تمامی افرادی که از طریق گردشگری به این کشور سفر می نمایند شهروندان ایالات متحده؛ اتحادیه اروپا؛ استرالیا؛ نیوزیلند و کانادا خواهند بود, افرادی که جهت ورود به این کشور به اخذ ویزا نیازی نخواهند داشت. این درحالی است که افراد متعلق به آفریقا و کشورهای آسیایی به اخذ ویزا نیاز خواهند داشت. البته فعلاً برای ایرانی امکان سفر بدون ویزا وجود دارد. در این مقاله به بررسی مختصری از مهاجرت به اکوادور از طریق کار و تخصص می پردازیم.

مهاجرت به اکوادور از طریق کار و تخصص

افرادی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند بایستی گذرنامه ای را ارائه دهند که حداقل به مدت 6 ماه اعتبار داشته باشد و این امر برای ورود به این کشور ضروری می باشد.

افرادی که از طریق گردشگری به این کشور وارد می شوند بایسیت مهر گردشگری T-3 و کارت سفر به کشتی را دریافت نمایند مواردی که به عنوان ویزای گردشگری 12-X نیز خوانده می شود. بیاد داشته باشید که این ویزا به مدت 90 روز نیز اعتبار دارد. پیشنهاد می شود که از در اختیار داشتن کار سفر به کشتی جهت خروج از کشور مطمئن شوید چرا که برای خارج شدن از کشور شما بایستی آن را به مسئولین نشان دهید. اگر شما برای ماندن به مدت 90 روز برنامه ریزی کرده اید اداره مهاجرت ممکن است در برخی از مواقع این را از شما بخواهد.

مهاجرت به اکوادور از طریق کار و تخصص

ویزای کار و مشاغل حرفه ای اکوادور

این ویزا برای افراد حرفه ای که مدرک خود را از دانشگاه شناخته شده ای اخذ کرده اند؛ دانشگاهی که توسط دولت اکوادور به رسمیت شناخته شود در نظر گرفته شده است. در واقع این ویزا برای افرادی در نظر گرفته شده است که قصد انجام کارهای حرفه ای در این کشور را دارند. این درحالیست که حرفه و تخصص وی نبایستی در کشور اکوادور اشباع شده باشد. این مدرک ارائه شده بایستی کاملا معتبر باشد. علاوه بر این تمامی متقاضیان بایستی نسبت به تکمیل فرم ها و یا شرکت در آزمون مبادرت ورزند که به شرح ذکر شده در ذیل می باشد:

اگر مدرک دریافتی شما مربوط به خارج از اکوادور باشد؛ شما بایستی اصل آن را ارائه دهید و یا اینکه کپی معتبری به کنسولگری کشور اکوادور(کنسولگری واقع در کشور مادریتان) داده شود. بخاطر داشته باشید که این مدرک بایستی توسط موسسات آموزش عالی اکوادور به رسمیت شناخته شود چرا که این مدارک بایستی در سازمان CONESUP مورد ارزیابی واقع شود.علاوه بر این مدرک ارائه شده نیز بایستی ترجمه گردد.

زمانی که مدرک مورد نظر تایید شد فرد بایستی توافق نامه ای را به امضا برساند؛ بخاطر داشته باشید که در اختیار داشتن و ارائه کپی این مدرک نیز ضروری می باشد. این توافق نامه بایستی توسط مقامات مربوطه قانونی شناخته شود. بخاطر داشته باشید که این توافق نامه توسط وزارت آموزش پشت نویسی و امضا خواهد شد.

پیشنهاد می شود که فهرست دانشگاه های معتبر (ایالات متحده و یا کل جهان) را طبق فهرست ارائه شده در مارس سال 2016 مطالعه نمایید.

مشاورین موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی راهنما و مشاور شما جهت مهاجرت، اقامت و تحصیل در اکوادور می باشند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *