رتبه و رنکینگ دانشگاه های رایگان انگلستان
شرایط تحصیل دوره پیش دانشگاهی در انگلستان
مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

اطلاعات کلی کشور انگلستان

  • پایتخت و بزرگ ترین شهر: لندن
  • نوع حکومت: سلطنت مشروطه با سیستم پارلمانی با قوه مقننه دو مجلسی
  • ملکه الیزابت دوم رئیس دولت و نقشی تشریفاتی دارد
  • کشوری توسعه یافته، و ششم اقتصاد بزرگ جهان
  • اولین کشور صنعتی جهان بوده است
  • از اعضای اتحادیه اروپا و کشورهای مشترک المنافع، و همچنین شورای اروپا، G7، G8 را از G20، ناتو، سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD) و سازمان تجارت جهانی (WTO)
  • ورزش های ملی عبارتند از: فوتبال، تنیس، راگبی، گلف، کریکت، قایقرانی، بوکس، اسب سواری
  • پول رایج: پوند
ارزان ترین شهر انگلستان برای زندگی مهاجرین

مهاجرت به کشور انگلستان

مروزه کشور انگلستان به دلایل متعددی مقصد انتخابی بسیاری از هموطنان برای مهاجرت است و همواره افراد به دنبای یافتن پاسخ سوالات خود و یافتن شرایط مهاجرت به انگلستان هستند.

ویزای کار انگلستان

بسیاری از اشخاص قصد دارند تا در انگلستان کار کرده تا بتوانند اقامت انگلستان را کسب نمایند، اما باید مد نظر داشته باشید که  فقط اشخاصی می توانند مشغول به کار در انگلستان شوند که یک دوره تحصیلی را در انگلستان گذرانده باشند. این فرآیند بدین گونه امکان پذیر است که ما برای شما پذیرش تحصیلی را دریافت نماییم تا شما بتوانید در انگلستان حضور داشته باشید و پس از فارغ التحصیلی بتوانید با یافتن کار،نوع ویزای خود را از دانشجویی به کاری تغییر دهید و پس از مدتی اقامت دائم خود را از انگلستان اخذ کنید.

شرایط و وضعیت کار در انگلستان
رتبه و رنکینگ دانشگاه ملبورن استرالیا

تحصیل در انگلستان

اگر شما فردی علاقمند به تحصیل در اروپا بخصوص کشور انگلستان می باشید مطمئنا سوالات متفاوتی از قبیل نحوه اخذ پذیرش از دانشگاه های انگلستان، شرایط اولیه جهت اخذ پذیرش از دانشگاه های این کشور، مراحل اقدام جهت دریافت ویزای تحصیلی انگلستان را در ذهن خود دارید و بسیار به آن اندیشیده اید.

شرایط زندگی در انگلستان

بریتانیا در قرن بیست و یکم جمعیتی بسیار متنوع دارد. بریتانیا همیشه از مردم کشورهای دیگر، در ابتدا از کشورهای شوروی سابق، و اخیرا از اتحادیه اروپا استقبال کرده است. انگلستان جامعه ای بسیار مقاوم است و بسیاری از مردم با خوشحالی کنار یکدیگر زندگی می کنند. تبعیض علیه مردم انگلستان به دلیل نژاد، جنسیت، تمایلات جنسی و ناتوانی، غیر قانونی است.

مهاجرت کاری به انگلستان
بهترین فرصت های سرمایه گذاری ها در انگلستان

اخذ اقامت انگلستان

بر اساس قوانین موجود در این کشور، اگر 5 سال در انگلیس زندگی کرده باشید، می توانید برای سند اقامت دائم درخواست کنید. بر مبنای شرایط اقامت کشور انگلستان یک طرح جدید برای افراد عضو یا غیر عضو شهروندی اتحادیه اروپا و اعضای خانواده آنها که اخیرا از اتحادیه خارج شده اند وجود دارد که آنها را مجاز می کند تا برای اقامت در انگلستان پس از خروج از کشور خود درخواست دهند.

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در انگلستان

پزشکی یکی از رقابتی ترین دوره های تحصیلی در انگلستان است و هر ساله هزاران دانشجوی بین المللی در دانشکده پزشکی در این کشور پذیرفته می شوند. برای پذیرش تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در انگلستان باید شما سطح A را در دروس شیمی و یا زیست شناسی کسب نمایید، یا نمره IELTS 7.0 استاندارد دانشگاهی را برای پذیرش ارائه دهید.

دوره های تحصیل داروسازی در انگلستان
اخذ اقامت دائم استرالیا پس از تحصیل

تابعیت و شهروندی انگلستان

افرادی که می خواهند جهت تابعیت انگلستان اقدام کنند باید 18سال یا بالای آن را داشته باشند و همچنین نباید هیچ قانون مهاجرتی را زیر پا گذاشته باشند. این قوانین بر اسای شرایط تابعیت انگلستان می باشد و آنچه که کارشناسان موسسه حقوقی توسعه گران مهر به شما انتقال خواهند داد نیز بر همین منوال جلو می رود.

هزینه زندگی در انگلستان

در لیست زیر انواع هزینه زندگی در انگلستان به صورت کلی و جزئی بیان شده و امید بر این است که با ارائه این لیست تا حدودی از نگرانی افراد متقاضی کاسته شود.

سرمایه گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلستان
ویزای سرمایه گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلستان

سرمایه گذاری در انگلستان

انگلستان جهت جذب نیروی مهاجر  اقدام به تصویب قوانین سرمایه گذاری نموده است که بر اساس این قانون آن دسته از افرادی که تمکن مالی مبلغ 200هزار پوند را دارا هستند که طبق مرجع بانک مرکزی محاسبه می شود، قادر هستند اقامت سرمایه گذاری 200هزار پوندی جهت کسب اقامت دائم انگلستان را کسب کنند.

اطلاعات کلی کشور انگلستان

سوالات متداول در رابطه با انگلستان

چه نوع حکومتی در انگلیس رایج است؟

نوع حکومت انگلیس سلطنت مشروطه با سیستم پارلمانی با قوه مقننه دو مجلسی می باشد و ملکه الیزابت دوم رئیس دولت و نقشی تشریفاتی دارد.

آیا برای افراد غیر انگلیسی امکان کار کردن در این کشور وجود دارد؟ 

بسیاری از اشخاص قصد دارند تا در انگلستان کار کرده تا بتوانند اقامت انگلستان را کسب نمایند، اما باید مد نظر داشته باشید که فقط اشخاصی می توانند مشغول به کار در انگلستان شوند که یک دوره تحصیلی را در انگلستان گذرانده باشند. این فرآیند بدین گونه امکان پذیر است که شما پذیرش تحصیلی را دریافت کرده باشید تا بتوانید در انگلستان حضور داشته باشید و پس از فارغ التحصیلی بتوانید با یافتن کار، نوع ویزای خود را از دانشجویی به کاری تغییر دهید و پس از مدتی اقامت دائم خود را از انگلستان اخذ کنید.

آیا امکان مهاجرت به انگلیس وجود دارد؟

بریتانیا در قرن بیست و یکم جمعیتی بسیار متنوع دارد. بریتانیا همیشه از مردم کشورهای دیگر، در ابتدا از کشورهای شوروی سابق، و اخیرا از اتحادیه اروپا استقبال کرده است.

آیا انگلیس کشوری نژادپرست است؟

انگلستان جامعه ای بسیار مقاوم است و بسیاری از مردم با خوشحالی کنار یکدیگر زندگی می کنند. تبعیض علیه مردم انگلستان به دلیل نژاد، جنسیت، تمایلات جنسی و ناتوانی، غیر قانونی است.

آیا امکان اخذ اقامت دائم در انگلیس وجود دارد؟

بر اساس قوانین موجود در این کشور، اگر 5 سال در انگلیس زندگی کرده باشید، می توانید برای سند اقامت دائم درخواست کنید. بر مبنای شرایط اقامت کشور انگلستان یک طرح جدید برای افراد عضو یا غیر عضو شهروندی اتحادیه اروپا و اعضای خانواده آنها که اخیرا از اتحادیه خارج شده اند وجود دارد که آنها را مجاز می کند تا برای اقامت در انگلستان پس از خروج از کشور خود درخواست دهند. 

چه شرایطی برای تحصیل پزشکی در انگلیس وجود دارد؟

پزشکی یکی از رقابتی ترین دوره های تحصیلی در انگلستان است و هر ساله هزاران دانشجوی بین المللی در دانشکده پزشکی در این کشور پذیرفته می شوند. برای پذیرش تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در انگلستان باید شما سطح A را در دروس شیمی و یا زیست شناسی کسب نمایید، یا نمره IELTS 7 استاندارد دانشگاهی را برای پذیرش ارائه دهید.

چه شرایطی برای اخذ تابعیت و شهروندی انگلیس وجود دارد؟

افرادی که می خواهند جهت تابعیت انگلستان اقدام کنند باید 18 سال یا بالای آن را داشته باشند و همچنین نباید هیچ قانون مهاجرتی را زیر پا گذاشته باشند. این قوانین بر اساس شرایط تابعیت انگلستان می باشد.

 آیا سرمایه گذاری در انگلیس امکان پذیر است؟

انگلستان جهت جذب نیروی مهاجر اقدام به تصویب قوانین سرمایه گذاری نموده است که بر اساس این قانون آن دسته از افرادی که تمکن مالی مبلغ 200 هزار پوند را دارا هستند که طبق مرجع بانک مرکزی محاسبه می شود، قادر هستند اقامت سرمایه گذاری 200 هزار پوندی جهت کسب اقامت دائم انگلستان را کسب کنند.

وضعیت اقتصادی کشور انگلستان به چه صورت است؟

انگلستان کشوری توسعه یافته است و ششمین اقتصاد بزرگ جهان را دارد. در گذشته اولین کشور صنعتی جهان بوده است. همچنین از اعضای اتحادیه اروپا و کشورهای مشترک المنافع، و همچنین شورای اروپا، G7، G8 را از G20، ناتو، سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD) و سازمان تجارت جهانی (WTO) می باشد.

آیا ورزش های ملی در انگلیس وجود دارد؟

ورزش های ملی انگلیس عبارتند از: فوتبال، تنیس، راگبی، گلف، کریکت، قایقرانی، بوکس و اسب سواری.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *