امروزه یکی از اهداف نهایی و اصلی افراد متقاضی مهاجرت اخذ ویزای کار آمریکا ، استرالیا ، کانادا یا کشورهای اروپایی می باشد. افراد بسیاری دریافت ویزای کار را روش مناسبی برای امر مهاجرت در نظر دارند. با توجه به آنکه دریافت ویزای کار کشورهایی چون استرالیا و کانادا بیشتر از 2 تا 4 سال زمان می برد، لذا به دلیل آنکه کشور المان قطب اقتصاد اروپا است، روزانه پرسش های بسیاری در مورد کار در آلمان، اخذ ویزای کار آلمان و چگونگی مهاجرت به آلمان از ما سوال می شود. موسسه حقوقی توسعه گران مهر در شیراز با مدیریت جناب آقای مهدی اصطهباناتی تمام تلاش خود را بکار گرفته است تا شما دوست و هموطن عزیز، متقاضی مهاجرت کار به کشور المان را راهنمایی و مشاوره نماید و نوین ترین راه های مهاجرت کاری به المان، شرایط دریافت ویزای کاری المان و جستجوی کار در کشور آلمان را در اختیار شما قرار دهد.

نکته حایز اهمیت آن است که شما با اخذ ویزای کار آلمان و کار در این کشور، پرداخت مالیات و دریافت کارت آبی آلمان می توانید به اقامت دایم این کشور دست یابید. موسسه حقوقی توسعه گران مهر که در صدر موسسات حقوقی کشور قرار دارد هدفی جز ارائه خدماتی با تضمین، در جهت اخذ ویزای کار در کشورهایی چون المان، اتریش ، دانمارک و غیره ندارد. این موسسه دارای مجوز از وزارت علوم و بهره مندی از مشاورین آگاه به امور حقوق بین الملل شما هموطن عزیز را در جهت ویزای کار کشورهای سطح بالا، از جمله المان و مشاوره جهت کاریابی در المان تا ویزا شدن در سفارت آلمان و سفر به این کشور همراهی می کند.

مهاجرت به آلمان از روش بلوکارت یا کارت آبی یکی از روش های مهاجرت به این کشور مثل روش تحصیل در آلمان یا سرمایه گذاری یا ثبت شرکت در آلمان است. شخص باید ضمن اخذ ویزا، نسبت به اخذ اقامت آلمان و گرفتن تابعیت این کشور اقدام کند. ما در مطلب به بررسی جامع ویزای کار آلمان می پردازیم.

درباره آلمان

جمهوری فدرال المان در مرکز اروپا، با جمعیتی بالغ بر هشتاد و چهار میلیون نفر از کشورهای اتحادیه اروپا و عضو پیمان شینگن است. این کشور از شرق با جمهوری چک و لهستان، از جنوب با اتریش و سوییس، از شمال با دانمارک، از غرب با فرانسه، بلژیک، هلند و لوگزامبورگ همسایگی دارد. به قطع این کشور با 9 کشور اروپایی هم مرز می باشد.

زبان اصلی مردم این کشور المانی، واحد پول این کشور یورو و از شهرهای بزرگ آن می توان به هامبورگ، مونیخ، برلین و فرانکفورت اشاره کرد. المان به عنوان قطب اقتصاد اروپا، ثروتمندترین و هفتمین کشور بزرگ اتحادیه اروپا، همیشه درهای خود را به روی متخصصین گشوده است. المان بعد از کشور ژاپن و امریکا سومین صنعت بزرگ دنیا و تولید کننده خودرو در جهان محسوب میشود، بنابراین از صنایع بسیار پر رونق در این کشور صنعت خودرو سازی و ماشین آلات سنگین است. قابل ذکر است که نرخ بیکاری در این کشور پنج در صد می باشد. قوانین اقامتی در آلمان دو قانون اقامت موقت و اقامت دایم را برای شما مصوب میکند که در زیر به تفصیل در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

شرایط کار در آلمان و ویزای کار در آلمان

حال سوال مطرح شده آن است که چه افرادی می توانند جهت ویزای کاری المان اقدام کنند؟ فرد با داشتن ویزای کار در آلمان، بایستی حایز چه شرایطی باشد تا موقعیت شغلی مناسبی را در این کشور برای خود بیابد؟

ویزای کار آلمان و کار در آلمان
کشورهایی که عضو اتحادیه اروپا می باشند تقریبا قوانین کار مشترکی دارند، به این صورت که شما برای کار در اروپا نیازمند داشتن یک پیشنهاد شغلی می باشید، در همین راستا بایستی آگهی به مدت سه ماه در کشور آلمان درج گردد و اگر شخصی متقاضی شغل مطرح شده در آگهی نبود مجددا این آگهی به مدت سه ماه دیگر در اتحادیه اروپا تکرار شود، حال اگر شخصی در کشور آلمان و اتحادیه اروپا متقاضی شغل مورد نظر نباشد این دعوت نامه به افراد خارجی می رسد که در واقع امر محال و سختی به نظر می آید. راه دیگری که شما را سریعتر به اخذ ویزای کار در المان نزدیک می کند، روشی است که فرصت شش ماهه ای را به شما اعطا می کند که جهت جستجوی کار در آلمان وارد این کشور شوید.

در سال های اخیر بسیاری از کشورهای اروپایی گریبانگیر رکود اقتصادی می باشند. در این حین کشور آلمان استثنایی است که با کمبود نیروی متخصص جوان مواجه است. این کشور نیازمند نیروهای متخصص در رشته هایی چون برق، کامپیوتر، الکترونیک، صنایع، مکانیک، الکتروتکنیک، شیمی، فیزیک، آی تی، گروه پزشکان، دارو سازان و پرستاران و غیره می باشد.

این افراد از شانس بیشتری در اخذ ویزای کار در آلمان برخوردار هستند. سن زیر 40 سال ، داشتن سابقه کار نسبتا خوب و طولانی، مدارک فنی و حرفه ای، داشتن مدرک زبان آلمانی ، آیلتس یا تافل در ویزا شدن فرد برای دریافت ویزای کار در آلمان بسیار موثر است. بسیاری از کمپانی ها، کارخانجات و شرکت های معتبر در کشور المان نیازمند به نیروهای متخصص خارجی جهت تامین نیروهای مهندس و متخصص خود می باشند، حتی این امکان وجود دارد که بتوان برای فردی که ویزای کار کشور المان را دریافت کرده است در بعضی از رشته های خاص، شغل مناسب و مرتبط با رشته تحصیلی وی را یافت، که البته این خود نیازمند آن است که فرد در ابتدای امر اقدامات لازم جهت اخذ ویزای کار در المان را انجام دهد و سپس در مراحل بعدی پیگیر بقیه پروسه خویش باشد.

شما پس از اخذ ویزای کار در آلمان وارد این کشور شده و فرصت شش ماهه ای جهت یافتن کار مورد نظر را دارید. اگر پیشنهاد شغلی مناسب را اخذ نمایید، ویزای شما به مدت شش ماه دیگر تمدید خواهد شد و شما موفق به دریافت Blue card کشور المان می شوید.

فیلم کوتاهی درباره شرایط ویزای جستجوی کار آلمان

در این ویدئو به ارائه توضیحاتی درباره شرایط اخذ ویزای جستجوی کار آلمان می پردازیم، می توانید این فیلم کوتاه را مشاهده و سپس به مطالعه ادامه مقاله بپردازید.

شرایط لازم جهت دریافت کارت آبی آلمان یا بلو کارت یا blue card آلمان

شرایط برای افرادی که خارج از اتحادیه اروپا زندگی می کنند به قرار زیر می باشد:

 • شما بایستی فارغ التحصیل دانشگاه معتبری باشید که مورد تایید کشور آلمان باشد.
 • شما بایستی قرارداد کاری مرتبط با رشته تحصیلی، با شرکت یا کمپانی آلمانی در دست داشته باشید. قابل ذکر است که شما بدون پیشنهاد کاری نمی توانید اقدام جهت دریافت کارت آبی آلمان نمایید.
 • بایستی حقوق دریافتی شما در قرارداد منعقد شده با شرکت ذکر شده در المان حداقل سالی 45000 یورو باشد حال اگر شما فارغ التحصیل رشته های علوم پایه و ریاضیات، رشته آی تی و گروه مهندسین، اقشار پزشک _ بجز دندان پزشکان_ باشید کفایت می کند که حقوق شما سالی 35000 یورو باشد. متذکر می شوم رشته های ذکر شده جز مشاغل خاص و مورد نیاز در کشور المان می باشد.

کارت آبی آلمان
مدت اعتبار کارت آبی یا Blue card آلمان:

مدت اعتبار کارت آبی المان از زمان صدور، بسته به قرارداد کاری شما دارد، اگر این قرارداد 4 ساله باشد که کارت شما اعتباری 4 ساله دارد و نهایتا موفق به دریافت PR یا همان اقامت دائم المان خواهید شد. اگر مدت زمان قرارداد شما کوتاه تر باشد اعتبار کارت شما به همان میزان بعلاوه سه ماه بیشتر خواهد بود. در ضمن نگران نباشید چون تمدید مجدد این کارت بسیار ساده می باشد.

میانگین تعداد ساعات کار در آلمان 41 ساعت در هفته است، که نسبت به ساعات کار بسیاری از کشورهای اروپایی بیشتر می باشد. در آمد یک فرد مهندس در کشور المان حداقل از سالی 35000 یورو شروع شده و بسته به سابقه کاری و تخصص وی تا سالی 80000 یورو قابل زیاد شدن می باشد. این میزان در آمد برای گروه پزشکان و داروسازان به مراتب بسیار بالاتر است.

نگاهی به مزایای اخذ کارت آبی یا Blue card آلمان :

 • Blue card المان که از سال 2012 به اجرا در آمده است در واقع یک اجازه ورود برای افراد متخصص است که به راحتی در اتحادیه اروپا بجز انگلستان، ایرلند و دانمارک زندگی و کار کنند.
 • Blue card المان یک ویزای کاریست که قابلیت تمدید شدن دارد و همچنین امکان تغییر از اقامت موقت به اقامت دایم کشور المان را نیز میسر می کند. این کارت به دارندگان خود اجازه زندگی و کار در کشور آلمان را می دهد. با داشتن کارت آبی المان فرزند و همسر شما اجازه مهاجرت به آلمان را دارند ، آنها حق اقامت و کار در آلمان را نیز در مدتی که Blue card شخص اصلی دارای اعتبار است را دارا می باشند.
 • بواسطه داشتن Blue card آلمان تسهیلاتی برای کارفرمایان قرار داده می شود که دیگر قوانین، شرایط و اولویت بندی هایی که در مراتب استخدامی در نظرفته می شود حذف گردد و نیازی به این نیست که ابتدا شهروندان المانی برای استفاده در پست های خالی ادارات به کار گماشته شوند و می توان بدون در نظر گرفتن اولویت، از متخصصان خارجی استفاده نمود.
 • شما با داشتنBlue card آلمان و مدرک زبانB-1 آلمانی بسیار زودتر از موعد مقرر حتی در کمتر از 3 سال موفق به دریافت اقامت دایم کشور آلمان می شوید و پس از گذشت سه سال از اقامت دایم خود می توانید در خواست پاسپورت آن کشور را دهید. ( عنایت فرمایید شما با داشتن اقامت دایم کشور آلمان اگر بیشتر از شش ماه خارج از این کشور زندگی کنید اقامت دایم شما باطل می گردد و این نکته ای است که باید افرادی که قصد مهاجرت به آلمان از این طریق را دارند مدنظر داشته باشند.)

مهاجرت به آلمان از طریق ویزای کار
معرفی چند سایت کاریابی در آلمان

در زیر به چند سایت برای جستجوی کار در آلمان اشاره خواهیم کرد:

یکی از نکات حایز اهمیت در دریافت ویزای کار المان توجه به این مطلب است که، این کشور نیازمند ارایه سابقه کار طولانی از فرد نمی باشد و شما با تکمیل نمودن رزومه خود، می توانید امیدوار به پیشنهاد شغلی مناسب از سوی کارفرمایان باشید. پروسه دریافت ویزای کار آلمان توسط موسسه حقوقی توسعه گران مهر با گارانتی کامل در کمتر از شش ماه امکان پذیر است.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار در آلمان:

 • تکمیل نمودن فرم تقاضای کار
 • ارایه اصل شناسنامه و پاسپورت و کپی از صفحات آن
 • ارایه دو قطعه عکس
 • پرینت ساپورت مالی جهت ارایه به سفارت
 • ترجمه کلیه مدارک تحصیلی به آلمانی یا انگلیسی
 • گواهی عدم سو پیشینه
 • رزومه کامل شخص متقاضی
 • سوابق کاری شخص متقاضی و ترجمه آن
 • بیمه نامه
 • مدارک رزرو کردن هتل یا مکان اسکان و داشتن بلیط هواپیما

مطمینا یکی از دغدغه های فکری بسیاری از افراد پس از دریافت ویزای کار در آلمان یافتن شغل مناسب است. دوست عزیز در نظر داشته باشید که مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد برای دریافت شغل در کشور آلمان تفاوت خاصی ندارد مد نظر داشته باشید که حداقل مدرک لازم جهت اقدام برای ویزاهای کار، مدرک لیسانس می باشد و آنچه بسیار مهم است این است که فرد تخصص لازم را داشته باشد و کار خود را به خوبی بداند، در ضمن ما در مورد کشوری چون آلمان سخن میگوییم که هیچگاه مستعمره انگلستان نبوده است، پس اینقدر که دانستن زبان آلمانی به شما کمک می کند داشتن آیلتس یا تافل مهم نمی باشد. مگر آنکه در کمپانی ها و شرکت هایی به شما پیشنهاد کار دهند که با زبان انگلیسی مرتبط است و این مزیتی برای شما به حساب می آید.

قابل ذکر است که هزینه زندگی در المان این کشور صنعتی جهان، برای یک نفر در ماه حدودا 700 تا 800 یورو متغیر است که شامل هزینه های خوراک، رفت و آمد، اجاره مسکن و پوشاک می شود. البته این هزینه ها بسته به نوع زندگی روزانه هر فردی در هر کشوری امر مسلم هست که متغیر می باشد.

شایان ذکر است که در ویزای کار در آلمان فرد نمی تواند همسر و فرزندان زیر 18 سال خود را از همان ابتدا همراه ببرد، این امکان بعد از 3 تا 6 ماه پس از دریافت شغل مورد نظر امکان پذیر می باشد. شما می توانید با ارسال دعوت نامه، و سپس همسرتان با داشتن مدرک زبان A- 1 المانی برای اخذ ویزا به سفارت آلمان مراجعه کند.

کار در آلمان
واضح است که اگر شما فارغ التحصیل دانشگاه های اروپایی از جمله دانشگاه های کشور المان باشید شرایط بهتری جهت دریافت کار پیش روی شما قرار دارد. حال با شرایط مطرح شده، پیشنهاد ویژه ما در موسسه حقوقی توسعه گران مهر برای شما دوست محترم که شرایط لازم جهت اخذ ویزای کار در آلمان را از کشور ایران ندارید، ورود به واسطه ی ویزای تحصیلی کشورهایی چون المان یا اتریش است. با توجه به رایگان بودن تحصیل در کشور المان و اتریش ، شما و خانواده تان از شرایط مناسبی بهره مند خواهید شد.

فرد در حین تحصیل در دانشگاه های این کشور اجازه کار پارت تایم حدودا 10 تا 20 ساعت در هفته را دارد . همچنین پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه های آلمان فرصت سه تا شش ماهه ای به شخص داده می شود تا جهت یافتن کار مناسب مرتبط با رشته تحصیلی اقدام کرده و در صورت دریافت کار مناسب اقدام جهت اخذ ویزای کار در آلمان نماید. سطح دانشگاه ها و هزینه ها در کشور اتریش و المان تفاوتی با هم ندارد، تنها موردی که ورود به این دو کشور را از هم متمایز می کند داشتن مدرک زبان است. شما برای اخذ ویزای تحصیلی کشور المان نیازمند داشتن مدرک B-2 المانی می باشید، این در حالیست که جهت دریافت ویزای تحصیلی کشور اتریش می توان بدون ارایه مدرک زبان اقدام جهت پذیرش و ویزا برای شما متقاضی محترم نمود.

سوالات متداول در زمینه ویزای جاب سیکر آلمان

 1. در صورتی که پس از شش ماه، موفق به کاریابی نشدیم، امکان تمدید ویزا هست؟
  خیر، پس از پایان شش ماه، امکان تمدید ویزا و یا تعویض به ویزاهای دیگر وجود ندارد.
 2. امکان بردن همراه مثل همسر، همزمان با نفر اصلی هست؟
  خیر، در ویزای جاب سیکر آلمان، امکان داشتن همراه مثل فرزندان و همسر نیست، البته پس از پیدا کردن کار می توانید نسبت به اخذ اقامت خانواده اقدام فرمایید.
 3. برای مهاجرت کاری به آلمان از طریق ویزای جستجوی کار، مدرک زبان لازم است؟
  بهتر است، مدرک زبان برای اخذ ویزا و کاریابی داشته باشید.
 4. وقت سفارت آلمان برای ویزای جاب سیکر، چقدر است؟
  الان وقت های سفارت زمانبر و در حدود یکسال است. البته امکان اقدام از طریق کشورهای دیگر و با اخذ اقامت آنها وجود دارد.
 5. امکان پیدا کردن کار در آلمان برای رشته هایی مثل حقوق، مدیریت و رشته هایی در این خصوص هست؟
  برای این رشته ها شانس خوبی برای پیدا کردن در آلمان ندارید. رشته های فنی مهندسی الان وضعیت خوبی برای پیدا کردن کار دارند.

چنانچه تمایل دارید اطلاعات جامع و کامل تری جهت اخذ ویزای تحصیلی المان و اتریش، کار در آلمان و اتریش، نحوه انجام پروسه ویزای کار در المان یا اتریش بدانید متخصصین و مشاورین کاردان و مجرب ما با همکاری وکیل مهاجرت به آلمان ، آماده پاسخگویی تلفنی و مشاوره حضوری شما دوست عزیز می باشند. از اینکه صبورانه مطالب این سایت را مطالعه می نمایید بسیار سپاسگزار هستیم و بدانید که همیشه برای ورود به کشورهای اروپایی نیازمند پرداخت هزینه های گزاف نیستید. امر مشاوره به شما هموطن فهیم کمک خواهد کرد که بهترین تصمیم را اخذ کرده ، موسسات حقوقی و معتبر را شناسایی نموده و جهت مهاجرت قانونی و صحیح اقدام نمایید.

1,272 دیدگاه برای “ویزای کار آلمان – کار در آلمان

 1. Avatar ملینا ربیعی گفت:

  سلام
  من لیسانس هوشبری دارم و 25 سالمه میتونم برای این رشته ویزا آلمان بگیرم؟؟
  به جز ویزا کاری دیگه چطوری میشه اقدام کرد؟ ینی چطوری میتونم به بیمارستانها درخواست کار بدم که اگر اونها قبول کنن شرایط بهتر میشه؟

  1. Avatar سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   برای شما بهتر است از طریق ویزای کاری اقدام نمایید.

 2. Avatar Mona گفت:

  سلام وقت بخیر .همسر من دیپلم دارن اما از فنی حرفه ای هم مدرک نصاب سیستمهای حفاظتی دارن ..۱۰ سال هم سابقه کار مرتبط دارن با بیمه….با گرفتن مدرک زبان عایا شانسی برا کار در المان دارن و همچنین ویزای جستجوی کار؟؟من هم مدرک فنی حرفه ای عکاسی دارم ..امکانش هست باهم برای جستجوی کار بریم؟؟؟من هم مدرک زبان b1 داشته باشم ..دوتا کودک زیر ۸ سال هم داریم .

  1. Avatar سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   امکان دریافت ویزای جست و جوی کاری برای شما وجود دارد.

   1. Avatar رضا گفت:

    سلام خدمت شما . من کارشناسی مهندسی مکانیک دارم ولی حوزه تخصصی و شغل من عکاسی و فیلم برداری و تدوین به صورت حرفه ای هستش و ۶ سال سابقه کار دارم . میخواستم بپرسم از طریق ویزای جست و جوی کار میتونم برای آلمان برای شغلی مثل کار در اتلیه ها و یا شغلای آزاد اقدام کنم مخصوصا اینکه اگر یه آتلیه در آلمان من رو بخواد چطور؟

    1. Avatar سحر طاهریان فرد گفت:

     سلام روزتون بخیر
     برای دریافت ویزای جاب سیکر آلمان معیارهایی مانند سن، مدرک تحصیلی و مدرک زبان شما مورد ارزیابی قرار می گیرد. متاسفانه اطلاعات شما برای ارائه مشاوره کافی نمی باشد.

 3. Avatar محسن گفت:

  سلام بنده مدرک لیسانس حسابداری دارم
  ولی مدرک 18 ماهه مکانیک ماهر طرح مشترک ایران و آلمان رو دارم
  حدود 5 سال هم مکانیک خودرو هستم
  نظرتون چیه با توجه ب مدرک تحصیلیم؟

  1. Avatar سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   شما می توانید برای ویزای جاب سیکر اقدام نمایید و بعد از پیدا کردن کار ویزای خود را تغییر دهید.

 4. Avatar ساسان گفت:

  سلام. من 31 سالمه مدرک فنی حرفه ای تعمیرات دستگاهی سرمایشی و جوشکاری آرگون . (همچنین کار در ارتفاع و غواصی) و 5 سال سابقه تعمیر و نگهداری وسایل برقی و سرمایشی صنعتی دارم.
  با مدرک تحصیلی دیپلم. در حال آموزش زبان آلمانی هستم. برای ویزای کار یا جاب سیکر شانسی دارم؟

  1. Avatar سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   برای اخذ ویزای جست و جوی کار بهتر است حداقل مدرک کارشناسی داشته باشید.

 5. Avatar مسعود گفت:

  سلام.من دانشجوی پرستاری ام.20سالمه از همین الان میخام برای مهاجرت شغلی به المان اماده بشم.ایا با معدل کل 13.90میشه واسه مهاجرت شغلی پرستاری به المان اقدام کرد!

  1. Avatar سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   شما می توانید از طریق ویزای کاری گروه درمان اقدام نمایید که نیاز است به زبان آلمانی تسلط داشته باشید و مدرک زبان ارائه دهید. همچنین مدرک تحصیلی شما نیز مورد تایید کشور آلمان باشد.

 6. Avatar حسین گفت:

  سلام ممنون بابت اطلاعات مفیدتون
  شرکت شما کاریابی در المان هم انجام میده؟

  1. Avatar سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام و عرض ادب
   خیر، موسسه ما در زمینه کاریابی فعالیتی انجام نمی دهد.

 7. Avatar وحید رییسی گفت:

  سلام.بنده38سال سن دارم و مدرک مهندسی صنایع دارم و حدود17سال سابقه کار در شرکت فولاد مبارکه اصفهان دارم و مدارک فنی و حرفه ای برق ساختمان و صنعتی دارد.و مدرک فنی و حرفه ای جرثقیل سقفی و حدودهشت سال در این زمینه (جرثقیل)سابقه کار دارم ومدرک زبان b1المانی ندا رم.دارای دو فرزند هستم و خانومم مدرک فنی و حرفه ای خیاطی و ارایش وپیراش دارای شش سال سابق کاری هستند و مدرک فوق دیپلم ایمنی در اصناف را دارند ایا میتونم اقدام کنم

  1. Avatar سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   بله، با توجه به شرایط شما امکان اخذ ویزای جاب سیکر آلمان وجود دارد.

 8. Avatar امیر گفت:

  با سلام
  وقت بخیر
  من ۳۷ سال سن دارم و کارشناسی عمران _ عمران دارم از دانشگاه آزاد و نه سال سابقه کار عمرانی مرتبط در شرکت مشاور وابسته به شهرداری تهران منطقه ۱ و ۹ و انجام پروژه های مختلف در شهرداری منطقه یک و نه تهران و بیمه مهندسی مرتبط و همچنین پروانه نظام مهندسی پایه دو
  همچنین حدود ۴ سال پیش مدرک آیلتس ۵.۵ گرفته ام و درحال حاضر تازه شروع به خواندن زبان آلمانی کرده ام.
  باتوجه به دانشگاهی که تحصیل کردم
  +H بود و رشته تحصیلی ام که در سایت ارزیابی مدرک anabin بود
  آیا شرایط اخذ ویزا کاری آلمان دارم؟
  از چه زمان برای وقت سفارش باید اقدام کنم ؟
  باید حتما مدرک B2 آلمانی را بگیرم بعد اقدام کنم؟
  آیا همسر و فرزندانم (زیر ۵ سال هستند) همزمان با من می توانند به آلمان بیایند؟

  ممنون از پاسخگویی شما

  1. Avatar سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   بله، با توجه به شرایط شما امکان اخذ ویزای جاب سیکر آلمان وجود دارد. با ویزای جاب سیکر شانس بردن همراه ندارید؛ بعد از پیدا کردن کار و تغییر ویزای خود میتوانید با خود ویزا ببرید.

 9. Avatar اناهیتا گفت:

  سلام.
  من از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مدرک کارشناسی پرستاری دارم. 39 ساله و 1 دختر کوچولوی 8 ساله دارم. حدود 17 سال سابقه کار بخش دولتی با سابقه بیمه دارم. چندسال پست مدیریتی دارم. کارمند رسمی. و الان سوپروایزر بالینی هستم.
  اگر ممکن هست در مورد امکان مهاجرت کاری به آلمان راهنمایی بفرمایید. من متوجه شدم که اجازه ی همراه بردن فرزندم رو در صورت مهاجرت ندارم. لطفا در این مورد اختصاصا راهنمایی بفرمایید ممنونم

  1. Avatar سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   اگر مایل به بردن همراه به صورت همزمان با خود باشید، به شما توصیه می کنیم ویزای کاری گروه درمان کشور دانمارک و یا سوئد را انتخاب نمایید.

 10. Avatar محمد. ا گفت:

  درود مجدد، اگر امکان داره پاسخ سوال من رو هم بدید ممنون میشم، سوالم این بودکه شرط سنی شرط مهمی است وسوال من اینه که آیا تخصص بالا میتونه بعنوان یک امتیاز اون رو پوشش بده وآیا من شانسی برای دریافت کارخواهم داشت، من 50سال دارم ودارای مدرک مهندسی موادگرایش ریخته گری از دانشگاه آزاد کرج هستم، بیش از 12 سال سابقه بیمه درشرکتهای مرتبط با رشته خودم دارم وتسلط کامل در حوضه عملیات حرارتی وریخته گری ونیز متالورژی پودردارم وهمچنین مسلط به زبان انگلیسی هستم

  1. Avatar سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   برای کار و یا تحصیل در آلمان شرایط سنی بسیار حائز اهمیت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *