مهاجرت سنگاپور

مهاجرت به سنگاپور

مهاجرت به سنگاپور

اگر دارای تخصص حرفه ای یا سطح بالایی از کار هستید، ممکن است واجد شرایط دریافت ویزای یک ساله برای پیدا کردن شغل در سنگاپور باشید. بسیاری از کشورها قوانین مهاجرت خود را سخت تر کرده اند، اما هنوز قوانین مهاجرت به سنگاپور نسبتا آزاد است. اگر شرایط لازم را دارید، سنگاپور تحت شرایط اقامت دائم (LPR) ویزای مهاجرت را فراهم می کند.

شرایط مهاجرت به سنگاپور

سنگاپور یکی از سریع ترین اقتصادهای در حال رشد در آسیای جنوب شرقی و چهارمین مرکز مالی مهم در جهان است. تابعیت و اقامت در سنگاپور یک مقصد عالی برای کسی که می خواهد یک زندگی جدید را در خارج از کشور آغاز کند بسیار مفید می باشد. ویزای محل سکونت اقامت دائم یک فرایند مستقیم برای دریافت اقامت در یکی از کشورهای پر رونق آسیا است. ویزای اقامت سنگاپور به صورت دائم نیز اجازه می دهد تا خانواده خود را به سنگاپور بیاورید. سنگاپور خود را به عنوان یکی از بهترین مقصد جهان معرفی کرده است. با تضاد های تیز و ثابت در سراسر این منطقه، شما برای پیدا کردن یک تجربه تعطیلات متنوع و پر جنب و جوش در هر جای دیگری تلاش خواهید کرد.

زندگی در سنگاپور

عبارت “شهر در باغ” برای توصیف سنگاپور استفاده شده است، که در آن جنگل های باستانی و معماری معاصر به یک ترکیب می رسند. کلبه های جنگلی، مدرسه قدیمی، میله های کوکتل شیک و همه چیز بین آن ها، سنگاپور را به یک کشور پر از ثروت طبیعی و انسانی تبدیل کرده است. مردم محلی اینجا Singlish صحبت می کنند که ترکیبی از عبارات گرفتن و شرایط گاه به گاه است که توسط سنگاپوری ها استفاده می شود. سنگاپور یکی از سبزترین شهرهای جهان است که بیش از نیمی از زمین آن (تقریبا 700 کیلومتر) با جنگل های سرسبز پوشانده شده است.

زندگی در سنگاپور

 

اماکن دیدنی سنگاپور

صدها نفر از محله های سر سبز دیدن می کنند. Chinatown تاریخی و Little India هر دو قطعا ارزش دیدن دارند. برای یک صحنه جایگزین دیگر، سبک هنر دکو از Tiong Bahru پر از کافه ها و غذاهای کوچک است. سنگاپور اولین مسابقه شبانه F1 را برگزار کرد که از سال 2008 به طور سالیانه برگزار می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت و تحصیل در سنگاپور لطفا با دفتر موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) تماس بگیرید. موسسه ما برای بیش از دو دهه مهاجرت به کشورهای سراسر جهان کمک کرده است و می تواند شما را به مهاجرت به این کشور کمک کند.

مطالب مرتبط

یک دیدگاه برای “مهاجرت به سنگاپور

 1. Avatar ارغوان شمس گفت:

  سلام.شرایط گرفتن ویزای تحصیلی و بعد از اون اقامت در این کشور چطوره؟

  1. Avatar مشاور تحصیلی و اعزام دانشجو گفت:

   با سلام
   برای اخذ ویزای تحصیلی سنگاپور نیاز است از دانشگاه مقصد خود پذیرش بگیرید و اخذ پذیرش هر مقطع، رشته و دانشگاه، شرایط خاص خود را دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *