سوئد یکی از کشورهای شمال اروپاست که به دلیل امکانات رفاهی، آب و هوای مناسب، شرایط مناسب سرمایه گذاری و دانشگاه‌های سطح بالا برای تحصیل، سالانه مهاجرین زیادی از نقاط مختلف جهان را به خود جذب می‌کند. مهاجرت به سوئد با راه‌های مختلفی امکان پذیر است که موسسه مهاجرتی اصطهباناتی شما را در این امر همراهی خواهد کرد. لازم است بدانید که سوئد یکی از کشورهای پیشرفته اروپایی است که هم از نظر اقتصادی و هم از نظر تحصیلی شرایط فوق‌العاده‌ای دارد.

  فرم مشاوره فوری

  افرادی که قصد مهاجرت به سوئد را دارند می‌توانند از نظر تحصیلی در بهترین دانشگاه‌های سوئد در رشته‌های دانشگاهی معتبر تحصیل کنند. همچنین افرادی که قصد سرمایه گذاری در سوئد را دارند؛ می‌توانند از طریق کارآفرینی، خرید ملک و یا ثبت شرکت اقدام به سرمایه گذاری کنند. از طرفی سوئد برای کار نیز شرایط ایده‌آلی دارد و متخصصین می‌توانند با داشتن مدارک مورد نیاز و همچنین دریافت پیشنهاد شغلی از کارفرمای مقیم سوئد، از طریق کار به سوئد مهاجرت کنند. در ادامه مقاله در مورد تمام راه‌های مهاجرتی به کشور سوئد صحبت می‌کنیم و تمام آنها را بررسی خواهیم کرد.

  چرا به سوئد مهاجرت کنیم؟

  متقاضیان ایرانی برای مهاجرت به کشور زیبا و پیشرفته سوئد دلایل فراوانی دارند. از مهم‌ترین این دلایل می‌توان به بالا بودن رفاه و امنیت اجتماعی، سطح درآمد، کیفیت زندگی و برابری اجتماعی و مدنی و جذابیت‌های طبیعی را نام برد.

  • یکی از موارد مهم برای متقاضیان ایرانی با داشتن شرایط مهاجرت به سوئد این است که اگر یکی از اعضا خانواده در این کشور مشغول کار شود، با کسب درآمد می‌تواند هزینه‌های دیگر اعضا خانواده را تأمین کند.
  • فرهنگ برابری حقوق انسان‌ها و اهمیت به خانواده و عدم تبعیض از لحاظ نژاد و جنس و مذهب از دیگر دلایل مهاجرت به سوئد می‌باشد.
  • شرایط زندگی آرام، باثبات و امنیت بالای اجتماعی و اقتصادی سوئد موجب شده است تا در حدود 100 هزار نفر از مهاجران ایرانی زندگی در این کشور را انتخاب کنند.

  شرایط زندگی و فرهنگ مردم سوئد

  کشور سوئد یکی از مناسب‌ترین کشورها از نظر رفاهی و اقتصادی است. منابع این کشور عموما شامل چوب، آب، جنگل‌ها و سنگ آهن می‌شود. عموما کشور سوئد وابستگی به دیگر کشورها برای درآمد اقتصادی خود ندارد و تولید گسترده‌ای از منابع مختلف صنعتی دارد. پایتخت کشور سوئد شهر استکلهم است و هزینه‌های زندگی در این شهر به نسبت دیگر شهرها بیشتر است. برای مثال هزینه اجاره خانه یک آپارتمان در سطح متوسط، با واحد پول سوئدی‌ها حدودا 6000 کرون در ماه است. قیمت هر کرون در سال 2022، حدودا 28,000 تومان است.

  انواع راه های مهاجرت به سوئد

  همانطور که گفته شد، شما می‌توانید از راه‌های زیادی از جمله کاری، تحصیلی، سرمایه‌گذاری، ازدواج و… به سوئد مهاجرت کنید. برای مهاجرت به سوئد لازم است مدارک و شرایطی که در رابطه با هر روش مهاجرتی توضیح داده‌ایم را در اختیار داشته باشید. در ادامه با ما همراه باشید. لازم به ذکر است که شما می‌توانید برای مهاجرت به کشور سوئد، با مشاورین ما در موسسه اصطهباناتی در تماس باشید تا به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید.

  مهاجرت به سوئد از طریق تحصیل

  متقاضیان ایرانی با داشتن شرایط مهاجرت به سوئد از طریق تحصیل می‌توانند اقامت این کشور را اخذ کنند. از مهم‌ترین دلایل متقاضیان ایرانی برای مهاجرت تحصیلی، وجود دانشگاه‌های معتبر با رنکینگ‌های جهانی، بالا بودن کیفیت آموزشی و امکان کار و اشتغال پس از فارغ‌التحصیلی است. علاوه بر این تحصیل به زبان انگلیسی، اخذ مجوز کار دانشجویی و کار و اشتغال و کسب درآمد و تجربه کاری را نیز می‌توان از دلایل گرایش متقاضیان به تحصیل در سوئد ذکر کرد.

  مهاجرت به سوئد از طریق تحصیل

  • متقاضیان با مهاجرت به سوئد از طریق تحصیل می‌توانند پس از فارغ‌التحصیلی در مهلت 6 ماهه جستجوی کار در سوئد کار مورد نظر را پیدا کنند و ویزای تحصیلی سوئد را به ویزای کاری تبدیل کنند.
  • متقاضیان برای تحصیل در مقطع کارشناسی سوئد به مدرک زبان سوئدی نیاز ندارند. افراد با داشتن مدرک مهارت زبان انگلیسی آیلتس ۵.۵ می‌توانند پذیرش تحصیلی مقطع کارشناسی سوئد را دریافت کنند.
  • مدت زمان تحصیل در مقطع کارشناسی سوئد در حدود 3-4 سال است. کارشناسی ارشد در حدود 2 سال و دکتری در حدود 4 سال می‌باشد.
  • متقاضی برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد سوئد باید دارای مدرک مهارت زبان انگلیسی آیلتس ۶.۵ باشند
  • متقاضیان در مدت تحصیل در مقطع دکتری به تحقیق و پژوهش علمی‌ می‌پردازند و می‌توانند مجوز اقامت دائم سوئد را اخذ کنند.
  • از مزیت‌های مهاجرت به سوئد از طریق تحصیل، اخذ ویزای همراه برای همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال متقاضی می‌باشد.
  • هزینه‌های تحصیل در دانشگاه‌های سوئد هر ترم در حدود ۴۰۰۰ یورو تا ۷۰۰۰ یورو است.
  • از جمله مزیت‌های تحصیل در دانشگاه‌های سوئد اعطای کمک هزینه‌های تحصیلی و بورسیه‌ها و فاندهای دولتی می‌باشد.

  مهاجرت به سوئد از طریق کار

  متقاضیان ایرانی با داشتن شرایط مهاجرت کار می‌توانند ویزای کار و اقامت این کشور را دریافت کنند. متقاضیان ایرانی برای مهاجرت به سوئد از طریق کار دلایل فراوانی دارند. وجود قانون برابری و عدم تبعیض در کار و اشتغال صرف نظر از جنس و نژاد و ملیت، بالا بودن درآمد و حقوق و حمایت دولت سوئد از ایده‌های کاری خلاقانه از دلایل متقاضیان برای اخذ ویزای کار سوئد می‌باشد.

  مهاجرت به سوئد از طریق کار

  مهاجرت به سوئد از طریق کار

  • متقاضیان با اخذ ویزای کار سوئد می‌توانند از خدمات اجتماعی و بیمه درمانی رایگان سوئد برخوردار شوند.
  • متقاضیان با اخذ ویزای کار سوئد می‌توانند برای اخذ ویزای همراه همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال خود اقدام کنند. همسر و فرزندان متقاضی با اخذ اقامت می‌توانند از خدمات اجتماعی و تحصیل در این کشور برخوردار شوند.
  • متقاضیان برای اخذ ویزای کار سوئد باید دارای پیشنهاد کاری Job Offer از کارفرمای سوئدی، سوابق و تخصص حرفه ای و مدرک مهارت زبان سوئدی باشند.
  • متقاضیان با داشتن رزومه قوی و تخصص کاری و حرفه ای و سوابق کاری اجرایی دارای اولویت در اخذ ویزای کار سوئد می‌باشند.
  • حداقل حقوق ماهانه در حدود 1200 یورو است. مشاغل پرتقاضا در این کشور مهندسی کامپیوتر و نرم افزار و فناوری اطلاعات می‌باشند.
  • متقاضیان پس از اخذ ویزای کار و پس از ۳ تا ۵ سال کار و اشتغال در سوئد می‌توانند اقامت دائم سوئد را دریافت کنند.

  مهاجرت به سوئد از طریق سرمایه‌گذاری

  متقاضیان با داشتن شرایط مهاجرت به سوئد از طریق سرمایه‌گذاری می‌توانند ویزای سرمایه‌گذاری این کشور را دریافت کنند. متقاضیان برای مهاجرت به سوئد از طریق سرمایه‌گذاری در ثبت شرکت، خودحمایتی و خرید شرکت فعال می‌توانند اقدام کنند. متقاضیان با اخذ ویزای سرمایه‌گذاری سوئد می‌توانند مجوز اقامت سوئد را برای مدت 2 سال دریافت کنند که تا 2 سال قابل تمدید است.

  • متقاضیان با اخذ ویزای سرمایه‌گذاری، می‌توانند پس از 4 سال مجوز اقامت دائم سوئد را دریافت کنند.
  • متقاضی با اثبات درآمد کافی از سرمایه‌گذاری در سوئد می‌تواند پس از 2 سال از شروع کسب و کار ویزای همراه را برای همسر و فرزندان خود دریافت کند.

  ثبت شرکت در سوئد

  یکی از راه‌های مهاجرت به سوئد از طریق سرمایه‌گذاری ثبت شرکت در این کشور می‌باشد. از مهم‌ترین شرایط لازم برای ثبت شرکت، داشتن طرح و ایده تجاری جدید و اثبات تأثیر اقتصادی این طرح در اقتصاد کشور سوئد می‌باشد. متقاضی برای ثبت شرکت در سوئد باید در حدود 83000 یورو سرمایه‌گذاری کند. علاوه بر این 51% از سهام این شرکت باید در مالکیت شهروند سوئد باشد و متقاضی فقط می‌تواند 49% سهام شرکت را دارا باشد.

  • اگر متقاضی بتواند در مدت 2 سال این طرح تجاری شرکت را به سوددهی برساند و این شرکت از گردش مالی مطلوبی برخوردار باشد، پس از ۴ سال فعالیت اقتصادی و تجاری می‌تواند تابعیت سوئد را دریافت کند.
  • بالا بودن تمکن مالی، داشتن مدرک زبان سوئدی و داشتن طرح تجاری جدید از مهم‌ترین شرایط اخذ ویزای سرمایه‌گذاری از طریق ثبت شرکت در سوئد می‌باشد.

  خرید شرکت فعال در سوئد

  متقاضی سرمایه‌گذاری در سوئد علاوه بر ثبت شرکت می‌تواند از طریق خرید شرکت فعال نیز اقامت این کشور را دریافت کند. متقاضی برای خرید شرکت فعال باید حداقل ۵۱% سهام شرکت مشخص شده را خریداری کند. در واقع متقاضی با خرید 51% از سهام این شرکت می‌تواند در مورد هزینه‌ها و امور شرکت تصمیم گیری کند.

  • از موارد مهم در خرید شرکت فعال در سوئد این است که این شرکت فعالیت غیرقانونی انجام نداده باشد و دارای بدهی مالیاتی نباشد.
  • هزینه خرید شرکت فعال در سوئد در حدود ۱۵۰.۰۰۰ دلار می‌باشد.
  • داشتن ۲ سال سابقه کاری و حرفه ای و داشتن مدرک تحصیلی مطابق با حوزه کاری از شرایط لازم خرید شرکت فعال در سوئد می‌باشد.

  خودحمایتی در سوئد

  متقاضیان با داشتن شرایط مهاجرت به سوئد از طریق سرمایه‌گذاری می‌توانند بدون هزینه و از طریق خودحمایتی اقامت این کشور را اخذ کنند. متقاضیان در روش خودحمایتی یا تمکن مالی نیازمند سرمایه‌گذاری نمی‌باشند. در واقع داشتن درآمد ماهانه کافی و همچنین داشتن تمکن مالی برای زندگی و اقامت در سوئد از مهم‌ترین شرایط مهاجرت به سوئد از طریق خودحمایتی است.

  مهاجرت به سوئد از طریق ازدواج

  متقاضی با داشتن شرایط مهاجرت به سوئد از طریق ازدواج، می‌تواند مجوز اقامت سوئد را دریافت کند. از مهم‌ترین شرایط مهاجرت به سوئد از طریق ازدواج داشتن تمکن مالی کافی برای تامین هزینه‌های زندگی مشترک در سوئد می‌باشد. علاوه بر این متقاضی باید دارای خانه و محل زندگی مناسب برای زندگی مشترک با همسرش در سوئد باشد.

  مهاجرت به سوئد از طریق ازدواج

  مهاجرت به سوئد از طریق ازدواج

  • از شرایط مهم برای اخذ اقامت سوئد برای متقاضی ازدواج با شهروند سوئدی زندگی مشترک به مدت 2 سال همراه با آرامش و دوستی است.
  • متقاضی پس از گذشت 2 سال از ازدواج می‌تواند برای اخذ اقامت دائم سوئد اقدام کند.

  مهاجرت به سوئد از طریق تولد

  کشور سوئد در مورد اعطای تابعیت به کودکان متولد شده در این کشور بر اساس قانون خون عمل می‌کند. بر این اساس اگر کودک متولد شده در این کشور دارای پدر یا مادر شهروند سوئد باشد، این کودک نیز تابعیت سوئد را دریافت می‌کند. اگر کودک متولد شده در سوئد دارای پدر و مادر با تابعیت کشور دیگری باشد، این کودک نمی‌تواند تابعیت سوئد را دریافت کند.

  اگر تنها یکی از والدین کودک سوئدی باشند، کودک متولد شده تابعیت سوئد را دریافت می‌کند. اگر این کودک در خارج از کشور سوئد متولد شود نیز این تابعیت را دریافت خواهد کرد.

  مهاجرت به سوئد از طریق ویزای هنرمندان

  هنرمندان، نویسندگان و مولفان در صورتی که دارای درآمد مکفی از فروش آثار خود باشند، می‌توانند مجوز اقامت سوئد را دریافت کنند. هنرمندان و متقاضیان خاص برای اخذ ویزای هنرمندان سوئد نیاز به مدرک مهارت زبان سوئدی و مدرک تحصیلی دانشگاهی ندارند. متقاضیان برای اخذ ویزای هنرمندان سوئد باید ثابت کنند که دارای درآمد کافی از راه فروش آثار هنری و سرمایه لازم برای فعالیت اقتصادی در حوزه هنری خود می‌باشند.

  اخذ اقامت بلندمدت سوئد

  متقاضیان می‌توانند دو نوع مجوز اقامت دائم و مجوز اقامت بلندمدت این کشور را دریافت کنند. اقامت بلندمدت مختص متقاضیانی است که موفق به اخذ اقامت دائم این کشور نشده اند. متقاضی با اخذ اقامت بلندمدت سوئد می‌تواند به رایگان در این کشور تحصیل کند. از دیگر مزیت‌های مجوز اقامت بلندمدت سوئد اقامت 6 ساله در کشورهای اروپایی است. شرایط اخذ اقامت بلندمدت سوئد عبارت است از:

  • متقاضی به مدت ۵ سال در کشور سوئد زندگی کرده باشد و از کشور سوئد خارج نشده باشد. اگر متقاضی قصد دارد که از کشور سوئد خارج شود، این اقامت باید کمتر از 6 ماه باشد.
  • مدت زمان اقامت قانونی متقاضی در سوئد باید به مدت ۵ ساله مداوم با کمتر از ۱۰ ماه را در خارج از کشور باشد.
  • متقاضیانی که قصد تحصیل در مقطع دکتری را دارند، بر اساس این قوانین می‌توانند مجوز اقامت بلندمدت را دریافت کنند.
  • متقاضیان باید در مدت 5 سال اقامت و زندگی در سوئد توانایی تأمین هزینه‌های زندگی خود را داشته باشند.

  اخذ تابعیت سوئد

  متقاضیان با داشتن شرایط لازم برای مهاجرت به سوئد، می‌توانند شرایط لازم را برای اخذ اقامت سوئد فراهم کنند. متقاضیان با اقامت و اشتغال می‌توانند پس از 5 سال تابعیت و شهروندی سوئد را اخذ کنند. از مهم‌ترین شرایط اخذ تابعیت و شهروندی سوئد می‌توان به پرداخت به موقع مالیات و داشتن مدرک مهارت زبان سوئدی اشاره کرد.

  • متقاضیان با اخذ تابعیت و شهروندی می‌تواند پاسپورت این کشور را نیز دریافت کنند.
  • متقاضیان با دریافت پاسپورت سوئد می‌توانند به 127 کشور جهان بدون نیاز به اخذ ویزا سفر کنند.
  • متقاضیان پس از 5 سال کار و اشتغال در این کشور می‌توانند تابعیت سوئد را دریافت کنند.
  • متقاضیانی که با مهاجرت به سوئد از طریق ازدواج با تبعه سوئدی قصد اخذ اقامت این کشور را دارند، می‌توانند پس از ۵ سال زندگی مشترک تابعیت و شهروندی سوئد را دریافت کنند.

  مزایای مهاجرت به سوئد

  متقاضیان با مهاجرت به سوئد از راه‌های مختلف می‌توانند از مزیت‌های زندگی و اقامت در این کشور بهره مند شوند.

  مزایای مهاجرت به سوئد

  از مهم‌ترین مزیت‌های زندگی و اقامت در سوئد موارد زیر را می‌توان نام برد:

  • زندگی در کشوری اروپایی با اقتصاد قدرتمند و بالاترین میزان درآمد در بین کشورهای اروپایی
  • پایین بودن نرخ بیکاری، بالا بودن امید به زندگی مردم سوئد و بالا بودن امنیت و رفاه اجتماعی
  • امکان اخذ اقامت سوئد و برخورداری از مزایای شهروندی کشورهای اتحادیه اروپا و حوزه شینگن
  • عدم تبعیض نژادی و رعایت برابری و عدالت اجتماعی و حمایت از مهاجران

  خدمات موسسه مهاجرتی اصطهباناتی برای سوئد

  متقاضیان برای آگاهی از شرایط و راه‌های مهاجرت به سوئد، باید با مشاوران موسسه‌های مهاجرتی مشورت کنند. یکی از برترین موسسه‌های مهاجرتی در سطح کشور موسسه مهاجرتی وکلای برگزیده اصطهباناتی است. مشاوران این موسسه مطرح بهترین گزینه را بر اساس شرایط زندگی به متقاضیان ارائه می‌دهند. بررسی مدارک تحصیلی و شغلی متقاضیان، ارزیابی صحت این مدارک، کمک در تهیه و تنظیم مدارک لازم و ارسال این مدارک از جمله خدمات موسسه مهاجرتی اصطهباناتی است.

  سخن آخر

  مهاجرت به سوئد و راه‌های مختلف مهاجرت به این کشور در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. اگر در این مورد نیازمند کسب اطلاعات بیشتر می‌باشید، می‌توانید با مشاوران و کارشناسان موسسه مهاجرتی وکلای برگزیده اصطهباناتی تماس بگیرید. این موسسه در شعبه‌های تهران، شیراز، اصفهان، تبریز، رشت و مشهد دارای شعبه‌های فعال می‌باشد.

   سوال‌های متداول در مورد مهاجرت به سوئد

  1. آیا اخذ اقامت سوئد از طریق تحصیل امکان پذیر است؟

  خیر، صرفاً تحصیل موجب اخذ اقامت نمی‌شود. متقاضی پس از تحصیل با کار و اشتغال می‌تواند اقامت سوئد را اخذ کند.

  1. تمکن مالی برای مهاجرت به سوئد از طریق ثبت شرکت چقدر است؟

  در حدود ۱۰۰.۰۰۰ یورو

  1. مهم‌ترین شرایط مهاجرت به سوئد از طریق تحصیل چیست؟

  داشتن تمکن مالی و داشتن مدرک زبان انگلیسی یا سوئدی

  1. معایب اقامت و زندگی در سوئد چیست؟

  سردی آب و هوا، عدم صمیمیت مردم و دشواری فراگیری زبان سوئدی

  1. مزایای اقامت و زندگی در سوئد چیست؟

  پایین بودن نرخ بیکاری، وجود فرصت‌های شغلی، امکان اخذ اقامت بلندمدت و تابعیت سوئد

  1. هزینه تحصیل در دانشگاه‌های سوئد چقدر است؟

  هر ترم ۴۰۰۰ یورو تا ۷۰۰۰ یورو

  1. اعطای اقامت سوئد بر اساس قانون خاک است یا خون؟

  قانون خون و تولد کودک با داشتن پدر یا مادر سوئدی

  1. روش اخذ ویزای کار برای اقامت در سوئد چیست؟

  دریافت پیشنهاد کاری Job Offer از کارفرمای سوئدی

  1. شرایط اخذ ویزای سرمایه‌گذاری برای اقامت سوئد چیست؟

   داشتن تمکن مالی کافی و داشتن طرح و ایده تجاری

  2. شرایط اقامت سوئد از طریق ویزای هنرمندان چگونه است؟

   متقاضی باید ثابت کند که دارای درآمد کافی از راه فروش آثار هنری خود می‌باشد.

  3. آیا امکان اخذ اقامت دائم سوئد با ازدواج وجود دارد؟

   بله، متقاضی باید به مدت 2 سال با همسر خود زندگی کرده باشد.

  آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

  292 دیدگاه برای “مهاجرت به سوئد

  1. مهساعابديني گفت:

   سلام بنده ٢٨ ساله آموزگار دبستان هستم و پنج سال سابقه كاري دارم با ندرك ليسانس همسرم فوق ديپلم و ١٤ سال سابقه حسابداري دارند در خال خاضر فرزندي نداريم و فقط مهاجرت به كشور سوئد را داريم ممنون مي شوم راهنمايي بفرماييد.

   1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

    سلام
    شما با وضعیتی که فرمودید هم می توانید برای ادامه تحصیل خودتان و یا مهاجرت کاری همسرتان اقدام کنید اما هر کدام از این ها می تواند به شیوه هایی انجام گیرد که حتما جواب دهد.

  2. ثریا گفت:

   سلام و احترام
   من ۲۷ سالم می باشد لیسانس علوم آزمایشگاهی و ارشد ژنتیک دارم و معدل ارشدم ۱۶ونیم می باشد و تهران مرکز گذرانده ام ۵ سال سابقه کار با بیمه دارم و تمام دوره های سلولی و مولکولی را در مراکز معتبر گذرانده ام و سرتیفیکیت دریافت نمودم در حال حاضر دارم مقاله ی isi اماده مینمایم .
   ایا امکان گرفتن ویزای کاری و تحصیل برای دکترا به صورت فاند در کشور سوئد وجود خواهد داشت ؟

   1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

    سلام وقت بخیر
    برای افرادی که متقاضی دریافت مدرک دکتری هستند و رزومه کاری و تحصیلی خوبی را ارائه می دهند، اکثر کشور های اروپایی امتیازاتی را فراهم میکنند که ارائه بورسیه تحصیلی یکی از آنها به شمار می آید.

  3. سامان زنگنه گفت:

   با سلام واحترام
   من 38 سال سن دارم متاهل و داراری یک فرزند 4 ساله ، دارای مدرک لیسانس مترجمی زبان انگلیسی و فوق لیسانس مدیریت اجرایی و با 10 سابقه کار در یک شرکت خصوصی ، آموزشی مشغول بکار هستم و همسر اینجانب لیسانس مهندسی محیط زیست با 14 سال سابقه در یک شرکت شیبه دولتی مشغول بکار هستند همچنین عمو و پسر عمو و دختر خاله و تعدادی از بستگان درجه 2 ما در سوئد اقامت و زندگی و کار میکنند.لطفا راهنمایی بفرمایید که چگونه میتوانیم ویزا و اقامت سوئد رو بگیریم. با تشکر

   1. سحر طاهریان فرد گفت:

    با سلام و عرض ادب
    بهترین روش برای شما اخذ ویزای تحصیلی سوئد از طریق دوره های زبان است. با استفاده از این روش همسر و فرزند شما نیز میتوانند همزمان با شما به سوئد مهاجرت کنند.

  4. مریم گفت:

   با سلام، من لیسانس زبان هستم، 34 ساله و 6 سابقه ی کار در بازرگانی خارجی دارم. همسرمم 32 ساله و لیسانس سیالات دارن و 3 ساله پروژهای شرکت گاز رو اجرا میکنن. بهترین کشور و بهترین راه مهاجرت برای ما چیست ؟
   ممنون

   1. سحر طاهریان فرد گفت:

    سلام روزتون بخیر
    از طریق شرکت در دوره های زبان سوئد می توانید به این کشور مهاجرت نمایید.

  5. باقریان گفت:

   با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما.
   بنده ۳۱ سالمه و لیسانس زبان انگلیسی و لیسانس حقوق و همچنین فوق لیسانس حقوق بین الملل دارم،خانمم هم مدرک مربیگری ایروبیک ۱۲ ساله داره…
   میخواستم بدونم به چه طریق امکان مهاجرت به یکی از کشورهای کوچک اروپایی از جمله سوئد،بلژیک،هلند… وجود داره؟
   ممنون میشم اگر اطلاعات مفیدی دارید در اختیارم بذارید.
   با تشکر

   1. سحر طاهریان فرد گفت:

    سلام روزتون بخیر
    شرکت در دوره های زبان در کشور سوئد یکی از روش های اخذ اقامت این کشور است. از این طریق می توانید کنار تحصیل کار نیز انجام دهید.

  6. مهسا رفیعی گفت:

   سلام
   من فارغ التحصیل از دانشگاه مازندران در رشته کارشناسی IT هستم. با معدل 15.25. 24 سالمه. 3 سال سابقه بیمه دارم. پدربزرگ و عموهایم حدود 30 سال در مالمو زندگی میکنن. آیا میتونم از طریق دعوت نامه یا تحصیل رایگان در مقطع کارشناسی ارشد به سوئد مهاجرت کنم؟

   1. سحر طاهریان فرد گفت:

    با سلام و احترام
    حضور اقوان درجه یک شما در سوئد بسیار کمک کننده به شما برای اخذ ویزا می باشد. لطفا با ما در تماس باشید تا اطلاعات دقیق تری را در رابطه با نحوه اخذ پذیرش از دانشگاه های سوئد را در اختیار شما قرار دهیم.

  7. غلامحسین گفت:

   با سلام
   من 37 سالمه و مدرک فوق لیسانس اقتصاد با 10 سال سابقه کار مرتبط دارم و خانمم 34 ساله با لیسانس مامایی و 4 سال سابقه کار در بیمارستان، آیا شرایط اخذ اقامت در سوئد رو داریم؟
   ممنون

   1. سحر طاهریان فرد گفت:

    با سلام و احترام
    بله، از طریق ویزای کاری گروه کادر درمان برای همسرتان شما نیز می توانید به عنوان همراه با ایشان به این کشور مهاجرت نمایید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.