مهاجرت به هلند و تحصیل و زندگی در این کشور زیبا و پیشرفته همواره یکی از گزینه های مهاجرتی متقاضیان ایرانی بوده است. در این مقاله که با تلاش مشاوران موسسه مهاجرتی وکلای برگزیده اصطهباناتی تهیه شده است اطلاعات لازم در مورد مهاجرت به هلند از طریق تحصیل، کار، ازدواج و سرمایه گذاری ارائه شده است. اگر از شرایط مهاجرت به هلند آگاهی ندارید، مطالعه این مقاله را از دست ندهید.

در این مطلب میخوانید

دلایل مهاجرت متقاضیان ایرانی برای مهاجرت به هلند چیست؟

متقاضیان ایرانی بنا به دلایل فراوانی به کشور توسعه یافته و جذاب هلند مهاجرت می کنند. از مهم ترین این دلایل می توان بالا بودن سطح استانداردهای زندگی، بالا بودن امنیت اجتماعی و اقتصادی و وجود امکانات رفاهی بی نظیر را نام برد. کشور هلند در شاخص های جهانی زندگی مانند آزادی های مدنی، آزادی بیان، آزادی مطبوعات، پیشرفت انسانی و خوشبختی دارای جایگاه های جهانی است.

 • پایین بودن نرخ بیکاری یکی از مهم ترین دلایل متقاضیان ایرانی برای مهاجرت به هلند محسوب می شود.
 • دارا بودن شرایط لازم برای سرمایه گذاری، پایین بودن نرخ بیکاری و بالا بودن درآمدها از دیگر دلایل مهاجرت به هلند می باشد.
 • زندگی در هجدمین اقتصاد بزرگ جهان و وجود شرکت های بزرگ جهانی در این کشور و وجود فرصت های شغلی از مزیت های مهاجرت به هلند می باشد.

مهاجرت به هلند از طریق کار

متقاضیان با دارا بودن شرایط مهاجرت به هلند می توانند ویزای کار و اقامت این کشور را دریافت کنند. متقاضیان با دارا بودن پیشنهاد کار Job Offer از طرف کارفرمای هلندی می توانند ویزای کار هلند را اخذ کنند و مهاجرت کاری به هلند داشته باشند. از مهم ترین شرایط مهاجرت به هلند از طریق کار دارا بودن تمکن مالی کافی برای اثبات تأمین هزینه های زندگی در مدت کار و اشتغال در هلند می باشد.

مهاجرت به هلند از طریق کار

مهاجرت به هلند از طریق کار

 • از مدارک لازم برای مهاجرت به هلند از طریق کار می توان آدرس محل اقامت در هلند، دعوتنامه کاری از طرف کارفرمای هلندی، فرم درخواست ویزای کار و بیمه معتبر را نام برد.
 • یکی از موارد مهم در اخذ ویزای کار هلند این است که اگر متقاضی در یک شرکت چندملیتی در ایران مشغول کار باشد که شعبه ای از این شرکت در هلند باشد، متقاضی می تواند با رعایت شرایطی به شعبه هلند منتقل شود.

انواع ویزاهای کاری هلند

متقاضیان با دارا بودن شرایط مهاجرت به هلند از طریق کار می توانند با اخذ ویزاهای کاری مختلف کشور هلند مجوز اقامت این کشور را اخذ کنند. متقاضیان برای مهاجرت به هلند از طریق کار می توانند از روش های ویزای کار کوتاه مدت، ویزای کار GVVA، ویزای MVV و ویزای بلوکارت اقدام کنند.

 • ویزای بلوکارت Blue Card هلند: این نوع ویزا که از بهترین ویزاهای کاری و اقامتی اروپا می باشد، برای متقاضیانی صادر می شود که دارای دعوتنامه کاری از طرف کارفرمای هلندی باشند. مهم ترین شرایط لازم برای اخذ این نوع ویزا دارا بودن مدرک تحصیلی دانشگاهی و دعوتنامه کاری و پیشنهاد شغلی از طرف کارفرمای هلندی می باشد. حداقل حقوق پرداختی با اخذ این نوع ویزا در حدود 5 هزار یورو می باشد.
 • ویزای کار کوتاه مدت هلند: این نوع ویزا مختص متقاضیانی است که برای کار فصلی در هلند قصد اخذ مجوز کار این کشور را دارند. مدت اعتبار این ویزا 3 ماه است که تا 6 ماه قابل تمدید می باشد. متقاضی با اخذ ویزای کار کوتاه مدت می تواند در هلند و دیگر کشورهای حوزه شینگن به کار و اشتغال بپردازد. دارا بودن دعوتنامه و پیشنهاد کار از طرف کارفرمای هلندی برای اخذ این ویزا الزامی است.
 • ویزای کار GVVA هلند: متقاضیانی که دارای دعوتنامه و پیشنهاد کار از کارفرمای هلندی می باشند، می توانند این ویزا را دریافت کنند. مدت اعتبار این ویزا تا 3 ماه می باشد که تا 3 سال قابل تمدید است. شهروندان اتحادیه اروپا نیاز به اخذ این ویزا برای کار در هلند ندارند.
 • ویزای کار MVV هلند: متقاضیانی که با دریافت ویزای همراه وارد کشور هلند می شوند، می توانند با اخذ این نوع ویزای کار در این کشور مشغول کار شوند. متقاضیان پس از ورود به هلند می توانند در مهلت جستجوی کار در این کشور کار مورد نظر را پیدا کنند. شهروندان اتحادیه اروپا برای ورود به این کشور و اشتغال نیازمند اخذ این نوع ویزا نمی باشند.

مهاجرت به هلند از طریق تحصیل

متقاضیان با دارا بودن شرایط مهاجرت به هلند از طریق تحصیل می توانند ویزای تحصیل و اقامت این کشور را اخذ کنند. ویزای تحصیلی هلند را می توان از پرتقاضاترین ویزاهای این کشور محسوب کرد. اعتبار و ارزش جهانی دانشگاه های هلند، جایگاه این دانشگاه ها در رنکینگ ها و رتبه بندی های جهانی و پایین بودن هزینه های تحصیل از مهم ترین دلایل متقاضیان برای مهاجرت به هلند از طریق تحصیل می باشد.

مهاجرت به هلند از طریق تحصیل

مهاجرت به هلند از طریق تحصیل

 • از برترین دانشگاه های هلند که همواره در بالاترین فهرست بهترین دانشگاه های جهان قرار دارند، می توان دانشگاه دلفت، دانشگاه آمستردام و دانشگاه آیندهون را نام برد.
 • مدت زمان تحصیل در مقطع کارشناسی هلند در حدود 4 سال و هزینه های تحصیل در این مقطع سالانه در حدود 8 هزار یورو تا 10 هزاریورو می باشد.
 • دارا بودن مدرک مهارت زبان انگلیسی آیلتس 6 برای تحصیل در مقطع کارشناسی هلند الزامی است.
 • مدت زمان تحصیل در هلند مقطع کارشناسی ارشد هلند در حدود یک تا 2 سال و هزینه های تحصیل در این مقطع سالانه در حدود 12 هزار یورو تا 13 هزار یورو می باشد.
 • دارا بودن مدرک کارشناسی معتبر و مدرک مهارت زبان انگلیسی آیلتس 6.5 برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد هلند الزامی است.
 • متقاضیان برای برای مهاجرت به هلند از طریق تحصیل در مقطع دکتری باید دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه معتبر، توصیه نامه، انگیزه نامه قوی و تأییدیه از طرف استاد راهنما در دانشگاه هلند باشند.
 • از جمله مدارک لازم برای مهاجرت به هلند از طریق تحصیل و اخذ ویزای تحصیلی گواهی تمکن مالی کافی، نامه پذیرش از دانشگاه و رشته مورد نظر، سوابق تحصیلی و رزومه علمی تحصیلی، گواهی سوپیشینه و مدرک مهارت زبان انگلیسی آیلتس را می توان نام برد.

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

کشور هلند با دارا بودن ثبات و امنیت اقتصادی و همچنین تسهیلات فراوان یکی از برترین کشورهای اروپایی برای سرمایه گذاری خارجی محسوب می شود. متقاضیان با دارا بودن شرایط مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری می توانند ویزای سرمایه گذاری در هلند و اقامت را از روش های مختلف اخذ کنند. متقاضیان می توانند از روش های خرید ملک، ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار در هلند سرمایه گذاری کنند.

خرید ملک در هلند

یکی از روش های مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری، خریداری خانه و ملک در این کشور است. البته متقاضی با خرید خانه و ملک در هلند نمی تواند مجوز اقامت این کشور را دریافت کند، اما می تواند از خرید خانه سود فراوانی کسب کند.

 • در واقع متقاضی با خرید خانه و ملک در یک کشور اروپایی برتر می تواند از طریق اجاره بهای آن ماهانه درآمد کسب کند.
 • علاوه بر این خرید خانه و ملک در کشورهای اروپایی برتر مانند هلند خود نوعی سرمایه گذاری بدون ریسک و با سوددهی فراوان می باشد.

ثبت شرکت در هلند

متقاضی با ثبت شرکت در هلند می تواند مجوز اقامت این کشور را دریافت کند. مهم ترین شرط مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری در ثبت شرکت دارا بودن تمکن مالی کافی به میزان یک میلیون و 250 هزار یورو می باشد. متقاضی برای صبت شرکت در هلند باید دارای طرح و ایده تجاری باشد. این طرح علاوه بر دارا بودن توجیه اقتصادی باید در مدت مشخص به سوددهی برسد.

 • متقاضی برای ثبت شرکت در هلند باید دارای امتیازهای لازم باشد.
 • امتیازهای ثبت شرکت در هلند بر اساس سن، تحصیلات، میزان سرمایه گذاری و سوابق کاری و حرفه ای می باشد.

استارت آپ در هلند

متقاضیان با دارا بودن شرایط مهاجرت به هلند و دارا بودن طرح و ایده تجاری خلاقانه و جدید می توانند ویزای اقامت این کشور را دریافت کنند. متقاضی با ارائه این ایده های خلاقانه استارت آپی به دولت هلند و تایید و راه اندازی این طرح ها می تواند مجوز اقامت این کشور را اخذ کند. یکی از مزیت های مهم مهاجرت به هلند از طریق طرح های استارت آپی عدم نیاز به سرمایه هنگفت می باشد.

 • در واقع اگر طرح های استارت آپی مورد تأیید دولت هلند قرار گیرد، سرمایه لازم برای راه اندازی این طرح و ایده های خلاقانه در اختیار متقاضی قرار می گیرد.
 • پس از راه اندازی موفق این طرح استارت آپی و گردش مالی مطلوب این برنامه متقاضی می تواند برای اخذ اقامت هلند اقدام کند.

مهاجرت به هلند از طریق ازدواج

متقاضیان با دارا بودن شرایط مهاجرت به هلند از طریق ازدواج با شهروند و تبعه این کشور می توانند مجوز اقامت هلند را دریافت کنند. از مهم ترین موارد در مهاجرت به هلند از طریق ازدواج واقعی بودن این ازدواج می باشد. در واقع متقاضی باید اثبات کند که این ازدواج بر اساس تعهد و علاقه متقابل می باشد و ربطی به اخذ اقامت هلند ندارد.

مهاجرت به هلند از طریق ازدواج

مهاجرت به هلند از طریق ازدواج

 • اثبات تمکن مالی کافی برای تامین هزینه های زندگی مشترک در هلند و همچنین ثبت ازدواج در دفاتر رسمی و قانونی این کشور از موارد مهم در مهاجرت به هلند از طریق ازدواج می باشد.
 • پس از گذشت 3 سال از ازدواج اگر متقاضی ثابت کند که این ازدواج واقعی است، می تواند برای اخذ مجوز اقامت هلند اقدام کند.
 • از جمله مدارک لازم برای مهاجرت به هلند از طریق ازدواج و اخذ اقامت می توان گواهی تمکن مالی، گواهی ازدواج، آدرس محل اقامت در هلند، گواهی طلاق و یا فوت از ازدواج قبلی و اوراق هویتی هر دو طرف ازدواج را نام برد.
 • در کشور هلند ازدواج همجنسگرایان آزاد و قانونی است.

مهاجرت به هلند از طریق تولد

هلند تابعیت و شهروندی این کشور را به کودکان متولد شده در خاک این کشور بر اساس قانون خون اعطا می کند. بر اساس قانون خون کودکان متولد شده در این کشور که دارای پدر و مادر اهل هلند می باشند، می تواند تابعیت هلند را اخذ کنند.

حتی اگر یکی از والدین کودک متولد شده در هلند دارای تابعیت و شهروندی این کشور باشد نیز این کودک تابعیت هلند را دریافت خواهد کرد. کودکانی که از پدر و مادر نامعلوم در هلند متولد می شوند نیز می توانند تابعیت هلند را اخذ کنند.

مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی

یکی از روش های مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی به این کشور می باشد. بر اساس کنوانسیون ژنو متقاضیانی که بر اساس عقاید مذهبی، اجتماعی، سیاسی و قومی ممکن است در بازگشت به کشور خود مورد آزاد و شکنجه و حتی مرگ قرار گیرند، در زمره پناهندگان محسوب می شوند.

 • بسیاری از متقاضیان ایرانی در سال های اخیر به منظور مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی راهی کشور هلند شده اند.
 • روند رسیدگی به پرونده های پناهجویان و تایید ادعاهای آن ها بسیار طولانی و دشوار می باشد.
 • مشاوران موسسه مهاجرتی اصطهباناتی به هیچ وجه مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی را توصیه نمی کنند و معتقدند متقاضیان بهتر است راه های قانونی مهاجرت به این کشور را امتحان کنند.

البته ما در موسسه مهاجرتی اصطهباناتی به شما پیشنهاد میدهیم قبل از هر اقدامی برای مهاجرت به هلتد حتما با یک وکیل مهاجرت به هلند مشورت کنید تا علاوه بر آگاه شدن از آخرین اطلاعات مرتبط با این موضوع بهترین تصمیم را بگیرید و یک راه مناسب و کم ریسک را برای اخذ اقامت این کشور انتخاب کنید.

اخذ تابعیت در هلند

متقاضیانی که دارای شرایط مهاجرت به هلند از طریق کار، سرمایه گذاری، ازدواج و تحصیل می باشند، پس از 5 سال با حفظ شرایط اولیه می توانند برای اخذ مجوز اقامت دائم هلند اقدام کنند. پس از چند سال از گذشت مجوز اقامت دائم متقاضیان واجد شرایط می توانند تابعیت این کشور را دریافت کنند.

از جمله شرایط لازم برای اخذ تابعیت و شهروندی هلند می توان به تسلط کامل به زبان هلندی، سازگاری و تطابق با جامعه هلندی ها، عدم ارتکاب جرم و جنایت در این کشور و آشنایی با فرهنگ و آداب و رسوم این کشور اشاره کرد.

مزیت های مهاجرت به هلند

متقاضیانی که موفق به اخذ ویزای اقامت تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری هلند شده اند، می توانند از مزیت های اقامت، زندگی، تحصیل و کار در این کشور بهره مند شوند.

مزیت های مهاجرت به هلند

مزیت های مهاجرت به هلند

از مهم ترین مزایای مهاجرت به هلند موارد زیر را می توان برشمرد:

 • زندگی و اقامت در برترین کشور اروپایی از لحاظ کیفیت و استانداردهای زندگی
 • تحصیل کم هزینه و رایگان و به زبان انگلیسی در دانشگاه ها
 • اخذ ویزای همراه برای همراهی همسر و فرزندان در هلند
 • اعتبار و ارزش جهانی دانشگاه های هلند و اعتبار مدرک تحصیلی دانشگاهی
 • زندگی در کشوری اروپایی با جذابیت های طبیعی بی نظیر
 • برخورداری از بورسیه های تحصیلی و اخذ مجوز کار دانشجویی
 • کار و اشتغال پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه ها
 • اخذ اقامت دائم و تایعیت هلند با کار و اشتغال

خدمات موسسه مهاجرتی اصطهباناتی

متقاضیان برای آگاهی از شرایط مهاجرت به هلند و اخذ ویزای تحصیلی و کاری باید با مشاوران موسسه های مهاجرتی مشاوره کنند. مشاوران ارشد موسسه مهاجرتی وکلای برگزیده اصطهباناتی با اطلاع از آخرین قوانین مهاجرتی بهترین گزینه مهاجرتی را به متقاضیان ارائه می دهند. کارشناسان برجسته این موسسه برتر با بررسی مدارک تحصیلی و شغلی متقاضیان و ارسال آن ها کمک می کنند تا مسیر دشوار مهاجرت به هلند سهل و راحت شود.

سخن آخر

در این مقاله اطلاعات لازم در مورد مهاجرت به هلند ارائه شد. علاوه بر این روش های مهاجرت به هلند از طریق ازدواج، تحصیل، سرمایه گذاری و کار مورد بررسی قرار گرفت. اگر در مورد شرایط مهاجرت به هلند نیازمند کسب اطلاعات بیشتر می باشید، با مشاوران موسسه مهاجرتی وکلای برگزیده اصطهباناتی مشاوره کنید.

مشاوران ارشد این موسسه در شعبه های تهران، اصفهان، شیراز، تبریز، رشت و مشهد در همه روزهای کاری هفته آماده ارائه خدمات مهاجرتی به متقاضیان گرامی می باشند.

سوال های متداول در مورد مهاجرت به هلند

 1. ویزاهای کار هلند کدامند؟

ویزای کار بلوکارت، ویزای GVVA، ویزای MVV و ویزای کار کوتاه مدت

 1. پرتقاضاترین و راحت ترین روش مهاجرت به هلند کدام است؟

مهاجرت به هلند از طریق تحصیل

 1. دلایل متقاضیان ایرانی برای مهاجرت به هلند چیست؟

وجود آزادی های مدنی و اجتماعی، زندگی در کشوری اروپایی با ثبات و امنیت اجتماعی و اقتصادی و پایین بودن هزینه های تحصیل

 1. آیا امکان اخذ اقامت هلند با خرید ملک وجود دارد؟

خیر، امکان خرید ملک در هلند وجود دارد اما نمی توان مجوز اقامت را اخذ کرد.

 1. هزینه های تحصیل در دانشگاه های هلند چقدر است؟

در مقطع کارشناسی در حدود 8 هزار تا 10 هزار یورو و کارشناسی ارشد از 12 هزار یورو تا 13 هزار یورو

 1. روش اعطای تابعیت هلند از طریق تولد چیست؟

قانون خون

 1. روش های مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری کدامند؟

خرید خانه و ملک، ثبت شرکت و اجرای طرح استارت آپی

 1. مهم ترین مزیت های مهاجرت به هلند چیست؟

امکان اشتغال و کار با فارغ التحصیلی از دانشگاه و امکان اخذ تابعیت و شهروندی هلند

 1. شرایط اخذ تابعیت هلند کدامند؟

  تسلط به زبان هلندی، آشنایی با قوانین و مقررات کشور هلند و سازگاری و تطابق در جامعه هلندی ها

 2. پس از چند سال از ازدواج امکان اخذ اقامت هلند وجود دارد؟

  پس از گذشت سه سال از ازدواج

 3. پس از چند سال از سرمایه گذاری در هلند می توان مجوز اقامت را اخذ کرد؟

پس از سه سال با حفظ شرایط اولیه سرمایه گذاری

5/5 - (1 امتیاز)

118 دیدگاه برای “مهاجرت به هلند از راه های مختلف و شرایط آن ها 2023

 1. حامد گفت:

  با عرض درود وخسته نباشید.
  من دارای مدرک مهندسی کشتی بین المللی هستم وحدود 15 سال سابقه کار برروی کشتیهای تجاری اقیانوسی رو دارم.همسرم هم دارای مدرک دکتری گیاهان زینتی هست.البته سابقه تدریس در برخی دانشگاه ها رو دارن. میخواستم بدونم آیا موسسه شما باتوجه به شرایط کاری وسابقه ای ما گزینه پیشنهاد کاری در هلند واقامتو داره؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و احترام
   بله، شرایط شغلی شما برای کشور هلند می تواند مناسب باشد.

 2. فرید گفت:

  من حدود یک ماه پیش با یک خانم مهاجر که پاسپورت قرمز هلند رو داشت اشنا شدم و یک ماه با هم در ارتباط بودیم تصمیم به ازدواج گرفتیم ایشون درخواست دادن سه ماه من برم هلند تا بیشتر با هم آشنا بشیم بعد برگردن و ایران ازدواج کنیم و ایشون درخواست ویزای ازدواجی بدن .الان برای من دعوت نامه فرستادن .من هم سند و هم تمکن مالی وهم مدارک کاری لازم رو دارم .امکان دریافت یک ویزای سه ماه رو جهت آشنایی بیشتر دارم .اگر دارم میتونم کل کار رو به یک وکیل بسپارم

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و احترام
   لطفا در نظر داشته باشید که شانس ویزای نامزدی بسیار پایین تر از ویزای ازدواج می باشد.

 3. افسانه گفت:

  با سلام …من در رشته مدیریت جهانگردی در مقطع کارشناسی فارغ التحصیل شدم…میخواستم بدونم امکان ادامه تحصیل من در مقطع ارشد در کشور هلند وجود داره؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   برای تحصیل کارشناسی ارشد در هلند علاوه بر ارائه مدرک زبان، سابقه علمی قوی نیز الزامی است.

 4. مهران سخايي گفت:

  با سلام
  بنده مدرك كارشناسي راديولوژي از دانشگاه علوم پزشكي شيراز دارم.
  ميخواستم بدونم از طريق كار ميتونم اقدام كنم براي هلند يا اتريش؟
  اگر نه،چه راهي را شما پيشنهاد ميكنيد؟
  ممنونم

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   می توانید برای اخذ ویزای گروه کادر درمان هلند اقدام نمایید. برای دریافت جزییات بیشتر می توانید به دفاتر ما به صورت حضوری مراجعه نمایید.

 5. مهدي گفت:

  سلام وقت بخير

  من با مدرك كارشناسي ارشد مهندسي شيمي و ١٢ سال سابقه كار مرتبط در يك پتروشيمي معتبر و سن ٣٢ از چه طريقي ميتونم اقدام به مهاجرت و اخذ اقامت كنم ؟!

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   تحصیل در هلند یکی از روش های دریافت اقامت موقت هلند است. در صورت نداشتن سطح تسلط زبانی خوب، می توانید در دوره های زبان این کشور شرکت نمایید.

 6. زهرا جاسم زاده رنجبر گفت:

  با سلام
  من خانم، متاهل و دارای یک فرزند هستم. میخوام پس از تحصیل تو هلند اقامت اونجارو بگیرم . سوالم اینجاست که حین تحصیل من همسر و فرزندم هم میتونن با من بیان و اگر جواب مثبته به همسرم اجازه کار میدن ؟ سنم 23 ساله و برای ارشد اپتیک لیزر میخوام اقدام کنم

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و احترام
   پس از فارغ التحصیلی در صورت پیدا کردن کار می توانید اقامت خود را تمدید نمایید. همسر شما تحت عنوان ویزای همراه هلند اجازه کاری ندارد.

 7. دریا نجارزاده گفت:

  با سلام
  من یه سوالی داشتم ممنون میشم پاسخ بدین
  من نامزدم تو هلند زندگی میکنه و شهروند اونجاست من چطوری میتونم سریع از طریق ویزای نامزدی برم اونجا
  پیشنهاد شما چه راهیه برای سریع و راحت رفتن به هلند؟!

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   با توجه به شانس بسیار پایین ویزای نامزدی، به شما توصیه می کنیم برای ویزای ازدواج اقدام نمایید.

 8. الی گفت:

  سلام
  من کارشناس پرستاری هستم و همسر ارشد پرستاری باتوجه به رشته تحصیلی میتونیم برای رفتن به هلند اقدام کنیم؟ شرایطش چطوریه؟ بایستی با بیمارستان هلند مکاتبه بشه و بعد اقدام کنیم؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و احترام
   برای کار در بیمارستان های هلند نیاز به تایید مدارک تحصیلی خود از کشور هلند دارید. پس از تایید مدارک، دوره های زبان را در کشور هلند گذرانده و در دوره های کارآموزی شرکت نمایید و با توجه به امتیازی که دریافت می کنید، وارد بازار کار می شوید.

 9. آتنا گفت:

  سلام من خودم ۲۷سال لیسانس معماری هستم و درحال خوندن برای آیلتس هستم.
  همسرم هم لیسانس کامپیوتر با ۳۲سال سن هستن. ۷سال است همسرم به صورت پیمانکاری در پالایشگاه نفت کار میکنن.
  یه پسر سه ساله هم دارم.
  میخواستم بدونم برای ما شرایط مهاجرت به کدام کشور راحتتر است؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   برای مهاجرت به اکثر کشور ها نیاز به ارائه مدرک زبان دارید. در صورت داشتن مدرک زبان کشور هایی مانند آلمان، مجارستان، کانادا و غیره را می تواند انتخاب نمایید.

 10. بابك احمدي گفت:

  با سلام؛
  بابك هستم 30 ساله متاهل. آيا با داشتن اقوام بسيار نزديك در كشور هلند، راهي براي مهاجرت و اقامت وجود دارد؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   روش های مهاجرت به هلند متفاوت است. به عنوان مثال می توانند برای شما قرارداد کاری فراهم کرده تا بتوانید ویزای کاری این کشور را دریافت نمایید.

 11. حسین مهدی زاده گفت:

  سلام من دانشجوی کارشناسی هستم ميخواستم ببینم اگر بخوام اونجا کارشنساسي ارشد بخونم بعد چ مدت میتونم اقامت دائم اونجا رو بگیرم ؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و احترام
   از طریق تحصیل امکان اخذ اقامت دائم نمی باشد. شما می توانید پس از فارغ التحصیلی کار پیدا کرده و بعد 5 سال برای اقامت دائم اقدام نمایید.

 12. مسعود معتمدی گفت:

  با سلام
  تنها فرزند اینجانب در با قرارداد دائم در یک شرکت مشغول کار است آیا ایشان میتواند برای پدر و مادر خود اقامت بگیرد.

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   ارسال دعوتنامه برای پدر و مادر از کشور هلند امکان پذیر است.

 13. بهنام صقری گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما…
  من دوتا سوال دارم در مورد مهاجرت به هلند
  1- آیا میشه بدون رفتن به خدمت سربازی و با معافیت تحصیلی مهاجرت کرد؟
  2- حداقل سرمایه برای دوماه اقامت حدودا چقدر است؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   خیر، برای خروج از کشور نیاز به معافیت تحصیلی و یا پایان خدمت دارید. هزینه زندگی در هلند بسته به سبک زندگی و شرایط زندگی شما دارد.

 14. ناصر صالحی گفت:

  باسلام
  ناصر صالحی هستم کارمند 27 سال سابق بانک ملی(49 سالمه) که کارشناسی ارشد برق الکترونیک دارم و البته تجربه بالا در زمینه تعمیرات برق و الکترونیک و بلحاظ مالی نیز اوضاع نسبتا خوبی دارم و دارای همسر و دو فرزند دختر دوساله و سیزده ساله هستم و تمایل دارم برای بهبود کیفیت و آرامش در زندگی و آینده فرزندانم مهاجرت به اروپا کنم ، خواستم بدونم آیا امکانش هست؟ ممنون

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   بهترین کشور انتخابی برای شما کشوری مانند مجارستان است که از طریق ویزای کاری اقدام نمایید و برای همسر و فرزندان خود نیز ویزای همراه دریافت نمایید.

 15. سعید گفت:

  پس از اخذ ویزای تحصیلی و اقامت در هلند آیا می توانم پدر و مادرم را نیز به هلند بیاورم

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و احترام
   بسته به سن شما دارد. در صورتیکه سن شما بالای 18 سال باشد، امکان این کار مگر در شرایط خاص وجود ندارد.

 16. محمدرضا فریدصادقی گفت:

  سلام
  بنده مدرک مدیریت بازرگانی از سازمان مدیریت صنعتی دارم آیا با این مدرک برای ادامه تحصیل می تونم اقدام کنم در ضمن بنده 39 سال دارم و همسرم کارشناسی جامعه شناسی دارند ایا ما با هم می تونیم اقدام کنیم همراه دخترم؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و احترام
   ادامه تحصیل در هلند بسته به مقطع تحصیلی شما دارد. با توجه به شرایط سنی شما برای کارشناسی ارشد امکان اقدام با توجه به محدودیت سنی در هلند وجود ندارد.

 17. سلام
  کارشناس شیمی وبازنشسته با48سال سن قصد مهاجرت دارم دارای دوفرزند. به نظرشما مهاجرت امکان پذیرهست

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   شما از روش های متفاوتی مانند سرمایه گذاری و یا تحصیل فرزندان خود می توانید برای مهاجرت اقدام نمایید. با ما در تماس باشید تا اطلاعات دقیق تری را در رابطه با جزییات مسیر در اختیار شما قرار دهیم.

 18. مراد حمیدی گفت:

  درود
  من چند تایپیک از چند سایت خوندم و کمی متناقض بود، شما خوب راهنمایی میکنید لطفا جواب بدهید:
  مهاجرت به هلند از طریق ازدواج ایا نیاز به تمکن مالی تبعه ایران هم داره؟(در مصاحبه در سفارت هلند) و یا گارنتی و تمکن مالی تبعه هلند کافی ست؟.

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   برای اخذ ویزای ازدواج نیاز به ارائه تمکن مالی از طرف فردی دارید که در هلند زندگی می کند.

 19. حامد گفت:

  باسلام
  من ۳۸ ساله، متاهل و دارای یک فرزند۶ساله و کارشناس سخت افزار هستم ،میخوام برای ویزای تحصیلی در مقطع ارشد اقدام کنم ضمنا ۹سال سابقه کار در صنعت قطعه سازی و لوازم خانگی دارم بنظرتون میتونم براحتی ویزای تحصیلی برای هلند بگیرم و چنانچه پیشنهادی دارین ممنون میشم اعلام کنین،مرسی

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   لطفا در نظر داشته باشید که تحصیل کارشناسی ارشد در هلند محدودیت سنی دارد.

 20. افشین تشرفی گفت:

  سلام و وقت بخیر خدمت همه دوستان

  ترم آخر ارشد در رشته مهندسی فن آوری اطلاعات گرایش شبکه کامپیوتری هستم معدلم هم 17.5 هستش. در زمینه بورس برای دوره دکتری از دانشگاه های معتبر هلند زیاد اطلاعی ندارم لطف میکنید راهنمایی بفرمایید که شدنی هست یا خیر؟ از چه طریقی میتونم اقدام کنم

  ممنون از حسن توجه دوستان

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   برای اخذ بورسیه تحصیلی هلند باید علاوه بر ارائه مدرک زبان، رزومه علمی قوی داشته باشید.

 21. مهدی گفت:

  درود
  ایا با شرایط تولد فرزند در خاک هلند از پدر مادر ایرانی امکان اقدام به تابعیت هلند رو میشه کرد؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام
   در نظر داشته باشید که اعطا تابعیت هلند برای نوزادان متولد شده در این کشور از طریق خون صورت می گیرد.

 22. مجتبی رازبانی گفت:

  با سلام عرض ادب واحترام

  سوال من در مورد مهاجرت به کشوری مناسب است که با شرایط خانوادگی اینجانب جور باشد . کارشناس حسابداری هستم با سابقه کار و بیمه بالای بیست سال ( مدیر مالی ) با دو فرزند فرزند دختر دانشجوی مهندسی شیمی و فرزند پسر مقطع هفتم . هم برای تحصیل بچه ها و هم انجام کار و زندگی مناسب . در صورت راهنمایی و ارسال پاسخ به آدرس ایمیل تشکر میکنم .

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   بهترین روش برای شما سرمایه گذاری است. شما می توانید برای کشوری مانند لهستان اقدام کرده تا بتوانیید همگی با هم مهاجرت کرده و شرایط تحصیل و زندگی خوبی را دریافت نمایید.

 23. زی زی گولو گفت:

  من از یکی از دانشگاه های هلند بورسیه برای مقطع دکتری گرفتم. حالا سوالم اینه که آیا همسرم در مدت تحصیل من اجازه کار داره یا نه؟ رشته همسرم کاردرمانی (از رشته های توانبخشی) هست. آیا برای کار کردن حتما باید مدرک زبان هلندی یا آلمانی داشته باشه؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   با ویزای همراه اجازه کار داده نمی شود. باید ویزای خود را تغییر دهید.

 24. مهدی گفت:

  سلام ویزای کار مانند ویزای کار استرالیا دائم هست یا موقت ؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   ویزای کاری که در ابتدا دریافت می نمایید، موقت است.

 25. نادر پهلوان گفت:

  با سلام من مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی تجربی را دارم اما نمراتم خیلی بالا نیست در حال حاظر ۲۴ سال دارم و میخواهم از دانشگاه انصراف بدهم آیا امکان مهاجرت با مدرک دیپلم دارم ک بتوانم تحصیل کنم؟؟؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   روش های مهاجرت متفاوتند که بر اساس شرایط شما امکان اقدام وجود دارد. متاسفانه اطلاعات شما برای ارائه مشاوره کافی نمی باشد. لطفا با ما در ارتباط باشید.

 26. علی گفت:

  سلام من 24 ساله هستم ترم اخر مهندسی شهرسازی مقطع کارشناسی. و اینکه زبان هم بلدم و نسبتا مسلطم اما مدرکی نگرفتم هنوز چه راهیی پیشنهاد میدیم بهم.سابقه کاری هم ندارم در رشته ولی نمراتم بالا هست.

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام
   لطفا برای بررسی دقیق تر شرایط و رزومه علمی خود را از طریق واتس اپ برای ما ارسال نمایید.

 27. فريد خانزاده گفت:

  با سلام
  بنده داراي مدرك دكتراي عمران مي باشم و همسرم كارشناس كشاورزي. چندتا مقاله علمي پژوهشي و كنفرانسي و تدريس و سابقه كار اداري دارم.
  براي مهاجرت چه راهي و پيشنهاد مي كنيد؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   روش های مهاجرت متفاوت است که بسته به شرایط شما مانند سن، مدرک زبان و غیره دارد. لطفا با ما در ارتباط باشید تا اطلاعات دقیق تری را در اختیار شما قرار دهیم.

 28. Erfan arabzade گفت:

  سلام می خواسم بدونم برای مدرک کارشناسی برای پزشکی که کار نیم پارت هستش درامدش میتونه چفدر باشه
  میتونم شهریه دانشگاه را با همان پول بدم
  مرسی

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   مقدار درآمد بسته به شغل و پوزیشن دریافتی شما دارد.

 29. سعید شهبا گفت:

  سلام من لیسانس تربیت بدنی دارم و ۳۳ سالمه برای مهاجرت از چه راهی میتونم اقدام کنم

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   متاسفانه اطلاعات شما برای ارائه مشاوره کافی نمی باشد. لطفا با ما در ارتباط باشید.

 30. نازنین انور گفت:

  سلام وقت بخیرمن 41 سالمه وکارشناس مامایی هستم وهشت سال سابقه کاردارم ی دخترهشت ساله دارم وهمسرم مربی بدنسازی هستندکه یک مدال طلادرمسابقات ازکشورهلنددارند لطفاشرایط مهاجرت برای ماروتوضیح بدید ممنون

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   شما می توانید با توجه به رشته تحصیلی خود برای اخذ ویزای کاری گروه درمان سوئد، دانمارک اقدام نمایید.

 31. Sari.79 گفت:

  سلام من ۱۹ سالمه و مادرم اقامت هلندو چندین ساله دارند،چن سال پیش شرایط مهیا شد و من تونستم برای زندگی کردن به اونجا برم ولی بنا به دلایلی برگشتم و متاسفانه حتی صبر نکردم تا اقامتو بگیرم… اگر الان مادرم دوباره اقدام کنند که منو برای زندگی کردن ببرن اونجا اجازه میدن؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   بسته به پرونده شما در هلند دارند که برای ارائه ویزا مجدد بررسی می شود.

 32. مرضیه گفت:

  سلام
  من معلم رسمی کودکان استثنایی با سابقه ۱۵ سال هستم و لیسانس روانشناسی کودکان استثنایی را دارم همسرم هم لیسانس متالورژی دارد و مهندس شرکت فولاد اکسین می باشد و سمت کارشناس نورد را دارد و با سابقه کاری ۱۱ سال
  آیا ما میتوانیم برای مهاجرت به هلند یا هر کشور دیگر اقدام کنیم؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   شما می توانید برای دریافت ویزای کاری گروه درمان سوئد اقدام نمایید و برای همسر خود نیز ویزای همراه دریافت نمایید.

 33. لیلا گفت:

  سلام من ۲۷ سال سن دارم. ارشد مدیریت مالی از دانشگاه دولتی دارم ولی سابقه کاری تو این حوزه ندارم. درحال مطالعه برای آزمون cfa هم هستم. میخواستم بدونم از طریق ویزای کاری امکانش هست اقدام کنم؟ یا احتمالش نیست و بهتره تحصیلی اقدام کنم و چه مقطعی. ممنون

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   سلام، وقت بخیر
   برای دریافت ویزای کار به پیشنهاد و قرارداد کاری نیاز دارید، پیشنهاد ما اقدام برای ویرای تحصیلی است. برای ارشد مجدد و دکتری شاتس پذیرش دارید، برای جواب دقیق باید رزومه شما را بررسی کنیم.

 34. نیما گفت:

  سلام.من ۲۴ ساله هستم و لیسانس علوم سیاسی دارم و ایلتس ۶..میخواستم بدونم میتونم برای مهاجرت به اروپا اقدام کنم یا خیر؟اگر بله چه کشورهایی؟
  با تشکر

  1. مشاور تحصیلی و اعزام دانشجو گفت:

   سلام، وقت بخیر
   می توانید اقدام کنید، چرا که نه؟
   علاوه بر مدرک زبان رزومه تحصیلی و تحقیقی باید بررسی شود.
   پیشنهاد می کنم برای بررسی مدارک با یکی از دفاتر تماس بگیرید.

 35. افسون خسروی گفت:

  سلام من ارشد روانشناسی دارم الانم میخوام دوره های ارایشگری ببینم ازچه طریقی میتونم مهاجرت کنم

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام وقت بخیر
   بهترین روش اقدام برای شما این است که دوره های هنری آرایشگری در این کشور را بیابید(البته ما این مورد را به شما راهنمایی خواهیم کرد) و سپس برای درخواست پذیرش در این دوره ها و اخذ ویزا، اقدام کنید.

 36. Hani gabjali گفت:

  وقت بخیر مهماندار هواپیماهستم وهمسرم مهندس hseهست,میخواستم بدونم چطورمیتونیم اقامت یکی ازکشورهای هلند سوییس ویا کاناداروبگیریم,

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   با توجه به بازار برخی کشور های هدف، می توانید از طریق ویزای اسکیل ورکر و یا پیشنهاد کاری، اقامت موقت کشور را اخذ کنید.
   کشور های کانادا و استرالیا و آفریقای جنوبی را می توانید با روشی که مشاورین مهاجرت ما در اختیار شما قرار می دهند، در اولویت خود قرار دهید.

 37. YUSEF گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  بنده 34 سال سن دارم و مدرک لیسانس حسابداری از دانشگاه آزاد قائمشهردر سال 83. سابقه کار مرتبط و بیمه بمدت 12سال دارم و هم اکنون مدیر مالی یکی از شرکتهای معتبر میباشم و خانمم 30 ساله و دارای مدرک مترجمی زبان انگلیسی با سه سال سابقه کار.
  تمکن مالی تقریبا دارم مثلا یه واحدآپارتمان 100متری در جای خوب تهران بهمراه ویلا 200متری در محمود آباد که هر دو سند بنام خودم میباشد و با نقدینگی حدود 700میلیون تومان .
  قصدم مهاجرت از طریق تحصیل خودم یا خانمم به هلند است یه بچه 2 ساله هم داریم . دوره زبان انگلیسی هم داریم میگزرونیم تا آیلتس 6 بگیریم .
  خواستم ببینم شرایطمون برا تحصیل و نهایتا اقامت هلند اوکی هست یا نه ؟
  با تشکر

 38. سحر غیاثی گفت:

  سلام روز بخیر
  من معلم هستم و درحال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد رشته روانشناسی تربیتی در دانشگاه آزاد هستم ، 23 سال دارم و مجرد ، امکان اقامت از طریق سرمایه گذاری ندارم ، امکان گرفتن اقامت یا ویزای تحصیلی در هلند وجود دارد؟ آیا مدارک تحصیلی ارشد دانشگاه آزاد مورد پذیرش هست یا خیر ؟ با سپاس از پاسخ شما

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   بله شما می توانید از طریق تحصیل وارد کشور هلند شوید، حال یا بصورت ادامه تحصیل و یا تغییر رشته و تحصیل مجدد از مقطع کارشناسی.
   بدیهی است ک اخذ مدرک همان کشور نیز به شما در امر کاریابی کمک شایانی خواهد کرد.

 39. رضا سجادی گفت:

  با سلام اگه مدرک دبپلم داشته باشی حالا در هر سنی میتونی برای ادامه تحصیل بری اروپا،؟و کدوم کشور ها تحصیلش رایگان یا حداقل چقد پول نیاز داره

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   تحصیل در اروپا با مدرک دیپلم شاید در برخی رشته ها امکان پذیر باشد ولی در کل باید مدرک کالج مربوط به رشته تان را اخذ نموده و ادامه تحصیل را در مقطع دانشگاهی بدهید.

   1. علیرضا جلالیانی گفت:

    سلام و درود
    من علیرضا جلالیانی هستم مدرک تحصیلی من فوق لیسلانس مهندسی برق کنترل و ۱۳ سال سابقه کاری دارم و ۳۸ سال سن دارم و برنامه نویسی اندورید رو بصورت تخصصی انجام میدم تو بحث حوزه استارتاپی یه نرم افزار خفن و سخت افزارهای مرتبط ساختم ولی متاسفانه تو ایران نمیتونم بجایی برسونمش برای من چه پیشنهادی دارین همسرم هم مهندس برق هستن و یه دختر یه ساله هم دارم ، دیگه نمیخوایم تو ایران بمونیم لطفا راهنمایی کنین

    1. سحر طاهریان فرد گفت:

     با سلام و عرض ادب
     شما می توانید از طریق ویزای جاب سیکر آلمان به این کشور مهاجرت کرده و شغل مورد نظر خود را بیابید.

 40. منافاتحی گفت:

  سلام ببخشید من دانشجوی کارشناسی ترم آخر رشته حقوقم اما میخوام مهاجرت کنم
  آسانترین راه برای مهاجرتم چیه؟؟؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   آسانترین راه بسته به شرایط و رزومه شما دارد و نمی توان به صورت حدس پیشنهاد داد.
   بدین منظور بهتر است شرایط و مدارک خود را برای مشاورین و کارشناسان ما ارسال کنید تا برای شما مورد ارزیابی قرار دهند.

 41. رها محمدی گفت:

  سلام
  من ۳۳سالمه مدرک ارشد مدیریت بازرگانی دارم سابقه تدریس هم دارم اما درامدم الان از کار ارایشگری است(کاشت ناخن) همسرم شرکت نصب و فروش اسانسور دارند و دراین زمینه کاملا مسلط هستند . سرمایه انچنانی نداریم اما میخاستم ببینم با این شرایط مهاجرت به هلند امکان پذیر هست ایا با شرایط ما میشود درهلند کار مناسب پیدا کرد و از پس هزینه ها برامد؟ ایا اگر در هلند بچه دار شویم تابعیت هلندی میگیرد؟ شامل ماهم میشود؟

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   مهاجرت کاری به کشور های اروپای غربی و مخصوصا هلند بسیار دشوار است و عموما درخواست های بدون پیشنهاد کاری را ریجکت می کنند.
   در صورتی که تنها هدف شما کشور هلند است، می باید برای تحصیل مقطع دکتری در این کشور اقدام نمایید.
   کشور های اروپایی، تابعیت را بر اساس خون اعطا می کنند و محل تولد باعث اعطای تابعیت نمی شود.
   صد البته برای افرادی که مدت زیادی و برای چند دوره اقامت را تمدید کرده اند، امکان اخذ تابعیت برای فرزند، وجود خواهد داشت.

 42. محمد شرهان رویس گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  محمد هستم 25 ساله از آبادان دیپلمه ، که در حال حاضر در کشور عراق شاغل هستم و 2 سال سابقه کار پیوسته در زمینه مرغ داری صنعتی دیجیتالی(اروپایی) را دارا هستم و سمت شغلیم 4men هست و به لطف کار کردن با کارگران هندی و بنگلادشی تمام جزئیات کارم رو به راحتی میتونم به انگلیسی توضیح بدم
  هیچ مدرکی ندارم ولی تجربه کافی چه در زمینه شغلی چه در زمینه مهاجرت رو دارم
  واسه هزینه های اولیه هم مشکل مالی ندارم به نظرتون چه مدرکی رو باید داشته باشم یا چه راهی رو پیشنهاد میدید که راحت تر بتونم اقامت هلند رو بگیرم

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   سفارت این کشور در ایران، بسیار سخت ویزای کار را تایید میکند.
   در هر صورت با داشتن پیشنهاد کاری از یک مجموعه ی توانمند از هلند و داشتن تسلط کافی به زبان رسمی این کشور و یا انگلیسی، می توانید درخواست ویزای کاری دهید.

 43. Shahin گفت:

  برا تحصیل در مقطع کارشناسی سالی ۸۰۰۰ یورو فقط برا دانشگاه یا برا خورد و خوراک و خوابگاهم هست؟

  1. مشاور تحصیلی و اعزام دانشجو گفت:

   با سلام
   هزینه دانشگاه از هزینه ی زندگی جداست و شامل شهریه خواهد شد.

 44. شیرین گفت:

  ضمنا دو تا مقاله isi هم دارم و 27 سالمه و خانم

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   می توانید از طریق تحصیل اقدام نمایید، چرا که برای مهاجرت کاری، نیاز به تامین پیش نیاز های بیشتری هستید.

 45. شیرین گفت:

  سلام من فوق لیسانس عمران گرایش اب و سازه های هیدرولیکی هستم از طرفی بطور حرفه ای خیاطی و طراحی لباس هم انجام میدم میخواستم ببینم میتونم از یکی ازین دو طریق واسه ایتالیا یا هلندگرفتاسپانیا ویزا و اقامت گرفت؟

 46. طیب هادی زاده گفت:

  با درود
  من دانشجوی کارشناسی ارشد حسابداری و مجرد هستم.بدون سابقه کار و سرمایه ایا میتوانم با شرایط مهاجرت و اقامت از طریق ازدواج در انجا موفق شوم؟ با سپاس

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   یکی از آسان ترین حالت های اخذ اقامت یک کشور، بعد ازدواج با تبعه ی آن کشور است و در صورت حادث شدن این اتفاق، طی مراحل به راحتی و ریسک ویزا به حداقل ممکن می رسد و تنها در حالتی ریجکت می شود که کارشناس احساس کند ازدواج سوری است.

 47. میثم حسین نزاد گفت:

  با درود
  من کارشناسی ارشد حسابداری هستم با 10 سال سابقه و همچنین مدرس گیتار و اهنگسازی میکنم.میخواستم بدانم برای مهاجرت با همسر و فرزند چه راهی را پیشنهاد میکنید.(سرمایه انچنانی ندارم)

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   در صورتی که مدرک آیلتس بالا تر از 7 و ترجیحا بالاتر از 8 داشته باشید، سابقه کار با بیمه بالا، داشته باشید، می توانید برای مهاجرت به کانادا، استرالیا و یا نیوزلند اقدام نمایید.

 48. كوثر گفت:

  با سلام
  خواستم ببينم شرايط رفتن پزشك عمومى از ايران به هلند چطوره؟
  آزمونش چيه و اصلاً پذيرش پزشكى كه بخواد بره تخصص بگيره و اونجا اقامت كنه وجود داره؟

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   اگر برای ادامه تحصیل قصد اخذ ویزا دارید، مراحلی کاملا متفاوت با اخذ ویزای کاری دارد.
   اخذ ویزای کار بیشتر مبتنی بر سن، تحصیلات، مدرک زبان و سابقه کار با بیمه می باشد.البته در این مدت هلند به سختی ویزای کار صادر می کند و درصد ریجکت کردن از طرف سفارت بالا رفته است.
   برای ادامه تحصیل نیز نیاز به رزومه ی قوی و مدرک زبان مطلوب می باشد و این پارامترها مورد بررسی قرار می گیرد.

 49. امیر سروش افشاری گفت:

  سلام من مدرک ttc زبان انگلیسی دارم و میتونم به 12 سال تا 18 سال تدریس کنمو چند روزی به هجدهسالگیم مونده میخاستم بدونم من شرایطشو دارم یا خیر

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   با توجه به این موضوع که قبل از 18 سال محدودیت ها برای سفر خارجی برای آقایان کتر است، می توانید همه ی روش ها را مورد بررسی قرار دهید.مهاجرت از طریق تحصیل می تواند گزینه ای هموار تر برای شما باشد.مقالات مرتبط با تحصیل رایگان در فرانسه و ایتالیا را در سایت مطالعه فرمایید.

 50. میم گفت:

  سلام.من لیسانی مدیریت بازرگانی دارم و همسرم لیسانس روانشناسی. آیا شانسی برای گرفتن شغل و ویزای کار هلند رو داریم؟ مدرک زبان آلمانی هم داریم

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   برای کسب اجازه ی کار در هر کشور ابتدائا می بایست مدرک شما به تایید ناظران کار در آن کشور برسد.برای مهاجرت کاری نیاز به اطلاعات بیشتری از شما، اعم از سن، سابقه کار به همراه بیمه و میزان تسلط شما به زبان های خارجی، می باشد.

 51. عاطفه سلطانی گفت:

  سلام . من فوق لیسانس آموزش زبان دارم با معدل ۱۶ و پایان نامه و یک مقاله دارم و یک بار هم در کنفرانس بین المللی شرکت کردم . متولد ۵۸ هستم و می خواستم برای دوره دکتری در هلند اقدام کنم . لطفا راهنمایی بفرمائید.

  1. مشاور تحصیلی و اعزام دانشجو گفت:

   با سلام
   متقاضیان ادامه ی تحصیل در خارج از کشور، عموما برای اخذ پذیرش و بهره مندی از مشاوره های لازم جهت مصاحبه ی سفارت و اخذ ویزا ، با یک مجموعه مهاجرتی قرار داد حقوقی می بندند.
   برای کسب اطلاعات حقوقی و یا مشاوره های عمومی رایگان تحصیلی، می توانید با شماره های مندرج در پایان هر صفحه ی سایت تماس حاصل فرمایید.

 52. behnood mokhtari گفت:

  با سلام من بهنود هستم ٣٦ سال سن دارم و مجرد از ايران ١١ سال سابقه كار در شركت ملي حفاري(وزارت نفت) دارم تكنسين تعميرات دارم و در قسمت فني مشغول بكار هستم از آنجايي كه شركتهاي نفتي بزرگي در هلند مشغول بكار هستند ميخواستم بدونم با توجه به سابقه كاريم ميتوانم جذب يكي از اين شركتها بشوم.ممنون ميشم راهنمايي كنيد.با سپاس

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   در صورتی که پیشنهاد کاری مطلوب از بابت اخذ ویزا ، برای شما موجود باشد، می توانید بر آن اساس اقدام فرمایید.

 53. ماهان گفت:

  سلام. من شغل دولتی دارم(نظامی) و کارمند هستم. تحصیلاتم کاردانی حقوق هست. قصد مهاجرت و اقامت در هلند رو دارم چه راهی پیسنهاد نیکنید

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   قطعا شما ابتدائا باید با مسئولین خود این موضوع را در میان بگذارید, پس از طی مراحل قانونی تسویه حساب با مجموعه ی خود, اگر محل کار شما محدودیتی برای سفر های خارجی پس از تسویه قائل نباشد, اقدام بفرمایید.(گاها تا چند سال اجازه ی خروج پس از تسویه داده نمی شود.)
   سن و تمکن مالی شما برای ما مجهول است و بهترین پیشنهاد تحصیل در این کشور است.

 54. احمد صفائی گفت:

  سلام آیا میشه با تجربه حسابداری و تحصیلات دیپلم وارد هلند شد؟

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   در صورت دارا بودن تمکن مالی با روش سرمایه گذاری و یا از طریق قوانین مترتب برا اصل ازدواج.

 55. محمد عسکری گفت:

  سلام. من کارشناسی الکترونیک دارم ولی در ضمینه نفت ۹سال سابقه کار کردم. یعنی غیر مرتبط. 34
  ساله ام. هدفم از مهاجرت درآمد بالاست.
  زبان انگلیسی هم قوی نیستم. چطور میتونم اقامت هلندو بگیرم

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   شما می توانید از دو طریق کاری و یا تحصیلی به این کشور سفر کنید و اقامت موقت و سپس طولانی مدت را درخواست نمائید.
   اما دانستن زبان انگلیسی و اندکی نیز هلندی لازم است.

 56. نغمه گفت:

  سلام نامزد من واسه ادامه تحصیل داره میره هلند.امکانش هست که وقتی ازدواج کردیم منو با خودش ببره؟یعنی از طریق ازدواج میشه اقامت یا ویزا گرفت؟

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   بله نهایتا می توانند شما را به عنوان همسر ببرند.

 57. عرفان امیری گفت:

  با سلام و درود…
  من به دنبال مهاجرت کاری به هلند هستم… تخصص من مربیگری ورزش کشتی هست و مدرک مربیگری بین المللی از ایران رو هم دارم…
  خواستم ببینم شرایطی وجود داره که من در کشور هلند مشغول به کار بشم؟؟ و یا ممکنه بعد از ارائه ی رزومه و مدارکم کارفرمایی منو تأیید کنه؟؟

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   اگر هدف شما چنین مسئله ای است، باید به دنبال شرکت یا شخصی باشید که برای شما پیشنهاد شغلی ارسال کند که کار چندان راحتی نیست.

 58. امیر گفت:

  سلام وقت بخیر بنده کاردانی حقوق دارم میخوام برای اقامت ازطریق تحصیل اقدام کنم چجوری میشه اینکاروبکنم اصلاامکانش هست

  1. مشاور تحصیلی و اعزام دانشجو گفت:

   با سلام
   بله می توانید از طریق ادامه تحصیل نسبت به اخذ اقامت هلند اقدام فرمایید.

 59. عادل گفت:

  با سلام
  در خصوص تحصیل در دوره دکتری در دانشگاه های هلند سوال داشتم، در کانال تلگرامی دیدم که فرموده بودید به صورت تضمینی اخذ بورسیه می نمایید،ضمنا رشته من زمین شناسی با معدل بالای 18 در دوره کارشناسی ارشد از دانشگاه اصفهان می باشد.
  با تشکر

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   خب سوالتون را متوجه نشدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *