حق کار و اخذ اقامت در اروپا همیشه مساله ای پر جذابیت و هدفی ارزشمند برای بسیاری از جوانان و نیروهای متخصص بوده است. مطمئنا افرادی که به جهت داشتن شغل مناسب و دریافت حرفه ای مشخص قصد مهاجرت به اروپا را دارند، با داشتن ویزای کار می توانند به فرصت ها و امکانات مناسبی دست یابند. کشور مجارستان از جمله کشورهای حوزه ی اتحادیه اروپاست که افراد بسیاری به کار و اخذ اقامت این کشور می اندیشند. شرایط اخذ ویزای کار در مجارستان چیست؟

در پی یافتن کار در مجارستان از چه طرقی می توان اقدام جهت اخذ اقامت دائم این کشور نمود؟ موسسه حقوقی توسعه گران مهر دارای مجوز رسمی از وزارت علوم با بهره مندی از کادری مشاور و حقوقدان، آگاه به امور مهاجرت کاری به کشور مجارستان، تحصیل در مجارستان و ثبت شرکت مجارستان در خدمت شما دوست و هموطن عزیز می باشند. همکاران ما با کمال افتخار پاسخگوی حضوری و تلفنی رایگان شما دوستان عزیز هستند. پیشنهاد می گردد قبل از اتخاذ هر گونه تصمیمی مبنی بر مهاجرت در باب ویزای کاری، اطلاعات کاملی از کشور مقصد و شرایط کار و زندگی در این کشور کسب نمایید. در حال حاضر کشور آلمان قطب اقتصاد اروپا و از صنعتی ترین کشورهای جهان شناخته می شود و شرایط کار در این کشور جهت افراد مهندس و متخصصین فراهم است، چنانچه تمایل دارید اطلاعات کامل تری در باب ویزای کار کشورهایی چون آلمان، اتریش، دانمارک، آفریقای جنوبی و … کسب نمایید می توانید به مقالات مربوطه در همین سایت مراجعه کرده یا با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.

وکلای مجرب ما در موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) شیراز میتوانند به شما در اخذ ویزای کار در کمک کنند. همچنین متقاضیان جهت کسب مشاوره در زمینه دیگر راه های مهاجرت به مجارستان به صورت تضمینی می توانند به مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایند.

مهاجرت کاری و شرایط اخذ ویزای کار در مجارستان

یکی از راه های مهاجرت به مجارستان از طریق کار در مجارستان می باشد، که پس از اخذ اقامت مجارستان از طریق کار نسبت به اخذ تابعیت یا شهروندی مجارستان می توانند اقدام کنند، البته شایان ذکر است این روش یکی از روش های مهاجرت به مجارستان می باشد روش های دیگر نظیر اخذ ویزای تحصیلی جهت مهاجرت تحصیلی در مجارستان و سرمایه گذاری در مجارستان نیز وجود دارند. تابعیت مجارستان از طریق تولد فرزند در مجارستان در این کشور وجود ندارد. جهت اطلاع از شرایط مهاجرت، حقوق کار در مجارستان شرایط اقامت از طریق کار یا تخصص و شرایط ویزای کار به ایتالیا میتوانید با موسسات مهاجرت به مجارستان مراجعه کنید.

شرایط اخذ ویزای کار در مجارستان

مجارستان از کشورهای اروپای مرکزی و پایتخت آن شهر بوداپست است. این کشور با کشورهای اسلواکی ، رومانی، کرواسی، اوکراین و اسلوونی همسایگی دارد. از شهرهای مهم مجارستان می توان دبرتسن، پچ، گیور، میشکولتس، سگد و … را نام برد. زبان رسمی  مردم این کشور مجاری و واحد پول آن فورینت می باشد. کشور مجارستان دارای سیستم حمل و نقل بسیار پیشرفته و 24 ساعته است و دارای مساحتی حدودا 93030 کیلومتر مربع می باشد. کشور مجارستان سالیانه پذیرای افراد بسیاریست که بصورت توریست وارد این کشور می شوند.

از مکان های توریستی این کشور می توان به کاخ رویال، ساختمان پارلمان، جزیره مارگیت و … اشاره کرد. مجارستان در سال 2004 به اتحادی اروپا پیوست و از کشورهای عضو پیمان شینگن است. هشتاد و هشت درصد مردم این کشور را مجاری ها تشکیل می دهند. این کشور دارای آب و هوای قاره ایست، به همین علت شاهد سرما در زمستان ها و گرمای شدیدی در تابستان خواهید بود. کشور مجارستان دارای جغرافیای بسیار زیبا با دریاچه، دشت های وسیع، مراتع طبیعی و دو رودخانه اصلی در اروپا با نام های “دانوب” و “تیسزا” می باشد.

شرایط کار در کشور مجارستان

اگر شهروند یکی از کشورهای اتحادیه اروپا می باشید یا ساکن کشور مجارستان هستید، نیاز به ویزا یا اجازه کار نخواهید داشت ولی در صورتی که از شهروندان اتحادیه اروپا نباشید، نیازمند اخذ ویزای کار کشور مجارستان یا اجازه کار در این کشور می باشید. این برنامه از طریق اداره مهاجرت مجارستان انجام می گیرد و با یک قرارداد کار معتبر بین متقاضی و یک شرکت مجارستانی شروع شده و روشی بسیار پیچیده و وقت گیر است . شما بایستی دعوتنامه ای از جانب یک کارفرما از کشور مجارستان جهت کار در مجارستان دریافت کنید. جهت دریافت این دعوت نامه بایستی 3 ماه در این کشور آگهی با شرایط جذب نیروی کار درج گردد و در صورتی که، شخصی متقاضی شغل مورد نظر نبود بار دیگر این آگهی به مدت سه ماه در اتحادیه اروپا درج گردد، حال اگر کسی متقاضی دریافت این شغل نبود دعوت نامه برای شما ارسال می گردد که امری غیر ممکن به نظر می رسد. در ضمن شما برای دریافت کار در کشور مجارستان نیازمند دانش زبان مجاری نیز هستید. حال شما با حضور در این کشور و اجازه کار پاره وقت، نیمه وقت یا کار دانشجویی 20 ساعت در هفته بواسطه تحصیل دارید، که می توانید با جستجو در آگهی های اعلام شده یا در اداره کار ثبت شده به کار مورد نیاز خود دست یابید و ویزای خود را تبدیل نمایید.

شایان ذکر است هزینه های زندگی در کشور مجارستان برای یک نفر مجرد حدودا ماهی 600 تا 700 یورو می باشد. که این هزینه ها شامل موارد آب، برق، اینترنت، خوراک و … است. هزینه اجاره خانه و آپارتمان در کشور مجارستان پایین تر از کشور ایران است ولی بصورت کلی هزینه های زندگی ده درصد از کشورمان بیشتر است. از محصولات صادراتی این کشور می توان به غلات، زغال سنگ، مواد غذایی، سوخت و الکتریسیته، ماشین آلات و … اشاره کرد، که در این راستا نیازمند نیروهای کار بیشتری می باشند

حال با توجه به مطالب مطرح شده جهت ویزای کار کشور مجارستان و دشواری این امر و در پی آن سختی اقامت گرفتن بواسطه ویزای کار این کشور، پیشنهاد ما در موسسه حقوقی توسعه گران مهر برای شما دوست عزیز ثبت شرکت در کشور مجارستان و در ادامه اقامت دائم این کشور است. از مزایای ثبت شرکت در مجارستان می توان به اخذ اقامت دائم برای فرد و خانواده اش، پرداخت مالیات ده درصدی-کمترین نرخ مالیات در اروپا-، افتتاح حساب، رفت و آمد آزادانه در کشورهای شینگن و … اشاره کرد.

سرمایه گذاری در جهت ثبت شرکت مجارستان بسیار پایین_حدودا 5000 تا 50000یورو_ و نیازمند پرداخت هیچ هزینه ای از ایران نمی باشد. این امر توسط موسسه حقوقی توسعه گران مهر که بی شک در صدر موسسات حقوقی و قانونی ایران قرار دارد، در کمتر 3 ماه با گارانتی کامل انجام پذیر است. در نهایت همکاران ما در جهت اخذ ویزای کار مجارستان به شرط داشتن دعوتنامه و ویزای کار کشورهایی چون اتریش، آلمان و … در خدمت شما عزیزان می باشند.

سایت های کاریابی در مجارستان

در زیر به معرفی چند مورد از سایت ها و روزنامه های کاریابی می پردازیم:

در نهایت موسسه حقوقی توسعه گران مهر که بدون شک از بهترین موسسات مهاجرتی معتبر کشور و از جمله استان فارس می باشد، پاسخگوی تلفنی و حضوری شما دوست و هموطن عزیز متقاضی مهاجرت در کشور مجارستان و دیگر کشورهای اروپائی و آمریکائی است و کلیه امور مربوط به اخذ ویزا جهت ورود به کشور مجارستان را در کمتر از 6 ماه با گارانتی و تضمین کامل انجام می دهد. تقاضا داریم با توجه به آنکه بسیاری از موسسات، بدون مجوز رسمی اقدام به اخذ ویزا برای افراد می نمایند و متاسفانه مسائل بسیاری اهم از بی اعتمادی نسبت به صحت خدمات، حقایق گفتار، انجام قول ها صورت می گیرد.

علاقه مندان به کار در مجارستان برای کسب اطلاعات در رابطه با شرایط اخذ ویزای کار در مجارستان و به صورت تضمینی در این کشور می توانند با تحویل مدارک خود که شامل: کپی از همه صفحات گذرنامه و ترجمه مدارک و ریز نمرات دبیرستان، پیش دانشگاهی و دانشگاهی و مدرک زبان و عکس پاسپورتی به وکیل مهاجرت به مجارستان، در موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) واقع در تهران، اصفهان، مشهد و شیراز از موسسات حقوقی به راحتی و در کمترین زمان ویزای کار در مجارستان را دریافت کرده و به کار در مجارستان بپردازند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین آگاهی از قوانین جدید مهاجرت به مجارستان می توانید با مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایید.

6 دیدگاه برای “شرایط اخذ ویزای کار در مجارستان

 1. Avatar آرامی گفت:

  سلام خسته نباشید!
  24 سالمه مهندسی نرم افزار دارم، مدرک زبان ندارم ولی درحد ترجمه بلدم نه مکالمه، طراحی سایت کار کردم و بلدم میخاستم برم به کشورهای اروپایی، کدام کشور مناسبه؟ وچقد شانس اقامت کاری دارم و شرایطش به چه شکلی میباشد؟

  1. مشاور مهاجرت کاری مشاور مهاجرت کاری گفت:

   سلام
   کشور آلمان الان وضعیت مناسبی برای صدور ویزای کار داره، البته باید سعی کنید مقداری سطح زبانتون رو ارتقا بدین

 2. Avatar محمد انصاری گفت:

  سلام ۳۹ساله هستم متاهل دارای دو فرزند ۱۱ساله و ۵ ساله تکنسین تاسیسات هستم با ۲۰سال سابقه اجرایی عضویت اتحادیه های تاسیسات شیراز وتهران لوله‌کشی گازبلدم دارای مجوز جوشکاری لوله از پالایشگاه ونظام مهندسی واحد گاز شیراز هستم. شرکت ثبت شده تاسیساتی دارم فعال در استان تهران ۰رزومه بسیار قوی دارم در ۳سال اخیر .مدارک فنی حرفه ای هم دارم هم جوشکاری برق هم لوله کشی درجه یک گاز و لوله کشی آب قصد دارم برای کار وزندگی به کشور آلمان برم لطفا راهنمایی کنید

  1. Avatar مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان، می بایست به زبان آلمانی نیز مسلط باشید و صد البته با توجه به سن شما و اهمیت پارامتر سن در تایید ویزای کار، احتمال ریجکت شدن شما بسیار زیاد است.

 3. Avatar سیامک اردیوی گفت:

  درود.فوق لیسانس مترجمی زبان دارم. ازدواج کرده ام و صاحب یک فرزند 10 ساله هستم.
  شرایط مهاجرت به مجارستان برای من وجود دارد؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   اگر قصد ادامه تحصیل را داشته باشید می توانید با پذیرش از دانشگاه های این کشور به راحتی به اقامت دست پیدا کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *