کار در انگلستان همواره متقاضیان بسیاری دارد، زیرا این کشور از لحاظ اقتصادی دارای روالی رو به رشد است و فرصت‌های شغلی بسیار مناسبی نیز در آن یافت می‌شود. برای اینکه موفق به دریافت ویزای کار انگلستان شوید، باید از کارفرمایی در انگلستان دارای پیشنهاد شغلی باشید یا از دانشگاه‌های این کشور فارغ‌التحصیل شده باشید. شرایط و مدارک لازم جهت اخذ ویزا و نحوه دریافت پیشنهاد شغلی مناسب با رشته شما، در این مقاله به صورت کامل بررسی شده است. همچنین شایان ذکر است که بدانید، کار در کشور انگلستان می‌تواند به آسانی موجب اخذ اقامت دائم برای شما شود.

شرایط کار در انگلستان چیست؟

شرایط کار در انگلستان چیست؟

اخذ ویزای کار در کشور انگلستان از چندین راه صورت می گیرد یکی از روش های اخذ ویزای کار این است که فرد در کشور انگلستان یک دعوت نامه کاری از یک فرد دارای شرایط که دارای شرکت معتبر در انگلستان است دریافت نماید که فرد نیز باید شرایط مورد را داشته باشد. یکی دیگر از شرایط لازم پذیرفته شدن برای ویزای کار این است که در آگهی پذیرفته شوید، که طی مراحلی که ابتدا ۳ماه در داخل کشور سپس ۳ماه در اتحادیه اروپا آگاهی شود اگر شخص مورد نظر پیدا نشود از ایران یا کشورهای دیگر نیروی کار می گیرند ، وقتی شخص در این آگهی پذیرش شد می تواند برای اخذ ویزا اقدام نماید.

پیدا کردن کار فرما در اروپا شرایط خاصی دارد که در ادامه مطالب به طور کامل بررسی خواهیم کرد و کارفرما پس از آگهی شغل خود باید برای استخدام شخص متقاضی، حقوقی را در نظر بگیرد که کل هزینه های شخص و خانواده ان را در بر داشته باشد .این حقوق باید پس از کسر هزینه مالیات محاسبه گردد که آیا برای مخارج شخص مهاجرت کننده کفایت می کند یا خیر ؟

در نتیجه اگر توجه فرمودید اخذ ویزای کار در کشور انگلستان امری حقوقی است که باید مراحل قانونی و حقوقی آن سپری گردد. در اصطلاح شخص کارفرما در کشور انگلستان باید بتواند اسپانسر شود. در کل اقدام برای ویزای کار بدون داشتن اسپانسر معمولاً امری دشوار است . مراقب باشید اشخاص کلاهبردار ادعا می کنند که می توانند در مدت کم ویزای کار برای شما اخذ کنند ،این ها از میل زیاد اشخاص در باب کار در انگلستان استفاده می کنند ، اول از فرد سوال کنید تا به حال از کشور خارج شده که حال بخواهد کار شما را انجام دهد ، باور کنید بسیاری از این دفتر مهاجرتی در کشور ما دارای مشاورینی هستند که نه تنها اصلا با درس حقوق بین الملل خصوصی آشنا نیستند بلکه تا کنون پا از ایران بیرون نگذارده اند .

چنانچه تمایل دارید از این روش اقدام کنید کل فرآیند اخذ ویزای کار بین ۲تا ۹ماه به طول می انجامد که فرد متقاضی می‌تواند پس از چند سال ( معمولا ۲تا ۵سال) تقاضای اقامت دائم کند و با قوانین امروزه این امر به سادگی مقدور می‌باشد.
یکی دیگر از راه های اخذ ویزای کار، اخذ ویزا از طریق مهارت یا تخصص می باشد که در برخی از کشور ها مانند استرالیا ،کانادا و دانمارک امکان پذیر می باشد .

کار در انگلستان

کار در انگلستان

پروسه این ویزا در اغلب کشورها بسیار زمانبر است و بهترین کشوری که الان می توان برای آن اقدام نمود کشور دانمارک است که یک پروسه ۷تا ۹ماهه دارد. البته نام ویزای کار دانمارک که مشهور به ویزای گرین کارت دانمارک شده است ویزای GR1 می‌باشد.
در رابطه با کشور انگلستان و کار در آن سوالات زیادی از ما می شود که ما سعی نموده ایم با توضیحاتی که به مشاورین داده ایم حتی الامکان این شبهات را مرتفع کنیم و شما می‌توانید در خصوص نحوه کار در انگلستان از ما سوالات خود را بپرسید و ما با کمال میل پاسخ می‌دهیم البته اگر بضاعت علمی یاری کند. تنها نکته ای که در در نهایت جهت اخذ و یافتن کار در انگلستان به نظر می رسد این است که هرچند فرآیند اخذ ویزای کار در انگلستان اندکی دشوار می باشد اما راه هایی برای اخذ آن وجود دارد.

یکی دیگر از روش هایی که می توانیم در کشور انگلستان کارفرما یافته و به صورت قانونی بتوانیم در آن کشور مشغول به کار شویم این است که به عنوان دانشجو وارد کشور انگلستان شویم و چون در طول تحصیل اجازه کار پاره وقت داریم می توانیم به محض این که شغلی آگهی شد آن را درخواست کنیم یا صبر کنیم که وقتی درسمان تمام شد از کارفرما در کشور انگلستان درخواست کار کنیم ،این راه از جمله راه های بسیار خوب می باشد زیرا پس از ورود به کشور انگلستان شخص چون به عنوان دانشجو وارد کشور شده است فرصت دارد تا شغل مورد نظر خود را پیدا کند و آن را تا پس از اتمام تحصیلات خود ادامه دهد تا زمانی که بتواند از طریق این شغل اقامت کاری اخذ نموده و پس از پرداخت مالیات به مدت ۳ یا ۴ سال برای اخذ اقامت دائم اقدام نماید .در انتها راه های دیگری نیز برای ورود به کشور انگلستان نیز وجود دارد که در این مقاله مختصر نمی گنجد.

نکته ی مهمی که می توان به آن اشاره کرد این است که افرادی که به تحصیل در انگلستان پرداخته‌اند، می توانند پس از فارغ التحصیلی خود در انگلستان با مبلغ 50000 پوند در انگلستان سرمایه گذاری کنند و اقامت انگلستان را در مدت زمان کمی دریافت نمایند.

به طور کلی در سیستم جدید ویزاهای انگلستان موسوم به point-based system، ویزاهای اقامت انگلستان به دسته های زیر تقسیم می شوند :

1) ویزای Tier 1 که به 3 دسته اصلی تقسیم می شود

1-1) INVESTOR سرمایه گذاری انگلستان

اخذ این نوع اقامت، مربوط به افرادی است که معادل یک میلیون پوند نقدینگی در کشور خود دارند و می توانند با انتقال آن به خاک انگلستان اقامت را اخذ نمایند.
متقاضی می بایست، مبلغ 750 هزار پوند از این دارایی را پنج سال بدون اجازه برداشت در یکی از بانک ها و یا موسسات مالی انگلستان ذخیره نماید و در ازای آن اقامت پنج ساله دریافت نماید. هم چنین می توانند با 250 هزار پوند بقیه به خرید ملک یا راه اندازی فعالیت تجاری بپردازند.

در نهایت بعد از این دوره 5 ساله متقاضیان می توانند برای اخذ پاسپورت انگلستان اقدام نمایند.

2-1) ENTRE PRENEAR : ( ویزایی برای تاسیس شرکت در انگلستان )

نحوه ارزیابی صلاحیت متقاضیان گرفتن این ویزا در انگلستان بوسیلهself assessment points calculator و تکمیل فرم تقاضای شما و اطلاعات شخصی شما صورت می گیرد.
برای گرفتن این ویزای انگلستان می بایست 200 هزار پوند را برای شروع یک فعالیت اقتصادی در انگلستان در یکی از شرکت های تحت نظارت financial service authority) FSA) در گردش باشد. اطلاع از زبان انگلیسی می تواند تا 10 امتیاز شانس شما را در مهاجرت به انگلستان افزایش دهد.

( داشتن نمره 6.5 آزمون IELTS در این قسمت مورد نیاز است).
عوامل دیگری نیز در گرفتن امتیاز مورد نیاز جهت مهاجرت به انگلستان از طریق این ویزا ضروری است که با کمک مشاورین حقوقی موسسه اقامت موقت یا دائم در انگلستان به سادگی قابل دسترس می باشد.

3-1) POST-STUDY WORK

برای گرفتن این ویزا جهت ورود و اقامت به انگلستان سابقه گرفتن مدرک تحصیلی از انگلستان و یا بودن تحت ویزای Tier 4 الزامی است.
هم چنین در این ویزا نیز موارد بسیار ضروری درخواست می شود که شرح کامل آن نیز به تفضیل گفته خواهد شد.

2) ویزای TIER 2: نوع ویزا (skilled worker) مهارت شغلی

برای مهاجرت به انگلستان و دریافت ویزای کاری، داشتن پیشنهاد کاری از یک موسسه یا شرکت انگلیسی برای کارهای کوتاه یا بلند مدت در این دوره الزامی است . هم چنین شرکت های چند ملیتی واقع در انگلستان می توانند برای کارمندان خود تحت این پوشش ویزای کاری دریافت کنند. این دسته همچنین شامل رهبران مذهبی و ورزشکاران حرفه ای نیز می باشد که می توانند برای اقامت انگلستان اقدام کنند.

در این ویزا شما به یک اسپانسر یا تامین کننده منابع مالی، ضمن اقامت انگلستان نیاز دارید که این مقدار برابر800000 پوند برای درخواست کننده ویزا و 5300 پوند دیگر برای هر یک از همراهان وی می باشد که باید 90 روز قبل از درخواست در حسابی قرار بگیرد.
بیشترین امتیازات ویزای کاری انگلستان مربوط به پیشنهاد شغلی شما در انگلستان است که تا 50 امتیاز شما را پوشش می دهد و حداقل ساعت کاری 30 ساعت در هفته است.

درآمد آینده شما و مدارک تحصیلی و مدارک زبان انگلیسی نیز در گرفتن ویزای TIER 2جهت اقامت در انگلستان موثر می باشد. اطلاعات مربوط به اعضای جوامع مذهبی و ورزشکاران و انتقال کارمندان شرکت چند ملیتی به انگلستان نیز به طور کامل توسط مشاوران مهاجرت به انگلستان موسسه توسعه گران مهر به شما داده می شود.

با توجه به قوانین مهاجرتی کشور انگلستان،بیشتر شرکت های این کشور فقط در صورتی به متخصصین و دانش آموختگان پیشنهاد شغلی ارائه می دهند که ایشان مجوز ورود و حق کار را در این کشور دارا باشند، در صورتی که بیشتر درخواست کنندگان، هنوز مجوز ورود به کشور انگلستان را دریافت نکرده اند؛ بنابراین با شرایط موجود شانس دریافت ویزای کار کشور انگلستان فقط برای افرادی موجود است که در مراکز عالی و دانشگاه های انگلستان تحصیل کرده اند و اجازه ی کار در این کشور را دارا باشند بنابراین اخذ ویزای کاری انگلستان منوط به اتمام دوره ی تحصیلی در این کشور می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر جهت دریافت اقامت تحصیلی و کاری کشور انگلستان با وکلای مهاجرت مؤسسه حقوقی توسعه گران مهر تماس حاصل فرمایید.

3) ویزای Tier 3

مربوط به کارهای موقت و علاقمندان به مهاجرت کاری انگلستان و به صورت موقت می باشد.

4) ویزای Tier 4

ویزای دانشجویی انگلستان است که اطلاعات مربوط به آن در صفحه تحصیل در انگلستان به طور کامل آمده است.

5) Tier 5ویزای موقت کاری جهت کار در انگلستان

مربوط به متقاضیان کار انگلستان به صورت موقت و طی یک دوره کوتاه می باشد.

اخذ اقامت از راه ثبت شرکت در انگلستان

اخذ اقامت از راه ثبت شرکت در انگلستان

متقاضیان می توانند با ثبت شرکت در یک کشور اروپایی علاوه بر گسترش فعالیت های تجاری در کشور مزبور از مزایای متعددی از جمله اقامت کشور مورد نظر برای خود و خانواده بهره مند شوند. موسسه حقوقی توسعه گران مهر با همکاری کارشناسان خبره در رابطه با توسعه تجاری و ثبت شرکت و دریافت اقامت در اروپا فعالیت داشته و با داشتن تجاربی ارزشمند با همکاری مستمر با سازمان ها و شرکت های اروپایی و همچنین به عنوان نماینده برخی از آژانس های جذب سرمایه گذاری در اروپا جهت راه اندازی کسب و کار و انجام امور مربوط، برای متقاضیان عزیز فعالیت می نماید.

افرادی که هدف سرمایه گذاری در اروپا را دارند می توانند برای بسیاری از کشورها اقدام نمایند که در این مقاله قصد داریم سرمایه گذاری در دو کشور اروپایی را توضیح دهیم تا شما ضمن مقایسه شرایط هر کدام بتوانید تصمیم درست در این زمینه را اتخاذ نمایید.

سرمایه گذاری در کشور انگلستان

سرمایه گذاری در کشور انگلستان

سرمایه گذاری در انگلستان به دو روش صورت می گیرد که در زیر هر دو نوع را توضیح می دهیم.
روش اول از راه طرح یک میلیون پوندی می باشد. در این روش شخص علاقمند اخذ اقامت انگلستان با نشان دادن دارایی یک میلیون پوندی در انگلستان و یا یکی از بانک های انگلیسی در دیگر کشورها ، می تواند طی پروسه کوتاه تر از یک ساله و بدون نیاز به مدرک زبان انگلیسی موفق به اخذ اقامت دائم انگلستان شود. قطعا اخذ اقامت انگلستان از این روش، بسیار مشکل است زیرا انتقال این سرمایه به انگلستان قبل از اخذ اقامت بسیار دشوار است.

در روش دوم.از روش هایی که دولت انگلستان برای اخذ اقامت دائم این کشور پیش روی متقاضیان مهاجرت به انگلستان قرار داده است،طرح سرمایه گذاری 200 هزار پوندی است.

در این راه که بسیار آسان تر از روش اول است، شخص با داشتن دو شاخص به سادگی می تواند در راستای اخذ اقامت دائم انگلستان اقدام نماید. دو موردی که برای این موضوع لازم است این است که فرد باید در این روش، نشان دهد دارایی معادل 200 هزار پوند به مدت 3 ماه در یکی از بانک های مورد تایید دولت انگلستان دارد و دوم مدرکی که نشان دهد فرد متقاضی مسلط به زبان انگلیسی می باشد که در صورت وجود داشتن این دو شاخص به فرد یک ویزای سه سال و چهار ماهه داده می شود تا فرد بتواند یک تجارت و یا کسب و کاری در کشور انگلستان راه اندازی نماید.

کار در انگلستان چگونه است؟

کار در انگلستان چگونه است؟

در بریتانیا میانگین هفته کاری از دوشنبه تا جمعه از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر است. ساعات کار باید در قرارداد کاری شما مشخص شود و تا زمانی که شما انتخاب نکنید، نباید بیش از 48 ساعت در هفته کار کنید. همه کارمندان همچنین حق قانونی درخواست شیوه های کاری انعطاف پذیر و پاره وقت را دارند.

کارگران بزرگسال حداقل از یک روز مرخصی در هفته، چهار هفته مرخصی سالانه با حقوق، دستمزد استعلاجی، مرخصی زایمان و مرخصی پدری برخوردارند. کارفرمایان طبق قانون ملزم نیستند روزهای کاری را در تعطیلات رسمی مجاز کنند، اگرچه بسیاری، این مسئله را رعایت می کنند. در انگلستان و ولز سالانه 8 روز تعطیلات رسمی، 9 روز در اسکاتلند و 10 روز در ایرلند شمالی وجود دارد.

در انگلستان، اگر 16 تا 24 سال سن دارید، حق دریافت حداقل دستمزد ملی (NMW) را دارید. از آوریل 2020، برای کارگران 21 تا 24 ساله، نرخ ساعتی 8.20 پوند تعیین شده است. برای افراد 18 تا 20 ساله کمی کمتر بوده و حدود 6.45 پوند است. اگر شما کار می کنید و 25 سال یا بیشتر دارید و در سال اول کارآموزی خود نیستید، حداقل حدود 8.72 پوند بر اساس دستمزد ملی زندگی دولتی (NLW) برخوردار هستید.

بهترین راه برای پیدا کردن شغل مناسب و یا اقدام برای مهاجرت کاری به انگلستان بهتر است تا یک وکیل مهاجرت به انگلستان استخدام کنید تا بهترین تصمیم را در این زمینه بگیرید که ما در موسسه مهاجرتی اصطهباناتی بهترین وکلای مهاجرت به انگلستان را در اختیار داریم و شما میتوانید بدون هیچ نگرانی کار خود را به ما بسپارید.

سوالات متداول در مورد کار در انگلستان

افرادی که قصد مهاجرت به انگلستان از طریق کار را دارند، می‌توانند پاسخ دیگر سوالات خود را در این زمینه، در بخش زیر بیابند.

افرادی که قصد کسب اقامت انگلستان را از طریق کار دارند باید چه شرایطی داشته باشند؟

فقط اشخاصی می توانند مشغول به کار در این انگلستان شوند که یک دوره تحصیلی را در این کشور گذرانده باشند و یا یک جاب آفر رسمی از این کشور داشته باشید. این فرآیند بدین گونه امکان پذیر است که ما برای شما پذیرش تحصیلی را دریافت نماییم تا شما بتوانید در انگلستان حضور داشته باشید و پس از فارغ التحصیلی بتوانید با یافتن کار، نوع ویزای خود را از دانشجویی به کاری تغییر دهید و پس از مدتی اقامت دائم خود را از انگلستان اخذ کنید.

اخذ ویزا کار انگلستان از طریق دعوتنامه کاری چگونه است؟

یکی از روش های اخذ ویزای کار این است که فرد در کشور انگلستان یک دعوت نامه کاری از یک فرد دارای شرایط که دارای شرکت معتبر در انگلستان است دریافت نماید که فرد نیز باید شرایط مورد را داشته باشد.

اخذ ویزا کاری انگلستان از طریق آگهی چگونه است؟

طی مراحلی که ابتدا ۳ماه در داخل کشور سپس ۳ماه در اتحادیه اروپا آگاهی شود اگر شخص مورد نظر پیدا نشود از ایران یا کشورهای دیگر نیروی کار می گیرند ، وقتی شخص در این آگهی پذیرش شد می تواند برای اخذ ویزا اقدام نماید.

نحوه تعیین میزان حقوق شخص متقاضی کار توسط کارفرما در کشور انگلستان چگونه است؟

کارفرما پس از آگهی شغل خود باید برای استخدام شخص متقاضی، حقوقی را در نظر بگیرد که کل هزینه های شخص و خانواده ان را در بر داشته باشد .این حقوق باید پس از کسر هزینه مالیات محاسبه گردد که آیا برای مخارج شخص مهاجرت کننده کفایت می کند یا خیر ؟

فرایند اخذ ویزا کار انگلستان به روش داشتن اسپانسر( کارفرما در کشور انگلستان باید بتواند اسپانسر شود) چه مدت طول می کشد ؟

کل فرآیند اخذ ویزای کار بین ۲تا ۹ماه به طول می انجامد

فرد متقاضی ویزا کار انگلستان پس از چند سال می تواند تقاضا اقامت دائم کند؟

فرد متقاضی می‌تواند پس از چند سال ( معمولا ۲تا ۵سال) تقاضای اقامت دائم کند و با قوانین امروزه این امر به سادگی مقدور می‌باشد.

اخذ ویزا کار انگلستان به روش دانشجو چگونه است؟

یکی دیگر از روش هایی که می توانیم در کشور انگلستان کارفرما یافته و به صورت قانونی بتوانیم در آن کشور مشغول به کار شویم این است که به عنوان دانشجو وارد کشور انگلستان شویم و چون در طول تحصیل اجازه کار پاره وقت داریم می توانیم به محض این که شغلی آگهی شد آن را درخواست کنیم یا صبر کنیم که وقتی درسمان تمام شد از کارفرما در کشور انگلستان درخواست کار کنیم.

مزیت اخذ ویزا کار انگلستان به روش تحصیل در دانشگاه های این کشور چیست؟

این راه از جمله راه های بسیار خوب می باشد زیرا پس از ورود به کشور انگلستان شخص چون به عنوان دانشجو وارد کشور شده است فرصت دارد تا شغل مورد نظر خود را پیدا کند و آن را تا پس از اتمام تحصیلات خود ادامه دهد تا زمانی که بتواند از طریق این شغل اقامت کاری اخذ نموده و پس از پرداخت مالیات به مدت ۳ یا ۴ سال برای اخذ اقامت دائم اقدام نماید .

چه عواملی برای گرفتن اقامت انگلستان از طریق ویزا تاسیس شرکت (ENTER PRENEAR ) امتیاز محسوب می شود ؟

اطلاع از زبان انگلیسی می تواند تا 10 امتیاز شانس شما را در مهاجرت به انگلستان افزایش دهد.
( داشتن نمره 6.5 آزمون IELTS در این قسمت مورد نیاز است).

الزامات گرفتن ویزا POST- STUDYWORK کشور انگلستان چیست؟

برای گرفتن این ویزا جهت ورود و اقامت به انگلستان سابقه گرفتن مدرک تحصیلی از انگلستان و یا بودن تحت ویزای Tier 4 الزامی است.

ویزا TIER 2 کشور انگلستان چیست؟

نوع ویزا (skilled worker) مهارت شغلی ، برای دریافت ویزای کاری انگلستان،داشتن پیشنهاد کاری از یک موسسه یا شرکت انگلیسی برای کارهای کوتاه یا بلند مدت در این دوره الزامی است . هم چنین شرکت های چند ملیتی واقع در انگلستان می توانند برای کارمندان خود تحت این پوشش ویزای کاری دریافت کنند. در این ویزا شما به یک اسپانسر یا تامین کننده منابع مالی، ضمن اقامت انگلستان نیاز دارید که این مقدار برابر800000 پوند برای درخواست کننده ویزا و 5300 پوند دیگر برای هر یک از همراهان وی می باشد که باید 90 روز قبل از درخواست در حسابی قرار بگیرد.

5/5 - (2 امتیاز)

114 دیدگاه برای “کار در انگلستان 2023

 1. حمید گفت:

  سلام. من آفر کار برنامه نویسی از کشور انگلیس دارم. میخواستم بدونم شما کارهای ویزای کار انگلیس رو هم انجام میدین؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   بله، با توجه به دارا بودن قرارداد کاری، موسسه ما در پروسه دریافت ویزای کاری انگلستان در کنار شما خواهد بود.

 2. هادی گفت:

  با سلام. 31 ساله هستم و ارشد مهندسی شیمی دارم. 1.5 سال در ایران و فعلا 5 ماه در ترکیه هر دو در زمینه رنگ سازی مشغول به کار هستم.
  ایا گرفتن جاب افر در انگلیس از طریق شما امکان پذیر هست؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و احترام
   موسسه ما در زمینه کاریابی انگلستان فعالیتی انجام نمی دهد.

 3. رزیتا کاشف گفت:

  سلام من فوق روان شناسی هستم و۵۰ سال دارم می توانم از طریق ویزای تحصیل اقدام کنم؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   به شما توصیه می کنیم جهت اخذ ویزای تحصیلی انگلستان شرایط سنی مناسب تری را داشته باشید.

 4. نگار گفت:

  سلام من لیسانس هوشبری دارم،و دو سال سابقه کار،۲۷ سالمه چه جوری میتونم ویزای کاری بگیرم ؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   برای اخذ ویزای کاری انگلستان در ابتدا نیاز به تایید مدارک تحصیلی خود دارید و سپس می بایست یک قرار داد کاری و مدرک زبان ارائه دهید.

 5. Mehrdad گفت:

  سلام وقت بخیر
  من با حضور در کشور بلغارستان مدرک ارشد MBA اخذ کرده ام که double degree بوده و بطور همزمان یک مدرک ارشد دیگر از دانشگاه کاردیف انگلستان هم برای من صادر شده است.
  بهترین راه برای اخذ ویزای شغلی از نظر شما چییست؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و احترام
   برای اخذ ویزای کاری بهترین روش ارائه آفر کاری و قرار داد کاری به سفارت انگلستان است.

 6. امین باقرلو گفت:

  سلام
  ممنون از اطلاعاتتون من کارم نجاری حرفه ای خراطی هستش ielts دارم و برادرم هم اقامت انگلستان رو داره و اونجا 6 7 سالی هست که مشغول به کاره البته تو یک زمینه شغلی دیگه
  میخواستم محبت کنید و راهنماییم بفرمایید که بهترین راه با شرایط من برای رفتن به انگلستان چیه؟
  ممنون

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   از طریق برادر خود می توانید یک پیشنهاد شغلی و یا قرارداد کاری به سفارت ارائه دهید و ویزای کاری کشور انگلستان را دریافت نمایید.

 7. آرش گفت:

  سلام
  33 ساله هستم
  12 سال سابقه کار دارم
  6 سال حسابدار
  5 سال برنامه نویس
  2 سال طراح و توسعه نرم افزار
  در حال حاضر دانشجوی ارشد روان شناسی هستم
  نظر به مهاجرت به لندن دارم
  از چه طریق اقدام کنم ؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   برای اخذ ویزای کاری انگلستان مدرک زبان انگلیسی و قرارداد کاری الزامی است.

 8. saeed tavana گفت:

  سلام
  من ۲۸سالمه از یک شرکت معتبر در انگلستان پیشنهاد کاری بفرستن میتونم ویزای کاری بگیرم ؟
  در ضمن زبان بلد نیستم ثابقه کاری هم ندارم
  ولی از اقوام درجه دو در انگلیس دارم

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   در صورت داشتن قرارداد کاری، دریافت ویزای کاری شانس بیشتری دارید. در نظر داشته باشید برای سفارت انگلستان ارائه مدرک زبان الزامی است.

 9. م ح گفت:

  درود.اگر برای کسی ویزای کار از انگلستان بیاد،برای ورود ب انگلیس و زندگی حتما باید اونجا تحصیل رو شروع کنه؟یا میشه فقط ب وسیلیه همون ویزای کار رفت اونجا؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و احترام
   خیر، با اخذ ویزای کاری انگلستان اجباری برای تحصیل شما نیست.

 10. ایدا گفت:

  سلام.من ۲۷ سالمه.کارشناسی مدیریت دارم. ۶سال سابقه کار در حرفه ارایشگری دارم و مدرکش هم دارم،فقط از بیمه و حقوق مدرکی ندارم.الان هم نیروی ازاد اموزش و مرورش هستم.۳سال سابقه کاری دارم و برام ۸ماه بیمه رد شده ایا میتوتم از طریق ویزا کار اقدام به مهاحرت به کشور انگلیس بکنم یا نه؟ ممنون از شما

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   اقامت کاری در انگلستان یکی از روش های مهاجرت به این کشور است. در صورت داشتن قرارداد کاری امکان اقدام برای شما وجود دارد.

 11. روشنك عادليان گفت:

  سلام من ٤٤سالمه ليسانس مامايي هستم با تقريبا٨سال سابقه بيمه و ٥سال سابقه كار در كشور كويت و مسلط بزبان انگليسي ايا با توجه به سنم شانسي براي اخذ ويزاي كار از كشور انگليس يا ساير كشورهاي اروپايي يا كانادا رو دارم

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   برای اخذ ویزای کاری اکثر کشور ها مانند انگلیس، آلمان، کانادا و غیره باید شرایط سنی مناسبی داشته باشید. به شما توصیه می کنیم برای اخذ ویزای کاری گروه درمان کشور سوئد اقدام نمایید.

 12. محمد جواد گهر گفت:

  با سلام بنده 33 سال دارم مدرک کارشناسی ارشد در رشته شیمی فیزیک و 7سال و چند ماه سابقه کار در پتروشیمی دارم .به نظر شما چطور اقدام به مهاجرت برای انگلیس یا اروپا کنم.ایا شرایطش رو دارم؟ممنون از مطالب خوبتون

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   برای کار در انگلیس باید قرارداد کاری ارائه دهید. شرایط شما برای اخذ ویزای جاب سیکر آلمان مناسب است. برای اخذ ویزای جاب سیکر آلمان باید به زبان آلمانی مسلط باشید.

 13. نسترن گفت:

  با سلام …
  خانم 27 ساله هستم و کارشناس رشته اتاق عمل…
  در صورت داشتن دعوت نامه ی رسمی کاری با درآمد سالانه حدود 150000 پوند در سال شانس گرفتن ویزای کار برای انگلستان رو دارم آیا ؟!
  ارائه مدرک زبان برای سفارت حتمی هست ؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   بله، برای اخذ ویزا مدرک زبان انگلیسی الزامی است.

 14. میلاد احمدی گفت:

  سلام. من 26 سالمه و کارشناسی ارشد مهندسی نفت دارم. از یک شرکت معتبر نفتی با حقوق 15000 پوند ماهیانه دعوت به کار شدم و با آژانس معرف خودشون در ارتباط هستم که اقدامات لازم جهت گرفتن ویزا را انجام دهند. آیا ویزای کاری میتونم بگیرم؟ چه مدت طول می کشد؟ چون شرکت اعلام کرده که تا 5 نوامبر باید لندن باشی.

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   بله، با آفر کاری می توانید ویزای کاری انگلستان را دریافت نمایید. در حال حاضر با توجه به شرایط پیش آمده شرایط پیش آمده باید منتظر باز شدن سفارت شد.

 15. سعيد گفت:

  با سلام .سوال در مورد ويزاي كار انگليس داشتم .٣٩ساله هستم و مهندس شيمي با حدود ١٢سال كار تخصصي در زمينه شيميايي .خواستم ببينم اگر چنانچه جاب آفر داشته باشم أيا از نظر قانون كار اونجا منع قانوني براي كار اين رشته وجود داره.ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد.ممنون

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   در صورت داشتن جاب آفر داشتن اخذ ویزا مشکل نخواهد داشت.

 16. رضا گفت:

  با سلام
  با فرض داشتن دعوتنامه برای پست دکتری (دوساله) از یکی از دانشگاههای معتبر انگلستان:
  – برای همسر و فرزند هم همزمان با خودم میتوانند ویزا بگیرند؟
  – میتوان پس از اتمام دوره پست دکتری برای اقامت اقدام کرد؟
  – همسر بنده هم در این دوره میتوانند مسغول بکار شوند؟ با فرض داشتن آفر کاری پس از ورود به انگلستان.
  تشکر

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   امکان اخذ ویزای همزمان وجود دارد. در صورت یافتن کار نیز می توانید ویزای خود را تغییر داده و در انگلستان بمانید.

 17. احسان محمودی گفت:

  سلام من لیسانس اتاق عمل (پرستار جراحی) دارم با ۵ سال سابقه کار و ۲۹ سال سن امکان اخذه ویزای کار در انگلستان را دارم

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   برای اخذ ویزای کاری انگلستان باید افر کاری تهیه نمایید. به شما توصیه می کنیم برای اخذ ویزای کاری کشور هایی مانند آلمان، دانمارک و سوئد که برای گروه درمان فراخوان زده اند، اقدام نمایید.

 18. رضوان ظفري گفت:

  سلام من ٣٢ سالم و هفت سال سايقه ي كار در ازمايشگاه تشخيص طبي دارم و همچنين كار با پيشترفته ترين دستگاههاي روز دنيا و كارشناسي ارشد بيوشيمي هستم ميتونم از طريق كار اقامت بگيرم

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   برای اخذ ویزای کاری انگلستان باید یک آفر کاری و یا قرارداد کاری را به سفارت ارائه دهید.

 19. آریا گفت:

  باسلام
  بنده مدرک فوق دیپلم مکانیک دارم
  نه سال هم سابقه کاری در گاز شهری رو دارم
  آیا درانگلستان ویا کشوری دیگر کار گیرم میادکه بتونم ویزای کاری بگیرم
  لطفا راهنماییم کنید

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   متاسفانه شرایط اخذ ویزای کاری انگلستان بسیار سخت است. به شما توصیه می کنیم برای اخذ ویزای جست و جوی کار آلمان اقدام نمایید که بازار کاری خوبی را نیز برای رشته تحصیلی شما دارد.

 20. بابک گفت:

  با سلام
  من ۳۱ ساله کارشناس پرستاری از دانشگاه آزاد و آیلتس ۷ آکادمیک دارم آیا مورد قبول انگلستان هست و واسه مهاجرت کاری شانس دارم؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   متاسفانه شرایط اخذ ویزای کاری انگلستان بسیار سخت تر است. به شما توصیه می کنیم کشور های دیگری را انتخاب نمایید.

 21. سپهر گفت:

  سلام
  بنده دارای فوق لیسانس برق با رزومه ۱۰ سال کار بصورت تخصصی در شرکت های نفتی رو دارم.جهت اخذ ویزای کار از انگلیس یا استرالیا چقدر شانس دارم؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   برای دریافت ویزای کار استرالیا باید در سیستم امتیاز بندی قرار بگیرید. همچنین اخذ ویزای کار انگلستان برای ایرانیان بسیار سخت است. به شما تویه می کنیم کشوری مانند آلمان را انتخاب نمایید.

 22. Gizzle گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم که من با ۲۲ سال سن و مدرک کارشناسی مکانیک با معدل ۱۸ و داشتن ielts 7.5 و فعال در زمینه برنامه نویسی کامپیوتر و طراحی وب سایت و‌ مسلط به زبان اسپانیایی و ایتالیایی و‌ترکی استانبولی کمی هم آشنا به زبان آلمانی چقدر شانس گرفتن بورسیه تحصیلی از دانشگاه های اروپایی رو دارم ضمنا بنده مربی تیر اندازی هم هستم و ۲ دوره مقام کشوری دارم
  سه سال هم سابقه کار در فروش قطعات و سیستم های تهویه دارم پیشنهاد شما چیه ؟!

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   امکان اقدام برای ویزای جاب سیکر و یا تحصیلی آلمان وجود دارد.

 23. آرمان گفت:

  سلام بنده فوق لیسانس شیمی و ۱۰ سال سابقه کار که ۷ سالش رو با شرکت خودم پیمانکاری اجرای خطوط لوله گاز رو انجام دادم و حالا متاهل و فعلا بدون فرزند هستم.الان هم تا تابستان آینده بشدت مشغول یادگیری زبان انگلیسی هستیم با همسرم.
  بفکر جور کردن کار در لندن هستم و اقامت… اگر کمکی میتونید بکنید ممنون میشم راهنمایی کنید.

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   برای دریافت ویزای کاری انگلیس باید یک آفر کاری ارائه دهید.

 24. زهرا گفت:

  سلام وقتتون بخیر من لیسانس حسابداری از دانشگاه تهران دارم مدرک حسابداران خبره انگلیس که به ACCA معروفه هم دارم. با سابقه کار سه سال. رزومه ام رو برای سایت های کاریابی آپلود کردم به نظرتون چقدر احتمالش هست با این شرایط کار پیدا کنم؟ اصلا ممکن هس؟ درضمن 24 ساله هستم

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام
   شرایط اخذ ویزای کاری از کشور انگلستان با سخت گیری های بسیاری روبرو است. ممکن است مقداری این پروسه زمان بر باشد.

 25. ثریا گفت:

  سلام و احترام
  من ۲۷ سالم و لیسانس علوم ازمایشگاهی و ارشد ژنتیک دارم و ۵سال سابقه کار مرتبط با بیمه دارم و در حال اماده نمودن ۱مقالهisi می باشم و تمام دوره های مولکولی را به همراه سرتیفیکیت انها گذرانده ام و خواهرم در لندن می باشد و همسرش ایتالیایی و اونجا کار مینمایند
  امکان گرفتن ویزای کاری لندن برای من وجود دارد؟؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام
   برای دریافت ویزای کاری انگلستان باید یک پیشنهاد شغلی ارائه دهید.

 26. مریم ارادی گفت:

  سلام
  ممنون از اطلاعات خوبتون..
  من یه سوال داشتم برای کار در اسکاتلند من مدرک تحصیلیم رو که از ایران گرفتم بعد از ترجمه رسمی باید به اداره یا کنسولگری یا .. ببرم برای مهر زدن و تایید کردن و یا فقط ترجمه رسمی کافیه؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   نظر لطف شماست.
   علاوه بر ترجمه گاها نیاز است تا مهر های وزارت امور خارجه و دادگستری نیز بر این مدارک زده شود.

 27. هیوا گفت:

  سلام. اگر کسی رو د رانگلیس داشته باشیم که کسب و کار شناخته شده و معتبر داشته باشه و حاضر باشه ما رو هم استخدام کنه، پروسه گرفتن ویزا راحت تر نمیشه؟ منظورم اینکه اگر اون ما رو معرفی و تایید کنه.

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   بله در صورتی که درخواست کار معتبر داشته باشید می توانید برای درخواست ویزا اقدام کنید. البته این مسئله به وضعیت اقامت ایشان نیز بستگی دارد.

 28. شیما حبیبی گفت:

  سلام ببخشید شما سرمایه گذاری تو لندن رو پیشنهاد میکنین یا کانادا؟ به نظرتون کدوم بهتر و انجامش سریعتر خواهد بود؟ و کانادا هم 5 سال پول رو باید بذاریم داخل بانک بمونه؟ کلا شرط سرمایه گذاری خارج از کشور اینه؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   به دلیل شرایط فعلی و منع مهاجرت به انگلستان، ما کانادا را پیشنهاد می کنیم.
   شرایط دقیق سرمایه گذاری را مشاورین موسسه اطلاع دارند و باید با خودشان تماس بگیرید.

 29. محمد شمس گفت:

  سلام
  وقت بخیر

  جهت اقدام برای گرفتن ویزای tier2 از نوع minister of religion از سفارت انگلیس آیا فقط ارائه نمره زبان برای فرد متقاضی لازم است یا همسر وی هم باید مدرک زبان داشته باشد؟

  متشکرم

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   ارائه مدرک زبان برای شخصی که به عنوان همراه وارد کشور می شود به حتم الزامی نیست و داشتن مدرک و دانش زبان انگلیسی، کمک کننده به روند اخذ ویزا است.

 30. Aren گفت:

  سلام من ۲۰ سالمه و مدرک دیپلم دارم در حال حاضر کل داراییم ۵ میلیون تومانه آیا من میتونم از طریق ویزای کار برم انگلیس میتونم کارای خدماتی حتی نظافت انجام بدم اگه بخوام برم باید چیکار کنم و هزینه اش رو هم توضیح بدین مرسی

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام برای مهاجرت از طریق ویزای کار باید یک پیشنهاد کاری از طرف یک کارفرما در انگلستان داشته باشید.

 31. الهام شهریاری گفت:

  سلام. من دارای مدرک دکتری هستم. اگر در انگلستان شرکتی بعنوان نیروی کار من را قبول کنه ویزای کار براحتی به من تعلق میگیره؟ و اینکه میتونم برای همسر و دختر ۴ ساله ام هم ویزا بگیرم؟ در ضمن انگلیسی را بلدم ولی مدرکی ندارم. آیا نداشتن مدرک میتونه مشکل ساز باشه؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   در صورتی که دعوتنامه کاری به شما تعلق بگیرد، می توانید با ارائه مدارک و شواهد، ویزای کار را دریافت کنید.
   بله ویزای همراهی خانواده تان نیز پس از ورود شما ، اعطا می شود.
   نداشتن و یا داشتن مدرک بسته به کارفرمایی است که شما را پذیرش می کند اما معمولا مقداری دانستن انگلیسی در سفارت به شما کمک خواهد کرد.

 32. ابوالفضل اکبرزاده گفت:

  با سلام ، بنده 24 سال دارم ، مدرک کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار ، سابقه کاری در شرکت های نرم افزاری هم دارم ، به نظر شما شرایط بنده برای اخذ ویزای کاری مساعد هست ؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   بله در صورتی که بتوانید رزومه کاری قوی و مدارک تحصیلی خود را به ما ارسال کنید ، می توانیم در انتخاب بهترین گزینه به شما کمک کنیم.

 33. مهسا گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  بنده ۲۹ ساله و دانشجوی دکتری معماری هستم
  آیا می توانم برای ویزای کار اقدام کنم؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   بله اما آیا کشور خاصی رو در نظر دارید ؟

 34. رسول جمالي گفت:

  با سلام.من مدرك ليسانس مترجمي انگليسي دارم. ميخواستم ببينم شانس اخذ ويزا براي من چقدر است. ممنون

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلا
   با توجه به مسائل سیاست داخلی و خارجی این کشور ، در حال حاضر درب های ورودی بسته می باشد.

 35. علي استاداكبر گفت:

  با سلام
  ٣٢ ساله و متاهل هستم به همراه يك فرزند ٩ ماهه.
  در انگلستان يك آشنا داريم كه صاحب كارخانه چرم سازی ميباشد.
  جهت اقدام از طريق ويزای كار شانسی داريم؟

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   مهاجرت به کشور انگلستان از طریق ویزای کار بسیار دشوار است و تنها در صورتیکه پیشنهاد کاری به همراه پشتیبانی مالی در این کشور برای شما وجود داشته باشد امکان مهاجرت فراهم است.

 36. ساسان گفت:

  با سلام من فوق لیسانس الکترونیک هستم و الکترونیک را خوب بلدم ( سفارش طراحی و شبیه سازی مدارت ) – رزومه انگلیسی هم دارم – زبانم هم متوسط است فعلا. ایا امکان مهاجرت و کار در انگلستان را دارم ؟ اگر با ویزای توریستی بروم اینگلیس و آنجا شرکتی من را قبول کند میتوانم بمانم.

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   ویزای توریستی قابل تبدیل به ویزای کار نیست.

 37. شيدا گفت:

  سلام خسته نباشين من ٢٢ سال دارم و داراى ليسانس مهندسى شيمى و مدرك بين المللى icdl كامپيوتر هستم . اگه دعوت نامه ى كارى از يك كمپانى معتبر در انگلستان داشته باشم بهم ويزاى كار داده ميشه يا نه؟ من مدرك زبان هم ندارم حتما بايد مدرك زبان داشته باشم يا در انگلستان ميتونم زبان بخونم؟ ممنون ميشم اگه بگين با ويزاى كارى امكان تحصيل هم وجود دارد يا نه؟

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   در صورتی که پیشنهاد کاری قابل استنادی داشته باشید که درآمد مد نظر سفارت را داشته باشد، ویزا و اقامت یک ساله موقت، صادر می شود.
   برای تحصیل در حین اقامت موقت، شرایط خاصی وجود دارد و این را می بایست در نظر داشت هزینه تحصیل در انگلیس به طور میانگین، حدود 20 هزار پوند در سال است.

 38. محبوب گفت:

  سلام بندهبا مدرک کارشناسی و ۵ سال سابقه کار در رشته بهداشت چطور میتونم واسه تحصیل دندانپزشکی در انگلستان بورسیه بشم؟

  1. مشاور تحصیلی و اعزام دانشجو گفت:

   با سلام
   برای شما بورسیه ای در انگلیس قابل تعریف نیست و در هنگام برنامه ریزی بر این اساس پیش روید. همچنین در نظر داشته باشید معمولا هزینه های دانشگاه در انگلیس، سالانه بیش از 20 هزار پوند خواهد بود.

 39. داود غیایی گفت:

  سلام
  من 39 سال سن دارم .در حال حاضر شاغل و دارای 12 سال سابقه کار در بخش دولتی هستم . مهندسی الکترونیک دارم .در زمینه تعمیرات تجهیزات پزشکی هم 12 سال تجربه دارم .
  آیا میتوانم جهت اخذ ویزای کاری در انگلستان اقدام کنم .
  ممنون

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   کشور انگلیس به جز موارد خاص مثل پرستاران، درخواستهای ویزای کار را ریجکت می کند.
   همچنین سن شما باعث ریجکت شدن شما نیز خواهد بود؛ چراکه معمولا نیروی کار را پذیرش میکنند برای به کارگیری شخص در جهت منافع اقتصادی کشور مقصد و در سنینی که افراد نزدیک به بازنشستگی هستند و می بایست کشور مقصد، برای سلامتی شخص هزینه کند، به هیچ عنوان در قالب مهاجرت کاری ویزا صادر نمی کنند.

 40. شفیق موافق گفت:

  با سلام من 32 سال سن دارم و هیچ گونه مدرک دانشگاهی ندارم و فقط چندین مدرک فنی و حرفه ای دارم و در مورد تمام مدارکم تخصص دارم به نظر شما بهترین و راحت ترین کشور تو اروپا واسه مهاجرت من کدوم کشوره لطفا راهنمایی کنید

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   بسیاری از کشور های اروپایی ویزای کار صادر نمی کنند، مگر آن که پیشنهاد کاری از یک کارفرمای توانمند برای شما وجود داشته باشد.
   برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش نیز، نیاز به تسلط به زبان آلمانی دارید.

 41. یحیی رضایی گفت:

  سلام
  من 24 سالمه و مدرک جوشکاری اعم از آرگون، برق و co2 دارم. مدرک تحصیلیم هم کاردانی صنایع شیمیایی هست. آیا شرایط ویزای کار انگلستان رو دارم؟ هزینه اش چنده؟
  با تشکر

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   شرایط شما برای اخذ ویزای کار انگلیس مساعد نمی باشد.
   می توانید از روش تحصیلی اقدام نمایید.

 42. علی گفت:

  سلام
  من پنج سال سابقه برنامه نویسی دارم
  لیسانس نرم افزار
  سنم ۲۸ هستش
  چقدر شانس گرفتن ویزای کار دارم؟

  1. مشاور تحصیلی و اعزام دانشجو گفت:

   با سلام
   با شرایط فعلی سفارت انگلیس در صدور ویزای کار پیشنهاد می شود از طریق تحصیل اقدام نمایید.

 43. فریناز وهابی گفت:

  سلام ببخشید نامزد من ویزای کاری سه ساله از انگلیس داره و الان انگلیسه میخواستم بدونم در صورتی که ازدواج کنیم امکانش هست منو ببره یا اگر راه حل دیگه ای داره ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   در صورتی که ازدواج کنید، می توانید درخواست ویزای همراه کنید.

 44. ازاده گفت:

  چطور ميشه پيشنهاد كار گرفت؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   شما باید حتما سابقه کاری خود را برای چندین کارفرما ارسال نموده تا در صورت تایید شرایط برای شما دعوتنامه کاری ارسال شود.

 45. محمد گفت:

  با سلام خدمت مشاور محترم
  من خیاطی بلدم. آیا این حرفه برای مهاجرت به انگلستان مناسب است.
  باسپاس

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   خیر، طبق اطلاعات بنده شانسی برای اقدام با این رشته ندارید.

 46. سارا رضایی گفت:

  سلام من نامزدم با ویزای کار انگلستان اونجا زندگی می کنه
  برای من با ویزا کار همسرم اجازه کار وجود داره؟

 47. America FOR EVER گفت:

  با سلام
  30 ساله هستم دارای لیسانس رشته پرستاری با 6 سال سابقه کارو ایا شرایط اخذ ویزای کاری را دارا هستم ؟

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   اخذ ویزای کار انگلستان در صورتی که پیشنهاد شغلی داشته باشید؛ امکان پذیر است.

 48. جعفر گفت:

  سلام وقت بخیر
  من دانشجوی دکتری حسابداری هستم. آیا امکان مهاجرت برای من امکان پذیر است؟

 49. Payman shafighi گفت:

  با درود
  بنده دعوتنامه رسمی از یک شرکت انگلیسی برای کار و مهاجرت به انگلستان ( لیورپول ) را دارم.نیاز به کمک جهت بررسی شرایط و انجام پروسه اخذ ویزا دارم.

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   بفرمایید، همکاران موسسه در دفاتر تهران و شیراز می توانید به شما راهنمایی و مشاوره دهند.

 50. hooman گفت:

  با سلام و تشكر از كانال خوبتان
  من ٢٤ سال،فوق ديپلم حسابدارى با معدل١٦.٤١ دارم ميخواستم بدونم ميتونم در دوره هاى آموزش زبان انگليسى در يكى از كالج هاى انگلستان ثبت كنم؟بدون اينكه هيچ مدرك زبانى داشته باشم،گرفتن ويزا براى من امكان پذير است؟و تقريبا چقد بايد هزينه كنم؟ممنون از لطف شما

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   امکان ثبت نام و اخذ پذیرش تحصیل در انگلستان برای دوره های زبان وجود دارد، ولی شانس اخذ ویزای انگلستان بدون مدرک زبان بسیار ضعیف است.

 51. zahra گفت:

  سلام من خانم اهل انگلیسه.35 ساله ایرانیم.میخواهم اقامت انگلستان را بگیرم.سفارت در تهران فعلا کاری راجع به اتباع خود انجام نمیدهد.میگویند از سفارت خارج ایران اقدام کنید. میشود از داخل کاری در این رابطه کرد

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   سلام
   متاسفانه متوجه سوال شما نشدم

 52. محمد گفت:

  سلام و خسته نباشید ببخشید سىوالم شاید مسخره باشه یا شایدم نباشه من مدرکم دیپلم هست و مدرک آرایشگری دارم و تخصصی بلدم چگونه میتوان برای پناهنده شدن اقدام کنم ممنون میشم جوابم رو یا ایمیل کنید یا در این سایت بفرستيد

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   این موسسه هیچ کمکی برای پناهندگی در انگلستان نمی کند.

 53. سید محسن گفت:

  باسلام خدمت مشاور محترم
  بنده لیسانس مکانیک هستم ودر لندن کار فرما که شرکت معتبری دارد,و میتواند از من حمایت کند دارم میخواستم بدونم میتونم از این راه ویزا بگیرم
  ممنون از راهنمایتون.

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   در صورتی که پیشنهاد رسمی شغلی به شما بدهند، شانس اخذ ویزای کاری دارید.

 54. farzad گفت:

  با سلام من دارای 15 سال سابقه حرفه ای در زمینه ساخت طلا و جواهر می باشم و دارای مدرک زبان تافل می باشم ایا در انگلستان دانشگاه یا مراکز فنی حرفه وجود دارد که بتوانم از انجا مدرک تحصیلی یا کار اموزی یا گواهی کاری بگیرم و اقدام به پیدا کردن کار فرما یا ایجاد کار توسط خودم اقدام نمایم و بجز انگلستان کدام کشور های اروپایی در این رشته کاری قوی می باشند و گرفتن ویزای کاری راحت تر می باشد با تشکر

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   طبیعتاً در انگلستان می توانید در رشته مذکور به تحصیل بپردازید، اما مسئله اصلی اخذ ویزای تحصیلی است، معمولاً اخذ ویزا با پذیرش دوره های فنی حرفه ای انگلستان سخت و تقریباً نا ممکن است.
   ایجاد کار یا کارآفرینی در انگلستان مستلزم ویزای سرمایه گذاری به مبالغ مختلف است. طبق قوانین فعلی ویزای کار انگلستان شانس موفقیت چندانی برای شما در این کشور نیست و البته ممکن است، قوانین جدید ویزای کار و مربوط به سال 2017 انگلستان مقداری تفاوت داشته باشد و شرایط بهتری مهیا شود.

 55. erfan گفت:

  با سلام.
  برای پیدا کردن کار در انگلستان و اقامت دائم بدون تحصیل در این کشور چیکار باید کرد نوع کار برام مهم نیست فقط کفاف زندگی روزمره رو بده
  آیا چنین امکانی هست و کار پیدا میشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   طبق اطلاعات ما، خیر راهی برای ایرانی ها از طریق ویزای کار وجود ندارد.

 56. samad گفت:

  سلام روز بخير
  من ٣٣ سالمه و فارغ التحصيل ارشد مديريت هستم و حدود ٧سال سابقه كار دارم كه ٣ سال در مخابرات هست..مي خواستم بدونم شانس گرفتن ويزاي كار و پيدا كردن كار در اروپا رو دارم يا نه..؟

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   اخذ ویزای کار انگلستان برای شما مقدور نیست، با توجه به رشته بهتر است از طریق تحصیل اقدام فرمایید.

 57. مهرزاد گفت:

  با سلام
  من متخصص تجهیزات بندریم و مندسی تجهیزات بندری دارم چجور میتونم برا کار در کشورهای اروپایی اقدام کنم

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   پیدا کردن کار با رشته و تخصص شما چندان راحت نیست، در صورتی که مدرک مهندسی داشته باشید می توانید از طریق ویزای جستجوی کار آلمان یا اتریش برای مهاجرت کاری به اروپا اقدام فرمایید.

 58. ساره ج گفت:

  سلام
  وقت بخیر
  من دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت حمل و نقل دریایی بین قاره ای هستم
  میخواستم بدونم برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری در دانشگاه لندن چه شرایطی باید داشته باشم.

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   در صورتی که فقط پذیرش مدنظر شما باشد، یعنی بدون اخذ فاند با بورسیه ، کار چندان سختی نیست ولی در صورتی که هدف شما اخذ پذیرش همراه با بورسیه باشد، معمولاً باید research proposal داشته باشید و با اساتید در ارتباط باشید تا پذیرش و بورسیه اعطا شود. این موسسه در هر دو صورت می تواند به شما کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *