بسیاری از افراد جویای کار، کشور ترکیه را به دلیل همسایگی با ایران، نزدیکی فرهنگ و دین رسمی این دو کشور، حضور ایرانیان به تعداد چشمگیری در این کشور، هزینه های پایین زندگی و همچنین به گمان اینکه در آینده ای نزدیک این کشور عضوی از اتحادیه اروپا خواهد بود، گزینه مناسبی جهت مهاجرت کاری و اقامت می دانند. کشور ترکیه به عنوان پلی بین اروپا و آسیا همچون دروازه ای برای کسب و کار در دید افراد خود را نشان می دهد.

کار در ترکیه

ترکیه تا چندی پیش به عنوان یکی از سریعترین اقتصادهای در حال رشد جهان شناخته می شد، که البته هنوز هم ترکیه جز20 اقتصاد بزرگ جهان محسوب می شود. مسلما فردی که در حال مهاجرت کاریست، در مرحله اول پیدا کردن کار را در اولویت خود دارد و به سوالات بسیاری می اندیشد. حال چرا کار و زندگی در کشور ترکیه؟ شرایط اقدام جهت کار در ترکیه چیست و تحت چه شرایطی تقاضای شما مردود اعلام می شود؟ شرایط اخذ ویزای کار در ترکیه چیست؟ چگونه می توان در این کشور اقدام جهت پیدا کردن کار داشت؟ آیا کار در ترکیه شامل قوانین خاصی می باشد؟ روش های دریافت کار در کشور ترکیه بطور قانونی چگونه است؟ موسسه حقوقی توسعه گران مهر با مدیریت آقای مهدی اصطهباناتی و استفاده از کادری حقوقدان آشنا به امور حقوقی کار در کشور ترکیه در این زمینه پاسخگوی حضوری و تلفنی رایگان شما هموطنان عزیز می باشد. هدف ما ارائه خدماتی با تضمین به شما دوست عزیز جهت کاریابی در کشورهای اروپایی و آمریکایی می باشد و خرسندیم که به یاری خداوند رحمان موفق به این مهم شده و مورد اعتماد شما متقاضی عزیز قرار گرفته ایم.

وکلای مجرب ما در موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) شیراز میتوانند به شما در اخذ ویزای کار در کمک کنند. همچنین متقاضیان جهت کسب مشاوره در زمینه دیگر راه های مهاجرت به ترکیه به صورت تضمینی می توانند به مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایند.

مهاجرت کاری و شرایط اخذ ویزای کار در ترکیه

یکی از راه های مهاجرت به ترکیه از طریق کار می باشد، که پس از اخذ اقامت از طریق کار نسبت به اخذ تابعیت یا شهروندی این کشور می توانند اقدام کنند، البته شایان ذکر است این روش یکی از روش های مهاجرت به این کشوز می باشد روش های دیگر نظیر اخذ ویزای تحصیلی جهت مهاجرت تحصیلی در ترکیه و سرمایه گذاری نیز وجود دارند. تابعیت ترکیه از طریق تولد فرزند در ترکیه در این کشور وجود ندارد. جهت اطلاع از شرایط مهاجرت، شرایط اقامت از طریق کار یا تخصص، حقوق کار در ترکیه، هزینه زندگی در و شرایط ویزای کار می توانید با موسسات مهاجرت به ترکیه مراجعه کنید.

کار در ترکیه

درباره ترکیه :

ترکیه کشوری توریسم پذیر، زیبا و کوهستانی، با میراث فرهنگی متنوع در نیمکره شمالی که در نقطه اتصال قاره های اروپا و آسیا واقع شده است. پایتخت این کشور شهر آنکارا و از شهر های بزرگ آن می توان به استانبول، ازمیر، آنتالیا، قونیه و …. اشاره کرد. جمعیت این کشور حدودا 78 میلیون نفر می باشد، دین غالب مردم این کشور اسلام و زبان رسمی مردمانش ترکی است. واحد پول کشور ترکیه لیره و از کشورهای عضو اتحادیه اروپا محسوب نمی شود. ترکیه با کشورهای ایران، جمهوری آذربایجان، ارمنستان، گرجستان، بلغارستان، عراق و سوریه مرز مشترک دارد. این کشور بخاطر پهناوری و بزرگی خود دارای آب و هوایی متفاوت و طیف وسیعی از شرایط جویست، در بعضی از مناطق دارای آب و هوای مدیترانه ای و در بخش های دیگر معتدل تر است.

وضعیت و شرایط کار در ترکیه

گردشگری نقش مهمی را در اقتصاد این کشور ایفا می کند و بدلیل حضور توریسم در این کشور بستر مناسبی جهت ایجاد شغل به این سبب در کشور ترکیه ایجاد شده است. بخش هایی کلیدی اقتصاد آن تولید، کشاورزی و گردشگری می باشد. کشور ترکیه در زمینه ی ایجاد اشتغال و کار از جمله کشورهاییست که بیشترین میزان استخدام را دارد. این میزان جذب نیروی کار حتی از کشورهایی چون انگلستان، کانادا، فرانسه نیز بیشتر است.

جهت دریافت اجازه اقامت در ترکیه شما نیازمند به اجازه کار در کشور ترکیه می باشید. حال برای ورود به کشور ترکیه جهت کار شما نیازمند اخذ ویزا هستید، حال اگر شما ساکن کشوری هستید که نیاز به ویزا ندارید با توجه به موافقتنامه معافیت ویزا بایستی به وب سایت رسمی بررسی وزارت امور خارجه ترکیه رجوع کنید، شما نیاز به یک قرارداد کاری امضا شده از یک شرکت ترکیه ای برای بدست آوردن ویزای کار در رابطه با اجازه ی کار صادر شده دارید. شخص جهت اخذ اقامت دائم کشور ترکیه نیازمند یافتن کار می باشد.

دو راه برای دریافت کار در کشور ترکیه وجود دارد، در روش اول اقدام از طریق یک کارفرما که شما را در وزارت کار و امور اجتماعی این کشور تایید کند یا اقدام مستقیم از طریق سفارت یا کنسولگری کشور ترکیه می باشد، که این پروسه معمولا 30 روز زمان می برد. در صورت اجازه برای کار در ترکیه بر طبق قوانین کشور ترکیه، شما با کارفرمای مشخص برای یک حرفه ی خاص در مکان معینی مشغول به کار می شوید. بعد از گذشت یکسال در صورت توافق طرفین این اجازه کار قابل تمدید تا سه سال دیگر می باشد. فرد جهت تمدید اجازه کار در کشور ترکیه بایستی حداقل 15 روز قبل از اتمام مجوز خویش جهت تمدید مجدد آن اقدام نماید.

شایان ذکر است که اگر شما بواسطه اقامت تحصیلی در کشور ترکیه حضور دارید اجازه درخواست جهت ویزای کار این کشور را نخواهید داشت.

معرفی چند سایت کاریابی در ترکیه

آدرس سایت برخی از شرکت های کاریابی به شرح ذیل است :

شرایط عمومی کار در ترکیه:

ترک ها معمولا بیش از همتایان اروپایی خود یعنی 45 ساعت در هفته کار می کنند. روزهای دوشنبه تا جمعه از ساعت 8:30 تا 17 مشغول به کار می باشند. کارمندان معمولا 14 روز قادر به رفتن به تعطیلات با حقوق می باشند و این میزان نسبت به ساعت های کاری فرد افزایش می یابد، به این دلیل افراد خارجی بسیاری تمایل به کار در کشور ترکیه را دارند. افراد جهت یافتن کار نظری به سایت کاریابی و اداره کار ترکیه می اندازند و لیست کارهای موجود را بررسی می کنند، جالبست بدانید از بسیاری کارها در این لیست نام برده شده است.

در ضمن کارهایی که برای اتباع خارجی و همچنین کارهای پاره وقت یا نیمه وقت یا کار دانشجویی در نظر گرفته می شود بطور مداوم به روز رسانی می شود، که بر اساس خواسته های شخص انتخاب می گردد. بدلیل رقابت بسیار شدید اغلب مشاغل را می توان از طریق جستجوی آنلاین دنبال کرد. راه های دیگری هم جهت یافتن شغل رایج می باشد که شامل تبلیغات روزنامه ها بصورت هفتگی و ماهیانه است. اکثر شرکت ها و کارفرمایان ترکی از شما می خواهند که تسلط به زبان ترکی جهت صحبت کردن و ارتباط را داشته باشید. ترکیه کشوریست با هزینه های زندگی پایین و حداقل دستمزد ماهیانه در کشور ترکیه 1134 لیره که معادل 300 یورو و این دستمزد بطور متوسط ماهی 1671 لیره که معادل 580 یورو می باشد. هزینه زندگی برای یک فرد مجرد در این کشور بطور متوسط ماهی 500 تا 600 دلار است.

متذکر میشوم که به منظور باز کردن حساب بانکی در این کشور شما نیاز به یک شماره مالیاتی دارید و برای دریافت این شماره مالیاتی بایستی پاسپورت، اجازه کار (اجازه کار تمام وقت، اجازه کار نیمه وقت) و اجازه اقامت خود را نشان دهید. در غیر اینصورت به شما اجازه ی باز کردن حساب یورویی یا ارزی را نمی دهند.

چنانچه تمایل دارید آگاهی کاملی نسبت به انواع روش های مهاجرت از نوع کاری یا تحصیلی داشته باشید و با توجه به شرایط خویش بهترین کشور را جهت کار یا تحصیل برگزینید، مشاورین زبده و با تجربه ما در موسسه حقوقی توسعه گران مهر که بی شک در صدر بهترین موسسات مهاجرتی ایران است در خدمت شما دوست و هموطن فهیم میباشند. در صورت نیاز به امر مشاوره جهت کار در کشور ترکیه، شرایط تحصیل در ترکیه و مهاجرت کاری به دیگر کشورهای اروپایی از جمله کشور آلمان، اتریش، دانمارک و … با ما تماس بگیرید.

کشور آلمان شرایط بسیار ایده آلی را در سالهای گذشته جهت مهندسین و پرستاران فراهم آورده است، حقوق مکفی، اقامت دائم، استفاده از تحصیل رایگان برای اعضای خانواده، ورود به اتحادیه اروپا، داشتن ویزای شینگن، سفر و زندگی بطور آزادانه در دیگر کشورهای اروپایی مزایاییست که بواسطه ویزای کاریابی کشور آلمان در انتظار شماست. چنانچه تمایل دارید اطلاعات کاملتری در مورد نحوه اخذ ویزای کاری کشورآلمان و شرایط یافتن کار در این کشور بدانید همکاران ما در خدمت شما متقاضی محترم می باشند. از اینکه صبورانه مطالب این سایت را مطالعه میفرمایید بسیار سپاسگزار هستیم، درنهایت خواهشمندیم موسسات حقوقی و دارای مجوز را شناسایی کرده و سپس جهت مهاجرت به شکل قانونی اقدام فرمایید.

در نهایت موسسه حقوقی توسعه گران مهر که بدون شک از بهترین موسسات مهاجرتی معتبر کشور و از جمله استان فارس میباشد، پاسخگوی تلفنی و حضوری شما دوست و هموطن عزیز متقاضی مهاجرت در کشور ترکیه و دیگر کشورهای اروپائی و آمریکائی است و کلیه امور مربوط به اخذ ویزا جهت ورود به کشور ترکیه را در کمتر از 6 ماه با گارانتی و تضمین کامل انجام میدهد. تقاضا داریم با توجه به آنکه بسیاری از موسسات، بدون مجوز رسمی اقدام به اخذ ویزا برای افراد مینمایند و متاسفانه مسائل بسیاری اهم از بی اعتمادی نسبت به صحت خدمات، حقایق گفتار، انجام قول ها صورت میگیرد، قبل از هر گونه اقدامی و منعقد کردن قرارداد با موسسات از دارا بودن مجوز رسمی برای انجام امور اعزام دانشجو به دیگر کشور ها، از سوی وزارت علوم و فناوری اطمینان حاصل فرمایید.

علاقه مندان به کار در ترکیه برای کسب اطلاعات در رابطه با شرایط اخذ ویزای کار این کشور و به صورت تضمینی می توانند با تحویل مدارک خود که شامل: کپی از همه صفحات گذرنامه و ترجمه مدارک و ریزنمرات دبیرستان، پیش دانشگاهی و دانشگاهی و مدرک زبان و عکس پاسپورتی به وکیل مهاجرت به ترکیه، در موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) واقع در تهران و شیراز از موسسات حقوقی به راحتی و در کمترین زمان ویزای کار را دریافت کرده و به کار در ترکیه بپردازند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین آگاهی از قوانین جدید مهاجرت به ترکیه می توانید با مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایید.

Rating: 4

118 دیدگاه برای “شرایط اخذ ویزای کار در ترکیه

 1. Avatar اشكان حسيني گفت:

  با سلام،آيا با مدرك بين المللي ماساژ ميتوان در تركيه كار مناسب با حقوق خوب يافت؟؟؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   بله می توانید به مراکز ارائه دهنده خدمات مربوط به شغلتان درخواست دهید تا دعوت نامه کاری را در صورت قبولی برایتان ارسال کنند

 2. Avatar فاطمه اسمعیل زاده گفت:

  سلام من ۲۵ساله فوق لیسانس حسابداری متاهل و یه بچه۹ماهه دارم همسرم ۳۳ساله لیسانس امورگمرکی ولی شغل آزاد(بازاری فروشگاه مواد غذایی داره)میخواییم برای اقامت به استانبول بریم بهترین و آسانترین راه برای ما چی میتونه باشه؟؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   با توجه به فرمایش شما، بهترین و آسانترین راه، سرمایه گذاری می باشد که منجر به اقامت می شود. اما حتما لازم است که قبل از هر گونه اقدام شرایط شما به صورتی دقیق و جزئی بررسی شود.

 3. Avatar جاوید عبیدی گفت:

  با سلام
  من یه کار توی ترکیه پیدا کردم ولی چطور میتونم اعتماد کنم به قرارداد و حقیقت ماجرا

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   بحث اعتماد تنها از طریق ملاقات و بازدید از محل کار امکان پذیر است و ترجیحا هیچ اقدام هزینه بری را از راه دور انجام ندهید.
   البته بسته به منبع کاری و یا همان کارفرما نیز دارد که قابل اعتماد باشید یا خیر.

 4. Avatar محمد حسین نجف پور گفت:

  سلام .
  من اهل تبریزم و رشتم گرافیکه و چاپخونه دارم . چجوری میتونم از ترکیه بررای خودم کار پیدا کنم ؟
  لطفا برای ما شرکت های پیدا کردن کار تو ترکیه معرفی کنید .
  ممنون .

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   بهترین راه مکاتبه و ارتباط مستقیم با ارائه دهندگان مشاغل در این زمینه کاری می باشد.
   ما می توانیم به شما در یافتن کار کمک کنیم اما منابع مشخصی را برای کاریابی و اشتغال مد نظر نداریم.

 5. Avatar ff گفت:

  سلام ببخشید من دندان پزشکی ایران میخونم میخواستم بدونم برای کار میتونم به ترکیه برم؟؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام بله شما می توانید با معادلسازی مدارک و افتتاح مطب در کشور ترکیه مشغول به کار شوید.

 6. Avatar صالحی گفت:

  سلام همسر من قهرمان ورزشی و مربی ورزشی کیک بوکسینگ برای گرفتن اقامت ترکیه یا اخذ ویزای کار ترکیه چقدر شانس داریم و از کجا باید شرو کنیم و اینکه هزینه گرفتن اقامت چقدر میشه حدودا؟

  Rating: 4
  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   روند کار این هست که ورزشکاران دارای مقام قهرمانی و یا مدارک معتبر، باید به باشگاه های مختلف رزومه شخصی را ارسال کنند تا بتوانند پیشنهاد کاری بگیرند و الا راهکار خاصی مد نظر ما نیست.

 7. Avatar سعید فتاح گفت:

  سلام..کاردانی بیهوشی دارم و کارشناسی پرستاری..۹سال سابقه کار با بیمه دارم..برای کار در استانبول نیاز به تسلط به زبان ترکی یا انگلیسی دارم؟؟؟؟

  Rating: 3
  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   به صورت کلی برای زندگی و کار در کشور خارجی، دانستن زبان بومی برای برقراری ارتباط اندکی لازم است اما در برخی کشور ها، زبان انگلیسی نیز کاربرد زیاد دارد می تواند به عنوان جایگزین استفاده شود.

 8. Avatar rastin گفت:

  روزبخیر.میشه از طریق مدرک بین المللی زبان ترکی..اقامت یک ساله یا بیشتر ترکیه رو بگیرم ؟؟اقامت کاری.میشه؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   اخذ ویزای تحصیلی کشور ترکیه برای مقاصد مختلف تحصیلی امکان پذیر می باشد و توسط متخصصین ما در دست اقدام است.
   حین تحصیل نیز می توانید به صورت پاره وقت مشغول به کار شوید.

 9. Avatar نسیم گفت:

  سلام
  من دانشجوی رشته پرستاری هستم
  میخواستم بدونم برای دریافت ویزای کار برای ترکیه شرط معدل هست؟؟؟
  یعنی بعد از اینکه درسم تموم شد بخوام برم برای کار
  معدل باید تا چه حدودی باشه؟؟؟

  Rating: 4
  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   با توجه به حرفه شما، حتما باید پیشنهاد کاری داشته باشید و شرایط استخدام نیز بر اساس کارفرمای مورد نظر مشخص می شود.
   می توانید رزومه خود را به مراکز مختلف ارسال کنید و پیشنهاد کاری بگیرید. اما دقت داشته باشید که هم دانستن زبان ترکی به شما کمک می کند و هم معادلسازی مدرک تحصیلی تان.

 10. Avatar امید گفت:

  با سلام
  بنده 33 سال سن و دادای مدرک کارشناسی برق قدرت با 8 سال سابقه کار در شرکت سیمان و در حال حاظر سمت سرپرستی برق را دارم زبان انگلیسی بد نیست ودر حال گرفتن مدرک زبان هستم. خیلی دوس دارم در ترکیه کار کنم و اقامت بگیرم.

  Rating: 4
  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   امکان کار در ترکیه در صورتی که بتوانید به دنبال کار بگردید و دعوت یک کارفرما را برای خود تهیه کنید. بلامانع است.

 11. Avatar شهلا م گفت:

  سلام من سه تا مدرک آرایشگری از سازمان فنی و حرفه ای دارم متأهل هستم و یک فرزند دارم میخام برای ادامه کارم به ترکیه مهاجرت کنم میشه بفرمایید من چطور می‌تونم و باید چیکار کنم و اونجا چطور میتونم به کارم ادامه بدم؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   در صورتی که درخواست کار را از سوی یک کارفرمای ترک، دریافت کنید میتوانید به راحتی به این کشور رفته و مشغول به کار شوید.
   دقت داشته باشید که کشور ترکیه نیاز به ویزا ندارد و اگر بخواهید هم می توانید ویزا را اخذ کنید.

 12. Avatar امیرعلی گفت:

  با سلام خدمت شما
  بنده امیرعلی هستم31ساله ساکن تهران
  شغلم اشپزیه ایا میتونم با این شغل در ترکیه ویزا کاری بگیرم و ایا کار برام میشه اونجا معرفی بکنید..هزینه اش چقده…ممنونم بابت راهنمایی

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   کاریابی در این کشور در صورتی با دریافت یک پیشنهاد شغلی از سوی یک کارفرمای داخلی همراه باشد، می توانید نتیجه خوبی را به دنبال داشته باشد.
   بدین صورت شما می توانید درخواست ویزای کار را به انضمام دعوتنامه کاری، بدهید.

 13. Avatar زیبا حیدری گفت:

  باسلام
  بنده ۳۲ سالمه متاهل هستم
  کاردانی بهداشتیار دامپزشکی هستم
  تخصص در زمینه ماساژ دارم
  برای اقامت کار رر ترکیه میخوام اقدام کنم
  آیا میتونم؟؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   درصورتی که بتوانید از مراکز کاری مرتبط با رشته خودتان، درخواست کار دریافت کنید، می توانید ویزای کاری کسب نموده و به کشور مورد نظر مهاجرت کنید.

 14. Avatar امین گفت:

  سلام و خسته نباشید
  خیلی ممنون از مطالب عالیتون…
  من جوانی 24 ساله و مجرد هستم،هیچگونه مدرک تحصیلی ندارم اما شغل بنده برق ساختمانی هست.ایا میتونم به ترکیه سفر کنم و اقامت بگیرم؟؟؟ممنون از راهنماییتون.

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   در صورتی که بتوانید شغلی را در ترکیه بیابید و مشغول شوید، ممکن است در صورت مداومت، اقامت را اخذ کنید.

 15. Avatar ایمان م گفت:

  سلام خسته نباشید
  من 27سالمه 12سال که تو کار مکانیک خوردو هسم
  میخواسم بدونم ایا میتونم تو کشور ترکیه کار پیدا کنم
  یا چجوری با یه شرکت کار یابی ارتباط بر قرار کنم یا سایتی نیست بتونم ارتباط برقرار کنم درخواست کار از اون شرکت بکنم دعوت بشم
  برای گرفتن کار مدرک فنی یا ویدئوی از کارم بیارم میتونم کار پیدا کنم؟
  ممنون میشم اگه راهینماییم کنید

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   باتوجه به حرفه ای که دارید می توانید از مراکز مربوطه در خواست کار بدهید.
   و با توجه به پیش نیاز های مربوطه همان مرکز، بایستی مدارکی را ارائه کنید.

 16. Avatar میثم دولتی گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید.امکان راه انداختن کسب و کار در ترکیه چطوریه.مثلا فروشگاه خوارو بار فروشی یا لوازم کامپیوتر.اقامت نمیخوام چون میخوام از طریق خرید خونه اقدام کنم.فقط مشکلم کاره

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   باید به صورت مقطعی به این کشور مهاجرت کند تا بازار کار را خودتان متناسب با حرفه تان بشناسید.
   اما خوب در حوزه های مربوط به تکنولوژی همچنان بازار کار وجود دارد و می توانید مشغول به کار شوید.

 17. Avatar tarokh گفت:

  سلام من برنامه نویس android و ios و وب هستم رزومه خارجی هم دارم امکان گرفتن اخذ ویزای کار در استانبول وجود داره؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   بهتر است به صورت دوره ای در قالب گردشگری به کشور ترکیه سفر کنید و با محیط آشنا شوید. قطعا فضا برای تخصص شما وجود خواهد داشت که بتوانید کار و اقامت را داشته باشید.

 18. Avatar مهدیی گفت:

  سلام من ۲۳ سالمه دنبال کار در ترکیه هستم
  آیا میشه تو تر کیه کار پیدا کرد هر شغلی باشه فرقی نمی کنه در ضم کمترین درامد در ترکیه چقدر هست

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   شما اگر تخصصی داشته باشید که در آن دارای تجربه و مدرک هستید، این احتمال وجود دارد که بتوانید برای کاری در ترکیه اقدام کنید.
   اما خودتان نیز می توانید بدون هیچ گونه پیش نیاز به این کشور سفر کرده و به دنبال کار بگردید.

 19. Avatar ابوالفضل رفیعی گفت:

  سلام من 33 هستم و الان مدت 2 ماه هست که کلاس های آموزش زبان ترکی میرم به قصد مهاجرت به ترکیه اما دقدقه اصلی من مثل بقیه کارهستش . مهندسی مکانیک خوندم و حدود 8 سال هم سابقه کاری دارم متاهلم ولی فرزندی ندارم آیا امکان این هست که از طریق موسسات مهاجرتی چون شما شرایط کار برام فراهم بشه ممنون میشم تو این زمینه راهنمایی بفرمایید منو.

  Rating: 5
  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   با توجه به اینکه کشور ترکیه از شما ویزا برای ورود نمیخواهد، می تواند در سایت های کاریابی این کشور، عناوین شغلی مرتبط را بیابید و برای درخواست اقدام کنید.
   در صورت تایید وضعیت شما و ارائه برگ پذیرش نیروی کار از سمت کارفرما، می توانید به این کشور برای مهاجرت کاری، سفر کنید.

 20. Avatar فخرالدین گفت:

  ۲۷ سالمه نقاش ساختمون هستم. چیجوری باید اقدام کنم.

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   می توانید برای کاریابی در کشور مورد نظر سفری کوتاه مدت داشته باشید و با فضای کاری و کارفرماهای ترک زبان بیشتر آشنا شوید.
   فضای کار برای تخصص شما حتما وجود خواهد داشت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *