مهاجرت به سوئد از دیرباز مورد توجه متقاضیان ایرانی بوده است. بر این اساس مشاوران ارشد موسسه مهاجرتی وکلای برگزیده اصطهباناتی با تهیه این مقاله به ارائه اطلاعات لازم در مورد مهاجرت به سوئد از طریق کار، سرمایه گذاری، تحصیل و  همچنین مهاجرت به سوئد از طریق ازدواج پرداخته اند. برای اطلاعات بیشتر با این موسسه تماس بگیرید.

دلایل متقاضیان ایرانی برای مهاجرت به سوئد چیست؟

متقاضیان ایرانی برای مهاجرت به کشور زیبا و پیشرفته سوئد دلایل فراوانی دارند. از مهم ترین این دلایل می توان بالا بودن رفاه و امنیت اجتماعی، بالا بودن سطح درآمد، بالا بودن کیفیت زندگی و برابری اجتماعی و مدنی و جذابیت های طبیعی را نام برد.

 • یکی از موارد مهم برای متقاضیان ایرانی با دارا بودن شرایط مهاجرت به سوئد این است که اگر یکی از اعضا خانواده در این کشور مشغول کار شود، با کسب درآمد می تواند هزینه های دیگر اعضا خانواده را تأمین کند.
 • فرهنگ برابری حقوق انسان ها و اهمیت به خانواده و عدم تبعیض از لحاظ نژاد و جنس و مذهب از دیگر دلایل مهاجرت به سوئد می باشد.
 • شرایط زندگی آرام، باثبات و امنیت بالای اجتماعی و اقتصادی سوئد موجب شده است تا در حدود 100 هزار نفر از مهاجران ایرانی زندگی در این کشور را انتخاب کنند تا از مزیت های اقامت و زندگی و کار در این کشور بهره مند شوند.

مهاجرت به سوئد از طریق تحصیل

متقاضیان ایرانی با دارا بودن شرایط مهاجرت به سوئد از طریق تحصیل می توانند اقامت این کشور را اخذ کنند. از مهم ترین دلایل متقاضیان ایرانی برای مهاجرت به سوئد از طریق تحصیل وجود دانشگاه های معتبر و با رنکینگ های جهانی، بالا بودن کیفیت آموزشی و امکان کار و اشتغال پس از فارغ التحصیلی را می توان نام برد. علاوه بر این تحصیل به زبان انگلیسی، اخذ مجوز کار دانشجویی و کار و اشتغال و کسب درآمد و تجربه کاری را نیز می توان از دلایل گرایش متقاضیان به تحصیل در سوئد ذکر کرد.

مهاجرت به سوئد از طریق تحصیل

مهاجرت به سوئد از طریق تحصیل

 • متقاضیان با مهاجرت به سوئد از طریق تحصیل می توانند پس از فارغ التحصیلی در مهلت 6 ماهه جستجوی کار در سوئد کار مورد نظر را پیدا کنند و ویزای تحصیلی سوئد را به ویزای کاری تبدیل کنند.
 • متقاضیان برای تحصیل در مقطع کارشناسی سوئد به مدرک زبان سوئدی نیاز ندارند و با دارا بودن مدرک مهارت زبان انگلیسی آیلتس ۵.۵ می توانند پذیرش تحصیلی مقطع کارشناسی سوئد را دریافت کنند.
 • مدت زمان تحصیل در مقطع کارشناسی سوئد در حدود 3-4 سال، کارشناسی ارشد در حدود 2 سال و دکتری در حدود 4 سال می باشد.
 • متقاضی برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد سوئد باید دارای مدرک مهارت زبان انگلیسی آیلتس ۶.۵ باشند
 • متقاضیان در مدت تحصیل در مقطع دکتری سوئد به تحقیق و پژوهش علمی می پردازند و می توانند مجوز اقامت دائم سوئد را اخذ کنند.
 • از مزیت های مهاجرت به سوئد از طریق تحصیل، اخذ ویزای همراه برای همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال متقاضی می باشد.
 • هزینه های تحصیل در دانشگاه های سوئد هر ترم در حدود ۴۰۰۰ یورو تا ۷۰۰۰ یورو است.
 • از جمله مزیت های تحصیل در دانشگاه های سوئد اعطای کمک هزینه های تحصیلی و بورسیه ها و فاندهای دولتی می باشد.

مهاجرت به سوئد از طریق کار

متقاضیان ایرانی با دارا بودن شرایط مهاجرت به سوئد از طریق کار می توانند ویزای کار و اقامت این کشور را دریافت کنند. متقاضیان ایرانی برای مهاجرت به سوئد از طریق کار دلایل فراوانی دارند. وجود قانون برابری و عدم تبعیض در کار و اشتغال صرف نظر از جنس و نژاد و ملیت، بالا بودن درآمد و حقوق و حمایت دولت سوئد از ایده های کاری خلاقانه از دلایل متقاضیان برای اخذ ویزای کار سوئد می باشد.

مهاجرت به سوئد از طریق کار

مهاجرت به سوئد از طریق کار

 • متقاضیان با اخذ ویزای کار سوئد می توانند از خدمات اجتماعی و بیمه درمانی رایگان سوئد برخوردار شوند.
 • متقاضیان با اخذ ویزای کار سوئد می توانند برای اخذ ویزای همراه همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال خود اقدام کنند. همسر و فرزندان متقاضی با اخذ اقامت می توانند از خدمات اجتماعی و تحصیل در این کشور برخوردار شوند.
 • متقاضیان برای اخذ ویزای کار سوئد باید دارای پیشنهاد کاری Job Offer از کارفرمای سوئدی، سوابق و تخصص حرفه ای و مدرک مهارت زبان سوئدی باشند.
 • متقاضیان با دارا بودن رزومه قوی و تخصص کاری و حرفه ای و سوابق کاری اجرایی دارای اولویت در اخذ ویزای کار سوئد می باشند.
 • حداقل حقوق ماهانه در حدود 1200 یورو است. مشاغل پرتقاضا در این کشور مهندسی کامپیوتر و نرم افزار و فناوری اطلاعات می باشند.
 • متقاضیان پس از اخذ ویزای کار و پس از ۳ تا ۵ سال کار و اشتغال در سوئد می توانند اقامت دائم سوئد را دریافت کنند.

مهاجرت به سوئد از طریق سرمایه گذاری

متقاضیان با دارا بودن شرایط مهاجرت به سوئد از طریق سرمایه گذاری می توانند ویزای سرمایه گذاری این کشور را دریافت کنند. متقاضیان برای مهاجرت به سوئد از طریق سرمایه گذاری در ثبت شرکت، خودحمایتی و خرید شرکت فعال می توانند اقدام کنند. متقاضیان با اخذ ویزای سرمایه گذاری سوئد می توانند مجوز اقامت سوئد را برای مدت 2 سال دریافت کنند که تا 2 سال قابل تمدید است.

 • متقاضیان با اخذ ویزای سرمایه گذاری و اشتغال فعال و با گردش مالی مطلوب می توانند پس از 4 سال مجوز اقامت دائم سوئد را دریافت کنند.
 • متقاضی با اثبات درآمد کافی از سرمایه گذاری در سوئد می تواند پس از 2 سال از شروع کسب و کار ویزای همراه را برای همسر و فرزندان خود دریافت کند.

ثبت شرکت در سوئد

یکی از راه های مهاجرت به سوئد از طریق سرمایه گذاری ثبت شرکت در این کشور می باشد. از مهم ترین شرایط لازم برای ثبت شرکت در سوئد دارا بودن طرح و ایده تجاری جدید و اثبات تأثیر اقتصادی این طرح در اقتصاد کشور سوئد می باشد. متقاضی برای ثبت شرکت در سوئد باید در حدود 83000 یورو سرمایه گذاری کند. علاوه بر این 51% از سهام این شرکت باید در مالکیت شهروند سوئد باشد و متقاضی فقط می تواند 49% سهام شرکت را دارا باشد.

 • اگر متقاضی بتواند در مدت 2 سال این طرح تجاری شرکت را به سوددهی برساند و این شرکت از گردش مالی مطلوبی برخوردار باشد، پس از ۴ سال فعالیت اقتصادی و تجاری می تواند تابعیت سوئد را دریافت کند.
 • بالا بودن تمکن مالی، دارا بودن مدرک زبان سوئدی و دارا بودن طرح تجاری جدید از مهم ترین شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در سوئد می باشد.

خرید شرکت فعال در سوئد

متقاضی سرمایه گذاری در سوئد علاوه بر ثبت شرکت می تواند از طریق خرید شرکت فعال نیز اقامت این کشور را دریافت کند. متقاضی برای خرید شرکت فعال باید حداقل ۵۱% سهام شرکت مشخص شده را خریداری کند. در واقع متقاضی با خرید 51% از سهام این شرکت می تواند در مورد هزینه ها و امور شرکت تصمیم گیری کند.

 • از موارد مهم در خرید شرکت فعال در سوئد این است که این شرکت فعالیت غیرقانونی انجام نداده باشد و دارای بدهی مالیاتی نباشد.
 • هزینه خرید شرکت فعال در سوئد در حدود ۱۵۰.۰۰۰ دلار می باشد.
 • دارا بودن ۲ سال سابقه کاری و حرفه ای و دارا بودن مدرک تحصیلی مطابق با حوزه کاری از شرایط لازم خرید شرکت فعال در سوئد می باشد.

خودحمایتی در سوئد

متقاضیان با دارا بودن شرایط مهاجرت به سوئد از طریق سرمایه گذاری می توانند بدون هزینه و از طریق خودحمایتی اقامت این کشور را اخذ کنند. متقاضیان در روش خودحمایتی یا تمکن مالی نیازمند سرمایه گذاری نمی باشند. در واقع دارا بودن درآمد ماهانه کافی و همچنین دارا بودن تمکن مالی برای زندگی و اقامت در سوئد از مهم ترین شرایط مهاجرت به سوئد از طریق خودحمایتی است.

مهاجرت به سوئد از طریق ازدواج

متقاضی با دارا بودن شرایط مهاجرت به سوئد از طریق ازدواج با تبعه و شهروند این کشور می تواند مجوز اقامت سوئد را دریافت کند. از مهم ترین شرایط مهاجرت به سوئد از طریق ازدواج دارا بودن تمکن مالی کافی برای تامین هزینه های زندگی مشترک در سوئد می باشد. علاوه بر این متقاضی باید دارای خانه و محل زندگی مناسب برای زندگی مشترک با همسرش در سوئد باشد.

مهاجرت به سوئد از طریق ازدواج

مهاجرت به سوئد از طریق ازدواج

 • از شرایط مهم برای اخذ اقامت سوئد برای متقاضی ازدواج با شهروند سوئدی زندگی مشترک به مدت 2 سال همراه با آرامش و دوستی است.
 • متقاضی پس از گذشت 2 سال از ازدواج می تواند برای اخذ اقامت دائم سوئد اقدام کند.

مهاجرت به سوئد از طریق تولد

کشور سوئد در مورد اعطای تابعیت به کودکان متولد شده در این کشور بر اساس قانون خون عمل می کند و بر این اساس اگر کودک متولد شده در این کشور دارای پدر یا مادر شهروند سوئد باشد، این کودک نیز تابعیت سوئد را دریافت می کند. اما کودک متولد شده در سوئد دارای پدر و مادر با تابعیت کشور دیگری باشد، این کودک نمی تواند تابعیت سوئد را دریافت کند.

اگر تنها یکی از والدین کودک سوئدی باشند، کودک متولد شده تابعیت سوئد را دریافت می کند، حتی اگر این کودک در خارج از کشور سوئد متولد شود نیز این تابعیت را دریافت خواهد کرد.

مهاجرت به سوئد از طریق ویزای هنرمندان

هنرمندان، نویسندگان و مولفان در صورتی که دارای درآمد مکفی از فروش آثار خود باشند، می توانند مجوز اقامت سوئد را دریافت کنند. هنرمندان و متقاضیان خاص برای اخذ ویزای هنرمندان سوئد نیاز به مدرک مهارت زبان سوئدی و مدرک تحصیلی دانشگاهی ندارند. متقاضیان برای اخذ ویزای هنرمندان سوئد باید ثابت کنند که دارای درآمد کافی از راه فروش آثار هنری و سرمایه لازم برای فعالیت اقتصادی در حوزه هنری خود می باشند.

اخذ اقامت بلندمدت سوئد

متقاضیان با دارا بودن شرایط مهاجرت به سوئد می توانند دو نوع مجوز اقامت دائم و مجوز اقامت بلندمدت این کشور را دریافت کنند. اقامت بلندمدت مختص متقاضیانی است که موفق به اخذ اقامت دائم این کشور نشده اند. متقاضی با اخذ اقامت بلندمدت سوئد می تواند به رایگان در این کشور تحصیل کند. از دیگر مزیت های مجوز اقامت بلندمدت سوئد اقامت 6 ساله در کشورهای اروپایی است. شرایط اخذ اقامت بلندمدت سوئد عبارت است از:

 • متقاضی به مدت ۵ سال در کشور سوئد زندگی کرده باشد و از کشور سوئد خارج نشده باشد. اگر متقاضی قصد دارد که از کشور سوئد خارج شود، این اقامت باید کمتر از 6 ماه باشد.
 • مدت زمان اقامت قانونی متقاضی در سوئد باید به مدت ۵ ساله مداوم با کمتر از ۱۰ ماه را در خارج از کشور باشد.
 • متقاضیانی که قصد تحصیل در مقطع دکتری سوئد را دارند، بر اساس این قوانین می توانند مجوز اقامت بلندمدت سوئد را دریافت کنند.
 • متقاضیان باید در مدت 5 سال اقامت و زندگی در سوئد توانایی تأمین هزینه های زندگی خود را داشته باشند.

اخذ تابعیت سوئد

متقاضیان با دارا بودن شرایط لازم برای مهاجرت به سوئد از طریق ازدواج، سرمایه گذاری، کار و تحصیل می توانند شرایط لازم را برای اخذ اقامت سوئد فراهم کنند. متقاضیان با اقامت و اشتغال می توانند پس از 5 سال تابعیت و شهروندی سوئد را اخذ کنند. از مهم ترین شرایط اخذ تابعیت و شهروندی سوئد می توان به پرداخت به موقع مالیات و دارا بودن مدرک مهارت زبان سوئدی اشاره کرد.

 • متقاضیان با اخذ تابعیت و شهروندی می تواند پاسپورت این کشور را نیز دریافت کنند.
 • متقاضیان با دریافت پاسپورت سوئد می توانند به 127 کشور جهان بدون نیاز به اخذ ویزا سفر کنند.
 • متقاضیان با اخذ ویزای تحصیلی و فارغ التحصیلی از دانشگاه های سوئد پس از 5 سال کار و اشتغال در این کشور می توانند تابعیت سوئد را دریافت کنند.
 • متقاضیانی که با مهاجرت به سوئد از طریق ازدواج با تبعه سوئدی قصد اخذ اقامت این کشور را دارند، می توانند پس از ۵ سال زندگی مشترک تابعیت و شهروندی سوئد را دریافت کنند.

مزایای مهاجرت به سوئد

متقاضیان با مهاجرت به سوئد از راه های مختلف می توانند از مزیت های زندگی و اقامت در این کشور بهره مند شوند.

مزایای مهاجرت به سوئد

مزایای مهاجرت به سوئد

از مهم ترین مزیت های زندگی و اقامت در سوئد موارد زیر را می توان نام برد:

 • زندگی در کشوری اروپایی با اقتصاد قدرتمند و بالاترین میزان درآمد در بین کشورهای اروپایی
 • پایین بودن نرخ بیکاری، بالا بودن امید به زندگی مردم سوئد و بالا بودن امنیت و رفاه اجتماعی
 • امکان اخذ اقامت سوئد و برخورداری از مزایای شهروندی کشورهای اتحادیه اروپا و حوزه شینگن
 • عدم تبعیض نژادی و رعایت برابری و عدالت اجتماعی و حمایت از مهاجران

خدمات موسسه مهاجرتی اصطهباناتی

متقاضیان برای آگاهی از شرایط مهاجرت به سوئد و راه های مهاجرت به این کشور اسکاندیناوی باید با مشاوران موسسه های مهاجرتی مشاوره کنند. یکی از برترین موسسه های مهاجرتی در سطح کشور موسسه مهاجرتی وکلای برگزیده اصطهباناتی است. مشاوران این موسسه مطرح با مشاوره های مهاجرتی بهترین گزینه مهاجرتی را بر اساس شرایط زندگی به متقاضیان ارائه می دهند. بررسی مدارک تحصیلی و شغلی متقاضیان، ارزیابی صحت این مدارک، کمک در تهیه و تنظیم مدارک لازم و ارسال این مدارک از جمله خدمات موسسه مهاجرتی اصطهباناتی است.

سخن آخر

مهاجرت به سوئد و راه های مختلف مهاجرت به این کشور در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. اگر در این مورد نیازمند کسب اطلاعات بیشتر می باشید، می توانید با مشاوران و کارشناسان موسسه مهاجرتی وکلای برگزیده اصطهباناتی تماس بگیرید. این موسسه در شعبه های تهران، شیراز، اصفهان، تبریز، رشت و مشهد دارای شعبه های فعال می باشد.

 سوال های متداول در مورد مهاجرت به سوئد

 1. آیا اخذ اقامت سوئد از طریق تحصیل امکان پذیر است؟

خیر، صرفاً تحصیل موجب اخذ اقامت نمی شود بلکه متقاضی پس از تحصیل با کار و اشتغال می تواند اقامت سوئد را اخذ کند.

 1. تمکن مالی برای مهاجرت به سوئد از طریق ثبت شرکت چقدر است؟

در حدود ۱۰۰.۰۰۰ یورو

 1. مهم ترین شرایط مهاجرت به سوئد از طریق تحصیل چیست؟

دارا بودن تمکن مالی و دارا بودن مدرک زبان انگلیسی یا سوئدی

 1. معایب اقامت و زندگی در سوئد چیست؟

سردی آب و هوا، عدم صمیمیت مردم و دشواری فراگیری زبان سوئدی

 1. مزایای اقامت و زندگی در سوئد چیست؟

پایین بودن نرخ بیکاری، وجود فرصت های شغلی، امکان اخذ اقامت بلندمدت و تابعیت سوئد

 1. هزینه تحصیل در دانشگاه های سوئد چقدر است؟

هر ترم ۴۰۰۰ یورو تا ۷۰۰۰ یورو

 1. اعطای اقامت سوئد بر اساس قانون خاک است یا خون؟

قانون خون و تولد کودک با دارا بودن پدر یا مادر سوئدی

 1. روش اخذ ویزای کار برای اقامت در سوئد چیست؟

دریافت پیشنهاد کاری Job Offer از کارفرمای سوئدی

 1. شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری برای اقامت سوئد چیست؟

  دارا بودن تمکن مالی کافی و دارا بودن طرح و ایده تجاری

 2. شرایط اقامت سوئد از طریق ویزای هنرمندان چگونه است؟

  متقاضی باید ثابت کند که دارای درآمد کافی از راه فروش آثار هنری خود می باشد.

 3. آیا امکان اخذ اقامت دائم سوئد با ازدواج وجود دارد؟

  بله، متقاضی باید به مدت 2 سال با همسر خود زندگی کرده باشد.

 

292 دیدگاه برای “مهاجرت به سوئد | دلایل مهاجرت ایرانیان با روش های مختلف

 1. مهساعابديني گفت:

  سلام بنده ٢٨ ساله آموزگار دبستان هستم و پنج سال سابقه كاري دارم با ندرك ليسانس همسرم فوق ديپلم و ١٤ سال سابقه حسابداري دارند در خال خاضر فرزندي نداريم و فقط مهاجرت به كشور سوئد را داريم ممنون مي شوم راهنمايي بفرماييد.

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   شما با وضعیتی که فرمودید هم می توانید برای ادامه تحصیل خودتان و یا مهاجرت کاری همسرتان اقدام کنید اما هر کدام از این ها می تواند به شیوه هایی انجام گیرد که حتما جواب دهد.

 2. ثریا گفت:

  سلام و احترام
  من ۲۷ سالم می باشد لیسانس علوم آزمایشگاهی و ارشد ژنتیک دارم و معدل ارشدم ۱۶ونیم می باشد و تهران مرکز گذرانده ام ۵ سال سابقه کار با بیمه دارم و تمام دوره های سلولی و مولکولی را در مراکز معتبر گذرانده ام و سرتیفیکیت دریافت نمودم در حال حاضر دارم مقاله ی isi اماده مینمایم .
  ایا امکان گرفتن ویزای کاری و تحصیل برای دکترا به صورت فاند در کشور سوئد وجود خواهد داشت ؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام وقت بخیر
   برای افرادی که متقاضی دریافت مدرک دکتری هستند و رزومه کاری و تحصیلی خوبی را ارائه می دهند، اکثر کشور های اروپایی امتیازاتی را فراهم میکنند که ارائه بورسیه تحصیلی یکی از آنها به شمار می آید.

 3. سامان زنگنه گفت:

  با سلام واحترام
  من 38 سال سن دارم متاهل و داراری یک فرزند 4 ساله ، دارای مدرک لیسانس مترجمی زبان انگلیسی و فوق لیسانس مدیریت اجرایی و با 10 سابقه کار در یک شرکت خصوصی ، آموزشی مشغول بکار هستم و همسر اینجانب لیسانس مهندسی محیط زیست با 14 سال سابقه در یک شرکت شیبه دولتی مشغول بکار هستند همچنین عمو و پسر عمو و دختر خاله و تعدادی از بستگان درجه 2 ما در سوئد اقامت و زندگی و کار میکنند.لطفا راهنمایی بفرمایید که چگونه میتوانیم ویزا و اقامت سوئد رو بگیریم. با تشکر

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   بهترین روش برای شما اخذ ویزای تحصیلی سوئد از طریق دوره های زبان است. با استفاده از این روش همسر و فرزند شما نیز میتوانند همزمان با شما به سوئد مهاجرت کنند.

 4. مریم گفت:

  با سلام، من لیسانس زبان هستم، 34 ساله و 6 سابقه ی کار در بازرگانی خارجی دارم. همسرمم 32 ساله و لیسانس سیالات دارن و 3 ساله پروژهای شرکت گاز رو اجرا میکنن. بهترین کشور و بهترین راه مهاجرت برای ما چیست ؟
  ممنون

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   از طریق شرکت در دوره های زبان سوئد می توانید به این کشور مهاجرت نمایید.

 5. باقریان گفت:

  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما.
  بنده ۳۱ سالمه و لیسانس زبان انگلیسی و لیسانس حقوق و همچنین فوق لیسانس حقوق بین الملل دارم،خانمم هم مدرک مربیگری ایروبیک ۱۲ ساله داره…
  میخواستم بدونم به چه طریق امکان مهاجرت به یکی از کشورهای کوچک اروپایی از جمله سوئد،بلژیک،هلند… وجود داره؟
  ممنون میشم اگر اطلاعات مفیدی دارید در اختیارم بذارید.
  با تشکر

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   شرکت در دوره های زبان در کشور سوئد یکی از روش های اخذ اقامت این کشور است. از این طریق می توانید کنار تحصیل کار نیز انجام دهید.

 6. مهسا رفیعی گفت:

  سلام
  من فارغ التحصیل از دانشگاه مازندران در رشته کارشناسی IT هستم. با معدل 15.25. 24 سالمه. 3 سال سابقه بیمه دارم. پدربزرگ و عموهایم حدود 30 سال در مالمو زندگی میکنن. آیا میتونم از طریق دعوت نامه یا تحصیل رایگان در مقطع کارشناسی ارشد به سوئد مهاجرت کنم؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و احترام
   حضور اقوان درجه یک شما در سوئد بسیار کمک کننده به شما برای اخذ ویزا می باشد. لطفا با ما در تماس باشید تا اطلاعات دقیق تری را در رابطه با نحوه اخذ پذیرش از دانشگاه های سوئد را در اختیار شما قرار دهیم.

 7. غلامحسین گفت:

  با سلام
  من 37 سالمه و مدرک فوق لیسانس اقتصاد با 10 سال سابقه کار مرتبط دارم و خانمم 34 ساله با لیسانس مامایی و 4 سال سابقه کار در بیمارستان، آیا شرایط اخذ اقامت در سوئد رو داریم؟
  ممنون

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و احترام
   بله، از طریق ویزای کاری گروه کادر درمان برای همسرتان شما نیز می توانید به عنوان همراه با ایشان به این کشور مهاجرت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *