راهنمایی های لازم در خصوص ویزای کار هلند، اطلاعات مورد نیاز در خصوص بازار کار هلندی، فرصت های شغلی، مجوز کار و یافتن شغل مناسب در این کشور. یافتن شغل مناسب در این کشور به معنای ترجمه کردن رزومه خود خواهد بود. این در حالیست که شما بایستی آگاهی کافی نسبت به شرایط مورد نیاز جهت اخذ مشاغل بین المللی (نظیر: مقررات ویزای هلندی و مجوز ویزای کار در هلند)، کار کردن در هلند و … داشته باشید. در اینجا منابع و فهرست مشاغل موجود در این کشور آورده شده است و به شرح ذکر شده در ذیل خواهد بود:

راهنمای مشاغل هلندی موارد ذکر شده در ذیل را پوشش خواهد داد:

 • مشاغل در این کشور: وب سایت کار، آژانس های استخدام و شرکت
 • بازار کار هلندی: بیکاری و حداقل دستمزد
 • مشاغل موجود و مشاغل کمیاب در این کشور
 • فرهنگ کسب و کار هلندی و محیط کار
 • ویزای کار در هلند و مجوز
 • زبان و شرایط مورد نیاز
 • نوشتن یک رزومه و مصاحبه در خصوص تکنیک های هلندی

وکلای مجرب ما در موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) در دفاتر تهران، اصفهان، مشهد و شیراز می توانند به شما در اخذ ویزای کار در هلند در کمک کنند. همچنین متقاضیان جهت کسب مشاوره در زمینه دیگر راه های مهاجرت به این کشور به صورت تضمینی می توانند به مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایند.

مهاجرت کاری و شرایط اخذ ویزای کار هلند

یکی از راه های مهاجرت به این کشور از طریق کار می باشد، که پس از اخذ اقامت از طریق کار نسبت به اخذ تابعیت یا شهروندی می توانند اقدام کنند، البته شایان ذکر است این روش یکی از روش های مهاجرت می باشد روش های دیگر نظیر اخذ ویزای تحصیلی جهت مهاجرت تحصیلی در این کشور و سرمایه گذاری نیز وجود دارند. تابعیت هلند از طریق تولد فرزند در این کشور وجود ندارد. جهت اطلاع از شرایط مهاجرت، هزینه زندگی و شرایط ویزای کار در هلند ، حقوق کار و شرایط اقامت از طریق کار یا تخصص می توانید با موسسات مهاجرتی مراجعه کنید.

قانون کار در هلند مختص این کشور می باشد و قبل از شروع به کار بایستی راجع به آن و همچنین شرایط ویزای کار در هلند تحقیق کرد.

ویزای کار در هلند

کار دانشجویی در هلند امکان پذیر است اما باید قبل از شروع  اجازه کار هلند را دریافت کرد. بسته به مقطع تحصیلی به شما اجازه کار تمام وقت یا اجازه کار نیمه وقت داده می شود.

پیدا کردن کار حقوقی در این کشور و دیگر کشور های اروپایی و آمریکایی بسیار مشکل می باشد، کار حسابداری و کار رشته IT در جزو مشاغلی است که نسبت به دیگر مشاغل دارای فراوانی بیشتری می باشد. شرایط کار مهندسی و کار فنی در این کشور نسبت به دیگر رشته ها مناسب تر می باشد. به طور کلی دانشجویان پس از اخذ پذیرش و اقامت تحصیلی می توانند اجازه کار تمام وقت یا اجازه کار نیمه وقت را در کنار تحصیل خود داشته باشند.

کار  و ویزای کار هلند

بازار کار هلندی

فرصت های بسیاری برای افرادی که به دنبال مشاغل می باشند در نظر گرفته شده است. مشاغلی که با طیف گسترده ای از شرکت های بین المللی و چند ملیتی در آمیخته است. (شرکت های هلندی خود به تنهایی مواردی نظیر: گروه ING، گروه سلطنتی این کشور ، گروه شل، یونیلور، فیلیپس و Heineken را در بر خواهد گرفت). این در حالیست که بسیاری از سازمان های استخدامی با هدف استخدام کردن کارمندان خارجی وارد عرصه کار می شوند. کشور هلند بدلیل داشتن اقتصادی پایدار سرمایه گذاری های بسیاری بر بخش استخدام افراد داشته است و به علاوه جمعیت تحصیل کرده که 19 درصد آن را افراد خارجی شکل می دهد را در خود جای داده است. اگرچه نرخ بیکاری در سال های اخیر افزایش یافته است اما کشور هلند پایین ترین نرخ بیکاری در اتحادیه اروپا (6.4 درصد در ماه مارس 2016) را به خود اختصاص داده است نرخی که پایین تر از میانگین اتحادیه اروپا (8.8 درصد) خواهد بود. حداقل دستمزد دریافتی در هلند تا حد بسیاری بستگی به سن افراد خواهد داشت. این درحالیست که حداقل دستمزد در سال 2016 حدود 1524.60 یورو برای کسانی که زیر 23 سال سن دارند خواهد بود. آخرین نرخ حداقل دستمزد را در این مقاله مشاهده نمایید.

مشاغل موجود در هلند

کارگران بسیار ماهر (که کارگران با دانش خوانده می شوند) جمعیت گسترده ای را در هلند به خود اختصاص داده اند. این در حالیست که در سالهای اخیر روند مهاجرت در این کشور بسیار زیاد بوده است. این در حالیست که آنان از مزیت مالیاتی 30 درصدی برخوردار خواهند شد. این گروه مواردی نظیر: گروه مهندسان کسانی که مهارت های فنی دارند، متخصصین IT، کسانی که با امور مالی سر و کار دارند، کسانی که در خرید و فروش تجربه دارند، بازاریاب ها و ارائه دهنده خدمات را در بر خواهند گرفت. دیگر مشاغلی که تقاضای بسیاری دارند مواردی نظیر: اخذ مشاغل در مراکز سلامت و درمان، مدیریت داخلی و بخش های آموزشی را در بر خواهد گرفت. شما قادر به مشاهده مشاغل مورد نظر در صنایع، بخش های مرتبط با نشریه و بخش های مرتبط با آموزش خواهید بود.

محیط کار و فرهنگ مدیریت در هلند

ساعات کار در هلند حدود 36 تا 40 ساعت در هفته خواهد بود. این در حالیست که امکان کار کردن 4 روز بیش تر از ساعات کاری برای افراد وجود خواهد داشت. قوانین کار در این کشور بسیار سازمان یافته می باشد و بر اساس ساعت های کاری نرمال (مابیین 9 صبح تا 5 بعد از ظهر) خواهد بود. جدا از مدیریت، از فرد کارمند انتظار نمی رود که بیش از حد ساعات کاری مشخص شده فعالیت نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قراردادهای کاری هلند و قوانین استخدام مابقی مقاله را مطالعه نمایید.

جامعه هلند بسیار مساوات طلبانه می باشد و این امر در محیط کاری به وفور مشاهده خواهد شد. شرکت های هلندی معمولا ساختارهایی افقی دارند و اهداف خود را گام به گام پیش خواهند برد. این بدین معناست که تمامی تصمیمات پس از بحث های طولانی صورت خواهد گرفت. جلسات برگزار شده از قبل برنامه ریزی شده اند و هدف آنان مطرح کردن تمامی موارد مهم در اجماع خواهد بود. موارد بیشتر در خصوص فرهنگ تجارت در هلند خواهد بود.

شرایط مورد نیاز جهت کارکردن در هلند

کار و مجوز اقامت

اگر شما متعلق به اتحادیه اروپا، منطقه اقتصادی اروپا، ایسلند، لیختن اشتاین، نروژ و یا سوئیس می باشید امکان کار کردن و زندگی در هلند بدون اخذ مجوز اقامت برای شما وجود خواهد داشت. این در حالیست که شما ملزم به اثبات اقامت قانونی خود در کشورهای ذکر شده خواهید بود. شهروندان کرواتی قادر به کار کردن با در اختیار داشتن مجوز اقامت کار در سال اول خواهند بود. این در حالیست که شما ملزم به ثبت ورود خود نزد مقام های هلندی خواهید بود. پیشنهاد می شود که اطلاعات بیشتری در خصوص مهاجرت شهروندان اروپایی، منطقه اقتصادی اروپا و یا سوئیس به این کشور کسب نمایید.

اگر شما متعلق به کشورهای دیگری می باشید، جهت کار کردن در این کشور به مجوز اقامت که  tewerkstellingsvergunning or TWV خوانده می شود نیاز خواهید داشت. این در حالیست که شما ملزم به نگه داشتن مجوز اقامت نیز خواهید بود. اکثر کارمندان برای اخذ کارهای تک و اخذ مجوز اقامت وارد عرصه کار می شوند. باید بدانید که برخی از مردم نظیر: دانشجویان و یا کارکنان فصلی باز هم به اخذ مجوز اقامت نیاز خواهند داشت. دیگران یعنی کارکنان ماهر ملزم به در اختیار داشتن کارت آبی اروپایی، اخذ مجوز اقامت و نه مجوز کار خواهند بود. راهنمایی های بیشتر ما در خصوص مجوز ویزای کار در هلند را مطالعه نمایید.

شماره امنیت اجتماعی

باید بدانید که شما به شماره خدمات شهروندی که burgerservicenummer or BSN خوانده می شود نیاز خواهید داشت. تمامی افراد به این شماره مالیات شخصی و کد امنیت ملی نیاز خواهند داشت. شما قادر به دریافت این کد پس از ثبت نام در شهرداری و به محض ورود خواهید بود.

زبان

جهت اخذ مشاغل مورد نظر شما ملزم به صحبت کردن به زبان هلندی نخواهید بود. چرا که در حقیقت زبان انگلیسی مهم ترین زبان تجارت در اغلب شرکت ها خواهد بود، اما جهت افزایش فرصت های خود پیشنهاد می شود که این زبان را یاد بگیرید. این در حالیست که امکان همکاری با شرکت های بزرگ و بین المللی هلندی بدون دانستن زبان هلندی امکان پذیر نخواهد بود. اگر شما برای یک شرکت کوچک کار می کنید برای همکاری و حضور در جلسات به زبان هلندی نیاز خواهید داشت. باید بدانید که کسانی که به زبان های آلمانی، فرانسوی، فنلاندی و اسکاندیناوی مسلط می باشند در اولویت خواهند بود. اگر شما به فراگیری زبان هلندی علاقه مندید،مدارس بسیاری وجود دارند که شما را در این امر یاری خواهند کرد.

مدارک و مراجع

کسانی که حداقل مدرک کارشناسی را در اختیار دارند شانس بیشتری برای اخذ مشاغل خواهند داشت. برای اینکه بدانید صلاحیت شما به رسمیت شناخته می شود یا خیر به وب سایت Nuffic مراجعه نمایید (سازمانی بین المللی که با آموزش و پرورش در ارتباط است).

اگر شما قصد شرکت در مصاحبه شغلی را در سر دارید شما ملزم به ارائه شواهد و مدارک کافی، اظهارات کارفرمای قبلی و … خواهید بود. پیشنهاد می شود که برای اطمینان دیپلم خود و گواهی تحصیلی را در زمان عزیمت کردن به هلند به همراه داشته باشید.

یافتن شغل در هلند

این در حالیست که آگاهی از زبان انگلیسی و هلندی برای فروش، بخش IT  و دیگر صنایع در آمستردام، دیگر شهرهای اصلی این کشور و دیگر اماکن مهم در هلند برای افراد ضروری خواهد بود.

EURES (خدمات استخدام اروپایی)

اگر شما متعلق به اروپا، منطقه اقتصادی اروپا و یا سوئیس می باشید، شما قادر به یافتن شغل مورد نظر در در وب سایت خدمات استخدام اروپایی خواهید بود. EURES یک شبکه اینترنتی می باشد که توسط انجمن اروپایی محافظت می شود و به منظور دسترسی آسان به مشاغل مورد نظر طراحی شده است. در زمان تحقیق جهت اخذ مشاغل در هلند شما قادر به ارسال رزومه و مشاهده توصیه نامه کار در هلند خواهید بود.

UWV

UWV WERKbedrijf یک سازمان دولتی استخدام خواهد بود که شبکه های آن با دیگر شهرها و آژانس های استخدامی در ارتباط خواهند بود. این سازمان شعبه هایی در آمستردام جایی که اطلاعات کافی در خصوص مشاغل مورد نظر در اختیار افراد قرار می دهد خواهد داشت. تمامی داده های شغلی به صورت آنلاین در اختیار افراد قرار خواهد گرفت و تحت نظارت دولت هلند قرار خواهد داشت.

وب سایت های کاریابی هلند

فهرست بسیاری از شرکت ها که با آژانس های استخدام در ارتباط می باشند در زیر آورده شده است، مشاغلی که اطلاعات آنان در پایگاه داده ها آورده شده است و امکان استخدام در آنان بصورت آنلاین وجود دارد به شرح ذکر شده در ذیل خواهد بود:

 • همراه در خارج از کشور – مشاغل به زبان انگلیسی و چند زبانه
 •  Monsterboard –  تنها در هلندی
 • بانک ملی Vacature  – تنها در این کشور
 • Stepstone
 • زبان شغلی – شغل به زبان انگلیسی و چند زبانه
 •  Intermediair عمدتا هلندی
 • ارتباط براساس پایگاه داده کار

آژانس های استخدام هلند

بسیاری از شرکت های هلندی به سازمان های استخدامی اعتماد می نمایند و افراد را از آن طریق استخدام می نمایند. شما قادر به بازدید از آژانس ها بصورت شخصی می باشید. همچنین امکان مشاهده فهرست آژانس های استدان در هلند نیز برای شما وجود خواهد داشت.

آنان دامنه گسترده ای از مشاغل را در اختیار شما قرار خواهند داد. این مشاغل مواردی نظیر: مدیریت، منشی گری، فروش، بازاریابی، امور مالی، ثبت جزئیات و اخذ مشاغل مورد نظر در گرایش خود را در بر خواهند گرفت. برخی از مشاغل ملزم به شرکت کردن در مصاحبه می باشد چرا که مهارت های زبانی شما مورد آزمایش قرار می گیرد. با ثبت نام در این مرکز فرصت اخذ مشاغل شما افزایش خواهد یافت. تمامی عناوین را در در سازمان های استخدام بخوانید.

مشاغل تخصصی در سازمان های استخدام

 • Aquent – طراحی وب، استراتژی و محتوای آنان
 •  Ardekay – مربوط به سازمان IT
 • استخدام داروین – IT ارتباطات
 • استخدام – استخدام فناوری اطلاعات و ارتباطات

مشاغل آژانس های استخدامی برای افراد جویای کار

 • Hays
 • Madison Parker
 • Octagon Professionals
 • Page Personnel
 • Projob

وب سایت شرکت ها و برنامه های کاربردی سودگرانه

اگر هیچ جایی برای اخذ شغل مورد نظر پیدا نکردید، پیشنهاد می شود که درخواست خود را در وب سایت شرکت ها بنویسید. شرکت های هلندی با این نظریه بسیار موافق خواهند بود و اهمیت بسیاری به آن خواهند داد. این بسیار اهمیت دارد که شما با فردی مطمئن ارتباط برقرار نمایید. لذا پیشنهاد می شود که امکان برقراری ارتباط مستقیم با شرکت را بررسی نمایید.

مهاجرت و خدمات اعطای تابعیت (IND)، فهرست کارفرمایان به رسمیت شناخته شده / حامیان شرکت ها و یا سازمان ها را در اختیار شما قرار خواهد داد. این در حالیست که این سازمان شرایط ترجیحی کارگران ماهر را ذکر می نماید. پیشنهاد می شود که جهت دسترسی به فرصت های شغلی با شرکت ها در ارتباط باشید.

روزنامه های هلندی

مشاغل بسیاری وجود دارند که نام آنان در روزنامه های کشور هلند آورده شده است، واقعیت های شغلی که با شرکت های بین المللی در ارتباط خواهند بود. اگر این همان چیزی است که شما بدنبال آن می باشید شما قادر به پیروی کردن و یا مشاهده مشاغل مورد نظر در روزنامه ها خواهید بود. اسامی این روزنامه ها به شرح ذکر شده در ذیل خواهد بود:

 • Telegraaf (vacatures)تلگراف
 • NRC (carrières)
 • Volkskrant (vacatures)
 • Ad آگهی
 • Metro مترو

شبکه ها

پیدا کردن کار از طریق تماس های شخصی و رسانه های اجتماعی در هلند امکان پذیر خواهد بود. بسیاری از افراد وجود دارند که از این  طریق ارتباط برقرار می نمایند و شغل مورد نظر خود را از طریق تماس های شخصی پیدا می نمایند. سایت های رسانه های اجتماعی همانند تماس شما را در این امر یاری خواهند کرد. پیشنهاد می شود که در سایت های شبکه اجتماعی و در خصوص یافتن کارفرمای آینده احتیاط لازم را به عمل آورید.

پیشنهاد می شود که در خصوص پیوستن به باشگاه های تجاری، انجمن های حرفه ای و یا گروه های شبکه ای  تفکر نمایید. این گروه ها مواردی نظیر: باشگاه تجاری آمستردام آمریکایی، KEA نیوزیلند، شبکه های اجتماعی برای زنان و یا SENSE (شبکه ای حرفه ای برای ویراشگران، نویسندگان، کپی رایترها، مترجمان، مفسران و معلمان زبان انگلیسی) را در بر خواهد گرفت.

بخاطر داشته باشید که امکان ملاقات کردن شما با صدها گروه همفکر در سراسر شهرستان ها برای شما وجود خواهد داشت. گروه های ملاقات کننده قادر به بهره مندی از تمامی موارد مرتبط با کار خواهند بود. ناگفته نماند که شما خود به تنهایی قادر به ایجاد یک گروه ملاقات خواهید بود.

نمایشگاه بین المللی کار

شما قادر به رفتن به نمایشگاه بین المللی سالانه کار خواهید بود. این نمایشگاه ها امکان برقراری ارتباط رو در رو را برای شما فراهم خواهند کرد. همچنین امکان برقراری ارتباط با استخدام کننده های چندزبانه، شرکت در کارگاه های آموزشی برای بهبود وضعیت شغلی و یا درخواست دادن برای اخذ شغل برای شما وجود خواهد داشت. در سال 2016 این نمایشگاه توسط Expatica سازماندهی شد و در مرکز تجارت های جهانی (ماه مه و نوامبر) به کار خود ادامه داد.

کارآموزی و یا کارآموزی داوطلبانه در هلند

فارغ التحصیلان دانشگاه های اروپا قادر به مراجعه کردن به کمیسیون کار آموزی اروپا خواهند بود. این در حالیست که این سازمان برای دانشجویان بیکار و یا دانشجویان تازه فارغ التحصیل وارد عرصه کار شده است. علاوه بر این سازمان IAESTE برای دانشجویان علوم، مهندسی و هنرهای کاربردی خواهد بود و در آخر سازمان Europlacement و interships که فرصت های کارآموزی در خارج از کشور را در اختیار افراد قرار خواهد داد.

اگر سن شما مابین 17 تا 30 سال می باشد شما قادر به شرکت داوطلبانه در برنامه ها خواهید بود که این امر با مراجعه به خدمات داوطلبانه اروپایی  (EVS) امکان پذیر خواهد بود. شما قادر به کارکردن بیش از 12 ماه در ازای داشتن بیمه و دیگر هزینه های کوچک خواهید بود.

راه اندازی تجارت خود

بخاطر داشته باشید که امکان راه اندازی تجارت برای افراد خارجی در هلند وجود خواهد اشت.

کار در آمستردام

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کارکردن در پایتخت کشور هلند به راهنمایی های ما در Expatica مراجعه نمایید .

درخواست جهت اخذ شغل مورد نظر در هلند

زمانی که شما متوجه شدید که شغلی ایده آل می باشد، پس از آن شما ملزم به آماده کردن درخواست خود خواهید بود. جهت آگاهی از چگونگی ارسال رزومه و ارسال نامه جهت اخذ شغل مورد نظر در هلند، چگونگی شرکت در مصاحبه، مقاله درخواست شغل در هلند را مطالعه نمایید.

در نهایت موسسه حقوقی توسعه گران مهر از بهترین موسسات حقوقی کشور آماده پاسخگوی تلفنی و حضوری شما دوست و هموطن عزیز و کلیه امور مربوط به پذیرش و اخذ ویزای کار در هلند و اقامت با گارانتی و تضمین کامل می باشد.

علاقه مندان به کار در این کشور برای کسب اطلاعات در رابطه با شرایط اخذ ویزای کار در هلند به صورت تضمینی در این کشور می توانند با تحویل مدارک خود به وکیل مهاجرت به هلند ، در موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) واقع در شهر شیراز از موسسات به راحتی و در کمترین زمان ویزای کار در هلند را دریافت کرده و به کار بپردازند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین آگاهی از قوانین جدید مهاجرت به هلند می توانید با مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تحصیل در هلند ، شرایط مهاجرت از طریق تولد فرزند در این کشور، شرایط مهاجرت به هلند از طریق کار یا تخصص، شرایط مهاجرت به این کشور از طریق خرید ملک، اخذ اقامت این کشور از طریق ازدواج، نحوه مهاجرت به  این کشور ،  مهاجرت به این کشور از طریق ازدواج با موسسه حقوقی توسعه گران مهر تماس حاصل فرمایید.

11 دیدگاه برای “ویزای کار هلند

 1. Avatar پیمان باقری گفت:

  سلام
  من میخواستم بدونم امکان گرفتن ویزای کار برای رشته پرستاری در هلند وجود دارد. اگر هست چطوری میتونم اقدام کنم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   بله روش هایی وجود دارد که منجر میشه شما بتونید ویزای کار بگیرید.
   یعنی با پیشنهاد کاری که دریافت می کنید، میتونید اخذ ویزای کار رو تسهیل کنید برای خودتون که در کل این اقدام، نیازمند یک سری پیش نیاز ها هست.

 2. Avatar الهام گفت:

  سلام
  من به عنوان محقق اقامت شش ماهه گرفتم. الان یک شغل معمولی پیدا کردم و تمایل دارند که قرارداد بلندمدت با من ببندند. امکان تمدید اقامت هست؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   بله شما می توانید با مدارک و شواهد مربوط به کاریابی، به سفارت مراجعه کنید و درخواست ویزای کاری نمایید.

 3. Avatar زينب مهديان راد گفت:

  سلام
  ميخواستم بدونم امكان گرفتن ويزاي كار براي رشته مهندسي شيمي وجود دارد؟البته بنده ١١ سال سابقه كار مرتبط بارشته خودم رو دارم و ٣١ سال سن و خانم هستم،ممنونم

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   درصورتی که بتوانید از مراکز کاری مرتبط با رشته خودتان، درخواست کار دریافت کنید، می توانید ویزای کاری کسب نموده و به کشور مورد نظر مهاجرت کنید.

 4. Avatar محسن حمید گفت:

  باسلام بنده 15سال سابقه کار در رشته جوشکاری برق وآرگون هستم ضمنا تخصص در رشته سیم پیچی الکترو موتور تک و سه فازبا مدرک دیپلم برق الکتروتکنیک هستم دنبال کار ومهاجرت به اروپا یا کانادا هستم لطفا راهمنایی ایم کنید باتشکر

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   شما می توانید برای این امر، رزومه تحصیلی و کاری خود را به مشاورین ما ارسال کنید تا امکان سنجی ها انجام بپذیرد و به شما اطلاع دهند.
   می توانید همچنین با گذراندن دوره های فنی در کشور مقصد راحت تر به بازار کار دست پیدا کنید.

 5. Avatar احمد حشمتی گفت:

  سلام من لیسانس حسابداری دارم 8سال سابقه بیمه دارم کارمن ایر لاین هستم مدرک زبان معادل 5.5تا 6.5 آیلتس هم دارم میشه تو هلند شاغل بشم یا نه ؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   درصورتی که بتوانید درخواست کاری را از سوی کارفرمایی در کشور هلند دریافت نمایید ، می توانید برای دریافت ویزای کار کشور، اقدام نمایید.

 6. Avatar ندا گفت:

  من کارشناس علوم آزمایشگاهی از دانشگاه اصفهان هستم .در ضمن از دانشجویان ممتاز دانشگاه نیز بودم .۴ سال سابقه کار هم دارم میتونم ویزای کار بگیرم

  1. Avatar مشاور مهاجرت کاری گفت:

   سلام وقت بخیر
   برای ویزای کار هلند نیاز به پیشنهاد کار از طرف کارفرما و قرارداد کاری امضا شده دارید. با توجه به رشته تحصیلی شما برای کشوری مثل سوئد بدون پیشنهاد کار می توانید اقدام کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *