قانون مهاجرت به استرالیا و راه های اخذ تابعیت و اقامت یا اخذ شهروندی استرالیا چگونه است؟ ایا کودک با تولد نوزاد در این کشور از اتباع کشور محسوب می شود و میتواند تابعیت و اقامت کسب کند ؟ چه مدت ماندن در کشور موجب اخذ تابعیت و اقامت استرالیا می شود؟ آیا با ازدواج هم می توان تابعیت و اقامت را به دست آورد؟ با مطالعه این مقاله اطلاعات مفیدی در رابطه با شرایط مهاجرت به استرالیا به دست خواهید آورد.

استرالیا برای شگفتی ها طبیعی و فضاهای باز گسترده در جهان معروف است، همچنین دارای سواحل، بیابان و جای های دور افتاده متعددی است. استرالیا یکی از کشورهای شهرنشین جهان است.  که به خوبی برای جاذبه های شهرستانها بزرگ خود از جمله سیدنی، ملبورن، بریزبن و پرت شناخته شده است.

قوانین راه ها و روش های شرایط مهاجرت به استرالیا

در این قسمت به بررسی راه های اخذ تابعیت و اقامت و مهاجرت به استرالیا می پردازیم:

اگر شما هم خواهان مهاجرت به استرالیا هستید وکلای و مشاورین موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی از معتبرترین موسسات مهاجرت کشور در دفاتر تهران و شیراز می توانند شما را یاری دهند. امید است که این مطلب بتواند اطلاعات مفیدی در اختیار شما خواننده گرامی قرار دهد.

مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل یا مهاجرت تحصیلی

صدور ویزا این کشور به دولت استرالیا وابسته نیست اما مستقلا توسط شرکت های بریتانیایی صورت میگیرد. ویزای استرالیا با هزینه کمتر و یا به صورت رایگان توسط دولت استرالیا در دسترس است و شما به طور مستقیم میتوانید برای آن اقدام کنید. ویزا و مهاجرت به استرالیا و خدمات جامع موسسه ما شامل مشاوره مهاجرت به استرالیا ، میزان موفقیت استثنایی، چک کردن سند و پردازش ویزا را با تضمین انجام می دهد.
ویزای دانشجویی یا ویزای مشتق بر اساس دوره اصلی مطالعه در استرالیا تقسیم شده است. اطلاعات بیشتر در مورد اعزام دانشجو و شرایط تحصیل در استرالیا را در سایت ما در ببینید.

مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل یا مهاجرت تحصیلی

مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل یا مهاجرت تحصیلی

شرایط اخذ ویزای دانشجویی و مهاجرت تحصیلی به استرالیا

شرایط سختی برای دارندگان ویزای دانشجویی تحمیل شده است، و هرگونه تخلف از این شرایط ممکن است به لغو ویزا منجر شود.

برخی از نمونه های شرایط ویزای دانشجویی در زیر مشخص شده:

 • دانش آموز باید به صورت دوره ای حضور و غیاب را انجام دهد یا موارد مورد نیاز را برآورده سازد و حفظ ثبت نام معتبر برای دوره انتخاب مطالعه ضروری است.
 • کار برای دانش آموزان (و وابستگان آنها) امکان پذیر نیست. پس از اینکه آنها مطالعات خود را آغاز کرده اند، آنها می توانند برای حقوق کار (محدود به 20 ساعت در هفته) اقدام کنند.
 • دانش آموز باید با در آموزش و پرورش برای 12 ماه اول این دوره ثبت نام کند (و یا برای مدت زمان دوره ای در صورتی که البته برای کمتر از 12 ماه طول می کشد) در شرایط استثنایی نیاز به ثبت نام نیست.
 • آدرس مسکونی دانش آموز (و هر گونه تغییر) باید به ارائه دهنده های آموزشی ظرف مدت 7 روز از ورود در استرالیا اطلاع داده شود.

مهاجرت به استرالیا از طریق کار

ارزیابی آنلاین برای افراد واجد شرایط بر روی سیستم امتیاز مهاجرت توسط وزارت مهاجرت به استرالیا و حفاظت از مرزها (DIBP) تعیین شده است. محاسبه ارزیابی نشان می دهد که آیا شما به اندازه کافی امتیاز جهت واجد شرایط بودن برای مهاجرت به استرالیا تحت یکی از کلاس های نیروی کار ماهر برای گرفتن ویزا را دارید. نتیجه مثبت موفقیت ویزا را تضمین نمی کند. به سادگی به معنی این است که شما تعداد لازم و یا حداقل نقاط مثبت و لازم را توسط وزارت مهاجرت به استرالیا و حفاظت از مرزها استرالیا(DIBP)  لازم است را دارا هستید یا خیر.

الزامات مورد نیاز برای ویزای نیروی کار ماهر استرالیا به شرح زیر است:

 • سن –  سن شما باید زیر 50 سال باشد زمانی که شما درخواست را ارسال میکنید.
 • زبان انگلیسی –  شما باید توانایی کافی در زبان انگلیسی برای کار در استرالیا (حداقل در سطح مناسب) را داشته باشید.
 • اشغال –  زمانی که شما درخواست معرفی به عنوان یک شاغل ماهر را می دهید، که متناسب با مهارت ها و صلاحیت خود را اعلام کنید. اشغال خود را باید در فهرست مشاغل ماهر ثبت کنید.
 • ارزیابی مهارت – قبل از آن از شما خواسته می شود می شود که مهارت های خود را ارزیابی کنید و توسط مواردی ارزیابی صورت گیرد که توسط دولت استرالیا تعیین شده است برای ارزیابی اشغال معمولا شرایط خاصی مورد نیاز خواهد بود.
 • ارزیابی سلامت –  شما باید از لحاظ سلامت خوب و معقول باشید و تمامی متقاضیان باید سلامت خود را توسط یک دکتر پانل و تحت معاینه پزشکی ارزیابی کنند؛
 • ارزیابی شخصیت – شما باید شخصیت خوبی داشته باشید و این مورد به سرعت ارزیابی می شود.
مهاجرت به استرالیا از طریق کار

مهاجرت به استرالیا از طریق کار

مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای سرمایه گذاری

معیارها جهت اخذ این ویزا موارد زیر است، شما باید:

 • زیر 55 سال سن داشته باشید، هر چند ایالت یا منطقه می تواند از این نیاز صرف نظر کند اگر سرمایه گذاری پیشنهاد خود را با سود اقتصادی استثنایی برای این کشور یا منطقه پیشنهاد دهد.
 • نمره حداقل 65 در آزمون
 • دارای سطح بالایی از مهارت مدیریت در رابطه با سرمایه گذاری واجد شرایط و یا واجد شرایط فعالیت کسب و کار باشید.
 • حداقل سه سال تجربه در دخالت مستقیم در مدیریت یک یا چند کسب و کار مقدماتی و یا سرمایه گذاری واجد شرایط را داشته باشید.
 • یک رکورد کلی موفق سرمایه گذاری واجد شرایط و یا فعالیت کسب و کار مقدماتی را داشته باشید.
 • یک تعهد واقعی و واقع بینانه برای ادامه کسب و کار و فعالیت های سرمایه گذاری در استرالیا پس از سرمایه گذاری اصلی داشته باشید.
 • قصد واقعی برای اقامت به مدت حداقل دو سال در ایالت یا منطقه ای که در آن سرمایه گذاری شده است داشته باشید. شما یا شریک زندگی شما بایستی:
  برای حداقل یک سال از پنج سال مالی بلافاصله قبل از درخواست، به طور مستقیم یکی از موارد زیر را داشته باشد:
 • شما، یا شریک شما و شریک زندگی شما یک کسب و کار مقدماتی را که در آن را حداقل 10 درصد مالکیت داشته باشد،
 • سرمایه گذاری واجد شرایط متعلق به شما، شریک زندگی و یا شما ترکیبی از حداقل AUD 1.5 million باشد.
 • در طول دو سال مالی بلافاصله قبل از اینکه دعوت اعمال شود، به طور قانونی کسب و کار خالص به دست آورد ، سرمایه گذاری و دارایی های شخصی حداقل AUD2.25 میلیون که در عرض دو سال از صدور ویزا برای انتقال قانونی به استرالیا در دسترس هستند اعطا میگردد.
 • ایجاد یک سرمایه گذاری تعیین شده با حداقل AUD1.5 میلیون نفر برای امنیت کشور یا دولت و قلمرو استفاده از منابع مالی بدون مانع و کسب و کارهای مقدماتی و یا سرمایه گذاری واجد شرایط و سرمایه گذاری برای حداقل چهار سال از تاریخ صدور در کشور یا منطقه خودتان.
 • هیچگونه مشارکت در فعالیت های قابل قبول نیست.درآمد شما از سرمایه گذاری تعیین شده در استرالیا کسب مشمول مالیات بر اساس قانون مالیات استرالیا است.
 • این ویزا باید همان ویزای اقامت (برای هر دوره 12 ماهه هر دو درخواست حدود 8 – 12 ماه و در مجموع به طول می انجامد، متقاضی پس از آن باید برای مصاحبه حضور پیدا کند.
 • گردش مالی از  ، AUD 300000 ( راه اندازی کسب و کار و محل اقامت شما در یک منطقه وجود دارد)
 • کسب و کار شخصی و کل دارایی بایستی 800000AUD یا دارایی های کسب و کار باشد،75000 AUD در صورت استخدام یک استرالیایی می باشد.

برای هر دوره 12 ماه لازم است به محض این که شما مصاحبه را انجام دادید، پس از آن شما PR کامل را به دست آورید. شما باید حداقل 30٪ از کسب و کار خود را، تا زمانی که شما در حال کار هستید به انجام رسانید.

نکته کلیدی این است که در زمان مصاحبه معیارهای لازم را داشته باشید، شما نیاز است در استرالیا به مدت 24 ماه زندگی کنید. منطقی است که شما بتوانید معیارهای لازم را پس از سال اول، برای بیشتر 12 ماه پس از آن داشته باشید (سفرهای تفریحی و کسب و کار در خارج از استرالیا در طول این زمان مجاز است.

مهاجرت به استرالیا از طریق اخذ ویزای بازنشستگی

ویزای استرالیا با هزینه کمتر و یا به صورت رایگان توسط دولت استرالیا زمانی که شما به طور مستقیم اقدام کنید در دسترس است. ویزای مهاجرت به استرالیا خدمات جامع شامل مشاوره مهاجرت، میزان موفقیت استثنایی، چک کردن سند و پردازش ویزا می توانید با ما تماس حاصل فرمائید.

ویزای بازنشستگی سرمایه گذار تنها یک ویزای ورود موقت است. این کار به اقامت دائم در استرالیا و یا تابعیت استرالیا به منجر نمی شود.

اگر شما با توجه به تقاضا برای یک ویزای سرمایه گذاری بازنشستگی قصد دارید اقدام کنید، متقاضی باید:

 • 55 سال یا بیشتر سن داشته باشد.
 • هیچ وابستگی (به غیر از همسر) نداشته باشد.
 • قادر به حمایت از خود در استرالیا بدون کمک هزینه خدمات اجتماعی و رفاه استرالیا باشد.

ویزای سرمایه گذار بازنشستگی هیچ حق پوشش (پوشش بیمه بهداشتی ملی استرالیا) و یا مزایای تامین اجتماعی استرالیا ارائه نمی دهد. متقاضی نیاز است برای گرفتن پوشش درمانی خصوصی برای مدت زمان ویزای خود اقدام کند.

یک سازمان دولتی / قلمرو باید یک فرد برای بازنشستگی ویزای سرمایه گذاری خود برای حمایت و سرمایه گذاری با حمایت دولت در منطقه ای خزانه دولت داشته باشد.

اطلاعات ارائه شده توسط متقاضی در مورد محل اقامت خود در استرالیا با زمان مورد نیاز در نظر گرفته می شود، درآمد سالانه و سرمایه گذاری تعیین شده برای پاسخگویی به نیاز های مالی برای اعطای بازنشستگی ویزای سرمایه گذار تعیین می گردد.

اگر درخواست شما مورد تایید باشد، به شما ویزا داده خواهد شد این ویزا اجازه خواهد داد که به سفرهای متعدد در داخل و خارج از استرالیا به مدت 4 سال بپردازید. قبل از اینکه ویزای شما منقضی شود برای ویزای جدید اقدام کنید ، برای شما ممکن است اقامت بیشتر از 4 سال در نظر گرفته شود، با این حال، شما نیاز به برآورده سازی معیارهای خاص برای این نوع ویزا هستید. هیچ دوره حداکثر برای شما در استرالیا به عنوان دارنده متوالی سرمایه گذار ویزای بازنشستگی باقی مانده وجود ندارد.

مهاجرت به استرالیا از طریق اخذ ویزای بازنشستگی

مهاجرت به استرالیا از طریق اخذ ویزای بازنشستگی

مهاجرت از طریق فرزند به استرالیا

 • فرزندان وابسته – فرزندانی که از لحاظ مالی به شما وابسته می باشند. کودکان بیش از 18 سال نیز شامل این قانون میگردند اگر هنوز به طور کامل وابسته به والدین خود در استرالیا باشند.
 • وابستگان کودکان یتیم3. والدین
 • درخواست مهاجرت پدر و مادر اولویت پایینتری داده می شود. مکان های محدودی جهت این مورد در دسترس هستند.
 • ویزای پدر و مادر کمک

برای اینکه واجد شرایط بودن جهت درخواست ویزای شریک شما باید به ازدواج قانونی با شما داشته باشد، و یا در یک بالفعل (حقوق عرفی) رابطه با یک شهروند یا مقیم دائم استرالیا داشته باشید. شخص وابسته، و یا همان شریک جنسی نیز واجد شرایط هستند.

تحت ویزای شریک، شریک زندگی شما باید به مدت 2 سال، از شما حمایت کند. بعد از این، اگر رابطه هنوز هم واقعی و مداوم باشد این رابطه، شما ممکن است واجد شرایط برای اقامت دائم گردید.

برای دیدن اینکه آیا شما واجد شرایط ویزای استرالیا بر اساس شریک زندگی خود و تحت حمایت وی هستند، با موسسه ما تماس حاصل فرمایید.

اگر همسر شما واجد شرایط برای ویزا استرالیا باشد. پیدا کردن اگر شریک ویزا برای استرالیا به وی کمک میکند.

برای درخواست ویزا شریک بر اساس ازدواج، شما باید از نظر قانونی به شریک خود در استرالیا و حامی خود رسما ازدواج کرده باشید. برای اعمال ازدواج در خارج از استرالیا، شما باید از نظر قانونی به شریک زندگی خود ازدواج کرده باشید یا قصد ازدواج از نظر قانونی با شریک زندگی خود را داشته باشید. قبل از تصمیم گیری برای ویزای موقت شریک بایستی مشخص شده باشد.

علاوه بر این:

    شما باید مدرک ازدواج قانونی و شواهدی از یک تعهد متقابل و زندگی مشترک ارائه دهید.

فراهم کردن بیمه الزامی بهداشت و و موارد شخصی که توسط وزارت استرالیا مهاجرت و حفاظت از مرزها تعیین شده است ضروری می باشد (DIBP).

شرکا باید عملا نشان دهد که رابطه آنها عملا به مدت 12 ماه بلافاصله قبل از ارسال درخواست وجود داشته است. آنها همچنین باید در برنامه خود نشان دهند و رابطه واقعی خود و تداوم آن را اثبات کنند، و این که ثابت کنند آنها قرار است با هم زندگی کنند و به طور جداگانه و جدا را به صورت دائمی زندگی نمی کنند.

فرآیند درخواست ویزای الحاق و پیوستن به همسر در استرالیا

درخواست ویزای شریک یک فرایند 2 مرحله ای است. شما برای هر دو نوع ویزای موقت و دائم در یک درخواست باید در همان زمان اقدام کنید.

ویزا موقت ازدواج استرالیا

اگر شما درخواست خود را در خارج از استرالیا ارائه دهید، شما باید در خارج از استرالیا ویزای موقت را اخذ کنید. اگر شما درخواست خود را در استرالیا ارسال کنید، شما باید در استرالیا ویزای موقت خود را دریافت کنید.

اگر به شما یک ویزای موقت داده شد، شما بایستی:

 • اجازه سفر به استرالیا تا زمانی که تصمیمی در ویزای دائم خود اخذ کنید
 • قادر به کار در استرالیا هستید.
ویزا موقت ازدواج استرالیا

ویزا موقت ازدواج استرالیا

جهت کسب اطلاعات بیشتر قوانین جدید مهاجرت و شرایط اخذ اقامت می توانید به وب سایت اخذ تابعیت و اقامت استرالیا مراجعه نمایید و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط اخذ تابعیت و نحوه مهاجرت از روش های دیگر مثل مهاجرت تحصیلی و اقامت بعد از تحصیل می توانید با مشاورین موسسه مهاجرت تماس حاصل فرمایید و توسط مشاوره کارشناسان حقوق بین الملل و وکیل مهاجرت با این مسائل آشنا شوید.

سوالات متداول درباره شرایط مهاجرت به استرالیا

مزایای مهاجرت به استرالیا چیست؟

اقتصاد پویا و توسعه یافته، وجود فرصت های شغلی خوب، سرعت و سهولت در اخذ ویزا، امنیت بالا، کیفیت سیستم آموزشی جهت تحصیل، احترام افراد به ملیت های مختلف، امکان اخذ اقامت دائم، آب و هوای خوب و مناظر طبیعی بسیار زیبا و غیره را می توان از مزایای مهاجرت به استرالیا عنوان کرد.

معایب مهاجرت به استرالیا چیست؟

شاید بهتر باشد اینگونه عنوان کنیم که معایب مهاجرت به استرالیا در برابر مزایای آن بسیار اندک است. اما از معایب مهاجرت به این کشور می توان به لهجه سخت انگلیسی در این کشور، فاصله زیاد این قاره نسبت به سایر سایر کشورها، دوری از اقتصادهای پیشرو سایر کشورها و غیره اشاره کرد.

راه های مهاجرت به استرالیا کدامند؟

از معمول ترین راه های مهاجرت به اسپانیا، مهاجرت از راه کار، تحصیل، سرمایه گذاری، کارآفرینی،ویزای بازنشستگی، ازدواج و غیره است.

مهاجرت به کشور استرالیا بهتر است یا مهاجرت به کشور کانادا؟

استرالیا و کانادا، هر دو از کشورهای پر طرفدار جهت مهاجرت هستند و شما باید با توجه به شرایط شخصی ببینید که هدفتان از مهاجرت چیست و در کدام کشور می توانید بهتر و راحت تر اهداف خود را دنبال کنید.

رایج ترین ویزاها کاری جهت مهاجرت به استرالیا کدامند؟

از رایج ترین ویزاهای کاری استرالیا می توان به ویزای ساب کلاس 489، 190 و 189 اشاره کرد.

آیا مهاجرت به استرالیا اقامت دائم این کشور را به دنبال خواهد داشت؟

بله، در صورت مهاجرت کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری و غیره شما می توانید پس از پشت سر گذاشتن شرایط لازم نسبت به اخذ اقامت دائم این کشور اقدام کنید.

آیا پس از مهاجرت تحصیلی به استرالیا، می توان به کار حین تحصیل مشغول شد؟

بله، در استرالیا امکان کار حین تحصیل برای دانشجویان وجود دارد.

آیا مهاجرت به استرالیا از طریق ملحق شدن به خانواده وجود دارد؟

بله، از آن جا که دولت استرالیا به حفظ کانون خانواده بسیار اهمیت می دهد، راه های مختلفی را جهت پیوستن اعضای خانواده به یکدیگر در نظر گرفته است.

مهاجرت به استرالیا از طریق خانواده از چه روش هایی امکان پذیر است؟

از طریق ویزای فرزند، ویزای والدین و یا ویزای ازدواج می توان جهت پیوستن به خانواده خود و مهاجرت به استرالیا اقدام نمایید.

آیا می توان از طریق ویزای بازنشستگی به استرالیا مهاجرت کرد؟

بله، دولت استرالیا برای افراد بازنشسته که واجد شرایط باشند، ویزای بازنشستگی صادر می نماید/

هزینه زندگی پس از مهاجرت به استرالیا چقدر است؟

توجه داشته باشید که استرالیا از گران ترین کشورهای دنیاست و یک فرد به طور میانگین به حدود 3000 دلار در ماه نیاز خواهد داشت.

از طریق کدام ویزا میتوان پس از فارغ التحصیلی در استرالیا اقامت خود را تمدید کرد؟

یکی از رایج ترین ویزاهایی که دولت استرالیا جهت فارغ التحصیلانی که در رشته های مورد نیاز این کشور تحصیل کرده اند، در نظر گرفته است، ویزای 485 می باشد.

در نهایت موسسه برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) از بهترین موسسات حقوقی کشور آماده پاسخگوی تلفنی و حضوری شما دوست و هموطن عزیز و کلیه امور مربوط به پذیرش و اخذ ویزا و اقامت با گارانتی و تضمین کامل می باشد.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

24 دیدگاه برای “مهاجرت به استرالیا

 1. احسان گفت:

  سلام وقتتون بخیر. ممنون از راهنمایی و مطالب خوبتون
  من 34 سالمه و دارای مدرک فوق لیسانس مدیریت دولتی گرایش تحول سازمانی هستم و همسرم نیز دارای مدرک لیسانس مامایی است. مدت 10سال سابقه کار و بیمه دارم و مدت 3ساله که در پست های مدیریتی و امور کارگزینی در دانشگاه علوم پزشکی مشغول بکار هستم و همسرم نیز بعنوان ماما 5سال سابقه بیمه دارد. یک فرزند یکساله هم داریم. در کنار مشاغلی که گفته شد مدت 22سال سابقه ورزشی در رشته های رزمی و دارای مدارک داوری و مربیگری بین المللی نیز میباسم و از قهرمانان ملی و بین المللی نیز هستم و همسرم نیز در کنار شغل مامایی دارای چندین مدرک آرایشگری است و در حرفه آرایشگری نیز مشغول بکار میباشد و بدنبال اخذ مدارک حرفه ای و بین المللی آرایشگری و گریم بانوان نیز هست. چندین سال هست که قصد مهاجرت به کشورهای اروپایی یا آمریکایی رو داریم و اکنون تصمیممون جدی تر شده.میخواستم ازتون راهنمایی بگیرم که با توجه به شرایطی که گفتم در کدامیک از کشورها میتونیم ویزا بگیریم و سریعتر این مهم عملی بشه و از چه طریقی برای مهاجرت اقدام کنیم.ممنونم

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و احترام
   با تجه به رشته تحصیلی همسرتان می توانید جهت اخذ ویزای کاری کشور هایی مانند سوئد، آلمان، دانمارک و غیره اقدام نمایید. به شما توصیه می کنیم جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

 2. سارا گفت:

  سلام من در حال حضر دانشجوی کارشناسی رادیولوری هستم. قصد رفتن به خارج کشور دارم. از چه ویزایی میتونم استفاده کنم؟باید از طریق فاند تحصیلی اقدام کنم؟ چیکار کنم؟میشه راهنمایی کنین لطفا

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   برای ادامه تحصیل در ابتدا نیاز به تایید مدارک تحصیلی خود دارید. سپس با توجه به سابقه علمی خود می توانید برای اخذ بورسیه تحصیلی اقدام نمایید.

 3. مصطفی گفت:

  سلام وقت بخیر .من و همسرم قصد مهاجرت به استرالیا را داریم. شرایط همسرم:34 ساله . فوق لیسانس مهندسی معدن گرایش استخراج. 10 سال سابقه کار مرتبط .سرپرست معدن در شرکت معتبر .دارای مقاله ی ISI .پروانه اشتغال پایه دوم طراحی و نظارت نظام مهندسی معدن و کارشناس رسمی دادگستری در امور معادن.در حال امادگی برای ازمون ایلتس.
  شرایط اینجانب:29 ساله.فوق لیسانس روانشناسی .7سال سابقه ی کار (اموزگار ابتدایی). در حال امادگی برای ازمون ایلتس

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و احترام
   در صورت داشتن مدرک زبان از طریق ویزای اسکیل وورکر و یا تحصیلی شانس اقدام برای شما وجود دارد.

 4. سپیده بابایی گفت:

  با سلام. بنده 30سال سن دارم متاهل هستم ومدرک کارشناسی زیست شناسی سلولی مولکولی را دارا هستم و 6.5سال سابقه کار مرتبط در مراکز تحقیقاتی را دارم. در کنار این مدرک دیپلم عکاسی از دانشگاه هنر دانشگاه تهران را نیز گرفته ام.سطح زبانم هم خوب است. میخواستم ببینم شرایط اخذ ویزای کار در استرالیا یا کشور دیگری را دارم؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   برای اخذ ویزای کاری و یا اسکیل وورکر استرالیا باید در سیستم امتیاز بندی قرار بگیرید. برای این سیستم می بایست مدرک زبان ارائه دهید.

 5. رسول نیک گفت:

  با سلام
  حدود 9 سال سابقه کار با بیمه دارم ولی سمت درج شده در لیست بیمه با حرفه ای که قصد اقدام برای ویزای کار در استرالیا را دارم تطابق ندارد.آیا در صورت داشتن مابقی ملاک ها امکان قبولی این ویزا را دارم؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   برای قرار گیری در سیستم امتیاز بندی استرالیا سابقه کار با بیمه مورد اهمیت قرار می گیرد.

 6. مهدی فتحی گفت:

  سلام
  من 2 سالمه فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته عمران گرایش مدیریت منابع هستم و قادر هستم نمره بالا در ایلتس بگیرم…..
  به چه نحوی می توانم ویزای کار در استرالیا بگیرم؟؟؟؟
  از چه طریفی می توانم برای شرکت های مرتبط با رشته تخصیلی در خواست کار داشته باشم؟؟؟؟؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   برای اخذ ویزای کاری استرالیا باید در سیستم امتیاز بندی استرالیا قرار بگیرید و امتیازات شما به حد نصاب برسد.

 7. سارا.جباری گفت:

  باسلام. من 34 سال سن دارم. مدرک کاردانی حسابداری و لیسانس مدیریت دارم. متاهلم و یک فرزند دارم. با 15 سال سابقه کار با سابقه بیمه. آیا من شرایط اقدام برای ویزای استرالیا را دارم؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   متاسفانه شرایط سنی شما برای ویزای تحصیلی استرالیا مناسب نمی باشد. برای قرار گیری در سیستم امتیاز بندی اسکیل وورکر نیز باید مدرک زبان ارائه دهید.

 8. عباس کشمیری گفت:

  باسلام
  من فوق لیسانس مهندسی معماری دارم کارمند هستم با 20سال سابقه بیمه همسر م نیز لیسانس مامایی داره و دارای دو فرزند پسر هستیم یکی 12 سال یکی 2 سال جهت مهاجرت وکار در استرالیا میخواستیم اقدام کنیم ممنون میشوم راهنمایی کنید.

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   لطف بفرمایدد سابقه کاری خود را برای ارسال کنید تا شرایط موجود برای کاریابی و مهاجرت کاری را به اطلاع شما برسانیم.
   در صورتی که بتوانید، مهاجرت سرمایه گذاری به نفع شما و خانواده تان برای اخذ اقامت بی چون و چرا می باشد.

 9. محسن گفت:

  سلام من ۳۲ ساله هستم متاهل و دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی متالورژی گرایش جوشکاری هستم و تقریبا ۸ سال سابقه کار دارم و مدرک بازرسی جوش بین المللی هم دارم میخواستم ببینم شرایط من براه مهاجرت چطوریه؟چه نوع مهاجرتی با این شرایط مناسب تره؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   با سلام
   شما ميتوانيد جهت دريافت دوره هاي فني و كارآموزي با حقوق كانادا اقدام نماييد، جهت اطلاع بيشتر با ما تماس بگيريد.

 10. مصطفی عباسی گفت:

  با عرض سلام.من ۳۰ سالمه.مدرک کاردانی متالورژی و ۸ سال سابقه کار مرتبط بعنوان تکنسین و نمره آیلتس ۷ در تمام اسکیل ها را دارا هستم.لطفا شرایط اینجانب را بررسی کنید.با تشکر

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   در صورتی که بیش از 8 سال سابقه کار با بیمه داشته باشید و مدرک زبان آیلتس تان جنرال باشد، احتمال قبول شدن درخواست تان بالاست.

 11. سهند گفت:

  باعرض سلام وخسته نباشی،من ۳۵سال سن دارم و دارای مدرک کارشناسی مهندسی برق قدرت که۶سال سابقه کار در وزارت نیرو در زمینه پست های فشارقوی برق ونیروگاه دارم ،به موازات این ۶سال۴سال هم هست که پروانه نظام مهندسی و گرفتم وکار کردم،الان هم در حال خوندن زبان برای آیلتس هستم،میخواستم بدونم با توجه به شرایط سنی که دارم امکان مهاجرت وگرفتن ویزای کار در استرالیا یا اروپا رو دارم؟ممنون از راهنماییهای که میکنید

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   شرایط سنی مهاجرت کاری به استرالیا طبق سیستم امتیازبندی است و در اروپا معمولاً تا 40 سال. از نظر کلی طبق رشته امکان اقدام ویزای کاری و مهاجرت از این طریق را دارید ولی بهتر شرایط شما بهتر و دقیق تر بررسی شود.

 12. آتنا گفت:

  سلام من لیسانس ادبیات انگلیسی از دانشگاه فردوسی دارم بیزینس دارم زبانم خوبه فرانسه و ترکی هم تا حدودی بلدم همسرم دانشجوی ارشد معماری داخلیه و کار فنی خوب بلده و مدارک فنی حرفه ای هم داره یک دختر ۱۲ ساله و یک پسر ۹ ساله داریم سن من ۳۸ و سن شوهرم۴۳ اینجا حدود یک میلیارد دارایی و درامد ۱۰ میلیون داریم بسیار مشتاق مهاجرت به استرالیا و اگه مقدور نشد اسپانیا هستم راهنماییم بفرمایید لطفا

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   با وجود اینچنین شرایط شما، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در کشور هدف، بهترین راه است اما لازم است که حتما چارچوب کار سنجیده شود و مشکلات و معایب احتمالی بررسی گردد.
   پیشنهاد می کنیم که ابتدا یک تماس تلفنی با متخصص سرمایه گذاری در خارج از کشور ما در موسسه تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را برای شروع، به رایگان کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.