به‌واسطه پایین بودن آمار بیکاری در ایتالیا، بسیاری از ایرانیان به سراغ این کشور آمده و تلاش می‌کنند تا با یافتن کار در ایتالیا، مراحل مهاجرت به ایتالیا را طی کنند. ایتالیا جز کشورهای فوق‌العاده زیبا در دنیا است و هر ساله شاهد حضور گردشگران بسیار زیادی در این کشور هستیم. در بحث صنعت و بازار کار در ایتالیا باید به این نکته توجه داشته باشید که اگرچه صنعت این کشور قابل‌مقایسه با کشورهایی چون آلمان نیست، اما با این حال ایتالیا جز کشورهای اروپایی و عضو حوزه شنگن است. به همین واسطه اگر شما علاقه‌مند به دریافت ویزای کاری در ایتالیا هستید، می‌توانید از مزایا حضور در یک کشور عضو حوزه شنگن استفاده کنید. در صورتی که قصد مهاجرت به ایتالیا از طریق کار را دارید، با ما در مؤسسه اصطهباناتی همراه باشید تا شما را با مهم‌ترین مواردی که برای پیدا کردن شغل در ایتالیا باید به آن توجه کنید آشنا کرده و در این زمینه اطلاعات کاملی را ارائه دهیم.

مهاجرت کاری به ایتالیا + جدیدترین شرایط مهاجرت و هزینه‌ها 2023

برای طی کردن مراحل مهاجرت کاری به ایتالیا نیاز است تا در وهله اول یک پیشنهاد شغلی از کارفرما در این کشور داشته باشید تا بتوانید از این طریق ویزا کاری ایتالیا را دریافت نمایید. ایتالیا دارای سیستم سهمیه‌ای برای جذب نیرو از خارج اتحادیه اروپا است. این محدودیت برای کارگران است؛ اما مهندسان حرفه‌ای جز این سهمیه‌بندی به حساب نمی‌آیند.

به‌منظور مهاجرت کاری به ایتالیا در ابتدا برای شما ویزا 6 ماهه صادر می‌شود. این ویزا می‌تواند در شرایط خاص برای 3 ماه دیگر نیز تمدید شود. همچنین امکان مهاجرت کاری به ایتالیا از طریق ایجاد کسب‌وکار شخصی نیز وجود دارد. برای رسیدن به این هدف شما باید درخواست ویزای خوداشتغالی دهید. پس از تأیید مدارک، ویزای کار ایتالیا 2 ساله برای شما صادر می‌شود.

نرخ بیکاری در ایتالیا چقدر است؟

در صورتی که قصد دارید تا وارد بازار کار در ایتالیا شوید، به‌عنوان یکی از پارامترهای بسیار مهم نیاز است تا به بررسی نرخ بیکاری در این کشور بپردازید. بررسی این پارامتر می‌تواند دید بهتری نسبت به بازار کار در کشور ایتالیا به شما بدهد.

با توجه به آمارهای منتشر شده از سال 1983 تا 2022 می‌توان گفت که میانگین نرخ بیکاری در کشور ایتالیا، 9.45 درصد بوده است. با وجود چالش‌های اقتصادی که در سال‌های اخیر ایتالیا با آن مواجه بوده، اما در حال حاضر نرخ بیکاری ایتالیا نزدیک به 8 درصد است که رقم بسیار پایینی محسوب می‌شود.

شرایط جدید برای اخذ ویزای کاری ایتالیا

به‌منظور مهاجرت به ایتالیا از طریق کار پیش‌نیازهای خاصی را باید دارا باشید. در ابتدا شما باید درخواست کار از یک کارفرما ایتالیایی دریافت کرده باشید.

همچنین جهت کاریابی در ایتالیا نیاز است تا به زبان این کشور مسلط باشید تا بتوانید بدون مشکل به زبان ایتالیایی صحبت نمایید. در صورتی که قصد دارید تا در حوزه گردشگری فعالیت کنید، در کنار تسلط به ایتالیایی، باید به زبان انگلیسی نیز مسلط باشید.

داشتن سن بالای 18 سال، ارائه مدارک دانشگاهی و یا مدارک حرفه‌ای مربوط به شغلی که قصد اخذ آن را دارید، از دیگر شرایط کار در ایتالیا است. البته کلیه مدارک شما باید مورد تأیید کشور ایتالیا قرار گیرد.

وکیل مهاجرت به ایتالیا از طریق کار مؤسسه اصطهباناتی

در صورتی که قصد مهاجرت به کشور ایتالیا از طریق کار را دارید، باید دید کاملی نسبت به شرایط کار در ایتالیا برای ایرانیان داشته باشید تا بتوانید بدون مشکل مراحل پیدا کردن شغل در ایتالیا را طی کنید.

به دلیل چالش‌هایی که برای پیدا کردن کار در ایتالیا برای ایرانیان وجود دارد، بسیاری از افراد از مهاجرت به این کشور منصرف می‌شوند. این در حالی است که ما در مؤسسه اصطهباناتی با کارشناسان و وکلا مجرب مان به شما کمک می‌کنیم تا بتوانید به بهترین شکل ممکن مراحل مهاجرت به ایتالیا برای کار را طی کرده و همچنین اقامت کاری در ایتالیا را دریافت کنید.

کارشناسان ما در مؤسسه اصطهباناتی به شما کمک می‌کنند تا بتوانید با آگاهی کامل پاسخ تمامی سؤالات خود را در مورد مهاجرت به خاک ایتالیا از طریق کار را پیدا کرده و از این طریق بدون مشکل، اقدام به کاریابی در کشور ایتالیا کنید.

ویزا همراه برای کار کردن در ایتالیا

در صورتی که قصد دارید تا علاوه بر خودتان، خانواده خود را نیز به کشور ایتالیا ببرید، نیاز است تا در کنار دریافت ویزا کار، ویزای همراه یا همان ویزا خانوادگی ایتالیا را نیز دریافت کنید. به‌منظور بررسی این نوع ویزا باید گفت که ویزا همراه یکی از انواع ویزاها جهت اقامت طولانی در این کشور است.

در صورت داشتن ویزا همراه می‌توانید اقامت بیش‌تر از سه ماه را در ایتالیا تجربه کنید. برای دریافت این ویزا، نیاز است تا در گام اول تأییدیه ورود به کشور ایتالیا و ویزا کاری متقاضی توسط اداره مهاجرت این کشور صادر شود. سپس فرد می‌تواند درخواست ویزا همراه را برای خانواده خود ثبت کند. همچنین باید ثابت کنید که توانایی پرداخت هزینه زندگی همسر و فرزندان خود را در کشور ایتالیا دارید تا بتوانید ویزا همراه را دریافت کنید.

یکی از سؤالات مهمی که افراد مطرح می‌کنند این است که برای چه افرادی می‌توان ویزا همراه دریافت کرد؟ اگر بخواهیم به این سوال پاسخ دهیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

ویزا همراه برای همسر یا شریک

در صورتی که به مدت ۶ ماه از زندگی مشترک شما با همسر یا شریک زندگی‌تان گذشته باشد، می‌توانید درخواست ویزا همراه را برای او ثبت کنید.

ویزا همراه برای فرزندان

اگر فرزند زیر ۱۸ سال و یا فرزند بالای ۱۸ سال دارید که به‌واسطه مشکلات سلامتی امکان تأمین مخارج خود را ندارند، می‌توانید برای آن‌ها ویزا همراه دریافت کنید. البته برای دریافت ویزا همراه برای فرزندان خود باید ثابت کنید حداقل می‌توانید به مدت ۲ سال تمام مخارج آنها را پرداخت کنید.

ویزا همراه برای فرزندخوانده‌ها

در صورتی که به‌صورت قانونی سرپرستی کودکی را برعهده دارید، می‌توانید با ارائه مدارک مورد نیاز، ویزا همراه را برای فرزند خوانده‌های خود دریافت کنید.

ویزا همراه برای والدین

اگرچه ویزا همراه برای همسر و فرزندان است، اما امکان دریافت آن برای والدین نیز وجود دارد. والدین فردی که کار در کشور ایتالیا پیدا کرده است، می‌توانند با اثبات وابستگی مالی و روحی به شما، ویزا دریافت کنند. والدین بالای ۶۵ سال و والدینی که فرزند دیگری ندارند مشمول دریافت ویزا همراه ایتالیا می‌شوند.

مدارک مورد نیاز ویزای کار ایتالیا

در صورتی که قصد دارید تا اقدام به مهاجرت به ایتالیا از طریق کار کنید، در گام اول باید کارفرمایی در این کشور برای شما دعوت‌نامه کاری ارسال کند. سپس شما باید پیشنهاد شغلی را برای به همراه مدارک زیر برای اخذ ویزای کار ایتالیا به سفارت خانه ارائه دهید:

 • کپی قرارداد کاری امضا شده
 • فرم درخواست ویزای اقامت طولانی‌مدت
 • گذرنامه
 • ٢ عکس پاسپورتی
 • اثبات تمکن مالی به میزان ۵١/۶۴ یورو به ازاء هر نفر
 • مدرک پرداخت هزینه ویزا
 • ترجمه و ارائه رزومه کاری
 • ترجمه و ارائه مدارک تحصیلی
 • مدرکی مبنی بر اقامت در ایتالیا مبنی بر رزرو هتل یا اجاره ملک

میزان حقوق و درآمد در ایتالیا

برای آن که بتوانید دید کاملی نسبت به وضعیت کار در کشور ایتالیا داشته باشید، باید در مورد میزان حقوق دریافتی در این کشور تحقیقات کاملی انجام دهید. حداقل و حداکثر حقوق در این کشور به پارامترهای مختلفی وابسته است، با این حال باید گفت که متوسط حقوق و دستمزدها در کشور ایتالیا کمتر از سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا است.

میزان حقوق و درآمد در ایتالیا

میزان حقوق و درآمد در ایتالیا

کمترین حقوق در کشور ایتالیا 7 یورو در ساعت بوده و همچنین حداقل حقوق در ماه 1400 یورو است. آمارهای منتشر شده نشان می‌دهد که متوسط حقوق ماهیانه در کشور ایتالیا 3245 یورو است. اگر بخواهیم شما را با متوسط حقوق ماهانه برای کارهای مختلف در کشور ایتالیا آشنا کنیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مراقبت از کودک: 1250 یورو
 • منشی: 2138 یورو
 • استاد ارشد: 2500 یورو
 • پزشک: 7000 دلارمهندس نرم‌افزار: 2650 یورو
 • مدیر اجرایی: 3100 یورو
 • وکلا و مشاوران حقوقی: 2600 یورو
 • فروش و تجارت: 2000 یورو
 • کنترل مالی و استراتژی: 1800 یورو

جدیدترین و مهم‌ترین مشاغل برای مهاجرت کاری به ایتالیا

ویزای کار ایتالیا تنها در صورتی قابل اخذ است که شغلی توسط یک کارفرما در این کشور به شما پیشنهاد داده شود. به همین دلیل پیشنهاد ما این است که برای کاریابی در ایتالیا به بررسی جدیدترین و مهم‌ترین مشاغل در این کشور پرداخته تا بتوانید از این طریق به سراغ مشاغلی بروید که کمبود نیرو متخصص در آن حوزه وجود دارد. ارائه رزومه برای این مشاغل به شما کمک می‌کند تا احتمال دریافت پیشنهاد کاری شما افزایش پیدا کند و بتوانید با شانس بیشتری اقامت ایتالیا از طریق کار را دریافت کنید.

ویزای کار ایتالیا

ویزای کار ایتالیا

از مهم‌ترین این مشاغل، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • حوزه کامپیوتر و الکترونیک
 • بخش آموزش و پرورش
 • مهندس مکانیک و تکنولوژی
 • علم و دانش ریاضیات
 • سونوگرافی
 • مدیر فروش
 • معمار
 • مدیر عملیات
 • مددکار
 • متخصص شبکه
 • انیمیشن‌ساز
 • مهندس‌ ای تی

کاریابی در ایتالیا جهت مهاجرت

پس از آن که به بررسی شرایط مهاجرت کاری به ایتالیا پرداختیم، حال نیاز است تا شما را با نحوه کاریابی در کشور ایتالیا برای مهاجرت به این کشور آشنا کنیم. برای مهاجرت به ایتالیا از طریق کار نیاز است تا در گام اول از طریق روش‌های مختلف کاریابی در این کشور شغل مورد نظر را در خاک ایتالیا پیدا کنید. سپس باید اقدام به ارسال رزومه شغلی به کارفرماهای مختلف کنید.

در صورتی که رزومه شما از سوی هر یک از کارفرماها تأیید شود، نامه پیشنهاد شغلی یا به‌اصطلاح Job Offer برای شما ارسال می‌شود. سپس می‌توانید با به همراه داشتن این پیشنهاد شغلی و مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا کار در ایتالیا، مراحل اخذ ویزای کار در این کشور را طی کنید. معمولاً طی کردن این روند و دریافت ویزا در حدود 30 روز کاری طول می‌کشد.

پس از آن که توانستید ویزا این کشور را دریافت کنید، باید وارد کشور ایتالیا شوید و قرارداد کاری با کارفرما را امضا کنید. بر اساس قوانین کار در کشور ایتالیا برای افراد خارجی، پس از ورود به این کشور تنها 8 روز فرصت دارید تا با کارفرما خود قرارداد امضا کنید.

پس از امضا قرارداد کاری، نیاز است تا مجوز اقامت از پلیس محلی را نیز دریافت کنید تا در هنگام اقامت کاری ایتالیا با مشکل خاصی مواجه نشوید. با طی کردن این مراحل، فرایند مهاجرت به کشور ایتالیا از طریق کار بدون مشکل صورت می‌گیرد.

مؤسسات کاریابی جهت مهاجرت به ایتالیا از طریق کار

یکی از سؤالات مهمی که افراد متقاضی پیدا کردن کار در ایتالیا مطرح می‌کنند این است که نحوه کاریابی در این کشور چگونه است؟

در پاسخ باید گفت که مراحل کاریابی در ایتالیا هم به شکل اینترنتی و هم با کمک مؤسسات کاریابی و از طریق روزنامه‌های کاریابی در کشور ایتالیا امکان‌پذیر است که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کاریابی در ایتالیا از طریق روزنامه

اکثر روزنامه‌های ملی و محلی که در کشور ایتالیا منتشر می‌شوند، قسمتی برای درج آگهی جذب نیرو دارند. همچنین برخی از روزنامه‌های کشور ایتالیا در روزهای خاص، ویژه‌نامه‌هایی برای کاریابی چاپ می‌کنند.

پیدا کردن شغل از طریق مؤسسات کاریابی

در کشور ایتالیا شاهد مؤسسات کاریابی مختلفی هستیم که زیر نظر وزارت کار و رفاه اجتماعی کشور ایتالیا اداره می‌شوند.

شما می‌توانید از طریق شبکه خدمات اشتغال اروپا (EURES) نیز مراحل کاریابی را طی کنید. این شبکه یک مؤسسه کاریابی برای جویندگان کار در اروپا به حساب می‌آید که شامل کشور ایتالیا نیز می‌شود.

یافتن کار در ایتالیا از طریق سایت‌های کاریابی

اگر قصد دارید تا به‌صورت آنلاین و اینترنتی، در کشور ایتالیا شغل پیدا کنید، پیشنهاد ما این است که به سراغ سایت‌های کاریابی بروید. از مهم‌ترین سایت‌های مخصوص کاریابی در کشور ایتالیا، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • EURES Job search
 • glassdoor
 • jobOnline
 • Monster
 • Indeed
 • Cicca Lavoro
 • Jobs in Milan
 • The Local Italy
 • Total Joba

اخذ تابعیت از طریق پیدا کردن شغل در ایتالیا

پس از دریافت ویزای کار ایتالیا، شما می‌توانید اقامت دائم این کشور را نیز دریافت کنید. البته برای اخذ تابعیت و دریافت ویزا این کشور نیاز است تا شغلی که به دست آورده‌اید یک شغل رسمی باشد. همچنین باید در قرارداد کاری شما بیمه و مالیات نیز لحاظ شود.

اخذ تابعیت از طریق پیدا کردن شغل در ایتالیا

اخذ تابعیت از طریق پیدا کردن شغل در ایتالیا

در صورتی که با داشتن این پیش‌نیازها، 5 سال متوالی در ایتالیا کار قانونی انجام دهید، می‌توانید به‌منظور دریافت تابعیت و اقامت دائم در کشور ایتالیا درخواست خود را ثبت کنید.

حرف آخر

در این مطلب تلاش کردیم تا مهم‌ترین مواردی که برای مهاجرت به ایتالیا از طریق کار باید به آن توجه داشته باشید را به شما ارائه دهیم. توجه به موارد گفته شده در این مطلب به شما کمک می‌کند تا دید کاملی نسبت به بازار کار در ایتالیا داشته باشید. همچنین در صورتی که قصد دارید تا بدون چالش، اقدام به مهاجرت کاری به ایتالیا کنید، می‌توانید از خدمات مشاوره تیم ما در مجموعه اصطهباناتی استفاده کرده و از این طریق به بهترین شکل ممکن مراحل دریافت ویزا کاری ایتالیا را طی کنید.

سؤالات متداول در مورد مهاجرت کاری به ایتالیا با جدیدترین شرایط و هزینه 2023

1- امکان مهاجرت کاری بدون داشتن جاب آفر وجود دارد؟

برای مهاجرت کاری به کشور ایتالیا شما باید حتماً پیشنهاد کاری داشته باشید. در غیر این صورت ویزا کاری برای شما صادر نمی‌شود

2 -مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا کاری ایتالیا چیست؟

پاسپورت، جاب آفر در کشور ایتالیا، رزومه و مدارک تحصیلی، پرونده تکمیل شده از سوی کارفرما و… از مهم‌ترین مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا کاری ایتالیا است.

3- آیا امکان دریافت ویزا کار ایتالیا بدون مدرک تحصیلی وجود دارد؟

یکی از مدارک مهم برای دریافت ویزا کاری، مدرک تحصیلی است. به همین دلیل اگر مدرک تحصیلی نداشته باشید، نمی‌توانید ویزا کاری این کشور را دریافت کنید.

4- آیا دانشجویان اجازه کار در ایتالیا دارند؟

اگر جز دانشجویان بین‌المللی در دانشگاه‌های ایتالیا باشید، امکان کار کردن به مدت 20 ساعت در هفته را خواهید داشت.

 5- حقوق و دستمزد در ایتالیا چقدر است؟

میزان حقوق در کشور ایتالیا، به شغل شما وابسته است. با این حال آمارها نشان می‌دهد که میانگین نرخ حقوق در کشور ایتالیا بین 3 تا 4 هزار یورو در ماه است.

5/5 - (1 امتیاز)

41 دیدگاه برای “مهاجرت کاری به ایتالیا با جدیدترین شرایط و هزینه 2023

 1. محمد گفت:

  سلام،بنده چهل ساله بیست سال سابقه ی مکانیکی دارای دیپلم و زبان b1 ایتالیایی هستم و حدود یک میلیارد سرمایه آیا امکان پیدا کردن کار برای بنده وجود دارد ؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   جهت کاریابی در ایتالیا شما می توانید از طریق دفاتر کاریابی اقدام نمایید.

 2. Padideh koltapeh گفت:

  سلام ، من به مدت ٢ سال در ايتاليا مشغول تحصيل هستم ، هنوز فارغ التحصيل نشدم اما موقيت كارى پيدا كردم. ميخواستم بپرسم اگر ويزاى دانشجويي رو به ويزاى كار تبديل كنم باز هم ميتونم در كنار كارم ادامه تحصيل بدم؟

  ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد.

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   بله، کنار کار به تحصیل نیز می توانید مشغول شوید.

 3. جواد اقبالی گفت:

  با عرض ادب
  بنده 28 سالمه. کارشناسی ارشد پرستاری سالمندی با معدل 19 می باشم . با تو جه به اینکه جمعیت در ایتالیا و بعضی دیگر از کشورهای اروپایی به سمت سالمندی در حال حرکت است” آیا می توان جهت ویزای کاری اقدام کرد؟
  با تشکر

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   برای اخذ ویزای کاری باید یک جاب آفر و یا قرارداد کاری ارائه دهید.

 4. حمیدرضا گفت:

  سلام بنده از یک شرکت واقع در ایتالیا درخواست نیروی کاری دارم و اینکه اقامت 6 ماهه سوئد را هم دارم آیا میشه با همین کارت اقامت که دارم به ایتالیا برم بدون اینکه دعوت نامه بفرستن؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   کشور سوئد و ایتالیا عضو اتحادیه اروپا هستند و با داشتن اقامت هر یک از این کشور ها می توانید بدون نیاز به ویزا به کشور دیگر سفر نمایید.

 5. رضا ملکی گفت:

  سلام
  رضا هستم 34 ساله – ارشد معماری – سابقه 9 سال کار و بیمه مرتبط با شرکت آلمانی در ایران . وضعیت زبان: در روند آزمون آیلتس .
  1- برای شرایط کار و تحصیلی در مقطع phd رشته معماری کشور ایتالیا چطور میشه اقدام کرد.
  2- شرایط کار برای کشور آلمان و یا اتریش چطور هست در رشته ساختمان . ( سابقه ورود به آلمان در دو سالی متوالی را داشته ام)

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   شرایط شما برای اخذ ویزای جاب سیکر آلمان مناسب است. برای امکان اخذ ویزای تحصیلی ایتالیا باید رزومه علمی شما به طور دقیق بررسی شود. لطفا مدارک خود را از طریق واتس اپ برای ما ارسال نمایید.

 6. Alireza گفت:

  سلام خسته نباشید من نجات غریق درجه 1 هستم 10 سال سابقه کار دارم آیا میتوانم برای ویزا کار ایتالیا اقدام کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   برای اخذ ویزای کاری ایتالیا باید یک قرارداد کاری و یا آفر کاری ارائه دهید.

 7. سعید طرفی گفت:

  باسلام
  بنده ٤٧ سالمه متاهل و داراي اولاد هستم قصد ازدواج مجدد با يك خانم مطلقه ايتاليايي كه تمكن مالي هم دارد را دارم كه ايشون بصورت توريست داره وارد ايران ميشه كه مراسم عقد رسمي وازدواج راانجام بدیم بعد ازدواج چه اقداماتی را برای گرفتن ویزاء و ورود به کشور ایتالیا باید انجام بدم ممنون میشم راهنمایی کنیدمتشکرم

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   باید مدارک و اسناد ازدواج خود را به سفارت برای اخذ ویزا ارائه دهید.

 8. سهیلا قجاوند گفت:

  سلام . من ۳۶ ساله و مجرد هستم . مدرک لیسانس مدیریت از دانشگاه ازاد قزوین و مدرک ارشد روانشناسی بالینی از ازاد قزوین دارم و حدود ۹ سال سابقه ای بیمه ای در فروش در شرکت های معتبر دارم . و در زمینه ای روانشناسی هم بصورت داوطلبانه با موسسه خیریه ای در تهران کار کردم و همین طور بصورت کارآموز در زمینه ای روانشناسی کار کردم. مدرک زبان ایلتس ۵/۵ آکادمیک دارم . میخواستم بدونم امکان گرفتن ویزای کاری برای ایتالیا و یا سایر کشورهای اروپایی مانند سوءد و المان رو دارم یا خیر ؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   برای کار در ایتالیا یا اکثر کشور های اروپایی باید یک آفر کاری یا قرار داد کاری ارائه دهید.

 9. فاطمه مهدی زاده گفت:

  سلام بنده ۲۵ سالمه.خودم و همسرم هردو لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه دولتی داریم با معدل 15.خودم سابقه کار تقریبا دو ساله و همسرم بدون سابقه کار مرتبط در زمینه بورس و فارکس فعالیت دارن.پیشنهاد شما ویزای کار یا تحصیله.در ضمن حداکثر نقدینگی فعلی من پانصد میلیون تومنه و خودم ایلتس ۷ و همسرم ۶.۵ دارن

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   در صورتیکه بتوانی تسلط به زبان آلمانی پیدا کنید، می توانید برای ویزای جست و جوی آلمان اقدام نمایید.

 10. بهناز گفت:

  سلام من با مدرک کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی دارم زبان ایتالیایی هم کنارش یاد میگیرم. شرایطی شغلی ک بشه بتونم ویزای کار ایتالیا رو داشته باشم هست؟ب عنوان مترجم دبیر یا حتی تورلیدر چون به زبان ترکی هم مسلط هستم

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام وروزتون بخیر
   برای دریافت ویزای کاری ایتالیا باید یک جاب آفر ارائه دهید.

 11. مریم گفت:

  سلام . چگونه میتوانم به شرکت های مد و لباس کارهایم را ارسال کنم؟ و آیا با این کار شانسی برای پذیرش شغلی در ایتالیا خواهم داشت؟
  در حال حاضر دانشجوی کارشناسی رشته ی طراحی لباس هستم .

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   شما می توانید با کارفرما ارتباط مستقیم پیدا کرده و برای ایمیلشان ارسال نمایید.

 12. رضوان طهوری گفت:

  ممنون از مطالبتون .
  بنده دانشجوی دکتری رشته اپتیک کوانتومی هستم.
  شانسی برای دریافت ویزای کاری در ایتالیا دارم ؟!

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   سلام
   چنانچه پیشنهاد شغلی داشته باشید، بله حتما شانس دارید.

  2. پریا گفت:

   سلام من ۲۶ساله هستم.فوق لیسانس شیمی تجزیه باسه سال سابقه کار مرتبط.مدرک تافل دارم و b1آلمانی.سرمایه من ۶۰ میلیونه …آیا بااین مبلغ در صورت داشتن جاب آفر از یه کارفرما میتونم هزینه های مربوطه رو بپردازم؟

   1. سحر طاهریان فرد گفت:

    سلام روزتون بخیر
    در صورتیکه جاب آفر داشته باشید، می توانید اقدام نمایید.

 13. سعید جعفری گفت:

  باسلام
  بنده ۳۲ساله در کشور ایتالیا توریستی اومدام میشود راهی برا ی اجازه اقامت یا…. باشد. لطفا راهنمایی کنید ممنون

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   بهترین اه برای شما، پیدا کردن کار است، در صورتی که بتوانید از یک کارفرامی ایتالیایی دعوتنامه کاری دریافت نمایید، ویزای کار نیز برای شما صادر خواهد شد و می توانید به راحتی اقامت داشته باشید.

 14. سیروس احمدی گفت:

  مهندسی شیمی دارم ازاد معدل ۱۳ دو مقاله isi و ایلتس ۶.۵۰ محدودیت مالی ندارم ….ایا شرایط ارشد مهندسی شیمی با هر گرایشی در ایتالیا را دارم ؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید

  1. مشاور تحصیلی و اعزام دانشجو گفت:

   با سلام
   با توجه به مقالات آی اس آی شما قابل اقدام است.

 15. صالح گفت:

  با عرض سلام و ادب؛
  بنده ميخواستم اطلاعاتي در مورد ادامه تحصيل در مقطع دكتري در رشته مديريت ورزشي توي دانشگاه هاي متوسط به بالاي ايتاليا بصورت بورس بدونم. ممنون

  1. مشاور تحصیلی و اعزام دانشجو گفت:

   با عرض سلام
   این بحث طویل در این مقال نگنجد.
   لطفا با شماره تماس های موسسه تماس بگیرید.(مشاوره های عمومی رایگان است.)

 16. ساناز مرادی گفت:

  سلام خسته نباشید.من آرایشگر هستم.8 ساله دارم کار میکنم.آیا میتونم از طریق مهاجرت کاری اقامت یک کشور اروپایی رو به دست بیارم؟

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   بله
   (از همه ی دوستان تقاضا میشود اطلاعات بیشتری از خود مخصوصا وضعیت زبان ها و تمکن مالی و این گونه مسائل مربوط به مهاجرت را اعلام کنند.)

 17. محمد ش گفت:

  سلام من 42 ساله و متاهلم.تخصص من ساخت سازه های فلزی است و حدود 14 سال سابقه کار در این زمینه را دارم.به نرم افزار تکلا استراکچر تسلط دارم و همچنین به سایر نرم افزار های مربوط به سازه فلزی اشراف دارم.سابقه همکاری با شرکتهای پیمانکاری بزرگ را دارم.آیا با این شرایط می توان در اروپا کار پیدا کرد؟

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   بله
   (درصورتی که استطاعت مالی تامین خود برای گرفتن اقامت کاری را داشته باشید و یا مکاتبات خود را با کارفرمایان کشور مقصد انجام داده باشید , سپس اقدام به گرفتن ویزا کنید و موفق به گرفتن اقامت کاری شوید.)
   واقعا این سوال خیلی نقاط مبهم دارد.

 18. محمدمسعودیفرد گفت:

  سلام.بنده طلاساز هستم.ومدرک دارم .میشه کاری کرد؟؟که بتونم تو المان یا ایتالیا یا هر کشور دیگه ای که نیاز به نیروی انسانی داشته باشه یا نیاز به کاریدی باشه.برم

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   خیر با توجه به رشته کاری بهتر است برای کشورهای دیگر یا روش های اقدام فرمایید.

 19. وحید گفت:

  سلام
  دارای لیسانس فیزیک از دانشگاه آزاد / دارای مدرک فنی تعمیرات موبایل از فنی و حرفه ای
  دارای 2 سال سابقه بیمه
  دارای تجربه کاری در زمینه ( تشریفات مجالس / موسیقی / کافی شاپ / عکاسی / بستنی بندی سنتی ) تماما به صورت حرف ای
  نظر شما در زمینه مهاجرت کاری به کشور ایتالیا / آلمان / هلند چیست ؟
  ممنون

  1. وحید گفت:

   ببخشید یادم رفت 27 ساله و مجرد هستم

  2. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   فعلاً اخذ ویزای کاری کشورهای آلمان و هلند مستلزم داشتن پیشنهاد شغلی است ولی می توانید برای برای اخذ ویزای کار آلمان اقدام فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *