اخذ ویزای کار و رسیدن به درآمد مکفی یکی از دلایل تمایل افراد به امر مهاجرت است. اگر کشور مورد مهاجرت از نظر رفاهی و کار در سطح بالائی باشد، مسلما ایده آل تر بوده و جهت انتخاب و اقدام در اولویت قرار میگیرد. با دشواریهائی که اروپا در امر مهاجرت کاری برای افراد خارجی ایجاد کرده است، ورود به کشورهائی چون آلمان، اتریش و دانمارک با توجه به نوع دیگری از ویزای کار موسوم به ویزای کاریابی امری به مراتب ساده تر به نظر می آید و بسیاری از مهندسان، پرستاران و پزشکان گزینه کار در کشور آلمان و انریش و اخذ ویزای کار آن را در برنامه خویش، جهت مهاجرت کاری قرار داده اند.

بسیاری از دوستان و هموطنان در مورد کار در ایتالیا سوالات بسیاری را مطرح میکنند که در نوشتار حاضر سعی بر آن است که اطلاعات کامل و جامعی در مورد کار در ایتالیا مطرح گردد. ایتالیا کشوری در جنوب اروپا و بیست و سومین کشور پرجمعیت جهان محسوب میشود. اشخاص بسیاری تمایل به مهاجرت از طریق اخذ ویزای کار ایتالیا را دارند. حال چرا ایتالیا؟ شرایط اخذ ویزای کار در ایتالیا چیست؟ آیا دریافت ویزای کار ایتالیا برای ایرانیان امری سهل و آسان می باشد؟ قوانین کشور ایتالیا در مورد نیروهای کار غیر اروپائی چیست؟ همکاران ما در موسسه حقوقی توسعه گران مهر شیراز در راستای پاسخگویی و مشاوره، در تمامی روزهای هفته بجز روزهای تعطیل از ساعت 9 صبح تا 20 بصورت تلفنی و حضوری در خدمت شما عزیزان می باشند.

وکلای مجرب ما در موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) شیراز میتوانند به شما در اخذ ویزای کار در کمک کنند. همچنین متقاضیان جهت کسب مشاوره در زمینه دیگر راه های مهاجرت به ایتالیا به صورت تضمینی می توانند به مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایند.

مهاجرت کاری و شرایط اخذ ویزای کار در ایتالیا

یکی از راه های مهاجرت به ایتالیا از طریق کار در ایتالیا می باشد، که پس از اخذ اقامت ایتالیا از طریق کار نسبت به اخذ تابعیت یا شهروندی ایتالیا میتوانند اقدام کنند، البته شایان ذکر است این روش یکی از روش های مهاجرت به ایتالیا می باشد روش های دیگر نظیر اخذ ویزای تحصیلی جهت مهاجرت تحصیلی در ایتالیا و سرمایه گذاری در ایتالیا نیز وجود دارند. تابعیت ایتالیا از طریق تولد فرزند در ایتالیا در این کشور وجود ندارد. جهت اطلاع از شرایط مهاجرت به ایتالیا، شرایط اقامت از طریق کار یا تخصص، هزینه زندگی در ایتالیا، حقوق کار در ایتالیا و شرایط ویزای کار میتوانید با موسسات مهاجرت به ایتالیا مراجعه کنید.

ویزای کار در ایتالیا

ایتالیا کشوری در جنوب اروپا و از کشورهای عضو پیمان شینگن است. پایتخت این کشور شهر رم و زبان رسمی مردم آن ایتالیایی می باشد. شرایط تحصیل در این کشور بواسطه بورسیه های تحصیلی، بسیار زیاد مورد استقبال علاقمندان به تحصیل قرار گرفته است. جمعیت این کشور شصت میلیون و ششصد هزار نفر و واحد پول آن یورو می باشد. کشور ایتالیا با کشورهای اتریش، فرانسه، اسلوونی و سوئیس مرز مشترک دارد. از شهرهای مهم آن میتوان به میلان، ناپل، ونیز، فلورانس، تورین و … اشاره کرد. کشور ایتالیا دارای آب و هوای بسیار سردی در قسمت شمال بدلیل رشته کوه های آلپ و هوای گرم و خشکی در جنوب کشورش است.

شرایط لازم جهت کار در ایتالیا

کشورهای اتحادیه ی اروپا و عضو پیمان شینگن از شرایط اقتصادی تقریبا مشابهی برخوردار هستند. به این صورت که اگر شخصی متقاضی کار تمام وقت در کشور ایتالیا باشد، بایستی پیشنهاد شغلی از سوی کارفرمایی از این کشور داشته باشد. حداقل مدرک تحصیلی شخص جهت اقدام برای ویزای کار ایتالیا مدرک کارشناسی است، در ضمن تنها داشتن پیشنهاد کاری کفایت نمیکند و شما باید دعوت نامه ای از یک کارفرما که دارای شرکت معتبری در کشور ایتالیاست دریافت کرده باشید. پروسه به این صورت است که خدمات بازار کار ایتالیا بایستی آگهی جهت جذب نیرو یا در اداره کار آن کشور به مدت سه ماه منتشر کند و اگر کسی در خاک ایتالیا متقاضی این شغل نبود، مجددا بار دیگر این آگهی به مدت 3 ماه دیگر در سایت کاریابی اتحادیه اروپا درج گردد. حال اگر هیچ شخصی در بین 28 کشور اتحادیه اروپا داوطلب دریافت این شغل نبود، در این حالت سازمانها و کمپانی ها می توانند نیروی کار خود را از بین افراد خارجی که خارج از اتحادیه اروپا زندگی می کنند انتخاب کنند.

حال سوال مطرح شده آن است که چه افرادی از اتحادیه اروپا می توانند از این پیشنهاد شغلی استفاده کنند؟

 • افرادی که اقامت کشورهای اروپائی را دارند.
 • پناهندگانی که دارای مجوز کار می باشند.
 • دانشجویانی که فارغ التحصیل کشور ایتالیا و همچنین کشورهای اتحادیه اروپا هستند و مجوز کار کردن دارند.

با توجه به رکود اقتصادی در بعضی از کشورهای اروپایی، تمایل افراد برای کار و زندگی در دیگر کشورهای اتحادیه اروپا با استقبال بیشتری همراه است. بنابر این مطالب ذکر شده نشان از سختی و دشواری اخذ ویزای کار ایتالیا از ایران را دارد. پیشنهاد ما در موسسه حقوقی توسعه گران مهر برای شما متقاضی عزیز که تمایل به کار در کشور ایتالیا را دارید، دریافت ویزای تحصیلی کشور ایتالیا و پس از اتمام دوران تحصیلی، اقدام جهت منعقد کردن قرارداد کاری با کارفرما و در نهایت اخذ ویزای کار این کشور می باشد. شایان ذکر است افرادی که فارغ التحصیل دانشگاه های اروپائی هستند در اولویت جهت دریافت کار محسوب میشوند، همچنین کشور ایتالیا بواسطه ی بورسیه های تحصیلی که سالیانه در تمامی مقاطع تحصیلی به دانشجویان خارجی از جمله ایرانی ها اعطا می کند دارای شرایط بسیار خوبی جهت ادامه تحصیل است. فرد متقاضی پس از گرفتن کار و پرداخت مالیات به مدت 4 تا 5 سال موفق به دریافت اقامت دائم کشور ایتالیا میگردد. شایان ذکر است که دانشجویان در حین تحصیل برای مقطع کارشناسی اجازه کار پاره وقت، نیمه وقت یا کار دانشجویی حدودا 10 ساعت و در مقطع کارشناسی ارشد مجاز به 20 ساعت کار می باشند.

متذکر میشوم صنایعی چون فلزکاری، مواد غذایی، ذرت، برنج، انگور، گندم، کشتی سازی، وسائل نقلیه، ماشین آلات، پوشاک، نساجی و هواپیماسازی از مهمترین صنایع کشور ایتالیا محسوب می شوند. اقتصاد ایتالیا بعد از کشورهای آمریکا، آلمان، ژاپن، انگلستان و فرانسه ششمین اقتصاد جهان محسوب می شود، اما باز هم نسبت به همسایگان خود و دیگر کشورهای غرب اروپا اقتصاد رو به پیشرفتی ندارد. به همین دلیل گاها خبر از سختی دریافت کار در این کشور مطالبی مطرح می گردد.

 معرفی دو سایت کاریابی در ایتالیا

در نهایت موسسه حقوقی توسعه گران مهر با بهره مندی از کادری کاردان و با تجربه در جهت مهاجرت به ایتالیا، راه های مهاجرت به این کشور، اخذ ویزای تحصیلی کشور ایتالیا، دریافت ویزای کار کشورهایی چون آلمان و اتریش پاسخگوی شما دوستان عزیز می باشد.

در نهایت موسسه حقوقی توسعه گران مهر که بدون شک از بهترین موسسات مهاجرتی معتبر کشور و از جمله استان فارس میباشد، پاسخگوی تلفنی و حضوری شما دوست و هموطن عزیز متقاضی مهاجرت در کشور ایتالیا و دیگر کشورهای اروپائی و آمریکائی است و کلیه امور مربوط به اخذ ویزا جهت ورود به کشور ایتالیا را در کمتر از 6 ماه با گارانتی و تضمین کامل انجام میدهد. تقاضا داریم با توجه به آنکه بسیاری از موسسات، بدون مجوز رسمی اقدام به اخذ ویزا برای افراد مینمایند و متاسفانه مسائل بسیاری اهم از بی اعتمادی نسبت به صحت خدمات، حقایق گفتار، انجام قول ها صورت میگیرد، قبل از هر گونه اقدامی و منعقد کردن قرارداد با موسسات از دارا بودن مجوز رسمی برای انجام امور اعزام دانشجو به دیگر کشور ها، از سوی وزارت علوم و فناوری اطمینان حاصل فرمایید.

علاقه مندان به کار در ایتالیا برای کسب اطلاعات در رابطه با شرایط اخذ ویزای کار در ایتالیا و به صورت تضمینی در این کشور می توانند با تحویل مدارک خود که شامل: کپی از همه صفحات گذرنامه و ترجمه مدارک و ریزنمرات دبیرستان، پیش دانشگاهی و دانشگاهی و مدرک زبان و عکس پاسپورتی به وکیل مهاجرت به ایتالیا، در موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) واقع در تهران و شیراز از موسسات حقوقی به راحتی و در کمترین زمان ویزای کار در ایتالیا را دریافت کرده و به کار در ایتالیا بپردازند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین آگاهی از قوانین جدید مهاجرت به ایتالیا می توانید با مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایید.

 سوالات متداول در مورد شرایط اخذ ویزا کار در ایتالیا

1- آیا میتوان از طریق اخذ ویزا کار کشور ایتالیا اقامت این کشور را دریافت کرد؟

یکی از راه های مهاجرت به ایتالیا از طریق کار در ایتالیا می باشد، که پس از اخذ اقامت ایتالیا از طریق کار نسبت به اخذ تابعیت یا شهروندی ایتالیا میتوانند اقدام کنند، البته شایان ذکر است این روش یکی از روش های مهاجرت به ایتالیا می باشد.

2- تحت چه شرایطی افراد می توانند صاحب یک شغل تمام وقت در ایتالیا باشند؟

بایستی پیشنهاد شغلی از سوی کارفرمایی از این کشور داشته باشد. در ضمن تنها داشتن پیشنهاد کاری کفایت نمیکند و شما باید دعوت نامه ای از یک کارفرما که دارای شرکت معتبری در کشور ایتالیاست دریافت کرده باشید.

3- برای دریافت ویزا کار ایتالیا باید مدرک تحصیلی در چه سطح باشد؟

حداقل مدرک تحصیلی شخص جهت اقدام برای ویزای کار ایتالیا مدرک کارشناسی است.

4- پروسه ای که باید طی شود تا افراد خارجی بتوانند در کشور ایتالیا صاحب شغل شوند چگونه است و چه مدت به طول می انجامد ؟

پروسه به این صورت است که خدمات بازار کار ایتالیا بایستی آگهی جهت جذب نیرو یا در اداره کار آن کشور به مدت سه ماه منتشر کند و اگر کسی در خاک ایتالیا متقاضی این شغل نبود، مجددا بار دیگر این آگهی به مدت 3 ماه دیگر در سایت کاریابی اتحادیه اروپا درج گردد. حال اگر هیچ شخصی در بین 28 کشور اتحادیه اروپا داوطلب دریافت این شغل نبود، در این حالت سازمانها و کمپانی ها می توانند نیروی کار خود را از بین افراد خارجی که خارج از اتحادیه اروپا زندگی می کنند انتخاب کنند.

5- چه افرادی در اتحادیه اروپا می توانند از پیشنهاد شغلی کشور ایتالیا استفاده کنند؟

 • افرادی که اقامت کشورهای اروپائی را دارند.
 • پناهندگانی که دارای مجوز کار می باشند.
 • دانشجویانی که فارغ التحصیل کشور ایتالیا و همچنین کشورهای اتحادیه اروپا هستند و مجوز کار کردن دارند.

6- آیا اخذ ویزا کار کشور ایتالیا برای ایرانیان آسان است؟

اخذ ویزا کار ایتالیا برای ایرانیان سخت و دشوار است ، شما متقاضی عزیز که تمایل به کار در کشور ایتالیا را دارید، بهتر است ابتدا ویزای تحصیلی کشور ایتالیا را دریافت کرده و پس از اتمام دوران تحصیلی، اقدام به منعقد کردن قرارداد کاری با کارفرما و در نهایت اخذ ویزای کار این کشورفرمایید .

7- چه ویژگی می تواند برای اخذ ویزا کار ایتالیا یک امتیاز محسوب شود؟

شایان ذکر است افرادی که فارغ التحصیل دانشگاه های اروپائی هستند در اولویت جهت دریافت کار محسوب میشوند همچنین کشور ایتالیا بواسطه ی بورسیه های تحصیلی که سالیانه در تمامی مقاطع تحصیلی به دانشجویان خارجی از جمله ایرانی ها اعطا می کند دارای شرایط بسیار خوبی جهت ادامه تحصیل است.

8- چگونه می توان ازطریق کار در کشور ایتالیا به اقامت دائم این کشور دست یافت؟

فرد متقاضی پس از گرفتن کار و پرداخت مالیات به مدت 4 تا 5 سال موفق به دریافت اقامت دائم کشور ایتالیا میگردد.

9- قوانین و شرایط کار برای دانشجویان در کشور ایتالیا چگونه است؟

دانشجویان در حین تحصیل برای مقطع کارشناسی اجازه کار پاره وقت، نیمه وقت یا کار دانشجویی حدودا 10 ساعت و در مقطع کارشناسی ارشد مجاز به 20 ساعت کار می باشند.

10- از طریق چه سایت هایی می توان در کشور ایتالیا به جستجو کار پرداخت ؟

 • Wanted in Rome
 • Porta Portese

11- مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا کار کشور ایتالیا چه هستند؟

کپی از همه صفحات گذرنامه و ترجمه مدارک و ریزنمرات دبیرستان، پیش دانشگاهی و دانشگاهی و مدرک زبان و عکس پاسپورتی به وکیل مهاجرت به ایتالیا است .

41 دیدگاه برای “شرایط اخذ ویزای کار در ایتالیا

 1. وحید گفت:

  سلام
  دارای لیسانس فیزیک از دانشگاه آزاد / دارای مدرک فنی تعمیرات موبایل از فنی و حرفه ای
  دارای 2 سال سابقه بیمه
  دارای تجربه کاری در زمینه ( تشریفات مجالس / موسیقی / کافی شاپ / عکاسی / بستنی بندی سنتی ) تماما به صورت حرف ای
  نظر شما در زمینه مهاجرت کاری به کشور ایتالیا / آلمان / هلند چیست ؟
  ممنون

  1. وحید گفت:

   ببخشید یادم رفت 27 ساله و مجرد هستم

  2. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   فعلاً اخذ ویزای کاری کشورهای آلمان و هلند مستلزم داشتن پیشنهاد شغلی است ولی می توانید برای برای اخذ ویزای کار آلمان اقدام فرمایید.

 2. محمدمسعودیفرد گفت:

  سلام.بنده طلاساز هستم.ومدرک دارم .میشه کاری کرد؟؟که بتونم تو المان یا ایتالیا یا هر کشور دیگه ای که نیاز به نیروی انسانی داشته باشه یا نیاز به کاریدی باشه.برم

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   خیر با توجه به رشته کاری بهتر است برای کشورهای دیگر یا روش های اقدام فرمایید.

 3. محمد ش گفت:

  سلام من 42 ساله و متاهلم.تخصص من ساخت سازه های فلزی است و حدود 14 سال سابقه کار در این زمینه را دارم.به نرم افزار تکلا استراکچر تسلط دارم و همچنین به سایر نرم افزار های مربوط به سازه فلزی اشراف دارم.سابقه همکاری با شرکتهای پیمانکاری بزرگ را دارم.آیا با این شرایط می توان در اروپا کار پیدا کرد؟

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   بله
   (درصورتی که استطاعت مالی تامین خود برای گرفتن اقامت کاری را داشته باشید و یا مکاتبات خود را با کارفرمایان کشور مقصد انجام داده باشید , سپس اقدام به گرفتن ویزا کنید و موفق به گرفتن اقامت کاری شوید.)
   واقعا این سوال خیلی نقاط مبهم دارد.

 4. ساناز مرادی گفت:

  سلام خسته نباشید.من آرایشگر هستم.8 ساله دارم کار میکنم.آیا میتونم از طریق مهاجرت کاری اقامت یک کشور اروپایی رو به دست بیارم؟

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   بله
   (از همه ی دوستان تقاضا میشود اطلاعات بیشتری از خود مخصوصا وضعیت زبان ها و تمکن مالی و این گونه مسائل مربوط به مهاجرت را اعلام کنند.)

 5. صالح گفت:

  با عرض سلام و ادب؛
  بنده ميخواستم اطلاعاتي در مورد ادامه تحصيل در مقطع دكتري در رشته مديريت ورزشي توي دانشگاه هاي متوسط به بالاي ايتاليا بصورت بورس بدونم. ممنون

  1. مشاور تحصیلی و اعزام دانشجو گفت:

   با عرض سلام
   این بحث طویل در این مقال نگنجد.
   لطفا با شماره تماس های موسسه تماس بگیرید.(مشاوره های عمومی رایگان است.)

 6. سیروس احمدی گفت:

  مهندسی شیمی دارم ازاد معدل ۱۳ دو مقاله isi و ایلتس ۶.۵۰ محدودیت مالی ندارم ….ایا شرایط ارشد مهندسی شیمی با هر گرایشی در ایتالیا را دارم ؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید

  1. مشاور تحصیلی و اعزام دانشجو گفت:

   با سلام
   با توجه به مقالات آی اس آی شما قابل اقدام است.

 7. سعید جعفری گفت:

  باسلام
  بنده ۳۲ساله در کشور ایتالیا توریستی اومدام میشود راهی برا ی اجازه اقامت یا…. باشد. لطفا راهنمایی کنید ممنون

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   بهترین اه برای شما، پیدا کردن کار است، در صورتی که بتوانید از یک کارفرامی ایتالیایی دعوتنامه کاری دریافت نمایید، ویزای کار نیز برای شما صادر خواهد شد و می توانید به راحتی اقامت داشته باشید.

 8. رضوان طهوری گفت:

  ممنون از مطالبتون .
  بنده دانشجوی دکتری رشته اپتیک کوانتومی هستم.
  شانسی برای دریافت ویزای کاری در ایتالیا دارم ؟!

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   سلام
   چنانچه پیشنهاد شغلی داشته باشید، بله حتما شانس دارید.

  2. پریا گفت:

   سلام من ۲۶ساله هستم.فوق لیسانس شیمی تجزیه باسه سال سابقه کار مرتبط.مدرک تافل دارم و b1آلمانی.سرمایه من ۶۰ میلیونه …آیا بااین مبلغ در صورت داشتن جاب آفر از یه کارفرما میتونم هزینه های مربوطه رو بپردازم؟

   1. سحر طاهریان فرد گفت:

    سلام روزتون بخیر
    در صورتیکه جاب آفر داشته باشید، می توانید اقدام نمایید.

 9. مریم گفت:

  سلام . چگونه میتوانم به شرکت های مد و لباس کارهایم را ارسال کنم؟ و آیا با این کار شانسی برای پذیرش شغلی در ایتالیا خواهم داشت؟
  در حال حاضر دانشجوی کارشناسی رشته ی طراحی لباس هستم .

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   شما می توانید با کارفرما ارتباط مستقیم پیدا کرده و برای ایمیلشان ارسال نمایید.

 10. بهناز گفت:

  سلام من با مدرک کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی دارم زبان ایتالیایی هم کنارش یاد میگیرم. شرایطی شغلی ک بشه بتونم ویزای کار ایتالیا رو داشته باشم هست؟ب عنوان مترجم دبیر یا حتی تورلیدر چون به زبان ترکی هم مسلط هستم

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام وروزتون بخیر
   برای دریافت ویزای کاری ایتالیا باید یک جاب آفر ارائه دهید.

 11. فاطمه مهدی زاده گفت:

  سلام بنده ۲۵ سالمه.خودم و همسرم هردو لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه دولتی داریم با معدل 15.خودم سابقه کار تقریبا دو ساله و همسرم بدون سابقه کار مرتبط در زمینه بورس و فارکس فعالیت دارن.پیشنهاد شما ویزای کار یا تحصیله.در ضمن حداکثر نقدینگی فعلی من پانصد میلیون تومنه و خودم ایلتس ۷ و همسرم ۶.۵ دارن

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   در صورتیکه بتوانی تسلط به زبان آلمانی پیدا کنید، می توانید برای ویزای جست و جوی آلمان اقدام نمایید.

 12. سهیلا قجاوند گفت:

  سلام . من ۳۶ ساله و مجرد هستم . مدرک لیسانس مدیریت از دانشگاه ازاد قزوین و مدرک ارشد روانشناسی بالینی از ازاد قزوین دارم و حدود ۹ سال سابقه ای بیمه ای در فروش در شرکت های معتبر دارم . و در زمینه ای روانشناسی هم بصورت داوطلبانه با موسسه خیریه ای در تهران کار کردم و همین طور بصورت کارآموز در زمینه ای روانشناسی کار کردم. مدرک زبان ایلتس ۵/۵ آکادمیک دارم . میخواستم بدونم امکان گرفتن ویزای کاری برای ایتالیا و یا سایر کشورهای اروپایی مانند سوءد و المان رو دارم یا خیر ؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   برای کار در ایتالیا یا اکثر کشور های اروپایی باید یک آفر کاری یا قرار داد کاری ارائه دهید.

 13. سعید طرفی گفت:

  باسلام
  بنده ٤٧ سالمه متاهل و داراي اولاد هستم قصد ازدواج مجدد با يك خانم مطلقه ايتاليايي كه تمكن مالي هم دارد را دارم كه ايشون بصورت توريست داره وارد ايران ميشه كه مراسم عقد رسمي وازدواج راانجام بدیم بعد ازدواج چه اقداماتی را برای گرفتن ویزاء و ورود به کشور ایتالیا باید انجام بدم ممنون میشم راهنمایی کنیدمتشکرم

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   باید مدارک و اسناد ازدواج خود را به سفارت برای اخذ ویزا ارائه دهید.

 14. Alireza گفت:

  سلام خسته نباشید من نجات غریق درجه 1 هستم 10 سال سابقه کار دارم آیا میتوانم برای ویزا کار ایتالیا اقدام کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   برای اخذ ویزای کاری ایتالیا باید یک قرارداد کاری و یا آفر کاری ارائه دهید.

 15. رضا ملکی گفت:

  سلام
  رضا هستم 34 ساله – ارشد معماری – سابقه 9 سال کار و بیمه مرتبط با شرکت آلمانی در ایران . وضعیت زبان: در روند آزمون آیلتس .
  1- برای شرایط کار و تحصیلی در مقطع phd رشته معماری کشور ایتالیا چطور میشه اقدام کرد.
  2- شرایط کار برای کشور آلمان و یا اتریش چطور هست در رشته ساختمان . ( سابقه ورود به آلمان در دو سالی متوالی را داشته ام)

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   شرایط شما برای اخذ ویزای جاب سیکر آلمان مناسب است. برای امکان اخذ ویزای تحصیلی ایتالیا باید رزومه علمی شما به طور دقیق بررسی شود. لطفا مدارک خود را از طریق واتس اپ برای ما ارسال نمایید.

 16. حمیدرضا گفت:

  سلام بنده از یک شرکت واقع در ایتالیا درخواست نیروی کاری دارم و اینکه اقامت 6 ماهه سوئد را هم دارم آیا میشه با همین کارت اقامت که دارم به ایتالیا برم بدون اینکه دعوت نامه بفرستن؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   کشور سوئد و ایتالیا عضو اتحادیه اروپا هستند و با داشتن اقامت هر یک از این کشور ها می توانید بدون نیاز به ویزا به کشور دیگر سفر نمایید.

 17. جواد اقبالی گفت:

  با عرض ادب
  بنده 28 سالمه. کارشناسی ارشد پرستاری سالمندی با معدل 19 می باشم . با تو جه به اینکه جمعیت در ایتالیا و بعضی دیگر از کشورهای اروپایی به سمت سالمندی در حال حرکت است” آیا می توان جهت ویزای کاری اقدام کرد؟
  با تشکر

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   برای اخذ ویزای کاری باید یک جاب آفر و یا قرارداد کاری ارائه دهید.

 18. Padideh koltapeh گفت:

  سلام ، من به مدت ٢ سال در ايتاليا مشغول تحصيل هستم ، هنوز فارغ التحصيل نشدم اما موقيت كارى پيدا كردم. ميخواستم بپرسم اگر ويزاى دانشجويي رو به ويزاى كار تبديل كنم باز هم ميتونم در كنار كارم ادامه تحصيل بدم؟

  ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد.

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   بله، کنار کار به تحصیل نیز می توانید مشغول شوید.

 19. محمد گفت:

  سلام،بنده چهل ساله بیست سال سابقه ی مکانیکی دارای دیپلم و زبان b1 ایتالیایی هستم و حدود یک میلیارد سرمایه آیا امکان پیدا کردن کار برای بنده وجود دارد ؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   جهت کاریابی در ایتالیا شما می توانید از طریق دفاتر کاریابی اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *