اقامت برزیل از طریق تولد فرزند

اخذ اقامت برزیل از طریق تولد فرزند چگونه است؟ تابعیت خاک در برزیل؟ روش های اخذ اقامت برزیل از طریق تولد فرزند چگونه است؟ چگونگی اقامت برزیل از طریق تولد فرزند برای والدین ؟ ما در این مقاله به بررسی اقامت برزیل از طریق تولد فرزند می پردازیم . موسسه حقوقی توسعه گران به بهره مندی از وکلای مجرب آماده پاسخگویی به سوالات شما پیرامون اقامت برزیل از طریق تولد فرزند و روش های دیگر اخذ اقامت برزیل می باشد.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

کشور برزیل یکی از بزرگ ترین و زیبا ترین کشور های دنیا می باشد، این کشور یکی از کشور های مهاجرپذیر می باشد. سالانه عده ی زیادی از هم وطنان ما جهت اخذ تابعیت فرزند خویش و مزایای تابعیت فرزند تولد فرزند خود را در این کشور قرار می دهند. اقامت برزیل از طریق تولد فرزند با توجه به تابعبت خاک در برزیل بسیار مورد تقاضا می باشد. روش تولد فرزند در برزیل یکی از روش های مهاجرت به برزیل و اخذ اقامت و نهایتاً تابعیت برزیل می باشد. روش های دیگر مهاجرت به برزیل از طریق کار ، سرمایه گذاری در برزیل و همچنین تحصیل در برزیل و اخذ اقامت تحصیلی می باشد.

اخذ اقامت برزیل از طریق تولد فرزند

در حالت کلی کشور های مختلف از جهت اخذ تابعیت به دو دسته تقسیم می شوند؛ کشور هایی که تابعیت آن ها از طریق خون است و کشورهایی که تابعیت آن ها از طریق خاک. کشور هایی که تابعیت آنها از طریق خون است ملاک تابعیت فرزند تابعیت پدر و مادر آن ها می باشد و در واقع تولد فرزند در چنین کشور هایی کمکی به تابعیت والدین نمی کند. هم اکنون اکثر کشورهای دنیا پیرو خون هستند. کشور هایی نظیر اتریش، انگلستان، سوئد، ایران و… از همین قاعده پیروی می کنند و عملاً تولد فرزند کمکی چنان که ذکر شد کمکی به تابعیت والدین نمی کند، البته شایان ذکر است تابعیت انگلستان مدتی است به خون تبدیل شده است و قبلاً پیرو خاک بوده است.

از طرف دیگر کشور هایی که تابعیت خاک دارند، ملاک اعطای تابعیت را تولد فرزند در خاک خود می دانند و در این حالت همین که شخص در خاک این کشور متولد شد، مشمول تابعیت آن کشور می شود. اعطای تابعیت به والدین برای فرزندانی که در این کشور ها متولد می شوند بسته به قانون کشور ها متفاوت است، در بعضی کشور ها تابعیت فرزند مربوط به همان کشور می شود ولی به والدین تابعیت اعطا نمی شود و فرزند بعد از رسیدن به سن 18 سال می تواند برای اقامت به این کشور بازگردد. در کشورهایی نیز شرایط برای اخذ اقامت به والدین متفاوت است و بدین معنا است که به همراه فرزند به والدین نیز اقامت داده می شود.

البته کشور هایی که تابعیت آن ها خاک است در شرایط خاص تابعیت خون را قبول دارند و بالعکس. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اقامت و تابعیت می توانید با مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایید.

کشور برزیل از جمله کشورهایی است که از تابعیت خاک پیروی می کند و به محض متولد شدن فرزند در خاک این کشور، به وی تابعیت برزیل اعطا می شود و فرزند شامل شناسنامه و پاسپورت برزیلی می شود. اقامت برزیل از طریق تولد فرزند برای والدین نیز بسیار سهل الوصول است و به والدین اقامت داده می شود از مزایای دیگر این کشور این است که برادر و خواهر فرزند نیز شامل اقامت می شوند.

اخذ اقامت برزیل از طریق تولد فرزند یکی از مسائل پر طرفدار و جذاب برای افرادی است که قصد اخذ تابعیت سریع در کشوری را دارند می باشد.

سایت justlanded نیز حاوی اطلاعاتی پیرامون اقامت برزیل است. موسسه حقوقی توسعه گران مهر، آماده پاسخگویی به سوالات شما پیرامون اخذ اقامت برزیل از طریق تولد فرزند ، مهاجرت به برزیل ، اخذ اقامت برزیل از طریق تحصیل و ثبت شرکت در برزیل می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایید.

2.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *