مهاجرت, مهاجرت فیلیپین

مهاجرت به فیلیپین

مهاجرت به فیلیپین

همه اشخاصی که قصد مهاجرت به فیلیپین را دارند، باید قبل از اقدامات مربوط به مهاجرت و ورود به فیلیپین برای اخذ ویزا در کنسولگری محل اقامت خود درخواست کنند.

شرایط مهاجرت به فیلیپین

فیلیپین، مجموعه ای از 7،107 جزیره، به دلیل زیبایی، آب و هوا، زیرساخت های مدرن، استانداردهای زندگی و اقدامات ایمنی، برای مردم از سراسر جهان به عنوان یک کشور محبوب تبعیدی تبدیل شده است. علاوه بر این، هزینه زندگی در این کشور در مقایسه با کشورهای غربی نسبتا پایین است. بسیاری از مردم آمریکا، کانادا، استرالیا و اروپا به این کشور مهاجرت کرده اند تا کسب و کار خود را راه بیاندازند و  به دنبال آن استخدام و یا بازنشسته شوند.

اقامت در فیلیپین

همه اتباع خارجی که قصد دارند اقامت دائم فیلیپین را بگیرند ، باید قبل از ورود به کشور، برای ویزا در کنسولگری یا سفارت در محل اقامت خود درخواست کنند.وزارت کار و اشتغال مسئولیت دارد تا اطمینان حاصل کند که خارجی ها در فیلیپین تجارت و سایر معاملات خود را در مدت زمان تصدیق شده انجام می دهند.پاسپورت ها و سایر اسناد مربوط به سفر، توسط مأموران اداره مهاجرت در هنگام ورود و خروج بررسی می شوند.اقامت در فیلیپین

 

شهروندی فیلیپین

مانند بسیاری از کشورها، گذرنامه باید حداقل شش ماه پس از پایان انتظار برای اقامت فیلیپین شما معتبر باشد.مقامات فیلیپین به شهروندان حدود 157 کشور مختلف شهروندی اعطا کرده اند. افرادی از ملیت های خاص می توانند بدون درخواست ویزا پیش از آن وارد کشور شوند. آنها همچنین اجازه دارند که برای چند روز خاص اقامت کنند.بازدیدکنندگان که مایل به اقامت و کار در فیلیپین برای مدت طولانی میباشند، باید قبل از مسافرت درخواست ویزای خود را بدست آورند.فردی که به فیلیپین به عنوان غیر مهاجر پذیرفته شده است، نمی تواند به طور دائم باقی بماند.

قبل از تصمیم گیری برای حرکت در هر نقطه، مهم است که در مورد قوانین مهاجرت و پرونده های استخدامی یاد بگیرید. شما می توانید از زبان مشاورین ما در موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی(توسعه گران مهر)برخی از اصول قانون مهاجرت به فیلیپین را بشنوید.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *