مشاور و وکیل مهاجرت به مجارستان

مهاجرت به بسیاری از کشورها چه از نوع مهاجرت تحصیلی باشد و یا مهاجرت کاری و … بخاطر تعداد زیاد متقاضیانی که دارند می‌تواند بسیار دشوار باشد. کشورهای پیشرفته و جهان اولی به دلیل سطح کیفیت زندگی و رفاه اجتماعی بالایی که برای شهروندان خود فراهم می‌کنند، همیشه از پرمتقاضی‌ترین مقصدهای مهاجرت هستند. مهاجرت به کشور مجارستان نیز در این لیست قرار می‌گیرد و افراد زیادی خواهان زندگی در این کشور اروپایی هستند. بنابراین استفاده از تجربیات یک وکیل مهاجرت به مجارستان روند گرفتن ویزا و رفتن به این کشور را برای شما راحت‌تر می‌کند.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

چرا باید وکیل مهاجرت به مجارستان داشته باشیم

داشتن یک وکیل و یا مشاور مهاجرت به مجارستان باعث می‌شود که شما به صورت کورکورانه دست به انتخاب نزنید. مهاجرت به مجارستان یک تصمیم بزرگ در زندگی هر فردی است چرا که باید سبک زندگی‌اش را به طور کلی عوض کند و خود را با شرایط زندگی تحصیلی و یا کاری متفاوت، قوانین و مقررات جدید و آب و هوای متفاوت سازگار کند. بنابراین داشتن یک وکیل مهاجرتی به مجارستان که تسلط و دانش کافی درباره شرایط کشور مقصد داشته باشد می‌تواند از قبل آمادگی‌های لازم را برای شروع زندگی جدید در افراد ایجاد کند.

همچنین باید به این نکته نیز توجه داشت که اگر در روند اخذ ویزا و اقامت و … خطایی صورت بگیرد ممکن است پرونده با مشکلات جدی روبرو شود و سفارت با دادن ویزا به متقاضی مخالفت کند.0

بنابراین ضرورت داشتن مشاور مهاجرتی به مجارستان برای متقاضیان عبارت است از:

 • نداشتن اطلاعات کافی درباره مشکلات قانونی و دشواری های گرفتن ویزا
 • آشنا نبودن متقاضیان با جدیدترین امور مهاجرتی
 • عدم توانایی در انتخاب بهترین روش مهاجرتی
 • اطلاع نداشتن از تمام هزینه های جانبی مهاجرت
 • نداشتن تسلط کافی بر روی چگونگی پر کردن فرم درخواست ویزا
 • نداشتن اطلاعات کافی برای تهیه پرونده مهاجرتی چرا که وجود نقص در این پرونده ممکن است مشکلات جدی در روند مهاجرت ایجاد کند.
 • نداشتن اطلاعات کافی برای پیگیری کردن پرونده های ریجکت شده
 • امکان ایجاد خطا در پرونده ها در هنگام ارجاع آنها به سازمان های مربوطه

ویژگی های وکیل مهاجرت به مجارستان

قبول داریم که انتخاب یک وکیل مهاجرتی با تجربه کار سختی است. وکلای مهاجرتی خوبی وجود دارند که با داشتن رزومه‌ای درخشان، کار خود را به صورت حرفه‌ای انجام می‌دهند و کمک بزرگی به متقاضیان می‌کنند. اما وکلایی هم وجود دارند که در اول مسیر هستند و برای جذب متقاضیان وعده‌هایی وسوسه انگیز به آنها می‌دهند. اما چگونه می‌توانیم یک مشاور مهاجرتی خوب را تشخیص دهیم؟

ویژگی های وکلا مهاجرتی اصطهباناتی
rejected-visa

رفع مشکل ریجکتی ویزا

announcement-to-customers

اطلاع رسانی مراحل به مشتری

following-up-cases

پیگیری مداوم پرونده

awnsering-support

در دسترس و پاسخگو

ویژگی های یک وکیل مهاجرتی باتجربه عبارت است از:

 1. عضویت در انجمن وکیلان کشور مجارستان
 2. داشتن اطلاعات کافی از قوانین و مقررات حقوقی مهاجرت
 3. ارتباط داشتن با همکاران باتجربه خود در حوزه مهاجرت
 4. آگاهی داشتن از به روزترین اخبار مهاجرتی
 5. پیگیری مداوم پرونده های مهاجرتی
 6. داشتن مدرک رسمی و تسلط به علم حقوق
 7. رعایت کردن تمام استانداردهای اخلاقی
 8. ارتباط داشتن با وکلای خارج از کشور
 9. داشتن اطلاعات کافی از قوانین کشور مقصد
 10. داشت سرعت عمل خوب در گرفتن ویزا برای متقاضیان

وکیل مهاجرت به مجارستان در تهران و شیراز

تهران و شیراز از بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهر‌های کشور هستند بنابراین طبیعی است که تعداد متقاضیان مهاجرت در این شهرها نیز بیش از سایر نقاط باشد. تصور کنید وقتی تعداد بیشماری درخواست برای گرفتن ویزا از کشورهای مختلف وجود داشته باشد، روند گرفتن ویزا و اقامت چقدر می‌تواند زمانبر باشد. اما برای این مشکل راه حلی وجود دارد. وکلای موسسه مهاجرتی اصطهباناتی با داشتن تجربه کافی در همراهی کردن متقاضیان در امور مهاجرت و گرفتن ویزا، آماده خدمت رسانی به شهروندان عزیز در تهران و شیراز هستند. مشاوران موسسه مهاجرتی اصطهباناتی با تسلط به تمام قوانین و مقررات مهاجرتی، متقاضیان را با سرعت بیشتری به گرفتن اقامت می‌رسانند.

مزایای وجود وکیل برای مهاجرت به مجارستان

همانطور که تا اینجا اشاره کردیم استفاده از مشاوره مهاجرت به مجارستان می‌تواند روند دریافت ویزا و اقامت این کشور را با سرعت بالا و درصد خطای کمتری پیش ببرد. در اینجا به برخی دیگر از مزایای داشتن مشاور مهاجرتی اشاره می‌کنیم:

 • وکیل مهاجرتی با اطلاع از شرایط شما بهترین روش مهاجرت را به شما پیشنهاد می‌دهد.
 • وکیل مهاجرتی اطلاعات لازم درباره قوانین، مقررات، فرهنگ و شرایط زندگی در کشور مقصد را به شما می‌دهد.
 • داشتن مشاور مهاجرتی باعث می‌شود تا استرس و تنش کمتری در پروسه اخذ اقامت داشته باشید.
 • وکیل مهاجرتی تمامی مشکلات قانونی و اقامتی پرونده شما را پیگیری کرده و آنها را حل می‌کند.
 • با داشتن مشاور مهاجرتی می‌توانید از تمامی مراحل قانونی و پیش رفتن پرونده‌تان مطلع شوید.
 • وکیل مهاجرتی با شرایط هر منطقه (کشور مقصد) آشنایی دارد و می‌تواند مشاوره‌های تاثیرگذاری به شما بدهد.

وکیل مهاجرت تحصیلی به مجارستان

دانشگاه‌های کشور مجارستان از نظر علمی دارای سطح بالایی هستند بخصوص در رشته‌های پزشکی، دامپزشکی و دندانپزشکی. علاقمندان زیادی برای مهاجرت تحصیلی به مجارستان و گرفتن ویزای تحصیلی این کشور وجود دارند. اما همانطور که در پاراگراف‌های قبلی نیز توضیح دادیم، داشتن وکیل مهاجرت تحصیلی به مجارستان به متقاضیان کمک می‌کند تا با دید بازتری دست به انتخاب دانشگاه موردنظرشان بزنند و پذیرش بگیرند. همچنین این افراد می‌توانند با کمک و توصیه‌های مشاور مهاجرتی خود تمام مدارک لازم برای پرونده تحصیلی خود را بدون نقص کامل کنند و مشکلی در روند ثبت نام دانشگاه و گرفتن اقامت تحصیلی نداشته باشند.

وکیل و مشاور مهاجرت کاری به مجارستان

نرخ بیکاری در کشور مجارستان پایین است و همین موضوع باعث شده است تا افراد زیادی برای مهاجرت کاری به این کشور اقدام کنند. شرط گرفتن ویزای کاری برای این کشور این است که متقاضی از سمت یک کارفرمای مجارستانی که دارای مجوز استخدام است، نامه پیشنهاد کاری دریافت کرده باشد. اما گرفتن این نامه به این سادگی‌ها هم نیست و پیچیدگی‌هایی دارد.

مزیت انجام امور مهاجرتی توسط موسسه اصطهباناتی
rejected-visa

وکلا مجرب و متخصص روش‌ های مهاجرتی

announcement-to-customers

اخذ پذیرش و ویزا انواع کشورها

following-up-cases

انجام تمامی امور مهاجرتی از صفرتاصد

awnsering-support

بیش از ۱۳ سال سابقه انجام امور مهاجرتی

مثلا اینکه کارفرمای مجارستانی باید ثابت کند که برای آن جایگاه شغلی، نیروی کار شایسته‌ای را از بین مردم مجارستان پیدا نکرده است. وکیل مهاجرت کاری به مجارستان با تمامی این قوانین آشنایی دارد و راه‌های گرفتن جاب آفر را به خوبی می‌داند به همین دلیل است که داشتن چنین وکیلی برای مهاجرت راحت‌تر توصیه می‌شود.

کشور مجارستان

کشور مجارستان

سخن پایانی

مجارستان یکی از کشورهای پیشرفته اروپایی است که در مرکز این قاره قرار دارد و بخاطر عضو بودن در اتحادیه اروپا متقاضیان زیادی برای مهاجرت به این کشور وجود دارد. به دلیل شرایط و قوانین خاص مهاجرتی به این کشور بهتر است که متقاضیان از وکیل و مشاور مهاجرت به مجارستان کمک بگیرند تا پروسه مهاجرت آنها با سرعت بیشتری طی شود و با موفقیت اقامت مجارستان را اخذ کنند.

سوالات متداول

1- آیا امکان ریجکت شدن ویزای مجارستان وجود دارد؟

بله متاسفانه در شرایطی چنین امکانی وجود دارد. رایج ترین دلایل ریجکت شدن ویزا عبارتند از: وجود نقص در مدارک، عدم درخواست به موقع برای ویزا، عدم دریافت بیمه درمانی، نداشتن تمکن مالی

2- گرفتن ویزای کاری مجارستان چه شرایطی دارد؟

اولین شرط گرفتن ویزای کاری این است که از سمت یک کارفرمای مجارستانی نامه پیشنهاد کاری داشته باشید. اما دریافت چنین نامه ای نیز شرایط خاصی دارد. مثلا باید 15 روز از انتشار آگهی استخدام گذشته باشد. با گرفتن مشاوره مهاجرت به مجارستان از وکلای با تجربه ما می‌تونید از همه این شرایط اطلاع پیدا کنید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *