مهاجرت به فنلاند یکی از گزینه های مهاجرت برای متقاضیانی است که علاقمند به زندگی در کشورهای حوزه اسکاندیناوی هستند. بر این اساس متخصصان مهاجرت موسسه مهاجرتی وکلای برگزیده اصطهباناتی با تهیه این مقاله به ارائه اطلاعات لازم در مورد شرایط مهاجرت به فنلاند مثل مهاجرت به فنلاند از طریق تحصیل، کار، خرید ملک و سرمایه گذاری پرداخته اند.

  فرم مشاوره فوری

  دلایل متقاضیان ایرانی برای مهاجرت به فنلاند چیست؟

  متقاضیان ایرانی بنا به دلایل فراوانی کشور فنلاند را برای مهاجرت انتخاب می کنند. از مهم ترین این دلایل می توان به بالا بودن کیفیت زندگی، بالا بودن سطح رفاه اجتماعی و امنیت و ثبات اجتماعی و اقتصادی اشاره کرد. مقرون به صرفه بودن هزینه های تحصیل و همچنین اعتبار مدارک تحصیلی دانشگاهی کشور فنلاند موجب مهاجرت تحصیلی متقاضیان شده است.

  • زندگی در کشور فنلاند به عنوان یکی از برترین کشورهای جهان در شاخص های کیفیت زندگی و شرایط تحصیل رایگان و بدون مدرک زبان از دیگر دلایل مهاجرت متقاضیان ایرانی به فنلاند است.
  • پایین بودن هزینه های زندگی نسبت به کسب درآمد برای گذران زندگی و ثبات اقتصادی در فنلاند موجب جذب بسیاری از متقاضیان ایرانی شده است.

  مهاجرت به فنلاند از طریق تحصیل

  متقاضیان با دارا بودن شرایط مهاجرت به فنلاند از طریق تحصیل می توانند اقامت این کشور را دریافت کنند. دانشگاه های کشور فنلاند دارای سیستم آموزشی بسیار کامل تر و پیشرفته تر از دانشگاه های آمریکا می باشند.

  "<yoastmark

  • زبان تدریس بیشتر دانشگاه های فنلاند به زبان بومی فنلاندی، سوئدی و انگلیسی می باشد.
  • مدت زمان تحصیل در مقطع کارشناسی فنلاند در حدود ۳ تا ۴ سال می باشد.
  • از شرایط مهاجرت به فنلاند از طریق تحصیل در مقطع کارشناسی دارا بودن دیپلم دبیرستان و حداقل معدل 14 می باشد.
  • متقاضیان با دارا بودن مدرک زبان فنلاندی می توانند به طور رایگان در دانشگاه های دولتی این کشور به زبان فنلاندی تحصیل کنند.
  • شهریه تحصیل در مقطع کارشناسی در دانشگاه های خصوصی فنلاند سالانه در حدود 8000 یورو تا 12.000 یورو می باشد.
  • اخذ مجوز کار دانشجویی پاره وقت و آموزش رایگان زبان فنلاندی در کالج های زبان این کشور و همچنین اخذ بورسیه های تحصیلی از مزیت های مهاجرت به فنلاند از طریق تحصیل می باشد.
  • متقاضیان تحصیل در دوره کارشناسی فنلاند می توانند تا 20 ساعت در هفته به کار و اشتغال دانشجویی بپردازند. درآمد هر ساعت کار دانشجویی 9 یورو تا 11 یورو می باشد.
  • دارا بودن مدرک کارشناسی و مدرک مهارت زبان انگلیسی آیلتس ۶.۵ و یا تافل 80 از مدارک مهم برای دریافت ویزای تحصیلی در فنلاند در مقطع کارشناسی ارشد می باشد.
  • هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد فنلاند سالانه از 10.000 یورو تا18.000 یورو می باشد.
  • تحصیل در مقطع دکتری فنلاند برای همه متقاضیان بین المللی از کشورهای مختلف جهان رایگان می باشد، البته دارا بودن مدرک مهارت زبان انگلیسی آیلتس 7 الزامی است.

  اقامت در فنلاند پس از تحصیل

  شرایط کار پس از تحصیل در کشور فنلاند به این گونه است که این کشور به شما اجازه می‌دهد بعد از اتمام تحصیلات خود در این کشور بدون هیچ گونه محدودیتی مشغول به کار شوند. اما لازم است تا حداقل نیاز‌های درآمدی و زندگی در فنلاند را با کار خود فراهم کرده باشند. اگر دانشجویی پس از اتمام تحصیلات خود در کشور فنلاند بتواند یک قرار داد کاری ببند و یا یک پیشنهاد شغلی مناسب از شرکت یا کار فرمایی فنلاندی داشته باشد، می‌تواند بلافاصله برای دریافت مجوز اقامت فنلاند اقدام نماید.

  دانشجویانی که پس از فارغ التحصیلی خود در فنلاند قصد کار دارند و می‌خواهند با کار در این کشور به اقامت دائم فنلاند دست پیدا کنند لازم است تا با هدف جست و جوی شغل در این کشور اقدام به درخواست تمدید اقامت دانشجویی با دلیل جست و جوی کار بپردازند. تمدید اجازه اقامت برای جست و جوی شغل باید قبل از اتمام اقامت دانشجویی در زمان تحصیل صورت گیرد. اجازه اقامت برای جست و جوی شغل در کشور فنلاند زمان خاصی دارد و در ابتدای امر به دانشجویان مدتی یک ساله برای یافتن شغل داده خواد شد و این اجازه قابل تمدید نیست. بعد از یافتن کار در این کشور این ویزا و مجوز تبدیل به ویزای کاری فنلاند می‌شود و دانشجویان می‌توانند برای یک سال در این کشور اقامت داشته باشند.

  مهاجرت به فنلاند از طریق کار

  متقاضیان با دارا بودن شرایط مهاجرت به فنلاند از طریق کار می توانند ویزای کار کشور فنلاند را اخذ کنند. متقاضیانی که دارای تخصص کاری و حرفه ای می باشند، برای اخذ ویزای کار فنلاند شانس بالایی دارند. مهاجرت به فنلاند از طریق کار با اخذ ویزای جستجوی کار امکان پذیر نمی باشد و متقاضیان برای کار در این کشور می توانند از دو طریق تحصیلی و اخذ دعوت نامه کاری اقدام کنند.

  "<yoastmark

  • در مورد اخذ ویزای کار از طریق تحصیل، متقاضیان می توانند با تحصیل در دانشگاه های فنلاند و فارغ التحصیلی در مدت 6 ماه تا 12 ماه در این کشور به دنبال کار مرتبط با رشته تحصیلی خود باشند و با یافتن کار، ویزای کار فنلاند را دریافت کنند.
  • در مورد اخذ ویزای کار از طریق دریافت پیشنهاد کاری از طرف کارفرمای فنلاندی، در صورتی که متقاضی دارای شرایط لازم باشد، می تواند ویزای کار فنلاند را دریافت کند.
  • متقاضی با مهاجرت به فنلاند از طریق کار و اخذ دعوت نامه کاری از طرف کارفرمای فنلاندی می تواند با دارا بودن درآمد مکفی و مناسب در این کشور به کار و اشتغال بپردازد و پس از 5 سال مجوز اقامت دائم این کشور را دریافت کند.
  • کارفرمای فنلاندی فرصت شغلی مورد نظر را به مدت 3 ماه در کشور فنلاند و سپس 3 ماه دیگر در کشورهای اتحادیه اروپا آگهی می کند، اگر در طی این 6 ماه نیروی کاری مناسب برای این فرصت شغلی در این کشورها یافت نشد، با متقاضی قرارداد کاری امضا می کند.

  مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای کاری فنلاند

  برای اخذ هر نوع ویزایی در کشور‌های مختلف، نیاز به مدارکی است که بسته به نوع ویزا متفاوت می‌باشد. برخی از مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا‌های متفاوت نیز یکسان است. اگر قصد دارید برای اخذ ویزای کاری کشور فنلاند اقدام کنید باید مدارک زیر را آماده داشته باشید. این مدارک عبارتند از:

  • پاسپورت معتبر فرد متقاضی که حداقل اعتبار آن باید تا سه ماه پس از سفر باشد.‌
  • اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی.
  • فرم درخواست ویزا
  • فرم تمکن مالی برای ویزای کار کشور فنلاند تا ده هزار یورو
  • عکس
  • فتوکپی تمام مدارک
  • ارائه پیشنهاد شعلی و پذیرش کارفرما یا شرکت معتبر در کشور فنلاند

  مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری

  متقاضیان با دارا بودن شرایط مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری می توانند مجوز اقامت این کشور را دریافت کنند. پایین بودن نرخ مصادره اموال سرمایه گذاران خارجی، پایین بودن نرخ تورم و بیکاری از مهم ترین دلایل مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری می باشد. متقاضیان می توانند از روش های ثبت شرکت، راه اندازی کسب و کار و همچنین خرید ملک به فنلاند مهاجرت کنند.

  ثبت شرکت در فنلاند

  متقاضیان برای مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری در ثبت شرکت می توانند با دارا بودن طرح و ایده تجاری اقامت فنلاند را دریافت کنند. متقاضی برای ثبت شرکت در فنلاند باید در حدود 100 هزار یورو در حساب شخصی خود داشته باشد. حداقل سرمایه اولیه مورد نیاز برای ثبت شرکت در فنلاند در حدود 2500 یورو می باشد.

  • اگر طرح تجاری متقاضی مورد تایید اتاق بازرگانی فنلاند قرار گیرد، متقاضی می تواند برای اجرای آن اقدام کند.
  • اگر پس از اجرای این طرح تجاری، شرکت تجاری دارای گردش مالی مطلوب باشد و فعالیت اقتصادی مداوم داشته باشد، متقاضی می تواند پس از 4 سال مجوز اقامت دائم فنلاند را دریافت کند.

  خرید ملک در فنلاند

  یکی از روش های سرمایه گذاری در کشور فنلاند خرید ملک در این کشور می باشد. ذکر این نکته ضروری است که متقاضیان می توانند اقدام به خرید خانه و ملک در فنلاند کنند اما نمی توانند مجوز اقامت این کشور را به واسطه خرید خانه و ملک دریافت کنند. کشور فنلاند همانند بیشتر کشورهای اروپایی گزینه ای با عنوان مهاجرت به فنلاند از طریق خرید ملک و یا خودحمایتی و تمکن مالی ندارد.

  • به جای مهاجرت به فنلاند از طریق خرید ملک، متقاضیان می توانند از طریق کارآفرینی و ارائه طرح های استارت آپ مجوز اقامت 4 ساله فنلاند را اخذ کنند و پس از 5 سال اقامت نیز مجوز تابعیت و شهروندی این کشور را دریافت کنند.
  • متقاضیان بین المللی برای خرید ملک در فنلاند می توانند فقط در جزایر آلنده ملک و خانه خریداری کنند.
  • متقاضیان برای خرید ملک و خانه در فنلاند می توانند از وزارت مسکن فنلاند وام دریافت کنند.

  مهاجرت به فنلاند از طریق ازدواج

  متقاضی با دارا بودن شرایط مهاجرت به فنلاند از طریق ازدواج با تبعه و شهروند این کشور می تواند اقامت این کشور را دریافت کند. متقاضی برای اخذ اقامت فنلاند از طریق ازدواج باید اثبات کند که این ازدواج واقعی می باشد و برای اخذ اقامت فنلاند انجام نشده است. یکی دیگر از شرایط مهم ازدواج با تبعه و شهروند فنلاند اثبات توانایی تامین هزینه های زندگی مشترک در مدت زمان اقامت و زندگی در فنلاند می باشد.

  "<yoastmark

  • متقاضی باید ازدواج را در دفاتر قانونی و رسمی فنلاند ثبت کند.
  • متقاضی برای مهاجرت به فنلاند از طریق ازدواج و اخذ مجوز اقامت فنلاند باید گواهی ازدواج، پاسپورت معتبر، فرم تکمیل شده درخواست اخذ اقامت MP-1 و عکس و رسید هزینه پرداخت اخذ مجوز اقامت را ارائه دهد.

  مهاجرت به فنلاند از طریق تولد

  کشور فنلاند برای اعطای تابعیت به کودکان متولد شده در این کشور بر اساس قانون خون عمل می کند. بر اساس قانون خون کودکانی که از پدر و مادر دارای تابعیت و شهروندی فنلاند در این کشور متولد می شوند، می توانند تابعیت فنلاند را دریافت کنند. اگر پدر یا مادر دارای تابعیت فنلاند باشند نیز کودک متولد شده در این کشور می توان تابعیت فنلاند را اخذ کند. دولت فنلاند به کودکانی که از پدر و مادر نامعلوم در این کشور متولد می شوند تابعیت فنلاند را اعطا می کند.

  مهاجرت به فنلاند از طریق پناهندگی

  متقاضیان با دارا بودن شرایط مهاجرت به فنلاند از طریق پناهندگی می توانند اقامت این کشور را دریافت کنند. متقاضیان برای پناهندگی به فنلاند باید دارای دلایل مستند در مورد آزار، تهدید، شکنجه و حتی مرگ در صورت بازگشت به کشور خود باشد. متقاضی باید با ارائه مدارک لازم درخواست پناهندگی به فنلاند را مطرح کند. اگر با درخواست پناهندگی متقاضی موافقت شود، متقاضی نمی تواند تا 10 سال برای پناهندگی دیگر کشورهای اروپایی اقدام کند. اگر با درخواست متقاضی موافق نشود، فورا باید خاک کشور فنلاند را ترک کند.

  مهاجرت به فنلاند از طریق ویزای هنرمندان

  متقاضیان با دارا بودن شرایط مهاجرت به فنلاند از طریق ویزای هنرمندان می توانند اقامت این کشور را دریافت کنند. بدین منظور هنرمندان باید برای تحصیل در دوره های حرفه ای هنری ویزای اقامت این کشور را دریافت کنند. از مهم ترین شرایط لازم برای مهاجرت هنرمندان به فنلاند توانایی هنرمندان در کسب درآمد از طریق تولید و فروش آثار هنری می باشد.

  • هنرمندان برای اخذ اقامت دائم فنلاند باید عضو انجمن هنرمندان فنلاند باشند و در موسسه آموزش عالی به تحصیل هنر بپردازند.
  • از مهم ترین مدارک لازم برای اخذ اقامت فنلاند از طریق مهاجرت هنرمندان می توان رزومه هنری قوی، مدارک تحصیلی، سوابق کاری در زمینه هنر و پاسپورت با اعتبار کافی را نام برد.

  هزینه های زندگی در فنلاند

  متقاضیانی که از روش های مختلف ذکر شده در این مقاله به کشور فنلاند مهاجرت می کنند، از مقرون به صرفه بودن هزینه های زندگی و تحصیل در این کشور در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی برخوردار می شوند. به طور کلی متوسط هزینه های زندگی ماهانه در فنلاند در حدود 700 یورو تا 800 یورو می باشد.

  هزینه های زندگی در فنلاند

  هزینه های زندگی در فنلاند

  • اجاره بهای یک آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر در حدود 800 یورو می باشد.
  • هزینه بلیت یک طرفه حمل و نقل عمومی در فنلاند در حدود 3 یورو می باشد.
  • اجاره بهای خوابگاه دانشجویی ماهانه در حدود 250 یورو می باشد.

  اخذ ویزای همراه فنلاند

  متقاضیان با مهاجرت به فنلاند از طریق تحصیل، سرمایه گذاری، کار و خرید ملک می توانند برای همراهی همسر و فرزندان زیر 18 سال خود در این کشور ویزای همراه را دریافت کنند. متقاضی برای اخذ ویزای همراه دانشجویی فنلاند باید دارای تمکن مالی کافی به منظور توانایی تأمین هزینه های زندگی خود و خانواده خود در فنلاند باشد.

  اخذ تابعیت فنلاند

  متقاضیان با دارا بودن شرایط مهاجرت به فنلاند از روش های مختلف و با کار و اشتغال در این کشور می توانند پس از حدود 5 سال اقامت دائم فنلاند را دریافت کنند. متقاضیان با اخذ ویزای تحصیلی و شغلی می توانند پس از 5 سال کار و اشتغال مداوم و دارا بودن شرایط لازم مجوز اقامت دائم فنلاند را اخذ کنند.

  • پس از گذشت 2 تا 3 سال از اخذ اقامت دائم متقاضی می تواند تابعیت و شهروندی و پاسپورت فنلاند را دریافت کند.
  • مهم ترین شرایط لازم برای اخذ تابعیت فنلاند تسلط کامل متقاضی به زبان فنلاندی، آشنایی با قوانین فنلاند و تبعیت از آن ها، سازگاری و تطابق با جامعه فنلاند و آشنایی با آداب و رسوم و فرهنگ این کشور را می توان نام برد.

  مزایا و معایب مهاجرت به فنلاند

  قبل از مهاجرت به هر کشوری باید از شرایط زندگی و تمام مزایا و معایب زندگی در آن کشور آگاه باشید تا بتوانید با دیدی باز وارد این کشور شوید. در این بخش می‌خواهیم مزایا و معایب و مشکلات زندگی در فنلاند را بررسی کنیم. متقاضیان با مهاجرت به فنلاند از طریق کار، سرمایه گذاری، تحصیل و خرید ملک می توانند از مزیت‌های اقامت و زندگی در این کشور اروپایی برتر برخوردار شوند.

  "مزایای

  برخی از مهم ترین مزیت های مهاجرت به فنلاند عبارت است از:

  • زندگی در یکی از برترین کشورهای جهان از لحاظ بالا بودن کیفیت
  • تحصیل رایگان و کم هزینه در دانشگاه های معتبر و برتر جهانی
  • تحصیل به زبان فنلاندی و انگلیسی
  • مورد تایید بودن دانشگاه های فنلاند از لحاظ وزارت علوم و بهداشت ایران
  • پایین بودن هزینه های تحصیل در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی
  • زندگی در کشوری با بالا بودن سطح رفاه و امنیت اجتماعی
  • امکان اخذ ویزای همراه برای همسر و فرزندان زیر 18 سال
  • برخورداری از بورسیه های تحصیلی و کمک هزینه های دانشجویی
  • امکان اخذ اقامت دائم پس از ۵ سال کار و اشتغال
  • امکان اخذ پاسپورت فنلاند پس از ۱۰ سال کار و اشتغال
  • سفر و رفت و آمد به کشورهای حوزه شینگن بدون نیاز به اخذ ویزا

  برخی از مهم‌ترین معایب زندگی در فنلاند عبارتند از:

  • فنلاند یکی از کشور‌های گران قیمت در دنیا است و هزینه‌های زندگی در این کشور بسیار زیاد است.
  • زندگی در فنلاند در مواردی که صحبت از مالیات‌های دولت می‌شود سخت و چالش بر انگیز خواهد بود.
  • یکی از مشکلاتی که عموما برای افراد زیادی که به تازگی مهاجرت به فنلاند را انتخاب کرده‌اند پیش می‌آید عدم یادگیری زبان فنلاندی است.

  خدمات موسسه مهاجرتی اصطهباناتی

  متقاضیان برای مهاجرت به فنلاند از طریق خرید ملک، تحصیل و سرمایه گذاری باید دارای اطلاعات لازم باشند. بدین منظور متقاضیان باید با متخصصان مهاجرت موسسه های مهاجرتی مشاوره کنند. یکی از بهترین موسسه های مهاجرتی در سطح کشور موسسه مهاجرتی وکلای برگزیده اصطهباناتی می باشد.

  مشاوران این موسسه برتر با آگاهی کامل از جدیدترین قوانین مهاجرتی کمک می کنند تا متقاضیان مناسب ترین گزینه مهاجرتی را انتخاب کنند. ارائه مشاوره های مهاجرتی، تهیه و تنظیم انگیزه نامه تحصیلی و بررسی مدارک تحصیلی و شغلی متقاضیان و ارسال آن ها از مهم ترین خدمات موسسه مهاجرتی این موسسه برتر می باشد.

  سخن آخر

  در این مقاله شرایط مهاجرت به فنلاند از طریق تحصیل، مهاجرت به فنلاند از طریق کار، مهاجرت به فنلاند از طریق خرید ملک و مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری مورد بررسی دقیق قرار گرفت. اگر در مورد شرایط مهاجرت به فنلاند نیازمند کسب اطلاعات بیشتر می باشید، می توانید با مشاوران موسسه مهاجرتی وکلای برگزیده اصطهباناتی در شهرهای تهران، شیراز، اصفهان، تبریز، رشت و مشهد تماس حاصل کنید.

  سوال های متداول در مورد مهاجرت به فنلاند

  1. دلایل متقاضیان ایرانی برای مهاجرت به فنلاند چیست؟ بالا بودن کیفیت زندگی، بالا بودن سطح رفاه اجتماعی و امنیت و ثبات اجتماعی و اقتصادی، مقرون به صرفه بودن هزینه های زندگی نسبت به درآمد و تحصیل رایگان
  2. شرایط مهاجرت به فنلاند از طریق تحصیل در مقطع کارشناسی چیست؟ دارا بودن دیپلم دبیرستان و حداقل معدل 14
  3. آیا امکان تحصیل رایگان در فنلاند وجود دارد؟ بله، متقاضیان با دارا بودن مدرک زبان فنلاندی می توانند به طور رایگان در دانشگاه های دولتی این کشور به زبان فنلاندی تحصیل کنند.
  4. مزیت های مهاجرت به فنلاند از طریق تحصیل چیست؟ اخذ مجوز کار دانشجویی پاره وقت و آموزش رایگان زبان فنلاندی و اخذ بورسیه های تحصیلی
  5. شرایط اخذ ویزای کار از طریق تحصیل در فنلاند چگونه است؟ فارغ التحصیلان می توانند در مدت 6 ماه تا 12 ماه در این کشور به دنبال کار مرتبط با رشته تحصیلی خود باشند و با یافتن کار ویزای کار فنلاند را دریافت کنند.
  6. روش رایج اخذ ویزای کار فنلاند چیست؟ از طریق دریافت پیشنهاد کاری از طرف کارفرمای فنلاندی
  7. آیا امکان اخذ اقامت فنلاند با اخذ ویزای کار وجود دارد؟ بله، متقاضی پس از 5 سال کار و اشتغال می تواند مجوز اقامت دائم این کشور را دریافت کند.
  8. آیا امکان اخذ ویزای همراه با مهاجرت به فنلاند وجود دارد؟ بله، متقاضی می تواند برای همراهی همسر و فرزندان خود در این کشور ویزای همراه را دریافت کنند.
  9. آیا امکان اخذ اقامت فنلاند با خرید خانه و ملک وجود دارد؟ خیر، متقاضی می تواند خانه و ملک را در فنلاند خریداری کند اما مجوز اقامت برای وی صادر نمی شود.
  10. آیا اخذ اقامت فنلاند از طریق کارآفرینی وجود دارد؟ بله، متقاضی می تواند با ارائه طرح های استارت آپ مجوز اقامت 4 ساله فنلاند را اخذ کنند.
  11. مهم ترین شرط مهاجرت به فنلاند از طریق ازدواج چیست؟ اثبات واقعی بودن ازدواج و اثبات توانایی تامین هزینه های زندگی مشترک
  12. هزینه تحصیل در فنلاند چقدر است؟ هزینه تحصیل با توجه به مقطع و رشته تحصیلی متفاوت می باشد ، به طور میانگبن حدود 13000 تا 18000 یورو در سال می باشد.
  13. به چه زبان هایی در فنلاند می توان تحصیل کرد؟ به زبان فنلاندی و انگلیسی.
  14. آیا برای تحصیل در فنلاند به مدرک زبان نیاز داریم؟ برای تحصیل به زبان انگلیسی بله اما برای تحصیل به زبان فنلاندی تسلط کامل به زبان فنلاندی کفایت می کند.
  15. آیا پذیرش در دانشگاه های فنلاند محدودیت سنی دارد؟ بهتر است برای شروع تحصیل در دانشگاه نهایتا 23 الی 24 ساله باشید.
  16. آیا امکان کار پس از تحصیل در فنلاند وجود دارد؟ بله دانشجویان می توانند پس از اتمام تحصیلات خود برای کار در این کشور مشغول شوند.
  17. کار در فنلاند برای چند ساعت در هفته است؟ مدت زمان کار در فنلاند چهل ساعت در هفته و یا هشت ساعت در روز خواهد بود.
  18. آیا برای کار پس از تحصیل اجازه جستجوی کار به دانشجویان داده خواهد شد؟ بله دانشجویان می توانند ویزای تحصیلی خود را به ویزای جستجوی کار تبدیل کنند.
  آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

  45 دیدگاه برای “مهاجرت به فنلاند و راه های آن(تحصیلی، کاری و…)

  1. نازنین آرام گفت:

   سلام من پزشک متخصص هستم . یک دختر 19 ساله دانشجوی رشته دامپزشکی در تهران و یک پسر 16 ساله دارم که برای تحصیل نیاز به شرایط خاص دارد.
   لطفا راهنمایی فرمایید بهترین راه مهاجرت به یک کشور اسکاندیناوی چیست و اگر امکان دارد وکیل معتمد معرفی کنید.
   سپاسگزارم ‌

   1. سحر طاهریان فرد گفت:

    سلام وقتتون بخیر
    رشته تحصیلی شما در لیست رشته های مورد نیاز کشورهای دانمارک و سوئد قرار دارد. از طریق ویزای کاری گروه درمان به طور همزمان فرزند و همسر خود را نیز میتوانید با خود ببرید و در این کشور ها مشغول تحصیل شوند.

  2. رضا گفت:

   سلام بنده معلولیت جسمی حرکتی هستم از ناحیه لگن که باید عمل بشم تا خوب شم ولی هزینه درمان بالاست و بنده از پس هزینش بر نمیام و در آمد انچنانی در ایران نیست که چن ماه خونه نشین بشم سنم ۲۵ ساله چطوری میتونم برای درمان و مهاجرت به فنلاند یا کانادا اقدام کنم آیا امکان داره اقامت بدن ؟!

   1. سحر طاهریان فرد گفت:

    با سلام و احترام
    برای اخذ ویزای درمان فنلاند ویا کانادا نیاز به ارائه نامه تمکن مالی و پرداخت تمامی هزینه های درمان خود را دارید.

  3. نازلی گفت:

   من دعوت نامه کاری و پیشنهاد شغلی از جای آفر فنلاندی در فنلاند دارم و تصمیم دارم برای سفارت اقدام کنم میشود بدانم دیگر چه مدارکی نیاز است آیا رضایت پدر نیاز است یا وکیل؟

   1. سحر طاهریان فرد گفت:

    سلام وقتتون بخیر
    خیر، در صورتیکه بالای 18 سال سن داشته باشید، نیازی به ارائه رضایتنامه ندارید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.