیل وجود صلح و آرامش و دور بودن از گرما به عنوان کشور مورد علاقه بسیاری از افراد در نظر گرفته می شود. موقعیت جغرافیایی این کشور بسیار متنوع می باشد، چرا که این کشور زمین های مرطوب در شمال، خشکی های فلات های Andeans، پاتاگونیای با وسعت در غرب ( ناحیه ای در جنوب آرژانتین )، مجمع الجزایر پر آب Tierra la Fuego (منطقه ای که در مسیر بازگشت از جنوب آرژانتین مشاهده می شود) و دیگر مناظر طبیعی بسیار زیبا را در خود جای داده است. باید بدانید که کشور آرژانتین خانه قله های بسیار مرتفع در تمامی بخش های آمریکا، Aconcagua، مناطق بیابانی، یخچال های موجود در دره ها، آبشارهای بسیار زیبا و دریاچه های حیرت انگیز خواهد بود.

وکلای مجرب ما در موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) شیراز آماده مشاوره در خصوص اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های آرژانتین برای متقاضیان تحصیل در آرژانتین می باشند همچنین متقاضیان جهت کسب مشاوره در زمینه شرایط اعزام دانشجو به آرژانتین به صورت تضمینی می توانند به مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایند.

حدود 90000 دانشجوی بین المللی هر ساله جهت تحصیل در آرژانتین وارد این کشور می شوند که تعداد این افراد بیش از دانشجویان وارد شده از آمریکای لاتین و اطراف Uruguay خواهد بود. بیش از 30000 از این دانشجویان متعلق به اروپا، آمریکا و آسیا می باشند. از دلایل جذب شدن این دانشجویان به این کشور، سطح آموزشی بسیار بالا، هزینه های زندگی مقرون به صرفه، امکان شرکت در دوره های زبان اسپانیایی، شناخت فرهنگی متنوع و رنگارنگ خواهد بود.

شرایط اعزام دانشجو و تحصیل در آرژانتین

بسیاری افراد جهت مهاجرت به آرژانتین از طریق تحصیل در آرژانتین اقدام می کنند، این افراد می توانند پس از اخذ اقامت تحصیلی و اخذ پذیرش تحصیلی در آرژانتین نسبت به اخذ تابعیت یا شهروندی آرژانتین اقدام کنند، البته شایان ذکر است این روش یکی از روش های مهاجرت به آرژانتین در کنار راه های دیگر مثل ویزای کار در آرژانتین و سرمایه گذاری در آرژانتین می باشد. شایان ذکر است تابعیت آرژانتین از طریق تولد فرزند در آرژانتین از این قاعده مستثنی است. تحصیل در چین ، مالزی ، آرژانتین و کشورهای آسیایی شرقی مورد استقبال برخی واقع شده است.

دانشگاه های آرژانتین

باید بدانید که کشور آرژانتین نه تنها مکانی مشهور برای تحصیل می باشد، بلکه 39 موسسه در این کشور در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS ( سال 2015 ) قرار گرفته اند. در سال های اخیر کشور آرژانتین امکانات و برنامه های آموزشی بسیاری برای دانشجویان بین المللی در نظر گرفته است. ناگفته نماند که کشور آرژانتین در قرن 21 رشد اقتصادی بسیاری داشته است. برخی از دانشگاه های برتر آرژانتین که شما خواستار شناخت آنان می باشید در ذیل معرفی شده است. بورسیه تحصیلی در این کشور به دانشجویان خارجی تعلق نمی گیرد. بنابراین تحصیل رایگان نمی باشد.

دانشگاه دی بوینس آیرس De Buenos Aires

دانشگاه de Buenos Aires یکی از برترین دانشگاه های ملی می باشد که در رتبه برترین دانشگاه های جهان قرار دارد. این دانشگاه در سال 15/2014 در رتبه 198 دانشگاه های جهانی QS قرار گرفت. این در حالی بود که در سال 2015 این دانشگاه در رتبه 15 دانشگاه برتر آمریکای لاتین قرار گرفت. جهت تحصیل در آرژانتین این دانشگاه به شدت توصیه می گردد.

این دانشگاه از بزرگترین دانشگاه های آمریکای لاتین و آرژانتین به حساب می آید. باید بدانید که دانشگاه De Buenos Aire دانشگاهی دولتی می باشد که 13 ساختمان، 10 موزه و 6 بیمارستان را در خود جای داده است. این دانشگاه در سال 1821 تاسیس گشت، این دانشگاه چهار جایزه نوبل برجسته را به خود اختصاص داده است. این در حالیست که جایزه های این دانشگاه بیش از دیگر دانشگاه های اسپانیایی زبان بوده است. باید بدانید که مسئله انقلاب مارکسیستی che Guevara در میان فارغ التحصیلان از اهمیت بسیار والایی بر خوردار است. این مدرسه محوطه دانشگاهی اصلی ندارد اما ساختمان هایی دارد که در میان شهر Buenos Aires پراکنده شده اند.

همانطور که گفته شد دانشگاه Buenos Aires در سال 2015 در رتبه دانشگاه های جهانی QS قرار گرفت. دانشگاهی که به مطرح کردن علوم کشاورزی، جنگلداری، هنر و زبان های مدرن مبادرت ورزید و در رتبه 50 دانشگاه برتر جهان قرار گرفت. باید بدانید که این دانشگاه از نظر گرایش های ذکر شده در رتبه 100 دانشگاه برتر جهان قرار دارد.

دانشگاه Austral

دانشگاه Austral دانشگاهی خصوصی می باشد که در سال 1979 تاسیس گشت. این دانشگاه کاتولیکی رتبه 287 در جهان ( در سال 15/2014 ) و رتبه 18 در آمریکای لاتین ( در سال 2015 ) را کسب کرد. باید بدانید که دانشکده ها و ساختمان های این دانشگاه بر اساس Rosario ( دانشکده علوم تجارت ) و Pilar ( دانشگاه پزشکی و دندانپزشکی در جنوب، دانشکده علوم پزشکی ، مدرسه تجاری IAE، Pargue Austral، پارک علم و فناوری، فناوری و تجارت ) فعالیت می کنند. این دانشگاه جزو دانشگاه های بسیار خوب جهت تحصیل در آرژانتین می باشد.

دانشگاه آسترال آرژانتین

دانشگاه کاتولیکی Pontificia آرژانتین santa Maria de los Buenos Aires  UCA دانشگاه کاتولیکی Pontificia به عنوان دانشگاه Catolica آرژانتین یا UCA شناخته می شود، دانشگاهی که در سال 15/2014 در رتبه 410-401 ( رتبه بندی دانشگاه های بین المللی ) قرار گرفت. این در حالی بود که این دانشگاه در سال 2015 در آمریکای لاتین رتبه 26 را کسب کرد. این دانشگاه در سال 1958 تاسیس گشت. باید بدانید که دانشگاه Catolica آرژانتین از دیگر دانشگاه های خصوصی می باشد. رئیس دانشگاه Catolica به عنوان اسقف اعظم شهر Buneos Aires شناخته می شود. محوطه اصلی این مدرسه در منطقه Puerto Madero واقع شده است، مکانی که به عنوان مدرن ترین منطقه Buenos Aires در نظر گرفته می شود. این دانشگاه جهت تحصیل در آرژانتین بسیار مناسب است.

موسسه فناوری de Buenos Aires  ITBA

این موسسه در شهر Buenos Aires واقع شده است که به عنوان موسسه فناوری de Buenos aires  ITBA شناخته می شود. این موسسه یک موسسه خصوصی می باشد که در سال 15/2014 رتبه 410-401 جهانی و رتبه 52 را در کشور آمریکای لاتین کسب کرد. در حال حاضر این دانشگاه 2000 دانشجو را در خود جای داده است، دانشجویانی که بیشتر بر مباحثی نظیر : تجارت، مهندسی و فناوری اطلاعات تمرکز دارند. این موسسه در سال 1959 تاسیس گشت. باید بدانید که موسسه فناوری De Buenos Aires به عنوان یکی از موسسات آموزشی مهندسی در آرژانتین در نظر گرفته می شود.

دیگر دانشگاه های آرژانتین

این بسیار مهم است که بدانید که دانشگاه های de san andres و Nacional de la plata در رتبه 500 دانشگاه برتر جهان قرار دارند. علاوه بر این، این دانشگاه ها در رتبه برترین دانشگاه های بین المللی آرژانتین قرار دارند. دانشگاه هایی که رتبه های بسیار بالایی در رتبه بندی دانشگاه های جهانی و آمریکای لاتین کسب کرده اند.

زبان تحصیل در آرژانتین در مقطع دکترا اغلب رشته ها به زبان انگلیسی آموزش داده میشوند. تحصیل در آرژانتین بدون مدرک زبان در بسیاری از دانشگاه ها امکان پذیر است البته علاقه مندان ادامه تحصیل در دانشگاه های کشور آرژانتین که مدرک زبان ندارند میتوانند با مراجعه به موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) واقع در شهر شیراز و سپری کردن دوره های یادگیری زبان در کمترین زمان بهترین نتیجه را بگیرند.

شهرهای دانشجویی در آرژانتین

Buenos Aires شهر بوینس آیرس

نام مستعار این شهر ” پاریس آمریکای جنوبی ” می باشد. باید بدانید که شهر Buenos Aires به عنوان پایتخت کشور آرژانتین در نظر گرفته می شود. این شهر دومین منطقه شهری بزرگ در آمریکای لاتین و پس از شهر sao Paulo در برزیل خواهد بود.

این شهر به چند شهر همسایه ( مرز ) تقسیم شده است، شهری که وسعت بیشتری نسبت به دیگر شهر ها دارد. برخی از این شهر ها مدرن و برخی دیگر قدیمی می باشند. این در حالیست که همه ی آنان وجه اشتراک های بسیاری با هویت آمریکای جنوبی دارند. اشتیاق و رنگارنگی کشور آرژانتین در کافه های متعدد، رستوران ها، میخانه های شبانه و … مشاهده خواهد شد.

معماری های اروپاییان به صورت چشمگیری در این شهر مشاهده می شود. از دیگر دلایل شهرت این کشور وجود خیابان های بسیار زیبا و تمیز و رقص نور در کف زمین خواهد بود. مبحث هنر و فرهنگ در پایتخت کشور آرژانتین شهر Buenos Aires از اهمیت بسیار والایی برخوردار است. بدون شک این کشور و آمریکای لاتین بهترین مکان برای تحصیل از نظر آرامش خواهد بود. کاخ های تاریخی در میان میدان های عمومی متعدد، خانه های اپرا، تئاتر و سینمای بسیار زیاد، مجموعه ای از نمایشگاه های هنری، مغازه های مدرن و موزه های هنری نظیر : MALBA از دیگر جاذبه های این کشور به حساب خواهند آمد.

دانشجویانی که در دانشگاه های آرژانتین تحصیل می کنند به صورت خودکار در فرهنگ این کشور غوطه ور می گردند. این بسیار مهم است که بدانید که تعداد 8 تا از دانشگاه های آرژانتین ( دانشگاه های رتبه بالا ) در منطقه Buenos Aires یا نزدیک آن واقع شده اند، دو تا از دانشگاه های موجود در این شهر نظیر : دانشگاه Buenos aires و دانشگاه Austral از رتبه بالایی برخوردارند. علاوه بر مسئله رتبه عالی دانشگاه ها، مقرون به صرفه بودن هزینه های زندگی در این کشور و دیگر عوامل متعدد دیگر، موجب قرار گرفتن این مکان در رتبه 50 شهر دانشجویی بسیار عالی شده است. باید بدانید که شهر Buenos aires در سال 2015 در رتبه برترین شهرهای دانشجویی قرار گرفت.

Rosario شهر روساریو

باید بدانید که دانشگاه Nacional de Rosario در شهر Rosario واقع شده است. این شهر حدود سه ساعت ( رانندگی ) تا شمال غربی استان santa fe فاصله دارد. زادگاه Ernesto Che Guevara در شهر Rosario، وجود دیگر چهره های ورزشی بسیار مشهور، lionel Messi و دریاچه Rosario موجب رونق این شهر شده است. ناگفته نماند که شهر Rosario در سال های اخیر توسعه های فرهنگی بسیاری داشته است. بسیاری از ساختمان های متروک در حال حاضر بهترین مکان برای نمایشگاه های هنری می باشند. فراموش نکنید که مردمان این شهر بسیار دوستانه و مهمان نواز خواهند بود.

دیگر شهرهای آرژانتین

از دیگر شهرستان ها و شهرهای معروف در کشور آرژانتین شهرهایی نظیر :  Salta، San Miguel to Tucuman، Mar del Plata، Mendoza، شهر مرکزی Cordoba و Ushuaia خواهد بود. اغلب شهرهای ذکر شده در فوق در جنوب کشور و در کنار آب های زیبای Beagle Chan قرار دارند.

مناظر طبیعی متنوع این منطقه را به بهترین مکان برای دانشجویان بین المللی تبدیل کرده است، منطقه ای که در آن دانشجویان قادر به ماجراجویی و کشف چیزهای مختلف خواهند بود. قایق سواری با چوب، اسکی روی آب، پیاده روی، دوچرخه سواری و یا رانندگی در مناطق بسیار زیبا، تاکستان های متعدد و حمام آفتاب در کنار سواحل موجب جذب هر ساله گردشگران بسیاری در این کشور شده است.

اسب سواری، شناخت اسب های چابک و راندن اسب نقش بسیار مهمی در ارتقای میراث فرهنگی و هویت این کشور خواهند داشت. تمامی این موارد موجب شهرت کشور آرژانتین و تبدیل این منطقه به بهترین مکان برای اسب سواری در تعطیلات شده است.

درخواست جهت پذیرش در دانشگاه های آرژانتین

حدود 40 دانشگاه ملی در کشور آرژانتین وجود دارد، دانشگاه هایی که بودجه خود را از طریق دولت تامین می کنند. این در حالیست که این کشور پذیرای اکثر دانشجویان بین المللی ( مقطع کارشناسی ) خواهد بود. حدود 45 تا از دانشگاه های کشور آرژانتین خصوصی می باشند، دانشگاه هایی که کوچکتر از دانشگاه های دولتی می باشند و مبلغ شهریه آنان بالاتر می باشد.

دانشگاه های دولتی و خصوصی این کشور هر دو تعدادی از موسسات را در خود جای داده اند. فرق این موسسه ها با دانشگاه ها در این است که این موسسات بیشتر بر روی مباحث تخصصی متمرکزاند. البته تحصیل در آرژانتین در همه دانشگاه ها امکان پذیر است.

سال تحصیلی در کشور آرژانتین از ماه مارس تا نوامبر خواهد بود. دانشجویان خارجی ملزم به دادن درخواست مستقیم خود به موسسه آموزشی مورد نظر خواهند بود. ناگفته نماند که ارائه یک کپی از مدرک دوره دبیرستان ضروری خواهد بود. پس از مشخص شدن دانشگاه مورد نظر، دانشجویان ملزم به اخذ ویزای دانشجویی ( ویزایی که حداقل برای دو سال اعتبار داشته باشد ) خواهند بود.

اطلاعات در خصوص اخذ ویزای آرژانتین

راهکارهای اخذ ویزا متفاوت خواهد بود که تا حد زیادی بستگی به ملیت شما خواهد داشت. ناگفته نماند که مراجعه به سفارت آرژانتین در کشور مادری جهت آگاهی از تمامی جزئیات و هزینه ها ضروری می باشد. در این مقاله چندین قانون و راهکار کلی در خصوص اخذ ویزا آورده شده است که به شرح ذکر شده در ذیل خواهد بود :

جهت اخذ ویزای دانشجویی آرژانتین ، دانشجویان قادر به ورود به این کشور به عنوان یک گردشگر خواهند بود. جهت اخذ این ویزا شما ملزم به ارائه گذرنامه ( گذرنامه ای که حداقل به مدت شش ماه اعتبار داشته باشد )، ارائه نامه اثبات ثبت نام ( که توسط دانشگاه مورد نظر و به محض رسیدن صادر می شود ) خواهید بود. ناگفته نماند که انجام این فرایند حدود 100 دلار – دلار آمریکا هزینه را در بر خواهد داشت.

این نکته بسیار مهم را به خاطر داشته باشید که این ویزا به مدت 6 ماه اعتبار خواهد داشت. لذا اگر شما قصد ماندن بیش از 6 ماه را در سر دارید، شما ملزم به ارائه گواهی عدم سوء پیشینه خود به کشور آرژانتین خواهید بود. ( شهروندان خارج از منطقه MERCOSUR ملزم به اخذ دو گواهی، یکی از کشور مادری خود و دیگری از کشور آرژانتین خواهند بود ). ناگفته نماند که ارائه شناسنامه ضروری خواهد بود.

اگر شما قصد ماندن بیش از یکسال برای تحصیل در آرژانتین را در سر دارید، شما ملزم به ترک کشور آرژانتین قبل از اتمام تاریخ انقضای ویزای دانشجویی خواهید بود. درخواست مجدد شما پس از بازگشت به کشور آرژانتین و پس از اولین تاریخ انقضای ویزا می باشد. اگر شما قادر به ترک نیستید شما ملزم به برقراری ارتباط با ISA ( تحصیل در آرژانتین ) جهت مذاکره در خصوص ترتیب دادن کارها خواهید بود. این بسیار حائز اهمیت است که قبل از هرگونه اقدام شما نسبت به پیش رفتن کارها بصورت قانونی مطمئن شوید.

پیشنهاد می شود که افراد یک کپی از صفحه هویت گذرنامه و صفحه ویزا در همه ی زمان ها ( در زمان بودن در آرژانتین ) در اختیار داشته باشند.

زبان تحصیل در آرژانتین

دانستن زبان اسپانیایی جهت تحصیل در آرژانتین ضروری خواهد بود. زیرا زبان تحصیل در این کشور اسپانیایی می­ باشد. این در حالیست که زبان انگلیسی به عنوان یک زبان تجاری و اسپانیایی به عنوان زبان زندگی روزمره، زبان تدریس در دانشگاه ها و دوره های موجود در آنان در نظر گرفته می شود.

دانشجویان خارجی که وارد دانشگاه های آرژانتین می شوند ملزم به اخذ گواهی مهارت های زبان اسپانیایی ( CELU ) از ساختمان آموزش و امور دانشجویان خارجی خواهند بود، گواهی که میزان مهارت های دانشجویان به زبان اسپانیایی را نشان می دهد. ناگفته نماند که این آزمون دو بار در سال و در دانشگاهی خاص برگزار می گردد.

هزینه های زندگی در آرژانتین

در کنار هزینه تحصیل مقرون به صرفه در این کشور، باید بدانید که هزینه زندگی در این کشور در مقایسه با دیگر کشورهای آمریکای شمالی، کشورهای اروپایی و دیگر مقاصد تحصیلی کم تر خواهد بود.

مبلغ شهریه در دانشگاه های خصوصی کشور آرژانتین بیش تر خواهد بود، که تا حد بسیاری بستگی به ساختار دوره ها خواهد داشت. مبلغ این هزینه ها حدود 8000 تا 24000 دلار – دلار آرژانتین ( 1000 تا 3000 دلار – دلار آمریکا ) برای یک سال خواهد بود. علاوه بر مبلغ شهریه دانشجویان ملزم به پرداخت دیگر هزینه های زندگی خواهند بود لذا از دانشجویان انتظار می رود که مبلغی حدود 15700 تا 31700 دلار – دلار آرژانتین ( حدود 2000 تا 4000 دلار آمریکا ) برای یکسال را در اختیار داشته باشند.

تحصیل در آرژانتین

این بسیار حائز اهمیت است که بدانید، دانشجویان خارجی قادر به کارکردن در حین تحصیل خواهند بود. جهت تحقق این امر آنان ملزم به طی کردن تمامی مراحل قانونی نظیر : اخذ مجوز کار و اخذ مجوز اقامت در کشور خواهند بود.

سوالات متداول درباره مهاجرت و تحصیل در آرژانتین

 1. هزینه تحصیل در آرژانتین چقدر است؟
  هزینه های تحصیل در دانشگاه های دولتی رایگان است، اما برای شرکت در یک دانشگاه خصوصی در آرژانتین، هزینه آن برای دانشجویان بین المللی بین 5000-15500 دلار در سال است.
 2. چند کالج در آرژانتین است؟
  40 دانشگاه دولتی در آرژانتین وجود دارد که بودجه آن ها را دولت تامین می کند. همچنین در آرژانتین حدود 45 دانشگاه خصوصی وجود دارند که غالباً کوچکتر هستند و نیاز به پرداخت هزینه های بالاتری دارند.
 3. آیا آرژانتین برای تحصیل دانشجویان بین المللی امن است؟
  آرژانتین نه تنها یک انتخاب امن برای تحصیل در خارج از کشور است، بلکه در مقایسه با بسیاری از کشورهای اروپایی یا آمریکا بسیار مقرون به صرفه است. هر ساله حدود 4،700 دانشجوی آمریکایی در آرژانتین تحصیل می کنند و آن را به یکی از مقاصد محبوب جهان تبدیل می کنند.
 4. آیا تحصیل در آرژانتین رایگان است؟
  تحصیل در موسسات دولتی در مقاطع ابتدایی، متوسطه و در مقطع کارشناسی ارشد رایگان است.
 5. سیستم آموزشی آرژانتین به چه شکل است؟
  حدود نیمی از استان های آرژانتین دارای یک سیستم مدرسه 7+5 هستند که در آن هفت سال آموزش ابتدایی(آموزش ابتدایی) و پنج سال آموزش متوسطه دنبال می شود. استان های باقی مانده دارای سیستم 6+ 6 هستند که شامل شش سال آموزش ابتدایی و شش سال آموزش متوسطه است.
 6. وضعیت محل اقامت برای دانشجویان بین المللی در آرژانتین چگونه است؟
  اکثر دانشگاه های آرژانتین خوابگاه های دانشجویی ارائه می دهند. دانشجویان برای محل اقامت خود گزینه های مختلفی از جمله خوابگاه های دانشجویی(اتاق های مشترک)، آپارتمان مشترک(اتاق های فردی)، خانه(اتاق های فردی) و آپارتمان های خصوصی دارند. انتخاب محل اقامت شما به سبک زندگی و علاقه شخصی شما بستگی دارد. در حالی که خوابگاه های دانشجویی و آپارتمان های مشترک راهی عالی برای دیدار با افراد دیگر و معاشرت است، آپارتمان های خصوصی بیشترین حریم خصوصی را ارائه می دهند و اقامت در منزل معمولاً بهترین راه برای آموزش زبان اسپانیایی شما است.
 7. برای ثبت نام در دانشگاه های آرژانتین به چه مدارکی نیاز دارم؟
  الزامات ورود از هر دانشگاه به دانشگاه دیگر متفاوت است، اما به طور کلی باید مدارک هویتی و تحصیلی خود را برای اخذ پذیرش به دانشگاه های آرژانتین ارسال نمایید.
 8. آیا برای تحصیل در دانشگاه های آرژانتین نیاز به دریافت پذیرش دارم؟
  در صورتیکه شهروند اتحادیه اروپا باشید برای ورود به آرژانتین نیازی به دریافت مجوز ورود ندارید؛ اما اگر مدت اقامت شما بیشتر از 90 روز باشد، باید برای دریافت مجوز اقامت اقدام نمایید. شهروندان غیر اتحادیه اروپا برای ورود به آرژانتین نیاز به دریافت مجوز ورود دارند.
 9. من ایرانی هستم، آیا می توانم در دانشگاه های آرژانتین تحصیل کنم؟
  دانشگاه های آرژانتین از دانشجویان سراسر دنیا استقبال می کند، شما می توانید در صورتیکه الزامات خواسته شده را برآورده نمایید برای دریافت پذیرش اقدام نمایید.
 10. در صورتیکه من دانشجوی ترم دو باشم، می توانم به دانشگاه های آرژانتین انتقالی بگیرم؟
  در صورتیکه دانشگاه مبداء شما طرف قرارداد دانشگاه مقصد در آرژانتین و قرارداد اراسموس باشد و الزامات مورد نیاز هر دانشگاه را برآورده کنید، می توانید برای انتقالی به دانشگاه های آرژانتین اقدام نمایید.
 11. چگونه می توانم با وجود اینکه تسلط به زبان اسپانیایی ندارم، برای دوره های تحصیلی دانشگاه های آرژانتین به زبان اسپانیایی اقدام نمایم؟
  شما می توانید برای شرکت در دوره های زبان اسپانیایی که توسط دانشگاه ها یا کالج های موجود در اسپانیا برگزار می شود، اقدام نمایید. به طور کلی شما می توانید در دوره های کامل که چهار تا شش هفته(20 تا 30 ساعت کلاس در هفته) به طول می انجامد تا به سطح زبان بعدی برسید، شرکت نمایید.

علاقه مندان تحصیل در آرژانتین جهت کسب اطلاعات راجع به شرایط اعزام دانشجو به آرژانتین و اخذ ویزای تحصیلی به صورت تضمینی در این کشور می توانند با تحویل مدارک خود که شامل: کپی از همه صفحات گذرنامه و ترجمه مدارک و ریزنمرات دبیرستان، پیش دانشگاهی و دانشگاهی- مدرک زبان و عکس پاسپورتی به وکلای مجرب ما ، در موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) واقع در تهران و شیراز از موسسات اعزام دانشجو به راحتی و در کمترین زمان ویزای تحصیلی کشور آرژانتین را دریافت کرده و به ادامه تحصیل در این کشور بپردازند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایید.

1/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *