ویزای کار نیوزلند

این ویزا شبیه ویزای کار استرالیا دارای مشکلات و پیچیدگی های بسیار زیاد است. در ظاهر چنین به نظر می رسد که مراحل اخذ ویزا کار نیوزلند مراحلی مشخص و معین دارد ولی چنانچه شخص دارای تجربه کافی در این زمینه نباشد ممکن است با داشتن شرایط مطلوب جهت مهاجرت به نیوزلند شانس خود را از دست بدهد. پیشنهاد ما این است که چنانچه قصد مهاجرت به کشورهای خاصی مثل استرالیا یا نیوزلند را دارید حتماً از مشاوره موسسه حقوقی توسعه گران مهر بهره مند شوید. شایان ذکر است که اگر پرونده شخصی در هر کدام از مراحل رد شد، امکان ارسال مجدد پرونده دارای شرایط فوق العاده سختی می باشد و تقریباً می توان گفت شخص شانس خود را برای مهاجرت به کشور مورد نظر از دست داده است.
حال به بررسی اجمالی ویزا تخصصی نیوزلند می پردازیم؛

شرایط کلی اخذ ویزا کار نیوزلند

از شرایط کلی اخذ ویزا کار نیوزلند : سن 20 تا 55 سال ، سلامت عمومی ، عدم سوء پیشینه ، مدرک زبان انگلیسی آیلس با نمره جنرال حداقل 6.5
ویزا مهارت نیوزلند دارای سیستم امتیازبندی می باشد، حداقل امتیاز شخص برای اخذ این ویزا 100 امتیاز می باشد. چنانچه شخص به امتیاز 140 برسد شرایط راحت تری دارد و ظرف مدت کوتاه تری و با اولویت می تواند جهت مهاجرت به نیوزلند اقدام نماید.

نمره آیلس در سیستم امتیاز بندی دارای امتیاز نیست ولی حداقل نمره 6.5 لازم است. همراهان نیز باید حداقل نمره 5 را کسب نمایند و چنانچه نتواند این نمره را کسب کند می تواند مبلغ مشخص شده توسط دولت را پرداخت نماید و بعد از مهاجرت اقدام به آموزش زبان نماید.

از موارد مهم در امتیاز بندی ویزا مهارت نیوزلند رشته تحصیلی و سابقه کار می باشد و چنانچه رشته شخص جزء موارد مشخص شده توسط دولت نیوزلند باشد، شخص امتیازات فوق العاده را اخذ می نماید.ولی از موارد مهم و قابل توجه ویزا تخصصی نیوزلند این است که بر خلاف ویزا کار کانادا و ویزا کار استرالیا رشته های خاص مد نظر نیست یعنی این که فقط رشته هایی خاص پذیرش نمی کنند و شخص با هر رشته ای می تواند جهت اخذ ویزا مهارت نیوزلند اقدام نماید.

44 دیدگاه برای “ویزای کار نیوزلند

  1. سلام
    بنده با مدرک فوق لیسانس 42 ساله و دارای 18 سال سابقه کاری (محقق و مدرس دانشگاه) در زمینه زنبورعسل فعالیت دارم و از چند شرکت نیز درخواست کار دارم ولی متاسفانه ویزا کاری ندارم، خواهشمندم راهنمایی بفرمائید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *