بسیاری از اشخاص قصد دارند تا در انگلستان کار کرده تا بتوانند اقامت این کشور را کسب نمایند، اما باید مد نظر داشته باشید که فقط اشخاصی می توانند مشغول به کار در این انگلستان شوند که یک دوره تحصیلی را در این کشور گذرانده باشند و یا یک جاب آفر رسمی از این کشور داشته باشید. این فرآیند بدین گونه امکان پذیر است که ما برای شما پذیرش تحصیلی را دریافت نماییم تا شما بتوانید در انگلستان حضور داشته باشید و پس از فارغ التحصیلی بتوانید با یافتن کار، نوع ویزای خود را از دانشجویی به کاری تغییر دهید و پس از مدتی اقامت دائم خود را از انگلستان اخذ کنید.

شرایط ویزای کار انگلستان – کار در انگلستان

اخذ ویزای کار در کشور انگلستان از چندین راه صورت می گیرد یکی از روش های اخذ ویزای کار این است که فرد در کشور انگلستان یک دعوت نامه کاری از یک فرد دارای شرایط که دارای شرکت معتبر در انگلستان است دریافت نماید که فرد نیز باید شرایط مورد را داشته باشد. یکی دیگر از شرایط لازم پذیرفته شدن برای ویزای کار این است که در آگهی پذیرفته شوید، که طی مراحلی که ابتدا ۳ماه در داخل کشور سپس ۳ماه در اتحادیه اروپا آگاهی شود اگر شخص مورد نظر پیدا نشود از ایران یا کشورهای دیگر نیروی کار می گیرند ، وقتی شخص در این آگهی پذیرش شد می تواند برای اخذ ویزا اقدام نماید.

پیدا کردن کار فرما در اروپا شرایط خاصی دارد که در ادامه مطالب به طور کامل بررسی خواهیم کرد و کارفرما پس از آگهی شغل خود باید برای استخدام شخص متقاضی، حقوقی را در نظر بگیرد که کل هزینه های شخص و خانواده ان را در بر داشته باشد .این حقوق باید پس از کسر هزینه مالیات محاسبه گردد که آیا برای مخارج شخص مهاجرت کننده کفایت می کند یا خیر ؟

در نتیجه اگر توجه فرمودید اخذ ویزای کار در کشور انگلستان امری حقوقی است که باید مراحل قانونی و حقوقی آن سپری گردد. در اصطلاح شخص کارفرما در کشور انگلستان باید بتواند اسپانسر شود. در کل اقدام برای ویزای کار بدون داشتن اسپانسر معمولاً امری دشوار است . مراقب باشید اشخاص کلاهبردار ادعا می کنند که می توانند در مدت کم ویزای کار برای شما اخذ کنند ،این ها از میل زیاد اشخاص در باب کار در انگلستان استفاده می کنند ، اول از فرد سوال کنید تا به حال از کشور خارج شده که حال بخواهد کار شما را انجام دهد ، باور کنید بسیاری از این دفتر مهاجرتی در کشور ما دارای مشاورینی هستند که نه تنها اصلا با درس حقوق بین الملل خصوصی آشنا نیستند بلکه تا کنون پا از ایران بیرون نگذارده اند .

چنانچه تمایل دارید از این روش اقدام کنید کل فرآیند اخذ ویزای کار بین ۲تا ۹ماه به طول می انجامد که فرد متقاضی می‌تواند پس از چند سال ( معمولا ۲تا ۵سال) تقاضای اقامت دائم کند و با قوانین امروزه این امر به سادگی مقدور می‌باشد.
یکی دیگر از راه های اخذ ویزای کار، اخذ ویزا از طریق مهارت یا تخصص می باشد که در برخی از کشور ها مانند استرالیا ،کانادا و دانمارک امکان پذیر می باشد .

کار در انگلستان

پروسه این ویزا در اغلب کشورها بسیار زمانبر است و بهترین کشوری که الان می توان برای آن اقدام نمود کشور دانمارک است که یک پروسه ۷تا ۹ماهه دارد. البته نام ویزای کار دانمارک که مشهور به ویزای گرین کارت دانمارک شده است ویزای GR1 می‌باشد.
در رابطه با کشور انگلستان و کار در آن سوالات زیادی از ما می شود که ما سعی نموده ایم با توضیحاتی که به مشاورین داده ایم حتی الامکان این شبهات را مرتفع کنیم و شما می‌توانید در خصوص نحوه کار در انگلستان از ما سوالات خود را بپرسید و ما با کمال میل پاسخ می‌دهیم البته اگر بضاعت علمی یاری کند. تنها نکته ای که در در نهایت جهت اخذ و یافتن کار در انگلستان به نظر می رسد این است که هرچند فرآیند اخذ ویزای کار در انگلستان اندکی دشوار می باشد اما راه هایی برای اخذ آن وجود دارد.

یکی دیگر از روش هایی که می توانیم در کشور انگلستان کارفرما یافته و به صورت قانونی بتوانیم در آن کشور مشغول به کار شویم این است که به عنوان دانشجو وارد کشور انگلستان شویم و چون در طول تحصیل اجازه کار پاره وقت داریم می توانیم به محض این که شغلی آگهی شد آن را درخواست کنیم یا صبر کنیم که وقتی درسمان تمام شد از کارفرما در کشور انگلستان درخواست کار کنیم ،این راه از جمله راه های بسیار خوب می باشد زیرا پس از ورود به کشور انگلستان شخص چون به عنوان دانشجو وارد کشور شده است فرصت دارد تا شغل مورد نظر خود را پیدا کند و آن را تا پس از اتمام تحصیلات خود ادامه دهد تا زمانی که بتواند از طریق این شغل اقامت کاری اخذ نموده و پس از پرداخت مالیات به مدت ۳ یا ۴ سال برای اخذ اقامت دائم اقدام نماید .در انتها راه های دیگری نیز برای ورود به کشور انگلستان نیز وجود دارد که در این مقاله مختصر نمی گنجد.

نکته ی مهمی که می توان به آن اشاره کرد این است که افرادی که در انگلستان تحصیل کرده باشند می توانند پس از فارغ التحصیلی خود در انگلستان با مبلغ 50000 پوند در انگلستان سرمایه گذاری کنند و اقامت انگلستان را در مدت زمان کمی دریافت نمایند.

به طور کلی در سیستم جدید ویزاهای انگلستان موسوم به point-based system، ویزاهای اقامت انگلستان به دسته های زیر تقسیم می شوند :

1) ویزای Tier 1 که به 3 دسته اصلی تقسیم می شود

1-1) INVESTOR سرمایه گذاری انگلستان

اخذ این نوع اقامت، مربوط به افرادی است که معادل یک میلیون پوند نقدینگی در کشور خود دارند و می توانند با انتقال آن به خاک انگلستان اقامت را اخذ نمایند.
متقاضی می بایست، مبلغ 750 هزار پوند از این دارایی را پنج سال بدون اجازه برداشت در یکی از بانک ها و یا موسسات مالی انگلستان ذخیره نماید و در ازای آن اقامت پنج ساله دریافت نماید. هم چنین می توانند با 250 هزار پوند بقیه به خرید ملک یا راه اندازی فعالیت تجاری بپردازند.

در نهایت بعد از این دوره 5 ساله متقاضیان می توانند برای اخذ پاسپورت انگلستان اقدام نمایند.

2-1) ENTRE PRENEAR : ( ویزایی برای تاسیس شرکت در انگلستان )

نحوه ارزیابی صلاحیت متقاضیان گرفتن این ویزا در انگلستان بوسیلهself assessment points calculator و تکمیل فرم تقاضای شما و اطلاعات شخصی شما صورت می گیرد.
برای گرفتن این ویزای انگلستان می بایست 200 هزار پوند را برای شروع یک فعالیت اقتصادی در انگلستان در یکی از شرکت های تحت نظارت financial service authority) FSA) در گردش باشد. اطلاع از زبان انگلیسی می تواند تا 10 امتیاز شانس شما را در مهاجرت به انگلستان افزایش دهد.

( داشتن نمره 6.5 آزمون IELTS در این قسمت مورد نیاز است).
عوامل دیگری نیز در گرفتن امتیاز مورد نیاز جهت مهاجرت به انگلستان از طریق این ویزا ضروری است که با کمک مشاورین حقوقی موسسه اقامت موقت یا دائم در انگلستان به سادگی قابل دسترس می باشد.

3-1) POST-STUDY WORK

برای گرفتن این ویزا جهت ورود و اقامت به انگلستان سابقه گرفتن مدرک تحصیلی از انگلستان و یا بودن تحت ویزای Tier 4 الزامی است.
هم چنین در این ویزا نیز موارد بسیار ضروری درخواست می شود که شرح کامل آن نیز به تفضیل گفته خواهد شد.

2) ویزای TIER 2: نوع ویزا (skilled worker) مهارت شغلی

برای دریافت ویزای کاری انگلستان،داشتن پیشنهاد کاری از یک موسسه یا شرکت انگلیسی برای کارهای کوتاه یا بلند مدت در این دوره الزامی است . هم چنین شرکت های چند ملیتی واقع در انگلستان می توانند برای کارمندان خود تحت این پوشش ویزای کاری دریافت کنند. این دسته همچنین شامل رهبران مذهبی و ورزشکاران حرفه ای نیز می باشد که می توانند برای اقامت انگلستان اقدام کنند.

در این ویزا شما به یک اسپانسر یا تامین کننده منابع مالی، ضمن اقامت انگلستان نیاز دارید که این مقدار برابر800000 پوند برای درخواست کننده ویزا و 5300 پوند دیگر برای هر یک از همراهان وی می باشد که باید 90 روز قبل از درخواست در حسابی قرار بگیرد.
بیشترین امتیازات ویزای کاری انگلستان مربوط به پیشنهاد شغلی شما در انگلستان است که تا 50 امتیاز شما را پوشش می دهد و حداقل ساعت کاری 30 ساعت در هفته است.

درآمد آینده شما و مدارک تحصیلی و مدارک زبان انگلیسی نیز در گرفتن ویزای TIER 2جهت اقامت در انگلستان موثر می باشد. اطلاعات مربوط به اعضای جوامع مذهبی و ورزشکاران و انتقال کارمندان شرکت چند ملیتی به انگلستان نیز به طور کامل توسط مشاوران مهاجرت به انگلستان موسسه توسعه گران مهر به شما داده می شود.

با توجه به قوانین مهاجرتی کشور انگلستان،بیشتر شرکت های این کشور فقط در صورتی به متخصصین و دانش آموختگان پیشنهاد شغلی ارائه می دهند که ایشان مجوز ورود و حق کار را در این کشور دارا باشند، در صورتی که بیشتر درخواست کنندگان، هنوز مجوز ورود به کشور انگلستان را دریافت نکرده اند؛ بنابراین با شرایط موجود شانس دریافت ویزای کار کشور انگلستان فقط برای افرادی موجود است که در مراکز عالی و دانشگاه های انگلستان تحصیل کرده اند و اجازه ی کار در این کشور را دارا باشند بنابراین اخذ ویزای کاری انگلستان منوط به اتمام دوره ی تحصیلی در این کشور می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر جهت دریافت اقامت تحصیلی و کاری کشور انگلستان با وکلای مهاجرت مؤسسه حقوقی توسعه گران مهر تماس حاصل فرمایید.

3) ویزای Tier 3

مربوط به کارهای موقت و علاقمندان به مهاجرت کاری انگلستان و به صورت موقت می باشد.

4) ویزای Tier 4

ویزای دانشجویی انگلستان است که اطلاعات مربوط به آن در صفحه تحصیل در انگلستان به طور کامل آمده است.

5) Tier 5ویزای موقت کاری جهت کار در انگلستان

مربوط به متقاضیان کار انگلستان به صورت موقت و طی یک دوره کوتاه می باشد.

اخذ اقامت از راه ثبت شرکت در انگلستان

متقاضیان می توانند با ثبت شرکت در یک کشور اروپایی علاوه بر گسترش فعالیت های تجاری در کشور مزبور از مزایای متعددی از جمله اقامت کشور مورد نظر برای خود و خانواده بهره مند شوند. موسسه حقوقی توسعه گران مهر با همکاری کارشناسان خبره در رابطه با توسعه تجاری و ثبت شرکت و دریافت اقامت در اروپا فعالیت داشته و با داشتن تجاربی ارزشمند با همکاری مستمر با سازمان ها و شرکت های اروپایی و همچنین به عنوان نماینده برخی از آژانس های جذب سرمایه گذاری در اروپا جهت راه اندازی کسب و کار و انجام امور مربوط، برای متقاضیان عزیز فعالیت می نماید.

افرادی که هدف سرمایه گذاری در اروپا را دارند می توانند برای بسیاری از کشورها اقدام نمایند که در این مقاله قصد داریم سرمایه گذاری در دو کشور اروپایی را توضیح دهیم تا شما ضمن مقایسه شرایط هر کدام بتوانید تصمیم درست در این زمینه را اتخاذ نمایید.

سرمایه گذاری در کشور انگلستان

سرمایه گذاری در انگلستان به دو روش صورت می گیرد که در زیر هر دو نوع را توضیح می دهیم.
روش اول از راه طرح یک میلیون پوندی می باشد. در این روش شخص علاقمند اخذ اقامت انگلستان با نشان دادن دارایی یک میلیون پوندی در انگلستان و یا یکی از بانک های انگلیسی در دیگر کشورها ، می تواند طی پروسه کوتاه تر از یک ساله و بدون نیاز به مدرک زبان انگلیسی موفق به اخذ اقامت دائم انگلستان شود. قطعا اخذ اقامت انگلستان از این روش، بسیار مشکل است زیرا انتقال این سرمایه به انگلستان قبل از اخذ اقامت بسیار دشوار است.

در روش دوم.از روش هایی که دولت انگلستان برای اخذ اقامت دائم این کشور پیش روی متقاضیان مهاجرت به انگلستان قرار داده است،طرح سرمایه گذاری 200 هزار پوندی است.

در این راه که بسیار آسان تر از روش اول است، شخص با داشتن دو شاخص به سادگی می تواند در راستای اخذ اقامت دائم انگلستان اقدام نماید. دو موردی که برای این موضوع لازم است این است که فرد باید در این روش، نشان دهد دارایی معادل 200 هزار پوند به مدت 3 ماه در یکی از بانک های مورد تایید دولت انگلستان دارد و دوم مدرکی که نشان دهد فرد متقاضی مسلط به زبان انگلیسی می باشد که در صورت وجود داشتن این دو شاخص به فرد یک ویزای سه سال و چهار ماهه داده می شود تا فرد بتواند یک تجارت و یا کسب و کاری در کشور انگلستان راه اندازی نماید.

سوالات متداول در مورد ویزا کار انگلستان

1- افرادی که قصد کسب اقامت انگلستان را از طریق کار دارند باید چه شرایطی داشته باشند؟

فقط اشخاصی می توانند مشغول به کار در این انگلستان شوند که یک دوره تحصیلی را در این کشور گذرانده باشند و یا یک جاب آفر رسمی از این کشور داشته باشید. این فرآیند بدین گونه امکان پذیر است که ما برای شما پذیرش تحصیلی را دریافت نماییم تا شما بتوانید در انگلستان حضور داشته باشید و پس از فارغ التحصیلی بتوانید با یافتن کار، نوع ویزای خود را از دانشجویی به کاری تغییر دهید و پس از مدتی اقامت دائم خود را از انگلستان اخذ کنید.

2-  اخذ ویزا کار انگلستان از طریق دعوتنامه کاری چگونه است؟

یکی از روش های اخذ ویزای کار این است که فرد در کشور انگلستان یک دعوت نامه کاری از یک فرد دارای شرایط که دارای شرکت معتبر در انگلستان است دریافت نماید که فرد نیز باید شرایط مورد را داشته باشد.

3-  اخذ ویزا کاری انگلستان از طریق آگهی چگونه است؟

طی مراحلی که ابتدا ۳ماه در داخل کشور سپس ۳ماه در اتحادیه اروپا آگاهی شود اگر شخص مورد نظر پیدا نشود از ایران یا کشورهای دیگر نیروی کار می گیرند ، وقتی شخص در این آگهی پذیرش شد می تواند برای اخذ ویزا اقدام نماید.

4- نحوه تعیین میزان حقوق شخص متقاضی کار توسط کارفرما در کشور انگلستان چگونه است؟

کارفرما پس از آگهی شغل خود باید برای استخدام شخص متقاضی، حقوقی را در نظر بگیرد که کل هزینه های شخص و خانواده ان را در بر داشته باشد .این حقوق باید پس از کسر هزینه مالیات محاسبه گردد که آیا برای مخارج شخص مهاجرت کننده کفایت می کند یا خیر ؟

5-  فرایند اخذ ویزا کار انگلستان به روش داشتن اسپانسر( کارفرما در کشور انگلستان باید بتواند اسپانسر شود) چه مدت طول می کشد ؟

کل فرآیند اخذ ویزای کار بین ۲تا ۹ماه به طول می انجامد

6-  فرد متقاضی ویزا کار انگلستان پس از چند سال می تواند تقاضا اقامت دائم کند؟

فرد متقاضی می‌تواند پس از چند سال ( معمولا ۲تا ۵سال) تقاضای اقامت دائم کند و با قوانین امروزه این امر به سادگی مقدور می‌باشد.

7-  اخذ ویزا کار انگلستان به روش دانشجو چگونه است؟

یکی دیگر از روش هایی که می توانیم در کشور انگلستان کارفرما یافته و به صورت قانونی بتوانیم در آن کشور مشغول به کار شویم این است که به عنوان دانشجو وارد کشور انگلستان شویم و چون در طول تحصیل اجازه کار پاره وقت داریم می توانیم به محض این که شغلی آگهی شد آن را درخواست کنیم یا صبر کنیم که وقتی درسمان تمام شد از کارفرما در کشور انگلستان درخواست کار کنیم.

8- مزیت اخذ ویزا کار انگلستان به روش تحصیل در دانشگاه های این کشور چیست؟

این راه از جمله راه های بسیار خوب می باشد زیرا پس از ورود به کشور انگلستان شخص چون به عنوان دانشجو وارد کشور شده است فرصت دارد تا شغل مورد نظر خود را پیدا کند و آن را تا پس از اتمام تحصیلات خود ادامه دهد تا زمانی که بتواند از طریق این شغل اقامت کاری اخذ نموده و پس از پرداخت مالیات به مدت ۳ یا ۴ سال برای اخذ اقامت دائم اقدام نماید .

9-  چه عواملی برای گرفتن اقامت انگلستان از طریق ویزا تاسیس شرکت (ENTER PRENEAR ) امتیاز محسوب می شود ؟

اطلاع از زبان انگلیسی می تواند تا 10 امتیاز شانس شما را در مهاجرت به انگلستان افزایش دهد.
( داشتن نمره 6.5 آزمون IELTS در این قسمت مورد نیاز است).

10-  الزامات گرفتن ویزا POST- STUDYWORK کشور انگلستان چیست؟

برای گرفتن این ویزا جهت ورود و اقامت به انگلستان سابقه گرفتن مدرک تحصیلی از انگلستان و یا بودن تحت ویزای Tier 4 الزامی است.

11-  ویزا TIER 2 کشور انگلستان چیست؟

نوع ویزا (skilled worker) مهارت شغلی ، برای دریافت ویزای کاری انگلستان،داشتن پیشنهاد کاری از یک موسسه یا شرکت انگلیسی برای کارهای کوتاه یا بلند مدت در این دوره الزامی است . هم چنین شرکت های چند ملیتی واقع در انگلستان می توانند برای کارمندان خود تحت این پوشش ویزای کاری دریافت کنند. در این ویزا شما به یک اسپانسر یا تامین کننده منابع مالی، ضمن اقامت انگلستان نیاز دارید که این مقدار برابر800000 پوند برای درخواست کننده ویزا و 5300 پوند دیگر برای هر یک از همراهان وی می باشد که باید 90 روز قبل از درخواست در حسابی قرار بگیرد.

112 دیدگاه برای “ویزای کار انگلستان – کار در انگلستان

 1. رضوان ظفري گفت:

  سلام من ٣٢ سالم و هفت سال سايقه ي كار در ازمايشگاه تشخيص طبي دارم و همچنين كار با پيشترفته ترين دستگاههاي روز دنيا و كارشناسي ارشد بيوشيمي هستم ميتونم از طريق كار اقامت بگيرم

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   برای اخذ ویزای کاری انگلستان باید یک آفر کاری و یا قرارداد کاری را به سفارت ارائه دهید.

 2. احسان محمودی گفت:

  سلام من لیسانس اتاق عمل (پرستار جراحی) دارم با ۵ سال سابقه کار و ۲۹ سال سن امکان اخذه ویزای کار در انگلستان را دارم

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   برای اخذ ویزای کاری انگلستان باید افر کاری تهیه نمایید. به شما توصیه می کنیم برای اخذ ویزای کاری کشور هایی مانند آلمان، دانمارک و سوئد که برای گروه درمان فراخوان زده اند، اقدام نمایید.

 3. رضا گفت:

  با سلام
  با فرض داشتن دعوتنامه برای پست دکتری (دوساله) از یکی از دانشگاههای معتبر انگلستان:
  – برای همسر و فرزند هم همزمان با خودم میتوانند ویزا بگیرند؟
  – میتوان پس از اتمام دوره پست دکتری برای اقامت اقدام کرد؟
  – همسر بنده هم در این دوره میتوانند مسغول بکار شوند؟ با فرض داشتن آفر کاری پس از ورود به انگلستان.
  تشکر

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   امکان اخذ ویزای همزمان وجود دارد. در صورت یافتن کار نیز می توانید ویزای خود را تغییر داده و در انگلستان بمانید.

 4. سعيد گفت:

  با سلام .سوال در مورد ويزاي كار انگليس داشتم .٣٩ساله هستم و مهندس شيمي با حدود ١٢سال كار تخصصي در زمينه شيميايي .خواستم ببينم اگر چنانچه جاب آفر داشته باشم أيا از نظر قانون كار اونجا منع قانوني براي كار اين رشته وجود داره.ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد.ممنون

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   در صورت داشتن جاب آفر داشتن اخذ ویزا مشکل نخواهد داشت.

 5. میلاد احمدی گفت:

  سلام. من 26 سالمه و کارشناسی ارشد مهندسی نفت دارم. از یک شرکت معتبر نفتی با حقوق 15000 پوند ماهیانه دعوت به کار شدم و با آژانس معرف خودشون در ارتباط هستم که اقدامات لازم جهت گرفتن ویزا را انجام دهند. آیا ویزای کاری میتونم بگیرم؟ چه مدت طول می کشد؟ چون شرکت اعلام کرده که تا 5 نوامبر باید لندن باشی.

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   بله، با آفر کاری می توانید ویزای کاری انگلستان را دریافت نمایید. در حال حاضر با توجه به شرایط پیش آمده شرایط پیش آمده باید منتظر باز شدن سفارت شد.

 6. نسترن گفت:

  با سلام …
  خانم 27 ساله هستم و کارشناس رشته اتاق عمل…
  در صورت داشتن دعوت نامه ی رسمی کاری با درآمد سالانه حدود 150000 پوند در سال شانس گرفتن ویزای کار برای انگلستان رو دارم آیا ؟!
  ارائه مدرک زبان برای سفارت حتمی هست ؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   بله، برای اخذ ویزا مدرک زبان انگلیسی الزامی است.

 7. محمد جواد گهر گفت:

  با سلام بنده 33 سال دارم مدرک کارشناسی ارشد در رشته شیمی فیزیک و 7سال و چند ماه سابقه کار در پتروشیمی دارم .به نظر شما چطور اقدام به مهاجرت برای انگلیس یا اروپا کنم.ایا شرایطش رو دارم؟ممنون از مطالب خوبتون

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   برای کار در انگلیس باید قرارداد کاری ارائه دهید. شرایط شما برای اخذ ویزای جاب سیکر آلمان مناسب است. برای اخذ ویزای جاب سیکر آلمان باید به زبان آلمانی مسلط باشید.

 8. روشنك عادليان گفت:

  سلام من ٤٤سالمه ليسانس مامايي هستم با تقريبا٨سال سابقه بيمه و ٥سال سابقه كار در كشور كويت و مسلط بزبان انگليسي ايا با توجه به سنم شانسي براي اخذ ويزاي كار از كشور انگليس يا ساير كشورهاي اروپايي يا كانادا رو دارم

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   برای اخذ ویزای کاری اکثر کشور ها مانند انگلیس، آلمان، کانادا و غیره باید شرایط سنی مناسبی داشته باشید. به شما توصیه می کنیم برای اخذ ویزای کاری گروه درمان کشور سوئد اقدام نمایید.

 9. ایدا گفت:

  سلام.من ۲۷ سالمه.کارشناسی مدیریت دارم. ۶سال سابقه کار در حرفه ارایشگری دارم و مدرکش هم دارم،فقط از بیمه و حقوق مدرکی ندارم.الان هم نیروی ازاد اموزش و مرورش هستم.۳سال سابقه کاری دارم و برام ۸ماه بیمه رد شده ایا میتوتم از طریق ویزا کار اقدام به مهاحرت به کشور انگلیس بکنم یا نه؟ ممنون از شما

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   اقامت کاری در انگلستان یکی از روش های مهاجرت به این کشور است. در صورت داشتن قرارداد کاری امکان اقدام برای شما وجود دارد.

 10. م ح گفت:

  درود.اگر برای کسی ویزای کار از انگلستان بیاد،برای ورود ب انگلیس و زندگی حتما باید اونجا تحصیل رو شروع کنه؟یا میشه فقط ب وسیلیه همون ویزای کار رفت اونجا؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و احترام
   خیر، با اخذ ویزای کاری انگلستان اجباری برای تحصیل شما نیست.

 11. saeed tavana گفت:

  سلام
  من ۲۸سالمه از یک شرکت معتبر در انگلستان پیشنهاد کاری بفرستن میتونم ویزای کاری بگیرم ؟
  در ضمن زبان بلد نیستم ثابقه کاری هم ندارم
  ولی از اقوام درجه دو در انگلیس دارم

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   در صورت داشتن قرارداد کاری، دریافت ویزای کاری شانس بیشتری دارید. در نظر داشته باشید برای سفارت انگلستان ارائه مدرک زبان الزامی است.

 12. آرش گفت:

  سلام
  33 ساله هستم
  12 سال سابقه کار دارم
  6 سال حسابدار
  5 سال برنامه نویس
  2 سال طراح و توسعه نرم افزار
  در حال حاضر دانشجوی ارشد روان شناسی هستم
  نظر به مهاجرت به لندن دارم
  از چه طریق اقدام کنم ؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   برای اخذ ویزای کاری انگلستان مدرک زبان انگلیسی و قرارداد کاری الزامی است.

 13. امین باقرلو گفت:

  سلام
  ممنون از اطلاعاتتون من کارم نجاری حرفه ای خراطی هستش ielts دارم و برادرم هم اقامت انگلستان رو داره و اونجا 6 7 سالی هست که مشغول به کاره البته تو یک زمینه شغلی دیگه
  میخواستم محبت کنید و راهنماییم بفرمایید که بهترین راه با شرایط من برای رفتن به انگلستان چیه؟
  ممنون

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   از طریق برادر خود می توانید یک پیشنهاد شغلی و یا قرارداد کاری به سفارت ارائه دهید و ویزای کاری کشور انگلستان را دریافت نمایید.

 14. Mehrdad گفت:

  سلام وقت بخیر
  من با حضور در کشور بلغارستان مدرک ارشد MBA اخذ کرده ام که double degree بوده و بطور همزمان یک مدرک ارشد دیگر از دانشگاه کاردیف انگلستان هم برای من صادر شده است.
  بهترین راه برای اخذ ویزای شغلی از نظر شما چییست؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و احترام
   برای اخذ ویزای کاری بهترین روش ارائه آفر کاری و قرار داد کاری به سفارت انگلستان است.

 15. نگار گفت:

  سلام من لیسانس هوشبری دارم،و دو سال سابقه کار،۲۷ سالمه چه جوری میتونم ویزای کاری بگیرم ؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   برای اخذ ویزای کاری انگلستان در ابتدا نیاز به تایید مدارک تحصیلی خود دارید و سپس می بایست یک قرار داد کاری و مدرک زبان ارائه دهید.

 16. رزیتا کاشف گفت:

  سلام من فوق روان شناسی هستم و۵۰ سال دارم می توانم از طریق ویزای تحصیل اقدام کنم؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   به شما توصیه می کنیم جهت اخذ ویزای تحصیلی انگلستان شرایط سنی مناسب تری را داشته باشید.

 17. هادی گفت:

  با سلام. 31 ساله هستم و ارشد مهندسی شیمی دارم. 1.5 سال در ایران و فعلا 5 ماه در ترکیه هر دو در زمینه رنگ سازی مشغول به کار هستم.
  ایا گرفتن جاب افر در انگلیس از طریق شما امکان پذیر هست؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و احترام
   موسسه ما در زمینه کاریابی انگلستان فعالیتی انجام نمی دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *