امروزه یکی از اهداف نهایی و اصلی افراد متقاضی مهاجرت اخذ ویزای کار آمریکا ، استرالیا ، کانادا یا کشورهای اروپایی می باشد. افراد بسیاری دریافت ویزای کار را روش مناسبی برای امر مهاجرت در نظر دارند. با توجه به آنکه دریافت ویزای کار کشورهایی چون استرالیا و کانادا بیشتر از 2 تا 4 سال زمان می برد، لذا به دلیل آنکه کشور المان قطب اقتصاد اروپا است، روزانه پرسش های بسیاری در مورد کار در آلمان، اخذ ویزای کار آلمان و چگونگی مهاجرت به آلمان از ما سوال می شود. موسسه حقوقی توسعه گران مهر در شیراز با مدیریت جناب آقای مهدی اصطهباناتی تمام تلاش خود را بکار گرفته است تا شما دوست و هموطن عزیز، متقاضی مهاجرت کار به کشور المان را راهنمایی و مشاوره نماید و نوین ترین راه های مهاجرت کاری به المان، شرایط دریافت ویزای کاری المان و جستجوی کار در کشور آلمان را در اختیار شما قرار دهد.

نکته حایز اهمیت آن است که شما با اخذ ویزای کار آلمان و کار در این کشور، پرداخت مالیات و دریافت کارت آبی آلمان می توانید به اقامت دایم این کشور دست یابید. موسسه حقوقی توسعه گران مهر که در صدر موسسات حقوقی کشور قرار دارد هدفی جز ارائه خدماتی با تضمین، در جهت اخذ ویزای کار در کشورهایی چون المان، اتریش ، دانمارک و غیره ندارد. این موسسه دارای مجوز از وزارت علوم و بهره مندی از مشاورین آگاه به امور حقوق بین الملل شما هموطن عزیز را در جهت ویزای کار کشورهای سطح بالا، از جمله المان و مشاوره جهت کاریابی در المان تا ویزا شدن در سفارت آلمان و سفر به این کشور همراهی می کند.

مهاجرت به آلمان از روش بلوکارت یا کارت آبی یکی از روش های مهاجرت به این کشور مثل روش تحصیل در آلمان یا سرمایه گذاری یا ثبت شرکت در آلمان است. شخص باید ضمن اخذ ویزا، نسبت به اخذ اقامت آلمان و گرفتن تابعیت این کشور اقدام کند. ما در مطلب به بررسی جامع ویزای کار آلمان می پردازیم.

درباره آلمان

جمهوری فدرال المان در مرکز اروپا، با جمعیتی بالغ بر هشتاد و چهار میلیون نفر از کشورهای اتحادیه اروپا و عضو پیمان شینگن است. این کشور از شرق با جمهوری چک و لهستان، از جنوب با اتریش و سوییس، از شمال با دانمارک، از غرب با فرانسه، بلژیک، هلند و لوگزامبورگ همسایگی دارد. به قطع این کشور با 9 کشور اروپایی هم مرز می باشد.

زبان اصلی مردم این کشور المانی، واحد پول این کشور یورو و از شهرهای بزرگ آن می توان به هامبورگ، مونیخ، برلین و فرانکفورت اشاره کرد. المان به عنوان قطب اقتصاد اروپا، ثروتمندترین و هفتمین کشور بزرگ اتحادیه اروپا، همیشه درهای خود را به روی متخصصین گشوده است. المان بعد از کشور ژاپن و امریکا سومین صنعت بزرگ دنیا و تولید کننده خودرو در جهان محسوب میشود، بنابراین از صنایع بسیار پر رونق در این کشور صنعت خودرو سازی و ماشین آلات سنگین است. قابل ذکر است که نرخ بیکاری در این کشور پنج در صد می باشد. قوانین اقامتی در آلمان دو قانون اقامت موقت و اقامت دایم را برای شما مصوب میکند که در زیر به تفصیل در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

شرایط کار در آلمان و ویزای کار در آلمان

حال سوال مطرح شده آن است که چه افرادی می توانند جهت ویزای کاری المان اقدام کنند؟ فرد با داشتن ویزای کار در آلمان، بایستی حایز چه شرایطی باشد تا موقعیت شغلی مناسبی را در این کشور برای خود بیابد؟

ویزای کار آلمان و کار در آلمان
کشورهایی که عضو اتحادیه اروپا می باشند تقریبا قوانین کار مشترکی دارند، به این صورت که شما برای کار در اروپا نیازمند داشتن یک پیشنهاد شغلی می باشید، در همین راستا بایستی آگهی به مدت سه ماه در کشور آلمان درج گردد و اگر شخصی متقاضی شغل مطرح شده در آگهی نبود مجددا این آگهی به مدت سه ماه دیگر در اتحادیه اروپا تکرار شود، حال اگر شخصی در کشور آلمان و اتحادیه اروپا متقاضی شغل مورد نظر نباشد این دعوت نامه به افراد خارجی می رسد که در واقع امر محال و سختی به نظر می آید. راه دیگری که شما را سریعتر به اخذ ویزای کار در المان نزدیک می کند، روشی است که فرصت شش ماهه ای را به شما اعطا می کند که جهت جستجوی کار در آلمان وارد این کشور شوید.

در سال های اخیر بسیاری از کشورهای اروپایی گریبانگیر رکود اقتصادی می باشند. در این حین کشور آلمان استثنایی است که با کمبود نیروی متخصص جوان مواجه است. این کشور نیازمند نیروهای متخصص در رشته هایی چون برق، کامپیوتر، الکترونیک، صنایع، مکانیک، الکتروتکنیک، شیمی، فیزیک، آی تی، گروه پزشکان، دارو سازان و پرستاران و غیره می باشد.

این افراد از شانس بیشتری در اخذ ویزای کار در آلمان برخوردار هستند. سن زیر 40 سال ، داشتن سابقه کار نسبتا خوب و طولانی، مدارک فنی و حرفه ای، داشتن مدرک زبان آلمانی ، آیلتس یا تافل در ویزا شدن فرد برای دریافت ویزای کار در آلمان بسیار موثر است. بسیاری از کمپانی ها، کارخانجات و شرکت های معتبر در کشور المان نیازمند به نیروهای متخصص خارجی جهت تامین نیروهای مهندس و متخصص خود می باشند، حتی این امکان وجود دارد که بتوان برای فردی که ویزای کار کشور المان را دریافت کرده است در بعضی از رشته های خاص، شغل مناسب و مرتبط با رشته تحصیلی وی را یافت، که البته این خود نیازمند آن است که فرد در ابتدای امر اقدامات لازم جهت اخذ ویزای کار در المان را انجام دهد و سپس در مراحل بعدی پیگیر بقیه پروسه خویش باشد.

شما پس از اخذ ویزای کار در آلمان وارد این کشور شده و فرصت شش ماهه ای جهت یافتن کار مورد نظر را دارید. اگر پیشنهاد شغلی مناسب را اخذ نمایید، ویزای شما به مدت شش ماه دیگر تمدید خواهد شد و شما موفق به دریافت Blue card کشور المان می شوید.

فیلم کوتاهی درباره شرایط ویزای جستجوی کار آلمان

در این ویدئو به ارائه توضیحاتی درباره شرایط اخذ ویزای جستجوی کار آلمان می پردازیم، می توانید این فیلم کوتاه را مشاهده و سپس به مطالعه ادامه مقاله بپردازید.

شرایط لازم جهت دریافت کارت آبی آلمان یا بلو کارت یا blue card آلمان

شرایط برای افرادی که خارج از اتحادیه اروپا زندگی می کنند به قرار زیر می باشد:

 • شما بایستی فارغ التحصیل دانشگاه معتبری باشید که مورد تایید کشور آلمان باشد.
 • شما بایستی قرارداد کاری مرتبط با رشته تحصیلی، با شرکت یا کمپانی آلمانی در دست داشته باشید. قابل ذکر است که شما بدون پیشنهاد کاری نمی توانید اقدام جهت دریافت کارت آبی آلمان نمایید.
 • بایستی حقوق دریافتی شما در قرارداد منعقد شده با شرکت ذکر شده در المان حداقل سالی 45000 یورو باشد حال اگر شما فارغ التحصیل رشته های علوم پایه و ریاضیات، رشته آی تی و گروه مهندسین، اقشار پزشک _ بجز دندان پزشکان_ باشید کفایت می کند که حقوق شما سالی 35000 یورو باشد. متذکر می شوم رشته های ذکر شده جز مشاغل خاص و مورد نیاز در کشور المان می باشد.

کارت آبی آلمان
مدت اعتبار کارت آبی یا Blue card آلمان:

مدت اعتبار کارت آبی المان از زمان صدور، بسته به قرارداد کاری شما دارد، اگر این قرارداد 4 ساله باشد که کارت شما اعتباری 4 ساله دارد و نهایتا موفق به دریافت PR یا همان اقامت دائم المان خواهید شد. اگر مدت زمان قرارداد شما کوتاه تر باشد اعتبار کارت شما به همان میزان بعلاوه سه ماه بیشتر خواهد بود. در ضمن نگران نباشید چون تمدید مجدد این کارت بسیار ساده می باشد.

میانگین تعداد ساعات کار در آلمان 41 ساعت در هفته است، که نسبت به ساعات کار بسیاری از کشورهای اروپایی بیشتر می باشد. در آمد یک فرد مهندس در کشور المان حداقل از سالی 35000 یورو شروع شده و بسته به سابقه کاری و تخصص وی تا سالی 80000 یورو قابل زیاد شدن می باشد. این میزان در آمد برای گروه پزشکان و داروسازان به مراتب بسیار بالاتر است.

نگاهی به مزایای اخذ کارت آبی یا Blue card آلمان :

 • Blue card المان که از سال 2012 به اجرا در آمده است در واقع یک اجازه ورود برای افراد متخصص است که به راحتی در اتحادیه اروپا بجز انگلستان، ایرلند و دانمارک زندگی و کار کنند.
 • Blue card المان یک ویزای کاریست که قابلیت تمدید شدن دارد و همچنین امکان تغییر از اقامت موقت به اقامت دایم کشور المان را نیز میسر می کند. این کارت به دارندگان خود اجازه زندگی و کار در کشور آلمان را می دهد. با داشتن کارت آبی المان فرزند و همسر شما اجازه مهاجرت به آلمان را دارند ، آنها حق اقامت و کار در آلمان را نیز در مدتی که Blue card شخص اصلی دارای اعتبار است را دارا می باشند.
 • بواسطه داشتن Blue card آلمان تسهیلاتی برای کارفرمایان قرار داده می شود که دیگر قوانین، شرایط و اولویت بندی هایی که در مراتب استخدامی در نظرفته می شود حذف گردد و نیازی به این نیست که ابتدا شهروندان المانی برای استفاده در پست های خالی ادارات به کار گماشته شوند و می توان بدون در نظر گرفتن اولویت، از متخصصان خارجی استفاده نمود.
 • شما با داشتنBlue card آلمان و مدرک زبانB-1 آلمانی بسیار زودتر از موعد مقرر حتی در کمتر از 3 سال موفق به دریافت اقامت دایم کشور آلمان می شوید و پس از گذشت سه سال از اقامت دایم خود می توانید در خواست پاسپورت آن کشور را دهید. ( عنایت فرمایید شما با داشتن اقامت دایم کشور آلمان اگر بیشتر از شش ماه خارج از این کشور زندگی کنید اقامت دایم شما باطل می گردد و این نکته ای است که باید افرادی که قصد مهاجرت به آلمان از این طریق را دارند مدنظر داشته باشند.)

مهاجرت به آلمان از طریق ویزای کار
معرفی چند سایت کاریابی در آلمان

در زیر به چند سایت برای جستجوی کار در آلمان اشاره خواهیم کرد:

یکی از نکات حایز اهمیت در دریافت ویزای کار المان توجه به این مطلب است که، این کشور نیازمند ارایه سابقه کار طولانی از فرد نمی باشد و شما با تکمیل نمودن رزومه خود، می توانید امیدوار به پیشنهاد شغلی مناسب از سوی کارفرمایان باشید. پروسه دریافت ویزای کار آلمان توسط موسسه حقوقی توسعه گران مهر با گارانتی کامل در کمتر از شش ماه امکان پذیر است.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار در آلمان:

 • تکمیل نمودن فرم تقاضای کار
 • ارایه اصل شناسنامه و پاسپورت و کپی از صفحات آن
 • ارایه دو قطعه عکس
 • پرینت ساپورت مالی جهت ارایه به سفارت
 • ترجمه کلیه مدارک تحصیلی به آلمانی یا انگلیسی
 • گواهی عدم سو پیشینه
 • رزومه کامل شخص متقاضی
 • سوابق کاری شخص متقاضی و ترجمه آن
 • بیمه نامه
 • مدارک رزرو کردن هتل یا مکان اسکان و داشتن بلیط هواپیما

مطمینا یکی از دغدغه های فکری بسیاری از افراد پس از دریافت ویزای کار در آلمان یافتن شغل مناسب است. دوست عزیز در نظر داشته باشید که مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد برای دریافت شغل در کشور آلمان تفاوت خاصی ندارد مد نظر داشته باشید که حداقل مدرک لازم جهت اقدام برای ویزاهای کار، مدرک لیسانس می باشد و آنچه بسیار مهم است این است که فرد تخصص لازم را داشته باشد و کار خود را به خوبی بداند، در ضمن ما در مورد کشوری چون آلمان سخن میگوییم که هیچگاه مستعمره انگلستان نبوده است، پس اینقدر که دانستن زبان آلمانی به شما کمک می کند داشتن آیلتس یا تافل مهم نمی باشد. مگر آنکه در کمپانی ها و شرکت هایی به شما پیشنهاد کار دهند که با زبان انگلیسی مرتبط است و این مزیتی برای شما به حساب می آید.

قابل ذکر است که هزینه زندگی در المان این کشور صنعتی جهان، برای یک نفر در ماه حدودا 700 تا 800 یورو متغیر است که شامل هزینه های خوراک، رفت و آمد، اجاره مسکن و پوشاک می شود. البته این هزینه ها بسته به نوع زندگی روزانه هر فردی در هر کشوری امر مسلم هست که متغیر می باشد.

شایان ذکر است که در ویزای کار در آلمان فرد نمی تواند همسر و فرزندان زیر 18 سال خود را از همان ابتدا همراه ببرد، این امکان بعد از 3 تا 6 ماه پس از دریافت شغل مورد نظر امکان پذیر می باشد. شما می توانید با ارسال دعوت نامه، و سپس همسرتان با داشتن مدرک زبان A- 1 المانی برای اخذ ویزا به سفارت آلمان مراجعه کند.

کار در آلمان
واضح است که اگر شما فارغ التحصیل دانشگاه های اروپایی از جمله دانشگاه های کشور المان باشید شرایط بهتری جهت دریافت کار پیش روی شما قرار دارد. حال با شرایط مطرح شده، پیشنهاد ویژه ما در موسسه حقوقی توسعه گران مهر برای شما دوست محترم که شرایط لازم جهت اخذ ویزای کار در آلمان را از کشور ایران ندارید، ورود به واسطه ی ویزای تحصیلی کشورهایی چون المان یا اتریش است. با توجه به رایگان بودن تحصیل در کشور المان و اتریش ، شما و خانواده تان از شرایط مناسبی بهره مند خواهید شد.

فرد در حین تحصیل در دانشگاه های این کشور اجازه کار پارت تایم حدودا 10 تا 20 ساعت در هفته را دارد . همچنین پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه های آلمان فرصت سه تا شش ماهه ای به شخص داده می شود تا جهت یافتن کار مناسب مرتبط با رشته تحصیلی اقدام کرده و در صورت دریافت کار مناسب اقدام جهت اخذ ویزای کار در آلمان نماید. سطح دانشگاه ها و هزینه ها در کشور اتریش و المان تفاوتی با هم ندارد، تنها موردی که ورود به این دو کشور را از هم متمایز می کند داشتن مدرک زبان است. شما برای اخذ ویزای تحصیلی کشور المان نیازمند داشتن مدرک B-2 المانی می باشید، این در حالیست که جهت دریافت ویزای تحصیلی کشور اتریش می توان بدون ارایه مدرک زبان اقدام جهت پذیرش و ویزا برای شما متقاضی محترم نمود.

سوالات متداول در زمینه ویزای جاب سیکر آلمان

 1. در صورتی که پس از شش ماه، موفق به کاریابی نشدیم، امکان تمدید ویزا هست؟
  خیر، پس از پایان شش ماه، امکان تمدید ویزا و یا تعویض به ویزاهای دیگر وجود ندارد.
 2. امکان بردن همراه مثل همسر، همزمان با نفر اصلی هست؟
  خیر، در ویزای جاب سیکر آلمان، امکان داشتن همراه مثل فرزندان و همسر نیست، البته پس از پیدا کردن کار می توانید نسبت به اخذ اقامت خانواده اقدام فرمایید.
 3. برای مهاجرت کاری به آلمان از طریق ویزای جستجوی کار، مدرک زبان لازم است؟
  بهتر است، مدرک زبان برای اخذ ویزا و کاریابی داشته باشید.
 4. وقت سفارت آلمان برای ویزای جاب سیکر، چقدر است؟
  الان وقت های سفارت زمانبر و در حدود یکسال است. البته امکان اقدام از طریق کشورهای دیگر و با اخذ اقامت آنها وجود دارد.
 5. امکان پیدا کردن کار در آلمان برای رشته هایی مثل حقوق، مدیریت و رشته هایی در این خصوص هست؟
  برای این رشته ها شانس خوبی برای پیدا کردن در آلمان ندارید. رشته های فنی مهندسی الان وضعیت خوبی برای پیدا کردن کار دارند.

چنانچه تمایل دارید اطلاعات جامع و کامل تری جهت اخذ ویزای تحصیلی المان و اتریش، کار در آلمان و اتریش، نحوه انجام پروسه ویزای کار در المان یا اتریش بدانید متخصصین و مشاورین کاردان و مجرب ما با همکاری وکیل مهاجرت به آلمان ، آماده پاسخگویی تلفنی و مشاوره حضوری شما دوست عزیز می باشند. از اینکه صبورانه مطالب این سایت را مطالعه می نمایید بسیار سپاسگزار هستیم و بدانید که همیشه برای ورود به کشورهای اروپایی نیازمند پرداخت هزینه های گزاف نیستید. امر مشاوره به شما هموطن فهیم کمک خواهد کرد که بهترین تصمیم را اخذ کرده ، موسسات حقوقی و معتبر را شناسایی نموده و جهت مهاجرت قانونی و صحیح اقدام نمایید.

1,366 دیدگاه برای “ویزای کار آلمان – کار در آلمان

 1. Avatar محمد ت گفت:

  سلام
  من ۳۰ ساله
  دندانپزشک با ۴ سال سابقه کار در بهداشت و بیمارستان هستم.
  همسرم پزشک عمومی با ۲ سال سابقه کار هست.
  میخوام اطلاعاتی مربوط به ویزای کار ویا ویزای تحصیلی داشته باشم.
  ممنونم

  1. Avatar سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   برای اخذ ویزای کاری گروه درمان آلمان باید مدرک زبان آلمانی ارائه دهید. بعد از گذراندن دوره آمادگی می توانید وارد بازار کار شوید.

 2. Avatar امین گفت:

  سلام – من لیسانس مهندسی نرم افزار دارم 27 سالمه و برنامه نویس هستم و به طور کلی توی ایران هم شغلم همینه …

  با توجه به اینکه در کشورهای اروپایی و امریکایی تکنولوژی بسیار مورد توجه هست، بنده در چه کشوری میتونم مشغول به کار بشم که درامد خوبیم داشته باشه؟ و در کل از نظر فرهنگی و غیره بشه اونجاهم زندگی کرد بدون مشکل؟ ایا المان مورد مناسبیه یا خیر؟

  در ضمن اگر لازم باشه برای کار برم ابتدا باید ویزای کاری داشته باشم یا اقامت باید بگیرم و بعد ویزا؟ مرسی که راهنمایی میکنید

  1. Avatar سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   به شما توصیه می کنیم برای اخذ ویزای جست و جوی کاری آلمان اقدام کنید. پس از یافتن کار در آلمان می توانید ویزای خود را به کاری و پس از گذراندن 5 سال اقامت دائم این کشور را دریافت نمایید.

 3. Avatar رضا رستمی گفت:

  سلام.من سی سال سن دارم.مدرک لیسانس هوشبری از دانشگاه سراسری دارم.متاهل هستم بایک فرزند.دوسال و نیم سابقه بیمه دارم سربازی هم رفتم.لطفا راهنمایی بفرمائید ممنونم

  1. Avatar سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   برای اخذ ویزای کاری گروه درمان آلمان باید مدرک زبان ارائه دهید. پروسه دریافت این ویزا نیز حدود یک سال و نیم طول می کشد.

 4. Avatar علی گفت:

  با سلام و خسته نبشید.
  من 31 سال و همسرم هم 31 ساله هستند.
  تازه ازدواج کردیم.
  من کارشناسی ارشد نرم افزار از دانشگاه ازاد با معدل 17 و همسرم کارشناسی جغرافیای طبیعی هست.
  خواهر و دامادمون 3 سال است در المان پزشک هستند.
  من 4-5 سالیست که برنامه نویسی و طراحی وب کار میکنم.
  زبان انگلیسیم بد نیست.
  7 ماه بخونم میتونم مدرک بگیرم.
  برای اقامت در آلمان چه کاری باید بکنم؟

  چه زبانی بخونم و در چه حدی؟انگلیسی یا المانی؟

  آیا کشور دیگری با شرایط بهتری هم میتونم اقدام کنم؟

  1. Avatar سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   برای کار در آلمان بهتر است به مدرک زبان آلمانی مسلط باشید. کشور آلمان بازار کار خوبی برای رشته های مهندسی دارد.

 5. Avatar رامتین ناظم گفت:

  با سلام من ویزای 2 ساله مالتیپل شنگن دارم با سابقه سفر امکان دریافت از یک شرکت المانی را دارم که در حال حاضر شرکت ما نماینده این شرکت در ایران است بعنوان بازاریاب بازار ایران میتوانم دعوتنامه کاری بگیرم ایا توسط ان میتوانم ویزای کاری و اقامت موقت بگیرم و بعد از تمدید تبدیل به دائم شود مسلط به زبان انگلیسی و فوق لیسانس

  1. Avatar سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   با داشتن آفر کاری معتبر می توانید از ابتدا ویزای کاری را دریافت نمایید؛ که پس از 5 سال می توانید برای دریافت اقامت دائم اقدام نمایید.

 6. Avatar حسین اسلامی گفت:

  سلام . آیا بعد از اشتغال بکار و سکونت در آلمان جهت گرفتن ویزا برای همسر و فرزندان زیر 7 سال تسلط همسر به زبان المانی اجباری است و در صورت عدم اشنایی همسر با زبان المانی چه باید کرد .

  1. Avatar سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   بهتر است جهت مصاحبه با آفیسر، آشنایی به زبان آلمانی داشته باشید.

 7. Avatar آصف گفت:

  سلام اگر کسی برای ویزای کار اقدام کند چقدر زمان میبرد که به المان برود در صورتی ک همه ی شرایط را داشته باشد

  1. Avatar سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   وقت سفارت آلمان حداقل 14 ماه طول می کشد.

 8. Avatar فریبرز شعبانی گفت:

  سلام.بنده لیسانس برق قدرت گرایش مخابرات هستم.و ۴سال سابقه کار و مدارک فنی حرفه ای.متاهل و همسرمم ارشد اقلیم شناسی دارد.
  سطح زبان هردو متوسط.
  ویزای کار به ما تعلق میگیرد؟

  1. Avatar سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   بله، رزومه تحصیلی شما برای اخذ ویزای جست و جوی کاری آلمان مناسب است.

 9. Avatar فاطمه آرمان گفت:

  سلام ۳۱ ساله هستم ۶ سال سابقه حق التدریس در دانشگاه آزاد و ارشد حسابداری دارم ۲ سال کار با بیمه و یک فرزند ۳ ساله بدون همسر قصد مهاجرت به آلمان دارم ویزای کار رو میتونم دریافت کنم یا بهتره ابتدای ویزای تحصیلی بگیرم.

  1. Avatar سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   شرایط شما برای ویزای تحصیلی و کاری هر دو مناسب است.

 10. Avatar امیر فتحی گفت:

  با سلام میخواستم بدونم من با 36 سال سن و 8 سال سابقه در رشته تاسیسات و مدرک فنی و حرفه ای با سرمایه 200 میلیون ایا قادر به مهاجرت به یک کشور اروپایی میباشم اگر بله به چه صورت وکجا با تشکر

  1. Avatar سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   بله، شرایط سنی و سابقه کار شما برای اخذ ویزای جاب سیکر آلمان مناسب است.

 11. Avatar امیر احمد جنگجوی گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  بنده مدرک فوق لیسانس برق قدرت دارم .کارمند راه اهن هستم در ضمن پنجسال جوشکار ارگون و جوشکار کد دار بودم و مدرک بازرس جوش لول دو و جوشکار زیر اب هم هستم.میخواستم از شما با توجه به این مدارک و پیشینه کار کدوم کشور و چطور میتونم در یکی از کشورهای اروپایی اقامت بگیرم ممنون میشم راهنمایی کنید .با تشکر امیر جنگجوی

  1. Avatar سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   در صورت داشتن مدرک زبان و شرایط سنی مناسب، می توانید برای اخذ ویزای جست و جوی کاری آلمان اقدام نمایید.

 12. Avatar پویا گفت:

  با سلام
  بنده از یک شرکت آلمانی پیشنهاد کار دارم. آیا همسر بنده هم از همان ابتدا میتواند همراه من بیاید؟

  1. Avatar سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   خیر، بهتر است همزمان اقدام نکنید.

 13. Avatar سید مقداد میرزاده گفت:

  با سلام
  بنده 31 ساله هستم و کارشناسی ارشد مخابرات دارم و 4 سال سابقه کار تو حوزه مخابرات دارم و همچنین خانمم فوق لیسانس نرم افزار دارد و هر دو تقریبا مسلط به زبان انگلیسی هستیم،به نظر شما شرایط گرفتن ویزای کار راداریم؟و چقدر گرفتن ویزا زمان و هزینه دارد؟

  1. Avatar سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   بله، لطفا در نظر داشته باشید که برای اخذ ویزای کاری آلمان باید به زبان آلمانی مسلط باشید. وقت سفارت آلمان برای ویزای جاب سیکر حداقل 14 ماه طول می کشد.

 14. Avatar ع.ح گفت:

  سلام
  می خواستم در مورد وضعیت کاری پزشکان عمومی در آلمان بدونم

  1. Avatar سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   بازار کار و حقوق دریافتی پزشکان در آلمان خوب است. این کشور از سراسر جهان پزشکان مجرب و خبره را استخدام میکنند.

 15. Avatar رضا گفت:

  سلام، من ۴۱ ساله، فوق تخصص قلب، با ده سال سابقه کار، فارغ التحصیل دانشگاه تهران، در حال یادگیری زبان المانی، متقاضی ویزای کاری یا تحصیلی المان هستم، لطفا راهنمایی فرمایید

  1. Avatar سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و احترام
   با توجه به شرایط سنی خود و زمان بر بودن وقت سفارت آلمان، به شما پیشنهاد می کنیم برای اخذ ویزای کار یگروه درمان کشوری مانند سوئد و دانمارک اقدام نمایید.

 16. Avatar abolfath najafi گفت:

  سلام
  من 37سالمه ، دوتا فرزند و همسر، دوست دارم به یک کشور انگلیسی زبان مهاجرت کنم .13سال سابقه کار با بیمه دارم و 9سال سابقه تدریس.با مدرک کارشناسی برق، در زمینه سیم پیچی موتورهای الکتریکی، طراحی و ساخت تابلوهای برق ، جوشکاری در ارتفاع، آرماتور بندی و ساختمان سازی و خیلی مشاغل دیگه تخصص دارم. منو راهنمایی کنید ممنون میشم.

  1. Avatar سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   برای کار در کشور انگلستان باید یک قرارداد کاری ارائه دهید. همچنین برای کار در کشور هایی مانند کانادا و استرالیا باید در سیستم امتیاز بندی قرار بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *