مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

امروزه پدیده مهاجرت امری متداول در بسیاری از کشورهای جهان است. این مسئله در بسیاری از کشورهای دنیا جزء وظایف موسسات حقوقی می باشد.

آشنا بودن به حقوق بین الملل خصوصی از ملزومات یک مشاور مناسب جهت این امر مهم محسوب می شود. در نظر گرفتن این نکته حایز اهمیت است که با توجه به پیچیدگی های بحث مهاجرت دارا بودن تجربه از آگاهی به اطلاعات و قوانین بسیار مهم تر است، به طور مثال شخصی که برای مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای موقت کاری اقدام می نماید، طبق قانون استرالیا می تواند درخواست خود را ثبت کند ولی تجربه ما پیرامون این نوع ویزا بیانگر این است که این نوع ویزا برای ایرانی ها صادر نمی شود و با توجه به این که معمولاً افراد فقط یکبار می توانند شرایط خود را جهت بررسی به ادارات مهاجرت ارسال نمایند، شخص شانس مهاجرت خود را از دست می دهد. این موسسه با همکاری وکلای مجرب و بهره مندی از تجربه کافی می تواند شما را در امور مهاجرت و اخذ پذیرش تحصیلی یاری دهد.

گستردگی کشورها و آگاهی از قوانین و شرایط مهاجرت آنها، این امکان را برای مشاورین موسسه حقوقی توسعه گران مهر مهیا کرده است تا شرایط شما را در کشورهای مختلف بررسی نمایند و بهترین پیشنهاد را ارائه دهند.

نکته مهم این که این موسسه همه ی برنامه های مهاجرتی خود را به صورت قانونی و حقوقی انجام می دهد و متقاضیان هیچ نیازی به مهاجرت از طریق قاچاقچی، پناهندگی و… ندارند. از مزایای استفاده از روش قانونی عدم نگرانی بابت آینده و همچنین گرفتار نشدن در دام افراد سودجو و کلاهبردار است.

ما در این موسسه به بررسی تابعیت در کشور های مختلف پرداخته ایم، جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید در باب تفاوت اقامت و تابعیت می توانید وارد این صفحه شوید.

در صورت تمایل به  آشنایی با مراحل و روش مهاجرت به هر کدام از موارد زیر، روی آیکون مربوطه کلیک نمایید.

رومانی

روسیه

اسپانیا

سوئد

سوئیس

ترکیه

اکراین

انگلستان

بلاروس

اسلواکی

اسلوونی

ایتالیا

قزاقستان

ژاپن

هندوستان

هنگ کنگ

چین

کانادا

برزیل

فرانسه

نیوزلند

استرالیا

اتریش

بلژیک

بلغارستان

جمهوری چک

دانمارک

استونی

فنلاند

آلمان

یونان

مجارستان

ایسلند

ایرلند

آمریکا

مالتا

هلند

نروژ

لهستان

پرتغال

تایلند

تایوان

کره جنوبی

سنگاپور

مالزی

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *