اخذ اقامت برزیل از طریق سرمایه گذاری

کشور برزیل مانند تمام کشورهای دنیا راه های مختلفی را برای پذیرش و اعطای اقامت به مهاجرین اختصاص داده است. یکی از این روش ها اخذ اقامت برزیل از طریق سرمایه گذاری است که در میان تمام راه های ممکن می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای بسیاری از افراد بخصوص سرمایه گذاران به شمار برود. کشور برزیل با پیشرفت های چشمگیر و وضعیت بسیار مناسب اقتصادی می تواند مکان مناسبی برای انتقال سرمایه شما و رسیدن به سود باشد. بزریل شرایط مشخصی را برای سرمایه گذاری دارد و در این مقاله که توسط موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) تهیه شده است به بررسی آنها می پردازیم.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

شرایط اخذ اقامت برزیل از طریق سرمایه گذاری

شرایط مهاجرت به برزیل یک کار بسیار سخت است، مگر اینکه بتوانید 42000 دلار سرمایه گذاری کنید. فقط سعی کنید یک بار برای مهاجرت به برزیل بروید تا ارزش ویزای سرمایه گذار برزیل را درک خواهید کرد. اقامت توسط برنامه های سرمایه گذاری معمولا راه حل های مقرون به صرفه برای ثروتمندان است، اما برنامه ویزای سرمایه گذار برزیل یک برنامه ارزان است. حداقل مقدار لازم سرمایه گذاری B.R.L 150،000 (برنامه 48k USD یا 38k EUR) است. دو نوع سرمایه گذاری وجود دارد که واجد شرایط برنامه می باشند:

 • سرمایه گذاری املاک در برزیل برای اجازه اقامت دائم برزیل از B.R.L 500،000 (برنامه 125K EUR یا 142K USD) واجد شرایط است.
 • در موارد استثنایی، میزان واجد شرایط می تواند بین 150،000 B.R.L و 500،000 B.R.L باشد. در این موارد سرمایه گذاری باید در نوآوری، تحقیقات پایه و فعالیت پژوهشی کاربردی باشد.

سرمایه گذاری همچنین باید ماهیت علمی یا تکنولوژیکی داشته باشد و شرایط دیگری نیز در این قانون وجود دارد. اقامت دائم باید پس از سه سال اولیه نشان داده شود که سرمایه گذاری هنوز وجود دارد و این شرکت بازگشت مالیات ساکنان را ثبت می کند. اولین گام برای مهاجرت به برزیل از طریق ویزای سرمایه گذار برزیل تشکیل یک شرکت است. نوع نهادهای تجاری به سرمایه گذاری بستگی دارد. این شرکت باید سود تولید کند و باید اشتغال ایجاد کند. این سرمایه گذاری از طریق “رجیستر اعلامیه الکترونیکی – سرمایه گذاری خارجی مستقیم بانک مرکزی” انجام می شود.

بعد از اینکه متقاضی اجازه اقامت دائم برزیل را کسب کرد، او می تواند پس از حداکثر چهار سال درخواست شهروندی را اعمال کند. با این حال، این بازه زمانی می تواند به طور قابل توجهی کاهش یابد. چگونه می توانیم به شما برای مهاجرت به برزیل کمک کنیم؟ ابتدا متقاضی باید سرمایه گذاری مناسب را انتخاب کند و سپس باید برای ویزا درخواست کند. شرکای قانونی من و خودم به شما در کل فرآیند کمک می کنیم. بخش مهاجرت ساده و مستقیم است؛ سخت ترین قسمت یافتن سرمایه گذاری مناسب است.

شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری برزیل

درخواست تابعیت و اقامت برزیل به صورت دائم از طریق ویزای سرمایه گذاری با سرمایه گذاری حداقل 500.000 B.R.L (رئال برزیل، واحد پول برزیل) یا تقریباً 160.000 $ دلار آمریکایی امکان پذیر است. این سرمایه گذاری باید در یک کسب و کار معتبر برزیلی، خرید املاک و مستغلات یا اوراق قرضه دولتی برزیل صورت بگیرد. می توانید با حداقل مقدار کمتر 150.000 B.R.L یا به عبارتی دیگر 50.000 $ دلار آمریکایی در یک شرکت فناوری معتبر برزیلی یا نوع دیگری از کسب و کار، به همراه استخدام حداقل 10 فرد برزیلی سرمایه گذاری کنید.

شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری برزیل

خانواده شما بدون هیچ هزینه اضافی می توانند از طریق ویزای سرمایه گذاری درخواست دهند. در صورت تأیید این ویزا، کارت زردی را دریافت می کنید که نشانگر وضعیت اقامت دائم شما می باشد. در صورت داشتن کارت زرد، بدون حداقل مدت زمان لازم برای اقامت، مانند یک شهروند برزیلی با شما رفتار خواهد شد. همچنین می توانید با این کارت زرد بدون نیاز به پاسپورت در سراسر آمریکای جنوبی سفر کنید و سپس پس از چهار سال اقامت می توانید برای شهروندی کامل برزیل درخواست دهید.

بهترین فرصت های سرمایه گذاری ها در برزیل

روش های مختلف بسیاری برای سرمایه گذاری در برزیل وجود دارد؛ از جمله: فهرست صندوق قابل معامله در بورس آمریکا (ETFs) تا ضمانت بورس اوراق بهادار، BM&F Bovespa (بورس سائو پائولو). EFTs (ضامت بورس اوراق بهادار)، بدون نگرانی درباره رسید سپرده آمریکایی (ADRs) و اوراق بهادار داخلی، شما را به موقعیت مورد نظر می رساند. محبوب ترین ADR های (رسید سپرده آمریکایی) در برزیل:

 • Petroleum Brasilia SA A.D.R
 • Vale A.D.R
 • I tau Unibanco Holding SA A.R.D

سرمایه گذران بین المللی که به دنبال موقعیت مستقیم هستند، می توانند اوراق بهادار برزیلی را از طریق بسیاری از سیستم عامل های تجاری جهانی با دسترسی به MB&F Bovespa خریداری نمایند. کسانی که به دنبال سرمایه گزاری مستقیم هستند، باید برای عملکرد به عنوان سرپرست در حساب های کارگزاری و ثبت نام در بانک مرکزی برزیل و سایر سازمان های نظارتی و مالیاتی، نهادهای محلی را مشارکت دهند. شاخص (IBovespa)، محبوب ترین شاخص در MB&F Bovespa می باشد؛ که تقریباً 80 % ظرفیت تجاری و 70% از بازار سرمایه گذاری مبادله کل را شامل می شود.

عبارت برزیلی “E boa pra caramba” بهترین شیوه برای توصیف معجزه اقتصادی این کشور می باشد. همچنین کشور برزیل در طول عمر بسیاری از شهروندان خود با آشفتگی های اقتصادی قابل توجهی روبرو شده، از دیکتاتوری نظامی نجات یافته و تولید ناخالص داخلی خود (GDP) را از 15 بیلیون دلار در سال 1960 به هفتمین شکست اقتصادی بزرگ جهان یعنی 2 تریلیون دلار در سال 2011 افزایش داده است. این رقم از نظر هر استانداردی “شگفت انگیز” است.

سرمایه گذاران بین المللی، شرایط کار در برزیل را به خاطر منابع طبیعی غنی خود ترجیح می دهند. این کشور علاوه بر مناطق نفتی گسترده دریایی، دومین تولید کننده بزرگ سنگ آهن در جهان می باشد و بیشتر از آسیا و اروپا، اتانول تولید می کند. در حالی که این کشور به عنوان یک منبع اصلی مواد خام به کشورهای مانند چین خدمت می کند؛ این منابع موجب تولید ارزان طیف گسترده ای از کالاهای صنعتی و مصرفی آن شده است. آمار اقتصادی کشور برزیل شامل موارد زیر است:

 • تولید ناخالص داخلی 3.6 تریلیون دلار
 • رشد تولید ناخالص داخلی واقعی: 4-%
 • تولید ناخالص داخلی سرانه: 8.802 دلار
 • نرخ بیکاری: 11.5 %
 • نرخ تورم 10.67

با رکود اقتصادی چین، نگرانی هایی درباره مقاومت ضعف کالا وجود دارد که منجر به تعطیلی پروژه های بزرگ می شود. وابستگی زیاد کشور به کالاها به این معنی است که اقتصاد آن تا حد زیادی به این قیمت ها بستگی دارد.

بهترین فرصت های سرمایه گذاری ها در برزیل

 

شرایط اخذ اقامت برزیل از طریق سرمایه گذاری در املاک و خرید ملک

مسکن در ترانکوسو، برزیل طیف گسترده ای از گزینه های سرمایه گذاری مانند زمین های توسعه یافته و توسعه نیافته، جزایر، آپارتمان، خانه، مغازه، هتل، استراحتگاه و دیگر املاک تجای را ارائه می دهد. به دلیل مناطق وسیع جغرافیایی، انتخاب زیادی در مکان خواهید داشت و املاک دارای گستره وسیعی در ابعاد، ویژگی و قیمت می باشند. برای بهره بردن از سرمایه گذاری در املاک و مستغلات می توانید انواع مختلفی از استراتژی ها را مانند سایر بازارهای بزرگ املاک و مستغلات به کار بگیرید. در اینجا چند استراتژی رایج را می بینید:

 • افزایش سرمایه: خرید و نگهداری اموال با انتظار افزایش قیمت در آینده.
 • افزایش سرمایه و درآمد اجاره: خرید ملک تجاری یا مسکونی جهت کسب درآمد از طریق اجاره و کسب سود از طریق فروش آن با قیمت بالاتر در آینده.
 • بانکداری زمینی: خرید قطعات بزرگ زمین و تقسیم آن به چندین قطعات کوچکتر. با خرید عمده می توانید زمین را با قیمت کمتری خریداری کنید و بنابراین از فروش آن با قیمت بسیار بالاتر به افراد زیادی سود ببرید.
 • توسعه زمین: خرید یک قطع بزرگ زمین و افزایش ارزش آن با تأیید طرح توسعه و تکمیل مراحل قانونی لازم. می توانید بعداً با قرار دادن زیر ساخت های اساسی مانند اتصلات برق، روشنایی و جاده های داخلی آن را بهبود ببخشید.
 • ساخت و ساز: خرید زمین و سپس ساخت و ساز آن. بسته به اندازه می تواند زمین توسعه نیافته را به خانه، مزرعه، تفریحگاه، هتل یا آپارتمان تبدیل کرد.

سرمایه گذاری تجاری – گردشگری: خرید مغازه، رستوران، بار یا هتل و در واقع اجرای کسب و کار سودآور. زمانی که کسب و کار خود را ایجاد کنید، معمولاً بسیار بیشتر از کل سرمایه ارزش دارد. سپس می توانید به کسب و کار ادامه دهید یا برای سود بیشتر آن را بفروشید. سرمایه گذاری مشترک با توسعه دهندگان: اقامت برزیل با خرید ملک و معامله با توسعه دهندگانی که سرمایه لازم برای توسعه را می پردازند امکان پذیر است. زمانی که دارایی به کاربران نهایی فروخته شود، صاحب زمین در سود شریک می شود.

مزایا و معایب سرمایه گذاری در برزیل

از سال 2003، برزیل ثبات اقتصاد کلان خود را بهبود بخشید، ذخایر خارجی خود را به دست آورد و بدهی خود را با تبدیل آن به اوراق بهادار واقعی و داخلی کاهش داد. سپس، در سال 2008، بدهی کشور توسط دو موسسه اعتباری جایزه سرمایه گذاری را به خود اختصاص داد. به وسیله دو نهاد اعتباری به امتیاز درجه سرمایه گذاری اعطا شد. پس از رکود متوسط، کشور در سال 2010 به رشد مثبت رسیده و همچنان یک منبع جذاب برای سرمایه گذاران است. با این حال، اقتصاد در سال 2016 با کالاهای اسلحه مبارزه کرد.

همانند بسیاری از بازارهای در حال ظهور، سرمایه گذاری در برزیل شامل یک معامله بین ریسک و پاداش می شود. نرخ رشد بالای این کشور ممکن است بازده قوی گذشته را تولید کند، اما بی ثباتی سیاسی و وابستگی به کالا، آن را خطرناک تر از بازارهای توسعه یافته می دانند. در طی ده سال گذشته، شاخص MSCI برزیل S & P 500 را تقریبا 100٪ ضعیف کرده است، اگر چه تا اواسط سال 2013 آن از حد بالایی برخوردار بود و وابستگی خود را به قیمت کالاها برجسته می کرد. مزایای سرمایه گذاری در برزیل عبارتند از:

 • کالای غنی رشد اقتصادی برزیل از تقاضای قوی در چین و دیگر بازارهای در حال ظهور برای منابع طبیعی آن بهره مند شده است، اگر چه این عوامل باعث کاهش شدید در سال های اخیر شده است.
 • اقتصاد نسبتا پایدار پس از اقدام به ثبات مالی و آزاد سازی اقتصاد آن در دهه 1990، برزیل تبدیل به یک اقتصاد برتر در سطح در حال رشد شده و تمرکز درونی ای که باید وابستگی کالا را کاهش دهد.
 • غنی در منابع طبیعی. برزیل دومین تولید کننده سنگ آهن در جهان است و در دهه های گذشته یکی از بزرگترین اکتشافات نفتی دریایی را داشته است. این به آن کمک کرده است تا پایه ای را ایجاد کند که می تواند بخش های داخلی اقتصاد آن را رشد دهد.

خطرات سرمایه گذاری در برزیل عبارتند از:

بی ثباتی سیاسی. برزیل دارای یک تاریخ سیاسی ضعیف است که حتی امروز نیز هنوز وجود دارد. بسیاری از مقامات در رابطه با فعالیت های جنایی در رابطه با Petra bras های بزرگ نفتی دولتی به فعالیت های جنایی مرتبط شده اند. وابستگی خارجی. برزیل بیش از کشورهای توسعه یافته مانند ایالات متحده وابسته به صادرات است در حالی که به شدت بر تامین مالی خارجی و کسری حساب جاری آن تکیه دارد. رکود کالایی در نتیجه به اقتصاد ضربه می زند. اگر می خواهید از روش های اخذ ویزای کار در برزیل اطلاعاتی را به دست آورید، مشاورین موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) می توانند شما را راهنمایی کنند.

 • شرایط اخذ اقامت برزیل از طریق سرمایه گذاری چیست؟ شرایط مهاجرت به برزیلو اخذ اقامت این کشور یک کار بسیار سخت است، مگر اینکه بتوانید 42000 دلار سرمایه گذاری کنید و از طریق سرمایه گذاری اقامت برزیل را به دست آورید.
 • جهت اخذ اقامت برزیل از طریق سرمایه گذاری چه مقدار هزینه نیاز دارد؟ اخذ اقامت برزیل توسط برنامه های سرمایه گذاری معمولا راه حل های مقرون به صرفه برای ثروتمندان است، اما برنامه ویزای سرمایه گذار برزیل یک برنامه ارزان است. حداقل مقدار لازم سرمایه گذاری R.L 150،000 (برنامه 48k USD یا 38k EUR) است.
 • اخذ اقامت برزیل از طریق سرمایه گذاری به چند روش انجام می شود؟ دو نوع سرمایه گذاری وجود دارد که واجد شرایط برنامه می باشند:
 • سرمایه گذاری املاک در برزیل برای اجازه اقامت دائم برزیل از R.L 500،000 (برنامه 125K EUR یا 142K USD) واجد شرایط است.
 • در موارد استثنایی، میزان واجد شرایط می تواند بین 150،000 R.L و 500،000 B.R.L باشد. در این موارد سرمایه گذاری باید در نوآوری، تحقیقات پایه و فعالیت پژوهشی کاربردی باشد.
 • اولین گام برای مهاجرت به برزیل از طریق سرمایه گذاری چیست؟ اولین گام برای مهاجرت به برزیل از طریق ویزای سرمایه گذار برزیل تشکیل یک شرکت است.
 • برای اخذ اقامت برزیل از طریق سرمایه گذاری شرکت ثبت شده باید دارای چه شرایطی باشد؟ این شرکت باید سود تولید کند و باید اشتغال ایجاد کند. این سرمایه گذاری از طریق “رجیستر اعلامیه الکترونیکی – سرمایه گذاری خارجی مستقیم بانک مرکزی” انجام می شود.
 • متقاضیان اخذ اقامت برزیل از طریق سرمایه گذاری بعد از چه مدت می توانند اقامت دائم و شهروندی برزیل را به دست آورند؟ اقامت دائم باید پس از سه سال اولیه نشان داده شود که سرمایه گذاری هنوز وجود دارد و این شرکت بازگشت مالیات ساکنان را ثبت می کند. بعد از اینکه متقاضی اجازه اقامت دائم برزیل را کسب کرد، او می تواند پس از حداکثر چهار سال درخواست شهروندی را اعمال کند. با این حال، این بازه زمانی می تواند به طور قابل توجهی کاهش یابد.
 • جهت اخذ اقامت برزیل از طریق سرمایه گذاری هر کدام از روش های مختلف سرمایه گذاری چه شرایطی دارند؟

درخواست تابعیت و اقامت برزیل به صورت دائم از طریق ویزای سرمایه گذاری با سرمایه گذاری حداقل 500.000 B.R.L (رئال برزیل، واحد پول برزیل) یا تقریباً 160.000 $ دلار آمریکایی امکان پذیر است. این سرمایه گذاری باید در یک کسب و کار معتبر برزیلی، خرید املاک و مستغلات یا اوراق قرضه دولتی برزیل صورت بگیرد. می توانید با حداقل مقدار کمتر 150.000 B.R.L یا به عبارتی دیگر 50.000 $ دلار آمریکایی در یک شرکت فناوری معتبر برزیلی یا نوع دیگری از کسب و کار، به همراه استخدام حداقل 10 فرد برزیلی سرمایه گذاری کنید.

 • شرایط بردن همراه برای افرادی که موفق به اخذ ویزای سرمایه گذاری برزیل می شوند به چه صورت می باشد؟ خانواده شما بدون هیچ هزینه اضافی می توانند از طریق ویزای سرمایه گذاری درخواست دهند. در صورت تأیید این ویزا، کارت زردی را دریافت می کنید که نشانگر وضعیت اقامت دائم شما می باشد.
 • شرایط افرادی که از طریق ویزای سرمایه گذاری برزیل به این کشور مهاجرت کرده اند و موفق به دریافت کارت زرد شده اند به چه صورت می باشد؟ در صورت تأیید ویزای سرمایه گذاری برزیل، کارت زردی را دریافت می کنید که نشانگر وضعیت اقامت دائم شما می باشد. در صورت داشتن کارت زرد، بدون حداقل مدت زمان لازم برای اقامت، مانند یک شهروند برزیلی با شما رفتار خواهد شد. همچنین می توانید با این کارت زرد بدون نیاز به پاسپورت در سراسر آمریکای جنوبی سفر کنید و سپس پس از چهار سال اقامت می توانید برای شهروندی کامل برزیل درخواست دهید.
 • سرمایه گذاری در برزیل به صورت سرمایه گذاری مستقیم چه شرایط دارد؟ کسانی که به دنبال سرمایه گزاری مستقیم در برزیل هستند، باید برای عملکرد به عنوان سرپرست در حساب های کارگزاری و ثبت نام در بانک مرکزی برزیل و سایر سازمان های نظارتی و مالیاتی، نهادهای محلی را مشارکت دهند.
 • شرایط اخذ اقامت برزیل از طریق سرمایه گذاری در املاک و خرید ملک به چه صورت می باشد؟ مسکن در ترانکوسو، برزیل طیف گسترده ای از گزینه های سرمایه گذاری مانند زمین های توسعه یافته و توسعه نیافته، جزایر، آپارتمان، خانه، مغازه، هتل، استراحتگاه و دیگر املاک تجای را ارائه می دهد. به دلیل مناطق وسیع جغرافیایی، انتخاب زیادی در مکان خواهید داشت و املاک دارای گستره وسیعی در ابعاد، ویژگی و قیمت می باشند. برای بهره بردن از سرمایه گذاری در املاک و مستغلات می توانید انواع مختلفی از استراتژی ها را مانند سایر بازارهای بزرگ املاک و مستغلات به کار بگیرید.

سوالات متداول در مورد اخذ اقامت برزیل از طریق سرمایه گذاری

1- شرایط اخذ اقامت برزیل از طریق سرمایه گذاری چیست؟

شرایط مهاجرت به برزیل و اخذ اقامت این کشور یک کار بسیار سخت است، مگر اینکه بتوانید 42000 دلار سرمایه گذاری کنید و از طریق سرمایه گذاری اقامت برزیل را به دست آورید.

2-  جهت اخذ اقامت برزیل از طریق سرمایه گذاری چه مقدار هزینه نیاز دارد؟

اخذ اقامت برزیل توسط برنامه های سرمایه گذاری معمولا راه حل های مقرون به صرفه برای ثروتمندان است، اما برنامه ویزای سرمایه گذار برزیل یک برنامه ارزان است. حداقل مقدار لازم سرمایه گذاری B.R.L 150،000 (برنامه 48k USD یا 38k EUR) است.

3-  اخذ اقامت برزیل از طریق سرمایه گذاری به چند روش انجام می شود؟

دو نوع سرمایه گذاری وجود دارد که واجد شرایط برنامه می باشند:

سرمایه گذاری املاک در برزیل برای اجازه اقامت دائم برزیل از B.R.L 500،000 (برنامه 125K EUR یا 142K USD) واجد شرایط است.

در موارد استثنایی، میزان واجد شرایط می تواند بین 150،000 B.R.L و 500،000 B.R.L باشد. در این موارد سرمایه گذاری باید در نوآوری، تحقیقات پایه و فعالیت پژوهشی کاربردی باشد.

4-  اولین گام برای مهاجرت به برزیل از طریق سرمایه گذاری چیست؟

اولین گام برای مهاجرت به برزیل از طریق ویزای سرمایه گذار برزیل تشکیل یک شرکت است.

5-  برای اخذ اقامت برزیل از طریق سرمایه گذاری شرکت ثبت شده باید دارای چه شرایطی باشد؟

این شرکت باید سود تولید کند و باید اشتغال ایجاد کند. این سرمایه گذاری از طریق “رجیستر اعلامیه الکترونیکی – سرمایه گذاری خارجی مستقیم بانک مرکزی” انجام می شود.

6- متقاضیان اخذ اقامت برزیل از طریق سرمایه گذاری بعد از چه مدت می توانند اقامت دائم و شهروندی برزیل را به دست آورند؟

اقامت دائم باید پس از سه سال اولیه نشان داده شود که سرمایه گذاری هنوز وجود دارد و این شرکت بازگشت مالیات ساکنان را ثبت می کند. بعد از اینکه متقاضی اجازه اقامت دائم برزیل را کسب کرد، او می تواند پس از حداکثر چهار سال درخواست شهروندی را اعمال کند. با این حال، این بازه زمانی می تواند به طور قابل توجهی کاهش یابد.

7-  جهت اخذ اقامت برزیل از طریق سرمایه گذاری هر کدام از روش های مختلف سرمایه گذاری چه شرایطی دارند؟

درخواست تابعیت و اقامت برزیل به صورت دائم از طریق ویزای سرمایه گذاری با سرمایه گذاری حداقل 500.000 B.R.L (رئال برزیل، واحد پول برزیل) یا تقریباً 160.000 $ دلار آمریکایی امکان پذیر است. این سرمایه گذاری باید در یک کسب و کار معتبر برزیلی، خرید املاک و مستغلات یا اوراق قرضه دولتی برزیل صورت بگیرد. می توانید با حداقل مقدار کمتر 150.000 B.R.L یا به عبارتی دیگر 50.000 $ دلار آمریکایی در یک شرکت فناوری معتبر برزیلی یا نوع دیگری از کسب و کار، به همراه استخدام حداقل 10 فرد برزیلی سرمایه گذاری کنید.

8- شرایط بردن همراه برای افرادی که موفق به اخذ ویزای سرمایه گذاری برزیل می شوند به چه صورت می باشد؟

خانواده شما بدون هیچ هزینه اضافی می توانند از طریق ویزای سرمایه گذاری درخواست دهند. در صورت تأیید این ویزا، کارت زردی را دریافت می کنید که نشانگر وضعیت اقامت دائم شما می باشد.

9-  شرایط افرادی که از طریق ویزای سرمایه گذاری برزیل به این کشور مهاجرت کرده اند و موفق به دریافت کارت زرد شده اند به چه صورت می باشد؟

در صورت تأیید ویزای سرمایه گذاری برزیل، کارت زردی را دریافت می کنید که نشانگر وضعیت اقامت دائم شما می باشد. در صورت داشتن کارت زرد، بدون حداقل مدت زمان لازم برای اقامت، مانند یک شهروند برزیلی با شما رفتار خواهد شد. همچنین می توانید با این کارت زرد بدون نیاز به پاسپورت در سراسر آمریکای جنوبی سفر کنید و سپس پس از چهار سال اقامت می توانید برای شهروندی کامل برزیل درخواست دهید.

10-  سرمایه گذاری در برزیل به صورت سرمایه گذاری مستقیم چه شرایط دارد؟

کسانی که به دنبال سرمایه گزاری مستقیم در برزیل هستند، باید برای عملکرد به عنوان سرپرست در حساب های کارگزاری و ثبت نام در بانک مرکزی برزیل و سایر سازمان های نظارتی و مالیاتی، نهادهای محلی را مشارکت دهند.

11-  شرایط اخذ اقامت برزیل از طریق سرمایه گذاری در املاک و خرید ملک به چه صورت می باشد؟

مسکن در ترانکوسو، برزیل طیف گسترده ای از گزینه های سرمایه گذاری مانند زمین های توسعه یافته و توسعه نیافته، جزایر، آپارتمان، خانه، مغازه، هتل، استراحتگاه و دیگر املاک تجای را ارائه می دهد. به دلیل مناطق وسیع جغرافیایی، انتخاب زیادی در مکان خواهید داشت و املاک دارای گستره وسیعی در ابعاد، ویژگی و قیمت می باشند. برای بهره بردن از سرمایه گذاری در املاک و مستغلات می توانید انواع مختلفی از استراتژی ها را مانند سایر بازارهای بزرگ املاک و مستغلات به کار بگیرید.

1/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *