مشاوره و وکیل مهاجرت به استرالیا

استرالیا امروزه فقط یک مقصد گردشگری نیست، بلکه مانند آهنربایی با زیرساخت‌های اقتصادی و فرهنگی مناسب به یکی از مقاصد مهاجرتی با ارزش به ویژه برای ایرانیان تبدیل شده و تاکنون بیش از 120000 ایرانی اقامت استرالیا را دریافت کرده‌اند. با این حال کشور استرالیا، قوانین سخت‌گیرانه‌ای برای مهاجرت تعیین کرده است و به همین دلیل، استخدام یک وکیل مهاجرت به استرالیا، اولین قدم برای اقدام به مهاجرت به این کشور خواهد بود.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

وکیل مهاجرت به استرالیا چه کسی است؟

اگر بخواهیم به صورت کلی به این سؤال پاسخ دهیم، باید بگوییم که وکیل مهاجرت به استرالیا فردی است که مجوز رسمی از دولت استرالیا دریافت کرده است و طبق قانون و تحت نظارت دولت می‌تواند امور مهاجرتی متقاضیان را انجام دهد؛ بنابراین، هر فردی که از دولت استرالیا مجوز نداشته باشد، به عنوان وکیل مهاجرت ملبورن شناخته نخواهد شد و هرگونه فعالیت او برای مهاجرت به کشور استرالیا غیرقانونی است. وکیل رسمی مهاجرت به استرالیا می‌تواند از ابتدا تا انتهای سفر مهاجرتی به شما کمک کند.

اولین قدم برای مهاجرت به استرالیا انتخاب مسیر شماست و یک وکیل مهاجرتی فردی است که بهترین روش مهاجرتی را با توجه به شرایط متقاضی تعیین می‌کند. پس از این مرحله باید مدارک و شرایط لازم برای مهاجرت مشخص شوند. این مدارک و شرایط شامل سطح زبان، تهیه مدارک کاری یا تحصیلی، مدارک هویتی و … هستند. وکلای مهاجرت استرالیا باید از همه این موارد به خوبی آگاه باشند.

وکلای متخصص ما در موسسه مهاجرتی اصطهباناتی با همه مراحل، مدارک و شرایط لازم برای مهاجرت به استرالیا به خوبی آگاه هستند و به بهترین نحو شما را در این مسیر یاری می‌کنند. همچنین وکلای با تجربه ما، بهترین مسیر مهاجرتی را پس از بررسی شرایط شما و انجام جلسات مشاوره در اختیارتان قرار می‌دهند.

مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

چرا مراجعه به وکیل برای مهاجرت به استرالیا الزامی است؟

همانطور که اشاره کردیم، کشور استرالیا قوانین سخت‌گیرانه‌ای برای مهاجرت دارد و موفقیت در پرونده‌های مهاجرتی استرالیا، مستلزم استخدام یک وکیل مجرب خواهد بود. وکیل مهاجرتی به استرالیا با تمامی قوانین و دستورالعمل‌های مهاجرت به این کشور آشنا بوده و از تغییرات احتمالی در آنها آگاه است. این فرد نه تنها مسئول پرونده و نماینده شما محسوب می‌شود، بلکه ارتباط شما با سفارت و سازمان‌های مربوطه را فراهم می‌کند. در واقع او نماینده قانونی شما در تمامی مراحل است و می‌تواند موارد مختلف را پیگیری کند، به سؤالات پاسخ دهد و تمامی مراحل قانونی را به نمایندگی از شما به سرانجام برساند.

همراهی یک وکیل رسمی مهاجرت به استرالیا، به معنای اطمینان از روند تائید و صدور ویزا و کاهش هزینه‌های آن است.

ارزیابی ویزا یک فرآیند کاملاً قانونی است و بنابراین درک قوانین و مقررات مهاجرت به استرالیا ضروری و حیاتی خواهد بود، در این صورت تنها یک وکیل خوب می‌تواند درک درستی از قوانین داشته باشد.

یک وکیل مهاجرتی استرالیا می‌تواند شانس شما را برای اخذ ویزای این کشور افزایش دهد. شما یک بار مهاجرت می‌کنید و این تصمیم می‌تواند مهم‌ترین تصمیم زندگی شما باشد. با توجه به هزینه مهاجرت و سختی‌های مسیر، هیچ جایی برای آزمون و خطا و ریسک‌پذیری وجود نخواهد داشت و به همین دلیل مراجعه به وکیل برای مهاجرت به استرالیا ضروری است.

مراجعه به وکیل برای مهاجرت به استرالیا

مراجعه به وکیل برای مهاجرت به استرالیا

وکیل مهاجرتی به استرالیا چه ویژگی ‌هایی باشد داشته باشد؟

وکیل رسمی مهاجرت به استرالیا باید ویژگی‌های منحصر‌به‌فردی داشته باشد. در ادامه با برخی از ویژگی‌های یک وکیل مهاجرت استرالیا آشنا می‌شویم:

اطلاعات کامل در مورد تغییرات مکرر در قوانین مهاجرت

یکی از مشکلاتی که متقاضیان مهاجرت با آن مواجه هستند، تغییرات مکرر قوانین مهاجرت به استرالیا است. قوانین مهاجرتی این کشور به سرعت تغییر می‌کنند و برای افراد غیر رسمی آسان نیست که از آخرین قوانین مطلع شوند.

وکیل مهاجرت استرالیا با سرمایه‌گذاری بسیار زیاد از لحاظ پول، انرژی و شرکت در دوره‌های مختلف با هدف به روز نگه داشتن اطلاعات مهاجرتی، از آخرین قوانین مهاجرت به این کشور آگاه خواهد بود.

دسترسی به منابع تفسیر حقوقی

یک وکیل مهاجرت در استرالیا باید به منابع تفسیر قانونی دسترسی داشته باشد و بتواند پرونده را از دیدگاه افسر مهاجرتی بررسی کند. منابع تفسیری قانون، تمامی بندهای قانونی را توضیح داده و نشان می‌دهد که افسر مورد نظر چگونه به پرونده نگاه می‌کند. آگاهی از این نکات به وکیل مهاجرتی کمک می‌کند تا پرونده موکل خود را با موفقیت به سرانجام برساند.

بیمه اجباری برای پوشش خسارت

قانون استرالیا یک وکیل مهاجرتی به این کشور را ملزم به استفاده از بیمه پوشش خسارت می‌کند. درواقع زمانی که وکیل رسمی مهاجرت استرالیا پرونده شما را ثبت کند، می‌توانید مطمئن باشید که اگر ادعایی مبنی بر دریافت خسارت مطرح کردید، شرکت بیمه خسارت وارده به شما را پرداخت می‌کند و سازمان MARA مرجع رسیدگی به این موضوع خواهد بود.

کاهش خطر رد فایل

استخدام یک وکیل مهاجرت استرالیا تا حد زیادی خطر عدم موفقیت پرونده شما را کاهش می‌دهد. یک وکیل مهاجرتی می‌تواند پرونده شما را با ریسک کمتر به اداره مهاجرت استرالیا ارسال کند، در این صورت در زمان و هزینه شما صرفه‌جویی می‌شود. در بسیاری از موارد می‌توان دید که افراد با اشتباهات کوچک، پرونده خود را در معرض خطرات بزرگی قرار می‌دهند و در نهایت به نتیجه مطلوب نمی‌رسند. با بهره‌گیری از یک وکیل مجرب، احتمال ریجکت شدن پرونده شما بسیار پایین خواهد بود.

تعهد به رعایت قوانین رفتاری

به منظور حمایت کامل از حقوق مشتری، دولت استرالیا وظایف وکیل مهاجرت را به عنوان یک آئین‌نامه رفتاری تعیین کرده است که همه وکلای مهاجرت ملزم به رعایت آن هستند. این کتابچه، کلیه حقوق و همچنین نحوه رفتار با موکل و کلیه موارد ضروری که یک وکیل معتبر مهاجرت استرالیا باید در کار حرفه‌ای خود رعایت کند را بیان کرده است و همه وکلا باید از آن پیروی کنند.

وظایف وکیل مهاجرتی استرالیا چیست؟

روش‌های متنوعی برای مهاجرت به استرالیا وجود دارد. با هر روشی که اقدام کنید، وکیل مهاجرت به استرالیا وظایفی به شرح زیر نسبت به شما و پرونده شما خواهد داشت:

 • وکیل مهاجرت باید با بررسی سوابق، شرایط، شغل و توان مالی بهترین نوع و روش مهاجرتی را به شما پیشنهاد کند. او باید شرایط شما را بررسی کند، انگیزه‌های شما را بشناسد و بر اساس امکانات شخصی، شغلی و مالی، پیشنهادی را به شما بدهد که بیشترین شانس موفقیت را دارد.
 • یک وکیل مهاجرت به استرالیا در سیدنی باید اطلاعات دقیقی در مورد مهاجرت به استرالیا و زندگی در این کشور در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید با آگاهی بیشتری در مورد مهاجرت تصمیم بگیرید.
 • یکی از وظایف وکیل رسمی و معتبر مهاجرت استرالیا تهیه مدارک لازم جهت اخذ ویزا است.
 • وکیل مهاجرتی باید یک پرونده کامل با تمام مدارک مورد نیاز را تهیه کند. ارسال مدارک کامل، روند مهاجرت را سرعت می‌بخشد و زمان پاسخگویی را کاهش می‌دهد.
 • بهترین وکیل مهاجرتی استرالیا فردی است که وظیفه دارد در زمان و پول شما صرفه‌جویی کند و شانس موفقیت شما را افزایش دهد.
 • وکیل مهاجرتی به استرالیا باید پیگیر پرونده شما باشد. او وظیفه دارد در موارد مختلف از مقامات مسئول در مورد پرونده شما سؤال کند و با جزئیات از روند کار مطلع شود.
 • وکیل مهاجرتی موظف است همیشه در کنار شما باشد و تمامی مراحل، ارسال مدارک جدید و یا تغییر آنها، تغییرات احتمالی در سیاست‌ها یا قوانین را به اطلاع شما برساند.

در تمام این مراحل، برقراری رابطه نزدیک با وکیل مورد نظر ضروری است. بهتر است در جلسات اول درباره ماهیت این رابطه صحبت کنید و به نتیجه برسید. به منظور کاهش نگرانی و اطمینان از روند صحیح پرونده خود، با وکیلی همکاری کنید که در زمان‌های مختلف و مورد نیاز در دسترس شما باشد.

وظایف وکیل مهاجرتی استرالیا

وظایف وکیل مهاجرتی استرالیا

وکیل مهاجرتی در ایران بهتر است یا وکلای استرالیا؟

در مورد این موضوع، درواقع انتخاب یک وکیل رسمی و حرفه‌ای مهمتر از این است که آن وکیل در کدام کشور مستقر باشد.

برخی معتقدند انتخاب وکیل برای مهاجرت به استرالیا از بین وکلایی که در این کشور فعالیت می‌کنند باعث اعتماد و اعتبار بیشتر می‌شود. با این حال اگر مشکلی در روند مهاجرت یا عدم اطمینان وجود داشته باشد، به دلیل مسافت، ممکن است متقاضی برخی از پیگیری‌ها را از دست بدهد!

حضور وکیل مهاجرتی به استرالیا در ایران به متقاضی دسترسی و اختیار بیشتری می‌دهد. همچنین پیگیری روند پرونده و برقراری ارتباط بهتر با اداره مهاجرت و یا خود وکیل آسانتر خواهد بود. وکلای متخصص ما در موسسه حقوقی و مهاجرتی اصطهباناتی می‌توانند با پشتیبانی ۲۴ ساعته از شما، پرونده‌های مهاجرتی استرالیا را در کمترین زمان به سرانجام برسانند و موفقیت شما در پرونده را تضمین کنند.

چگونه وکیل رسمی و حرفه‌ای مهاجرتی استرالیا را تشخیص دهم؟

این روزها به خصوص در مورد مهاجرت، اعتماد کردن به وکلا بسیار سخت است. شما سرمایه، زمان و اعتماد خود را به یک وکیل واگذار خواهید کرد و او باید حرفه‌ای، قابل اعتماد و فردی شایسته باشد.

کشور استرالیا مجوز ویژه‌ای برای وکیل مهاجرت صادر می‌کند که اجازه رسیدگی به امور مهاجرتی در این کشور را به او می‌دهد، این مجوز MARA نام دارد. یکی از راهکارهای تشخیص رسمی بودن وکیل مورد نظر این است که گواهینامه یا کد وکالت MARA را از او بخواهید و کد مورد نظر را بررسی کنید تا از رسمی بودن او مطمئن شوید.

همه وکلای مهاجرت و همچنین مشاوران مهاجرت به استرالیا باید در وبسایت رسمی سرویس مهاجرت استرالیا به آدرس https: //www.mara.gov.au ثبت نام کرده باشند؛ بنابراین، لیست کامل وکلا و مشاوران مهاجرت را در این وبسایت خواهید یافت.

برای انتخاب یک وکیل مهاجرتی حرفه‌ای علاوه بر ارزیابی فرد مورد نظر بر اساس کد مارا باید موارد زیر را بررسی کنید:

 • داشتن دفتر وکالت با آدرس و شماره تلفن مشخص و معتبر
 • دارا بودن مجوز قانونی
 • داشتن مجوز کار خارجی
 • ارتباط با وکلای رسمی و حرفه‌ای برای مسائل مهاجرتی
 • پرونده‌های مهاجرتی موفق
 • تسلط بر قوانین و شرایط مهاجرت

موسسه اصطهباناتی چه خدماتی در زمینه مهاجرت به استرالیا ارائه می‌دهد؟

انتخاب یک مرجع مهاجرتی مناسب می‌تواند نقش بسیار مهمی در موفقیت شما در مهاجرت به استرالیا داشته باشد. به یاد داشته باشید که اگر در انتخاب مرجع مهاجرتی یا وکیل مورد نظر تصمیم عاقلانه‌ و درستی اتخاذ نکنید، شانس موفقیت شما بسیار کاهش پیدا می‌کند. بدون شک آشنایی با تمامی مقررات و قوانینی که توسط دولت استرالیا صادر می‌شود بسیار دشوار است، ضمن اینکه این پروسه زمان‌بر خواهد بود و به همین دلیل در این راه مؤسسات مهاجرتی اصطهباناتی می‌توانند خدمات زیادی به متقاضیان ارائه دهند.

وکلای متخصص ما در موسسه مهاجرتی اصطهباناتی، امور مهاجرتی شما را با هر روشی که انتخاب می‌کنید تسهیل می‌کنند.

بهترین وکلای مهاجرت به استرالیا در موسسه ما همچنین با بررسی شرایط و ارزیابی شما، بهترین روش مهاجرتی را در اختیارتان قرار می‌دهند. با بهره‌گیری از وکلای ما دیگر نگران پیچیدگی‌های پرونده مهاجرت به استرالیا نخواهید بود.

انتخاب یک مرجع مهاجرتی مناسب

انتخاب یک مرجع مهاجرتی مناسب

بهترین وکیل مهاجرتی به استرالیا چه ویژگی‌هایی دارد؟

یکی از بهترین راه‌ها برای شناسایی وکلای مجرب مهاجرت به استرالیا، بررسی سوابق کاری آنها است. هر چه یک وکیل مهاجرت موفق‌تر باشد، احتمالاً پرونده شما را سریع‌تر به نتیجه می‌رساند. علاوه بر این، یک وکیل مهاجرتی باید ویژگی‌های زیر را داشته باشد:

 • تجربه کاری موفق و مرتبط
 • درصد بالای رضایت متقاضیان
 • دارا بودن تمامی مدارک قانونی معتبر
 • اخذ پروانه وکالت از قوه قضائیه
 • ارتباطات بین‌المللی
 • آشنایی کامل با تمام قوانین و مقررات جاری استرالیا
 • هزینه وکیل مهاجرت به استرالیا باید معقول باشد
 • آشنایی کامل با زبان، آداب و رسوم و فرهنگ استرالیایی
 • بررسی پرونده از دیدگاه یک افسر مهاجرت استرالیا

آیا مشاوره تلفنی برای مهاجرت به استرالیا امکان پذیر است؟

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی این امکان را برای شما فراهم کرده که از هرکجای کشور از طریق تلفن بتوانید با وکیل مهاجرتی به استرالیا مشاوره مهاجرت ب استرالیا داشته باشید و شرایط خود را ارزیابی کنید.

سخن پایانی

استرالیا همیشه یکی از اولویت‌ها و بهترین مقاصد مهاجرتی بوده است. وسعت زیاد و جمعیت کم، وضعیت اشتغال مطلوب، با نرخ تورم 3.5 درصد و رشد اقتصادی مستمر، این کشور را به یکی از مهاجرپذیرترین کشورها تبدیل کرده است.

مهاجرت به استرالیا فرآیندی پیچیده و زمان‌بر است که نیاز به اطلاعات و تجربه زیادی دارد. با توجه به تقاضای بالای مهاجرت به این کشور، حضور یک وکیل مهاجرتی به استرالیا در روند مهاجرتی، یکی از الزامات محسوب می‌شود و شانس شما را برای موفقیت در پرونده افزایش می‌دهد.

سؤالات متداول در مورد مشاوره و وکیل مهاجرت به استرالیا + هزینه ها 2023

1- وکیل رسمی مهاجرت به استرالیا چه کسی است؟

وکیل رسمی مهاجرت استرالیا باید در سامانه MARA ثبت نام کرده و کد مارا دریافت کرده باشد.

2- بهترین وکیل مهاجرت به استرالیا چه کسی است؟

فردی است که پیچیدگی‌های پرونده مهاجرتی را بشناسد و بتواند مشکلات غیر منتظره را حل کند و بتواند در هزینه‌ها و زمان متقاضی صرفه‌جویی کند.

3- آیا برای مهاجرت به استرالیا به وکیل نیاز داریم؟

بله. وکیل مهاجرتی استرالیا شانس پذیرش و اخذ ویزا شما را افزایش می دهد.

4- چگونه یک وکیل خوب برای مهاجرت به استرالیا انتخاب کنیم؟

معیارهایی مانند تجربه حرفه‌ای و تعداد پرونده‌های موفق، می‌تواند در انتخاب وکیل مفید باشد.

5- چگونه یک وکیل مهاجرتی به استرالیا می‌تواند در روند مهاجرت به شما کمک کند؟

با ارائه راهنمایی‌های لازم در زمینه تهیه مدارک، فرآیند مهاجرت و ارائه اطلاعات به متقاضی قبل از مصاحبه، شانس دریافت ویزای استرالیا را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *