مهاجرت به هلند

هلند کشوری است که مردم آن رضایت بالایی نسبت به زندگی خود دارند. بر اساس پژوهش هایی که در سال ۲۰۲۲ انجام شد هلند، پنجمین کشور شاد جهان نام گرفت؛ بنابراین اگر می خواهید به یک کشور خوش آتیه مهاجرت کنید، هلند یکی از بهترین گزینه ها برای شماست. روش های متفاوتی برای مهاجرت به هلند وجود دارد که بهتر است ابتدا با تمامی روش های مهاجرت به هلند آشنایی داشته باشید و بعد روش مناسب خود را انتخاب کنید. با توجه به اهمیت این موضوع، ما در این مقاله از بلاگ موسسه مهاجرتی اصطهباناتی، تمامی راه های مهاجرت به هلند و قوانین و مقررات آن را برای شما توضیح می دهیم.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

روش های اقامت و مهاجرت به هلند 2023 با شرایط و هزینه ها

هلند کشوری کوچک است که بین بلژیک و آلمان قرار گرفته و بر اساس آخرین آمارها حدود ۱۷ میلیون نفر جمعیت دارد. هلند یکی از کشورهای کم ارتفاع است که کانال ها، رودخانه ها و دریاچه های فراوانی دارد. زبان رسمی این کشور هلندی بوده و واحد پول رسمی در این کشور یورو و دلار آمریکا است. به طور کلی هلندی ها مردمی مهربان و خونگرم هستند و ارتباط خوبی با مهاجران برقرار می کنند.

در طول سال ها مردم این کشور تلاش فراوانی برای محافظت از سرزمین خود کرده اند و در همین راستا نیز یک جمله معروف دارند، آنها معتقدند «خدا زمین را ساخت؛ اما هلندی ها، هلند را ساختند. این جمله به زمانی برمی گردد که هلندی ها تلاش زیادی کردند تا با ساخت سد، کانال و ایستگاه پمپاژ آب دریا و رودخانه را از سرزمین خود بیرون کنند.

همانطور که گفتیم این کشور یک سرزمین کم ارتفاع و مسطح است ،به همین دلیل مردم این کشور تلاش های زیادی کردند تا سرزمین خود را حفظ کنند. پایتخت هلند شهر زیبای آمستردام است. به طورکلی هلند یکی از پرجمعیت ترین کشور ها در اتحادیه اروپا می باشد که در آن مردم از سطح رفاه بالایی برخوردار هستند. اگر می خواهید برای ادامه زندگی مهاجرت هلند را انتخاب کنید، باید با شرایط مهاجرت به هلند در سال ۲۰۲۳ آشنایی داشته باشید.

این کشور روش های متنوعی برای جذب مهاجران بین المللی دارد هر یک از روش ها شرایط و هزینه های خاص خود را دارند. به طور کلی کشور هلند برای مهاجرت ای گزینه خوب محسوب می شود زیرا این کشور رشد اقتصادی بسیار خوبی داشته و برای اقشار مختلف، ویزاهای متنوعی در نظر گرفته است.

 کشور هلند

کشور هلند

جدیدترین شرایط و راه های مهاجرت به هلند

وقتی یک کشور را برای مهاجرت انتخاب می کنید باید با دقت فراوان شرایط و قوانین مهاجرتی آن را مطالعه نمایید. درباره هلند نیز شرایط به همین صورت است. این کشور روش های متعددی برای مهاجرت دارد به همین دلیل شما باید از جزئیات و شرایط اقامت هلند آگاه باشید.

جدیدترین شرایط مهاجرت به هلند بر اساس روشی که برای مهاجرت به این کشور انتخاب می کنید متفاوت است. برخی از مهم ترین شرایط مهاجرت به این کشور را در جدول زیر مشاهده می کنید.

جدیدترین شرایط مهاجرت به هلند Column1
مهاجرت تحصیلیمعدل بالا

ریز نمرات خوب

اخذ پذیرش تحصیلی از سوی دانشگاه در هلند

 مهاجرت کاریسابقه کار کافی

تسلط بر زبان هلندی یا انگلیسی

سن مناسب

پیدا کردن کارفرما در هلند

مهاجرت از طریق سرمایه گذاریداشتن سرمایه کافی

ارائه بیزینس پلن قوی برای راه اندازی بیزینس یا ایده برای سرمایه گذاری

راه های اقامت و مهاجرت به هلند

اداره مهاجرت هلند برای مهاجرت چه روش هایی را در نظر گرفته است؟ از کدام روش می توانیم به هلند مهاجرت کنیم؟ مهم ترین روش های مهاجرت به هلند در سال ۲۰۲۳ عبارت اند از:

 • مهاجرت به هلند از طریق تحصیل
 • مهاجرت به هلند از طریق کار
 • مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی
 • مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت به هلند از طریق ازدواج
 • مهاجرت به هلند از طریق کارآفرینی یا استارتاپ

در سال های اخیر افراد از طریق روش های مختلفی توانسته اند وارد خاک هلند شده و اقامت این کشور را نیز دریافت کنند. اگر شما هم به دنبال دریافت اقامت هلند هستید، می توانید از طریق یکی از روش های گفته شده اقدام کرده و به این کشور زیبا و خوش آب و هوا مهاجرت کنید. ما در موسسه مهاجرتی اصطهباناتی، در تمامی مراحل مهاجرت به هلند در کنار شما هستیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون مهاجرت به کشور هلند و انتخاب روش مناسب به مهاجرتی، با کارشناسان ما در تماس باشید.

مهم ترین روش های مهاجرت به هلند در سال ۲۰۲۳

مهم ترین روش های مهاجرت به هلند در سال ۲۰۲۳

مهاجرت کاری به هلند

نخستین روش برای مهاجرت به هلند، مهاجرت کاری است. در این روش متقاضی باید برای دریافت ویزای کاری هلند اقدام کند.

در روش مهاجرت کاری به هلند، شما باید رزومه خود را برای کارفرما های مختلف این کشور ارسال کرده و دعوت نامه کاری دریافت کنید. داشتن جاب آفر هلند برای دریافت ویزا کاری هلند اهمیت بسیار زیادی دارد.. نرخ بیکاری در این کشور حدود 3.7 درصد است و این نشان می دهد که در این کشور مشکل بیکاری وجود ندارد و از هر ۱۰۰ نفر کمتر از ۴ نفر بیکار هستند.

به همین دلیل یکی از مناسب ترین روش ها برای ورود به کشور هلند کار است؛ اما چگونه؟ شما می توانید فرایند مهاجرت کاری هلند را به دو روش انجام دهید. در روش اول باید از سوی کارفرما دعوتنامه یا جاب آفر دریافت کنید و بعد وارد هلند شوید.

روش بعدی نیز ویزای جاب سیکر هلند است. منظور از ویزای جاب سیکر یا جستجوی کار، ویزایی است که به موجب آن شما می توانید به مدت شش ماه وارد هلند شده و به کاریابی بپردازید.

چنانچه در این مدت موفق به پیدا کردن شغل شوید ویزای شما به ویزای کاری تبدیل می شود، در غیر این صورت نیز به کشور خود باز گردید. نکته مثبت مهاجرت کاری هلند این است که بعد از پنج سال کار و پرداخت مالیات در این کشور، شما می توانید اقامت دائم هلند را نیز دریافت کنید. به یاد داشته باشید که اگر قصد دارید بیشتر از سه ماه در هلند کار کنید، حتماً باید مجوز واحد یا GVVA را دریافت کنید. این مجوز سندی است که نشان می دهد نیروی کار خارجی برای کدام کارفرما و در چه شرایطی کار می کند.

همچنین مجوز دیگری که در روش کاری هلند وجود دارد مجوز مهاجرت با مهارت بالا می باشد. شاید بپرسید آیا دریافت این مجوز الزامی است؟ به طور کلی کارفرماهای کشور هلند بر اساس قانون موظف هستند که موقعیت کاری خود را در هلند و اتحادیه اروپا آگهی کنند، چنانچه نتوانند نیروی کار مورد نظر خود را در هلند یا دیگر کشورهای اتحادیه اروپا پیدا کنند، آنگاه می توانند نیروی کار خارج از اتحادیه اروپا جذب کنند.

با داشتن مجوز مهاجرت با مهارت بالا، کارفرمای هلندی این اجازه را دارد تا بدون بررسی وجود نیروی متخصص در این کشور نیروی کار مورد نظر خود را از خارج از اتحادیه اروپا استخدام کند. برای دریافت مجوز شما باید مدارک تخصصی خود از جمله سوابق کاری و تحصیلی را برای کارفرما ارسال کنید. همچنین چنانچه متقاضی سن بالای ۳۰ سال داشته باشد باید نشان دهد که قرارداد وی حداقل درآمد ۵ هزار یورو را شامل می شود. برای افراد زیر ۳۰ سال حداقل درآمد ۳۶۰۰ یورو کفایت می کند.

شرایط ویزا کاری هلند

مهاجرت کاری به هلندی مانند دیگر روش های مهاجرت به این کشور شرایط و جزئیات خاص خود را دارد. این روش تنها یکی از راه های مهاجرت به هلند است که جزئیات و شرایط آن را در جدول زیر مشاهده می کنید.

شرایط حداقل درآمد متقاضی (یورو)
بالای 30 سال5,008
کمتر از 30 سال3,672
دارندگان کارت آبی اروپا5,867

مدارک مورد نیاز برای ویزای کار هلند

از جمله مهم ترین اقداماتی که متقاضیان مهاجرت کاری هلند باید انجام دهند تهیه و ارسال مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا است. بعد از این که مدارک خود را برای کارفرماهای مختلف در هلند ارسال کرده و جاب آفر یا دعوتنامه کاری دریافت نمودید، وقت آن است که برای ثبت درخواست ویزای کاری اقدام کنید. مهم ترین مدارکی که برای دریافت ویزا باید ارائه دهید عبارت است از:

 • دعوتنامه کاری از سوی کارفرما در هلند
 • سوابق کاری به همراه بیمه
 • سوابق تحصیلی از جمله آخرین مدرک تحصیلی به همراه ترجمه
 • مدرک زبان بین المللی هلندی یا انگلیسی
 • رم درخواست ویزای تکمیل شده
 • گواهی عدم سوء پیشینه کیفری
 • گواهی تمکن مالی
مدارک مورد نیاز برای ویزای کار هلند

مدارک مورد نیاز برای ویزای کار هلند

مهاجرت تحصیلی به هلند

یکی از روش های محبوب و پرطرفدار برای ورود به خاک هلند، مهاجرت تحصیلی است. در مهاجرت تحصیلی به هلند متقاضی این امکان را دارد که بر اساس شرایط سنی و آخرین مقطع تحصیلی خود در مدارس یا دانشگاه های هلند مشغول به تحصیل شود.

در سال های اخیر مهاجرت تحصیلی جزو روش های محبوب و پرطرفدار برای ورود به خاک هلند و دریافت اقامت این کشور بوده است. یکی از دلایل این موضوع سیستم آموزشی باکیفیت کشور هلند است. از طرفی میزان هزینه های تحصیل و زندگی در این کشور در مقایسه با دیگر کشورها مقرون به صرفه تر بوده و همین موضوع باعث شده تا توجه مهاجران و دانشجویان بین المللی به تحصیل در هلند جذب شود.

به طور میانگین هزینه های تحصیل در مقاطع مختلف این کشور از ۸ هزار یورو تا ۲۰ هزار یورو در سال متغیر است. البته برای تحصیل در برخی از رشته ها ممکن است هزینه بالاتر برود. از طرفی در این کشور، بورسیه های فراوانی برای دانشجویان خارجی وجود دارد و معمولاً سالانه مبلغ ۵ هزار یورو به عنوان بورسیه برای دانشجویان بین المللی در نظر گرفته می شود. اگر شما هم می خواهید از این بورسیه ها بهره مند شوید از ۱ فوریه تا 1 می در هر سال این فرصت را دارید تا برای دریافت بورسیه درخواست دهید.

شرایط تحصیل در کشور هلند تا حدود زیادی بسته به مقطعی که برای تحصیل انتخاب می کنید متفاوت است. به عنوان مثال هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی ۶ هزار تا ۱۵ هزار یورو و در مقطع کارشناسی ارشد ۸ هزار تا ۲۰ هزار یورو در سال می باشد. دوره های پزشکی و بیزینس، جزو گران ترین کورس های آموزشی در این کشور هستند که حدوداً سالانه ۳۰ هزار یورو شهریه دارد.

مهاجرت تحصیلی هلند، محدود به دانشگاه نیست و حتی افراد می توانند در سنین مدرسه نیز به این کشور مهاجرت کنند.

تحصیل در مدارس هلند از ۴ الی ۵ سالگی شروع شده و تا ۱۸ سالگی ادامه پیدا می کند. مدارس دولتی این کشور رایگان و مدارس خصوصی آن سالی 10 هزار یورو به بالا شهریه دارند. از نظر مدرک زبان مورد نیاز نیز متقاضی باید به زبان هلندی یا انگلیسی مسلط باشد.

داشتن مدرک آیلتس با نمره 5.5 برای تحصیل در مقطع لیسانس و با نمره 6.5 برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس ضروری است. همچنین افرادی که به دنبال تحصیل در مقطع دکتراهستند ضمن تسلط بر زبان و داشتن رزومه قوی، باید برای پیدا کردن استاد راهنما در این کشور اقدام کنند.

سرمایه گذاری در هلند

سرمایه گذاری در هلند روشی سریع و آسان برای مهاجرت به این کشور و دریافت اقامت و تابعیت هلند است. در این روش نیازی به ارائه سوابق کاری یا تحصیلی خاصی ندارید. صرفاً با داشتن یک بیزنس پلن خوب و سرمایه کافی می توانید برای دریافت ویزای سرمایه گذاری هلند اقدام کنید. شما می توانید سرمایه گذاری را از طریق روش هایی مثل ثبت شرکت، خرید ملک، کارافرینی یا راه اندازی استارتاپ اجرا کنید.

البته به این نکته توجه داشته باشید که به طور کلی خرید ملک در هلند منجر به دریافت اقامت این کشور نمی شود؛ بنابراین اگر می خواهید از طریق سرمایه گذاری اقامت این کشور را به دست بیاورید باید از طریق ثبت شرکت یا راه اندازی استارت آپ اقدام کنید. مهم ترین شرط برای دریافت ویزای سرمایه گذاری هلند داشتن طرح تجاری یا بیزینس پلن مورد تایید است. طرح تجاری شما باید به گونه ای باشد که دولت هلند را قانع کند تا به شما ویزای سرمایه گذاری بدهد.

سرمایه گذاری در هلند

سرمایه گذاری در هلند

سیستم امتیاز ارزیابی برای سرمایه گذاری در هلند

اگر نام سیستم امتیاز ارزیابی سرمایه گذاری هلند به گوشتان خورده باشد، احتمالاً این سوال برای شما پیش آمده است که جزئیات این سیستم چیست؟ آنچه این سیستم در بر می گیرد عبارت است از:

 • ایجاد مشاغل جدید به عنوان مثال حداقل ده شغل در ۵ سال اول بعد از سرمایه گذاری
 • داشتن ایده های نوآورانه شرکت مثل ثبت اختراع یا سرمایه گذاری در بخش ایده ها و نوآوری در حوزه تکنولوژی و غیره
 • ایجاد ارزش افزوده غیرمالی توسط شرکت

اقامت از طریق ثبت شرکت در هلند

در روش ثبت شرکت، شما باید طرح تجاری خود را ارائه کرده و مراحل اداری ثبت کسب و کار را انجام دهید. کشور هلند جزئیات و قوانین خاص خود را برای ثبت شرکت دارد که باید با آن آشنایی داشته باشید. اگر در زمینه ثبت شرکت به کمک نیاز دارید توصیه می کنیم از وکیل مهاجرت در هلند کمک بگیرید تا مراحل ثبت شرکت را برای شما انجام دهد.

به طور کلی ثبت شرکت جزو روش های سریع و کم دردسر برای دریافت اقامت هلند است. یکی از سوالاتی که معمولاً متقاضیان می پرسند این است که حداقل سرمایه لازم برای مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری چقدر است؟ پاسخ این سوال تا حدود زیادی بسته به روش مهاجرتی شما و کسب و کاری که می خواهید در حال راه اندازی کنید دارد؛ اما حداقل سرمایه اولیه برای راه اندازی شرکت در هلند 1250000 یورو است. چنانچه شرکت خود را به درستی ثبت کرده و به مدت ۵ سال در این کشور بیمه و مالیات پرداخت کنید در نهایت می توانید اقامت دائم هلند را اخذ کنید.

مهاجرت و اقامت هلند از طریق کارآفرینی

از دیگر روش های سرمایه گذاری در این کشور می توان به نوآفرینی یا استارتاپ اشاره کرد. در سال های اخیر استارتاپ روش مناسبی برای مهاجرت بوده است و کشوری مثل هلند ارزش زیادی برای افرادی که ایده های جدید دارند قائلم بوده است.

در این روش متقاضی باید طرح و ایده جدید خود را در قالب یک بیزینس پلن به وزارت بازرگانی و وزارت اقتصاد هلند ارائه دهد.

چنانچه ایده شما قانع کننده باشد و قبلا در هلند اجرا نشده باشد، ویزای نوآفرینی استارتاپ را دریافت می کنید. در این روش نیز متقاضی می تواند برای اطرافیان و شرکای خود ویزای همراه بگیرد.

اقامت و مهاجرت به هلند از طریق خریدملک

هلند خانه های رویایی فراوانی دارد، بازار املاک و مستغلات نیز در این کشور از رونق بسیار خوبی برخوردار است. به همین دلیل بسیاری از سرمایه گذاران بین المللی تمایل دارند تا در این کشور ملکی خریداری کنند. حال سوالی که پیش می آید این است که آیا امکان دریافت اقامت هلند از طریق خرید ملک وجود دارد؟

در پاسخ باید بگوییم خیر، در حال حاضر متقاضیان نمی توانند از طریق خرید ملک به هلند مهاجرت کنند؛ اما خرید ملک در این کشور یک سرمایه گذاری امن و خوش آتیه محسوب می شود که شما می توانید مراحل آن را خودتان یا به کمک وکیل مهاجرتی هلند انجام دهید.

مهاجرت از طریق ویزای همراه هلند

ویزای همراه هلند، زمانی مورد استفاده است که همسر یا شریک شما در هلند اقامت یا تابعیت داشته باشد. در این شرایط شما می توانید از طریق ویزای همراه وارد هلند شده و به ایشان ملحق شوید. بخش خدمات مهاجرت و تابعیت هلند یا IND مسئولین صدور این ویزا است و با بررسی شرایط شما این ویزا را صادر می کند.

مهاجرت از طریق ویزای همراه هلند

مهاجرت از طریق ویزای همراه هلند

شما و شریک تان می توانید درخواست صدور ویزای همراه را به سفارت این کشور ارائه دهید. همچنین شریک شما می تواند از طریق سرویس مهاجرت و تابعیت هلند اقدام کرده و درخواست خود را ثبت کند. به این ترتیب می توانید ویزای همراه دریافت کنید و وارد خاک هلند شوید. مدارک لازم برای دریافت ویزای همراه هلند عبارت است از:

 • پاسپورت و مدارک هویتی
 • مدارکی که ثابت کند شما با شریک خود رابطه دارید به عنوان مثال گواهی ازدواج
 • گواهی تمکن مالی
 • پوشش بیمه سلامت
 • گواهی عدم سوء پیشینه کیفری

به یاد داشته باشید که اگر می خواهید از طریق ویزای همراه به هلند مهاجرت کنید باید شرایط زیر را داشته باشید:

 • شما و شریک زندگی تان باید سن بالای ۲۱ سال داشته باشید
 • باید با شریک زندگی خود در یک خانه زندگی کنید
 • اگر شریک شما مجوز کارگر فصلی هلند را دارد، نمی توانید از طریق ویزای همراه بپیوندید.
 • چنانچه می خواهید به همسرتان در هلند ملحق شوید باید تمکن مالی کافی برای تامین مخارج زندگی را داشته باشید.

مهاجرت ورزشی به هلند

همانطور که گفتیم هلند کشوری است که برای اقشار مختلف مردم ویزاهای متفاوتی در نظر گرفته است. یکی از نمونه های آن مهاجرت ورزشی به هلند از طریق ویزای ورزشکاران است؛ اما شرایط دریافت ویزای ورزشکاران هلند چیست؟ چگونه می توانیم ویزا را دریافت کنیم؟ برای این که ویزای ورزشکاران هلند را دریافت کنید، باید یک ورزشکار در سطح جهانی و بین المللی باشید و دستاوردهایی در این حوزه داشته باشید.

همچنین متقاضی باید ثابت کنند که از طریق رشته ورزشی خود کسب درآمد می کند و در واقع رشته ورزشی حرفه اصلی و شغل وی می باشد. اگر این شرایط را دارید می توانید با ارائه مدال ها و موفقیت هایی که در حوزه ورزشی در سطح بین المللی به دست آورده اید، برای دریافت ویزای ورزشی هلند اقدام کرده و اقامت این کشور را دریافت کنید. مزیت این روش این است که شما می توانید فعالیت های ورزشی خود را به عنوان ورزشکار در هلند ادامه داده و در نهایت اقامت دائم و پاسپورت این کشور را نیز به دست بیاورید.

مهاجرت هنرمندان به هلند

هنرمندان نیز همچون ورزشکاران می توانند از طریق دریافت ویزای مخصوص خود وارد کشور هلند شوند. هلند کشوری است که ارزش زیادی برای هنرمندان قائل است؛ بنابراین اگر در یک حوزه خاص هنرمند هستید و از این طریق کسب درآمد می کنید، می توانید ویزای هنرمندان هلند را دریافت کنید.

در حال حاضر هنرمندانی که از کشورهای اتحادیه اروپا و سوئیس هستند نیازی به دریافت این ویزا ندارند و بدون محدودیت خاصی می توانند در هلند زندگی کنند؛ اما برای سایر افرادی که از خارج از اتحادیه اروپا اقدام می کنند، داشتن مدارک و مستندات کافی لازم است. همچنین باید هنر و مهارت شما توسط موسسات فرهنگی و هنری هلند که در شهرهایی مثل روتردام و آمستردام قرار دارند تایید شود تا ویزای هنرمندان را دریافت کنید.

مهاجرت از طریق تولد فرزند در هلند

در سال های اخیر تولد فرزند در خاک کشورهایی که از این طریق تابعیت می دهند باب شده است. یکی از سوالاتی که افراد می پرسند این است که آیا امکان مهاجرت از طریق تولد فرزند در هلند وجود دارد؟ برای پاسخ به این سوال باید به این نکته توجه داشته باشید که کشور هلند برای اعطای تابعیت خود از قانون خون تبعیت می کند.

در واقع برای این که نوزاد متولد شده در هلند تابعیت این کشور را دریافت کند، باید پدر یا مادر وی تابعیت هلندی داشته باشند؛ بنابراین صرفا با تولد فرزند در خاک هلند، نمی توان اقامت هلند را برای دریافت کرد زیرا هلند از قانون تولد در خاک تبعیت نمی کند.

مهاجرت از طریق ازدواج در هلند

از دیگر روش های مهاجرت به هلند تضمینی ازدواج است. در این روش فرد خارجی با شخصی که تابعیت و اقامت دائم هلند را دارد ازدواج کرده و با اثبات شرایط لازم، اقامت این کشور را دریافت می کند. به طور کلی دولت کشور هلند بررسی ها و ارزیابی های گسترده ای را انجام می دهد تا مطمئن شود ازدواج متقاضیان واقعی و پایدار است.

به این منظور در ابتدا به همسر خارجی اقامت موقت داده می شود و در این مدت زندگی زوجین مورد ارزیابی قرار می گیرد. بعد از گذشت چند سال و در صورتی که همه چیز درست باشد اقامت دائم به تبعه خارجی داده می شود. از جمله مهم ترین نکاتی که برای مهاجرت به هلند از طریق ازدواج باید در نظر بگیرید، داشتن تمکن مالی کافی است. از طرفی زوجین باید در یک خانه و با یکدیگر زندگی کنند.

مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی

از دیگر روش هایی که افراد برای مهاجرت انتخاب می کنند می توان به پناهندگی اشاره کرد. وکیل امور پناهندگی در هلند می تواند به شما کمک کند که مراحل پناهندگی را انجام دهید؛ اما به طور کلی ما در موسسه مهاجرتی اصطهباناتی هیچگونه خدماتی در زمینه پناهندگی در هلند و دیگر کشورها ارائه نمی دهیم. با توجه به این که پناهندگی یک روش پر خطر است که نتیجه آن نیز معلوم نیست و ممکن است درخواست شما رد شود، توصیه می کنیم دیگر روش های مهاجرت به هلند را ارزیابی کرده و بر اساس شرایط خود یک روش قانونی و مناسب را برای ورود به این کشور انتخاب کنید.

حقوق ماهیانه پناهندگی در هلند چقدر است؟ این یکی از سوالاتی است که معمولا مهاجران و متقاضیان پناهندگی می پرسند. در حال حاضر افراد باید مدت زمان طولانی را در کمپ های پناهندگی با شرایط بسیار بد بگذرانند تا در نهایت به درخواست آنها رسیدگی شود. در این مدت و بعد از آن، مبلغی از سوی دولت هلند به پناهندگان کمک می شود که همان حقوق ماهیانه پناهندگی است. این مبلغ بر اساس شرایط هر فرد متفاوت می باشد. همانطور که گفتیم ما به هیچ عنوان توصیه نمی کنیم که از طریق پناهندگی اقدام کنید زیرا این روش ریسک و خطرات زیادی دارد.

مهاجرت به هلند از طریق ویزای توریستی

ویزای توریستی یکی از انواع ویزاهایی است که اداره مهاجرت هلند به اتباع خارجی، ارائه می دهد. کاربرد این ویزا برای افرادی است که می خواهند با اهداف گردشگری و توریستی وارد هلند شده و مدت زمان کوتاهی را در این کشور به گشت و گذار بپردازند. بنابراین ویزای توریستی ویزای طولانی مدتی نیست و معمولاً ۹۰ روز اعتبار دارد.

ویزای توریستی هلند این اجازه را به متقاضیان می دهد که به مدت ۹۰ روز در هلند اقامت داشته و از زیبایی های این کشور لذت ببرند. البته از آنجا که هلند جز کشورهای عضو شینگن است شما با داشتن ویزای توریستی هلند می توانید به دیگر کشورهای شینگن نیز سفر کنید.

مهاجرت به هلند از طریق ویزای توریستی

مهاجرت به هلند از طریق ویزای توریستی

هزینه های مهاجرت به هلند

فرقی نمی کند کدام کشور را برای مهاجرت خود انتخاب کنید، یکی از مهم ترین فاکتور هایی که باید برای مهاجرت در نظر بگیرید هزینه های مهاجرت است. هر یک از راه های مهاجرت به هلند نیز هزینه ها و جزئیات مالی مخصوص خود را دارند که قبل از اقدام باید به آنها آشنایی داشته باشید. هزینه های مهاجرت به این کشور را در جدول زیر آورده ایم.

Column1Column2
هزینه های مهاجرت تحصیلیهزینه تحصیل در مقطع کارشناسی 8 هزار تا 10 هزار یورو در سال

هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد ۹ هزار تا ۱۲ هزار یورو در سال

هزینه تحصیل در مقطع دکترا ۴ هزار یورو در سال

هزینه مهاجرت از طریق سرمایه گذاریحداقل هزینه لازم برای ثبت شرکت 1250000 یورو
هزینه مهاجرت از طریق کار، ازدواج یا ویزای ورزشکاران و هنرمنداندر همه این روش ها متقاضی باید تمکن مالی کافی برای پرداخت هزینه های اولیه زندگی خود در هلند را داشته باشد.

هزینه های درخواست برای شهروندی هلندی

افرادی که می خواهند شهروندی هلند را به دست بیاورند باید ابتدا از طریق یکی از روش های گفته شده به هلند مهاجرت کرده و اقامت موقت و دائم این کشور را دریافت کنند. چند سال بعد از دریافت اقامت دائم، متقاضیان می توانند شهروندی هلند را دریافت کنند. هزینه های درخواست برای شهروندی هلند نیز بر اساس روش مهاجرتی شما تعداد اعضای خانواده و غیر متغیر است. معمولاً یکی از مهم ترین فاکتور هایی که برای صدور شهروندی هلند مورد نظر قرار می گیرد تمکن مالی می باشد.

هزینه های اقامت در هلند

کشور هلند از آن دست کشورهایی است که استانداردهای بالایی برای زندگی دارد. مردمی که در این کشور زندگی می کنند از خدمات رفاهی گسترده بهره مند هستند و به همین دلیل هم در سال های اخیر توجه ایرانیان به مهاجرت به این کشور زیبا در اروپا جلب شده است.

اما سوالی که پیش می آید این است که هزینه های زندگی در هلند چقدر است؟ هزینه های زندگی در این کشور تحت تاثیر عواملی همچون شهر محل سکونت و تعداد اعضای خانواده تغییر می کند. بر اساس آخرین بررسی ها هزینه یک خانواده ۴ نفره در هلند حدود 4200 یورو در ماه است.

اگر به عنوان دانشجو یا به صورت مستقل به هلند مهاجرت کنید باید به هزینه های ماهانه یک نفر در این ماه توجه نمایید که معمولاً یک فرد حدود ۲۲۰۰ یورو در ماه هزینه دارد. در جدول زیر بخشی از هزینه ها و مخارج روزانه و ماهانه زندگی در هلند انجام آورده ایم. با توجه به این جدول می توانید برنامه ریزی بهتری از نظر مالی برای اقامت در این کشور زیبا داشته باشید.

هزینه های مختلف مبلغ به یورو
آب (بطری 0.33 لیتر)1.92 €
برنج (1 کیلوگرم)1.84 €
شیر (1 لیتر)0.89 €
پنیر محلی (1 کیلوگرم)10.29 €
تخم مرغ ( 12 عدد)2.29 €
فیله مرغ (1 کیلوگرم)8.37 €
گوشت گاو (1 کیلوگرم) (یا گوشت قرمز)14.33 €
سیب زمینی (1 کیلوگرم)1.37 €
گوجه فرنگی (1 کیلوگرم)2.42 €
پیاز (1 کیلو گرم)1.26 €
پرتقال (1 کیلوگرم)1.53 €
کاهو (1 سر)1.05 €
سیب (1 کیلوگرم)2.26 €
موز (1 کیلوگرم)1.53 €
بلیط یک طرفه (حمل و نقل محلی)3.00 €
تاکسی 1 کیلومتر (تعرفه عادی)2.30 €
بنزین (1 لیتر)1.64 €
غذا ، رستوران ارزان قیمت15.00 €
غذا برای 2 نفر، رستوران میان رده60.00 €
اجاره آپارتمان (1 اتاق خواب) در مرکز شهر1,046.37 €
اجاره آپارتمان (1 اتاق خواب) خارج از مرکز830.78 €
قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان در مرکز شهر4,068.24 €
قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان در خارج از مرکز3,055.16 €
متوسط ​​حقوق خالص ماهانه (پس از مالیات)2,341.17 €

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای هلند

اگر تصمیم خود را برای ورود به کشور هلند قطعی کرده اید، توصیه می کنیم ابتدا با یک وکیل مهاجرت هلند مشورت کرده و بهترین روش مهاجرتی را متناسب با شرایط خود انتخاب کنید. بعد از انتخاب روش مهاجرتی، باید مدارک مورد نیاز را به درستی تهیه کرده و برای مراحل بعدی اقدام کنید؛ اما چه مدارکی برای دریافت ویزای هلند مورد نیاز است؟

مدارکی که باید به سفارت این کشور ارائه دهید تحت تاثیر روش انتخابی شما متفاوت می باشد. به عنوان مثال چنانچه بخواهید از طریق سرمایه گذاری مهاجرت کنید باید مدارک ثبت شرکت و طرح تجاری خود را ارائه نمایید؛ اما به طورکلی مدارک مشترک برای دریافت ویزای هلند به شرح زیر است:

 • پاسپورت معتبر و عکس پاسپورتی
 • مدارک هویتی از جمله کارت ملی و شناسنامه
 • سند ازدواج در صورت تاهل
 • آخرین مدرک تحصیلی به همراه ترجمه
 • مدرک زبان بین المللی معتبر
 • سوابق کاری و بیمه
 • بیمه درمانی معتبر
 • گواهی عدم سوء پیشینه کیفری
 • گواهی تمکن مالی
 • مدارکی که نشان دهد در هلند محلی برای سکونت دارید
 • فرم درخواست ویزای تکمیل شده

وکیل مهاجرت به هلند

هلند از آن دست کشورهایی است که بسیاری از مردم علاقه مند به دریافت ویزا و شهروندی آن هستند. به همین دلیل اداره مهاجرت این کشور ارزیابی های مختلفی را به عمل می آورد تا افرادی که واجد شرایط هستند و شایستگی آن را دارند اقامت این کشور را دریافت کنند.

وکیل مهاجرت به هلند به شما کمک می کند تا نواقص پرونده خود را برطرف کرده و از طریق مناسب ترین روش اقدام کنید.

وکلای موسسه برگزیده مهاجرتی اصطهباناتی نیز بر اساس سال ها تجربه خود در زمینه انواع روش های مهاجرتی هلند آماده ارائه مشاوره تخصصی و پاسخ به سوالات شما هستند.

وکیل مهاجرت به هلند

وکیل مهاجرت به هلند

شرایط اقامت دائم هلند

برای به دست آوردن اقامت دائم هلند، شما در گام اول باید از طریق یکی از روش های گفته شده وارد این کشور شوید. به عنوان مثال از طریق تحصیل وارد هلند شده در ادامه در این کشور کار پیدا کرده و در نهایت اقامت دائم هلند را دریافت کنید. به طورکلی شرایط اقامت دائم هلند را در جدول زیر مشاهده می کنید.

شرایط اقامت دائم کشور هلند
داشتن اقامت موقت تحصیلی، سرمایه گذاری یا کاری
 پرداخت منظم بیمه و مالیات به مدت حداقل ۵ سال
عدم سوء پیشینه کیفری در هلند

شرایط اخذ شهروندی هلند

دریافت شهروندی هلند مزایای زیادی برای مهاجران دارد. افرادی که شهروندی هلند را دریافت می کنند علاوه بر برخورداری از تمام حقوق شهروندان این کشور، می توانند پاسپورت هلند را نیز بگیرند. پاسپورت هلند جزو پاسپورت های معتبر در سراسر جهان است که دارندگان آن می توانند بدون نیاز به ویزا به دیگر کشورهای دنیا سفر کنند.

از این رو اغلب افرادی که وارد هلند می شوند به دنبال اطلاع از شرایط دریافت شهروندی این کشور هستند و می پرسند چگونه می توانیم شهروندی هلند را دریافت کنیم؟ شرایط دریافت شهروندی هلند کمابیش، همانند دریافت اقامت دائم هلند است. افراد باید ابتدا اقامت دائم هلند را دریافت کرده و بعد از گذشت چند سال برای دریافت شهروندی اقدام کنند. ناگفته نماند که داشتن تمکن مالی و تسلط بر در زبان هلندی از جمله نکات مهم برای دریافت شهروندی این کشور است.

راحت ترین راه مهاجرت به هلند

راحت ترین راه مهاجرت به هلند چیست؟ این سوالی است که بسیاری از متقاضیان مهاجرت به هلند می پرسند. در پاسخ باید بگوییم بهترین و راحت ترین روش بر اساس شرایط هر فرد متفاوت است. برای افرادی که در سن کم هستند و به زبان انگلیسی مسلط می باشند، روش تحصیل مناسب است و برای افرادی که در سنین بالاتر و نزدیک بازنشستگی هستند، روش سرمایه گذاری بهترین روش است.

از طرفی برای ی از افرادی که در سن مناسب کار هستند و تخصص ویژه ای دارند مهاجرت کاری مناسب است. در حال حاضر مهاجرت پزشکان به هلند و برنامه مهاجرت راننده پایه یک در هلند، جزو برنامه های محبوب کاری محسوب می شود؛ بنابراین توصیه می کنیم برای این که مناسب ترین روش مهاجرتی را انتخاب کنید با وکلای مهاجرتی ما مشورت نمایید.

مزایای مهاجرت به هلند

چرا باید از بین تمام کشورهای دنیا هلند را برای مهاجرت انتخاب کنیم؟ برای پاسخ به این سوال باید نگاهی به مزایای فراوان مهاجرت به کشور هلند بیندازیم. از جمله مهم ترین مزایای مهاجرت به هلند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان دریافت ویزای همراه در اغلب به روش ها
 • زندگی در یک کشور خوش آب و هوا و برخورداری از امکانات رفاهی گسترده
 • امکان تحصیل در دانشگاه های با کیفیت و حضور در کلاس درس اساتید بین المللی
 • نرخ بیکاری کم و بالا بودن میزان حقوق و دستمزدها
 • پایین بودن نرخ تورم و امکان بهره مندی از تسهیلات بانکی با سود کم
 • دریافت اقامت دائم و شهروندی هلند بعد از گذشت چند سال
 • کار در بازارهای بین المللی و تجارت آزاد

معایب مهاجرت به هلند

آیا مهاجرت به کشور هلند معایبی هم دارد؟ بدون شک مهاجرت به هر کشوری بر اساس شرایط افراد مختلف ممکن است دارای مزایا و معایبی باشد. از جمله معایب مهاجرت به کشور هلند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • داشتن تمکن مالی در تمامی روش ها اهمیت دارد. از روش تحصیلی گرفته تا کاری و سرمایه گذاری، شما باید ثابت کنید که از تمکن مالی کافی برای زندگی در این کشور برخوردار هستید.
 • چنانچه بخواهید در این کشور ارتباطات گسترده ای داشته باشید باید زبان هلندی را بیاموزید. گرچه مردم این کشور تا حدودی به زبان انگلیسی آشنایی دارند و زبان انگلیسی در این کشور نیز رایج است؛ اما در نهایت باید زبان هلندی را بیاموزید.

خدمات موسسه اصطهباناتی برای مهاجرت به کشور هلند

به طور کلی مهاجرت، پروسه ای پر اهمیت و دارای ریسک است. به همین دلیل توصیه می کنیم در مسیر مهاجرت از وکلای با تجربه به کمک بگیرید. یکی از خدمات موسسه مهاجرتی اصطهباناتی نیز ارزیابی شرایط شما و ارائه مشاوره دقیق و تخصصی برای مهاجرت به کشور هلند است. وکلای برگزیده ما ابتدا شرایط شما را ارزیابی کرده و در نهایت بهترین روش را به شما پیشنهاد می دهند. همچنین تیم وکلای برگزیده اصطهباناتی در تمامی مراحل دریافت ویزا در کنار شما هستند.

سخن پایانی

ما در این نوشته تلاش کردیم تا شما را با تمامی جزئیات شرایط و مزایا و معایب مهاجرت به هلند آشنا کنیم. در حال حاضر هلند یکی از بهترین گزینه ها برای مهاجرت تحصیلی کاری و سرمایه گذاری ایرانیان است. این کشور آمار بیکاری پایینی داشته و از نظر اقتصادی نیز شرایط مناسبی دارد. به همین دلیل شما می توانید هلند را به عنوان یک گزینه مناسب برای مهاجرت ارزیابی کنید. ما در موسسه مهاجرتی اصطهباناتی همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما و انجام کلیه امور مهاجرتی هستیم.

سوالات متداول

1- چه روش هایی برای مهاجرت به هلند وجود دارد؟

افراد می توانند از طریق روش های کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری، ازدواج و ویزای همراه به هلند مهاجرت کنند.

2- ایا می توان از طریق تحصیل یا کار اقامت دائم هلند را دریافت کرد؟

بله افراد می توانند از طریق این دو روش اقامت دائم را دریافت کنند.

3- آیا امکان دریافت اقامت هلند از طریق خرید ملک وجود دارد؟

خیر، در حال حاضر از طریق خرید ملک نمی توان اقامت هلند را دریافت کرد.

4- هزینه زندگی یک فرد در هلند چقدر است؟

هزینه زندگی یک فرد در هلند 2200 یورو در ماه است.

5/5 - (2 امتیاز)

118 دیدگاه برای “مهاجرت به هلند + اقامت

 1. حامد گفت:

  با عرض درود وخسته نباشید.
  من دارای مدرک مهندسی کشتی بین المللی هستم وحدود 15 سال سابقه کار برروی کشتیهای تجاری اقیانوسی رو دارم.همسرم هم دارای مدرک دکتری گیاهان زینتی هست.البته سابقه تدریس در برخی دانشگاه ها رو دارن. میخواستم بدونم آیا موسسه شما باتوجه به شرایط کاری وسابقه ای ما گزینه پیشنهاد کاری در هلند واقامتو داره؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و احترام
   بله، شرایط شغلی شما برای کشور هلند می تواند مناسب باشد.

 2. فرید گفت:

  من حدود یک ماه پیش با یک خانم مهاجر که پاسپورت قرمز هلند رو داشت اشنا شدم و یک ماه با هم در ارتباط بودیم تصمیم به ازدواج گرفتیم ایشون درخواست دادن سه ماه من برم هلند تا بیشتر با هم آشنا بشیم بعد برگردن و ایران ازدواج کنیم و ایشون درخواست ویزای ازدواجی بدن .الان برای من دعوت نامه فرستادن .من هم سند و هم تمکن مالی وهم مدارک کاری لازم رو دارم .امکان دریافت یک ویزای سه ماه رو جهت آشنایی بیشتر دارم .اگر دارم میتونم کل کار رو به یک وکیل بسپارم

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و احترام
   لطفا در نظر داشته باشید که شانس ویزای نامزدی بسیار پایین تر از ویزای ازدواج می باشد.

 3. افسانه گفت:

  با سلام …من در رشته مدیریت جهانگردی در مقطع کارشناسی فارغ التحصیل شدم…میخواستم بدونم امکان ادامه تحصیل من در مقطع ارشد در کشور هلند وجود داره؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   برای تحصیل کارشناسی ارشد در هلند علاوه بر ارائه مدرک زبان، سابقه علمی قوی نیز الزامی است.

 4. مهران سخايي گفت:

  با سلام
  بنده مدرك كارشناسي راديولوژي از دانشگاه علوم پزشكي شيراز دارم.
  ميخواستم بدونم از طريق كار ميتونم اقدام كنم براي هلند يا اتريش؟
  اگر نه،چه راهي را شما پيشنهاد ميكنيد؟
  ممنونم

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و عرض ادب
   می توانید برای اخذ ویزای گروه کادر درمان هلند اقدام نمایید. برای دریافت جزییات بیشتر می توانید به دفاتر ما به صورت حضوری مراجعه نمایید.

 5. مهدي گفت:

  سلام وقت بخير

  من با مدرك كارشناسي ارشد مهندسي شيمي و ١٢ سال سابقه كار مرتبط در يك پتروشيمي معتبر و سن ٣٢ از چه طريقي ميتونم اقدام به مهاجرت و اخذ اقامت كنم ؟!

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و عرض ادب
   تحصیل در هلند یکی از روش های دریافت اقامت موقت هلند است. در صورت نداشتن سطح تسلط زبانی خوب، می توانید در دوره های زبان این کشور شرکت نمایید.

 6. زهرا جاسم زاده رنجبر گفت:

  با سلام
  من خانم، متاهل و دارای یک فرزند هستم. میخوام پس از تحصیل تو هلند اقامت اونجارو بگیرم . سوالم اینجاست که حین تحصیل من همسر و فرزندم هم میتونن با من بیان و اگر جواب مثبته به همسرم اجازه کار میدن ؟ سنم 23 ساله و برای ارشد اپتیک لیزر میخوام اقدام کنم

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و احترام
   پس از فارغ التحصیلی در صورت پیدا کردن کار می توانید اقامت خود را تمدید نمایید. همسر شما تحت عنوان ویزای همراه هلند اجازه کاری ندارد.

 7. دریا نجارزاده گفت:

  با سلام
  من یه سوالی داشتم ممنون میشم پاسخ بدین
  من نامزدم تو هلند زندگی میکنه و شهروند اونجاست من چطوری میتونم سریع از طریق ویزای نامزدی برم اونجا
  پیشنهاد شما چه راهیه برای سریع و راحت رفتن به هلند؟!

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   با توجه به شانس بسیار پایین ویزای نامزدی، به شما توصیه می کنیم برای ویزای ازدواج اقدام نمایید.

 8. الی گفت:

  سلام
  من کارشناس پرستاری هستم و همسر ارشد پرستاری باتوجه به رشته تحصیلی میتونیم برای رفتن به هلند اقدام کنیم؟ شرایطش چطوریه؟ بایستی با بیمارستان هلند مکاتبه بشه و بعد اقدام کنیم؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و احترام
   برای کار در بیمارستان های هلند نیاز به تایید مدارک تحصیلی خود از کشور هلند دارید. پس از تایید مدارک، دوره های زبان را در کشور هلند گذرانده و در دوره های کارآموزی شرکت نمایید و با توجه به امتیازی که دریافت می کنید، وارد بازار کار می شوید.

 9. آتنا گفت:

  سلام من خودم ۲۷سال لیسانس معماری هستم و درحال خوندن برای آیلتس هستم.
  همسرم هم لیسانس کامپیوتر با ۳۲سال سن هستن. ۷سال است همسرم به صورت پیمانکاری در پالایشگاه نفت کار میکنن.
  یه پسر سه ساله هم دارم.
  میخواستم بدونم برای ما شرایط مهاجرت به کدام کشور راحتتر است؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   برای مهاجرت به اکثر کشور ها نیاز به ارائه مدرک زبان دارید. در صورت داشتن مدرک زبان کشور هایی مانند آلمان، مجارستان، کانادا و غیره را می تواند انتخاب نمایید.

 10. بابك احمدي گفت:

  با سلام؛
  بابك هستم 30 ساله متاهل. آيا با داشتن اقوام بسيار نزديك در كشور هلند، راهي براي مهاجرت و اقامت وجود دارد؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و عرض ادب
   روش های مهاجرت به هلند متفاوت است. به عنوان مثال می توانند برای شما قرارداد کاری فراهم کرده تا بتوانید ویزای کاری این کشور را دریافت نمایید.

 11. حسین مهدی زاده گفت:

  سلام من دانشجوی کارشناسی هستم ميخواستم ببینم اگر بخوام اونجا کارشنساسي ارشد بخونم بعد چ مدت میتونم اقامت دائم اونجا رو بگیرم ؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و احترام
   از طریق تحصیل امکان اخذ اقامت دائم نمی باشد. شما می توانید پس از فارغ التحصیلی کار پیدا کرده و بعد 5 سال برای اقامت دائم اقدام نمایید.

 12. مسعود معتمدی گفت:

  با سلام
  تنها فرزند اینجانب در با قرارداد دائم در یک شرکت مشغول کار است آیا ایشان میتواند برای پدر و مادر خود اقامت بگیرد.

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   ارسال دعوتنامه برای پدر و مادر از کشور هلند امکان پذیر است.

 13. بهنام صقری گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما…
  من دوتا سوال دارم در مورد مهاجرت به هلند
  1- آیا میشه بدون رفتن به خدمت سربازی و با معافیت تحصیلی مهاجرت کرد؟
  2- حداقل سرمایه برای دوماه اقامت حدودا چقدر است؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و عرض ادب
   خیر، برای خروج از کشور نیاز به معافیت تحصیلی و یا پایان خدمت دارید. هزینه زندگی در هلند بسته به سبک زندگی و شرایط زندگی شما دارد.

 14. ناصر صالحی گفت:

  باسلام
  ناصر صالحی هستم کارمند 27 سال سابق بانک ملی(49 سالمه) که کارشناسی ارشد برق الکترونیک دارم و البته تجربه بالا در زمینه تعمیرات برق و الکترونیک و بلحاظ مالی نیز اوضاع نسبتا خوبی دارم و دارای همسر و دو فرزند دختر دوساله و سیزده ساله هستم و تمایل دارم برای بهبود کیفیت و آرامش در زندگی و آینده فرزندانم مهاجرت به اروپا کنم ، خواستم بدونم آیا امکانش هست؟ ممنون

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و عرض ادب
   بهترین کشور انتخابی برای شما کشوری مانند مجارستان است که از طریق ویزای کاری اقدام نمایید و برای همسر و فرزندان خود نیز ویزای همراه دریافت نمایید.

 15. سعید گفت:

  پس از اخذ ویزای تحصیلی و اقامت در هلند آیا می توانم پدر و مادرم را نیز به هلند بیاورم

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و احترام
   بسته به سن شما دارد. در صورتیکه سن شما بالای 18 سال باشد، امکان این کار مگر در شرایط خاص وجود ندارد.

 16. محمدرضا فریدصادقی گفت:

  سلام
  بنده مدرک مدیریت بازرگانی از سازمان مدیریت صنعتی دارم آیا با این مدرک برای ادامه تحصیل می تونم اقدام کنم در ضمن بنده 39 سال دارم و همسرم کارشناسی جامعه شناسی دارند ایا ما با هم می تونیم اقدام کنیم همراه دخترم؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و احترام
   ادامه تحصیل در هلند بسته به مقطع تحصیلی شما دارد. با توجه به شرایط سنی شما برای کارشناسی ارشد امکان اقدام با توجه به محدودیت سنی در هلند وجود ندارد.

 17. سلام
  کارشناس شیمی وبازنشسته با48سال سن قصد مهاجرت دارم دارای دوفرزند. به نظرشما مهاجرت امکان پذیرهست

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   شما از روش های متفاوتی مانند سرمایه گذاری و یا تحصیل فرزندان خود می توانید برای مهاجرت اقدام نمایید. با ما در تماس باشید تا اطلاعات دقیق تری را در رابطه با جزییات مسیر در اختیار شما قرار دهیم.

 18. مراد حمیدی گفت:

  درود
  من چند تایپیک از چند سایت خوندم و کمی متناقض بود، شما خوب راهنمایی میکنید لطفا جواب بدهید:
  مهاجرت به هلند از طریق ازدواج ایا نیاز به تمکن مالی تبعه ایران هم داره؟(در مصاحبه در سفارت هلند) و یا گارنتی و تمکن مالی تبعه هلند کافی ست؟.

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   برای اخذ ویزای ازدواج نیاز به ارائه تمکن مالی از طرف فردی دارید که در هلند زندگی می کند.

 19. حامد گفت:

  باسلام
  من ۳۸ ساله، متاهل و دارای یک فرزند۶ساله و کارشناس سخت افزار هستم ،میخوام برای ویزای تحصیلی در مقطع ارشد اقدام کنم ضمنا ۹سال سابقه کار در صنعت قطعه سازی و لوازم خانگی دارم بنظرتون میتونم براحتی ویزای تحصیلی برای هلند بگیرم و چنانچه پیشنهادی دارین ممنون میشم اعلام کنین،مرسی

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و عرض ادب
   لطفا در نظر داشته باشید که تحصیل کارشناسی ارشد در هلند محدودیت سنی دارد.

 20. افشین تشرفی گفت:

  سلام و وقت بخیر خدمت همه دوستان

  ترم آخر ارشد در رشته مهندسی فن آوری اطلاعات گرایش شبکه کامپیوتری هستم معدلم هم 17.5 هستش. در زمینه بورس برای دوره دکتری از دانشگاه های معتبر هلند زیاد اطلاعی ندارم لطف میکنید راهنمایی بفرمایید که شدنی هست یا خیر؟ از چه طریقی میتونم اقدام کنم

  ممنون از حسن توجه دوستان

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و عرض ادب
   برای اخذ بورسیه تحصیلی هلند باید علاوه بر ارائه مدرک زبان، رزومه علمی قوی داشته باشید.

 21. مهدی گفت:

  درود
  ایا با شرایط تولد فرزند در خاک هلند از پدر مادر ایرانی امکان اقدام به تابعیت هلند رو میشه کرد؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام
   در نظر داشته باشید که اعطا تابعیت هلند برای نوزادان متولد شده در این کشور از طریق خون صورت می گیرد.

 22. مجتبی رازبانی گفت:

  با سلام عرض ادب واحترام

  سوال من در مورد مهاجرت به کشوری مناسب است که با شرایط خانوادگی اینجانب جور باشد . کارشناس حسابداری هستم با سابقه کار و بیمه بالای بیست سال ( مدیر مالی ) با دو فرزند فرزند دختر دانشجوی مهندسی شیمی و فرزند پسر مقطع هفتم . هم برای تحصیل بچه ها و هم انجام کار و زندگی مناسب . در صورت راهنمایی و ارسال پاسخ به آدرس ایمیل تشکر میکنم .

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   بهترین روش برای شما سرمایه گذاری است. شما می توانید برای کشوری مانند لهستان اقدام کرده تا بتوانیید همگی با هم مهاجرت کرده و شرایط تحصیل و زندگی خوبی را دریافت نمایید.

 23. زی زی گولو گفت:

  من از یکی از دانشگاه های هلند بورسیه برای مقطع دکتری گرفتم. حالا سوالم اینه که آیا همسرم در مدت تحصیل من اجازه کار داره یا نه؟ رشته همسرم کاردرمانی (از رشته های توانبخشی) هست. آیا برای کار کردن حتما باید مدرک زبان هلندی یا آلمانی داشته باشه؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   با ویزای همراه اجازه کار داده نمی شود. باید ویزای خود را تغییر دهید.

 24. مهدی گفت:

  سلام ویزای کار مانند ویزای کار استرالیا دائم هست یا موقت ؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   ویزای کاری که در ابتدا دریافت می نمایید، موقت است.

 25. نادر پهلوان گفت:

  با سلام من مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی تجربی را دارم اما نمراتم خیلی بالا نیست در حال حاظر ۲۴ سال دارم و میخواهم از دانشگاه انصراف بدهم آیا امکان مهاجرت با مدرک دیپلم دارم ک بتوانم تحصیل کنم؟؟؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و عرض ادب
   روش های مهاجرت متفاوتند که بر اساس شرایط شما امکان اقدام وجود دارد. متاسفانه اطلاعات شما برای ارائه مشاوره کافی نمی باشد. لطفا با ما در ارتباط باشید.

 26. علی گفت:

  سلام من 24 ساله هستم ترم اخر مهندسی شهرسازی مقطع کارشناسی. و اینکه زبان هم بلدم و نسبتا مسلطم اما مدرکی نگرفتم هنوز چه راهیی پیشنهاد میدیم بهم.سابقه کاری هم ندارم در رشته ولی نمراتم بالا هست.

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام
   لطفا برای بررسی دقیق تر شرایط و رزومه علمی خود را از طریق واتس اپ برای ما ارسال نمایید.

 27. فريد خانزاده گفت:

  با سلام
  بنده داراي مدرك دكتراي عمران مي باشم و همسرم كارشناس كشاورزي. چندتا مقاله علمي پژوهشي و كنفرانسي و تدريس و سابقه كار اداري دارم.
  براي مهاجرت چه راهي و پيشنهاد مي كنيد؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و عرض ادب
   روش های مهاجرت متفاوت است که بسته به شرایط شما مانند سن، مدرک زبان و غیره دارد. لطفا با ما در ارتباط باشید تا اطلاعات دقیق تری را در اختیار شما قرار دهیم.

 28. Erfan arabzade گفت:

  سلام می خواسم بدونم برای مدرک کارشناسی برای پزشکی که کار نیم پارت هستش درامدش میتونه چفدر باشه
  میتونم شهریه دانشگاه را با همان پول بدم
  مرسی

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   مقدار درآمد بسته به شغل و پوزیشن دریافتی شما دارد.

 29. سعید شهبا گفت:

  سلام من لیسانس تربیت بدنی دارم و ۳۳ سالمه برای مهاجرت از چه راهی میتونم اقدام کنم

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   متاسفانه اطلاعات شما برای ارائه مشاوره کافی نمی باشد. لطفا با ما در ارتباط باشید.

 30. نازنین انور گفت:

  سلام وقت بخیرمن 41 سالمه وکارشناس مامایی هستم وهشت سال سابقه کاردارم ی دخترهشت ساله دارم وهمسرم مربی بدنسازی هستندکه یک مدال طلادرمسابقات ازکشورهلنددارند لطفاشرایط مهاجرت برای ماروتوضیح بدید ممنون

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و عرض ادب
   شما می توانید با توجه به رشته تحصیلی خود برای اخذ ویزای کاری گروه درمان سوئد، دانمارک اقدام نمایید.

 31. Sari.79 گفت:

  سلام من ۱۹ سالمه و مادرم اقامت هلندو چندین ساله دارند،چن سال پیش شرایط مهیا شد و من تونستم برای زندگی کردن به اونجا برم ولی بنا به دلایلی برگشتم و متاسفانه حتی صبر نکردم تا اقامتو بگیرم… اگر الان مادرم دوباره اقدام کنند که منو برای زندگی کردن ببرن اونجا اجازه میدن؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   بسته به پرونده شما در هلند دارند که برای ارائه ویزا مجدد بررسی می شود.

 32. مرضیه گفت:

  سلام
  من معلم رسمی کودکان استثنایی با سابقه ۱۵ سال هستم و لیسانس روانشناسی کودکان استثنایی را دارم همسرم هم لیسانس متالورژی دارد و مهندس شرکت فولاد اکسین می باشد و سمت کارشناس نورد را دارد و با سابقه کاری ۱۱ سال
  آیا ما میتوانیم برای مهاجرت به هلند یا هر کشور دیگر اقدام کنیم؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   شما می توانید برای دریافت ویزای کاری گروه درمان سوئد اقدام نمایید و برای همسر خود نیز ویزای همراه دریافت نمایید.

 33. لیلا گفت:

  سلام من ۲۷ سال سن دارم. ارشد مدیریت مالی از دانشگاه دولتی دارم ولی سابقه کاری تو این حوزه ندارم. درحال مطالعه برای آزمون cfa هم هستم. میخواستم بدونم از طریق ویزای کاری امکانش هست اقدام کنم؟ یا احتمالش نیست و بهتره تحصیلی اقدام کنم و چه مقطعی. ممنون

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   سلام، وقت بخیر
   برای دریافت ویزای کار به پیشنهاد و قرارداد کاری نیاز دارید، پیشنهاد ما اقدام برای ویرای تحصیلی است. برای ارشد مجدد و دکتری شاتس پذیرش دارید، برای جواب دقیق باید رزومه شما را بررسی کنیم.

 34. نیما گفت:

  سلام.من ۲۴ ساله هستم و لیسانس علوم سیاسی دارم و ایلتس ۶..میخواستم بدونم میتونم برای مهاجرت به اروپا اقدام کنم یا خیر؟اگر بله چه کشورهایی؟
  با تشکر

  1. مشاور تحصیلی و اعزام دانشجو گفت:

   سلام، وقت بخیر
   می توانید اقدام کنید، چرا که نه؟
   علاوه بر مدرک زبان رزومه تحصیلی و تحقیقی باید بررسی شود.
   پیشنهاد می کنم برای بررسی مدارک با یکی از دفاتر تماس بگیرید.

 35. افسون خسروی گفت:

  سلام من ارشد روانشناسی دارم الانم میخوام دوره های ارایشگری ببینم ازچه طریقی میتونم مهاجرت کنم

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام وقت بخیر
   بهترین روش اقدام برای شما این است که دوره های هنری آرایشگری در این کشور را بیابید(البته ما این مورد را به شما راهنمایی خواهیم کرد) و سپس برای درخواست پذیرش در این دوره ها و اخذ ویزا، اقدام کنید.

 36. Hani gabjali گفت:

  وقت بخیر مهماندار هواپیماهستم وهمسرم مهندس hseهست,میخواستم بدونم چطورمیتونیم اقامت یکی ازکشورهای هلند سوییس ویا کاناداروبگیریم,

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   با توجه به بازار برخی کشور های هدف، می توانید از طریق ویزای اسکیل ورکر و یا پیشنهاد کاری، اقامت موقت کشور را اخذ کنید.
   کشور های کانادا و استرالیا و آفریقای جنوبی را می توانید با روشی که مشاورین مهاجرت ما در اختیار شما قرار می دهند، در اولویت خود قرار دهید.

 37. YUSEF گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  بنده 34 سال سن دارم و مدرک لیسانس حسابداری از دانشگاه آزاد قائمشهردر سال 83. سابقه کار مرتبط و بیمه بمدت 12سال دارم و هم اکنون مدیر مالی یکی از شرکتهای معتبر میباشم و خانمم 30 ساله و دارای مدرک مترجمی زبان انگلیسی با سه سال سابقه کار.
  تمکن مالی تقریبا دارم مثلا یه واحدآپارتمان 100متری در جای خوب تهران بهمراه ویلا 200متری در محمود آباد که هر دو سند بنام خودم میباشد و با نقدینگی حدود 700میلیون تومان .
  قصدم مهاجرت از طریق تحصیل خودم یا خانمم به هلند است یه بچه 2 ساله هم داریم . دوره زبان انگلیسی هم داریم میگزرونیم تا آیلتس 6 بگیریم .
  خواستم ببینم شرایطمون برا تحصیل و نهایتا اقامت هلند اوکی هست یا نه ؟
  با تشکر

 38. سحر غیاثی گفت:

  سلام روز بخیر
  من معلم هستم و درحال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد رشته روانشناسی تربیتی در دانشگاه آزاد هستم ، 23 سال دارم و مجرد ، امکان اقامت از طریق سرمایه گذاری ندارم ، امکان گرفتن اقامت یا ویزای تحصیلی در هلند وجود دارد؟ آیا مدارک تحصیلی ارشد دانشگاه آزاد مورد پذیرش هست یا خیر ؟ با سپاس از پاسخ شما

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   بله شما می توانید از طریق تحصیل وارد کشور هلند شوید، حال یا بصورت ادامه تحصیل و یا تغییر رشته و تحصیل مجدد از مقطع کارشناسی.
   بدیهی است ک اخذ مدرک همان کشور نیز به شما در امر کاریابی کمک شایانی خواهد کرد.

 39. رضا سجادی گفت:

  با سلام اگه مدرک دبپلم داشته باشی حالا در هر سنی میتونی برای ادامه تحصیل بری اروپا،؟و کدوم کشور ها تحصیلش رایگان یا حداقل چقد پول نیاز داره

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   تحصیل در اروپا با مدرک دیپلم شاید در برخی رشته ها امکان پذیر باشد ولی در کل باید مدرک کالج مربوط به رشته تان را اخذ نموده و ادامه تحصیل را در مقطع دانشگاهی بدهید.

   1. علیرضا جلالیانی گفت:

    سلام و درود
    من علیرضا جلالیانی هستم مدرک تحصیلی من فوق لیسلانس مهندسی برق کنترل و ۱۳ سال سابقه کاری دارم و ۳۸ سال سن دارم و برنامه نویسی اندورید رو بصورت تخصصی انجام میدم تو بحث حوزه استارتاپی یه نرم افزار خفن و سخت افزارهای مرتبط ساختم ولی متاسفانه تو ایران نمیتونم بجایی برسونمش برای من چه پیشنهادی دارین همسرم هم مهندس برق هستن و یه دختر یه ساله هم دارم ، دیگه نمیخوایم تو ایران بمونیم لطفا راهنمایی کنین

    1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

     با سلام و عرض ادب
     شما می توانید از طریق ویزای جاب سیکر آلمان به این کشور مهاجرت کرده و شغل مورد نظر خود را بیابید.

 40. منافاتحی گفت:

  سلام ببخشید من دانشجوی کارشناسی ترم آخر رشته حقوقم اما میخوام مهاجرت کنم
  آسانترین راه برای مهاجرتم چیه؟؟؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   آسانترین راه بسته به شرایط و رزومه شما دارد و نمی توان به صورت حدس پیشنهاد داد.
   بدین منظور بهتر است شرایط و مدارک خود را برای مشاورین و کارشناسان ما ارسال کنید تا برای شما مورد ارزیابی قرار دهند.

 41. رها محمدی گفت:

  سلام
  من ۳۳سالمه مدرک ارشد مدیریت بازرگانی دارم سابقه تدریس هم دارم اما درامدم الان از کار ارایشگری است(کاشت ناخن) همسرم شرکت نصب و فروش اسانسور دارند و دراین زمینه کاملا مسلط هستند . سرمایه انچنانی نداریم اما میخاستم ببینم با این شرایط مهاجرت به هلند امکان پذیر هست ایا با شرایط ما میشود درهلند کار مناسب پیدا کرد و از پس هزینه ها برامد؟ ایا اگر در هلند بچه دار شویم تابعیت هلندی میگیرد؟ شامل ماهم میشود؟

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   مهاجرت کاری به کشور های اروپای غربی و مخصوصا هلند بسیار دشوار است و عموما درخواست های بدون پیشنهاد کاری را ریجکت می کنند.
   در صورتی که تنها هدف شما کشور هلند است، می باید برای تحصیل مقطع دکتری در این کشور اقدام نمایید.
   کشور های اروپایی، تابعیت را بر اساس خون اعطا می کنند و محل تولد باعث اعطای تابعیت نمی شود.
   صد البته برای افرادی که مدت زیادی و برای چند دوره اقامت را تمدید کرده اند، امکان اخذ تابعیت برای فرزند، وجود خواهد داشت.

 42. محمد شرهان رویس گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  محمد هستم 25 ساله از آبادان دیپلمه ، که در حال حاضر در کشور عراق شاغل هستم و 2 سال سابقه کار پیوسته در زمینه مرغ داری صنعتی دیجیتالی(اروپایی) را دارا هستم و سمت شغلیم 4men هست و به لطف کار کردن با کارگران هندی و بنگلادشی تمام جزئیات کارم رو به راحتی میتونم به انگلیسی توضیح بدم
  هیچ مدرکی ندارم ولی تجربه کافی چه در زمینه شغلی چه در زمینه مهاجرت رو دارم
  واسه هزینه های اولیه هم مشکل مالی ندارم به نظرتون چه مدرکی رو باید داشته باشم یا چه راهی رو پیشنهاد میدید که راحت تر بتونم اقامت هلند رو بگیرم

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   سفارت این کشور در ایران، بسیار سخت ویزای کار را تایید میکند.
   در هر صورت با داشتن پیشنهاد کاری از یک مجموعه ی توانمند از هلند و داشتن تسلط کافی به زبان رسمی این کشور و یا انگلیسی، می توانید درخواست ویزای کاری دهید.

 43. Shahin گفت:

  برا تحصیل در مقطع کارشناسی سالی ۸۰۰۰ یورو فقط برا دانشگاه یا برا خورد و خوراک و خوابگاهم هست؟

  1. مشاور تحصیلی و اعزام دانشجو گفت:

   با سلام
   هزینه دانشگاه از هزینه ی زندگی جداست و شامل شهریه خواهد شد.

 44. شیرین گفت:

  ضمنا دو تا مقاله isi هم دارم و 27 سالمه و خانم

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   می توانید از طریق تحصیل اقدام نمایید، چرا که برای مهاجرت کاری، نیاز به تامین پیش نیاز های بیشتری هستید.

 45. شیرین گفت:

  سلام من فوق لیسانس عمران گرایش اب و سازه های هیدرولیکی هستم از طرفی بطور حرفه ای خیاطی و طراحی لباس هم انجام میدم میخواستم ببینم میتونم از یکی ازین دو طریق واسه ایتالیا یا هلندگرفتاسپانیا ویزا و اقامت گرفت؟

 46. طیب هادی زاده گفت:

  با درود
  من دانشجوی کارشناسی ارشد حسابداری و مجرد هستم.بدون سابقه کار و سرمایه ایا میتوانم با شرایط مهاجرت و اقامت از طریق ازدواج در انجا موفق شوم؟ با سپاس

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   یکی از آسان ترین حالت های اخذ اقامت یک کشور، بعد ازدواج با تبعه ی آن کشور است و در صورت حادث شدن این اتفاق، طی مراحل به راحتی و ریسک ویزا به حداقل ممکن می رسد و تنها در حالتی ریجکت می شود که کارشناس احساس کند ازدواج سوری است.

 47. میثم حسین نزاد گفت:

  با درود
  من کارشناسی ارشد حسابداری هستم با 10 سال سابقه و همچنین مدرس گیتار و اهنگسازی میکنم.میخواستم بدانم برای مهاجرت با همسر و فرزند چه راهی را پیشنهاد میکنید.(سرمایه انچنانی ندارم)

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   در صورتی که مدرک آیلتس بالا تر از 7 و ترجیحا بالاتر از 8 داشته باشید، سابقه کار با بیمه بالا، داشته باشید، می توانید برای مهاجرت به کانادا، استرالیا و یا نیوزلند اقدام نمایید.

 48. كوثر گفت:

  با سلام
  خواستم ببينم شرايط رفتن پزشك عمومى از ايران به هلند چطوره؟
  آزمونش چيه و اصلاً پذيرش پزشكى كه بخواد بره تخصص بگيره و اونجا اقامت كنه وجود داره؟

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   اگر برای ادامه تحصیل قصد اخذ ویزا دارید، مراحلی کاملا متفاوت با اخذ ویزای کاری دارد.
   اخذ ویزای کار بیشتر مبتنی بر سن، تحصیلات، مدرک زبان و سابقه کار با بیمه می باشد.البته در این مدت هلند به سختی ویزای کار صادر می کند و درصد ریجکت کردن از طرف سفارت بالا رفته است.
   برای ادامه تحصیل نیز نیاز به رزومه ی قوی و مدرک زبان مطلوب می باشد و این پارامترها مورد بررسی قرار می گیرد.

 49. امیر سروش افشاری گفت:

  سلام من مدرک ttc زبان انگلیسی دارم و میتونم به 12 سال تا 18 سال تدریس کنمو چند روزی به هجدهسالگیم مونده میخاستم بدونم من شرایطشو دارم یا خیر

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   با توجه به این موضوع که قبل از 18 سال محدودیت ها برای سفر خارجی برای آقایان کتر است، می توانید همه ی روش ها را مورد بررسی قرار دهید.مهاجرت از طریق تحصیل می تواند گزینه ای هموار تر برای شما باشد.مقالات مرتبط با تحصیل رایگان در فرانسه و ایتالیا را در سایت مطالعه فرمایید.

 50. میم گفت:

  سلام.من لیسانی مدیریت بازرگانی دارم و همسرم لیسانس روانشناسی. آیا شانسی برای گرفتن شغل و ویزای کار هلند رو داریم؟ مدرک زبان آلمانی هم داریم

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   برای کسب اجازه ی کار در هر کشور ابتدائا می بایست مدرک شما به تایید ناظران کار در آن کشور برسد.برای مهاجرت کاری نیاز به اطلاعات بیشتری از شما، اعم از سن، سابقه کار به همراه بیمه و میزان تسلط شما به زبان های خارجی، می باشد.

 51. عاطفه سلطانی گفت:

  سلام . من فوق لیسانس آموزش زبان دارم با معدل ۱۶ و پایان نامه و یک مقاله دارم و یک بار هم در کنفرانس بین المللی شرکت کردم . متولد ۵۸ هستم و می خواستم برای دوره دکتری در هلند اقدام کنم . لطفا راهنمایی بفرمائید.

  1. مشاور تحصیلی و اعزام دانشجو گفت:

   با سلام
   متقاضیان ادامه ی تحصیل در خارج از کشور، عموما برای اخذ پذیرش و بهره مندی از مشاوره های لازم جهت مصاحبه ی سفارت و اخذ ویزا ، با یک مجموعه مهاجرتی قرار داد حقوقی می بندند.
   برای کسب اطلاعات حقوقی و یا مشاوره های عمومی رایگان تحصیلی، می توانید با شماره های مندرج در پایان هر صفحه ی سایت تماس حاصل فرمایید.

 52. behnood mokhtari گفت:

  با سلام من بهنود هستم ٣٦ سال سن دارم و مجرد از ايران ١١ سال سابقه كار در شركت ملي حفاري(وزارت نفت) دارم تكنسين تعميرات دارم و در قسمت فني مشغول بكار هستم از آنجايي كه شركتهاي نفتي بزرگي در هلند مشغول بكار هستند ميخواستم بدونم با توجه به سابقه كاريم ميتوانم جذب يكي از اين شركتها بشوم.ممنون ميشم راهنمايي كنيد.با سپاس

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   در صورتی که پیشنهاد کاری مطلوب از بابت اخذ ویزا ، برای شما موجود باشد، می توانید بر آن اساس اقدام فرمایید.

 53. ماهان گفت:

  سلام. من شغل دولتی دارم(نظامی) و کارمند هستم. تحصیلاتم کاردانی حقوق هست. قصد مهاجرت و اقامت در هلند رو دارم چه راهی پیسنهاد نیکنید

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   قطعا شما ابتدائا باید با مسئولین خود این موضوع را در میان بگذارید, پس از طی مراحل قانونی تسویه حساب با مجموعه ی خود, اگر محل کار شما محدودیتی برای سفر های خارجی پس از تسویه قائل نباشد, اقدام بفرمایید.(گاها تا چند سال اجازه ی خروج پس از تسویه داده نمی شود.)
   سن و تمکن مالی شما برای ما مجهول است و بهترین پیشنهاد تحصیل در این کشور است.

 54. احمد صفائی گفت:

  سلام آیا میشه با تجربه حسابداری و تحصیلات دیپلم وارد هلند شد؟

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   در صورت دارا بودن تمکن مالی با روش سرمایه گذاری و یا از طریق قوانین مترتب برا اصل ازدواج.

 55. محمد عسکری گفت:

  سلام. من کارشناسی الکترونیک دارم ولی در ضمینه نفت ۹سال سابقه کار کردم. یعنی غیر مرتبط. 34
  ساله ام. هدفم از مهاجرت درآمد بالاست.
  زبان انگلیسی هم قوی نیستم. چطور میتونم اقامت هلندو بگیرم

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   شما می توانید از دو طریق کاری و یا تحصیلی به این کشور سفر کنید و اقامت موقت و سپس طولانی مدت را درخواست نمائید.
   اما دانستن زبان انگلیسی و اندکی نیز هلندی لازم است.

 56. نغمه گفت:

  سلام نامزد من واسه ادامه تحصیل داره میره هلند.امکانش هست که وقتی ازدواج کردیم منو با خودش ببره؟یعنی از طریق ازدواج میشه اقامت یا ویزا گرفت؟

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   بله نهایتا می توانند شما را به عنوان همسر ببرند.

 57. عرفان امیری گفت:

  با سلام و درود…
  من به دنبال مهاجرت کاری به هلند هستم… تخصص من مربیگری ورزش کشتی هست و مدرک مربیگری بین المللی از ایران رو هم دارم…
  خواستم ببینم شرایطی وجود داره که من در کشور هلند مشغول به کار بشم؟؟ و یا ممکنه بعد از ارائه ی رزومه و مدارکم کارفرمایی منو تأیید کنه؟؟

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   اگر هدف شما چنین مسئله ای است، باید به دنبال شرکت یا شخصی باشید که برای شما پیشنهاد شغلی ارسال کند که کار چندان راحتی نیست.

 58. امیر گفت:

  سلام وقت بخیر بنده کاردانی حقوق دارم میخوام برای اقامت ازطریق تحصیل اقدام کنم چجوری میشه اینکاروبکنم اصلاامکانش هست

  1. مشاور تحصیلی و اعزام دانشجو گفت:

   با سلام
   بله می توانید از طریق ادامه تحصیل نسبت به اخذ اقامت هلند اقدام فرمایید.

 59. عادل گفت:

  با سلام
  در خصوص تحصیل در دوره دکتری در دانشگاه های هلند سوال داشتم، در کانال تلگرامی دیدم که فرموده بودید به صورت تضمینی اخذ بورسیه می نمایید،ضمنا رشته من زمین شناسی با معدل بالای 18 در دوره کارشناسی ارشد از دانشگاه اصفهان می باشد.
  با تشکر

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   خب سوالتون را متوجه نشدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *