سوئد یک جامعه صنعتی توسعه یافته با دولت رفاه پیشرفته است. اگر شما هم به فکر مهاجرت به سوئد هستید، خوب است که با اقامت سوئد از طریق سرمایه گذاری آشنا شوید. همواره مشاورین موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) بعنوان یک موسسه مهاجرتی به سوئد نیز آماده پاسخگویی به کلیه سوالات شما عزیزان هستند.

شرایط اخذ اقامت سوئد از طریق سرمایه گذاری

کشور سوئد، در قاره اروپا واقع شده است و بین کشور های نروژ و فنلاند قرار گرفته است. این کشور همواره یکی از مقصد های محبوب برای توریست های بین المللی به شمار می آمده که هر ساله به صورت گروه گروه به این کشور سفر می کنند تا از «پادشاهی کریستال» (Kingdom of Crystal) ، معروف ترین شیشه سازی دنیا خرید کنند و از پدیده های طبیعی این کشور مثل نورهای شمالی بازدید کنند و از کاخ و تئاتر بسیار معروف و دیدنی Drottingholm Palaca  ، کاخ kunglia Slottet و برخی دیگر از قصر ها و کلیساهای شگفت انگیز این کشور دیدن کنند.

در کنار تمامی این جاذبه های گردشگری، سرمایه گذاران خارجی به طور به خصوصی به کشور سوئد علاقه نشان میدهند چرا که کشور سوئد هشتمین درآمد سالیانه ی بالا در دنیا را دارد و چهارمین اقتصاد رقابت برانگیز جهان متعلق به این کشور است. اقتصاد این کشور بر پایه ی صنایع چوب، انرژی برقابی، آهن ، سنگ معدن، و مهندسی استوار است. به منظور جذب سرمایه گذاران خارجی ، کشور سوئد برنامه های مهاجرتی سرمایه گذاری- محور به خصوصی را طراحی کرده است تا تجار و کارآفرینان متخصص و ماهر را تشویق به سرمایه گذاری و نقل مکان به این کشور کند.

برای اینکه واجد شرایط سرمایه گذاری در این کشور باشید، باید ثابت کنید که در زمینه ی شغلی خود، تجربه بسیار زیادی دارید و پیش از این در آن زمینه کار کرده اید. علاوه بر آن باید مهارت بسیار بالایی در زبان های انگلیسی و یا سوئدی داشته باشید و ثابت کنید که تجارت و بیزنس خود را در کشور سوئد اداره خوهید کرد و حداقل نصف سهام شرکت بازرگانی متعلق به شماست.

همچنین می بایست در مورد چگونگی فروش کالا و خدمات شرکت تجاریتان در کشور سوئد توضیحاتی ارائه بدهید و تمکن مالی کافی برای تامین مخارج زندگی خود و خانواده تان در طول دو سال اول اقامتتان در کشور سوئد داشته باشید. در آخر باید ثابت کنید که پس از گذشت دو سال اول، شرکت بازرگانی شما و خانوادتان را از لحاظ مالی ساپورت خواهد کرد. نام سرمایه گذاری:

 • سرمایه گذاری تجاری، 100000 یورو ( محدودیتی وجود ندارد )
 • ویزای تجاری / مجوز اقامت بلند مدت، مدت زمان صدور سه هفته

شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری سوئد

سرمایه گذاری در سوئد: مهاجرت از مکانی به مکان دیگر، یا از کشوری به کشور دیگر میتواند علت های متعددی داشته باشد که کار و تجارت یکی از آنها است. در قالب این نوع مهاجرت، افراد متقاضی، اقامت دائم کشور مد نظر خود را به دست می آورند تا از طریق آن به اهداف خود از مهاجرت به آن کشور دست یابند. بنابراین، اقامت از طریق سرمایه گذاری در حقیقت یکی از اصلی ترین راه های مهاجرت از یک کشور به کشور دیگر است و هنگامی که در جست و جوی مکانی برای زندگی و سرمایه گداری می گردید، سوئد می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما باشد.

شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری سوئد

شرایط ویزای سرمایه گذاری سوئد: این برنامه به گونه ایست که به سرمایه گذارانی که قصد زندگی و سرمایه گذاری در کشور سوئد را داشته باشند ویزای سرمایه گذاری تعلق می گیرد. در هر صورت باید گفت در صورتی که فرد متقاضی حداقل مدت زمان 5 سال در سوئد زندگی نکرده باشد و سایر شرایط را نداشته باشد، تضمینی برای کسب مجوز اقامت دائم ، با اخذ این نوع ویزا وجود ندارد. مهاجرت به سوئد از طریق سرمایه گذاری : فرد متقاضی می بایست معیار های زیر را داشته باشد:

 • تجربه زیادی در زمینه ی تخصصی خود داشته باشند و سابقه ی کارآفرینی و اداره و مدیریت کار خود را داشته باشند.
 • علاوه بر آن تسلط به زبان سوئدی و یا زبان انگلیسی میتواند امتیاز مثبتی برای متقاضی به حساب بیاید
 • متقاضی می بایست توانایی این را داشته باشد که در مورد نحوه ی فروش خدمات و کالاهای تجاری شرکت بازرگانی خود در سوئد توضیح بدهد و ثابت کند که این موارد در سوئد به فروش می رسند.
 • متقاضی باید تمکن مالی کافی برای تامین هزینه های زندگی خود و اعضای خانواده اش را طی دو سال اول اقامتشان در کشور سوئد داشته باشد.
 • متقاضی می بایست ثابت کند که تجارت مورد نظر را در کشور سوئد به قصد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری انجام می دهد و حداقل نصف شرکت بازرگانی متعلق به وی خواهد بود.

علاوه بر ارائه ی مدارک مربوط به شرایط ذکر شده ، متقاضیان می بایست هر کدام از مدارک زیر که در مورد آنها صدق می کند نیز ارائه دهد:

 • کپی صفحات پاسپورت
 • کپی حساب بانکی متقاضی
 • قرار داد خرید، در صورتی که متقاضی یک شرکت تجاری را در کشور سوئد خریداری کرده و یا قصد خرید آن را دارد. در صورتی که معامله به اتمام رسیده است باید سند خرید را نیز ارائه دهید.
 • کپی قرار داد با مشتریان یا تامین کنندگان کالا ها و یا خدمات
 • کپی مدرک تحصیلی فرد متقاضی
 • نامه ی تاییدیه ی شغلی از کارفرمای قبلی فرد متقاضی
 • کپی مدارک شرکت های ثبت شده توسط فرد متقاضی ( هم در داخل سوئد و هم خارج از آن )

شرایط اخذ پاسپورت سوئد از طریق سرمایه گذاری

اگر میخواهید تابعیت سوئد را کسب کنید ابتدا باید برای اعطای تابعیت درخواست بدهید. برای اینکه شهروند کشور سوئد به حساب بیایید می بایست شرایط زیر را داشته باشید:

 • حداقل 18 سال داشته باشید
 • حق و مجوز اقامت دائم در کشور سوئد را داشته باشید
 • حداقل برای مدت 5 سال متوالی در کشور سوئد زندگی کرده باشید. ( اگر شهروند اسکاندیناوی باشید 2 سال کافی است )
 • سابقه ی جرم و سوء پیشنه نداشته باشید

شرایط ممکن است با توجه به موقعیت شما متفاوت باشند. کودکان زیر 15 سال فردی که تابعیت و شهروندی کشور سوئد را کسب می کنند نیز می توانند با یک گزارش ساده شهروندی این کشور را ثبت کنند. برای درخواست این کار، می بایسد هویت خود را با استفاده از مدارک هویتی کشور محل تولد خود ثابت کنید. علاوه بر آن می بایست فرم های درخواست را تکمیل نمایید ( این فرم ها فقط به زبان سوئدی موجود هستند ) و هزینه ی 1500 کرونا ی سوئد معادل 164.63 دلار آمریکا پرداخت کنید.

قوانین کشور سوئد به افراد اجازه ی داشتن تابعیت دو گانه و چند گانه را می دهد. یک فرد با تابعیت سوئدی، در صورتی که تابعیت خارجی دیگری را کسب کند، تابعیت اصلی خود را از دست نمیدهند. به همین شکل، افراد خارجی ای که برای کسب تابعیت و شهروندی کشور سوئد اقدام میکنند تابعیت پیشین خود را از دست نمیدهند، مگر اینکه کشور زادگاهشان، تابعیت دوگانه اتباع خود را به رسمیت نشناسد.

پس از 5 سال زندگی در کشور سوئد، فرد خارجی و خانواده اش، شرایط لازم برای دریافت اقامت دائم این کشور را خواهند داشت. 5 سال پس از اخذ اقامت دائم کشور سوئد، متقاضیان می توانند برای کسب تابعیت سوئدی اقدام نمایند. مجوز اقامت از طریق خود اشتغالی: اگر شما یک فرد تاجر باشید و به دنبال اخذ مجوزی باشید که به شما اجازه ی راه اندازی کار و ایجاد روابط تجاری در کشور سوئد را بدهد، میتوانید برای دریافت مجوز اقامت از طریق “خود اشتغالی” درخواست بدهید. پس از 5 سال نیز برای دریافت تابعیت اقدام کنید.

بهترین فرصت های سرمایه گذاری ها در سوئد

کسب و کار نظافتی و خدماتی نوعی سرمایه گذاری است که به طور جدی در سراسر جهان مورد توجه قرار گرفته است و سوئد یک استثنا نیست. این نوع کسب و کار خدماتی شامل نظافت بیمارستان ها , تمیز کردن و تعمیر و نگهداری هتل ها، خانه ها و دفاتراداری است. این  کسب و کار به سود دهی خوبی رسیده است. اگربه نظافت و پاک سازی علاقه دارید، ممکن است بخواهید این نوع کسب و کار را امتحان کنید. شروع این کسب و کار کسی را نمی کشد و مطمئنا سود مالی خوبی می دهد.

یکی دیگر از تجارت های معتبر در سوئد، کسب و کار هتلداری است. اگر ازآن نوع افرادی هستید که مایل به مهمان نوازی و پذیرایی از دیگران هستید، ممکن است بخواهید هتل داری را شروع کنید. در سراسر سوئد تعداد زیادی هتل وجود دارد و شما هم می توانید ازاین بخش پول خوبی به دست بیاورید.  هتل داری ممکن است پول زیادی برای سرمایه گذاری لازم داشته باشد زیرا شما مجبور هستید هتل خود را مانند یک فروشگاه مجهز بسازید تا مشتریان بتوانند  به راحتی همه وسایل آسایش خود را داشته باشند.

کسب و کار املاک و مستغلات کسب و کاری است که به پیشرفت در زمینه های بیشتر ادامه می دهد. این به این معنی است که شما ممکن است خواهان خرید املاک تجاری و یا خصوصی باشید. با این حال، اطمینان حاصل کنید که همه موارد لازمه را از سایر مشاور املاکی ها یاد بگیرید. مطمئن شوید که به درستی از بازار آن نظرسنجی کرده اید تا به خوبی شروع کنید. به دست آوردن مقدار عظیمی  پول در سراسر جهان سالانه انجام می شود و سوئد یک استثنا نیست.

یکی دیگر از فرصت های کسب و کار  وابسته به علاقه شما, سالن های زیبایی و آرایش است. تا زمانی که مردم بخواهند زیبا باشند، صنعت زیبایی همچنان رشد خواهد کرد. اطمینان حاصل کنید که کسب و کار زیبایی خود را در یک مکان خوب قرار دهید که در آن با اطمینان از حمایت بالایی برخوردار هستید. کسب و کار زیبایی در سوئد بسیار بزرگ است و شما هم باید برای ورود به بازار کسب و کار خود را شروع کنید.

شما می توانید به دنبال راه اندازی یک کسب و کار کشاورزی باشید به این صورت که یک زمین کشاورزی بخرید که در آن محصولات و میوه های ضروری برای مردم را پرورش دهید یا زمین های کشاورزی موجود  را برای سرمایه گذاری بخرید. بازار محصولات كشاورزی بی حد و حصر است زیرا مردم سوئد همگی از محصولات كشاورزی خود یا دیگری مصرف می كنند.

این فرصت کسب و کار دیگری است که برای شروع و همچنین تجربه نیاز به سرمایه بزرگی ندارد. هنگامی که تصمیم به شروع به این نوع کسب و کار می گیرید، در سوئد تعداد افراد زیادی وجود دارند که می توانید برایشان غذا تهیه کنید. شما می توانید نکات غذاهای موجود را ارائه دهید و یا با ارائه مهارت های آشپزی خود از طریق اینترنت شروع کنید.  وب سایت های زیادی وجود دارد که راهنمای آشپزی را برای یک تازه وارد ارائه می دهند.

اگر مهارت های رانندگی خوبی دارید و می توانید از مقامات مربوطه مجوز دریافت کنید، یک کسب و کار منتخب  شما می تواند کسب و کار حمل و نقل باشد. شما ممکن است رانندگی اتوبوس را از یک محل سوئد به محل دیگری در نظر بگیرید. این یک راه عالی برای نجات افراد از استرس حرکت از یک مکان به دیگری است.

محبوبیت کسب و کارهای آنلاین در این روزها افزایش پیدا کرده است و بدون کاهش ادامه یافته است. ابتدا باید تصمیم بگیرید که چه چیزی را می خواهید آنلاین معامله کنید. ممکن است لباس و لوازم جانبی، وسایل مراقبت از کودک، وسایل الکترونیک و ابزار و موارد دیگر را در نظر بگیرید. یکی از بهترین راه ها برای رشد این کار این است که همه چیزهایی که برای این کسب و کار نیاز دارید را تهیه کنید. چیزهایی مانند یک وب سایت در میان موارد دیگر اولویت دارند.

شرایط اخذ اقامت سوئد از طریق سرمایه گذاری در املاک و خرید ملک

 هیچ محدودیت قانونی در مورد خرید ملک برای اتباع خارجی در سوئد وجود ندارد. روند انتقال املاک سریع و آسان است. ابتدا در مورد قرارداد خرید مذاکره می شود. همزمان، تأیید معامله و بررسی اموال رخ می دهد. هنگامی که توافق انجام شد و این معامله معتبر شد و اموال توسط نقشه بردار “به وضوح” مشخص شد, خریدار و فروشنده قرارداد خرید / توافقنامه (Kapeavtal) را امضا می کنند. سپس خریدار مبلغی را از 2 تا 10 درصد قیمت خرید پرداخت می کند.

پس از انتقال واقعی اموال، طرفین معامله و یا نمایندگان آنها ملاقات می کنند و هزینه های خدمات، اجاره، سود , مزایا و حق بیمه را پرداخت می کنند، و هر وام مربوط به اموال را تصدیق می کنند (در صورت موافقت) و خریدار قیمت خرید خالص را به صورت نقدی پرداخت می کند. در این مرحله فروشنده یک لایحه فروش (Kapebrev) را امضا می کند، که انتقال مالکیت ملک کاملا صورت گرفته است و مبلغ کل خرید پرداخت شده است.

معامله زمانی رسمی می شود که خریدار صورتحساب فروش را به اداره ثبت اسناد و املاک می فرستد و معامله عمومی می شود و دولت انتقال را تایید می کند. در سوئد، خرید یک ملک مسکونی معمولا فقط با یک کارگزار یا مشاور املاک هم انجام می شود و لزوما نیازی به وکیل نیست. 14 روز طول می کشد تا روند ثبت مالکیت در سوئد تکمیل شود. اساسا خود فرایند خرید متفاوت است، زیرا خریداران بالقوه پیشنهاد خود را به روش عادی می دهند. این روش پیشنهاد ممکن است به این معنی باشد که مشاوراملاک اجازه دارد بیشترین قیمت را به پیشنهاد دهندگان اطلاع دهد، که تلاشی برای افزایش قیمت است.

در دانمارک ما فقط اجازه مناقصه بسته را داریم، جایی که هر یک از خریداران بالقوه، بدون دانستن مبالغ ارائه شده توسط سایر داوطلبان، پیشنهاد خود را ارائه می دهند. اگر به خرید یک ملک علاقه مند هستید، بهتر است برای شروع از مشاور املاک در مورد نحوه پیشنهاد قیمت برای این ملک بپرسید، زیرا روش های خاص تر مناقصه معمولا به فروشنده و مشاوراملاک بستگی دارد. مهاجرین باید توجه داشته باشند که خرید ملک در کشور سوئد اجازه اقامت یا شهروندی را نمی دهد.

کمترین مبلغ سرمایه گذاری در سوئد جهت اخذ اقامت

کشور سوئد از 1 ژانویه 1995 عضو کشورهای شهروندی اتحادیه اروپا است که ابعاد جغرافیایی آن 438،574 کیلومتر مربع است و در سال 2015  9،747،355  نفر جمعیت دارد. سوئدی ها 1.9٪ از کل جمعیت اتحادیه اروپا را تشکیل می دهند. پایتخت آن استکهلم است و زبان رسمی سوئدی است. تولید ناخالص داخلی (GPD) به مبلغ 444.235 میلیارد یورو در سال 2015 است. پول رایج سوئد کرون سوئدی (SEK) است. سیستم سیاسی  از نظام مشروطه پارلمانی تشکیل شده است.

سوئد دارای 20 صندلی در پارلمان اروپا است و دو بار در سال 2001 و 2009 ریاست شورای اتحادیه اروپا را به عهده داشت. سوئد از تاریخ 25 مارس 2001، به عضویت کشورهای حوزه شینگن درآمده است. اکثر سرمایه گذاران خارجی که تجارت خود را در سوئد آغاز می کنند، یک شرکت با مسئولیت محدود را ثبت می کنند. قوانین سوئد مدتها است که شرکت های محدود سهامی را فقط با یک مالک (مالک کلیه شرکتهای تابعه باشد) پذیرفته اند.

حداقل سهام سرمایه 4.82 یورو است در حالی که باید حداقل 48.200 یورو برای باز کردن شرکتی با مسئولیت سهام محدود داشته باشند- چارچوب قانونی ½. هیچ شرکتی نمی تواند در سوئد شعبه احداث کند، اما می تواند یک دفتر را تاسیس کند که بخشی از یک شرکت محدود است – که برای انجام کسب و کار در سوئد ثبت نام و سازمان دهی شده است. هر دو باید در دفتر ثبت شرکت سوئدی (Bolagsverket) و اداره مالیات سوئد (Skatteverket) ثبت شوند.

مزایا و معایب سرمایه گذاری در سوئد

سوئد به سرمایه گذاران یک سیستم سرمایه گذاری مدرن و قوی ارائه می دهد که از دهه 1990  از رکود های اقتصادی بسیاری نجات داده است. اما با وجود این عملکرد قوی، خطرات زیادی وجود دارد که سرمایه گذاران بین المللی باید قبل از سرمایه گذاری آگاه باشند. مزایای سرمایه گذاری در سوئد عبارتند از:

 • سوئد دارای سیستم اقتصادی و سرمایه داری قوی است. سوئد دارای سیستم سرمایه داری و اقتصادی بسیار رقابتی است که بسیاری از شرکت های چند ملیتی را در مجموعه ای متنوع از صنایع قرار می دهد.
 • ریسک پایین بحران بدهی. نسبت بدهی به تولید ناخالص داخلی سوئد بسیار کم است و دولت از سال 1998 تقریبا هر سال سرانه مازاد دارد.
 • اتحادیه کارگری. تقریبا 70 درصد از نیروی کار سوئد به صورت اتحادیه ای است که می تواند مشکلاتی را برای برخی از ADR های محبوب ایجاد کند.
 • مزایای رفاهی گسترده. سوئد برای حفظ مزایای رفاهی گسترده شناخته شده است ، که تا کنون ادامه داشته است، اما ممکن است با تولید ناخالص داخلی آهسته تر مواجه باشد.
 • سوئد یک سیستم اقتصادی و سرمایه داری بسیار رقابتی را با یک سیستم رفاهی سخاوتمند و جهانی شناخته شده به نام مدل Nordic توسعه داده است، که این امر فرصت مناسبی برای سرمایه گذاران بین المللی است
 • مزایا و خطرات زیادی وجود دارد که سرمایه گذاران بین المللی باید قبل از سرمایه گذاری در سوئد در نظر بگیرند.

مدل Nordic در خارج از اسکاندیناوی جنجال زیادی ایجاد نکرده است. بسیاری از مردم در کشورهای تحت عنوان “مدل آمریکایی” سرمایه داری ، مدل نوردیک را به عنوان یک جایگزین جذاب برای این مدل (برنده همه سرمایه را می گیرد) می دانند  زیرا مدل آمریکایی سرمایه داری به فقر، فقدان مراقبت های بهداشتی و آموزش عالی با کیفیت و مقرون به صرفه، فقدان امنیت بازنشستگی، رسوایی عظیم در بازارهای مالی و اختلاف درآمد عظیم منجر شده است.

آنها اشاره می کنند که خدمات عمومی مانند برنامه های آموزشی و دولتی در آمریکا دارای کیفیت پایین هستند و ثروتمندان به منابع بسیار بهتر از فقرا دسترسی دارند و اجرای مدل نوردیک می تواند این مسائل را حل کند. برای کسب اطلاعات به روز با مشاورین موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) در ارتباط باشید.

سوالات متداول در مورد اقامت سوئد از طریق سرمایه گذاری

1- اقتصاد سوئد برچه پایه هایی استوار است؟

اقتصاد این کشور بر پایه های صنایع چوب-انرژی برقابی-آهن-سنگ معدن و مهندسی استوار است.

2- چه اصولی لازمه ی واجد شرایط بودن سرمایه گذاری در سوئد است؟

متقاضی باید ثابت کند که در زمینه ی شغلی خود تجربه ی بسیار زیادی دارد و پیش از آن در این زمینه کار کرده است و بعلاوه مهارت بسیار بالایی در زبان انگلیسی و یا سوئدی داشته باشد و ثابت کند که تجارت و بیزنس خود را در کشور سوئد اداره خواهد کرد و حداقل نصف سهام شرکت بازرگانی متعلق به خود شخص است . وی همچنین توضیحاتی در رابطه با نحوه ی فروش کالا ارائه دهد و تمکن مالی کافی در طول دو سال اول زندگی برای خود و خانواده اش را دارد.

3- نام سرمایه گذاری کشور سوئد چیست؟

سرمایه گذاری تجاری 100000 یورو (محدودیتی وجود ندارد.) و ویزای تجاری(مجوز بلند مدت –مدت زمان صدور سه هفته)

4- مدارک لازم برای سرمایه گذاری در کشور سوئد کدامند؟

کپی صفحات پاسپورت/کپی حساب بانکی متقاضی/قرارداد خرید شرکت/کپی قرارداد با مشتریان یا تامین کنندگان کالا ها و یا خدمات/کپی مدرک تحصیلی متقاضی/نامه ی تاییدیه شغلی از کارفرمایان قبلی فرد متقاضی/کپی شرکت های قبلی ثبت شده توسط متقاضی.

5- شرایط لازمه برای اقدام جهت اقامت دائم سوئد چیست؟

حداقل 18 سال داشته باشید/حق و مجوز اقامت دائم در کشور سوئد را داشته باشید/حداقل 5 سال متوالی در کشور سوئد زندگی کرده باشید/سابقه ی جرم و سوئ پیشینه نداشته باشید.

6- پس از مدت چند سال زندگی در سوئد میتوان برای اقامت دائم اقدام کرد؟

شخص باید حداقل 5 سال در کشور سوئد زندگی کرده باشد. شهروندان اسکاندیناوی زندگی به مدت 2 سال در سوئد برایشان کافیست.

7- اقامت از طریق خوداشتغالی در سوئد چگونه است؟

شخص تاجر میتواند از طریق خود اشتغالی راه اندازی کار و روابط تجاری در سوئد ایجاد کند.

8- بهترین فرصت های سرمایه گذاری در سوئد کدامند؟

کسب و کار نظافتی و خدماتی/کسب و کار هتلداری/کسب و کار املاک و مستغلات/سالن های زیبایی و آرایش/کسب و کار کشاورزی.

9- مزایای سرمایه گذاری در سوئد چیست؟

سسیتم اقتصادی و سرمایه داری قوی و رقابتی/ریسک پایین بحران بدهی/وجود اتحادیه کارگری/مزایای رفاهی گسترده.

10- آیا با خرید ملک کشور سوئد اجازه ی اقامت و شهروندی را میدهد؟

خیر-مهاجرین باید توجه داشته باشند که خرید ملک در کشور سوئد اجازه ی اقامت یا شهروندی را نمیدهد.

11- آیا سوئد هم مانند بسیاری از کشور ها به سرمایه گذاری درکسب و کار نظافتی و خدماتی اهمیت میدهد؟

بله-این نوع از کسب و کار در سوئد سود دهی خوبی دارد.

12- سرمایه گذاری در زمینه ی هتلداری در سوئد چگونه است؟

یکی از تجارت های معتبر در سوئد میباشد اما سرمایه ی بسیاری میخواهد زیرا شما مجبور هستید هتل خود را مانند یک فروشگاه مجهز بسازید تا مشتریان بتوانند به راحتی همه ی وسایل آسایش خود را داشته باشند.

13- بازار سرمایه گذاری در زمینه ی سالن آرایشی و زیبایی در سوئد چگونه است؟

کسب و کار زیبایی در سوئد و توجخه فرمایید که یک مکان خوب را به آن اختصاص دهید.

1/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *