حقوق پزشکا ن و دندانپزشکان در سوئد چقدر است؟

حقوق پزشکان در سوئد با توجه به سال‌ها تجربه و موسسه‌ای که پزشک در آن کار می‌کند و همچنین تخصص که در آن کار می‌کند متفاوت است، زیرا حرفه پزشکی یکی از مهمترین مشاغل در سراسر جهان است. از آنجایی که پزشک گاهی اوقات جان خود را به خاطر بیمارانش به خطر می‌اندازد، تا جان آنهارا نجات بدهد؛ پزشک فشار روانی زیادی را تحمل می‌کند و مسئولیت زیادی  بر عهده می‌گیرد. در این مقاله با مهم‌ترین حقوق پزشکان در سوئد آشنا می‌شویم.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

پزشکان در سوئد درصد زیادی را تشکیل می‌دهند که ممکن است به یک چهارم جمعیت این کشور برسد که در زمینه پزشکی و مراقبت از زندگی در داخل کشور کار می‌کنند و درصد آنها در برخی از تخصص‌ها به 50 درصد رسیده است، اگرچه با اخذ مجوز برای انجام این کار، حرفه پزشکان خارجی در بخش مراقبت‌های بهداشتی ممکن است زمان زیادی را ببرد؛ بنابراین، پزشکان سیاه پوست از طریق تجربیات متعدد و سطح علمی خود و همچنین برخورداری از میزان کافی صداقت حرفه‌ای و پزشکی برای توسعه حرفه پزشکی شتافتند.

درآمد پزشکان در سوئد

یک پزشک متخصص در حرفه پزشکی در سوئد که دارای تجربیات و صلاحیت‌های حرفه‌ای زیادی است، ممکن است در طول سال 76000 دلار دریافت کند و پزشک عمومی سالانه تقریباً 66000 دلار دریافت می‌کند و بنابراین بسیاری از متخصصان می‌پذیرند که به سوئد سفر کنند و مجوز دریافت کنند و این حرفه را تمرین کنند.

تحصیل پزشکی در سوئد

سوئدی‌های زیادی هستند که تحصیل پزشکی در خارج از کشور را انتخاب، و سپس دوباره به کشور خود بازمی‌گردند تا این حرفه را انجام دهند و همچنین حضور بسیاری از افرادی که به سوئد مهاجرت کرده‌اند و در سوئد بزرگ شده‌اند و در آنجا پزشکی خوانده‌اند.

حقوق پزشکا ن و دندانپزشکان در سوئد چقدر است؟

مهم‌ترین تخصص‌های رشته پزشکی در سوئد

امروزه پزشکان زیادی مهاجرت به سوئد را برای پیشرفت خود انتخاب می‌کنند پزشکان خارجی برای طبابت در سوئد به دلیل تعدد تخصص های پزشکی مانند کار در رادیولوژی، دندانپزشکی، پرستاری، کار در آزمایشگاه های پزشکی و سایر تخصص هایی که مستقیماً با بیماران در ارتباط هستند و نیازی به تسلط به زبان سوئدی ندارند، افزایش یافته است،  بنابراین متوجه می شویم که سوئد تعداد زیادی از پزشکان را برای کار در حرفه پزشکی به او ارجاع می دهد، با در نظر گرفتن صلاحیت حرفه ای، شرکت در آزمون های زبان و گذراندن موفقیت آمیز آنها.

حرفه پزشکی یکی از مهم ترین و سخت ترین حرفه های دنیا محسوب می شود، اما ممکن است در برخی کشورها دستمزد برای انجام این حرفه کم باشد، اما سوئد از نظر دستمزد و حقوق پزشکان و ویزای کار سوئد یکی از بهترین کشورهای جهان است. بسیاری از پزشکان مهاجر پس از اخذ مجوز کار به آنجا هجوم می آورند تا حرفه پزشکی را در آنجا انجام دهند و در این مقاله با حقوق پزشکان در سوئد و دلایل کار در آن حرفه آشنا میشویم…

حقوق دندانپزشکان در سوئد

حقوق دندانپزشک در سوئد… بسیاری از دانشجویان از کشورهای مختلف دنیا برای تحصیل در رشته پزشکی و فعالیت در این رشته مایل به سفر به کشورهای اروپایی به خصوص سوئد هستند.شایان ذکر است که حقوق دندانپزشک در سوئد با توجه به سال‌ها تجربه و موسسه‌ای که دندانپزشک در کشور در آن کار می‌کند، علاوه بر تخصص، از جایی به جای دیگر در کشور متفاوت است، زیرا حرفه دندانپزشکی یکی از مشاغل مهم در سراسر جهان است؛ بنابراین این وظیفه دندانپزشک است که فشارها و مسئولیت‌ها را تحمل کند و همچنین برای راحتی بیماران خود کار کند. در سطرهای بعدی مقاله امروز به طور مفصل با حقوق دندانپزشک در سوئد آشنا می‌شویم. با ما همراه باشید.

کار در حرفه دندانپزشکی در سوئد

حرفه دندانپزشکی یکی از مهمترین مشاغل پزشکی است که بسیاری از دانشجویان پس از اتمام تحصیل در سوئد و سایر کشورها اعم از کشورهای عربی یا اروپایی تمایل به تحصیل پزشکی سوئد و پیوستن به آن را دارند. شایان ذکر است که حقوق دندانپزشک در سوئد برابر است با یکی از چیزهایی که دندانپزشکان بیش از همه می خواهند: آشنایی با آنها قبل از سفر به سوئد، جایی که پزشکان در سوئد درصد زیادی را تشکیل می دهند، زیرا در برخی از تخصص ها نزدیک به پنجاه درصد می رسد، اگرچه اخذ مجوز برای انجام این حرفه برای پزشکان خارجی ممکن است زمان زیادی را صرف کنید. اقامت سوئد از طریق سرمایه گذاری نیز ممکن می باشد.

حقوق دندانپزشک در سوئد بر اساس تخصص

دستمزد دندانپزشکان در سوئد به طور گسترده ای با توجه به رشته تخصصی به شرح زیر است:

جراح دندان ممکن است سالانه تا دو هزار دلار حقوق دریافت کند پزشک عمومی دندانپزشکی با در نظر گرفتن میانگین درآمد در سوئد به 2484 دلار، مبلغ 2136 دلار آمریکا دریافت می کند و شایان ذکر است که محبوب ترین سایت های کاری برای کار در این حرفه، پایتخت سوئد استکهلم، گوتنبرگ و مالمو، علاوه بر شهر اوپسالا، اوربو و همچنین وستروس است.

حقوق دندانپزشکان در آلمان حدود 76000 دلار در سال تخمین زده می شود، با توجه به اینکه حقوق ممکن است از جایی به جای دیگر در سوئد و از یک تخصص به تخصص دیگر متفاوت باشد، زیرا حرفه دندانپزشکی چند رشته ای است و بنابراین بسیاری از پزشکان متخصص می پذیرند که به سوئد سفر کنند و مجوز فعالیت در این حرفه را دریافت کنند

دندانپزشکان کارآموز در سوئد نیز در حقوق کشورها در این تخصص سهم دارند، زیرا مسئولیت نگهداری از بیماران و درمان پوسیدگی دندان و همچنین ساخت فیکسچر یا ایمپلنت های دندانی و تلقی آنها به عنوان مواردی که تحت تخصص خود هستند را بر عهده دارند. حقوق یک دندانپزشک آموزش دیده در سوئد ممکن است به حدود پنجاه هزار یورو در سال برسد.

دانشجویان زیادی در سوئد وجود دارند که به دلیل کثرت تخصص در این حرفه مایل به تحصیل در رشته های پزشکی به ویژه دندانپزشکی هستند، شایان ذکر است که تحصیل در رشته دندانپزشکی مستلزم کسب بالاترین نمرات و تحصیل به زبان انگلیسی یا سوئدی است که باید به خوبی تسلط داشته باشند.

حقوق پزشکا ن و دندانپزشکان در سوئد چقدر است؟

نحوه اخذ مجوز برای دندانپزشکی در سوئد

با علم به اینکه مجوز برای استفاده در تمام نقاط سوئد معتبر است و مادام العمر معتبر است، می توان به راحتی مجوز فعالیت دندانپزشکی در سوئد را دریافت کرد. قبل از نوشتن میانگین حقوق یک دندانپزشک در سوئد، باید در نظر داشته باشید که افرادی که در سوئد زندگی می کنند، بخشی از چیزهایی را که مردم در ایالات متحده باید از جیب خود بپردازند، پرداخت نمی کنند. همچنین حقوق دندانپزشک در سوئد به طور متوسط ​​بالاتر از بسیاری از حقوق های دیگر در سوئد است.

به طور متوسط، یک دندانپزشک در سوئد با 9.2 سال سابقه متوسط ​​سالانه 49500 دلار آمریکا قبل از کسر مالیات درآمد خواهد داشت. در این مبلغ، آنها می توانند انتظار داشته باشند که بین 28 تا 31 درصد کل مالیات را بپردازند. بقیه چیزا میره تو جیبشون بدون هزینه زندگی در سوئد ، بدون هزینه های غیر منتظره، و غیره. شامل حقوق بازنشستگی شما می شود. با این حال، هنوز هم تقریباً 1/3 میانگین حقوق دندانپزشکان ایالات متحده است.برخی از پزشکان و دندانپزشکانی که من شخصاً در سوئد می شناسم تا 10000 دلار در ماه درآمد دارند اما درصد مالیات کمی بیشتری می پردازند که می‌تواند مقدار مناسبی برای شروع سرمایه‌گذاری در سوئد باشد.

جمع بندی

اساساً همه افراد در سوئد 40 ساعت در هفته کار می کنند. جزئیات ممکن است متفاوت باشد، برخی از مکان‌ها یک ناهار 30 دقیقه‌ای دارند، برخی دیگر ناهار 60 دقیقه‌ای ارائه می‌دهند و معمولاً در نحوه توزیع وقت خود کمی انعطاف‌پذیری وجود دارد، اما ترتیب استاندارد این است که شما 40 ساعت از وقت خود را در هفته در ازای یک ساعت صرف می‌کنید. حقوق. کار بیش از این احتمالاً هیچ مزیتی برای شما نخواهد داشت مگر اینکه بین شما و کارفرمایتان توافق شده باشد.برخی از کارفرمایان حتی هفته های 35 ساعته را به عنوان مشوق پیشنهاد می کنند.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *