مهاجرت به مجارستان یکی دیگر از گزینه های مهاجرتی برای متقاضیان ایرانی است. بر این اساس کارشناسان ارشد موسسه مهاجرتی وکلای برگزیده اصطهباناتی در این مقاله به ارائه اطلاعات لازم در مورد مهاجرت به ارمنستان از طریق تحصیل، خرید ملک، سرمایه گذاری و کار می پردازند. اگر قصد مهاجرت به مجارستان را دارید و اطلاعی در مورد شرایط مهاجرت به این کشور ندارید، مطالعه این مقاله را از دست ندهید.

دلایل متقاضیان ایرانی برای مهاجرت به مجارستان چیست؟

کشور زیبای مجارستان از دیرباز مورد توجه متقاضیان بین المللی و از جمله ایرانی ها بوده است. از دلایل مهاجرت به این کشور کهن و با جذابیت های فراوان می توان به ثبات اجتماعی و سیاسی، امنیت و رفاه اجتماعی و بالا بودن کیفیت و استانداردهای زندگی در این کشور اشاره کرد.

 • تحصیل در دانشگاه های مجارستان به عنوان پلی برای ورود به دانشگاه های مطرح جهان و اقامت و کار در این کشورها می باشد.
 • بسیاری از متقاضیان ایرانی با شرکت در دوره های زبان آلمانی در کالج های مجارستان شرایط لازم برای کار و اشتغال در کشور آلمان و یا اتریش را فراهم می کنند.
 • کشور مجارستان از کشورهای پردرآمد اروپا و همچنین استانداردهای بالای زندگی است.

مهاجرت به مجارستان برای تحصیل

متقاضیان با مهاجرت تحصیلی به مجارستان و تحصیل در دانشگاه های معتبر این کشور می توانند مقدمات اخذ اقامت این کشور را فراهم کنند. متقاضیان برای مهاجرت تحصیلی به مجارستان باید در مرحله اول پذیرش تحصیلی را از دانشگاه های این کشور اخذ کنند. پس از اخذ پذیرش تحصیلی در رشته و دانشگاه مورد نظر متقاضی می تواند برای اخذ ویزای تحصیلی این کشور اقدام کند.

"<yoastmark

 • از مزیت های مهاجرت به مجارستان برای تحصیل می توان دارا بودن برنامه اراسموسERUSMUS و مبادله دانشجویی با دیگر کشورهای اروپایی و دارا بودن نظام آموزشی بولونیا را نام برد.
 • قرار داشتن پنج دانشگاه این کشور در رتبه زیر 400 برترین دانشگاه های جهان و اعتبار مدرک تحصیلی این کشور از مزیت های مهاجرت تحصیلی به مجارستان است.
 • متقاضیان با مهاجرت تحصیلی به مجارستان و پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه های این کشور می توانند در فرصت یک سال و سه ماهه جستجوی کار در این کشور کار مورد نظر خود را پیدا کنند.
 • متقاضیان پس از پیدا کردن کار مورد نظر و اشتغال در مجارستان به مدت پنج سال می توانند مجوز اقامت دائم این کشور را دریافت کنند.
 • یکی از مهم ترین شرایط مهاجرت به مجارستان از طریق تحصیل عدم نیاز به ارائه مدرک مهارت زبان انگلیسی می باشد.
 • وجود فرصت های کاری فراوان و تسهیل در روند اخذ ویزای کار با تمام شدن تحصیل در مجارستان از دلایل تحصیل در این کشور می باشد.
 • متقاضی برای اخذ ویزای تحصیلی مجارستان باید در حدود سه ماه قبل از اقدام برای اخذ ویزا در حدود 8000 یورو تا 10.000 یورو در حساب بانکی خود داشته باشد.
 • مدارک لازم برای اخذ ویزای تحصیلی مجارستان شامل نامه پذیرش از دانشگاه این کشور، انگیزه نامه تحصیلی، مدرک مهارت زبان انگلیسی، آدرس محل اقامت در این کشور، آخرین مدرک تحصیلی و رزومه و سوابق علمی تحصیلی متقاضی می باشد.
 • متقاضیان با مهاجرت به مجارستان برای تحصیل در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و دامپزشکی از مزیت کار و طبابت در کشورهای اتحادیه اروپا بدون نیاز به معادل سازی مدارک تحصیلی برخوردار می باشند.
 • پایین بودن هزینه های تحصیل و امکان اخذ مجوز کار دانشجویی از مزیت های مهاجرت به مجارستان برای تحصیل در دانشگاه های این کشور است.

مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری

کشور مجارستان بنا به دلایلی مانند دارا بودن اقتصاد فعال و پویا و همچنین ثبات و امنیت اقتصادی یکی از برترین کشورهای اروپایی برای سرمایه گذاری می باشد. متقاضیان با مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری در روش های مختلف می توانند نه تنها به کسب درآمد و سود نائل شوند، بلکه تابعیت و شهروندی این کشور اروپایی را نیز اخذ کنند.

متقاضیان با مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک، ثبت شرکت تجاری، کارآفرینی و برنامه رزیدنسی باند Residency Band می توانند اقامت این کشور را اخذ کنند.

خرید ملک در مجارستان

متقاضی می تواند با دارا بودن سرمایه لازم و مهاجرت به مجارستان از طریق خرید ملک و خانه اقامت این کشور را دریافت کند. به منظور مهاجرت به مجارستان از طریق ملک متقاضی باید دارای سرمایه لازم 200.000 یورو باشد. متقاضی می تواند با این سرمایه اقدام به خرید دو واحد آپارتمان در مجارستان کند.

متقاضی با خرید ملک و آپارتمان و کسب درآمد از محل اجاره این ملک نه تنها مجوز اقامت این کشور را دریافت کند بلکه سود و درآمد مطلوب را اخذ کند. مهاجرت به مجارستان از طریق خرید ملک بر اساس سود حاصل از خرید خانه و آپارتمان امکان پذیر است.

ثبت شرکت در مجارستان

متقاضیان برای مهاجرت به مجارستان از طرق سرمایه گذاری در ثبت شرکت باید دارای طرح و ایده تجاری جدید باشند. حداقل سرمایه لازم برای ثبت شرکت در مجارستان در حدود 10.000 یورو می باشد. نکته مهم در ارتباط با مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری در ثبت شرکت این است که متقاضی قبل از اقدام برای ثبت شرکت در این کشور باید دارای حساب بانکی با موجودی حداقل 30.000 یورو باشد.

 • تأیید طرح و ایده تجاری از لحاظ توجیه اقتصادی و سوددهی مطلوب از شرایط ثبت شرکت در مجارستان می باشد.
 • یکی از شرایط مهم سرمایه گذاری در ثبت شرکت در مجارستان ایجاد فرصت شغلی برای یک تبعه و شهروند مجارستان می باشد.

کارآفرینی در مجارستان

یکی دیگر از روش های مهاجرت به مجارستان کارآفرینی و اشتغال زایی است. متقاضی می تواند با راه اندازی طرح کارآفرینی مقدمات اخذ اقامت مجارستان را فراهم کند. حداقل سرمایه لازم برای اجرای طرح کارآفرینی در این کشور در حدود 60.000 یورو می باشد. متقاضی پس از گذشت پنج سال از اجرای طرح کارآفرینی می تواند اقامت دائم و تابعیت مجارستان را دریافت کند.

مجارستان و روش Residency Band

متقاضیان از روش رزیدنسی باند یا خودحمایتی می توانند به کشور مجارستان مهاجرت کنند. روش اخذ اقامت مجارستان از طریق رزیدنسی باند از سریع ترین روش های اخذ اقامت این کشور می باشد. در واقع متقاضی با سرمایه گذاری 300.000 یوریی در مدت 15 روز می تواند ویزای سرمایه گذاری مجارستان را دریافت کند.

 • از موارد مهم در مهاجرت به مجارستان از طریق رزیدنسی باند عدم نیاز به مدرک تحصیلی و همچنین مدرک مهارت زبان می باشد.
 • مبلغ سرمایه گذاری شده پس از پنج سال بدون بهره بانکی به متقاضی برگردانده خواهد شد.
 • امکان اخذ ویزای همراه برای همسر و فرزندان و امکان اخذ تابعیت این کشور پس از 8 سال از موارد مهم در اخذ ویزای سرمایه گذاری مجارستان به این روش است.

مهاجرت به مجارستان از طریق کار

متقاضیان با دارا بودن شرایط لازم برای مهاجرت به مجارستان از طریق کار می توانند ویزای کار مجارستان را دریافت کنند. متقاضیان برای مهاجرت کاری به مجارستان باید دارای پیشنهاد کاری Job Offer از کارفرمای مجارستانی باشد.

"<yoastmark

 • کارفرمای مجارستانی باید این فرصت شغلی را به مدت سه ماه در کشور مجارستان و به مدت سه ماه دیگر در کشورهای عضو اتحادیه اروپا آگهی کند.
 • اگر در طی این شش ماه نیروی کاری مناسب برای پر کردن این فرصت شغلی پیدا نشد، کارفرمای مجارستانی می تواند با متقاضی قرارداد کاری امضا کند.
 • دارا بودن مدرک مهارت زبان مجارستانی یا انگلیسی، فرم تکمیل شده ویزای کار، دعوتنامه کاری از طرف کارفرمای مجارستانی و قرارداد کاری معتبر از جمله مدارک لازم برای اخذ ویزای کار مجارستان است.
 • از مشاغل مورد نیاز برای متقاضیان مهاجرت به مجارستان از طریق کار می توان مدیریت منابع انسانی، مدیر فروش، مهندسی کامپیوتر، مدیر شبکه، مدیر سئو، توسعه دهنده نرم افزار و حسابدار را ذکر کرد.
 • متقاضیان برای مهاجرت به مجارستان از طریق کار می توانند از طریق سایت ها و موسسه های کاریابی در مجارستان اقدام کنند.
 • یکی از دلایل مهاجرت به مجارستان از طریق کار بالا بودن درآمد ماهانه در حدود 1350 یورو می باشد، در حالی که متوسط هزینه های زندگی در این کشور در حدود 800 یورو می باشد.

مهاجرت به مجارستان از طریق تولد

کشور مجارستان برای اعطای تابعیت کودکان متولد شده در این کشور بر اساس قانون خون عمل می کند. بر این اساس اگر کودکی با پدر و مادر دارای تابعیت مجارستان در این کشور متولد شود، آن کودک می تواند تابعیت و شهروندی مجارستان را دریافت کند.

 • کودکی که از پدر و مادر بدون تابعیت مجارستان در خاک این کشور متولد شود، نمی تواند تابعیت مجارستان را اخذ کند.
 • کودکی که از پدر و مادر با هویت نامعلوم در کشور مجارستان متولد می شود، می تواند تابعیت مجارستان را دریافت کند.
 • کودکی که از طرف پدر و مادر مجارستانی به فرزندخواندگی پذیرفته می شود، می تواند تابعیت این کشور را پس از سه سال دریافت کند.
 • اگر کودک از پدر و مادر بدون تابعیت مجارستان در این کشور متولد شود، باید پنج سال در کشور مجارستان زندگی کند تا بتواند تابعیت این کشور را دریافت کند.

مهاجرت به مجارستان از طریق ازدواج

متقاضی با دارا بودن شرایط لازم برای ازدواج با تبعه و شهروند مجارستان می تواند اقامت این کشور را اخذ کند. یکی از مهم ترین شرایط مهاجرت به مجارستان از طریق ازدواج اثبات واقعی بودن ازدواج می باشد. در واقع متقاضی باید ثابت کند که این ازدواج صرفا بر اساس علاقه و تعهد متقابل انجام شده و ربطی به اخذ اقامت این کشور ندارد. متقاضی باید این ازدواج را در دفاتر قانونی و رسمی مجارستان ثبت کند.

"<yoastmark

 • اگر متقاضی ایرانی قصد ازدواج با تبعه و شهروند مجارستان را داشته باشد، باید تعهد دهد که همه هزینه های زندگی مشترک را در مدت دو سال در مجارستان پرداخت کند.
 • یکی از شرایط مهم در اخذ اقامت مجارستان از طریق ازدواج دارا بودن تابعیت و یا مجوز اقامت مجارستان یکی از طرفین ازدواج می باشد.
 • دارا بودن تمکن مالی کافی، اثبات توانایی تأمین هزینه های زندگی مشترک در مجارستان و همچنین ارائه مدارک مالی و شغلی متقاضی برای ازدواج در این کشور الزامی است.
 • متقاضی برای اخذ اقامت مجارستان از طریق ازدواج باید تا 18 ماه پس از ازدواج در این کشور زندگی کند.
 • متقاضی برای اخذ اقامت مجارستان از طریق ازدواج باید در حدود سه سال در این کشور اقامت داشته باشد.

مهاجرت به مجارستان از طریق پناهندگی

یکی از روش های مهاجرت به مجارستان ارائه درخواست پناهندگی به این کشور است. متقاضی برای اخذ اقامت مجارستان از طریق پناهندگی باید ثابت کند که در صورت برگشت به کشور خود مورد آسیب جسمی و روحی، شکنجه، تهدید و یا مرگ قرار می گیرد. اگر با درخواست پناهندگی متقاضی موافقت شود، بر اساس کنواسیون پناهندگی ژنو، دولت مجارستان باید حداقل امکانات لازم برای اقامت متقاضی در کمپ های پناهندگان را فراهم کند.

بنا به خطرهای موجود در روش پناهندگی برای مهاجرت به مجارستان، مشاوران موسسه مهاجرتی اصطهباناتی توصیه می کنند که متقاضیان دیگر روش های قانونی مهاجرت به این کشور را امتحان کنند.

هزینه های زندگی در مجارستان

هزینه های زندگی در کشور مجارستان چندان پایین نمی باشد اما در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی بسیار مناسب است. به طور کلی هزینه های زندگی در مجارستان نصف هزینه های زندگی در کشور انگلستان می باشد.

 • هزینه اجاره بهای ماهانه یک آپارتمان یک خوابه در مجارستان در حدود 300-400 یورو می باشد.
 • هزینه های زندگی یک متقاضی در مجارستان ماهانه در حدود 600-800 یورو می باشد.
 • هزینه مهاجرت به مجارستان برای تحصیل و اخذ ویزای تحصیلی این کشور در حدود 1200 یورو می باشد.
 • هزینه های اخذ ویزای سرمایه گذاری مجارستان در حدود 3000 یورو می باشد.

مزایای مهاجرت به مجارستان

متقاضیان با مهاجرت به مجارستان از طریق کار، سرمایه گذاری، تحصیل و ازدواج می توانند از مزایای فراوان اقامت، زندگی و کار در این کشور بهره مند شوند.

"مزایای

برخی از مهم ترین مزیت های مهاجرت به مجارستان عبارت است از:

 • امکان تحصیل در دانشگاه های معتبر و مطرح جهانی
 • امکان مهاجرت به مجارستان بدون نیاز به مدرک زبان
 • امکان تحصیل به زبان انگلیسی در دانشگاه ها
 • امکان اخذ ویزای تحصیلی با شانس بالا برای متقاضیان ایرانی
 • امکان کار و اشتغال پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه ها
 • امکان اخذ اقامت مجارستان و سهولت رفت و آمد به کشورهای اتحادیه اروپا
 • امکان زندگی در کشوری اروپایی با سطح بالای رفاه و امنیت
 • امکان اخذ تابعیت مجارستان و به رسمیت شناختن تابعیت دوگانه
 • امکان تحصیل رایگان فرزندان متقاضی در مدارس و دانشگاه های مجارستان

خدمات موسسه اصطهباناتی

متقاضیان برای آگاهی از شرایط مهاجرت به مجارستان و روش های مهاجرت به این کشور باید با مشاوران موسسه های مهاجرتی مشاوره کنند. کارشناسان موسسه مهاجرتی وکلای برگزیده اصطهباناتی با دارا بودن سوابق کاری درخشان در امر مهاجرت خدمات مهاجرتی سودمندی را به متقاضیان ارائه می دهند.

از جمله خدمات مشاوران آگاه و مطلع از جدیدترین قوانین مهاجرتی این موسسه مطرح می توان به بررسی مدارک متقاضیان و ارسال آن ها برای اخذ پذیرش تحصیلی، ویزای تحصیلی و شغلی اشاره کرد.

سخن آخر

در این مقاله مهاجرت به مجارستان و روش های مهاجرت به این کشور مورد بررسی قرار گرفت. مهاجرت تحصیلی از جمله پرتقاضاترین موارد مهاجرت به این کشور محسوب می شود. البته متقاضیان می توانند با مهاجرت به مجارستان از طریق کار، سرمایه گذاری، خرید ملک و ازدواج نیز مجوز اقامت این کشور را اخذ کنند.

اگر در مورد مهاجرت به مجارستان نیازمند اطلاعات بیشتر می باشید، با مشاوران باتجربه موسسه مهاجرتی وکلای برگزیده اصطهباناتی مشاوره کنید. کارشناسان و مشاوران ارشد این موسسه در شعبه های تهران، شیراز، مشهد، اصفهان، رشت و تبریز در همه روزهای کاری هفته در خدمت متقاضیان گرامی می باشند.

سوال های متداول در مورد مهاجرت به مجارستان

 1. پس از چند سال مهاجرت تحصیلی به مجارستان اخذ اقامت امکان پذیر است؟

اخذ اقامت دائم پس از 5 سال کار و اشتغال پس از فارغ التحصیلی

 1. آیا برای مهاجرت تحصیلی به مجارستان دارا بودن تمکن مالی الزامی است؟

بله، بودن 8 هزار یورو تا 10 هزار یورو در حدود سه ماه قبل از اقدام برای مهاجرت در حساب متقاضی

 1. شرایط مهاجرت به مجارستان از طریق ثبت شرکت چیست؟

دارا بودن سرمایه لازم، دارا بودن طرح و ایده تجاری با توجیه اقتصادی و ایجاد شغل برای یک تبعه مجارستان

 1. روش های مهاجرت به مجارستان کدامند؟

مهاجرت به مجارستان از طریق خرید ملک، سرمایه گذاری، کار و مهاجرت تحصیلی

 1. روش مهاجرت به مجارستان از طریق کار چیست؟

اخذ دعوتنامه و پیشنهاد کاری از طرف کارفرمای مجارستانی

 1. روش اعطای تابعیت مجارستان از طریق تولد چیست؟

قانون خون و تولد کودک در خاک این کشور با دارا بودن پدر یا مادر مجارستانی

 1. مهم ترین شرط ازدواج متقاضی ایرانی با تبعه مجارستان چیست؟

تعهد پرداخت همه هزینه های زندگی در مدت دو سال زندگی مشترک

 1. شرایط اخذ تابعیت مجارستان کدامند؟

اقامت، کار و زندگی به مدت 8 سال در مجارستان، عدم ارتکاب جرم و جنایت در این کشور و آشنایی با زبان مجارستانی

 1. هزینه های زندگی در مجارستان چقدر است؟

  ماهانه در حدود 600-800 یورو

 2. مزیت های مهاجرت به مجارستان کدامند؟

  اخذ تابعیت و شهروندی مجارستان، کار و اشتغال در این کشور و پایین بوده هزینه های زندگی و تحصیل.

 3. پس از چند سال از ازدواج می توان برای اخذ اقامت مجارستان اقدام کرد؟

پس از گذشت سه سال از زندگی مشترک

79 دیدگاه برای “۶ روش مهاجرت به مجارستان + شرایط مهاجرت به مجارستان

 1. الهه خانی گفت:

  سلام من کارشناسی ارشد روانشناسی دارم، زبانمو دارم تکمیل میکنم، قصد مهاجرت به مجارستان دارم، ویزای تحصیلی به من تعلق میگیره؟ اگر بله چه اقدامی باید بکنم؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و احترام
   اخذ ویزای تحصیلی مجارستان بسته به شرایط سنی، سابقه علمی و مدرک زبان شما دارد. برای بررسی شرایط خود می توانید به صورت حضوری به دفاتر ما مراجعه نمایید.

 2. سعید مختاری گفت:

  با سلام من متاهل دارای دو فرزند ترم آخر مدیریت mba گرایش کسب و کار جدید و در شرکت مدیران خودرو به عنوان سرپرست اداری _ منابع انسانی و پشتیبانی هستم 27 نیرو دارم و شغل دوم من در زمینه سبزیجات آماده هست حالا قصد مهاجرت دارم و سرمایه من زیاد نیست چه کار میتونم بکنم

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   در صورت داشتن شرایط سنی مناسب، می توانید از طریق جاب آفر مجارستان اقدام نمایید. با ما در تماس باشید تا اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار دهیم.

 3. فاطمه گفت:

  سلام خسته نباشید کشور مجارستان برای جذب مهندسی شیمی و یا گرایش های ان چه جوریه؟؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   بله، کشور مجارستان جزء کشور های اتحادیه اروپا و شینگن است که بازار کار خوبی را نیز ارائه می دهد.

 4. شیدا گفت:

  سلام، وقتتون بخیر، من 25 سالمه ، دیپلم ریاضی دارم اما 1 درس رو توی پیشدانشگاهی هنوز پاس نکردم آیلتس 7.5 آکادمیک دارم، تمایل به ادامه تحصیل یا تحصیل در کالج رو دارم. دوره ای هست توی مجارستان که بتونم بدون پیشدانشگاهی اقدام کنم و ویزام ریجکت نشه؟؟؟ ممنونم

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   برای ادامه تحصیل در مجارستان باید مدرک دیپلم خود را ارائه دهید. شما می توانید برای بررسی روش های دیگر با موسسه ما در تماس باشید.

 5. نگين گفت:

  سلام من متولد٧٦هستم و معدل ديپلمم١٩/١٩ميباشد ميخواستم واسه ي تحصيل در رشته ي داروسازي اقدام كنم در مجارستان ميخواستم بدونم بعد از چندسال درس خوندن در مجارستان ميتونم ادامه ي تحصيلم رو در دانشگاهاي ايران بدم؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   متاسفانه قانون انتقال دانشجویان از کشور های دیگر به ایران لغو شده است.

 6. لیلا م گفت:

  سلام
  من همسرم متولد مجارستانه، متولد 1370 و فوق لیسانس عمران و همینطور تافل و GRE هم داره
  ما میتونیم اقامت مجارستان بگیریم ؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   شما از طریق تحصیل و یا کار می توانید اقامت مجارستان را دریافت نمایید. می توانید با ما در ارتباط باشید تا جزییات بیشتری را در رابطه با اخذ اقامت مجارستان در اختیار شما قرار دهیم.

 7. رناک بهبودی گفت:

  من لیسانس فرانسه هستم وشوهرم فوق لیسانس کشاورزی برای لقامت دریکی از کشورهای اروپایی اقدام میکنیم ویه فرزند 1.7 ماهه داریم برای کار میخواهیم اقدام کنیم میشه راهنمایی بفرمایید

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   در صورت داشتن شرایط سنی مناسب، می توانید ویزای کاری مجارستان را دریافت نمایید.

 8. رضایی گفت:

  سلام ۰من پرستارم متولد۶۹ همسرم هم پرستاره سابقه ی حدود۸ سال کار۰بامدرک کارشناسی داریم۰زبان درحد تقریبا ضعیف میخوام بدونم برای رفتن به مجارستان باید چیکارکنم ۰اصلا شرایط ماخوب هست یانه

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   در صورت نداشتن تسلط به زبان می توانید در ابتدا در دوره های زبان شرکت کرده و سپس وارد بازار کار شوید. بازار کار مجارستان برای فارغ التحصیلان پرستاری خوب است.

 9. الناز بوستانی گفت:

  با سلام و عرض ادب
  من الناز هستم 29 ساله . میشه بفرمائید برای تحصیل در رشته پزشکی در مجارستان از کجا باید شروه کنم. آیا آدرسی در تهران دارید به من بدهید جهت مراجعه و مشاوره گرفتن؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و احترام
   برای تحصیل در دانشگاه های مجارستان نیاز به ارائه مدرک زبان و یا شرکت در دوره های زبان دارید. پس از اخذ پذیرش نیاز به اخذ ویزا دارید.

 10. مهناز آزادی گفت:

  با عرض سلام.میخواستم بدونم من۳۳ سالم رشته کارشناسی ام زبان انگلیسی بوده ۳ سال هم توکارخانه قطعات خودرو سابقه بیمه دارم قسمت اداری پولی که دارم هم۳۰ تومن ایا راهی وحود داره برای مهاجرت؟اگه رشته زشکی بخونم با این سن بازار کاری بریم خواهد بود یا اینکه همین جا زندگیم بکنم؟ممنون میشم راهنمایم کنید.

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   بله، برای اخذ ویزای کاری و یا دوره کارآموزی مجارستان بهتر است اقدام نمایید. برای دریافت جزییات بیشتر می توانید با ما در ارتباط باشید.

 11. سارا حسين زاده گفت:

  سلام و ارادت
  من ليسانس زبان انگليسى و فوق ليسانس روانشناسى بالينى هستم ، بهترين راه براى رفتن به مجارستان با توجه به شرايطم چى هست ، خانم ٣٤ ساله هستم .در ضمن من يگ سگ كوچولو دارم كه پاسپورت داره و حتما بايد همراهم باشه.تشكر

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و احترام
   از روش های متفاوتی مانند کاری و یا تحصیلی می توانید به مجارستان مهاجرت نمایید.

 12. علي شريفي گفت:

  سلام
  ممنونم از راهنمايي و متن كه در سايت قرار داده ايد
  بنده قصد مهاجرت به مجارستان رو دارم و سوالم اين است
  حداقل سرمايه جهت مهاجرت چقدر است
  و بنده داراي مدرك فوق ديپلم مكانيك خودرو و دانشجوي ترم اخر حقوق هستم
  از لحاظ فني نيز داراي تجارب هستم بطور مثال برقكاري ساختمان و لوله كشي ساختمان و همچنين كار mdf كاري هستم
  درضمن شركت ثبتي ساختمان سازي ميياشم وليكن فعاليت نداشته است
  و سوال ديگرم اين بود شرايط دريافت ويزاي سه ماهه از سفارت جهت ثبت نام در كالج هاي زبان مجارستان چگونه است
  پيشاپيش از پاسخ شما سپاسگذارم

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   شرایط شما مناسب برای اخذ ویزای کاری مجارستان است. این ویزا به شما اجازه کار دوساله در مجارستان را می دهد. شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با ویزای دوساله کاری مجارستان با ما در ارتباط باشید.

 13. ايدا گفت:

  سلام.براى گرفتن وقت مشاوره در دفتر شيراز چگونه اقدام كنيم و هزينه اش چقدر ميشه؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   شما می توانید با شماره های دفتر شیراز تماس برقرار نمایید و وقت مشاوره حضوری را تنظیم نمایید.

 14. زینب طلایی گفت:

  با عرض سلام من دیپلم انسانی و ارشد حقوق دارم ولی علاقه به تحصیل در رشته ی پزشکی دارم کدوم کشور میتونم برم برای تحصیل پزشکی ؟کشوری هست که بدون شرط سنی بتونم در اونجا مشغول به تحصیل شم و مدرکش مورد تایید وزارت علوم باشه اگه بدونم کشوری با این شرایط وجود داره میتونم یکساله مدرک دیپلم تجربی هم بگیرم

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   کشور هایی مانند ترکیه و روسیه برای تحصیل پزشکی دیپلم انسانی را نیز قبول می کند.

 15. مهیار گفت:

  سلام وقتتون بخیر من حرفه ام موسیقی هست و تنظیم میکنم و ساز هم میزنم مدرکم دیپلم برق هستش پول واسه سرمایه گذاری ندارم میشه راهنمایی کنین از چه طریقی اقامت مجارستان رو بگیرم که راحت تر باشه

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و احترام
   بهترین راه برای اخذ ویزای مجارستان شرکت در دوره های کارآموزی و یا اخذ ویزای کار یاین کشور است. با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 16. شیرین گفت:

  سلام من متولد ۷۶ هستم. تا پیش دانشگاهی تجربی درس خوندم. معدل دیپلمم ۱۹/۴۴ بود و پیش دانشگاهی ۱۹/۰۳
  میخوام با هزینه‌ی مناسب برای تحصیل پزشکی یا داروسازی در یکی از کشورهای اروپایی اقدام کنم.
  ممکنه راهنماییم کنین؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   کشور هایی مانند آلمان، فرانسه و ایتالیا در اروپا تحصیل رایگان و یا مقرون به صرفه را ارائه می دهند که می توانید برای تحصیل در این کشور ها اقدام نمایید.

 17. علی اکبر میرزائی گفت:

  سلام . من 45 سال دارم و مدرک فوق دیپلم حسابداری از دانشگاه آزاد دارم و حدود 20 سال سابقه کار حسابداری دارم و از نظر زبان انگلیسی نیز ضعیف هستم اما دخترم حدود 4 سال است که در کلاسهای زبان شرکت می کند و از نظر زبان هم در حد متوسط می باشد و همسرم نیز سن 35 سال و دارای دیپلم است و دارای 2 فرزند زیر 18 سال می باشم آیا امکان مهاجرت من و خانواده ام به مجارستان می باشد تا فرزندانم هم در آنجا ادامه تحصیل بدهند و ضمنا از نظر مالی نیز دارای وضعیت متوسط هستم ( دخترم 15 ساله کلاس 9 می باشد و پسرم هم 11 ساله و کلاس 6 ابتدائی ) لطفا راهنمائی فرمائید .ممنون

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   بله، بهتر است با توجه به شرایط سنی خود از طریق تحصیل و یا کار همسرتان اقدام نمایید. از طریق تحصیل و یا شرکت در دوره های کاری مجارستان برای شما و فرزندانتان نیز ویزای همراه صادر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *