مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری در مجارستان یکی از بهترین برنامه های مهاجرتی به اروپا می باشد. مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری در مجارستان با توجه به شرایط خاص مورد تقاضای بسیاری است. مهاجرت به اروپا از طریق سرمایه گذاری در مجارستان یکی از بهرین روش های مهاجرت به این کشور می باشد. ما در این مقاله به بررسی روش های و قوانین مربوط به این نوع مهاجرت می پردازیم، جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اخذ اقامت و تابعیت کشور مجارستان می توانید با مشاورین موسسه حقوقی تماس حاصل فرمایید.

مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری

مجارستان به عنوان کشوری از اتحادیه اروپا و منطقه شینگن این فرصت را به شما اعطا میکند که بتوانید آزادانه در حوزه ی اروپا زندگی ، اقامت و کار کنید.

توجه داشته باشید که سرمایه گذاری در سیستم مجارستان نیاز به مبلغ بالائی ندارد و جز یکی از سرمایه گذاری های بدون ریسک در اروپا می باشد. موسسه حقوقی توسعه گران مهر ، با همکاری وکلای مجرب داخل و خارج از کشور آماده پاسخگویی به سوالات شما پیرامون اخذ اقامت در مجارستان است.

این سرمایه گذاری شامل خرید اوراق قرضه دولتی ویژه کشور مجارستان به ارزش 300 هزار یورو میباشد، همچنین در خواست کننده بایستی هزینه تمام مراحل رسیدگی و صدور ویزا را نیز به میزان 55 هزار یورو تا 65 هزار یورو را پرداخت کند.

شرایط مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری در مجارستان

طبق قانون، برنامه و روش سرمایه گذاری در مجارستان جهت خرید اوراق قرضه توسط نمایندگی این برنامه که مورد تایید مقامات مجارستان نیز می باشند ، صورت گیرد. درعوض، نمایندگی هم مبلغ مذکور را در دولت مجارستان به شکل اوراق قرضه دولتی سرمایه گذاری می کند. این معامله طبق قراردادی کتبی با شرکت مشخص شده انجام می شود که می بایست در حیطه منطقه جغرافیایی محل زندگی درخواست کننده اصلی دارای مجوز باشد.

شایان ذکر است که از مزایای مهم این روش سرمایه گذاری در مجارستان این است که مبلغ 300 هزار یورو بعد از 5 سال بصورت کامل به شما برگردانده می شود. همچنین این اوراق قرضه دولتی صرفاً برای این برنامه سرمایه گذاری در نظر گرفته شده و قابل خرید و فروش دربازار عمومی نمی باشد.

مزایای سرمایه گذاری در مجارستان

از مزایای مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری آن است که:

– میتوان بدون ویزا در حوزه شینگن که شامل 27 کشور اروپایی می باشد رفت و آمد کرد.

– سرمایه گذاری در مجارستان با ریسک پایینی همراه است، در کمتراز یکماه می توانید اقامت خود را در یافت کنید و بسیار سریع به درخواست شما رسیدگی میشود.

– در ازای این سرمایه گذاری 5 ساله شما اقامت دائم در مجارستان را اخذ می کنید.

– شما نیاز به زندگی و ماندن در مجارستان را ندارید و فقط با یک سفر، اقامت دائم را کسب می کنید. این نکته برای افرادی که فقط قصد داشتن یک اقامت و ویزای دائم هستند و نمی خواهند موقعیت شغلی خود را در ایران از دست دهند بسیار مناسب است.

– شما می توانید به همراه خانواده خود از وضعیت تحصیلی بسیار مناسب و خدمات درمانی با کیفیت بالا در مجارستان و تمام کشورهای اتحادیه اروپا بهره مند شوید.

مهاجرت به مجارستان از طریق ثبت شرکت در مجارستان

از روش های کم هزینه جهت مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری در مجارستان ، ثبت شرکت در مجارستان با توجه به شرایط مناسب ، از گزینه های بسیار پر طرفدار جهت مهاجرت به مجارستان است. ثبت شرکت در مجارستان به علت اخذ مالیات کم نسبت به دیگر کشور های اروپایی بسیار مورد تقاضا می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه مربوط به ثبت شرکت در مجارستان مراجعه فرمایید.

سایت residence in Hungary اطلاعات بیشتر در اختیار شما قرار می دهد. جهت مشاوره در زمینه مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری در مجارستان می توانید با مشاورین موسسه توسعه گران مهر تماس حاصل فرمایید.

موسسه حقوقی توسعه گران مهر با داشتن تیمی با تجربه از وکلای حقوقی، مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری در مجارستان را بسیار آسان و در زمانی بسیار کوتاه انجام خواهیم داد. مشاورین موسسه حقوقی توسعه گران مهر، آماده پاسخگویی به سوالات شما در زمینه حقوقی بین الملل می باشند.

یک دیدگاه برای “مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری در مجارستان

  1. Avatar سعید گفت:

    سلام سایت جالبی دارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *