وکیل مهاجرت به انگلستان

مهاجرت به کشوری همچون انگلیس، قوانین خود را دارد که ممکن است افراد به تنهایی از پس آن بر نیایند، چرا که قوانین مهاجرتی این کشور مدام در حال تغییر است. از این رو افرادی که قصد مهاجرت به انگلیس را دارند، برای جلوگیری از ریجکت شدن پرونده مهاجرتی خود و همچنین تسریع در امور مهاجرت، بهتر است از یک وکیل مهاجرت به انگلستان کمک بگیرند.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی با در اختیار داشتن وکلای مهاجرتی مجرب و کار آزموده، آماده ارائه مشاوره به افراد متقاضی در زمینه مهاجرت در لندن می باشد. مشاوران ما در این موسسه در تمام مشکلات مهاجرت به این کشور در کنار شما خواهند بود و راهکار های لازم را به شما ارائه می دهند.

ویژگی های وکیل مهاجرت به انگلستان موسسه اصطهباناتی

وکیل مهاجرتی انگلستان ، دارای مجوز رسمی وکالت در این کشور می باشد. افرادی که به دنبال وکیل مهاجرت به انگلستان هستند، می توانند با بررسی مدارک وکلای مهاجرتی، وکیلانی که نامشان به عنوان وکیل در لندن رسمیت دارد را جستجو کنند. متقاضیان می توانند در تمام شهر های ایران، از وکیل مهاجرت در انگلستان بهره مند شوند، که برای این کار کافی است تنها پروانه وکالت او را جستجو کنند.

افراد بسیاری به عنوان وکیل مهاجرت در لندن فعالیت می کنند. در این میان برخی از آن ها از تجربه و دانش کافی برخوردار هستند و می توانند پرونده مهاجرت متقاضیان را با موفقیت به نتیجه برسانند، اما برخی از این وکلا توانایی پردازش پرونده های مهاجرتی را نداشته و تنها سبب اتلاف وقت و هزینه افراد می شوند. متقاضیان برای پیدا کردن بهترین وکیل مهاجرت به انگلیس، باید ویژگی های یک وکیل خوب را بدانند. در ادامه به بررسی ویژگی های یک وکیل متخصص مهاجرت به انگلیس پرداخته ایم:

بهترین وکیل مهاجرت به انگلستان چه ویژگی هایی دارد؟

وکیل برای ویزای انگلستان، وکیل مهاجرت انگلستان در تهران و یا وکیل مهاجرت ایرانی در لندن، همگی باید برای راهنمایی موکل خود دارای تخصص و تجربه کافی باشند. در صورتی که این وکلا ویژگی های زیر را داشته باشند، می توان به راحتی پرونده مهاجرتی خود را به دست آن ها سپرد و به نتیجه مناسبی رسید:

از مهم ترین ویژگی های وکیل مهاجرت لندن، صداقت و تعهد می باشد. در واقع وکیل نباید به چیزی غیر از هدف موکل خود فکر کند و منافع موکلش بر همه چیز اولویت داشته باشد.

وکیل مهاجرتی باید دارای اطلاعات به روز باشد، در غیر این صورت وکیل با شکست مواجه خواهد شد. برای مثال سفارت برای ویزا، نمره 7 را درخواست می کند، اما وکیل طبق اطلاعات گذشته فکر می کند، آیلتس 6 مورد نیاز است و این گونه پرونده موکلش ریجکت می شود.

وکیل برای مهاجرت باید تخصص داشته باشد و علاوه بر اطلاع کامل از قوانین و محدودیت های کشور انگلیس، از راه های کوتاه و میانبر مهاجرت متناسب باشرایط موکل خود آگاهی داشته باشد.

از دیگر ویژگی های وکیل خوب برای مهاجرت به انگلستان، می توان به شهرت او در میان موکلین و همکاران اشاره کرد. داشتن سابقه رضایت در میان موکلین، یکی از ویژگی های وکیل خوب می باشد.

ویژگی های وکیل مهاجرت به انگلستان

ویژگی های وکیل مهاجرت به انگلستان

از دیگر ویژگی های وکیل مهاجرت به انگلستان می توان به موارد زیر به صورت موردی اشاره کرد:

 • تسلط به زبان انگلیسی
 • داشتن تحصیلات حقوقی مناسب
 • دارا بودن دفتر رسمی
 • آگاهی و اطلاع از قوانین و مقررات ملی انگلستان
 • توانایی ارتباط با سایر وکلای مهاجرتی
 • توانایی انجام کار به صورت تیمی
 • آگاهی و تسلط بر تمامی روش های اخذ ویزا و مهاجرت
 • دارا بودن پروانه رسمی وکالت
 • داشتن تجربه بالا
 • توانایی لازم برا برقراری ارتباط با وکلای انگلستان

وکلای مهاجرت به کشور انگلستان باید ویژگی های ذکر شده را داشته باشند تا بتوانند به موکل خود در امر مهاجرت کمک کنند.

وکلای حاضر در موسسه مهاجرتی اصطهباناتی همگی از تسلط کافی در امر مهاجرت و اخذ ویزا، برخوردار بوده و دارای ویژگی های نام برده می باشند. در صورتی که قصد مهاجرت به انگلستان را دارید، به شما توصیه می کنیم، به وکلای ما در مجموعه اصطهباناتی مراجعه فرمایید و پرونده مهاجرتی خود را به ما بسپارید.

لزوم مشاوره با وکیل مهاجرت به کشور انگلستان

با توجه به افزایش روزافزون مهاجرت به انگلیس، این کشور قوانین سخت گیرانه ای را برای مهاجرت وضع کرده است. ممکن است جزئیات مراحل مهاجرت به انگلیس از چشم متقاضیان دور بماند و افراد به دلیل استرس نتوانند به درستی پیش بروند.

بنابراین بهتر است از ابتدای راه، از یک وکیل مهاجرت در لندن کمک بگیرند تا مسیری هموار را طی کنند. مهم ترین دلیلی که حضور وکیل مهاجرت به انگلیس در تهران را در طول فرایند مهاجرت الزامی می کند، جلوگیری از رد شدن پرونده مهاجرتی می باشد.

ویژگی های وکلا مهاجرتی اصطهباناتی
rejected-visa

رفع مشکل ریجکتی ویزا

announcement-to-customers

اطلاع رسانی مراحل به مشتری

following-up-cases

پیگیری مداوم پرونده

awnsering-support

در دسترس و پاسخگو

استفاده از وکیل مهاجرتی سبب صرفه جویی در هزینه متقاضی خواهد شد و همچنین وکیل پرونده اشخاص را به صورت مداوم پیگیری می کند. در مسیر مهاجرت وکیل متخصص می تواند امور پیچیده و ریسکی را شناسایی کرده و استراتژی مناسبی برای آن به کار گیرد. همچنین وکیل مهاجرت می تواند اطلاعات صحیح، موثق و به روز را از شرایط اجتماعی، اقتصادی و سیاسی کشور انگلستان به دست آورد. با داشتن وکیل مهاجرت، متقاضی از پیگیری فرایند مهاجرت به انگلیس اطمینان خاطر خواهد داشت. همچنین وکیل می تواند با توجه به شرایط هر متقاضی، بهترین روش مهاجرتی را به او پیشنهاد دهد. با داشتن وکیل برای مهاجرت به انگلیس، شانس افراد برای مهاجرت به این کشور افزایش می یابد و افراد می توانند در زمان کم تری به نتیجه دلخواه خود برسند.

مراحل مهاجرت به انگلستان با وکیل مهاجرت

افراد از روش های مختلفی می توانند به انگلستان مهاجرت کنند و گزینه های مختلفی برای ان ها وجود دارد. پس از این که متقاضی وکیل مهاجرتی خود را انتخاب کرد و شرایط خود را به وکیل توضیح داد، وکیل مهاجرت در لندن، یکی از روش های موجود را برای مهاجرت به موکل خود پیشنهاد می دهد. هر کدام از این روش ها شرایط و مدارک مخصوص به خود را دارند، که متقاضی باید آن ها را فراهم کرده و سپس پرونده مهاجرت به جریان خواهد افتاد. وکیل مهاجرت به انگلستان، از این پس پرونده را پیگیری خواهد کرد و تا رسیدن درخواست فرد به نتیجه مطلوب در کنار متقاضی خواهند ماند.

مراحل مهاجرت به انگلستان با وکیل مهاجرت

مراحل مهاجرت به انگلستان با وکیل مهاجرت

مشاوره تخصصی مهاجرت به انگلستان در اصطهباناتی

اگر قصد مهاجرت به کشور انگلیس را دارید و نیازمند وکیل مهاجرتی هستید، می توانید به وکلای ما در موسسه حقوقی اصطهباناتی مراجعه فرمایید. کارشناسان ما با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه مهاجرت و اخذ ویزا و همچنین اقامت انگلستان، آماده ارائه بهترین خدمات مشاوره ای به شما عزیزان می باشند. در صورت نیاز به مشاوره می توانید با متخصصان ما در موسسه تماس بگیرید و یا پرونده مهاجرتی خود را به ما بسپارید تا در اسرع وقت امور مهاجرتی شما را انجام دهیم.

نحوه تشخیص وکیل تخصصی مهاجرت به لندن

برای این که متقاضیان بتوانند وکیل مهاجرت انگلیس را تشخیص دهند، کافی است شماره پروانه وکالت او را استعلام بگیرند.

علاوه بر استعلام و تائید پروانه وکالت وکیل مربوطه، لازم است متقاضی سوابق کاری وی را مورد بررسی قرار دهد. به این صورت که از مشتریان قبلی وکیل مورد نظر در مورد نحوه کار وی اطلاعات کسب کرده و میزان موفقیت در پرونده های قبلی وکیل مهاجرتی را ارزیابی نماید. راحت ترین کار برای این تحقیقات استفاده از اینترنت است. در صورتی که وکیل، سابقه خوبی نداشته باشد، قطعا با گرفتن بازخورد های منفی متوجه نداشتن تخصص وی خواهید شد.

برای اطمینان از تخصص وکیل مهاجرتی می توانید به موسسات مهاجرتی معتبر مراجعه کنید و با خیالی آسوده وکیل متخصص در این زمینه را پیدا کنید. شما عزیزان در صورت تحقیق در مورد موسسه ما، خواهید دید که وکلای با تجربه و کاربلدی در این مجموعه فعالیت می کنند و سابقه کاری درخشانی دارند. جهت ارتباط با ما می توانید با شماره تلفن های موجود در سایت تماس بگیرید.

وکیل مهاجرت به انگلستان در تهران

مهاجرت آنقدر اهمیت بالایی دارد که گاهی افراد فقط می خواهند هر چه که دارند بگذارند و بروند. رویای مهاجرت آن قدر دلنشین است که افراد دوست دارند هر چه سریع تر این رویا را به واقعیت تبدیل کنند. در صورتی این اتفاق می افتد که افراد از یک فرد با تجربه و متخصص در این مسیر کمک بگیرند.

وکلای مهاجرتی بسیار خوبی در تهران فعالیت می کنند که افراد می توانند از آن ها برای امور مهاجرتی خود بهره مند شوند.

مزیت انجام امور مهاجرتی توسط موسسه اصطهباناتی
rejected-visa

وکلا مجرب و متخصص روش‌ های مهاجرتی

announcement-to-customers

اخذ پذیرش و ویزا انواع کشورها

following-up-cases

انجام تمامی امور مهاجرتی از صفرتاصد

awnsering-support

بیش از ۱۳ سال سابقه انجام امور مهاجرتی

البته متقاضیان باید به این نکته توجه داشته باشند که بایستی در انتخاب خود دقت لازم را انجام دهند. برخی از این وکلا علاوه بر تخصص و تجربه ای که در زمینه مهاجرت دارند، پیگیری های زیادی نیز برای موکل خود انجام می دهند تا افراد سریع تر به نتیجه مطلوب برسند. البته افراد می توانند از وکیل مهاجرت ایرانی در لندن نیز استفاده کنند.

گروه وکلای اصطهباناتی در تهران آماده هر گونه همکاری با شما عزیزان برای مهاجرت به انگلستان هستند. با ما تماس بگیرید.

انتخاب وکیل مهاجرتی

انتخاب وکیل مهاجرتی

هزینه وکیل مهاجرت به انگلستان

مهاجرت به انگلستان از روش های مختلفی همچون تحصیل در انگلستان، کاری، سرمایه گذاری، ازدواج و … امکان پذیر است و هر یک از این روش ها بسته به شرایط متقاضی، زمان و هزینه متفاوتی خواهند داشت. بنابراین هر یک از این موارد بسته به شرایط موجود بر هزینه وکیل مهاجرتی تاثیر گذار خواهند بود. علاوه بر این هزینه وکیل مهاجرت به انگلستان، به توانمندی، تخصص و تجربه وکلا بستگی دارد.

همچنین شرایط پرونده و مدت زمان مورد نیاز جهت پیگیری پرونده متقاضی از موارد تعیین کننده در هزینه وکیل مهاجرتی به شمار می روند. کشوری که وکیل مهاجرتی در آن حضور دارد نیز بر روی هزینه ها تاثیر خواهد داشت، به طور مثال هزینه مشاوره از وکیل مهاجرت به انگلستان در لندن، نسبت به وکیل مهاجرت انگلستان در تهران متفاوت خواهد بود.

سخن پایانی

در این مقاله در مورد وکیل مهاجرت به انگلستان صحبت شد و شرایط و ویژگی های یک وکیل مهاجرتی حرفه ای مورد بررسی قرار گرفت. با توجه به تغییرات متداول در قوانین مهاجرت انگلیس و جدا شدن این کشور از اتحادیه اروپا، توصیه می شود برای مهاجرت به انگلیس و دریافت ویزا از وکیل مهاجرتی متخصص کمک بگیرید. وکیل متخصص در این زمینه از تمامی قوانین و محدودیت های کشور انگلیس در حوزه مهاجرت آگاه است و با تجربه ای که دارد، می تواند در موارد مختلف راهکار های مناسبی به موکل خود ارائه دهد و در نهایت وی را به نتیجه مطلوب خود برساند. برای دریافت مشاوره از کارشناسان ما در موسسه مهاجرتی اصطهباناتی، با ما تماس بگیرید و یا به صورت حضوری مراجعه نمایید.

سوالات متداول درباره وکیل مهاجرت در لندن

1- هزینه وکیل مهاجرت به انگلستان به چه مواردی بستگی دارد؟

تجربه و تخصص وکیل، میزان وقتی که بر روی پرونده می گذارد و کشوری که وکیل در ان فعالیت می کند، از عوامل تاثیر گذار در هزینه ها خواهند بود.

2- چگونه می توان وکیل تخصصی در لندن را تشخیص داد؟

با استعلام شماره پروانه وکالت وکیل، می توان وکیل متخصص را تشخیص داد.

3- از مهم ترین ویژگی های وکیل مهاجرت در انگلستان کدام اند؟

داشتن دانش کافی و تجربه، ارتباط موثر با سایر وکلا، داشتن تعهد و صداقت، تسلط به زبان انگلیسی و داشتن پروانه وکالت.

4- چرا داشتن وکیل برای مهاجرت به انگلیس اهمیت دارد؟

کشور انگلیس قوانین پیچیده ای دارد و ورود به این کشور به دانش زیادی نیاز دارد و همچنین در صورت ریجکتی ویزا افراد اجازه ارائه درخواست برای بار دوم را نخواهند داشت.

4.7/5 - (3 امتیاز)

1 دیدگاه برای “وکیل مهاجرت به انگلستان

 1. محمود اسماعیلی گفت:

  سلام.توضیحات بسیار مفید است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *