شرایط پذیرش از دانشگاه های فنلاند

مهاجرت به فنلاند

فنلاند یک کشور عضو اتحادیه اروپا است و با در نظر گرفته یک محل برجسته برای خارجی ها جهت اقامت و با توجه به زیرساخت های اقتصادی قوی و با ثبات و چارچوب قانونی محترم شمرده می شود. این کشور دارای یک سیستم امنیت اجتماعی و تضمین کننده ساکنان خود برای به دست آوردن یک استاندارد بالای زندگی در شرایط مراقبت های بهداشتی، آموزش و پرورش و شرایط کاری خوب است.

ویزای کار فنلاند

یکی از روش های مهاجرتی که مدت زمانی است در ذهن عده ای قرار گرفته و افراد زیادی تمایل دارند برای انجام این روش اقدام کنند، مهاجرت کاری است. مهاجرت از طریق کار برای هر کشوری متفاوت می باشد.‌ چرا که هر کشور یا منطقه قوانین مخصوص به خود را دارند.

مهاجرت تحصیلی به فنلاند
رتبه و رنکینگ دانشگاه ملبورن استرالیا

تحصیل در فنلاند

دانشگاه های پزشکی در فنلاند از معتبرترین و پرطرفدارترین دانشگاه ها در سطح جهان است و دانشجویان پس از فارغ التحصیلی به راحتی می توانند در تمامی کشورهای جهان مشغول به کار شوند یا تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند را به صورت تخصصی تکمیل نمایند. دانشگاه های معروف و معتبر این کشور دانشگاه تمپرو لاپلاند می باشند. این دانشگاه ها در تمامی رشته های فلسفه ، حقوق ، پزشکی ، هنر ، علوم طبیعی ، دامپزشکی ، علوم اجتماعی و… پذیرای دانشجویان می باشد.

شرایط زندگی در فنلاند

مراکز درمانی عمومی معمولاً از دوشنبه تا جمعه از ساعت هشت صبح تا چهار بعدازظهر باز می باشند. برای قرار ملاقات ، خوب است که به محض باز شدن با مرکز بهداشت تماس بگیرید. اگر شرایطی باشد که نیاز به مراقبت فوری داشته باشد سریعا به شما رسیدگی می شود و اگر نیازی به درمان فوری ندارید، باید مدت بیشتری برای ملاقات با پزشک صبر کنید. شخصی که قرار ملاقات شما را تنظیم می کند نیز ارزیابی خواهد کرد که آیا شما نیاز به مراجعه به پزشک یا پرستار دارید.

کشور فنلاند
بهترین فرصت های سرمایه گذاری ها در انگلستان

اخذ اقامت فنلاند

برای اخذ اقامت کشور فنلاند روش های مختلفی وجود دارد. این روش ها عبارتند از: اقامت در کشور فنلاند از طریق تحصیل، اقامت در کشور فنلاند از طریق کار، اقامت در کشور فنلاند از طریق انواع راه های سرمایه گذاری و … . این روش ها را در ادامه به طور کامل توضیح خواهیم داد.

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند

تحصیلات پزشکی غالبا تنها در کشور های فنلاند و سوئد مقدور می باشد . تحصیلات تکمیلی در حوزه های پزشکی از قبیل دامپزشکی دندانپزشکی و یا داروسازی در حال حاضر تنها به زبان های فنلاندی و سوئدی ارائه می شود . بنابراین برای ثبت نام لازم است که یکی از این دو زبان رسمی را به صورت روان صحبت کنید.

دوره های تحصیل داروسازی در انگلستان
شرایط مهاجرت به فنلاند

تابعیت و شهروندی فنلاند

تولد نوزاد در خاک فنلاند باعث تحصیل تابعیت نمی گردد مگر آنکه طفل بدون تابعیت بوده و یا پدر و مادرش معلوم نباشند.

اصل خون در فنلاند

 1. هرگاه طفلی از پدر فنلاندی در هر کجای دنیا متولد گردد وی فنلاندی محسوب می شود؛
 2. هرگاه طفلی از مادری که تبعه فنلاند است متولد گردد وی تبعه فنلاند محسوب می گردد.

هزینه زندگی در فنلاند

متوسط هزینه های آب و برق در این کشور، از شصت یورو تا سیصد و سی و پنج یورو متفاوت است که احتمالا به محل زندگی، اندازه آپارتمان و فصل مصرف بستگی دارد. در درجه اول باید توجه داشته باشید که هزینه آب و هوا در فصل زمستان و زمان سرما کمی بیشتر از فصول دیگر است. به طور مثال برای یک آپارتمان هشتاد و پنج متری، میانگین هزینه های مصرفی آب، برق، گرمایشی، سیستم خنک کننده و زباله در در هر ماه جمعا ۹۰ یورو خواهد بود.

شرایط و مدارک پذیرش رشته داروسازی فنلاند

مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری

همانطور که می دانید، مهاجرت روش های مختلفی دارد. یکی از این روش ها، سرمایه گذاری در کشور مقصد است. فنلاند یکی از کشور هایی است که با کنترل نرخ فساد توانسته در روند سرمایه گذاری تاثیر مثبتی بگذارد. علاوه بر آن در این کشور میزان تورم بسیار پایین است. از این رو می توان با اطمینان خاطر در کشور فنلاند سرمایه گذاری کرد.

سوالات متداول در مورد کشور فنلاند

1- پایتخت و بزرگترین شهر فنلاند چیست؟

هلسینکی پایتخت و بزرگترین شهر فنلاند می باشد.

2- زبان رسمی در فنلاند چیست؟

زبان رسمی فنلاند ،فنلاندی و سوئدی می باشد

3- واحد پول فنلاند چیست؟

واحد پول فنلاند یورو می باشد

4- علت استقبال مهاجران به فنلاند چیست؟

کشور فنلاند عضو اتحادیه اروپاست و با در نظر گرفتن یک محل برجسته برای خارجی ها جهت اقامت با توجه به زیر ساخت های اقتصادی قوی و با ثبات و چارچوب قانونی محترم شمرده می شود. این کشور دارای یک سیستم امنیت اجتماعی و تضمینی برای ساکنان خود جهت به دست اوردن استانداردهای زندگی،بهداشتی،اموزش پرورش و… خوب است.

5- رتبه دانشگاه های فنلاند در سطح جهان به چه صورت نی باشد؟

دانشگاه های پزشکی در فنلاند از معتبرترین و پرطرفدارترین دانشگاه ها در سطح جهان است و دانشجویان پس از فارق التحصیلی به راحتی می توانند در تمامی کشورهای جهان مشغول به کار شوند یا تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند را به صورت تخصصی تکمیل نماید.

6- دانشگاه معروف و معتبر فنلاند چیست؟

دانشگاه های معروف و معتبر این کشور دانشگاه تمپرو لاپلاد می باشند. این دانشگاه در تمامی رشته های فلسفه ،حقوق،پزشکی،هنر،علوم طبیعی،دامپزشکی،علوم اجتماعی و.. پذیرای دانشجویان می باشد.

7- مراکز درمانی در فنلاند چگونه می باشد؟

مراکز درمانی عمومی معمولا از دوشنبه تا جمعه از ساعت ۸ صبح تا چهار بعدازظهر باز می باشند‌برای قرار ملاقات،خوب است که به محض باز شدن با مرکز بهداشت تماس بگیرید.

8- برای اخذ اقامت کشور فنلاند چند روش وجود دارد؟

اقامت در کشور فنلاند از طریق تحصیل،اقامت در کشور فنلاند از طریق کار،اقامت در کشور فنلاند از طریق انواع ویزا های سرمایه گذاری و..می باشد

9- شرایط تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند به چه صورت میباشد؟

تحصیلات پزشکی غالبا انها در کشورهای فنلاند و سوئد مقدور می باشد. تحصیلات تکمیلی در حوزه های پزشکی ز قبیل دامپزشکی ،دندانپزشکی و یا داروسازی در حال حاضر به زبان فنلاندی و سوئدی ارائه میشود.

۱۰- تابعیت و شهروندی در فنلاند چگونه است؟

تولد نوزاد در خاک فنلاند باعث تحصیل تابعیت نمی گردد مگر انکه طفل بدون تابعیت بوده و یا پدر مادرش معلوم نباشند

۱۱- اصل خون در فنلاند چگونه می باشد؟

 • هر گاه طفلی از مدر و نادر فنلاندی در هر کجای دنیا متولد گردد وی فنلاندی محسوب می شود
 • هر گاه طفلی از مادری که تبعه فنلاند است متولد گردد وی تبعه فنلاند محسوب می گردد.
سرمایه گذاری در فنلاند
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

2 دیدگاه برای “فنلاند

 1. میترا گفت:

  سلام برای تحصیل کارشناسی پسر و دخترم راهنمایی بفرمایید

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   شرایط تحصیل در فنلاند بسته به مقطع تحصیلی شما دارد. متاسفانه اطلاعات شما جهت ارائه مشاوره کافی نمی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *