مهاجرت روسیه

تابعیت روسیه

تابعیت روسیه

اگر شما تاجر، سرمایه گذار، کارگر ماهر، دانشجو یا صاحب ویژگی حرفه ای هستید و می خواهید به عنوان یک خارجی برای تابعیت روسیه درخواست دهید، پس باید تمام ضروریات تابعیت روسی را براورده کنید. این مقاله به شما کمک می کند تا همه جزئیات را بطور کامل برای تابعیت روسی و گرفتن پاسپورت روسیه بیابید.

گروه متخصصان ما آخرین اطلاعات در مورد قوانین مهاجرت روسیه در سال 2016 جمع آوری کرده اند تا به شما گام به گام مراحل درخواست و چگونگی دریافت تابعیت روسی، مزایا و معایب پاسپورت روسی را توضیح دهند. درباره شرایط مهاجرت به روسیه بیشتر بخوانید.

تابعیت روسیه

درباره تابعیت روسیه

قبل از شروع، شما باید کل فرایند تقاضای مهاجرت به روسیه را از اولین مرحله تا آخرین مرحله را بدانید. در بخش هایی که در زیر آورده شده، تمام مراحل را با جزئیات برای درک بهتر شما توضیح خواهیم داد.

  • اجازه اقامت موقت ( در زبان روسی ARWYP گفته می شود)
  • اجازه اقامت دائم ( در زبان روسی Veed na czitelstvo گفته می شود)
  • درخواست برای پاسپورت قرمز روسی

تابعیت روسیه به وسیله حق تولد/ تبار

این مورد تنها وقتی قابل انجام است که شما در روسیه متولد شده باشید یا یکی یا هر دو والدین شما ملیت روسی داشته یا تابعیت اتحادیه جماهیر شوروی داشته باشند.

تابعیت روسیه با قبول تابعیت

این مورد مهم ترین بخش برای همه خارجی هایی است که می خواهند برای تابعیت روسی درخواست بدهند. قوانین قبول تابعیت روسی دسته های مربوط به تابعیت روسی از طریق ازدواج و تابعیت روسی از طریق سرمایه گذاری را شامل می شوند.

مدت زمان تابعیت روسیه

شما می توانید پروسه دریافت مجوز اقامت موقت خود را از طریق حق تولد یا درخواست تابعیت روسی از طریق قبول تابعیت را آغاز کنید.

از زمانی که پروسه شما شروع می شود، ممکن است حدودا در 5 یا 6 سال پاسپورت روسی دریافت کنید.

چگونه خارجی ها مجوز اقامت موقت روسیه را دریافت می کنند؟

مجوز اقامت موقت روسیه از طریق ازدواج

شما می توانید مجوز اقامت موقت یا ARWYP را پس از ازدواج با یک شهروند روسی بطور 100 درصد دریافت کنید. ابتدا باید یک تاریخ برای ازدواج مشخص کنید. دپارتمان مخصوصی در روسیه به ثبت نام های ازدواج رسیدگی می کند. معمولا 30 تا 40 روز لازم است تا تاریخ ثبت نام ازدواج شما مشخص شود. به محض گرفتن سند ازدواج، می توانید برای مجوز اقامت موقت که ARWYP گفته می شود درخواست دهید.

مجوز اقامت موقت روسیه از طریق سرمایه گذاری

پس از ثبت شرکت در روسیه به عنوان یک خارجی، شما واجد شرایط تقاضا برای اجازه اقامت موقت به عنوان مدیر شرکتتان هستید. شما می توانید بزودی پس از پرداخت مالیات های درامد سه تا شش ماهه تان، تقاضا دهید. برای آن لازم است توان پرداخت مالیات زیاد در برابر درامد خود را نشان دهید. جهت کسب اطلاعات درباره کار در روسیه با موسسه ما تماس بگیرید.

شما همچنین در صورتیکه کارمند یک شرکت ثبت شده روسی هستید، می توانید برای اجازه اقامت موقت درخواست دهید. در این مورد، شما می توانید پس از دریافت حقوق سه تا شش ماه اول درخواست مجوز اقامت موقت خود را آغاز کنید.

اجازه اقامت موقت روسیه از طریق سیستم سهمیه

دولت روسیه هر ساله برای کشورهای خاصی درمورد مجوز اقامت موقت ARWYP سهمیه می دهد. این سهمیه در ژانویه هر سال توسط دولت روسیه باز می شود. شهرهای مختلف روسی سهمیه های متفاوتی برای شهروندان خارجی متقاضی اجازه اقامت موقت، دارند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه با مشاوران موسسه توسعه گران مهر تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *