مزایا و معایب زندگی در ایرلند

اطلاعات کلی کشور ایرلند

  • بزرگترین شهر: دوبلین
  • جمعیت: حدود 6 میلیون
  • سومین جزیره بزرگ اروپا
ویزای سرمایه گذاری ایرلند

مهاجرت به ایرلند

به عنوان یک عضو اتحادیه اروپا، شهروندان ایرلند برای ورود به کشورهای عضو اتحادیه اروپا نیاز به داشتن ویزای ورود به آن کشور را ندارند. با این حال، مهاجران خارج از منطقه اقتصادی اروپا برای دیدار وابستگان، کار و یا تحصیل در ایرلند نیاز به ویزا ندارند.

ویزای کار ایرلند

مجوز مهارت های بسیار مهم (Critical skills permit) قبلا به عنوان کارت سبز شناخته می شد، افراد حرفه ای غیر اروپایی با مهارت های خاصی که مایل به نقل مکان به ایرلند هستند، می توانند این کار را با مجوز استخدام مهارت های حیاتی انجام دهند. شما برای این مجوز واجد شرایط هستید اگر حرفه شما در دسته بندی مشاغل غیر قابل قبول نباشد، دارای مدرک متناظر یا تجربه مربوطه باشید و حقوق و دستمزد 60،000 یورو یا بیشتر در سال به شما پیشنهاد می شود.

مهاجرت به استرالیا از طریق کار
رتبه و رنکینگ دانشگاه ملبورن استرالیا

تحصیل در ایرلند

تحصیلات عالی در ایرلند شامل دانشگاه ها، کالج های تخصصی (ارائه دوره ها در یک موضوع واحد) و موسسات فن آوری است. افراد جهت تحصیل در ایرلند نه تنها دوره های آموزشی در زمینه موضوعات فن آوری را کسب می کنند، بلکه طیف وسیعی از برنامه های حرفه ای را در موضوعاتی چون مهمان نوازی، بهداشت و درمان، داروخانه، رسانه، پارچه، بازاریابی و بسیاری موارد دیگر آموزش می بینند.

شرایط زندگی در ایرلند

کشور ایرلند به دلیل سطح بالای زندگی همواره مورد توجه افراد بسیاری در سراسر دنیا جهت مهاجرت بوده و هرساله افراد زیادی از راه های مختلف برای رفتن به این کشور تلاش می کنند.

شرایط تحصیل دندانپزشکی در ایرلند 2019
تابعیت و اقامت ایرلند

تابعیت و شهروندی ایرلند

مقررات تابعیت و شهروندی ایرلند مبتنی بر قوانین جمهوری ایرلند می باشد. در قانون ایرلند اصطلاح تابعیت و ملیت معانی مترادفی دارند. اشخاص ممکن است تابعیت و اقامت در ایرلند را از طریق تولد، خون، ازدواج و تقاضا کسب نمایند که ذیلاً به توضیح آن ها می پردازیم.

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در ایرلند

بنابراین چهار دانشگاه ایرلندی و مدارس پزشکی کالج ترینیتی دوبلین (TCD)، دانشگاه کورک (UCC)، دانشگاه کالج دوبلین (UCD)، و دانشگاه ملی ایرلند گالوی جزو موسسه های آموزشی پزشکی جهت تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در ایرلند می باشند.

شرایط پذیرش پرستار در استرالیا

هزینه زندگی در ایرلند

هزینه زندگی و هزینه تحصیل در ایرلند امری است که برای افراد متقاضی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. دلیل آن هم این است که اگر فرد با هزینه ها آشنا باشد بهتر می تواند برای هزینه خود تصمیم گیری کرده و با آگاهی بیشتر اقدام به مهاجرت کند.به همین دلیل موسسه حقوقی توسعه گران مهر با ارائه جدول هزینه زندگی در ایرلند متقاضیان عزیز را در این تصمیم گیری کمک می کند.

شرایط اخذ ویزای کاری ایرلند جنوبی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *