مهاجرت به انگلیس

در این مطلب میخوانید

انگلستان به عنوان یک کشور اروپایی مقصد اصلی مهاجران کشورهایی مانند ایران است. مهاجرت به انگلستان به روش‌های مختلفی انجام می‌شود که بستگی به شرایط فرد دارد. به عنوان مثال با دریافت ویزای تحصیلی یا ویزای کاری، امکان دریافت اقامت این کشور وجود دارد؛ اما همین روش‌ها نیز دارای شرایط خاص است که باید به آن توجه شود. موسسه اصطهباناتی در این حوزه خدمات بسیار متنوعی را در اختیار افرادی که قصد مهاجرت دارند قرار می‌دهد. کسانی که تمایل دارند به کشور انگلیس مهاجرت کنند باید با شرایط متنوع اخذ ویزا به صورت کامل آشنا باشند. به همین دلیل توصیه می‌شود از خدمات مشاوره موسسه ما برای مهاجرت از روش قانونی، استفاده کنید. وکیل نکات لازم برای پیشرفت در روند مهاجرت به این کشور را در اختیار شما قرار خواهدداد.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

اطلاعات کلی کشور انگلستان9 مزیت مهاجرت به انگلیس

اگر چه کشور انگلیس مزایای زیادی برای مهاجرت دارد اما از مهم ترین مزایای آن میتوان به شکل زیر نام برد.:

1. فرهنگ متنوع: یکی از موارد پر رنگ بریتانیا جای دادن فرهنگ های متنوع درون خود است. در این کشور شما طیف متنوعی از مردم، فرهنگ ها، زبان ها و … را یک جا خواهید دید.

2. سطح بالای آموزش: انگلستان دانشگاه های مطرح بسیاری دارد. بیش از 3 دانشگاه این کشور از جمله آکسفورد جزو 10 دانشگاه برتر جهان هستند.

3. سیستم بهداشت رایگان:دسترسی به خدمات بهداشت ملی (NHS)، ارائه مراقبت های بهداشتی رایگان یا کم هزینه برای ساکنان

4. فرصت های شغلی:اقتصاد قوی بریتانیا فرصت های شغلی را در بخش های مختلف از جمله مالی، فناوری و مراقبت های بهداشتی ایجاده کرده است.

5. میراث فرهنگی: از بناهای تاریخی، موزه ها، تئاترها و رویدادهای فرهنگی در شهرهایی مانند لندن، ادینبورگ و منچستر لذت ببرید.

6. تسلط به زبان: یکی از مهم ترین ویژگی های انگلیس، انگلیسی زبان بودن جامعه است.

7. دسترسی به سفر: موقعیت استراتژیک بریتانیا امکان دسترسی آسان به اروپا و سایر نقاط جهان را با فرودگاه ها و شبکه های حمل و نقل به خوبی فراهم می کند.

8. سیستم حقوقی قوی: بریتانیا از سیستم  قانونی منسجم به همراه نظام قضایی قوی برخوردار است.

9. کیفیت زندگی: بریتانیا به دلیل استاندارد بالای زندگی، فرصت هایی برای تفریح، اوقات فراغت و تعادل بین کار و زندگی شناخته شده است.

لطفاً توجه داشته باشید که تجربیات مهاجرت ممکن است بر اساس شرایط و اهداف فردی متفاوت باشد، بنابراین مهم است که برای حرکت خود تحقیق و برنامه ریزی کنید.

شرایط مهاجرت به انگلیس از صفر تا صد

در این مقاله به بررسی شرایط مهاجرت به انگلیس از صفر تا صد خواهیم پرداخت. برای مهاجرت به یک کشور باید تمامی راه‌های ممکن را بررسی و در نهایت روش‌های ساده و کم‌هزینه انتخاب کرد. در برخی از کشورها نرخ بیکاری بالا است و تفاوت چندانی با ایران ندارد و همین امر موجب می‌شود که فرد نتواند شغل مناسب را پیدا کند. کشورهایی مانند انگلستان برای دریافت ویزای تحصیلی گزینه بهتری هستند؛ زیرا اغلب هزینه تحصیل در آن‌ها نسبت به کشورهای دیگر کم‌تر است. وکیل مهاجرت به انگلستان می‌تواند شرایط را برای اخذ اقامت در این شهر برای شما فراهم کند.

برای مهاجرت به لندن باید شرایط اقتصادی، هزینه، نوع ویزا و … به طور کامل بررسی شوند. همچنین نیاز به دعوت‌نامه از سوی فردی که اقامت دائم این کشور را داراست، دارید. قبل از هر چیز برای آشنایی با شرایط مهاجرت به انگلیس باید با شرایط مختلف این کشور مانند آب و هوا، موقعیت جغرافیایی و … آشنا شویم.

روش‌های مهاجرت به انگلیس کدامند؟

برای مهاجرت روش‌های متنوعی وجود دارد که برای هرکدام باید یک ویزای مخصوص دریافت کرد. مهاجرت با ویزای کاری، تحصیلی، سرمایه‌گذاری، کارآفرینی، ازدواج، تولد و پناهندگی بسیار مرسوم و رایج است. انتخاب روش مهاجرتی با توجه به شرایط هر فرد می‌تواند متفاوت باشد. زندگی در انگلستان طبیعتا به هر فرد امکانات بسیار مناسبی برای پیشرفت می‌دهد. به همین دلیل افراد مختلف از سراسر دنیا می‌توانند نسبت به دریافت و اخذ ویزا برای ورود به این کشور اقدام کنند.

روش‌های مهاجرت به انگلیس به شرح زیر است:

 • مهاجرت کاری به انگلستان
 • مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل
 • مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری به انگلستان
 • مهاجرت از طریق ثبت شرکت در انگلیس
 • مهاجرت از طریق کارآفرینی در انگلیس
 • مهاجرت از طریق ازدواج
 • مهاجرت از طریق تولد
 • مهاجرت از طریق پناهندگی

مهاجرت به انگلیس از طریق تحصیل و اخذ ویزای تحصیلی

راحت ترین راه مهاجرت به انگلستان اخذ ویزای تحصیلی است. با استفاده از این ویزا و تحت شرایط متنوع می‌توانید در آینده اقامت انگلستان را نیز دریافت کنید. در این راستا باید شما برگه پذیرش از یک دانشگاه یا مرکز آموزشی را برای دریافت ویزا به سفارت تحویل دهید. به طور کلی یک نوع ویزا دانشجویی انگلستان وجود دارد که با نام Tier4 شناخته‌شده‌است. این ویزا شامل دو نوع جنرال (General) و چایلد (CHild) است. طبیعتا برای افراد بالای 17 سال و 6 ماه به بعد از ویزای جنرال استفاده می‌شود و افرادی که سن کمتری از این رقم دارند باید از نوع چایلد استفاده کنند. برای دریافت این ویزای تحصیلی باید به زبان انگلیسی در سطح بالا مسلط باشید. شرایط دریافت این ویزا بر اساس امتیازبندی در ادامه به صورت مختصر ذکر خواهیم‌کرد.

 • ارائه گواهی تمکن مالی
 • ارائه مدرک معتبر زبان
 • صدور نامه CAS LETTER برای پذیرش نهایی

مهاجرت به انگلیس از طریق تحصیل

برترین دانشگاه‌ها برای مهاجرت به انگلیس

چنانچه قصد تحصیل در انگلیس را داشته باشید باید بدانید که دانشگاه های انگلیس از جمله برترین دانشگاه‌های جهان هستند و رتبه‌های بسیار خوبی دارند. در واقع بسیاری از دانشگاه‌های دارای رتبه زیر 1000 در انگلستان قرار دارند. بنابراین مدرک دریافت شده از دانشگاه‌ های انگلستان بسیار معتبر است و می‌تواند آینده شغلی و تحصیلی شما را تضمین کند. دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی کشور انگلستان محبوبیت بالایی در دنیا دارند و امکانات بسیار خوبی را برای دانشجویان فراهم کرده‌اند. همین موضوع باعث شده است تا هر ساله تعداد بسیار زیادی از متقاضیان، انگلستان را برای تحصیل انتخاب کرده و به این کشور مهاجرت تحصیلی کنند.

لیست 5 دانشگاه برتر انگلیس به همراه رتبه جهانی و میزان شهریه در جدول زیر ارائه شده است:

دانشگاه های برتر انگلیس
نام دانشگاهرتبه QS جهانی 2024مبلغ شهریه سالانه مقطع کارشناسیمبلغ شهریه سالانه مقطع تحصیلات تکمیلی
دانشگاه آکسفورد328 هزار تا 40 هزار پوند25 هزار تا 44 هزار پوند
دانشگاه کمبریج223 هزار تا 61 هزار پوند25 هزار تا 80 هزار پوند
دانشگاه ایمپریال کالج لندن628 هزار تا 45 هزار پوند25 هزار تا 40 هزار پوند
کالج دانشگاهی لندن (UCL)924 هزار تا 38 هزار پوند9 هزار تا 52 هزار پوند
دانشگاه ادینبورگ2222 هزار تا 50 هزار پوند17 هزار تا 46 هزار پوند

دانشگاه های انگلیس میان برترین های جهان

رشته‌های پرطرفدار تحصیلی برای مهاجرت به انگلستان

برای مهاجرت و دریافت ویزای تحصیلی بهتر است در مورد رشته‌های پرطرفدار تحصیلی در انگلیس نیز تحقیق کنید.

رشته های تحصیلی
پزشکیعلوم کامپیوتر
حقوقرشته‌های مهندسی
دندانپزشکیرشته مدیریت
چشم‌پزشکیاقتصاد
حسابداریمعماری

بسیاری از افراد تنها برای رشته‌های خاص مرتبط با پزشکی مانند ، و جراحی به این کشور مهاجرت می‌کنند.

روش‌های مهاجرت به انگلیس

مهاجرت به انگلستان با دریافت ویزای کاری

یکی از روش‌های بسیار پرطرفدار برای مهاجرت به انگلستان، دریافت ویزای کاری است. به منظور کار در لندن و سایر شهرهای انگلیس باید ویزای کاری Tier 2 را دریافت کنید. به این منظور باید یک دعوت‌نامه کاری از طرف یک کارفرما برای شما ارسال شود. اگر در کشوری خارج از اتحادیه اروپا باشید، شرایط متفاوتی را باید برای دریافت ویزای کاری طی کنید. در این راستا یک سری قوانین مشخص از طرف اداره کار و مهاجرت انگلیس باید در نظر گرفته‌شوند.

روش های مهاجرت کاری به انگلیس

چنانچه قصد داشته باشید از طریق روش مهاجرت کاری، اقامت انگلستان را به دست بیاورید باید جاب آفر انگلستان دریافت کنید. اخذ اقامت کاری انگلستان بدون داشتن جاب آفر ممکن نیست. اگر از یک کارفرما در انگلستان جاب آفر دریافت کنید می‌توانید برای ویزای کاری انگلیس یا ویزای Tier2 اقدام کنید. این ویزا یک ویزای 5 ساله است که قابل تمدید نیز می‌باشد. روش‌های مهاجرت کاری و ویزای کاری انگلیس متفاوت است و هر روش شرایط مخصوص به خود را دارد. انواع ویزای کاری انگلستان در جدول زیر ارائه شده است:

انواع روش های مهاجرت کاری به انگلیس
نوع ویزاتوضیحات
ویزای کاری بلندمدت tier2این ویزا شامل ویزای کار عمومی، ویزای کار دینی، ورزشکاران و ویزای خدمات درمانی و سلامتی می‌شود.
ویزای کار کوتاه مدت tier5این ویزا موقت و شامل ویزای کار داوطلبانه،خلاقیت و ورزش، برنامه تبادل دولتی، توافقنامه بین المللی، نیروی کار فصلی است.
ویزای نوآوری tier1این ویزا 3 ساله و برای افرادی است که تمایل دارند کسب و کار خود را در انگلستان راه‌اندازی کنند.
ویزای استارت آپی tier1این ویزا 2 ساله است.
ویزای استعداد جهانی tier1این ویزا 1 تا 5 ساله و برای استعدادهای نوظهور و شناخته شده در سطح جهانی صادر می‌شود.

مدت زمان ویزای کار برای مهاجرت انگلیس

مدت زمان ویزای کار انگلستان 5 سال و 14 روز است و شخص بعد از گذشت این مدت‌زمان می‌تواند آن را تمدید کند. به منظور مهاجرت به این کشور با ویزای کاری، هزینه‌هایی مانند بیمه، درخواست ویزا باید پرداخت شوند. همچنین فرد باید تمکن مالی داشته‌باشد تا بتواند این ویزا را دریافت کند. گاهی در حدود 1408 پوند باید خرج کنید تا بتوانید هزینه‌های این نوع ویزا را پرداخت کنید. دو نوع ویزای استارتاپ و نوآفرینی انگلستان می‌توانند برای کسانی که قصد کار در این کشور را دارند مفید باشند. در ادامه به شرح هر یک از این دو نوع ویزا خواهیم پرداخت.

مهاجرت به انگلیس از طریق ویزای Start-up

ویزای استارتاپ انگلستان (Start-up) به منظور ایجاد یک کسب‌وکار جدید در این کشور است. این ویزا راه را برای کسانی که قصد دارند به انگلیس مهاجرت کنند، هموار می ‌کند. در این راستا شخص باید ایده‌های خلاقانه‌ای را ارائه دهد تا بتواند این نوع ویزای کاری انگلستان را دریافت کند. ایده شما باید نوآورانه و سودآور باشد تا بتواند شرایط را برای دریافت ویزای کار راحت کند.

این فرصت بیشتر برای کارآفرینانی است که قصد دارند یک ایده نو را در این کشور اجرایی کنند. شرایط ویژه‌ای برای دریافت ویزای Start-up در نظر گرفته‌شده‌است که در ادامه آن‌ها را ذکر خواهیم‌کرد.

 • داشتن شرط سنی حداقل 18 سال تمام
 • تایید ایده استارتاپ توسط نهاد رسمی انگلستان
 • آشنایی کافی با زبان انگلیسی
 • ارائه مدرک تمکن مالی برای خود و خانواده
 • عدم داشتن سابقه کارآفرینی در انگلستان
 • نداشتن سوء پیشینه
 • اثبات خلاقانه‌بودن ایده و امکان اجرای آن

مهاجرت از طریق ویزای نوآفرینی

یکی دیگر از انواع ویزای کاری انگلستان، ویزای نوآفرینی است. این ویزا می‌تواند برای کسانی که قصد مهاجرت را دارند، گزینه مناسبی باشد. از طریق این ویزا در صورت موفقیت، امکان اخذ اقامت انگلستان نیز وجود دارد. می‌توان با اقامت نوآفرینی انگلستان، تابعیت این کشور را نیز به دست آورد. افرادی که دارای یک ایده مناسب جهت کارآفرینی هستند حتی اگر سرمایه کمی داشته‌باشند نیز امکان استفاده از این روش را دارند. ایده این افراد مانند دریافت ویزای استارتاپ انگلستان باید کاملا اجرایی باشد و در جای دیگری مورد بهره‌برداری قرار نگرفته‌باشد.

موسسه اصطهباناتی با استفاده از وکلای و مشاوران حرفه‌ای و تیم قوی، خدمات بسیار متنوعی را برای اخذ ویزای انگلستان ارائه می‌دهد. با استفاده از مشاوره کارشناسان ما می‌توانید در مدت زمان کوتاه‌تری مراحل دریافت ویزا و مهاجرت به انگلیس را طی کنید. همین امر موجب شده‌است که افراد زیادی از این طریق برای مهاجرت به این کشور اقدام کنند.

مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری به انگلستان

یکی دیگر از روش‌های مهاجرت به انگلستان، سرمایه‌گذاری در این کشور است. البته باید دقت کنید که دولت انگلستان در حال حاضر برای افرادی که خارج از انگلیس اقامت دارند ویزای سرمایه‌گذاری صادر نمی‌کند و تنها افرادی که در انگلیس اقامت دارند می‌توانند ویزای خود را به ویزای سرمایه‌گذاری تغییر داده و اقامت سرمایه‌گذاری انگلستان را به دست بیاورند. انگلستان از نظر اقتصادی کشوری باثبات و قدرتمند است و از همین رو سرمایه‌گذاری در این کشور می‌تواند سود خوبی به همراه داشته باشد. روش‌های مختلفی برای سرمایه‌ گذاری در انگلیس وجود دارد و برای هر روش میزان سرمایه متفاوتی مورد نیاز است. این روش‌ها عبارتند از:

روش‌های سرمایه‌گذاری در انگلیس
روش سرمایه‌گذاریمیزان سرمایه مورد نیاز
کارآفرینی50 هزار پوند
کار شرکت55 هزار پوند
خرید ملکقیمت هر متر آپارتمان 4.300 تا 3000 پوند
ثبت شرکت50 تا 100 هزار پوند
استارت آپنیاز به سرمایه اولیه ندارد
ویزای tier12 تا 5 میلیون پوند
ویزای sole representativeگردش حساب نیم میلیون پوند
ویزای isle of man50 هزار پوند

مهاجرت از طریق ازدواج با شهروندان این کشور

کسانی که با شهروند انگلستان ازدواج کنند می‌توانند اقامت این کشور را بدست آورند. به همین دلیل مهاجرت از طریق ازدواج نیز میسر است؛ البته باید واقعی بودن ازدواج با ارائه مدارک اثبات شود و سوری نباشد. کسانی که از این طریق به انگلیس مهاجرت می‌کنند می‌توانند بعد از گذشت مدت زمانی در حدود 2 سال نسبت به دریافت اقامت این کشور اقدام کنند. هزینه مورد نیاز برای دریافت ویزای ازدواج انگلستان در حدود 100 پوند می‌باشد.

مهاجرت از طریق تولد فرزند به انگلستان

همانطور که می‌دانید در برخی از کشورها با تولد یک کودک در خاک آن کشور، امکان دریافت تابعیت وجود دارد؛ اما در مورد انگلستان چنین قانونی وجود ندارد. تنها درصورتی که یک نفر از والدین یا هر دوی آنها، دارای تابعیت انگلستان باشند، امکان دریافت اقامت کودک نیز وجود دارد. فرزندان تا 18 سال امکان دریافت تابعیت انگلستان را دارند و بعد از این سن نمی‌توان برای فرزندان خود تابعیت انگلستان را اخذ کرد.

شرایط مهاجرت از طریق پناهندگی به انگلستان

باید به این نکته توجه کنید که مهاجرت از طریق پناهندگی یکی از بدترین و سخت‌ترین روش‌های ممکن است. از این رو به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود که از طریق پناهندگی برای مهاجرت به این کشور استفاده کنید. شرایط اجتماعی بسیار خاص و نامساعدی برای پناهندگان وجود دارد که موجب می‌شود این نوع مهاجرت توصیه نشود. این افراد باید مدت زمان بسیار زیادی را در کمپ پناهندگی بگذرانند. مهاجرت به انگلیس از طریق پناهندگی یک روش غیرقابل پیش‌بینی است و آینده آن مشخص نیست.

معایب مهاجرت از طریق پناهندگی

با وجود روش‌های متنوع، بهتر است از روش پناهندگی به انگلستان استفاده نکنیم. علاوه بر گذراندن مدت زمان طولانی در کمپ برای تعیین تکلیف فرد ممکن است بعد از طی این مدت با پناهندگی وی موافقت نشود. در این صورت باید به کشور خود ریپورت شود. در واقع با وجود گذراندن شرایط اجتماعی بسیار نامناسب، باز هم امکان بازگشت به کشور مبدا وجود دارد. به همین دلیل این روش دارای معایب بسیاری زیادی است.

مهاجرت نخبگان به انگلستان

برای مهاجرت نخبگان به انگلستان نیز شرایط خاصی وجود دارد. طبیعتا این افراد برای کشور انگلستان سودآور هستند و دولت انگلیس با ورود این افراد مشکلی ندارد و سخت‌گیری برای دریافت ویزا وجود نخواهدداشت.

مهاجرت به انگلستان از طریق دعوت نامه

یکی از روش‌های سفر و مهاجرت به انگلستان دریافت دعوتنامه است. دعوتنامه از طریق میزبان شما به سفارت و اداره مهاجرت انگلستان تحویل داده می‌شود. در این نامه میزبان شما متعهد می‌شود که در تمام طول مدت اقامت شما در انگلستان از نظر مالی شما را تأمین کرده و محل اقامت در اختیار شما قرار دهد. این دعوتنامه به مأمور سفارت تحویل داده می‌شود و چنانچه مورد تأیید باشد ویزای انگلیس برای شما صادر می‌گردد. دعوتنامه انواع مختلفی دارد که از آن جمله می‌توان به دعوتنامه کاری، دعوتنامه خانوادگی، دعوتنامه تحصیلی، دعوتنامه تجاری، دعوتنامه تفریحی و گردشگری و دعوتنامه نمایشگاهی اشاره کرد.

مهاجرت دندانپزشکان به انگلستان

بسیاری از فارغ‌التحصیلان رشته‌های دندانپزشکی و پزشکی مشتاق مهاجرت به انگلستان برای کار و یا ادامه تحصیل هستند. انگلستان یکی از کشورهای پیشرفته و توسعه‌یافته در علم پزشکی و دندانپزشکی است و افرادی که تمایل داشته باشند در این کشور ادامه تحصیل دهند و یا کار کنند باید ابتدا صلاحیت خود را در علم دندانپزشکی و پزشکی اثبات کنند. برای این منظور پزشکان باید در آزمونی به نام PLAB و دندانپزشکان باید در آزمونی به نام ORE ( Overseas Registration Exam ) شرکت کنند. همچنین داشتن نمره زبان آیلتس حداقل 7 نیز الزامی است.

آزمون ORE دارای دو بخش است که یک بخش مربوط به دروس تئوری و یک بخش مربوط به مهارت بالینی و عملی است. شرکت‌کنندگان می‌توانند فقط در هر آزمون 5 بار شرکت کنند و نباید بین آزمون عملی و تئوری بیش از 5 سال فاصله بیوفتد. دندانپزشکان در انگلستان دارای درآمد و رفاه بالایی هستند و شرایط زندگی بسیار خوبی دارند. شغل دندانپزشکی از جمله پردرآمدترین مشاغل انگلستان به شمار می‌رود.

مهاجرت هنرمندان و مشاهیر به انگلیس

هنرمندان و مشاهیر می‌توانند برای مهاجرت به لندن اقدام کنند. این افراد در یک رشته فعالیت دارند و به همین دلیل برای مهاجرت باید شرایط متفاوتی داشته‌باشند. اغلب سخت‌گیری زیادی برای ورود این افراد صورت نمی‌گیرد و شرایط ساده‌تری برای ورود به کشور انگلستان وجود دارد.

مشاغل پردرآمد انگلیس

انگلستان از جمله کشورهایی است که شاغلین آن درآمد بالایی دارند و به همین دلیل این کشور طرفداران بسیاری در بین متقاضیان مهاجرت کاری دارد. البته لازم به ذکر است که میزان هزینه‌های زندگی نیز به نسبت میزان درآمد در کشور انگلستان بالا است. بنابراین می‌توان گفت که تمامی مشاغل در انگلستان پردرآمد محسوب می‌شوند.

اما با این وجود برخی مشاغل درآمد بیشتری از سایرین دارند. چنانچه تمایل داشته باشید تا مجوز کار در انگلیس را دریافت کنید بهترین روش، دریافت ویزای تحصیلی انگلیس و سپس ورود به بازار کار این کشور پس از اتمام تحصیل است. لیستی از پردرآمدترین مشاغل انگلیس در جدول زیر ارائه شده است:

مشاغل پردرآمد انگلستان
شغلمیزان درآمد سالانه
وکیل52 هزار پوند
مدیر ارشد اجرایی62 هزار پوند
مدیر بازاریابی69 هزار پوند
مدیر داخلی74 هزار پوند
مدیر IT77 هزار پوند
مدیر مالیات89 هزار پوند
متخصص پوست86 هزار پوند
متخصص جراحی زیبایی90 هزار پوند

شرایط مهاجرت پزشکان به لندن چیست؟

پزشکان بهترین درآمد در انگلستان را دارند؛ بنابراین شرایط مهاجرت پزشکان به انگلستان از طریق ویزای کار امری دشوار نیست. پزشکی یک شغل تخصصی است که در سراسر دنیا مورد نیاز است. کسانی مانند دندانپزشکان، چشم پزشکان و جراحان درآمد بسیار مناسبی را از طریق مهاجرت به لندن و سایر شهرهای انگلستان کسب خواهندکرد.

شرایط پزشکان برای مهاجرت به انگلیس بسیار فوق‌العاده است و در سایر کشورهای اروپایی چنین شرایطی برای جذب پزشک به وسیله ان اچ اس وجود ندارد. با توجه به خروج انگلستان از اتحادیه اروپا بر اساس قانون برگزیت، رفت و آمد پزشکان از طریق سایر کشورهای اروپایی با مشکل رو‌برو شده‌است. همین امر موجب شده‌ که شرایط ویژه‌ای برای ورود پزشکان به این کشور در نظر گرفته شود. در ادامه برخی از این شرایط را که برای تمامی پزشکان با هر تخصصی صدق می‌کند، ذکر می‌کنیم.

 • اهدای منزل مسکونی رایگان به پزشکان مهاجر
 • عدم نیاز به داشتن گواهی تمکن مالی از طرف پزشک
 • استقبال از پزشک هنگام ورود به انگلستان و پیکاپ فرودگاهی
 • شرایط مناسب برای تحصیل رایگان فرزندان پزشکان
 • امکان کار همسر پزشک در انگلیس

شرح مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به انگلیس

با توجه به روش مهاجرت، مدارک متفاوتی برای دریافت ویزا وجود دارد؛ اما ارائه مدارکی مانند پاسپورت، گواهی تمکن مالی و مدرک زبان از مواردی است که برای دریافت ویزاهای مختلف مشترک است. از این رو با توجه به نوع ویزا باید مدارک متفاوتی برای آن در نظر گرفت. به عنوان مثال هنگامی که شما برای ویزای تحصیلی انگلستان اقدام می‌کنید باید گواهی پذیرش دانشگاه را نیز به همراه مدارک عمومی، تحویل دهید.

هزینه مهاجرت به انگلستان چقدر است؟

هزینه مهاجرت به انگلستان نیز بر اساس نوع ویزا و روش مهاجرت تعیین می‌شود. در صورتی که برای ویزای کاری و تحصیلی اقدام کنید هزینه مورد نیاز برای زندگی متفاوت است. به عنوان مثال در ویزای تحصیلی علاوه بر پرداخت هزینه‌های مربوط به دانشگاه باید مخارج خورد و خوراک و اجاره مسکن را نیز تامین کنید. از این رو باید با توجه به نوع ویزا هزینه را مشخص کرد.

هزینه مهاجرت به انگلستان

هزینه زندگی در انگلستان

اطلاع از هزینه‌های زندگی برای کسانی که قصد مهاجرت را دارند، مهم است. زندگی در شهرهای مختلف این کشور ممکن است متفاوت باشد. پرداخت مالیات، حق بیمه، هزینه آب و برق و گاز و خورد و خوراک باید در نظر گرفته‌شوند. در این جا در یک جدول برخی از هزینه‌ها مانند مسکن و کالاهای اساسی را به همراه قیمت ذکر خواهیم‌کرد.

هزینه اجاره آپارتمان

اجاره آپارتمانهزینه
یک‌خوابه در مرکز شهر

 

۱۴/۷۴۰ پوند
سه‌تخته دور از مرکز شهر۹۱/۹۷۷ پوند

هزینه خوراک

اقلام خوراکیهزینه
1 وعده غذا در رستوران ارزان قیمت۱۲ پوند
1 وعده غذا در مکدونالد۶ پوند
ساندویچ۴ پوند

مزایا و معایب مهاجرت به انگلستان چه هستند؟

کسانی که قصد مهاجرت به انگلیس را دارند باید قبل از هرچیز با مزایا و معایب آن آشنا شوند. مطمئنا به دلیل رونق اقتصادی کشور انگلستان سطح زندگی در این کشور بالا است و شرایط برای پیشرفت تحصیلی و شغلی بسیار مناسب است. این مزیت موجب می‌شود که فرزندان شما در یک کشور با امنیت بالا زندگی و رشد کنند. شاید تنها عیب مهاجرت به این کشور، متفاوت بودن آب‌وهوای این کشور با ایران است که باید حتما مد نظر قرار بگیرد.

معایب مهاجرت به انگلیس

 • آب‌و‌هوای بسیار متفاوت با ایران
 • هزینه بالای خرید ملک

ویزای توریستی انگلستان

برخی از افراد تنها برای دیدن کشور انگلستان به آن جا سفر می‌کنند. به همین منظور باید برای دریافت ویزای توریستی اقدام کنند. شرایط عمومی و خاص برای دریافت این ویزا وجود دارد که باید به آن توجه شود. گاهی ممکن است کسانی که قصد مهاجرت و زندگی در شهرهایی مانند لندن را دارند، از این طریق پناهنده شوند! این شیوه برای مهاجرت به این کشور اصلا توصیه نمی‌شود و درواقع شرایط بسیار دشواری برای فرد ایجاد می‌کند. ویزای توریستی ممکن است با اهداف تجاری مانند شرکت در سمینار نیز دریافت شود.

میزان رضایت مهاجران از مهاجرت به انگلستان چقدر است؟

با توجه به میزان رضایت مهاجران از مهاجرت به کشور انگلستان می‌توانیم پی ببریم که انگلستان مقصد خوبی برای مهاجرت است یا نه! اغلب کسانی که توانسته‌اند اقامت انگلیس را دریافت کنند، شرایط مناسبی از نظر زندگی، تحصیلی و کاری تجربه کرده‌اند. به همین دلیل می‌توانیم با توجه به میزان رضایت این افراد از دریافت ویزای انگلستان، تصمیم نهایی خود را اتخاذ کنیم.

درباره کشور انگلستان

پادشاهی بریتانیا متشکل از 4 کشور است که یکی از معروف‎ترین کشورهای آن انگلیس است. همانطور که گفته‌شد باید اطلاعات جامع و کاملی از شرایط کشوری که قصد مهاجرت به آن را دارید، داشته‌باشید. این کشور سابقه بسیار طولانی در فرهنگ، علم، فلسفه و هنر دارد. انگلیس به دلیل داشتن بناهای تاریخی یکی از مقاصد اصلی گردشگری است و سالانه افراد زیادی از آن دیدن می‌کنند. لندن به عنوان پایتخت این کشور بسیار پرجمعیت است. آب و هوا در این کشور قابل پیش‌بینی نیست و میانگین دما در فصول مختلف ممکن است متفاوت باشد. گاهی در تابستان دما تا 18 درجه سانتی‌گراد پایین می‌آید.

این کشور در نیمه جنوبی بریتانیای کبیر قرار دارد. در اطراف آن کشورهایی مانند ولز و ایرلند هستند و بیشتر مرزهای این کشور را دریاها تشکیل می‌دهند. این جزیره دارای مساحتی در حدود 130279 کیلومترمربع می‌باشد و دارای نظام سلطنت مشروعه و پارلمانی است. علاوه بر لندن شهرهای مهم دیگر مانند بیرمنگام، منچستر و لیورپول نیز سالانه پذیرایی مهاجرانی از سراسر دنیا هستند. مهاجرت به لندن اغلب بیشتر از سایر شهرها است و این موضوع شاید به دلیل موقعیت شغلی در این شهر باشد.

شاید تصور کنید که ملکه و نظام پادشاهی در این کشور بسیار تاثیرگذار هستند؛ اما در واقع سیستم سلطنتی در اداره این کشور نقشی ندارد و به صورت مستقل از آن است. این کشور در قرن 19 میلادی یکی از قدرتمندترین کشورها از نظر اقتصادی بوده‌است.

در حال حاضر نیز انگلیس در اقتصاد جهانی نقش بسیار زیادی دارد. این کشور در حوزه‌های مختلفی مانند سینما، تئاتر و موسیقی فعالیت گسترده‌ای دارد و همین امر یکی از دلایل پیشرفت اقتصادی انگلستان است. واحد پول این کشور پوند است و در حال حاضر درآمد ناخالص ملی این کشور هر ساله روبه افزایش است. با توجه به نکات ذکرشده این کشور شرایط مناسبی را برای مهاجران و ساکنین خود فراهم می‌کند و به همین دلیل افراد زیادی تمایل دارند که به انگلیس مهاجرت کنند.

راحت ترین راه مهاجرت به انگلستان

بسیاری از متقاضیان در خصوص راحت‌ترین روش مهاجرت به انگلستان سوال دارند. به طور کلی باید در نظر داشته باشید که بهترین و راحت‌ترین روش، روشی است که دولت انگلیس سختگیری کمتری در خصوص آن داشته باشد و صدور ویزا راحت‌تر انجام شود. با در نظر گرفتن این مورد می‌توان گفت که ویزای خانوادگی یا مهاجرت از طریق ازدواج، راحت‌ترین روش مهاجرت به انگلیس است.

بعد از این روش، مهاجرت تحصیلی به عنوان بهترین و آسان‌ترین روش مهاجرت به کشور انگلیس در نظر گرفته می‌شود. چرا که انگلستان در خصوص صدور ویزای دانشجویی سختگیری خاصی ندارد و دانشگاه‌های این کشور نیز در صورتی که حداقل شرایط لازم و تمکن مالی کافی را داشته باشید سریعا پذیرش می‌دهند.

بهترین شهرهای کشور انگلستان برای مهاجرت

در سرزمین آنگلوساکسون‌ها شهرهای مختلفی به عنوان مقصد مهاجران انتخاب می‌شوند. برخی از شهرهای بزرگ مانند لندن نیز مهاجرپذیر هستند؛ اما شهرهای دیگری نیز وجود دارند که شرایط مناسبی از نظر اقتصادی دارند.

 • لندن
 • بیرمنگام
 • منچستر
 • لیورپول
 • کمبریج
 • ردینگ
 • ساوتهمپتون
 • بریستول
 • لیدز
 • آکسفورد

بهترین شهر انگلیس برای کار

اگر ویزای کاری دریافت کرده‌اید، بهتر است شهر لندن را انتخاب کنید. اکثر ایرانیان نیز این شهر را به دلیل رونق اقتصادی آن انتخاب می‌کنند و در آن به جستجوی شغل می‌پردازند. بالا بودن سطح درآمد و کم‌بودن نرخ بیکاری از دلایل مهاجرت به لندن است. باید به این نکته توجه کنید که هزینه‌های زندگی نیز در چنین شهری بسیار بالا است.

دلایل مهاجرت به لندن

دلایل مهاجرت به لندن

ویزای اسکیل ورکر انگلیس

ویزای اسکیل ورکر یا UK Skilled Worker visa ویزایی است که به نیروی کار بسیار ماهر اعطا می‌شود تا وارد بازار کار انگلستان شوند و در پیشرفت اقتصادی این کشور نقش داشته باشند. این ویزا می‌تواند در نهایت منجر به اخذ تابعیت انگلیس شود. این ویزا برای افرادی که در مشاغل مورد نیاز انگلیس مهارت کافی دارند صادر می‌شود و یک ویزای 5 ساله است.

در گذشته به جای ویزای اسکیل ورکر ویزای tier2 صادر و استفاده می‌شد اما در حال حاضر ویزای اسکیل ورکر جایگزین این ویزا شده است. ویزای اسکیل ورکر انگلستان متقاضیان بسیاری دارد و افرادی که مهارت و دانش فنی دارند و بتوانند این مهارت را اثبات کنند، می‌توانند برای این ویزا درخواست دهند.

جاب آفر انگلستانجاب آفر انگلستان

جاب آفر یا job offer به معنی پیشنهاد شغلی است که از طرف یک کارفرما برای شما ارسال می‌شود. چنانچه تمایل داشته باشید ویزای اسکیل ورکر یا به طور کلی ویزای کار انگلیس را دریافت کنید، دریافت جاب آفر انگلستان امری ضروری است. برای دریافت جاب آفر می‌توانید از سایت‌های کاریابی و یا موسسات کاریابی در انگلیس استفاده کنید و به دنبال یک کارفرما باشید. برای این کار تنها نیاز به یک رزومه شغلی دارید تا برای کارفرمایان ارسال کنید. دقت کنید که بدون داشتن جاب آفر شانس چندانی برای دریافت ویزای کاری انگلیس نخواهید داشت و یک جاب آفر می‌تواند روند دریافت ویزای شما را تسریع کند.

بهترین شهر انگلیس برای دانشجویان

کسانی که برای ویزای تحصیلی انگلستان اقدام می‌کنند نیز باید با بهترین شهرهای انگلیس برای مهاجرت آشنا شوند.

دانشگاه‌های آکسفورد و کمبریج جزء مشهورترین دانشگاه‌های دنیا هستند که در شهرهایی به همین نام واقع شده‌اند. به دلیل اینکه هدف بسیاری از ایرانیان مهاجر، تحصیل است باید در این زمینه بیشتر تحقیق شود. این دو شهر علاوه بر ایجاد موقعیت مناسب برای دانشجویان، تاریخی هستند و دارای بناها و موزه‌های باستانی می‌باشند.

بهترین شهرهای انگلیس از نظر آب و هوایی

درصورتی که قصد دارید به بهترین شهر انگلیس از نظر آب و هوایی مهاجرت کنید، بریستول و ردینگ را به شما پیشنهاد می‌دهیم. شهرهای دیگری مانند پورتسموت، چلتنهام و آکسفورد نیز از نظر آب و هوایی بسیار مناسب هستند. در برخی از شهرهای این کشور تمام سال هوا شرجی است و باران می‌بارد. شاید آب و هوای شهرهای انگلستان برای ایرانیانی که تازه به این کشور مهاجرت کرده‌اند، عجیب باشد. به همین دلیل باید شهرهایی را انتخاب کنید که از نظر آب و هوایی نیز مناسب باشند.

ارزان‌ترین شهرهای انگلیس

ارزان‌ترین شهرهای انگلیس لندن، بیرمنگام، منچستر، لیورپول، کمبریج، ردینگ، ساوتهمپتون، بریستول، لیدز و آکسفورد می‌باشد که هرساله مهاجران زیادی را می‌پذید.

بهترین و برترین مقصد جایگزین برای انگلستان

به طور کلی کشورهایی اروپایی مانند انگلستان مقصد اصلی افرادی هستند که قصد مهاجرت دارند. در این زمینه اگر شرایط برای مهاجرت به انگلیس برای شما فراهم نشود، می‌توانید به کشورهایی مانند آلمان و اسپانیا سفر کنید. علاوه بر این موارد استرالیا در اقیانوسیه نیز مکان مناسبی برای مهاجرت ایرانیان است.

قانون جدید مهاجرت به انگلستان

قوانین مهاجرتی انگلستان طی سال‌های گذشته دستخوش تغییرات مهمی شده است که اطلاع از آنها برای تمامی متقاضیان ورود و اخذ اقامت به این کشور ضروری است. این قوانین شامل قوانین کار، قوانین اخذ ویزای دانشجویی، قوانین مربوط به پناهندگی و سرمایه‌گذاری در این کشور است. طبق آخرین گزارشات به طور کلی هر فردی که در کشور انگلستان به مدت 5 سال کار کرده و مالیات پرداخت کند می‌تواند برای اقامت دائم انگلستان اقدام نماید.

همچنین صدور ویزای همراه برای ویزای دانشجویی لغو و تنها دانشجویان دکتری یا دانشجویان ارشد که دوره تحصیلی آنها به صورت پژوهش محور است می‌توانند ویزای همراه دریافت کنند. همچنین این کشور به تازگی قوانینی را برای کاهش جمعیت پناهندگان در انگلستان تصویب کرده است.

مشاوره تخصصی از موسسه مهاجرتی اصطهباناتی

با توجه به توضیحات ذکرشده اطلاعات نسبتا مناسبی را برای مهاجرت به انگلیس کسب کردید؛ اما این اطلاعات تنها بخش بسیار کوچکی از آن‌چه که شما برای دریافت ویزا و اقامت انگلستان نیاز دارید، هستند. در همین راستا ما به شما دریافت مشاوره تخصصی موسسه مهاجرتی اصطهباناتی را پیشنهاد می‌دهیم. همکاران ما در این مجموعه تمامی نکاتی که برای مهاجرت لازم است را به شما خواهند گفت. این نکات در سایر موسسات ممکن است به شما گفته نشود! به همین دلیل بهتر است همین الان برای دریافت مشاوره با کارشناسان این موسسه مهاجرتی تماس بگیرید.

کلام آخر

انگلستان یک مقصد بسیار جذاب برای مهاجران ایرانی است. این کشور انگلیسی‌زبان است و برای رفتن به آن باید دانش کافی به زبان انگلیسی داشته‌باشیم. برخی از افراد با استفاده از ویزا‌های مختلف مانند ویزای سرمایه‌گذاری به این کشور می‌روند و اقامت آن را دریافت می‌کنند. این روش نیاز به صرف هزینه زیادی دارد و برای همگان میسر نیست. به همین دلیل اغلب افراد به دنبال روش‌های ساده‌تری مانند ویزای تحصیلی یا کاری، برای مهاجرت هستند. اقامت سرمایه‌گذاری انگلستان یکی از روش‌های مناسب برای کسانی است که سرمایه کافی برای این کار دارند. برای دریافت اطلاعاتی در این زمینه می‌توانید هم اکنون با مشاوران حقوقی موسسه اصطهباناتی صحبت کنید.

سوالات متداول در مورد مهاجرت به انگلستان با جدیدترین روش ها و شرایط 2023

1- راه‌های مهاجرت به انگلیس چیست؟

راه‌های مختلفی مانند ویزای کاری، تحصیلی، سرمایه‌گذاری، ازدواج و … وجود دارد.

2- چه مدارکی برای مهاجرت به کشور انگلستان لازم است؟

به منظور مهاجرت به انگلستان باید مدارکی مانند پاسپورت، گواهی تمکن مالی و مدرک زبان ارائه شوند.

3- مدرک زبان برای مهاجرت انگلیس الزامی است؟

برای دریافت برخی از انواع ویزای انگلستان باید مدرک زبان ارائه شود.

4- برای مهاجرت به لندن چقدر پول لازم دارم؟

هزینه مهاجرت به انگلستان بر اساس نوع ویزای انتخابی توسط هر فرد متفاوت است.

5- آیا با ویزای توریستی می‌توان در انگلیس کار کرد؟

با استفاده از برخی از انواع ویزای توریسی با اهداف تجاری می‌توان در سمینار شرکت کرد؛ اما نمی‎توان یک شغل رسمی را انتخاب کرد.

6- مهاجرت به انگلستان از طریق دعوت نامه به چه معناست؟

برای برخی از انواع ویزا مانند کاری و ازدواج نیاز به ارسال دعوت‌نامه است.

5/5 - (5 امتیاز)

402 دیدگاه برای “مهاجرت به انگلیس | شرایط اقامت انگلستان ، هزینه و شرایط

 1. ابراهیم گفت:

  با سلام و خسته نباشید.من میخاستم از طریق کار مهاجرت کنم به انگلستان و در حال تحصیل ارشد رشته حسابداری هسم و سابقه ۵ سال کاری تو بانک دولتی دارم.متاهل هسم و ۲۹ سال سنمه.ایا امکان پذیر هست؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و عرض ادب
   جهت دریافت ویزای کاری انگلستان نیاز به ارائه قرارداد کاری به سفارت این کشور در ایران دارید.

 2. زهره گفت:

  سلام وقت بخیر
  شرایط اخذ اقامت از طریق کار در انگلستان به چه صورت است؟ یعنی ۵ سال پشت سرهم باید مشغول به کار بود و در صورت وقفه در کار امکان اخذ اقامت وجود دارد؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و احترام
   زمان دریافت اقامت دائم به پرونده مالیاتی و شهروندی شما در پنجسال گذشته نگاه می کنند.

 3. Mohammad گفت:

  سلام خسته نباشید،میخواستم در مورد اقامت در انگلستان رو بدونم،من میدونم که برای اقامت باید دلیل محکمی داشته باشم یا باید مدرک مهمی داشته باشم،من مدرک موسیقی دارم و مورد تایید وزارت ارشاده،میتونم در انگلستان اقامت بگیرم،ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   برای تحصیل در انگلستان باید شرایط شما از جمله سن، رزومه علمی، مدرک زبان و غیره مورد بررسی قرار بگیرد.

 4. Shima گفت:

  سلام من ليسانس پرستاري ٢٩ ساله با٧ سال سابقه كار
  همسرم ٣٢ ساله ليسانس حسابدارط با ٥ سال سابقه
  زبان در حال آموزش از چه طريق اقدام كنم
  چقدر سرمايه لازمه و چه مدت طول ميكشه
  باتشكر

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و احترام
   یکی از آسان ترین روش های مهاجرت برای شما به انگلستان، تحصیل می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما از طریق شماره های ذکر شده در سایت ارتباط برقرار نمایید.

 5. مرتضی مقدم گفت:

  سلام من مهندس عمران 34 ساله و متاهل و داری یک فرزند پسر 8 ساله هستم ، از چه طریفی میتونم راحت تر ویزا و اقامت بگیرم ، کاری یا تحصیلی ؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   برای اخذ ویزای کاری انگلستان نیاز به ارائه قرار داد کاری دارید. در صورت نداشتم کارفرما بهتر است از طریق تحصیل خود و یا فرزندتان اقدام نمایید.

 6. salar گفت:

  سلام.من ۱۹ سالمه دیپلم هستم میخوام اقامت انگلیس رو بگیرم از طریق ویزای تحصیلی چن سال طول میکشه اقامت گرفتن؟ از طریق ورزش هم میشه اقامت گرفت؟ اگه میشه باید چیکار کرد و این ویزای سرمایه گذاری که دارن باید در ایران باشم و از اینجا سرمایه گذاری کنم؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   اقامت تحصیلی منجر به اخذ اقامت دائم انگلستان نمی شود.

 7. صدیقه ریحانی گفت:

  سلام من 28سالمه وفوق لیسانس معماری دارم وشوهرم 27سالشه وکاردانی نقشه کشی معماری داری ودخترم 1سالشه میخواستم بدونم بهترین راه وزودترین راه کدومه برامهاجرت؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   تحصیل در انگلستان یکی از آسان ترین روش های مهاجرت به انگلستان است. برای اخذ ویزای تحصیلی انگلستان ارائه مدرک زبان الزامی است.

 8. فاطمه گفت:

  سلام من بیستوشیش سالمه دانشگاه قبول شدم انصراف دادم الان میخوام باپسرعموم که بیرمنگهام هستند اازدواج کنم اماالان نمیتونم قانونی به انگلستان برم ایا راهی وجودداره برامن که بتونم قانونی برم؟خواهش میکنم ج بدید

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   در صورت ازدواج می توانید سند ازدواج خود را ارائه داده و ویزای ازدواج انگلستان را دریافت نمایید.

 9. پیام صالحی گفت:

  با سلام من 17 سال سن دارم میخوام واسه زندگی به انگلستان مهاجرت کنم،چه ویزایی رو میتونم بگیرم و چگونه، پاسپورت هم دارم ،هزینه ویزا رو هم بگین لطفا زود جواب بدین

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و احترام
   با توجه به شرایط شما، توصیه می کنیم برای ویزای تحصیلی این کشور اقدام نمایید.

 10. Ali rezaie گفت:

  سلام ببخشید من در سال اول دبیرستان از طریق تحصیل میخواهم به انگلستان مهاجرت کنم اگر میشه لطف کنین قیمت و شرایط رو بگین

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   برای ادامه تحصیل در انگلستان با توجه به رشته انتخابی دانشگاهی خود نیاز به شرکت در دوره های پیش دانشگاهی دارید. با ما در ارتباط باشید تا اطلاعات دقیق تری را در اختیار شما قرار دهیم.

 11. حمید گفت:

  باسلام
  بنده 20 سالمه و دارای مدرک فوق دیپلم رشته مهندسی نرم افزار هستم
  و زبان انگلیسی رو کاملا بلدم
  آیا شرایط برای من جور هست برای مهاجرت تحصیلی به انگلیس؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   در صورت داشتن مدرک زبان، برای تحصیل در انگلستان امکان اقدام وجود دارد.

 12. سيروس گفت:

  سلام سيروس هستم از شيراز ٢٧ ساله ليسانس برق قدرت از دانشگاه آزاد متاهل هستم ميخواستم ببينم از چه طريقي ميتونم اقدام كنم واسه مهاجرت؟
  ممنون

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام و احترام
   روش های مهاجرت به انگلستان عبارتند از سرمایه گذاری، ازدواج، کاری و تحصیلی. یکی از آسانترین روش های مهاجرت به انگلستان تحصیل است.

 13. محمد گفت:

  سلام من دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر(دانشگاه امیر کبیر) هستم ایا می توانم در انگلستان بورسیه تحصیلی بگیرم

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   شرایط اخذ بورسیه تحصیلی انگلستان بسته به رزومه علمی شما دارد. متاسفانه اطلاعات شما برای ارائه مشاوره کافی نمی باشد. لطفا با ما در ارتباط باشید.

 14. arefnikoo گفت:

  سلام.نمیشه از طریق ویزای توریستی اقدام به اقامت نمود؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   ویزای توریستی انگلستان امکان تغییر وضعیت را ندارد.

 15. امیر محمدی گفت:

  با سلام و خسته نباشید بنده کارشناسی ارشد برق هستم قصد دارم با خانمی ازدواج کنم که ۱۷ سال دارن و عموی ایشون اقامت دائم انگلیس رو دارند.
  سوال من این هستش تحت چه شرایطی میتونیم با هم به لندن مهاجرت کنیم. همسرم شرایط خواندن زبان رو دارند اما بنده چون مشغول کار هستم.خیر.
  تقریبا ۲۰۰ میلیون هم پول داریم
  هر دو میتونیم برای تحصیل مهاجرت کنیم میخواستم بدونم امکانش هست ایشون برای تحصیل اقدام کنن و بنده به عنوان همسر همراهشون برم و اونجا کار کنم؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   بله، از طریق تحصیل امکان مهاجرت به انگلستان وجود دارد. کشور انگلستان به دانشجویان ویزای همراه اعطا می کند.

 16. شادی گفت:

  سلام. منو همسرم قصد زندگی در انگلستان رو داریم. من ۳۲ ساله لیسانس ادبیات سال۸۸ که دو زارم به درد نمیخوره. همسرم ۳۲ ساله دیپلم و آتش نشان. دو فرزند دو و ۶ ساله داریم. دختر عموی من لندن زندگی میکنه و حاضره کمکمون کنه. میخوایم برای یادگیری زبان اقدام کنیم. شرایط ما چطوره برای مهاجرت؟ آگه فنی یا تخصصی لازم باشه مث آرایشگری یا هرچیز دیگری میتوانیم بریم آموزش ببینیم آگه لازم باشه.پشتوانه مالی ۳۰۰ میلیون.ایا امیدی هست!! ممنون که راهنمایی میکنید

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   متاسفانه شانس شما برای دریافت ویزای تحصیلی انگلستان پایین است. به شما توصیه می کنیم کشور دیگری را انتخاب نمایید.

 17. فاطی گفت:

  سلامممم اقا من خیلی سر درگمم خب یه شماره ب من میدید با یکی تماس بگیرم بزارید سوالامو بگم الان من دهمم میشه هفده سالمه خب درسمم خوبه خب الان دارم جونمیکنم همینجا دندون قبول شم اقاا الان دو تا سوال هست کشوری هست ک قبل از هجده سالگی منو بورس تحصیلی کنه!/ یا اصن من دندون قبول شدم سه سال دیگه خب باید چطور اقدام کنم ک برم!?

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   با سلام
   شما می توانید از طریق شماره های ذکر شده در سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 18. شروین گفت:

  سلام
  برای دوره فوق لیسانس در رشته مدیریت پروژه علاقه دارم در انگلستان تحصیل کنم. لطفا راهنمایی بفرمایید بعد از اتمام فوق لیسانس په مدت ویزای خواهم داشت برای پیدا کردن کار؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   معمولا بعد از اخذ مدرک بسته به رشته شما و بازار کار آن کشور، بین 1 تا 2 سال اجازه کاریابی داده می شود که در صورت اشتغال، تمدید نیز می گردد.

 19. عبدالرازق گفت:

  سلام، من اهل افغانستان هستم دارای سند کارشناسی از علوم سیاسی، هم‌چنان رشته تخنیک یا انجینری برق چرخ بال را در سلواکیا خواندم و سنم ۲۳ سال است و نمره آیلتس ۶:۵ دارم می خواستم به انگلستان تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی ارشد ادامه دهم، آیا امکان دارد؟ البته یه نظامی بودم که حالا دوره تمام شده و من سند ترخیس را گرفتم.

  1. مشاور تحصیلی و اعزام دانشجو گفت:

   سلام
   شانس برای پذیرش دارید ولی از جهت ویزا ممکنه سفارت انگلیس مقداری سختگیری کنه‌‌

  2. حامد گفت:

   کارشناس مهندسی برق قدرت 18سال سابقه مفید در پالایشگاه نفت و مرتبط دارم متاهل دارای یک فرزند 12ساله زبان فول امکان مهاجرت هست؟

   1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

    سلام روزتون بخیر
    روش های مهاجرت شما بستگی به شرایط سنی و تسلط زبانی و… دارد. اطلاعات شما برای ارائه مشاوره کافی نمی باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 20. مهنوش سدهی نیا گفت:

  با سلام من در زمینه هنری فعالیت دارم نقاشی و تابلو فرش (بافت و نقشه فرش و رنگرزی گیاهی و شیمیایی) دو نوبت در قدیم آکسفورد و لندن تفریحی بودم . خیلی از دوستانم مقیم اکثر کشورهای اروپایی هستند ولی خودم خیلی تمایل رفتن به انگلیس را دارم . چه به مدت کوتاه جه طولانی . اما نمیدونم جه اقدامی باید بکنم. اگه ممکنه مرا راهنمایی بفرمایید.

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام وقت بخیر
   برای شرایط که شما گفتید دو راه اقدام و بلکه بیشتر وجود دارد که بهترین آن کارآفرینی در این کشور است و می توانید شرایط اقامتی خوبی را به شما اعطا کند.
   اقامت کشور انگلستان از طریق کارآفرینی و کار گزینه ای است که بازدهی خوبی دارد و شرایط خوبی را در کوتاه مدت به شما اعطا می کند.
   راه دیگر اینکه از طریق دوره های فنی و یا همان تحصیل در این کشور اقدام کنید.

   1. فروغ گفت:

    سلام
    من لیسانس مدیریت مالی هستم با سه سال سابقه کاری مرتبط با نمره آیلس ۶.۵
    امکانش هست برای ویزای کاری بتونم پذیرش بگیرم؟

    1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

     سلام
     باید رزومه تحصیلی و کاری خود را به دانشگاه ارسال کرده و منتظر نتیجه دانشگاه باشید.

 21. reza گفت:

  سلام. خسته نباشید. بنده کارشناسی ارشد رشته نرم افزار از دانشکده فنی مهندسی شیراز دارم و مدرک آیلتس 7 رو دارم میخاستم بدونم شرایط من برای اقامت کاری در انگلستان چیه
  یا هر اقامت دیگه ای که مناسب باشه ممنون میشم جواب بدید

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   سلام
   الان انگلستان برای ایرانی ها ویزای جستجوی کار صادر نمیکنه، ویزایی که الان میده نیازمند پیشنهاد شغلی است. الان بهترین راه ها برای ایرانی ها از طریق تحصیل و سرمایه گذاری است.

 22. amir گفت:

  سلام من زیر 18 سال سن دارم و در رشته حسابداری سال اول هنرستان را می گزرانم . چهار سال هم هست که والیبال را به صورت حرفه ای انجام میدهم
  چه نوع ویزایی را به من پیشنهاد میکنید

  1. مشاور تحصیلی و اعزام دانشجو گفت:

   سلام
   ویزای tier 4 child برای شما مناسب هست.

 23. ارش گفت:

  سلام،من کانادا هستم و میخواهم برای high school برم انگلیس و فوتبال رو هم ادامه بدم چه روشی پیشنهاد میدید که کارساز باشه؟!

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام وقت شما بخیر
   می توانید از یک باشگاه در کشور هدف، برگ پذیرش بگیرید تا بر همین اساس روند تقاضای ویزای شما تسهیل شود.
   این تنها در صورتی است که شما در زمینه تخصص تان توجیهی برای قانع کردن سفارت داشته باشید.

 24. محمد صالح حیدری گفت:

  سلام من فوتبالیستم اگه بخوام برم انگلستان فوتبالم رو ادامه بدم باید چیکار کنم

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   سریعترین روش این است که باشگاهی انگلیسی را پیدا کنید و در صورت داشتن رزومه با ارائه آن درخواست تست بدهید.
   قطعا داشتن رزومه به شما کمک ایانی خواهد کرد اما در غیر اینصورت هم میتوانید جایی برای نمایش تخصص خود پیدا کنید.

 25. سعید راد گفت:

  من48سالمه درکار کیک سازی مهارت دارم 30 سال هم تجربه کاری دارم میخواستم بدونم درحوزه کاری من کدام کشور اینده کاری بهتری داره؟؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   با توجه به تخصص هنری شما، باید به دنبال مراکزی با خدمات مرتبط به کارتان باشید تا در سطح خوبی قرار بگیرید.
   تفاوتی نمیکند کدام کشور، تخصص شما را کارفرمایی می فهمد که نیازمند آن باشد.

 26. صبا گفت:

  با سلام
  من 24 سال دارم و متعهل هستم ، ارشدم در یک دانشگاه با رنک 54 در چین گرفتم در رشته برق و امسال تمام میشود ، آبا میتونم برای تحصیل ویزا بگیرم برای مقطع دکتری؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   در صورتی که میخواهید در همان کشور ادامه تحصیل دهید، بله بدون مانع؛ اما در کشور انگلستان اگر قصد ادامه تحصیل دارید باید شرایط پذیرش و اعتبار دانشگاه های چین را در انگلستان بررسی کنید.

 27. محمد تقی روشن گفت:

  سلام بنده مربی کشتی هستم با دفترچه ملی شاگردای دارم در سطح ملی خودمم چندین دوره قهرمان کشور شدم لیسانس تربیت بدنی دارم مربی منتخب نونهالان استانم جهت اعزام انتخاب تیم ملی هستم فقط انگشت کشور المانو دارم الانم ۴ ساله که میگذره ازش با این شرایط من چه کشوری میتونم برم

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   با توجه به اینکه شما دارای تجربه آموزش و کار در این حوزه هستید، می توانید در مراکز آموزشی ورزشی مرتبط درخواست کار دهید که در این صورت کشور های متعددی را در حوزه اروپا برای انتخاب دارید.

 28. محمدعلی کشتی آرای گفت:

  سلام، ببخشید من و پدرم در رشته کار هنری خاتم کاری صنایع دستی های مختلفی ارائه میدهیم و پدرم مدرک دکترا و یا نشان درجه یک از وزارت ارشاد دارند میخواستم بدونم آیا راهی برای ارائه محصولات و کارهای هنری و کار صنایع دستی اقامت را بگیریم، البته تو یکی از عموهام هم در کار نقاشی مینیاتور هستند و آیا راهی برای گرفتن اقامت کشور انگلستان وجود داره.

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   شما می توانید از طریق ارائه خدمات و رزومه خودتان به مراکز رشد و توسعه هنر های سنتی، در کشور های خارجی به دنبال اخذ اجازه سرمایه گذاری و یا کارآفرینی و آموزش باشید. در این میان، حیطه آموزش نیز می تواند گزینه خوبی برای شما باشد.
   در صورت اخذ اجازه، ویزای کار و اقامت به شما داده می شود که مزایای زیادی را نیز به دنبال خواهد داشت.

 29. Ali گفت:

  سلام وقتتون بخیر.
  بنده۳۱ سالمه فارغ التحصیل مقطع دکتری(فیزیولوژی ورزش)هستم،۵سال سابقه تدریس در دانشگاه رو دارم حول حوش ۱۰۰مقاله علمی دارم(که بیشتر داخلی هستن)،متاسفانه زبان انگلیسیم خیلی خوب نیست،قصد مهاجرت به کشور انگلستان رو داشتم!حالا خواستم بدونم با توجه به شرایطم امیدی برای مهاحرت دارم؟!

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   داشتن مقالات علمی بین المللیISI برای اخذ ویزای تحصیلی ویا بورسیه مقاطع تحصیلات تکمیلی، الزامی است.
   علی الخصوص داشتن مدرک زبان معتبر مانند آیلتس نیز شرط اساسی محسوب می شود.

 30. dr.reza.rsh گفت:

  سلام. ممنون از توضیحاتتون .
  بنده پزشک عمومی هستم . متاهل میباشم و فارغ التحصیل از دانشگاه شهید بهشتی تهران … میخواستم بدونم در صورتی که برای ویزای کار اقدام کنم ، از ابتدای اقدام بنده برای رفتن ، چه مدت طول میکشه تا من بتونم اجازه ی کار اونجا پیدا کنم ؟ همچنین حدودا چند پوند هزینه میخواد ؟
  ممنونم…

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   به صورت کلی اگر شما پیشنهاد کار داشته باشید، به محض ورود و اشتغال می توانید ویزای کار را اخذ کنید و این یک قانون است.
   اما اگر به دنبال کار می گردید، باید حتما پروسه درخواست ویزا و کاریابی را پشت سر بگذارید. مدت زمان مشخصی وجود ندارد و همه چیز بستگی به شرایط در آن مقطع زمانی دارد.
   بدین صورت که در حال حاضر شما امکان اخذ ویزای کشور انگلستان را ندارد.

 31. پارسا د گفت:

  سلام من 13 سالمه میخوام به همراه خانواده ام به لندن برم و محصل هستم به چه روش میتونم برم

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   در حال حاضر کشور انگلستان شرایط خوبی را برای مهاجرت فراهم نمی کند و ارائه ویزا به ایرانیان را با محدودیت عمل می کند.
   شما اگر میخواهید بدین روش مهاجرت کنید باید توانایی خانواده تان بررسی گردد و راهی برای اقدام خانوادگی از جمله مانند سرمایه گذاری پیش رو بگذارید.

 32. نگارین فناحی گفت:

  سلام وقتتون خوش من 17 سالمه و یازدهم هستم میخواستم که امسال اقدام کنم برای ادامه تحصیل دبیرستان به لندن میشه شرایط رو بگید؟واینکه پایه دبیرستان نیاز به مدرک زبا ن هست؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   در حال حاضر ورورد به کشور انگلستان دشوار است و به راحتی ویزا صدور نمی شود.
   می تانید برای کشور های دیگر اقدام کنید و برای مطالعه مقاطع تحصیلی بالاتر در خارج از کشور اول درخواست دهید.

 33. علی قلی تبار گفت:

  سلام ببخشید من ارشد را 5 ساله گرفتم و می خواستم مستر مجدد پذیرش بگیرم می خواستم بدونم این که ۵ ساله گرفتم شانس من را کم میکند؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   در صورتی که فاصله (گپ) بین مقاطع تحصیلات شما به صورت قانع کننده، پر باشد و شما به اصطلاح گپ تحصیلی نداشته باشید؛ می توانید در صورت صلاحیت، پذیرش بگیرید.

 34. ساناز خدایی گفت:

  سلام بنده 31 ساله هستم و دیپلم ر یاضی کاردانی حسابداری و کارشناسی بازرگانی دارم ، تقریبا 3 سال هم سلبقه بیمه تامین اجتماعی ، و همسرم 35 سالشونه ومهندس شیمی هستن و تقریبا 10 سال سابقه بیمه دارن راهنمایی میفرمایید چطوری اقدام کنیم بهتر است و زودتر به نتیجه میرسه؟ لطفا در صورت امکان با بنده تماس بگیرید 09384106749

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام وقت شما بخیر
   شماره شما به واحد مشاورین تلفنی ارائه شد و در اسرع وقت با شما تماس گرفته خواهد شد.

 35. سمر گفت:

  با سلام. من 30 ساله, متاهل و شاغل هستم. شرکتی که در آن مشغول به کار هستم قصد دارد من را برای یادگیری سریغتر زبان به انگلستان بفرستد( دوره های کوتاه مدت زبان 6 ماهه) و تمام هزینه های این دوره با خودِ شرکت هست. میخواستم بدونم برای این دوره ها ویزا میدن یا نه؟ممنون.

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   معمولا در حال حاضر کشور انگلستان به سختی برای متقاضیان ایرانی ویزا صادر می کند اما ممکن است با ارائه شواهد و مدارکی بتوانید ویزای تحصیل را اخذ کنید.
   کارشناسان ما اطلاعات کامل تری در این زمینه خواهند داشت که قطعا به شما کمک بسیاری می کند.

 36. حسین گفت:

  سلام،من۲۰ سالمه میخوام برم انگلستان لندن پسر عمم اونجاس تو رستوران کار میکنه به منم گفته بیا اونجا کار کن من میخوام یک اقامت ۵ساله به لندن برم چه روشی رو با کمترین هزینه پیشنهاد میکنید بعد سربازی چی میشه؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   بهترین روش این است که اگر اقوام شما اقامت آن جا را دارند، برای شما دعوتنامه کاری بفرستند. شما نیز با ارائه شواهد و مدارک مربوط به تخصصتان درخواست ویزا کنید.
   مسئله سربازی را بهتر است برای خروج از کشور از طریق سازمان نظام وظیفه پیگیری نمایید.

 37. مهدیس رضایی گفت:

  سلام به شما
  من به همراه همسرم قصد مهاجرت داریم. لیسانس مدیریت دانشگاه سراسری و ارشد ازاد دارم. سنم 31 سال هست آیا می توانم برای اقامت لندن اقدام کنم؟ اگر خیر چه کشوری مناسب است؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   در حال حاضر 2019، اقدامات مربوط به صدور ویزای سفارت انگلستان برای ایرانی ها و مهاجرین دیگر به کندی پیش می روند و گاها اصلا ویزا صدور نمی شود.
   کشور های هم رده اروپایی مانند فرانسه و آلمان را نیز به شما پیشنهاد میکنیم که اقدام نمایید، چرا که بازه خورد خوبی خواهد داشت.

 38. سجاد دستگردی گفت:

  سلام
  فوق لیسانس دانشگاه دولتی هستم و یک مقاله isi دارم و زبان انگلیسیم هم خوبه ولی مدرک زبان ندارم و سابقه چند سال کار در کارخانجات تولید فولاد و میلگرد رو هم دارم. با چه روشی میتونم برم انگلستان؟؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   در صورتی که سوابق تحصیلی شما درخشان باشد، می توانید به پشتوانه همین سوابق برای تحصیل و یا کار در کشور های خارجی تحت نظر یک کارفرما، اقدام کنید.
   تقریبا کل روند پذیرش شما بسته به مدارک شما خواهد بود.

 39. سعاد گفت:

  سلام من 30سال سن دارم متاهل هستم بامدرک لیسانس روانشناسی ودرحال حاضر3سال مربی پیش دبستان دولتی هستم یعنی مدارک کامل دارم که ثابت کنم من مربی دولتی هستم میشه راهنمایی کنیدچطوراخذاقامت کاردرانگلیس را بگیرم

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   اخذ اقامت و کار در انگلیس اکنون آسان نیست چراکه سخت گیری های جدید برای ورود ایرانیان و برخی دیگر اقوام، تشدید یافته است.

 40. پیمان کشاورز گفت:

  با سلام
  از طریق کار روزنامه نگاری و رسانه چطور میشه به انگلستان مهاجرت کرد؟ چون رسانه های اونجا اولین شرطشون داشتن اجازه کار هست و حتی رزومه من رو هم پذیرفتن اما اعلام کردن که باید خودم اجازه کار در انگلستان رو داشته باشم تا استخدام بشم

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   شرایط اشتغال در انگلستان در حال حاضر برای بسیاری از افراد محدود است و نمی توان این اقدام را انجام داد.
   اما اگر پشتوانه کارفرمایی را با درخواست کار دارید، خیلی راحت تر می توانید وارد بازار کا شوید.

 41. مریم گفت:

  سلام
  خانمی 28 ساله هستم با مدرک کارشناسی ارشد مهندسی شیمی پیشرفته، معدل بالا، دارای مدرک ایلتس و مقاله ISI و چندین مقاله در کنفرانس های داخلی بین المللی
  قصد مهاجرت به اروپا(ترجیحا انگلیس) دارم، می خواستم بدونم چه کشورهایی برای همسرم هم ویزای وابسته به همسر صادر میکنند و همسرم میتونه همراه من بیاد ؟
  همسرم دارای مدرک کارشناسی مهندسی شیمی هستن.

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   در حال حاضر امکان مهاجرت ایرانیان به کشور انگلستان به دلیل سیاسیت های خارجی این کشور، وجود ندارد.
   اما برای سایر کشور های اروپایی می توانید اقدامات خود را ترتیب داده و اخذ ویزا را در دستور کار قرار دهید.
   بردن همسر به عنوان همراه در کشور های اروپایی، با ویزای کار ممکن است با اندکی تاخیر انجام شود.

 42. فرزانه کریمی گفت:

  سلام 31ساله هستم و لیسانس حقوق و وکیل پایه یک دادگستری هستم کدام کشورجهت مهاجرت برام بهتره و ایا از طریق تحصیل بهتره یا کار و ایا نسبت به پروانه وکالت ایران باید ازمون طرح انتقالو داد و مدرک زبان ایلتس در حال تکمیله و چقد باید سرمایه داشت مهاجرت ممنون میشم راهنمایی کنید
  با توجه به شرایطمون بهترین کشور جهت اقامت کجاست واسه تحصیل بریم بهتره یا کار و اینکه با پروانه وکالت ایران ایا باید ازمون طرح انتقالو شرکت کرد که در لندن برگزار میشه

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   در صورتی که بتوانید برای امر تحصیل به کشور مقصد مهاجرت کنید، روند اخذ مدرک و آشنایی با بازار کار آن کشور به شما کمک خواهد کرد تا کاریابی را آسان تر انجام دهید.
   بهترین کشور برای اینکه بتوانید مهاجرت تحصیلی موفقی داشته باشید؛ می تواند کشور های اروپایی باشد و یا اینکه به کانادا مهاجرت نمایید.

 43. فرزانه کریمی گفت:

  سلام 31 سالمه مدرک لیسانس حقوق و وکیل پایه یک دادگستری میخواستم بدون واسه مهاجرت برای تحصیل یا کار با توجه به کارم بهتره و چقد باید سرمایه داشت و مدرک زبان در حال تکمیل ایلتس هستم و نامزدم لیسانس حقوق داره و قصد ادامه تحصیل و کار را دارد اصلا میتونیم با این شرایط اقامت بگیریم ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   با توجه به این که حقوقی داخلی هر کشور مختص همانجاست، شما نیز در صورت تمایل می توانید برای تکمیل تخصص خود در رشته حقوق، وارد دوره ارشد حقوق بین الملل شوید و در کشور هدف درخواست پذیرش کنید.

 44. سبحان مالمیر گفت:

  سلام من زیر ۱۸ سال سن دارم و میخوام از طریق دین و مذهب در انگلیس پناهندگی بگیرم .میخوام شرایطشو بدونم‌‌‌‌‌….

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   خدمات مربوط به مهاجرت غیر قانونی(پناهندگی) را ما انجام نمی دهیم.
   اما پیشنهاد می کنیم که در عوض مهاجرت غیر قانونی، از طرق قانون و رسمی وارد کشور های دیگر شوید و آینده خود را تضمین کنید.

 45. محمد انصاری گفت:

  سلام
  من 21 سالمه و از 16 سالگی دارم کار میکنم.
  تا الان حدود 4 سال سابقه کار تو یک شرکت فنی it داشتم
  مدارک زیادی هم تو ضمینه شبکه دارم
  حالا با این اوضاع میتونم اقدام به اخذ ویزا کنم ؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   برای گذراندن دوره های فنی در خارج از کشور می توانید اقدام به ثبت نام کنید تا پس از قبولی و اخذ مدرک راحتتر وارد بازار کار شوید.
   این طرز دریافت ویزای کار می باشد اما شما همچنین می توانید ویزای تحصیلی را نیز اخذ نمایید.

 46. Noor.z گفت:

  سلام خسته نباشید مادرم اقامت انگلیس داره و من ۱۹ سالمه خواستم بدونم میتونم از طریق ویزای خانوادگی اقدام کنم و اینکه چقدر طول میکشه تا جواب سفارت بیاد اگه میشه راهنماییم کنید خیلی ممنونم

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   به دلیل اینکه ورود به کشور انگلستان اخیرا از منطقه جغرافیایی ما، ممنوع و یا خیلی کم است؛ از آخرین روند تغییرات قانونی شرایط ورود با خبر نیستیم.
   بهتر است تا از طریق سفارت پیگیری نمایید.

 47. سوسو گفت:

  سلام من 30 سال دارم مي خوام از طريق ازدواج اقدام كنم ايا كرفتن اقامت از اين طريق اسونه واينكه من شنيدم كه بعد 2سال ونيم ميشه اقامت دايم كرفت ولي شما نوشتين بعد از 5 سال اين رو ميشه شفاف سازي كنيد يه كم بيشتر توضيح بديد در مورد اقامت از اين طريق مرسي

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   به منظور اقدام از این روش باید اسناد زیادی را برای اثبات ازدواجتان گردآوری کرده و به پلیس محلی و کنسولگری ارائه دهید که این الزامات راه را برای تقلب کاملا بسته است.
   شفاف سازی بدین منظور خواهد بود که اثبات شود در طول چند سال قبل از درخواست اقامت دائم، شما کاملا با همسرتان زندگی می کرده اید و هیچگونه شکی و تردیدی در این مسئله وجود نداشته باشد.

 48. حمید اکبر گفت:

  عرض سلام ادب و احترام – جهت مهاجرت به کشور انگلستان میخواستم اقدام نمایم – مدرک کارشناسی گرافیک دارم و در حال حاضر گذراندن دوره های آیلتس
  برای ادامه تحصیل یا کار در رشته مرتبط
  اگر ممکن هست راهنمایی نمایید.

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام و احترام
   با توجه به اینکه هم اکنون ورود به کشور انگلستان برای مهاجرت اندکی دارای محدودیت است، شما می توانید در صورتی که شرایط خاصی را دارید و امتیاز محسوب می شود، اقدامات خود را با جمع آوری مدارک و رزومه تحصیلی شروع نمایید.

 49. محمد حسین زمانی گفت:

  با سلام و عرض خسته نباشید.من 17 سال دارم. در رشته برق در پایه یازدهم در هنرستان فنی تحصیل میکنم.5 سال است که به کلاس زبان انگلیسی میروم. ایا میتوانم در انگلستان ادامه تحصیل بدهم و اقامت بگیرم

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام وقت بخیر
   تحصیل در کشور انگلستان برای ایرانی ها اکنون اندکی با شرایط دشوار روبروست که تنها در صورت شرایط خاص، اجازه داده می شود.
   اگر هدف خود را از انتخاب انگلستان بفرمایید، می توانیم دقیق تر شما را در انتخابتان راهنمایی کنیم.

 50. مالک لطیفی گفت:

  سلام بیکار هستم چطوری میشه اقامت لندن بگیرم

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   اطلاعات شما برای بررسی مشاورین ما بسیار اندک است در صورت تمایل به بررسی اطلاعاتتان به صورت کامل تر و جزئی تر ، اطلاعات خود را برای ما ارسال نمایید.

 51. مسعود نقی تبار ملکشاه گفت:

  با سلام.من30سال سن دارم و میخواهم با یکی از شرایط به کشور انگلستان اقامت بگیرم و بعد از مدتی خانواده خودمو ببرم.میشه راهنماییم کنید چطور میتونم اینکارو بکنم؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   در صورتی که پس از چند سال اقامت موقت در کشور انگلستان، اقامت بلند مدت را اخذ کردید می توانید به پشتوانه آن از برخی اعضای خانواده نیز دعوت کنید تا به سبب شما ویزای موقت را دریافت کرده و سفر کنند.

 52. Unknown گفت:

  سلام.من دانش آموز دهم تجربی هستم در مدرسه تیز هوشان تهران علامه حلی دو.در حال یادگیری زبان نیز هستم.یک مقاله ISI نیز نوشته ام و اختراعم نیز در حال ثبت است.
  بهترین راه مهاجرت به انگلیس برای من چیست؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام در صورتی که می فرمایید ، با ارائه رزومه تحصیلی پژوهشی می توانید درخواست خود را به دانشگاه های این کشور ارسال کنید.
   اما فراموش نکنید که بدین منظور حتما نیاز است تا شرایط و پیش نیاز های آنجا را بدانید تا ریسک عدم پذیش شما کاهش پیدا کند.

 53. عسل گفت:

  سلام.من پرستار هستم و 7 سال سابقه کاری دارم.چگونه بدون مدرک آیلس 7 میتونم اقامت کاری بگیرم؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   در حال حاضر کشور انگلستان به صورت قانونی پذیرای نیروی کار ایرانی نیست.
   اما پیشنهاداتی هم سنگ با خواسته شما را در نظر داریم که نیاز است سوابق و رزومه شما ابتدا بررسی شود.

 54. پژمان رفیعی گفت:

  سلام ایا به صورت یک فرد عادی میتوان ویزا توریستی 3 ماه انگلیس بگیرم ..گردش مالی تا 1 سال پیش خوب بوده ولی در حال حاضر خوب نیست ..ولی سند خانه دارم که به قیمت 400 میلیون ارزش دارد ..ایا میشود یا نه ..و مبلغ اخذ ویزا چقدر میباشد؟ . چند ماه طول میکشد

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   در وهله اول اخذ ویزای انگلستان امروزه اندکی دشوار و گاها ناممکن شده که به دلیل سیاست های داخلی دولت این کشور می باشد.

 55. روشنک گفت:

  سلام
  وقت بخیر
  من میخواست برای رشته جواهر از مدرسه jewelry school پذیرش بگیرم با لیسانس نرم افزار و نمونه کار جواهر سازی آیا میتونم؟
  روشنک

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   بله بهتر است خلاصه مدارک و سوابق تحصیلی خود را برای دانشگاه های کشور هدف ارسال نمایید تا در صورتی تایید صلاحیت، پذیرش برای شما صادر شود.

 56. مهدی رشیدی گفت:

  سلام
  من کاردانی رشته مدیریت حرفه ای کسب و کار رو دارم
  میخواستم بدونم برای تحصیل در انگلیس و پناهندگی راهی وجود داره؟
  در ضمن شرایط مالی خوبی هم ندارم.

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   موسسه حقوقی توسعه گران مهر تنها از طریق قانونی اقدام به مشاوره و اخذ ویزا می نماید.
   اما برای تحصیل در انگلیس نیز باید عرض کنیم که در حال حاضر امکان اخذ ویزا برای مهاجرین از کشور های جهان سومی وجود ندارد بجز در مواردی خاص.

 57. آرمان بشیری گفت:

  با سلام من 15 سالمه و در حال گرفتن مدرک زبان انگلیسی هستم آیا خانواده ی من می توانند از طریق دریافت ویزای تحصیلی برای من در انگلستان اقامت داشته باشیم
  و این که همه ی اعضای خانواده باید مدرک زبان داشته باشند؟ باتشکر….

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   در حال حاضر انگلستان شرایط ورود راحتی ندارد و بهتر است بگوییم اجازه ورود نمی دهد.
   در صورتی هم که ویزای همراه برای شما صادر شود، می توانید تنها یک نفر را با خود به همراه ببرید.

 58. احمد گفت:

  سلام. من 35 سالمه. دکترای مهندسی کشاورزی دارم. چه روشی برای مهاجرت پیشنهاد می کنید؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   شما هم می توانید برای کار اقدام نمایید و هم برای ادامه تحصیلات که در هر صورت باید شرایط را فراهم کنید که پیش نیاز آن داشتن رزومه تحصیلی و کاری می باشد.

 59. الهام مهبد گفت:

  با سلام
  من ۱۶سالمه می خواستم بدونم برای گرفتن اقامت انگلیس از طریق ویزای تحصیلی چ کار هایی رو باید انجام بدم واگر اونجا رفتم تا قبل از ۱۸ سالگیم می تونم کار پاره وقت انجام بدم؟؟؟
  و آیا ب مدرک زبان خاصی نیاز دارم؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   درصورتی که با وجود قوانین کنونی، ویزای تحصیلی برای شما صادر شود، ضمن تحصیل می توانید کار پاره وقت هم انجام دهید. اما میزان ساعت کاری را بسته به نوع ویزا می توانید تخمین زد.

 60. سجادی گفت:

  سلام من لیسانس معماری از دانشگاه تهران مرکز و فوق لیسانس معماری اسلامی از دانشگاه سوره دارم .می خواستم بدونم با گرفتن مدرک ربان معتبر شرایط اقدام برای مهاجرت کاری به انگلستان را دارم؟27 سال دارم.

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   در حال حاضر کشور انگلستان درب های ورود خود را به روی مهاجرت اکثر کشور ها بسته است و ممانعت بعمل می آید.

 61. سارا مظلومی گفت:

  سلام، چطور می تونم برای مقطع لیسانس از دانشگاه بریتانیا به عنوان کسی که معلولیت شنوایی داره بورسیه بگیرم

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   پروسه این پذیرش به دلیل روند ارائه مدارکی که دارد و شواهدی که باید تسلیم شوند، بسیار پیچیده است و مدت زمان طولانی را سپری خواهد کرد که از بیان آن معذوریم، لطفا با مشاورین ما در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی کنند.

 62. amir hossein azodi گفت:

  سلام من زیر 18سال دارم و پدرم وکیل حقوقی است اخذ اقامت برای خوانواده چیست؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   در صورتی که وکالت بین الملل را بدانند می توانید برای ادامه زندگی و کار به این کشور مهاجرت کنید اما شرایط نیز هم اکنون حاکم است که به کلی از ورود اتباع و افراد خارجی جلوگیری می کند.

 63. رضا سلطانی گفت:

  سلام
  آیا برای دریافت ویزای دکترا شرایط سنی وجود داره.

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   درصورتی که پذیرش از سمت دانشگاه صادر شود امکان دارد سفارت کشور هدف برای شما محدودیت هایی را قرار بدهد که دقیقا برای هر رشته مشخص نیست.

 64. مارال گفت:

  سلام روزتون بخیر من لیسانس حسابداری از دانشگاه غیرانتفاعی زند با معدل16.77هستم مجرد و 26ساله…میخواستم برای مهاجرت به انگلیس اقدام کنم …ولی راهی که نسبتا کم هزینه تر باشه سراغ ندارم…البته خودم دوست دارم برای ادامه تحصیل اقدام کنم .البته آمریکا هم مد نظرم هست

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام کشور انگلیس راهی برای ورود بدون هزینه و یا کم هزینه ندارد، علی الخصوص اکنون که شرایط ورود را برای ایرانیان بسیار محدود کرده است.
   شما اگر میخواهید برای ادامه تحصیل اقدام کنید، بهترین گزینه های به ترتیب اولویتتان، کشور های اروپایی و یا کانادا است.

 65. z.d گفت:

  سلام من 36 ساله هستم و متاهل و دار ی مدرک لیسانس ادبیات انگلیس…می خواستم بدونم راهترین و ارزانترین و ممکنترین را رفتن به انگلیس چی هست ؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   اگر به دنبال راحت ترین راه میگردید باید همزمان اطلاع داشته باشید که در حال حاضر راه ورود ایرانیان به این کشور اندکی دشوار است.
   اما میتوانید برای ادامه تحصیل و یا کار اقدام کنید.

 66. احسان محتشم گفت:

  سلام اگر کسی اقامت انگلیس داشته باشه میتونه فرد دیگه ای و به کفالت قبول کنه؟شرایط سنیش به چه صورت‌؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   منظور شما از کفالت اگر رابطه فرزند و خانوادگی باشد، خیر.
   مگر اینکه رابطه ازدواج باشد و یا از دید کشور انگلستان مشمول قوانین مهاجرتی گردد که این قوانین را به صورت دقیق ، مشاورین ما در اختیار شما قرار می دهند.

 67. shila گفت:

  سلام . من 42 سالمه و 21 سال سابقه کار و بیمه در یک شرکت بین المللی کشتیرانی در سمت مدیر واردات دارم. من میتونم از طریق ورود به دوره یکساله زبان وارد کالج کشور انگلستان بشم ؟ و بعد از این دوره یکساله میتونم اقامت و اجازه کار بگیرم ؟ هزینه و کار اگه بتونم وارد کالج زبان بشم چقدر میشه .میشه لطفا منو راهنمایی کنید ؟ در ضمن شرایط مهاجرت به کدوم کشورها رو دارم ؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   تحصیل در دوره های کالج انگلستان برای سن شما، محدودیت دارد و باید ادله مناسبی را به سفارت این کشور برای اثبات دلایل ورود ارائه دهید که در مجموع کار شما را سخت تر میکند.
   اینم موارد ذکر شده برای اکثر کشور های صدق می کند و تنها در صورتی که دلایل مناسبی را ارائه دهید می توانید در این سن، دوره کالج را بگذرانید.

 68. هانیه راد گفت:

  سلام
  من قصد مهاجرت به لندن را دارم و میخام از طریق ویزای ازدواج اقدام کنم.
  شما در این زمینه میتونین راهنمایی و کمک کنید ؟
  با تشکر

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   اگر شخصی را مدنظر دارید و ایشان شهروند این کشور هستند، می توانید ازدواج خود را در نزدیکترین سفارت این کشور ترتیب دهید و مستندات ازدواج را برای اخذ اقامت و دعوتنامه تحویل دهید.

 69. مهدی بارانی گفت:

  سلام بنده فوق دیپلم حسابداری از دانشگاه ازاد دارم و سربازی نرفتم چطور میتونم وارد انگلیس بشم و ب تحصیل و اقامت دائم دست پیدا کنم و ایا ایران اجازه خروج میده ب من?

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   در حال حاضر شرایط ورود به انگلیس و اخذ ویزا برای ایرانیان اندکی غیر ممکن شده است و باید برای اقدام شما استثنائاتی وجود داشته باشد که پذیرش بگیرید.

 70. امیرمولیانی گفت:

  سلام و خسته نباشید به شما.من 17سال سن دارم و علاقه شدیدی انگلستان و بریتانیا دارم و رشته ام علوم انسانی هست میشه راهنمایی کنین؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام وقت بخیر
   در حال حاضر امکان سفر از نوع مهاجرت به کشور انگلستان امکان پذیر نیست، چراکه ویزا به سختی صادر می شود.

 71. صدیقه سپهری گفت:

  باسلام و احترام
  بازنشسته هستم و ماهی 5 میلیون تومان حقوقم است ضمنا 2 تا آپارتمان دارم که تقریبا ماهی 2 میلیون رهن و اجاره داده ام تمایل دارم اقامت انگلیس را بگیرم . لطفا راهنمایی بفرمایید چکار می توانم انجام دهم

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   در حال حاضر امکان اخذ اقامت برای ایرانیان امکان پذیر نیست اما با شرایط حاکم بر زندگی شما، پیشنهاد کشور های اروپایی را حتما از مشاورین ما دریافت کنید.

 72. بهمن فاتحی گفت:

  با سلام من ۴۲ و همسرم ۴۱ …ایا میتونم برای دکتری روانشناسی خانومم انگلیس اقدام کنم ..بعدش امکان داره به همراه خانواده یعنی کمن و بچه ها هم باهاش ویزا بگیریم …ممنونم

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   شما با توجه به شرایط سنی تان می توانید برای ادامه تحصیل اقدام کنید، در صورتی که بتوانید ویزای کار را اخذ کنید خواهید توانست خانواده را نیز به همراه خود ببرید.

 73. mahi گفت:

  سلام 23 ساله هستم لیسانس تکنولوژیست جراحی(اتاق عمل)بهتر است که از نظر کاری اقامت بگیرم یا تحصیل ؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   بهتر است تا برای ادامه تحصیل در کشور انگلستان اقدام کنید و در ادامه پس از اخذ مدرک، وارد بازار کار این کشور شوید.

 74. ارمان امنی گفت:

  سلام من ۲۴ سال دارم و ترم اخر کارشناسی معماری هستم در زمینه دکوراسیون داخلی فعالیت داشتم و دارم و میخوام از طریق شغلم اقامت بگیرم !میخواستم بدونم چه شرایطی داره و این که چجوری میتونم شرکتهایی رو با این مناسبت شغلی داخل انگلستان پیدا کنم که بتونم مشغول شم ؟؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   بله شرکت های متعددی هستند که نیروی کار ماهر را از کشور های دیگر پذیرش می کنند اما باید اطلاع داشته باشید که شرایط کشور انگلستان تفاوت می کند و به راحتی نیروی کار را از کشور با محدودیت مانند ایران پذیرش نمی کند.

 75. محمد جواد گفت:

  سلام.بنده داروساز هستم.از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شدم.با معدل 17/5.همسرم هم دندان پزشک هستند.دارای فرزند 3 ساله.دارای 12 مقاله علمی…امکان مهاجرت به انگلستان هست یا نه؟با تشکر

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام در حال حاضر امکان مهاجرت حتی بصورت فردی هم به کشور انگلستان وجود ندارد اما ممکن است شرایط شما به نحوی باشد که ما بتوانیم راهکاری را برایتان ارائه دهیم که این نیز نیاز به بررسی دقیق و موشکافانه دارد.

 76. Parsasanayi گفت:

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما پسری هستم18ساله و قصد مهاجرت به کشور بریتانیا را دارم خواستم ببینم آیا میشود برای کار و ادامه ی زندگی وارد این کشور شوم یا باید راه دیگری انتخاب کنم؟؟؟اگه نمیشه لطفا راهنماییم کنید خواهش میکنم ازتون راهنماییم کنید

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام و احترام
   در صورتی که می خواهید امکان سنجی کنید، باید بگوییم که خیر، در حال حاضر برنامه های مهاجرت به انگلستان برای ایرانی ها محدود شده است
   می توانید برای ادامه تحصیل و سپس اقامت کاری، کشور هایی چون کانادا، استرالیا، نیوزلند، آفریقای جنوبی و آلمان را انتخاب کنید.

 77. N گفت:

  سلام. من نامزدم اقامت دائمی برای لندن گرفته، میخواستم بدونم بعد از رفتنش به اونجا امکانش هست که بعد از یک سال برگرده به ایران برای یه مدته محدودی (و بعدش دوباره برگرده لندن)؟؟؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   در صورتی که اقامت دائم داشته باشند بسته به مدت زمانی که در آن کشور هستند، اجازه خروج نیز خواهند داشت و این را ویزای ایران ایجاب میکند.

 78. مونا گفت:

  با سلام
  من 29 سالمه و فارغ التحصیل سال 90 لیسانس حسابداری از دانشگاه غیر انتفاعی هستم و از بعد از دانشگاه مشغول کار شدم ولی نه در شرکتهای معتبر دولتی آیا امکان مهاجرت و کار در انگلستان برام هست؟؟؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   در حال حاضر و با توجه به شرایط شما امکان فعالیت در این کشور تا حدودی غیرممکن خواهد بود.

 79. Bhnzsh گفت:

  سلام خسته نباشید . ۲۲ سالمه و ترم آخر حقوق هستم.با توجه به اینکه حقوق اسلامی مورد پذیرش کشورهای دیگه نیست میتونم رشته ی زبان انگلیسی رو در دانشگاه های انگلستان بگذرونم؟ به زبان تسلط دارم.لطف میکنید اگر راهنمایی کنید بنده رو که چطور میتونم اقامت کسب کنم.

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   بر اساس پیشینه تحصیلی خود می توانید برای برخی رشته های محدود درخواست تحصیل بدهید تنها در صورتی که دانشگاه مقصد شما را مورد تایید شروط خود قرار بدهد.

 80. مبینا آزادمهر گفت:

  با سلام…
  سوم دبیرستان هستم رشته ی انسانی
  چطور میتونم برای دانشگاه فوق دیپلم روانشناسی و اخذ اقامت در انگلستان اقدام کنم؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   بهترین راه برای ادامه تحصیل در کشور آلمان،تحصیل در مقطع کارشناسی است اما اطلاع داشته باشید که تحصیل در مقطع فوق دیپلم اندکی دشوار و زمانبر و هزینه بر خواهد بود.
   در نتیجه پیشنهاد می شود تا حتما برای تکمیل مدارک خود یا در ایران اقدام کنید و یا اینکه دوره های لازم را در کشور آلمان بگذرانید و سپس برای تحصیل در دانشگاه درخواست کنید.

 81. تیسا کبیری گفت:

  با سلام من برای انتخاب رشته مردد هستم چ رشته ای انتخاب کنم که بتونم بیام انگلستان بازار کار داشته باشه.احیانا چند سال دیگه برام دعوتنامه میفرستن

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   به منظور بررسی بازار کار کشور انگلستان باید حتما با مشاور تخصصی در این زمینه گفتگو کنید، شخصی که در این زمینه دارای تجربه و فعالیت باشد و بتواند شما را بر اساس تجربه راهنمایی کند.

 82. Mhn گفت:

  با سلام ما خواهیم با ۱ میلیارد سرمایه گذاری در انگلیس اقامت دایم بگیرم می شود خانوده دیگری هم با خودمان ببریم چگونه سرمایه گذاری کنیم ممنون می شود باهاش ملک خرید یا نه با تشکر

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   در صورتی که سرمایه گذاری شما واجد شرایط شناخته شود می توانید پس از اخذ اقامت، با مرک سرمایه گذاری خود، برای افراد دیگر نیز دعوتنامه ارسال کنید.
   برای انتخاب بهترین سرمایه گذاری پیشنهاد می کنم حتما با مشاور تخصصی ما در موسسه صحبت کنید.

 83. امیرحسین اجلالی گفت:

  سلام 16سالمه وقصد مهاجرت را دارم انگلیسی بلدم میخوام بدونم شرایط سنیش چجوریه

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   برای سن شما بهترین انتخاب مهاجرت تحصیلی به مدارس و دانشگاه های کشور های خارجی است.
   ضمن اینکه بایستی مدرک آیلتس را شروع کنید.

 84. حمیدرضا زارعی گفت:

  با سلام من دارای مدرک مهندسی نفت هستم و دارای ۷ سال سابقه کار در شرکتهای نفتی ایرانی و بین المللی می باشم تسلط کامل به زبان انگلیسی دارم حال قصد مهاجرت به انگلستان را دارم لطفا راهنمایی کنید راههای اخذ اقامت دایم انگلستان چیست(با توجه به شرایط من)

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   بهترین کار این است که شما مدارک و مستندات شغلی و تحصیلی خود را گردآوری کرده و به کارفرماهای انگلیسی ارائه کنید تا در صورت نیاز به شما دعوتنامه کاری ارائه کنند.

 85. سارا سمیعی گفت:

  با سلام،چند تا سوال داشتم،من دانشجوی سال آخر دندانپزشکی هستم،و‌همسرم رزیدنت جراحی مغز و اعصاب هستن،برای مهاجرت به انگلستان چجوری میتونیم مدارک تحصیلیمونو تطبیق بدیم با اون کشور؟چه امتحاناتی ازمون گرفته میشه؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   بهترین راه این است که مدارک تحصیلی خود را برای دانشگاه های مدنظر ترجمه و ارسال نمایید تا در صورت تایید وضعیت شما، برای اخذ پذیرش تحصیلی و تطبیق مدارک اقدام کنید.

 86. Ashkan گفت:

  سلام من ۲۳ سالمه و متاهل هستم لیسانس حقوق دارم و همسرم هم دانشجوی کارشناسی رشته روانشناسی هستند که ۲ سال دیگه لیسانسشون رو میگیرن میخواستم بدونم بهترین راه گرفتن ویزا برای ما کدوم هستش و اینکه آیا من با اینکه رشتم حقوقه شانسی برای مهاجرت داریم یا نه ممنون.

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام با توجه به محدودیت فعالیت، فعالان حقوق داخلی در خارج از کشور، نمی توانید با این مدرک در آن کشور فعالیتی داشته باشید مگر در صورتی که مدرکتان را با حقوق بین الملل و یا حقوق کشور مقصد، معادلسازی کنید.

 87. محمد گفت:

  سلام ببخشید من می خواستم در انگلستان تحصیل کنم و از اونجا ۵۰ هزار پوند بدم و شهروند شم ۵۰ هزار پوندو باید چگونه سرمایه گذاری کنم لطفا راهنمایی فرماید با تشکر فراوان

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   روش های انتخاب سرمایه گذاری مطمئن و سود آور بسته به توانایی و روش اقدام شما دارد.
   سرمایه گذاری 50هزار پوندی در انگلستان را می توانید از طریق مشاورین ما در موسسه حقوقی توسعه گران، پیگیری کنید.

 88. علی کرمی گفت:

  سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز
  جوانی 19 ساله هستم در دوران سربازی هستم تا بتونم بعد از تمام شدن گذرنامه قانونی بگیرم
  دیپلم معماری دارم و در حوزه مکانیک خودرو فعالیت دارم . سوالم اینکه بعد از گرفتن پاسپورت بهترین و کم دردسرترین راه برای رفتن به انگلیس و گرفتن اقامت دایم چیه؟ و هزینش تقریبا چقدی در میاد

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   در صورتی که تخصصی داشته باشید می توانید بر اساس آن درخواست کار در این کشور بدهید و با اخذ دعوتنامه کاری از یک کارفرمای بومی، اجازه(ویزا)ی ماندن را دریافت کنید.

 89. Mahjoobe گفت:

  سلام من ۲۵سالمه و لیسانس بهداشت عمومی دارم از چه طریق میتونم به انگلستان مهاجرت کنم؟

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   تحصیل در این کشور هزینه ای حدود 20 هزار پوند در سال و هزینه ی زندگی ماهیانه حدود 500 تا 600 پوند را در بر خواهد داشت.
   در صورتی که استطاعت مالی داشته باشید، یکی از بهترین روش ها تحصیل است.
   تامین پیش نیاز های مهاجرت به انگلیس آسان نیست.

 90. علی گفت:

  با سلام و خسته نباشید

  بنده 18 ساله هستم و همچنین مستند ساز هستم و چندین نمونه کار رو در پرونده ی خودم دارم آیا میتونم از این راه مهاجرت کنم؟

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   روش های متعددی برای مهاجرت وجود دارد، اما شرایط ذکر شده، در هیچ یک از قالب های مهاجرت، اغنا کننده نخواهد بود.

 91. هانا محمودی گفت:

  با سلام .من ۲۲سالمه و لیسانس شیمی دارم و مربی و داور درجه سه کاراته هم هستم.شرایط اقامت من در انگلیسو توضیح میدین؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   دو راه کلی برای مهاجرت شما وجود دارد(در صورتی که پیشنیاز های اولیه را برآورد کنید)
   اول مهاجرت برای ادامه تحصیل و مورد دوم مهاجرت از طریق تخصصتان که می توانید به مراکز ارائه دهنده خدمات مربوط به حرفه خود درخواست دهید تا دعوت نامه کاری را در صورت قبولی برایتان ارسال کنند

 92. رضا زرین صدف گفت:

  با سلام

  ۵۰ ساله فوق لیسانس حقوق کیفری دارای چهار مدرک معتبر داوری در امور حقوقی و قراردادها داخلی و بین المللی متاهل دارای دو فرزند شرایط ویزای کار چگونه است؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام در صورتی کهرزومه کاری شما مطلوب موسسات و شرکت های بومی باشد، می توانید درخواست کار بدهید و بر اساس پذیرشی که به شما می دهند مشغول به کار شوید.

 93. parisa.a گفت:

  با سلام من زیر 18سال هستم و پدرم شغل ازاد داره ‌(صافکاری ماشین 20سال سابقه) به نظرتون خودم یا خانوادم میتونیم اقامت بگیریم؟از چه طریقی؟اصلا بدون تحصیلات پدرم امکان داره؟و اینکه خودم میتونم ویزای تحصیل بگیرم؟در اون صورت خانوادم هم میتونن وارد شن؟
  ممنون

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   مهاجرت به انگلیس نیاز به استطاعت مالی بالایی دارد.
   به عنوان مثال برای تحصیل در انگلیس حدود 20000 پوند در سال، می بایست در نظر گرفت.

 94. مهر گفت:

  سلام. من فوق ليسانس روابط بين الملل رو دارم ميخواستم ببينم از طريق اين رشته و تحصيل ميتونم اقامت براي انگليس بگيرم

  1. مشاور تحصیلی و اعزام دانشجو گفت:

   با سلام
   در صورتی که نمره آیلتس آکادمیک بالا و رزومه علمی قوی شامل مقالات آی اس آی داشته باشید، این امکان محقق خواهد شد.
   نا گفته نماند: شهریه ی دانشگاه های انگلیس حدود 20 هزار پوند در سال می باشد.

 95. اشکان گفت:

  سلام خسته نباشید من در مدرسه تیزهوشان درس میخونم و زبان انگلیسی هم خوب بلدم و با لهجه بریتانیایی هم میتونم صحبت کنم و 14 سال دارم. میخواستم برای سال های بعد و دانشگاه در لندن درس بخونم و در اونجا زندگی کنم . ایا به نظر شما میتونم به انگلستان برم ؟ واگر میتونم باید از کجا اقدام کنم . در ضمن من در لندن دوستی دارم که میتونه هزینه زندگی و تحصیلم رو فراهم کنه

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله در صورتی که شرایط حضور در دوره های آموزشی و کلاس های دانشگاهی این کشور را مطابق با خواسته آنها داشته باشید، قادرید تا در این کشور حضور پیدا کنید.
   ارائه مدارک تحصیلی و رزومه تحصیلی دال بر توانمندی شما، در این میان حرف اول را می زند.

 96. سحر گفت:

  ببخشید شماره یا آیدی تلگرام رو بدین

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   07136292310
   ابتدا با کارشناسان ما تماس بگیرید، شما را با چارچوب قوانین آشنا کنند.

 97. امین تقی نیا گفت:

  سلام 33 سالمه لیسانس مکانیک 4 مدرک تاسیسات از فنی و حرفه ای میشه راهنمایی کنید برای مهاجرت به انگلستان

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   با توجه به سوابق و مدارکتان می توانید رزومه ای را تهیه نمایید تا برای کارفرمای انگلیسی ارسال کنید، در صورتی که کارفرما در خواست کاری را برای شما ارسال نماید روند مهاجرت کاری شما برای اخذ ویزا تسهیل میگردد.

 98. نفس گفت:

  سلام
  من ۲۶ سالمه و قصد دارم از ایران خارج بشم و فرقی نمیکنه چ اقامتی بگیرم فعلا برای اقامت چه مدرک زبان انگلیسی باید داشته باشم

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   برای هدف شما، کشور انگلستان گزینه خوبی نیست، باید به دنبال کشور هایی باشید که سختگیری های کمتری داشته و فضا برای کار بیشتر است؛ مثل آلمان، کانادا، نیوزلند و حتی آفریقای جنوبی.

 99. POURIYA گفت:

  باسلام خدمت شما
  من پسری 18 ساله هستم و به تازگی در رشنه مهندسی پزشکی قبول شدم میخواستم ببینم اگه نم بخوام از طریق رشتم بروم و مقیم اونجا بشم به من اقامت میدن البته میخوام اونجا ادامه تحضیلم بدم
  این کار شدنیه؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   با ادامه تحصیل در این کشور شما اجازه کار پاره وقت را به صورت محدود در هفته خواهید داشت اما اقامت شما از نوع موقت خواهد بود.

 100. aida گفت:

  سلام خسته نباشید من 22 سالمه و مدرک لیسانس معماری از دانشگاه غیرانتفاعی و ایلتس 7 دارم میخواستم بپرسم شانسی برای گرفتن ویزای کار انگلیس رو دارم؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   شانس برای اخذ ویزا، منوط به داشتن سابقه کاری روشن و حرفه ای است.
   در غیر اینصورت باید مراکزی را پیدا کنید که شما را بر اساس مدارک تحصیلی و علم پذیرش کنند.

 101. پارسا گفت:

  سلام. اگر کسی از طریق ویزای تحصیل اقدام نماید، والدین محصل برای همراهی محصل از چه نوع ویزایی اقدام کنند؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   معمولا ویزای بردن همراه به ندرت ازائه می شود و یا دارای محدودیت است و والدین می توانند با ویزای توریستی کوتاه مدت با وی همراه شوند.

 102. Ali گفت:

  سلام برای گرفتن تقاضای شغلی از کارفرمایان داخل انگلستان شما خدماتی دارید

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   ما تنها راهنمایی های مربوط به روند درخواست شغل را به شما می دهیم و از کاریابی و روند استخدام اطلاعات چندانی نداریم.

 103. علی ساجدی گفت:

  سلام
  من دکتری مدیریت ورزش از دانشگاه آزاد دارم
  مهاجرت کاری برای من بهتره یا تحصیلی
  ضمنا هدف من شهر لندنه متاهلم و دوفرزند زیر هفت سال دارم

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   با توجه به توانایی شما می توان انتخاب کرد که کدام نوع مهاجرت برای شما بهتر است. در صورتی که بتوانید درخواست کاری را از یک کارفرمای انگلیسی دریافت نمایید می توانید تحت ویزای کار، با خانواده به این کشور مهاجرت کنید.
   اما برای ادامه تحصیلات ممکن است به شما اجازه بردن همراه داده نشود.

 104. h.g گفت:

  با سلام من 32 سال دارم و مدرک فوق لیسانس پرستاری، سابقه 7 سال خدمت در بیمارستان و 2 سال در دانشگاه بعنوان هیت علمی، از طریق ویزای کار میخوام اقدام کنم. مدرک زبان ندارم. متاهل و یک فرزند 3 ساله. لطفا راهنمایی بفرمایید.

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   با توجه به کشور هدف، داشتن مدرک زبان آیلتس الزامی است و باید در کناز سایر مدارک مانند سابقه تحصیل و رزومه کاری، این موارد را نیز به کارفرمای حوزه کاری تان ارائه کنید تا در صورت تایید برای شما دعوتنامه کاری ارسال شود.

 105. ازاده بهره ور گفت:

  باسلام
  بنده لیسانس الکترونیک از دانشگاه ازاد دارم.وهمسرم تکنسین داروسازی هستن.برای ماچه روشی رو برای مهاجرت به انگلستان پیشنهادمیکنید.ممنون.

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   بهترین روش با توجه به قوانین اخیر این کشور برای مهاجران، مهاجرت کاری است.

 106. احمد عطایی گفت:

  با سلام
  من 31 ساله متاهل هستم و لیسانس رشته متالورژی با 4 سال سابقه کار را دارم.همسرم نیز لیسانس زبان دارد. با تحصیل در انگلستان همراه با همسرم می توانم اقامت دائم بگیرم؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   اخیرا اجازه اقامت به همراه تنها در معدود مواردی ارائه می شود که بایستی بنابر شرایط شما سنجیده و نتیجه گیری شود.

 107. مهدی یوسفی نژاد گفت:

  سلام. من کارمندم و 12 سال سابقه کار دارم. یک دختر 9 ساله هم دارم که کلاسه سوم هست میخواستم ببینم از چه طریقی جهت اقامت در انگلیس می تونم اقدام کنم؟؟؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   در صورتی که بتوانید رزومه کاری خود را برای مراکز و کارفرماهای مختلف ارسال نمایید، ویزای کاری برای شما تسهیل خواهد شد و می توانید به همراه فرزندتان مهاجرت کنید.

 108. m.z گفت:

  سلام من حسابدار هستم با سابقه 4سال.در ضمن دانشجو acca هستم.حدود یک سال و نیم دیگه هم مدرک لیسانس از دانشگاه اکسفورد میگیرم و هم پارت کوالیفای میشم در acca.برای گرفتن مدرک لیسانس باید ایلتس 6.5هم ارائه بدم.اگه همه این اتفاق ها بیفته میتونم پذیرش کار بگیرم برای انگلیس. در ضمن فوق لیسانس حسابداری دانشگاه ازاد هم دارم.

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   بهترین روش برای اخذ اقامت کاری، یافتن کار در مهلت یک ساله ی پس از تحصیل است.

 109. اشکان قاسمی گفت:

  سلام من سنم زیره 18 ساله از چه طریقی میتونم مهاجرت کنم

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   از راه های: تحصیل، سرمایه گذاری و خرید ملک می توانید اقدام نمایید.برای مشاوره ی دقیق تر اطلاعات بیشتری را از خود، می بایست عنوان نمایید.

 110. معین امیدی گفت:

  سلام من28سالمه ودیپلمم زبان اینگلیسی هم خوب بلدم ولی سرمایه زیادی ندارم مخواستم بدونم که ایا راههای دیگه ای هم وجد داره تا به انگلستان مهاجرت و ویزای واقامت این کشور رو بگیرم؟،لطفا اگه میشه راهنماییم کنید.

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   بله می توانید از طریق تحصیل و کار نیز در این کشور اقامت بگیرید اما بدانید که به راحتی امکان پذیر نیست و باید شرایطی را حتما فراهم نمایید.

 111. اميد بيكلري گفت:

  با سلام من بسري ٢١ساله و تك فرزند هستم و سال اول دانشكاه غير انتفاعي دررشته معماري و شهر سازي مادرم أقامت انكليس رو دارن و ٧ سال هست اون جا زندكي ميكنن بهترين راه براي مهاجرات من و زندكي با مادرم در انكليس به نظر شما جيست ممنون

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام وقت بخیر
   در صورتی که مادر شما اقامت دائم داشته باشند می توانند برای شما دعوتنامه ارسال کنند و به عنوان خویشاوند درجه 1 شما را در کنار خود بپذیرند.
   اما کل این روند مراحلی دارد که در حوزه تخصصی مشاورین ما است و بایستی در هر مرحله بنابر شرایط و درخواست سفارت، مدارکی را ارائه دهید تا درخواست شما رد نشود.

 112. حامد گفت:

  سلام و خسته نباشید….من از شما یه سوالی داشتم که خواهش میکنم جواب بدید
  من فروردین سال97 به18 سالم رسیدم و میخام برم انگلستان و اقامت اون کشورو بگیرم(غیرازاقامت تحصیلی) بعد از دریافت اقامت میخوام برم آمریکا و اونجا اقامت دائم بگیرم
  میخواستم بدونم این کار شدنیه؟ اگه شدنیه لطفا پاسخ بدید

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   بله این کار در مجموع، شدنی است اما روند پیچیده و دشواری دارد که مستلزم چند سری مدارک و پیشنیاز ها است که بایستی چندین سال به صورت منظم پیگیری شود.

 113. mahdirostami گفت:

  سلام
  من مدرکم دیپلم رشته ی ریاضی و فیزیکه متولد ۱۳۷۴ هستم برای کار در انگلیس باید چه کار کنم؟؟؟
  دعوت نامه ای نمیتونم تهیه کنم
  لطفا کمکم کنید
  ممنون

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   برای کار در انگلیس شما نیاز به داشتن سابقه کارو تخصص در حرفه ای مشخص باشید.
   این موارد به شما کمک میکند تا بتوانید به صورت قانونی دعوتنامه ای اخذ کرده و درخواست ویزا دهید.

 114. وحید گفت:

  سلام، من مدرک لیسانس نرم افزار دارم، در ضمن مدرک بین المللی شبکه هم دارم، آیا از چه راهی میتونم ویزای انگلستان رو بگیرم؟

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   برای اخذ ویزای انگلستان بهترین راه برای شما، تحصیل در این کشور است.

 115. ساناز گفت:

  سلام. میزان موجودی حساب متقاضی باید چقدر باشه؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   بر اساس شرایط کلی باید بالغ بر 20 هزار پوند را در حساب خود داشته باشید، اما این عدد بجز هزینه های تحصیل و زندگی است.

 116. ساناز محلاتی گفت:

  سلام من ۱۸ سال دارم امسال مدرسه ام رو تموم کردم و میخوام برای ادامه تحصیل به انگلیس برم آیا امکانش هست برم و هم زمان با تحصیل کار نیم وقت انجام بدم تا کمی از هزینه های خودم رو در بیارم

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   در ابتدای امر شما باید مجوز تحصیل در این کشور را بگیرید که در صورت اخذ مجوز تحصیل میتوانید از اجازه کار پاره وقت نیر بهره ببرید.

 117. بهاره گل پور گفت:

  سلام
  من ۲۵ سالمه و در تهران زندگی میکنم. مدرک فوق لیسانس مدیریتIT دارم. میخواستم بدونم طبق راهنماییتون بعد از گرفتن مدرک ایلس میتونم برای تحصیل در لندن اقدام کنم؟ ایا سرمایه هم نیاز هست؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   در صورتی که مدرک لیسانس شما مورد قبول دانشگاه مقصد واقع شود، شما می توانید برای دوره فوق درخواست دهید.
   بله داشتن تمکن مالی مورد نیاز است اما ممکن است بتوانید بورسیه تحصیلی نیز دریافت کنید.

 118. صدرالدین منصوری گفت:

  سلام من31سال سن مفیداز خدای آسمان گرفتم مهندس رشته نقشه برداری هستم آیا میتونم اقامت کاری در انگلیس بگیرم؟از کجا باید اقدام کنم؟

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   اگر از سمت کارفرمای معتبری از این کشور اعلام نیاز باعث اقدام جهت گرفتن ویزای جاب آفر یا همان پیشنهاد کاری شود میتوانید برای مهاجرت و در نتیجه اخذ اقامت کاری انگلیس اقدام کنید.
   راه دیگر تحصیل در این کشور است حتی مقاطعی که دوره ی کوتاه تری دارند که پس از پایان تحصیل اخذ اقامت کاری در این کشور آسان تر صورت می گیرد.
   در حال حاضر با وجود این که انگلیس از اتحادیه ی اروپا خارج شده, اخذ اقامت کاری بسیار دشوار شده است.

 119. باسمین گفت:

  سلام و ادب
  سن 1364ساکن تهران فوق لیسانس مدیریت بازرگانی گرایش مدیریت بیمه برای کار یا تحصیل در انگلستان
  چطور میتونم اقدام کنم
  برای اقامت گرفتن چه باید کنم

  1. مشاور تحصیلی و اعزام دانشجو گفت:

   با سلام
   برای ادامه ی تحصیل می توانید پذیرش از دانشگاه های انگلستان را اخذ کنید, که منجر به اخذ اقامت تحصیلی این کشور خواهد شد و در ادامه در صورت اشتغال پس از تحصیل می توانید اقامت کاری انگلیس را کسب کنید. انجام این فرایند با توجه به حقوقی بودن مسیر اقدام , عموما از طریق موسسه ی حقوقی انجام میشود.

 120. عبود مظفر گفت:

  با سلام و سپاس بخاطر پاسخ گویی شما

  بنده 30 سال دارم و کارشناسی ارشد روان شناسی بالینی و دارای پروانه فعالیت در ایران، چندین سال سابقه کار مرتبط (البته بدون بیمه) و همچنین دارای معلولیت و عدم مدرک زبان ، با توجه به شرایط فوق آیا سازمان خاصی جهت حمایت برای گذراندن دوره زبان در انگلستان با هدف ادامه تحصیل در کشور انگلستان وجود دارد؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام وقت بخیر
   در حال حاضر به صورت کلی این کشور شرایط خوبیرا برای ورود ایرانی ها ندارد اما می توانید بدون نیاز حمایت سازمانی خاص، با ارسال رزومه کاری و تحصیلی خود به همراه نامه مبنی بر اهداف شما، اقدام به اخذ پذیرش کنید.

 121. علی اکبرزارعی گفت:

  با سلام و عرض ارادت . پسر من بیست و یک ساله و دانشجوی ترم سه کاردانی رشته متالورژی دانشگاه دولتی رجائی شیراز است . آیا جهت ادامه تحصیل در بریتانیا میتواند اقدام کند؟

  1. مشاور تحصیلی و اعزام دانشجو گفت:

   با سلام
   با در نظر داشتن این مطلب که برای گرفتن پذیرش بسیاری از دانشگاه های انگلیس نیاز به مدرک زبان می باشد, در صورت اغنا کردن این پیش نیاز این امکان برای ایشان فراهم است.لازم به ذکر است که موضوع هزینه های تحصیل و زندگی در بحث ادامه ی تحصیل در خارج از کشور حائز اهمیت است.

 122. علیرضا آرتاک گفت:

  سلام . اگر بخواهم تقاضای تابعیت کنم شرایط چیست ؟ قصد کار دایمی در انگلستان دارم. سابقه ندارم و حسن شهرت دارم .به زبان انگلیسی هم مسلط هستم.

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   برای درخواست تابعیت باید چند سال اقامت انگلستان را تجربه کرده باشید.
   در پاسخ به کامنت ها قصد ارجاع به مقالات وجود ندارد, ولی با توجه به ریشه ای بودن سوال شما و جلو گیری از اطاله ی کلام پیشنهاد میشود در صفحه ی اصلی سایت, در قسمت تابعیت و اقامت , مقاله ی تفاوت اقامت و تابعیت را مطالعه بفرمایید.

 123. حمید رهبرزارع گفت:

  سلام خسته نباشین من دیپلم برق دارم مسلط به زبان دارم وواسه ادامه تحصیل مییخوام اقامت بگیرم میتونم

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   در صورتی که محدودیت سنی نداشته باشید، بله می توانید

 124. امیرحسین غلامی گفت:

  با خرید ملک میتوان اقامت انگلیس را گرفت؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   بله در صورتی که شرایط سرمایه گذاری را داشته باشید.

 125. mohamad گفت:

  با سلام. خواستم ببینم واس ویزای کار حتما باید پیشنهاد کاری داشته باشیم؟ مثلا کسی که قصد داشته باشه بره اونجا و کلاسای مربی گری شرکت کنه و بعد همونجا مدرک بگیره و مربی شه و ادامه بده چی؟ شرایطش چیه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام وقت بخیر
   برای کشور انگلستان ، بله حتما باید پیشنهاد کاری را داشته باشید.
   برای روش دوم نیز می توانید اقدامات مربوط به در خواست پذیرش تحصیلی را بدهید و مراحل تحصیل، کار و زندگی را به ترتیب در دستور کار قرار دهید.

 126. لی لی زینالی گفت:

  سلام فوق لیسانس زبان انگلیسی و مدرس هستم..همسرم هم فوق مدیریت و لیسانس برق داره.از چه طریقی می تونیم به انگلیس مهاجرت کنیم با توجه به اینکه توانایی مالی سرمایه گذاری رو نداریم

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   برای مهاجرت کاری که بهترین گزینه بعد از سرمایه گذاری و طبق شرایط شماست می توانید اقدام کنید اما به منظور واضح شدن مسیر باید اطلاعات دقیقی از شرایط و رزومه کاری شما داشته باشیم.

 127. بیتا هرزندی گفت:

  سلام و خسته نباشید پیشنهاد شغلی رو خودمون باید پر کنیم یا دفتر مهاجرتی شما برای ما درست میکند؟ میشه راهنمایی کنید

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام وقت بخیر
   پیشنهاد شغلی باید از سوی یک کارفرمای خارجی و بومی باشد.

 128. علی بیگی گفت:

  سلام
  ایا راهی هست که به مدت شش ماه بدون درد سر در انگلستان به قصدسیاحت و تقویت زبان بود؟ هزینه ش به پول خودمان روی هم حدودا چقدر میشود؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   می تاونید دوره های زبان در کشور انگلستان را شرکت کنید و به صورت موقت یا همان 6 ماهه اقامت بگیرید.

 129. لادن فتوت گفت:

  سلام. میتوان با خرید ملک در انگلستان اقامت دائم گرفت؟
  اگر پیشنهاد کار از انگلستان داشته باشیم، بعد از 5 سال می توان اقامت دائم گرفت؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   در هر دوصورت می توانید در خواست برای اقامت بدهید اما بسته این است که شما در چه موقعیت اجتماعی و سنی قرار دارید.

 130. مهران احمدی گفت:

  سلام من کارشناسی ارشدحقوق از دانشگاه علامه طباطبایی روزانه هستم. با احتساب یک آی اس آی و دو مقاله داخلی می توان برای دکتری انگلستان اقدام کرد؟ موضوع پایان نامه چقدر در دریافت پذیرش اهمیت دارد؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام وقت بخیر
   داشتن رزومه تحصیلی و کاری قوی به همراه مقالات معتبر می تواند کمک زیادی به امر پذیرش شما کند.

 131. امیرحسین گفت:

  سلام من برای اموزش رشته ورزشی میخوام برم اون شرایتش چطور هست باید دائم بگیرم

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   می توانید به مراکز ارائه دهنده خدمات مربوط به شغلتان درخواست دهید تا دعوت نامه کاری را در صورت قبولی برایتان ارسال کنند

 132. حیدری گفت:

  سلام من ی دختر ایرانیم قراره با ی ایرانی مقیم انگلیس ازدواج کنم.سوالم اینه مقیم بودن ایشون کافیه برا گرفتن ویزا؟ من لیسانس دارم بهم اجازه ادامه تحصیل داده میشه؟باتشکر

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   داشتن اقامت دائم کفایت می کند و شما می توانید پس از اخذ ویزای خود توسط همسر آینده تان، به تحصیل نیز بپردازید.
   و یا حتی شما می توانید با ویزای تحصیلی وارد کشور مقصد شوید و پس از ازدواج، نوع ویزای خود را تغییر دهید که در کل نیازی به این کار نیست و طبیعتا با ویزای نوع اول، شما اجازه تحصیل نیز خواهید داشت.

 133. فرشید گرانمایه گفت:

  باعرض سلام
  بنده لیسانس مدیریت صنعتی وارشد مدیریت مالی دارم
  آیلتس7
  28سال سن
  دارای مدرکAccA و3سال سابقه کار حسابداری دارم
  همسر بنده نیز لیسانس حقوق دارند.
  آیاشرایطی وجود دارد برای اقامت اقدام کنم چند درصد احتمال موفقیت وجود دارد؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   شما می توانید به پشتوانه مدارک و رزومه کاری که دارید برای کار در کشور انگلستان و قبولی در دوره های فنی در ادامه وارد بازار کار شوید.
   حتی اگر بتوانید یک درخواست کار را نیز از سوی کارفرمایی در آن کشور دریافت کنید، روند اخذ ویزای شما تسهیل می گردد.

 134. حسین احمدی گفت:

  سلام خسته نباشید بنده دانشجوی رشته فیزیک دانشگاه اصفهان هستم 19 سالمه
  خاهرم انگلستان زندگی میکنه آیا راهی برای رفتن من به اونجا و ادامه تحصیل در آن کشور هست؟؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   اگر خواهر شما بتوانید دعوتنامه برای شما ارسال کند، کمک خواهد کرد و در غیر اینصورت خیر، باید خودتان اقدام فرمائید.

 135. حسین احمدی گفت:

  سلام بنده مقیم ایران هستم و دانشجوی رشته فیزیک دانشگاه صنعتی اصفهان و اصالتا افغانستانی هستم و خاهرم انگلستان زندگی میکند آیا راهی برتی رفتن و آنجا و تحصیل در آن کشور برای من هست ؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   در صورتی که خواهر شما در انگلستان بتواند برای شما دعوتنامه کاری ارسال کند، روند اخذ ویزا تسریع می گردد. در غیر اینصورت ایشان نمی توانند به شما کمکی کنند و خودتان باید برای اخذ ویزای تحصیلی اقدام فرمایید.(با استفاده از شناسنامه افغانی روند کار برای شما آسان تر است)

 136. لیدا باقی گفت:

  سلام چرا مهاجرت غیر قانونی توصیه نمیشه ؟ بیشتر آشناهامون از این طریق رفتند و پناهنده شدند ! ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   بدلیل اینکه مهاجرت غ فانونی از آنجایی که از اسمش پیداست، روشی بر خلاف عرف جامعه است و انتهای مشخصی ندارد و حتی اگر داشته باشید نیز، مشخص نیست آیا راه بازگشتی وجود دارد یا خیر.
   تا زمانی که راه های قانونی برای اقدام وجود دارند و نیاز نیست سرمایه خود که زندگی‌تان است را در ریسک قرار دهید.

 137. Sama گفت:

  سلام من 27سالمه برای ویزای دانشجویی میتونم اقدام کنم؟مدرک تحصیلیم فقط دیپلم دارم

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   بله می توانید در این سن برای اخذ پذیرش از دانشگاه اقدام کنید اما هر دانشگاهی ممکن است برای تحصیل در مقطع کارشناسی، شما را پذیرش نکند و اینکه مهم است در چه رشته می خواهید تحصیل داشته باشید؟!

 138. جامع و کامل بود ممنون

 139. m گفت:

  سلام خسته نباشید،میخواستم بپرسم اگه من بخوام از طریق کار اقدام کنم میتونم اقامت در انگلستان رو بگیرم،یا نیاز به مدرک هستش،من مدرک موسیقی دارم،اگه میشه راهنماییم کنید.

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   کار در کشور مد نظر شما نیازمند داشتن دعوتنامه کاری از یک کارفرمای بومی است تا مراحل اخذ ویزای شما را تسهیل کند اما در کل فعلا کشور انگلستان مقصد خوبی بدین منظور نیست چراکه ویزای کشور های خارجی از جمله ایران را محدود کرده است.

 140. بنیامین ارامش گفت:

  سلام من میخوام برای دبیرستان در انگلیس تحصیل کنم و میخواستم بدونم که امکانش هست و هزینه اش چقدره؟
  خیلی ممنون

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   تحصیل در مدارس بین المللی این کشور امکان پذیر است اما فعلا این کشور محدودیت هایی را برای پذیرش مهاجرین قرار داده است که ایران را نیز شامل می شود.

 141. هم وطن گفت:

  باسلام و تشکر بابت اطلاعات خوب شما
  سوال من این هست که شرایط سنی برای ویزای کار به چه صورت هست ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   در صورتی که پبشنهاد شغلی داشته باشید، معمولا محدودیت خاصی از جهت وجود ندارد.

 142. نسیم گفت:

  سلام خسته نباشید.من دانشجوی اتاق عمل هستم و چهارترم دیگه فارغ التحصیل میشم.میخواستم بدونم میتونم برای کار به لندن مهاجرت کنم؟وبرای رفتن به اونجا ، مستقر شدن و شروع کار حداقل چقدر سرمایه باید داشته باشم؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   در حال حاضر درب های مهاجرت به کشور انگلستان برای ایرانیان(مگر در موارد خاص) بسته است.
   لذا در صورتی که بتوانید شرایط خاصی برای خود ایجاد کنید باعث می شود تا این کشور تحت نظر یک کارفرمای بومی به شما اجازه ورود واشتغال را بدهد.

 143. عرفان حسونی گفت:

  سلام من یک پزشک هستم ایا راه مهاجرت خاصی برای پزشکان به انگلستان هست

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   بله پزشکان میتوانند از طریق تحصیل تخصص پزشکی در این کشور اقدام نمایند.

 144. الناز گفت:

  سلام ،من كارشناسي مهندسي پرتو پزشكي دارم،٢٢سالمه،ميتونم براي ارشد در انگليس اقدام كنم؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   بله شما می توانید رزومه تحصیلی و سوابق و مدارک خود را برای دانشگاه های کشور انگلستان ارسال نمایید و درخواست اخذ پذیرش کنید.

 145. احسان امیری گفت:

  سلام

  من کارشناس رنگ خودرو هسم، همسرم هم یک ماهه که حامله هست، خودم لیسانس حسابداری و خانمم مهندس بهداشت و ایمنی هستیم، برای مهاجرت چه راهی پیشنهاد میدید؟ ممنون

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   بهترین شرایط برای مهاجرت شما، اقدام از طریق کار یا سرمایه گذاری است.
   البته گزینه سرمایه گذاری، آزادی عمل بیشتری به شما خواهد داد چرا که شما صاحب کسب و کار خود هستید و سود آوری شما برای کشور هدف تضمین کننده اقامت شماست.

 146. Sarina Farahani گفت:

  سلام خسته نباشید
  من دختر مجرد و 24 ساله هستم. عموی من اقامت انگلستان رو دارن. میخواستم بدونم برای من این امکان وجود داره که از طریق ایشون اقدام به مهاجرت کنم؟ پیشاپیش ممنونم از پاسخ گوییتون

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   بله در صورتی که عموی شما بتوانید دعوتنامه کاری را برای شما ارسال نماید، بهترین گزینه است تا ویزای کشور انگلستان را اخذ نمایید.

 147. علی فدایی منش گفت:

  سلام. اگر من یک استارت آپ توی ایران تاسیس کنم و به سوددهی برسونمش و بخواهم شعبه ی بریتانیا ام رو هم راه بندازم میتونم entre prenear بگیرم؟‌

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   بله کارآفرینی در کشور های اروپایی مانند کشور خودمان ایران به خوبی پشتیبانی و حمایت می شود. در صورتی که بتوانید سود دهی و نو بودن این فعالیت را به پشتوانه مدارک و مستندات اثبات کنید قطعا کمک های خوبی به شما خواهد شد.

 148. نرگس سعیدی گفت:

  سلام من لیسانس مامایی و فوق لیسانس ژنتیک از دانشگاه ازاد متاهل و دارای یه فرزند 2 ساله میباشم بهترین راه برای مهاجرت به انگلستان چیست با توجه به شرایط من

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   مهاجرت به کشور انگلستان را در حال حاضر ما به شما پیشنهاد نمیکنیم مگر در مواردی که شما درخواست کاری داشته باشید و ویزا را بدون ممانعت اخذ کنید.

 149. مونا نواصر گفت:

  سلام من فوق لیسانس مهندسی مواد هستم از دانشگاه چالمرز سوئد سال ۲۰۱۳ بعد از تحصیل به ایران برگشتم. آیلتس ۶.۵ دارم ولی مربوط به ۲۰۱۰ هست. سابقه کار مرتبط و پژوهشی هم در سوئد دارم هم ایران. آیا میتوانم برای ویزای کار انگلستان اقدام کنم؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   در صورتی که سوابق تحصیلی شما برای ارگان های داخلی و یا شرکت های بین المللی انگلیس معتبر باشد، می توانند درخواست کار شما را قبول کرده و شما را استخدام کنند.
   بهتر است این مسئله از دوسو مورد بررسی قرار بدهید؛ اول دانشگاه سابق خودتان در سوئد(اینکه بدانید چه میزان اعتبار بین المللی و داخلی در حوزه اروپا دارد) و مورد دوم شرایط پذیرش مقصد برای کار و یا هر اقدام دیگر.

 150. محمدرضا گفت:

  سلام. من فارغ التحصیل رشته کامپیوتر هستم و دوره تخصصی شبکه گرایش سیسکو دوره ccna رو خوندم و یاد گرفتم ولی مدرک بین المللی ندارم ایا میشه با این تخصص کار کرد توی انگلستان؟ راهش چیه؟ چیکار باید کرد؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   شما می توانید مدارک تحصیلی و کاری خود را در قالب یک رزومه آماده کرده و برای کارفرماهای کشور هدف ارسال نمایید.
   در صورتی که شما نیروی کار واجد شرایط محسوب شوید، می توانید با دعوتنامه کاری که برای شما ارسال می شود، وارد بازار کار این کشور شوید.

 151. ریها گفت:

  سلام یه سوال
  تو لندن واسه فوق لیسانس چه رشته هایی رو بیشتر میگیرن

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام بفرمایید:
   کشور انگلستان در حال حاضر گستره ی وسیعی از رشته های تحصیلی را برای دانشجویان بین الملل ارائه می دهد که در اینجا قابل ذکر نیست.
   بهتر است تا شما علاقه خود را برای تحصیل بیان کنید تا راهنمایی متناسب با علاقه شما ارائه گردد.

 152. امیرحسین گفت:

  سلام دانشجوی رشته کنترل هستم سربازی نرفتم آیا می شود با مدرک مهندسی برق اقامت این کشور را اخذ نمود چگونه ؟لطفا توضیح بدید .very tanks

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام وقت بخیر
   با توجه به رشته شما و بازار کار کشور هدف،نیاز است تا مدارج بالاتر را نیز پشت سر بگذارید که به حد مطلوب بازار کار برسید.
   در غیر اینصورت باید کارفرمایی را پیدا کنید که سطح کنونی مهارت شما برایش مورد قبول باشد.

 153. حسام ضیافتی گفت:

  برای ویزای کار انگلستان می خواستم بدونم اگر دعوتنامه داشته باشم کافی هست؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   بله داشتن دعوتنامه کاری نه تنها کفایت میکند تا شما مراحل اخذ ویزا را طی کنید، بلکه خود امتیازی است که شما را در صورت صلاحیت های دیگر، به هدف می رساند.

 154. سارا گفت:

  با سلام. من و همسرم هر دو فوق لیسانس ادبیات انگلیسی از دانشگاه های دولتی هستیم. با معدل بالای 17. مقاله ی ISI هم داریم.میخایم برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا در خارج از گشور اقدام کنیم.چقدر شانس داریم که ویزای تحصیلی انگلستان بهمون بدن؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   شانس ویزا هم اکنون از سوی کشور انگلستان به حداقل رسیده است چرا که محدودیت هایی را برای ورود مهاجرین اعمال کرده اند.
   اما در صورتی که بشود درخواست داد، بایستی مقالات و رزومه تحصیلی خود را در دست داشته و برای اخذ پذیرش ، از طریق ایمیل به دانشگاه های کشور هدف ارسال نمایید.

 155. مهدی محمدی گفت:

  با سلام و خستنه نباشید خدمت شما
  من در حال حاضر در دوره ی کارشناسی دانشگاه امیر کبیر رشته مهندسی مکانیک تحصیل می کنم ترم 4 می خواستم بدونم چقدر طول می کشه که بتونم ویزای تحصیلی بگیریم و چطور باید اقدام بکنم ؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   مدت زمان اخذ ویزای تحصیلی بسته به پروسه انجام اقدامات سفارت دارد و از یک تا چند ماه به طول می انجامد.
   تاریخ دقیق وجود ندارد. اقدام بدین صورت است که شما باید قبل از درخواست ویزا، پذیرشی را مبنی بر قبولی برای تحصیل در کشور مقصد در دست داشته باشید تا ضمن ارائه به سفارت، مدرکی باشد به عنوان مجوز موقت ورود شما به خاک آن کشور.
   در صورتی که سفارت نیز آن را تایید نماید، شما اجازه ورود قطعی را خواهید یافت.

 156. م میررجب گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  من 17سالمه و برای مقطع لیسانس در رشته حقوق میخوام ادامه تحصیل بدم میشه یکم راهنماییم کنید
  از کی باید اقدام کنم برای مهاجرت؟
  باتشکر

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   شما می توانید از هم اکنون پیگیری های لازم را مربوط به شرایط پذیرش و آماده سازی مدارک انجام دهید تا در زمان لازم یعنی حدود 18-19 سالگی، آمادگی کامل را داشته باشید.

 157. مژگان گفت:

  با سلام ۳۳سال دارم و دانشجوی ترم اخر مدیریت mbaدانشگاه پیام نورم.ضمنا مدرک کارشناسی ictدارم.نامزد بنده اقامت دایم انگلستان دارند و در حال حضر در ایران هستند . از چه طریقی میتوان برای اقامت در انگلستان و خروج از ایران اقدام کنم ضمنا مدرک زبان ندارم

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام در صورتی که ایشان کارت اقامت دائم را دارند، می توانید ازدواج رسمی خود را در یکی از سفارت های کشور انگلستان ثبت کنید و با تهیه مستندات ، به این کشور درخواست اقامت بدهید.

 158. نگار کاسبی گفت:

  سلام خسته نباشین ۲۳سالمه لیسانس معماری دارم میخواستم بدونم شرایط اومدن به انگلستانو میتونم داشته باشم؟

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   شرایط و صلاحیت داشتن را موارد بیشتری مشخص می کند که از جمله آنها مدارک تحصیلی و سوابق شما است.

 159. ساره گفت:

  با سلام
  26 سالمه و لیسانس IT دارم و همچنین مدرس زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان هستم چه جوری میتونم برای ویزای انگلستان اقدام کنم؟
  لطفا در مورد هزینه ای هم که باید در نظربگیرم راهنمایی بفرمائید.

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   چه نوع ویزایی مد نظر شماست؟ شرایط ویزاهای انگلستان متفاوت است.

 160. راضیه حسینقلیزاده گفت:

  سلام.من متولد سال 1979شهر بیرمنگهام هستم .از سال1980 نیز در مشهد اقامت دارم.در حال حاضر فوق لیسانس آمار هستم وهمسرم لیسانس مکانیک هستند ودو فرزند دارم.اگر بخواهم برای اقامت اقدام کنم باید چگونه شروع کنم اچه مزایایی خواهم داشت.لطفا راهنمایی بفرمایید.

 161. ن جلیلیان گفت:

  سلام من 26 ساله و مجرد هستم.مدرک لیسانس مترجمی زبان رو از دانشگاه پیام نور دارم.آیا برای گرفتن ویزای تحصیلی انگلیس نیاز به مدرک جداگانه زبان دارم؟

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   بله باید مدرک آیلس و برای اکثر دانشگاه ها، مدرک آیلس ukba داشته باشید.

 162. کلثومه گفت:

  با سلام من 35 سال سن دارم و مهندش رشته نرم افزار کامپیوتر هستم در حال حاضر در حال آمادگی برای ارشد می باشم آیا می تونم برای مهاجرت به انگلستان از طریق کار یا تحصیل اقدام کنم؟

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   امکان اقدام از طریق تحصیل وجود دارد، البته داشتن مدرک زبان الزامی است و همچنین باید بتوانید گپ تحصیلی خود را پر کنید، امکان مهاجرت کاری به انگلستان با شرایط مذکور نیست.

 163. سپهر بتوراک گفت:

  سلام خسته نباشید ۲۱ سالمه دانشجو رشته مکانیکم برای اخذ ویزای تحصیلی میتوانم اقدام کنم

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   برای چه مقطعی؟ لطفاً دانشگاهی که تحصیل نموده اید نیز بفرمایید.

 164. علیرضا اسماعیل پور گفت:

  سلام ببخشید یه سؤال داشتم یعنی راهای مهاجرت به انگلستان فقط و فقط با ادامه تحصیل و کار صورت میگیره یعنی اگه کسی بخواد بره انگلستان برای زندگی و قصد هیچ کدوم از اینارو نداشته باشه نمیتونه بره؟؟؟اگه امکانش هست میشه هزینهاشم بگید پاسپورت و اجاره مسکنو اینا خیلی ممنون

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   راه های قانونی مهاجرت به انگلستان شامل تحصیل کار سرمایه گذاری و ازدواج است، راه غیر قانونی پناهندگی هم وجود دارد که به هیچ وجه توصیه نمی شود. هزینه های هر روش متفاوت است بهتر است با مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایید.

 165. مهدی گفت:

  سلام و خسته نباشید
  من دانشجوی رشته کارشناسی مهندسی عمران هستم.میخواستم بدونم برای ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس داخل انگلیس به چقدر پول نیازه؟؟؟؟؟
  و یه سواله دیگه این که میشه با ویزای دانشجویی داخل انگلیس کار کرد با مدرک کارشناسی یا نه؟؟؟؟؟

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   هزینه تحصیل در مقطع ارشد حدود 15.000 پوند است، لازم به ذکر است مقطع فوق لیسانس در انگلستان یک سال است. از نظر اجازه کار نیز، در زمان دانشجویی اجازه 20 ساعت کار در هفته را دارید.

 166. پ.م گفت:

  سلام. من وکیلم و دانشجوی ارشد. همسرم هم مهندس برق هستند و به زودی برای دفاع ارشدشون اماده میشند. دخترمون هم دانشجوی سال دوم مدیریت هستش. بنظرتون میتونیم برای مهاجرت به انگلیس اقدام کنیم؟

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   با توجه به شرایط اعلامی و سن شما که احتمالاً بالای 40 باشه، باید از طریق سرمایه گذاری اقدام فرمایید.

 167. ابولفضل اسدی گفت:

  با سلام ممنون از این که به سوال قبلی من جواب دادین ایا میتونید توضیح کاملی در مورد اخذ ویزای تحصیلی بدین و این که برای گرفتن ویزای تحصیلی از چه مراحلی باید عبور کرد .ایا با این ویزا میشه در انگلیس کار کرد یا نه ممنون از شما

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام، خواهش می کنم
   جهت اخذ ویزای تحصیلی ابتدا باید از دانشگاه مورد نظر پذیرش دریافت کنید و پس از آن پروسه و مراحل اخذ ویزای این کشور را از طریق سفارت پیگیری نمایید، دانشجو در انگلستان اجازه 20 ساعت کار درهفته را دارد.

 168. ابولفضل اسدی گفت:

  سلام من لیسانس رشته برق دارم ومجرد و زبان انگلیسی رو به خوبی میدانم وصحبت میکنم من تصمیم گرفتن برای کار و ادامه تحصیل به انگلیس برم و در انجا زندگی کنم.ممنون میشم اگه راهنمایم کنید . و کارت پایان خدمتم دارم و سنم 26 سال است

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   از طریق اخذ ویزای تحصیلی می توانید اقدام فرمایید. اقدام از طریق کار گزینه مناسبی نیست و نمی توانید زیاد به موفقیت از این روش امیدوار باشید.

 169. امیرحسین محمدی گفت:

  سلام خدمت شما دوست عزیز امیر هستم 18 سال سن دارم اخرین مدرک دریافتی دیپلم فنی و حرفه ای در رشته الکترونیک با معدل 15 دانشجوی ترم دوم کاردانی دانشگاه فنی و مهندسی شیراز مایل به تحصیل در یکی از دانشگاه های انگلستان و یا امریکا با تشکر از توجه شما سوالات زیر را دارم 1:در صورت اتمام دوره کاردانی و اخذ مدرک کاردانی ایا دانشگاه های انگلستان.امریکا مدرک کاردانی را قبول دارند؟ 2:میتوانیم با مدرک کاردانی برای دوره کارشناسی در دانشگاه های انگلستان.امریکا اقدام کنم؟ مرسی از راهنمایی شما دوست

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   1- بله امکان اقدام وجود دارد، انگلستان مدرک کاردانی ایران را قبول دارد و شما می توانید برای ادامه تحصیل با همین مدرک اقدام فرمایید، البته امکان تحصیل در انگلستان بدون مدرک زبان نیست و باید مدرک را در ایران بگیرید.

 170. حمیدرضا محمدی گفت:

  سلام من یه مدت دارم درباره مهاجرت تحقیق میکنم .. چند نفری دیدم گفتن ما مبلغ ۵۰ میلیون میگیریم از طریق ترکیه شما رو به انگلیس میرسونیم با امنیت کامل و گفتن اونجا درخواست پناهندگی کنید.. ایا این روش عملیه؟ ۲۱ سالمه تافل زبان دارم و مدرک برنامه نویسی سی شارپ و جاوا و طراحی وب.. شما چه روشی پیشنهاد میکنید؟

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   به نظر بنده اقدام از طریق پناهندگی روش صحیحی نیست، شما می توانید از طرق قانونی مثل تحصیل نسبت به مهاجرت اقدام فرمایید.

 171. احمد نوشاد گفت:

  درود
  من 30ساله متاهل ودارای مدرک کارشناس ارشد حقوق بین الملل میباشم همپنین دارای 4سال سابقه مرتبظ هستم ایا میتوانم با ویزای کاری اقدام نمایم. ممنونم از شما

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   خیر شانس زیادی برای اقدام از طریق ویزای کار ندارید، معمولاً رشته هایی مثل حقوق شانس زیادی بابت کار ندارند.

 172. زهرا علی گفت:

  سلام خسته نباشید
  من دانشجوی کارشناسی پیام‌نور روانشناسی هستم و سوالم این هست با مدرک‌زبان و کارشناسی پیام نور شانسی برای ادامه تحصیل و‌پذیرش از انگلستان برای ارشد رو دارم؟ و حتی اگه ارشد رو‌هم ایران بخونم در دانشگاه ازاد برای کار درمان در حیطه رشته خودم اونجا قبول میکنن این مدارک رو؟
  و اینکه هزینه کلی تحصیل در دانشگاه های غیر دولتی انگلستان چقدر هست به پول ایران

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   بله از مزایای تحصیل در انگلستان این است که با مدارک دانشگاه های مختلف می توانید برای پذیرش اقدام فرمایید. اگر قصد کار در این کشور را دارید با توجه به رشته بهتر است در انگلستان ادامه تحصیل دهید.

 173. پری گفت:

  با سلام
  خانمی سی و هفت ساله هستم،لیسانس it دارم،و هفده سال سابقه کار در شرکت دولتی دارم،از چه طریقی میتونم برای مهاجرت به انگلیس اقدام کنم و آیا داشتن مدرک آیلتس ضرpوریه?متشکرم

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   اقدام برای انگلستان برای شما مقداری سخت است، با توجه به شرایط بهترین کار اقدام از طریق سرمایه گذاری می باشد.

 174. محمد حسین مرتضوی گفت:

  با سلام
  آیا با 10 سال زندگی در انگلستان می توان اقامت این کشور را کسب کرد؟ به طور مثال ابتدا با ویزای دانش آموزی برای تحصیل برای کالج و سپس ادامه تحصیل تا مقطع دکتری که فک می کنم چیزی نزدیک 10 سال طول می کشه. و همچنین برای اخذ ویزا دانشجویی انگلستان، چه میزان پول باید در حساب باشد ؟

 175. فرزاد محمدی فرد گفت:

  سلام من 25سالمه و فارغ التحصیل رشته مهندسی پزشکی هستم با معدل کارشناسی ارشد 18 میخاستم بدونم از طریق کار یا تحصیلی میتونم اقدام کنم .و اینکه هزینه ی اخذ اقامت رو اگه بتونید بگید ممنون میشم.مدرک دیپلم زبان انگلیسی رو از کانون های زبان گرفته ام.

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   بله می توانید از طریق تحصیل اقدام فرمایید، شانس زیادی برای مهاجرت کاری ندارید. اخذ ویزای کار انگلستان فعلاً شرایط راحت و مناسبی ندارد.

 176. حسین گفت:

  سلام
  من 22 سالمه و مدرک کارشناسی حقوق دارم. میخواستم ببینم میتونم برای ارشد حقوق بین الملل وارد دانسگاه های انگلیس بشم.

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   بله در صورت داشتن مدرک زبان آیلس امکانپذیر است.

 177. آروين گفت:

  سلام
  با سرمايه حدود بيست ميليارد تومن در انگليس امكانش هست كه در زمينه خريد باشگاه فوتبال در دسته هاي پايين و مديريت اون سرمايه گذاري كرد؟

 178. saber گفت:

  سلام. خواهر من تولد april 1987 در انگلستان است و در زمان تولد پدرم در انگلیس دانشجوی مقطه دکترا بود. گواهی تولد معتبر رو دارن. آیا میتونند برای گرفتم اقامت افدام کنند؟

 179. رضا حسينى گفت:

  سلام
  من سالها قبل به كانادا مهاجرت كردم و پاسپورت اين كشور رو دارم
  در حال حاضر به علت مهاجرت خانوادم به انگلستان علاقه دارم به اونجا مهاجرت كنم ميخاستم بدونم چطور بايد اقدام كرد
  ممنونم

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   راه های مهاجرت به انگلستان مشخص است، از طرق کار، تحصیل و سرمایه گذاری می توانید اقدام فرمایید و طبیعتاً با توجه به اینکه پاسپورت کانادا را دارید شرایط مهاجرت بهتری خواهید داشت.

 180. علی کرمی گفت:

  سلام
  بنده۲۱سالمه دانشجوی رشته مهندسی برق الکترونیک داشگاه آزادومربی کونگ فوهستم میخواستم بدونم بعد اتمام درسم با این شرایطی ک بنده دارم میتونم به انگلیس مهاجرت کنم واقامت بگیرم یانه یا اصلا با این شرایط شانسی دارم یا نه
  ممنون میشم پاسخ منو بدید
  باتشکر

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   بله می توانید از طریق تحصیل اقدام فرمایید، به نظر بنده در این فرصت نسبت به اخذ مدرک زبان آیلس اقدام نمایید.

 181. علی کرمی گفت:

  سلام من21سالمه ودانشجوی رشته مهندسی برق الکترونیک ومربی کونگ فو هستم میخواستم بدونم چطوری میتونم به انگلیس مهاجرت کنم واقامت بگیرم.وآیا شانسی دارم یا نه.ممنون میشم پاسخ بدید.باتشکر

 182. حمید رضا گفت:

  با سلام و خسته نباشید بنده مهندس کامپیوتر با 4 سال سابقه کار در رشته کامپیوتر هستم و با حدود 43 هزار دلار سرمایه آیا امکان اقامت انگلستان برای خودم و همسرم و ذختر یک ساله ام هست ؟ بیشتر از طریق ویزای کار، با تشکر

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   خیر این مبلغ امکان اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری را ندارید، باید از طریق تحصیل اقدام فرمایید.

 183. نیرمان ایرانی گفت:

  درود . بنده 21 سال سن دارم و دارای مدرک کارشناسی در رشته حقوق از دانشگاه دولتی با معدل بالای 16 هستم .اگر به سوالات بنده پاسخ دهید بسیار سپاسگزار خواهم بود.
  1.در صورتی که بنده مدرک خود را به کارشناسی ارشد دانشگاه تهران در رشته حقوق بین الملل که یک رشته با سرفصل های مشابه در سراسر دنیاست ارتقاء دهم و از طریق مقاله و رساله رزومه خود را تکمیل کنم شانس بالاتری خواهم داشت یا بهتر است با همین مدرک کارشناسی حقوق برای ویزای تحصیلی انگلستان اقدام نمایم؟
  2.وضعیت گرفتن فاند از دانشگاه های انگلستان به چه صورت است ؟ آیا می شود روی آن حساب کرد یا امکان گرفتن فاند ضعیف است؟
  3.چگونه می توان پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه های انگلستان در دوره های ارشد ( MAster ) و دکتری ( phD ) برای تبدیل ویزای تحصیلی به اقامت دائم انگلستان اقدام کرد ؟
  4.آیا غیر از سرمایه گذاری این امکان وجود دارد که از طریق یافتن شغل در انگلستان اقامت دائم را تحصیل نمود ؟
  5.وضعیت شغلی رشته ی حقوق در انگلستان پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه های مربوطه به چه صورت است ؟ لطفا در خصوص یافتن شغل مناسب در انگلستان پس از فارغ التحصیلی در زمینه وکالت ، مشاوره و کارشناس حقوقی و دیگر شغل های مرتبط با رشته حقوق توضیح دهید و شفاف سازی کنید که آیا این مشاغل برای افرادی که تابعیت انگلستان را نداشته و صرفا اقامت دائم دارند یا میخواهند از طریق کسب مشاغل اقامت دائم بگیرند امکان پذیر است یا صرفا در اختیار شهروندان با تابعیت انگلستان است ؟

 184. سحر شهیری گفت:

  با سلام و تشکر از شما
  بنده دختری 30 ساله هستم مدرک کارشناسی ارشد نرم افزار با سابقه ی 5 سال کار مرتبط و تخصص برنامه نویسی vb.net و طراحی وبسایت.آیا میتونم ویزای کار برای انگلستان بگیرم؟لطفا شرایط رو برام توضیح بدین.ممنونم از همیاریتون

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   متاسفانه اخذ ویزای کار این کشور برای ایرانی فعلاً دارای شرایط خوبی نیست؛ البته امکان اخذ ویزای کار برای برخی کارهای سطح پایین وجود دارد که توصیه نمی شود.

 185. حمید گفت:

  با سلام
  من و همسرم 38 ساله هستیم و یک فرزند یک و نیم ساله داریم،هد دو تامون فوق لیسانس هستیمو دارای سابقه کار 12 ساله ، ما میتونیم از طریق ویزای تحصیلی و خواندن دوباره لیسانس یا فوق لیسانس ویزای تحصیلی بگیریم و وارد انگلستان بشویم؟و برای تحصیل در دوره لیسانس ویزای همراه به ما تعلق میگیره؟ ممنون از راهنمایی شما

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   بله در ویزای تحصیلی انگلستان اجازه همراه وجود دارد و اتفاقاً همراه اجازه کار به صورت تمام وقت را دارد، ولی با توجه به سن شانس اخذ ویزای تحصیلی برای شما زیاد نیست.

 186. میلاد م گفت:

  با سلام
  خواستم ببینم ازدواج در انگلستان تاثیری در اقامت داره یا نه؟ با توجه به اینکه من و نامزدم هنوز ازدواجمون رو رسمی نکردیم
  و به دلیل اینکه ما هر دو اینجا شاغل هستیم (مدیریت و راه اندازی شبکه و آرایشگری) چه راهی رو برای اقامت در انگلستان به ما پیشنهاد میکنید
  متشکرم

 187. بهزاد گفت:

  به سلام
  من و همسرم هر دو کارشناسی مهندسی صنایع از ازاد تهران جنوب داریم . الان هر دو رشته مدیریت اجرایی دانشگاه سراسری قبول شدیم . من دانشگاه تهران و ایشون دانشگاه علامه طباطبایی . خواستم ببینم برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری در انگلستان چه شرایطی لازمه ؟ اصلا شدنی هست بتونیم باهم پذیرش و فاند هم بگیریم ؟
  سپاس

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   بله قطعاً شدنی هست، این موسسه می تواند در اخذ پذیرش دکترا به شما کمک کند، البته داشتن مدرک آیلس و ریسرچ پروپوزال الزامی است.

 188. د.د گفت:

  با سلام. من 27 ساله هستم و مدرک کارشناسی ارشد اقتصاد از دانشگاه دولتی دارم. حدود 3 سال سابقه ی کار غیر رسمی هم دارم. دانش زبان انگیلیسیم هم خوب هست و در مدت کوتاهی میتونم مدرک زبان بگیرم. می خواستم بدونم برای دریافت ویزای انگلستان از کدوم روش با شانس بیشتری میتونم اقدام کنم؟ واگر برای ویزای تحصیلی اقدام کنم دوباره میتونم برای مقطع فوق لیسانس درخواست بدم؟
  ممنون که راهنمایی می کنید.

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   شرایط کلی ویزای انگلستان هم اکنون طبق اطلاعات ما مناسب نیست ولی بهترین کار اقدام از طریق ویزای تحصیلی است.

 189. نیلوفرم گفت:

  با سلام.زنی هستم که من و همسرم قصد اقامت و کار و تحصیل در مقطع دکتری در انگلستان داریم.
  آیا انگلیس مدارک دانشگاه آزاد را می پذیرد؟و همچنین راهنمایی بفرمایید که چگونه باید از طریق تحصیل اقامت انگلیس را گرفت.باتشکر

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   بله انگلستان همه مدارک صادره از دانشگاه های آزاد ایران را قبول می کند. پس از اتمام تحصیل و پیدا کردن کار می توانید نسبت به اخذ اقامت اقدام فرمایید.

 190. رضا گفت:

  سلام من وهمسرم تحصیلات فنی داریم وخودمن دررشته گازونفت وآب وفاضلاب سابقه بیمه ای 20ساله دارم.چطورمیتونم باداشتن دوفرزند پسرودختر 11 و9 ساله به انگلیس برم

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   می توانید از طریق تحصیل کار یا سرمایه گذاری اقدام فرمایید. بسته به شرایط مالی و علمی می توانید اقدام کنید.

 191. غزاله لاوری گفت:

  سلام من بیست و یک سالمه.چگونه میتونم تو رشته های پزشکی و یا دندان پزشکی پذیرش بگیر با چه شرایطی؟ممنون

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   ابتدا باید در دوره های مقدماتی alevel شرکت کنید و پس از تحصیل این مقطع می توانید برای تحصیل رشته های ذکر شده اقدام فرمایید. داشتن مدرک دیپلم و آیلس از شرایط پذیرش این مقطع می باشد.

 192. طهورا گفت:

  سلام من و مادرم قصد مهاجرت به انگلستان رو داریم و من برای تحصیل در دانشگاه میخوام برم همچنین میخوام که اونجا زندگی کنم همون طور که گفتم با مادرم هستم و نمیتونم تنها برم و به طور کل میخوایم که اقامت دائم در اونجا داشته باشیم. در حال حاضر هم در مقطع دبیرستان مشغول به تحصیل هستم. ما چجوری باید عمل کنیم و راهش چجوریه. ممنون میشم به سوالم پاسخ بدین

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   شما می توانید از طریق تحصیل برای مهاجرت و اخذ اقامت اقدام فرمایید ولی امکان همراه بردن مادرتان مقدور نیست. سفارت انگلستان قبلاً ویزایی بنام ویزای گاردین برای والدین صادر می کرد که البته صدور این ویزا به شرایط سنی شما بستگی داشت و هم اکنون اخذ این ویزا بسیار سخت شده است.

 193. مریم صحراگرد گفت:

  سلام .
  من دختر 28 ساله و مجرد هستم متولد کاردیف و در ایران زندگی می کنم کارشناس ارشد صنایع هستم و به نرم افزار های رشته ی خودم مسلطم دو سال سابقه کار هم دارم زبانمم خوبه آیلس 7 دارم آیا امیدی هست که بتونم برای کار اقامت بگیرم ؟

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   متاسفانه همانطور که قبلاً هم عرض کردم شرایط اخذ ویزای کار انگلستان برای ایرانی فعلاً مناسب نیست، بهتر است از طرق دیگر اقدام فرمایید.

 194. محمد زارع گفت:

  با سلام و عرض ادب . بنده ليسانس حقوق از دانشگاه ازاد با معدل ١٦.٤٠ . مي خواستم براي دوره فوق ليسانس در انگلستان اقدام كنم . در حال امادگي براي امتحان ielts هستم. با توجه به قوانيين انگلستان بنده بعد از تحصيل با دارايي ٥٠٠٠٠ پوند به چه صورت مي تونم اقامت بگيرم ؟ شايان ذكر است بنده براي دوره زبان اقدام كردم ولي ويزا نشدم .

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   پس از اتمام تحصیلات معمولاً مدتی زمان دارید که در این کشور بمانید و در این مدت می توانید از طریق ویزای سرمایه گذاری با مبلغ مذکور برای اخذ اقامت اقدام فرمایید.

 195. ميثم محمودى گفت:

  با سلام ميثم هستم متأهل ٢٩ سالمه فوق ديپلم عمران دارم همسرم ليسانس حسابدارى داره ٨ سال سابقه كار در زمينه ساختمان با سابقه بيمه دارم آيا ميتونيم اقامت انگلستان رو بگيريم با تشكر

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   سلام
   راه های مهاجرت و اخذ اقامت انگلستان کاملاً مشخص است؛ اقدام از طریق مهاجرت تحصیلی کاری سرمایه گذاری و همچنین پناهندگی از جمله روش های اخذ اقامت این کشور است. با توجه شما می توانید از طریق تحصیل اقدام فرمایید.

 196. ف.بابایی گفت:

  مردی هستم متاهل 46 ساله با دو فرزند زیر 12سال .در رشته مهند سی کشتی فارغالتحصیل شدم و دارای 20 سال تجربه کاری هستم و به عنوان سرمهندس روی کشتیهای تجاری کار می کنم.اایابنده میتوانم با استفاده از تخصصم اقامت انگلستان رادریافت کنم.

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   با توجه به شرایط می توانید از طریق سرمایه گذاری در این کشور اقدام فرمایید.

 197. Eghbal ghanavati گفت:

  خسته نباشید من 26 سالمه میخوام بدونم آیا با داشتن مدارک مایکروسافت و سیسکو مثل -ccna- network plus- security plus و با نمره آیلتس بالا میتونم شانس اقامت یا امکان کار کردن در انگلستا ن و داشته باشم من لیسانس نرم افزار از دانشگاه غیر انتفاعی و بدون سابقه کار مرتبط با تخصصم

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   رزومه شما جهت کاریابی خوب است ولی امکان دریافت ویزای کاری با توجه به شرایط سفارت ضعیف است. بهتر است از طریق تحصیل به این کشور مهاجرت نمایید.

 198. یوسف حسینی فر گفت:

  سلام. بنده 36 سال دارم. پدرم ایرانی و مادرم انگلیسی هست. متولد تهران هستم. و دارای شناسنامه انگلیسی هم میباشم. همسرم ایرانی و دارای یک کودک 18 ماهه هستم. میخواهم در انگلستان اقامت بگیرم. لطفا مرت راهنمایی بفرمایید. با تشکر

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   قوانین تابعیت انگلستان قبلاً از طریق خاک بوده است که در این صورت تولد فرزند کمکی به اخذ اقامت نمی شود.

 199. شیوا الف گفت:

  با سلام
  من خانمی با 30 سال سن دانشجوی دکتری خبرنگاری در ایران هستم. با سابقه کار و مدارک مختلف تخصصی فنی حرفه ای مرتبط با رشته کاری و تحصیلی. ایا شانسی برای اخذ اقامت کاری در انگلستان برای من وجود دارد؟ وایا موسسه شما برای یافتن شغل هم به افراد کمک میکند؟

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   با توجه به شرایط فعلی شانس اقدام از طریق کار بسیار ضعیف است.

 200. اشکان صفری گفت:

  سلام من می خواستم بدانم برادر من بیست و یک سال سن دارد که می خواهد در انگلستان یا دیگر کشور ها در رشته دندانپزشکی تحصیل کند بدون رفتن به کالج ایا میتواند در آنجا تحصیل کند اگر می تواند هزینه آن چقدر میشود با تشکر از شما

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   خیر بدون رفتن به کالج امکان اقدام تحصیل پزشکی در این کشور وجود ندارد، برای رشته پزشکی ابتدا باید دوره alevel را طی کنند و پس از آن می توانند وارد دانشگاه شوند. هزینه این دوره متفاوت ولی معمولاً بین 20.000 تا 30.000 پوند در سال متفاوت است.

 201. سولماز گفت:

  سلام بنده دختری مجرد سن 44 ساله کارشناس رشته رادیولوژی از دانشگاه شهید بهشتی با بیست سال سابقه کار در زمینه تخصصیم . قصد مهاجرت به انگلستان رو دارم . بنده چگونه میتونم ویزای کاری بگیرم ؟ ایا رشته تحصیلی من اونجا مورد نیاز هست یا نه ؟ لازم به ذکر هست که بنده لیسانس زبان انگلیسی هم دارم . لطفا جواب رو به بنده ایمیل کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیرم. ممنون

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   روش های مختلفی پیرامون مهاجرت به این کشور وجود دارد ولی با شرایط شما شانس دریافت اقامت تحصیلی و کاری ضعیف است، اگر فقط قصد مهاجرت به این کشور را دارید، توصیه می شود از طریق سرمایه گذاری اقدام فرمایید.

 202. لاله مداين گفت:

  سلام
  من دانشجوي دكتراي بيوتكنولوژي در تركيه هستم و امتحان جامع را پاس كرده ام ميخواستم براي ادامه تحصيل در دانشگاههاي انگلستان اقدام بكنم مي خواستم از شما درمورد امكان پذيرش همراه با fund سوال بكنم

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   امکان تحصیل همراه به فاند در انگلستان وجود دارد ولی این مسئله منوط به ارتباط شما اساتید می باشد. در صورتی که ویزای tier 4 درخواست کنید می توانید همراه که شامل فرزند زیر 18 سال و همسر می شود را نیز داشته باشید البته برخی مواقع همسر با تاخیر می تواند همراه شما باشد.

 203. نگین شادمنش گفت:

  سلام پدرم میخواد ملکی رو در لندن خریداری کنه . ایا از این طریق میتونه اقامت بگیره و ایا من رو هم میتونه با خودش ببره …با این شرایط که سن من از سن قانونی گذشته؟
  شراط من :36 ساله دختر مجرد تحت تکفل پدر
  با تشکر

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   خرید ملک سبب اخذ اقامت نمی شود مگر با مبالغی در حدود یک میلون تا دو میلیون پوند که در این صورت نیز فقط برای همراهان که شامل فرزند زیر 18سال می شود، اقامت داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *