مهاجرت, مهاجرت اسلوونی

شرایط مهاجرت به اسلوونی

شرایط مهاجرت به اسلوونی

قبل از تصمیم گیری برای مهاجرت اسلوونی مشاورین ما به شما توصیه می کنند از شرایط مهاجرت به اسلوونی اطلاعات کامل به دست آورید. تا بدانید این کشور مناسب شما و خانواده شما هست یا نه و همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه زندگی اسلوونی و هزینه های مرتبط سالانه ما می توانیم به شما کمک کنیم.

راه ها و شرایط مهاجرت به اسلوونی

شما می توانید مجوز اقامت و کار در اسلوونی را با کار کردن برای یک نماینده خارجی یک شرکت بر اساس سرمایه گذاری تجاری بدست آورید. مدارک مورد نیاز برای آماده سازی و مدت اقامت موقت از زمان سرمایه گذاری 2-3 ماه، 9-8 ماه، 6-3 ماه به قرار زیر می باشد:

  • گذرنامه بین المللی
  • گواهینامه عدم سوء پیشینه
  • گواهی شماره مالیاتی / تأیید محل اقامت فعلی
  • بیمه توریستی

در این مورد، شرایط اصلی برای به دست آوردن مهاجرت کاری و اقامت همراه در اسلوونی، سرمایه گذاری در توسعه شرکت شما با حداقل 50،000 و 10،000 و یورو است که باید طی شش ماه اول پس از شروع کار شرکت شما پرداخت شود.

اقامت در اسلوونی

ثبت نام در محل اقامت؛ این روش انتقال به اسلوونی در حال حاضر گران ترین، اما به وضوح سریع ترین و مناسب ترین راه برای کسانی است که در ابتدای مرحله برنامه ریزی برای سرمایه گذاری در توسعه کسب و کار Slovenian دارند. این نیز برای هر کسی که می خواهد املاک و مستغلات را مستقیما در اسلوونی بفروشد مطلوب است. پس از اخذ مجوز کار و اجازه اقامت خارجی برای یک کارمند خارجی، شما مجاز به انجام فعالیت هایی (از طرف قرارداد کاری خود) از طرف شرکت خود هستید.

اقامت در اسلوونی

 

دوره آموزش شرایط کار در اسلوونی

تمام مشاوره های ضروری، اسناد و مدارک، ترجمه ها، ارسال مدارک و پشتیبانی در مراحل مختلف توسط وکلا اتفاق می افتد. خدمات این دوره به قرار زیر می باشد:

  • شماره شناسایی مالیات توسط POA (از جمله تمام ترجمه های لازم و کارنامه)
  • ثبت شرکت (از جمله مشاوره، وظایف، پشتیبانی زبان روسی، ترجمه ها و کارنامه های کاغذی)
  • خدمات اداری در افتتاح حساب عملیاتی شرکت (شامل پشتیبانی زبان روسی، ترجمه ها و دستورالعمل ها)
  • خدمات حقوقی در مورد اخذ مجوز کار و اقامت همراه (از جمله مشاوره، پشتیبانی کامل، ارسال اسناد از طریق DHL)

مهاجرت تجاری در اسلوونی

این روشی بهینه است اگر شما در حال حاضر یک کسب و کار موفق دارید که تمایل به داشتن نمایندگی اروپا در کشورهای دیگر دارید می توانید از این طریق اقدام کنید. اجازه اقامت موقت بیومتریک برای متخصصان با مهارت بسیار تخصصی بر اساس برنامه کارت آبی شهروندی اتحادیه اروپا می باشد. کارت های آبی تنها برای افرادی که دارای تحصیلات عالی و تجربه کار قانونی دارند صادر می شود، که می توانند در اسلوونی استخدام شوند و حداقل 1.5 برابر بیشتر از میانگین کشور که شامل مالیات و هزینه های مربوطه است، درآمد داشته باشند. این روش هم کار و هم اجازه اقامت را به شما می دهد و خانواده شما سریعا می توانند نزد شما بیایند.

در این گفتار سعی بر این بود که درباره چگونگی اخذ ویزای کار اسلوونی و مهاجرت به این کشور پرداخته شود. اگر شما متقاضی محترم به دنبال دریافت ویزای کار هستید می توانید با مشاورین ما در موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی(توسعه گران مهر) تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *