مهاجرت, مهاجرت بلاروس

مهاجرت به بلاروس

مهاجرت به بلاروس

ازدواج با شهروند بلاروسی می تواند یک دلیل قوی برای مهاجرت به بلاروس باشد. اگر فرد خارجی یک متخصص باشد (مانند ورزشکار یا دانشمند) که کشور به او نیاز دارد، می تواند بدون مشکلی اجازه اقامت دائم را درخواست کند (به خصوص کارشناسان در حوزه کشاورزی).

شرایط مهاجرت به بلاروس

بلاروس یک کشور در اروپای مرکزی است و جمعیت آن 9.6 میلیون نفر است. پایتخت آن مینسک است و اکثر مردم مسیحی هستند. هر ساله کشور بلاروس برای تجار خارجی بسیار مفیدتر می شود. توسعه روابط اقتصادی خارجی منجر به آن شد که در سال های گذشته، دلیل مهاجرت بیشتر به بلاروس، تجارت آزاد یا سرمایه گذاری در حال حاضر است. شهروندان عادی خارجی و همچنین بازرگانان با خوشی به این کشور مهاجرت می کنند.

قوانین مهاجرت به بلاروس

در بلاروس نه تنها محیط زیست خوب و طبیعت زیبا وجود دارد، بلکه استاندارد زندگی بطور مداوم رو به افزایش است. علاوه بر این، تمام مشاغل جدید نه تنها برای شهروندان کشور، بلکه برای خارجی ها نیز ایجاد می شوند. با این حال لازم است در نظر گرفته شود که در بلاروس قوانین سختگیرانه ای که مربوط به مهاجرت شهروندان خارجی است، مورد توجه قرار گرفته است. دلایل قوی مانند:

  • سرمایه گذاری در اقتصاد جمهوری بلاروس کمتر از 150.000 یورو نباشد.
  • شهروند خارجی دارای قومیت بلاروسی است.
  •  ازدواج رسمی با شهروند جمهوری بلاروس
  • کار رسمی به عنوان متخصص در کشور
  • دیگر قواعد توسط قانون ارائه شده است.

قوانین مهاجرت به بلاروس

 

اقامت در بلاروس

یکی از راه های مهاجرت به بلاروس از راه های قانونی، داشتن ملیت بلاروس است. در این مورد، خارجی که می خواهد اجازه اقامت بگیرد باید در خاک جمهوری بلاروس تا سال 1991 متولد شده باشد و گواهی تولد اثبات کننده این امر ارائه شود. یک راه ساده و گسترده تر برای مهاجرت، گزینه خانواده است. بنابراین، اگر شهروند خارجی خویشاوندانی دارد که بطور دائم در قلمرو جمهوری بلاروس زندگی می کنند و شهروندان بلاروس هستند، حق دارد که برای دریافت اجازه تابعیت و اقامت در بلاروس (روسیه سفید) درخواست کند.

سرمایه گذاری در بلاروس

شرایط سرمایه گذاری در بلاروس جهت مهاجرت، در سال های اخیر این راه مهاجرت گسترده تر می شود. هر گونه سرمایه گذاری در اقتصاد جمهوری بلاروس با نرخ 150،000،000 یورو، تضمین سرمایه گذار برای دریافت اجازه اقامت در جمهوری بلاروس است. با تعداد رو به افزایش مهاجران، بلاروس موقعیت های پیشرو در کشورهای مستقل مشترک المنافع (CIS) را در بر می گیرد و این تعجب آور نیست، با وجود قوانین سختگیرانه، این کشور آینده ای روشن برای خود و فرزندان فراهم می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون مهاجرت و هزینه زندگی در بلاروس می توانید با مشاورین موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) تماس حاصل فرمایید و از مشاوره همکارن ما بهره مند شوید.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *