تحصیل در ایرلند

تحصیل در ایرلند

تحصیل در ایرلند

تحصیلات عالی در ایرلند شامل دانشگاه ها، کالج های تخصصی (ارائه دوره ها در یک موضوع واحد) و موسسات فن آوری است. افراد جهت تحصیل در ایرلند نه تنها دوره های آموزشی در زمینه موضوعات فن آوری را کسب می کنند، بلکه طیف وسیعی از برنامه های حرفه ای را در موضوعاتی چون مهمان نوازی، بهداشت و درمان، داروخانه، رسانه، پارچه، بازاریابی و بسیاری موارد دیگر آموزش می بینند.

شرایط تحصیل در ایرلند

جهت مهاجرت به ایرلند برای تحصیل هفت دانشگاه عمومی در رتبه بندی دانشگاه جهانی QS قرار دارد. دانشگاه ایرلند رتبه بندی شده در رتبه 700 دانشگاه برتر جهان قرار دارد و یکی از 14 موسسه فناوری است. ایرلند همچنین دارای هفت کالج خصوصی است که از کالج کوچک بورن، که تنها 200 دانش آموز دارد، به بزرگ مدرسه بازرگانی دوبلین که دارای 9000 دانشجو است، اعمال می شود. ترینیتی کالج دوبلین در سال 1592 تاسیس شد، کالج ترینیتی دوبلین قدیمی ترین موسسه آموزش عالی در ایرلند و یکی از هفت دانشگاه «دانشگاه های باستانی» در قلمرو انگلیس و ایرلند است. این تنها کالج تشکیلاتی دانشگاه دوبلین است و پس از کالج های آکسفورد و کمبریج مدل سازی شد.

دانشگاه دوبلین ایرلند

دانشکده ترینی کالج دوبلین، یکی از دانشگاه های معتبر ایرلند است که 88 در جهان رتبه بندی می شود. بیش از 17000 دانشجو در حال حاضر در سه دانشکده دانشگاه ثبت نام می شوند که شامل رشته های: هنر، علوم انسانی و علوم اجتماعی، مهندسی، ریاضی، علوم و علوم بهداشتی می باشد. همچنین در کالج دانشگاه ایرلند، کالج دانشگاه دوبلین در دانشگاه کاتولیک ایرلند، در سال 1854 تاسیس شد.

دانشگاه دوبلین ایرلند

دومین نماینده ایرلند در رتبه بندی بین المللی، رتبه 168 در رتبه بندی دانشگاه جهانی QS در سال 2018 است. تقریبا 33،460 دانش آموز در حال حاضر ثبت نام می شود و دانشگاه شامل پنج کالج، 34 مدرسه و 18 موسسات و مراکز پژوهشی است. این با بسیاری از فارغ التحصیلان برجسته، از جمله جیمز جویس، معروف ایرلندی، بازیگر گابریل بایرن، و کارگردان اسکار و نیل اردن ساخته شده است.

دانشگاه ملی ایرلند

دانشگاه ملی ایرلند، در حال حاضر 243 رتبه مشترک و همچنین رتبه بندی پنج ستاره در سیستم ارزیابی ستاره QS را به دست آورده است. بیش از 17000 دانش آموز در این دانشگاه ثبت نام کرده اند که در شهر گالوی در سواحل غربی ایرلند مستقر هستند و دانشگاه اکنون 400 میلیون دلار برنامه بازسازی دارد. دانشگاه خود را در ارائه بسیاری از دوره های غیر معمول، از جمله کارشناسی در Podiatry و BE / MEng در ورزش است.

دانشگاه کالج کرک مؤسسه عالی رتبه دانشگاهی ایرلند است که در رتبه دوم قرار دارد، در سال 1998، آن را به طور رسمی به دانشگاه کالکور کورک دانشگاه ملی ایرلند، Cork تغییر نام داد، اما هنوز به طور گسترده ای به عنوان دانشگاه Cork و یا UCC شناخته می شود. کالج دانشگاه کالکور اولین دانشگاه جهان بود که فلامنکو سبز را برای پایداری محیط زیست در سال 2010 دریافت کرد و پنج ستاره QS را برای عملکرد کلی آن دریافت کرده است. این در شهر کرک واقع شده است، در قسمت جنوبی ایرلند.

دانشگاه ایالتی دوبلین ایرلند

موسسه بسیار جوانتر در مقایسه با سه دانشگاه تاریخی که در بالا ذکر شد، دانشگاه ایالتی دوبلین در سال 1975 تاسیس شد و در سال 1989 نام دانشگاهی را به دست آورد. با این وجود، در یک مدت کوتاه موقعیت قوی پیدا کرده و در حال حاضر به طور مشترک 391st در جهان رتبه بندی شده است. حدود 16000 دانشجو در حال حاضر ثبت نام می کنند، از جمله 1000 نفر در دوره های آموزش از راه دور قرار گرفته اند. این دانشگاه در بخش شمالی شهر دوبلین، دارای امکانات قابل توجهی از امکانات دانشگاه است، از جمله The Helix که یک مکان هنری بزرگ است و دارای چندین فضای عملکرد متفاوت است.

اگر می خواهید تابعیت و اقامت در ایرلند را بدست آورید بهتر است که با مشاورین موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) همراه باشید، تا در این زمینه بتوانند شما را به صورت کامل راهنمایی کنند.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *