مهاجرت کاری

میتوان گفت تقریبا اکثر افرادی که دست به مهاجرت می زنند در نهایت به دنبال داشتن فرصت های شغلی بهتر, در آمد بالاتر, امنیت شغلی و رفاه اجتماعی هستند. می توان گفت اگر فرد از ابتدای ورود به کشور مورد نظرش اجازه کار نیز داشته باشد بسیار سریع میتواند به اهداف خود دست یابد. پس باید گفت مهاجرت از طریق ویزای کار و به عبارت دیگر مهاجرت کاری از بهترین روش های مهاجرت است.

آیا شما نیز به دنبال دریافت ویزای کار کشورهای مختلف جهان هستید؟ آیا از قوانین کار , میزان درآمد , بازار کار رشته های مختلف و چگونگی دریافت ویزای کار انواع کشورها آگاهی دارید؟ آیا با توجه به تفاوت در قوانین صدور ویزای کار در کشورهای مختلف میدانید برای دریافت ویزای کار کشور مورد نظر خود چه مراحلی را باید طی نماید؟ نوع دیگر مهاجرت، مهاجرت از طریق تحصیل یا مهاجرت تحصیلی است که بسته به شرایط افراد این روش هم ممکن است گزینه مناسبی باشد. با توجه به ارزان تر بودن و کم ریسک بودن این روش ها، معمولاً افراد مهاجرت از این طرق را برتر از مهاجرت سرمایه گذاری یا پناهندگی می دانند.

موسسه حقوقی توسعه گران مهر شیراز با کادری مجرب متشکل از وکلا و مشاورین زبده در امر مهاجرت و با همکاری وکیل مهاجرت , شما را برای دریافت ویزای کار کشورهای مختلف یاری می نماید. اگر به دنبال کار در بهترین کشورهای جهان هستید, اگر میخواهید ویزای کار آلمان , استرلیا , کانادا , نیوزیلند و دیگر کشورهای طراز اول جهان را کسب نمایید می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید.

شرایط مهاجرت از طریق کار چیست؟

مهاجرت کاری

این نکته بسیار حائز اهمیت است که کشوری را برای کار انتخاب کنید که معیارهای اساسی مانند بازار کار مناسب برای رشته تحصیلی یا رشته مورد تخصص شما را داشته باشد. مثلا اگر رشته تحصیلی و تخصصی شما پرستاری, مهندسی کامپیوتر,  مکانیک,  الکترونیک, الکتروتکنیک, صنایع و … است ما ویزای کار آلمان را به شما پیشنهاد میکنیم. در مقابل اگر در رشته هایی چون معدن و زمین شناسی تحصیل کرده اید کار در آفریقای جنوبی از جمله گزینه های مناسب برای شماست.

حال به طور مختصر به شرایط لازم برای دریافت ویزای کار کشورهای مختلف می پردازیم. به عنوان یک اصل کلی باید گفت شما برای اخذ ویزای کار  اکثر کشورها نیاز به یک job offer دارید. این بدان معنی است که شما باید یک پیشنهاد شغلی معتبر از کارفرمایی در کشور مورد نظر خود داشته باشید. بر اساس قوانین کار کشورها هر کارفرما برای استخدام نیروی مورد نیاز خود, باید فرصت شغلی را در سایت های کاریابی به مدت 3 ماه آگهی نماید اگر در مدت 3 ماه برای آن فرصت شغلی نیرویی در نظر گرفته نشد و آن کشور عضو اتحادیه اروپا باشد فرصت شغلی باید 3 ماه دیگر و اینبار در کشورهای عضو اتحادیه اروپا آگهی شود و پس از آن اگر باز هم نیروی کار مناسب آن شغل یافت نگردید کارفرما میتواند نیروی متناسب با شغل مورد نظر را از کشور های دیگر تامین نماید. بدیهی است داشتن چنین پیشنهاد شغلی بسیار دشوار است.

حال در این قسمت به بررسی چند کشور مهم بابت ویزای کار و اقدام برای مهاجرت کاری می پردازیم، این کشورها بهترین کشورها برای مهاجرت کاری هستند.

مهاجرت کاری به آلمان

به عنوان استثنایی بر این اصل میتوان از ویزای کار آلمان و ویزای کار اتریش نام برد. به این معنی که اگر شخصی نتواند job  offer (دعوت نامه شغلی) معتبری از این کشورها داشته باشد باز هم میتواند برای دریافت ویزای کار اقدام نماید. آلمان به عنوان صنعتی ترین کشور اروپا و سومین کشورصنعتی جهان همواره با کمبود نیروی کار مخصوصا در بخش مشاغل مربوط به صنعت مواجه است. شرکت ها, صنایع و کارخانه جات آلمانی شاخصی چون : بنز, پروشه, زیمنس و …بارها اعلام کمبود نیروی کار نموده اند. اگر شما شرایطی را که در ذیل بیان می شود دارید مهاجرت به آلمان از طریق کار گزینه ای مناسب برای شماست.

 1. فارغ التحصیل از رشته های مهندسی کامپیوتر و IT, مکانیک, الکترونیک, الکتروتکنیک, صنایع و رشته های مشابه
 2. سن زیر 40 سال
 3. دانش زبان انگلیسی و آلمانی و نه لزوما مدرک زبان
 4. سابقه کاری تخصصی بیش از 3 سال در راستای رشته تحصیلی خود

مقاله مرتبط: تحصیل رایگان در آلمان

مهاجرت از طریق کار به دانمارک

مهاجرت کاری یه دانمارک

یکی دیگر از کشورهایی که برای مهاجرت از طریق دریافت ویزای کار گزینه مناسبی است,کشور دانمارک می باشد. ویزای گرین کارت دانمارک یک ویزای بلند مدت است که فرد برای آنکه واجد شرایط دریافت آن شود باید در سیستم امتیاز بندی خاص این کشور حداقل 100 امتیاز را کسب نماید. معیارهای این امتیاز بندی سن, سابقه کار, سطح آموزشی, سابقه کار یا تحصیل در اروپا,رتبه جهانی دانشگاه محل تحصیل, توانایی زبان و … می باشد. اگر در رشته هایی چون مهندسی مکانیک, مهندسی ساختمان, مهندسی محیط زیست, پزشکی, دندان پزشکی, دارو سازی, مهندسی برق و IT, مهندسی انرژی, روان شناسی, حقوق و دامپزشکی تحصیل کرده اید و سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی خود را نیز دارا می باشید و علاوه بر آن توانایی آن را دارید که دانش زبان خود را با مدارک زبان چون آیلس و یا مدرک زبان آلمانی و دیگر زبان های رایج در دانمارک ثابت نمایید مهاجرت کاری به دانمارک و اخذ ویزای کار این کشور برای شما گزینه دور از دسترسی نخواهد بود.

مهاجرت کاری به استرالیا

درصد بسیاری از افرادی که به دنبال مهاجرت به استرلیا هستند مهاجرت کاری به این کشور را به عنوان یکی از بهترین گزینه های موجود, پیش روی خود دارند. استرلیا کشوری مهاجر پذیر است ولی با توجه به اینکه درخواست  برای مهاجرت به این کشور از سراسر جهان سالانه افزایش قابل توجهی دارد به همان نسبت قوانین مهاجرت به این کشور نیز هر سال سخت تر از پیش می شود. اداره مهاجرت این کشور هر سال لیست مشاغل مورد نیاز برای کل کشور و ایالت های مختلف را اعلام می نماید و تنها افرادی می توانند برای ویزای کار استرلیا (skilled worker)  اقدام نمایند که رشته  تحصیلی آنها در این لیست موجود باشد. حال با توجه به سن فرد, سابقه کاری, سطح تحصیلات و دانش زبان فرد امتیازات او مورد محاسبه قرار می گیرد. حداقل امتیاز مورد قبول 50 امتیاز است. با کسب این امتیاز فرد میتواند برای دریافت ویزای 489 استرلیا واجد شرایط باشد. در ادامه متقاضی نیاز به آن دارد که ایالتی برای کار در منطقه ای خاص اسپانسر شخص شود. ویزای 190 اصطلاحا نوعی از ویزای کار استرلیا است که فرد با کسب 55 امتیاز می تواند برای آن واجد شرایط باشد و در این صورت باز هم نیاز به یک اسپانسر استانی دارد ولی دیگر می نواند در هر حای آن ایالت مشغول به کار شود. بهترین نوع ویزای کار استرلیا ویزای 189 است. اگر متقاضی در سیستم امتیاز بتدی و بر اساس آیتم های ذکر شده بتواند 60 امتیاز را کسب نماید انگاه با دریافت اقامت دائم استرلیا می تواند در هر نقطه از این کشور مشغول به کار و زندگی شود.

مهاجرت کاری به نیوزلند

مهاجرت کاری به نیوزیلند

نیوزیلند از جمله کشورهایی است که میزان تقاضا برای مهاجرت به این کشور, آمار بالایی را به خود اختصاص داده است. سطح رفاه اجتماعی,امنیت اجتماعی و کیفیت زندگی همچنین میزان درآمد ها در این کشور به گونه ای افزایش داشته است که بر طبق آمار نیوزیلند را به یکی از بهترین کشورهای جهان برای زندگی مبدل شده است. از میان روش های مختلف مهاجرت به این کشور مهاجرت از طریق کار به نیوزیلند از پرطرفدارترین روش ها برای ورود به این کشور است.

برای دریافت ویزای کار نیوزیلند متقاضی باید حداقل امتیاز 100 را کسب نماید در غیر این صورت برای دریافت این ویزا واجد شرایط نخواهد بود. در عین حال اگر بتواند امتیاز 140 یا بالاتر از آن را کسب نماید به سرعت میتواند ویزای کار را دریافت نماید, وارد کشور نیوزیلند شود و در این کشور به کار بپردازد. معیار های سن, سابقه کار, مدرک زبان, سطح تحصیلات, داشتن پیشنهاد شغلی, خویشاوندان نزدیک در نیوزیلند و … امتیازات فرد متقاضی را در این سیستم تامین می کنند.

پس از کسب امتیاز لازم و بررسی پرونده معمولا به دو صورت به فرد پاسخ داده می شود. این امکان وجود دارد که فرد مستقیما اقامت دائم نیوزیلند را کسب نماید و برای کار وارد این کشور شود. این ویزا معمولا برای اشخاصی صادر می شود که رشته آنها در لیست رشته های مورد نیاز کشور نیوزیلند که هر سال منتشر می شود وجود داشته باشد. نوع دوم ویزایی که برای شخصی که به حد نصاب امتیاز لازم رسیده است صادر می شود اقامت موقت است که به فرد امکان می دهد در کشور نیوزیلند به کار مشغول شود.

آفریقای جنوبی

کشور آفریقای جنوبی به عنوان کشوری با اقتصاد در حال رشد مقصد بسیاری از افرادی است که با آینده نگری به دنبای کشوری با شرایط مناسب برای ورود و درعین حال برخورداری از فرصت های شغلی مناسب هستند. اگر رشته متقاضی در لیست رشته های مورد نیاز این کشور باشد این امکان برای وکلای ما وجود دارد که بدون نیاز به سابقه کاری فراوان و مدرک زبان, ویزای کار کشور آفریقای جنوبی را برای شما اخذ کنیم. اقتصاد این کشور در زمینه صنعت, معدن و توریسم بسیار قدرتمند است. تقریبا تمام کارخانه جات اتو مبیل سازی آلمان در این کشور شعبات بزرگی برای تولید مخصولات خود دارند. از طرف دیگر معادن غنی این کشور فرصت بسیار خوبی برای سرمایه گذاران و اشخاص متخصص در این رشته برای کار را فراهم آورده است. رشد صنعت توریسم نیز کشور آفریقای جنوبی را به عنوان یکی از مقاصد اصلی گردشگران در سال های اخیر معرفی نموده است.

فرانسه

مهاجرت کاری به پاریس

قبل از اینکه بتوانید ویزای کار فرانسه بگیرید، باید کار پیدا کنید. پس از دریافت درخواست شما، بسته به ملیت، نوع ویزا و مراحل سفارت محلی شما، ممکن است از حدود سه هفته تا چند ماه طول بکشد. یافتن شغل در فرانسه، مانند هر کشور خارجی دیگر، آسان نیست. با این حال، خوشبختانه این امر غیرممکن هم نیست، علیرغم آنچه برخی از مهاجران باور دارند. صبر ممکن است تنها کلید رسیدن به آن شغل رویایی که می خواهید به آن برسید، باشد.

در صورتی که شغل مورد نظر خود را یافتید و اگر بیش از سه ماه در فرانسه مشغول به کار هستید، باید قرارداد کار را به همراه درخواست خود ارسال کنید و کارفرمای شما باید برای مجوز کار درخواست دهد. در این راستا برای شما ویزای طولانی مدت به عنوان اجازه اقامت صادر می شود که تا 12 ماه اعتبار دارد.

ایتالیا

مراحل زیر، باید طی فرآیند مهاجرت به ایتالیا از طریق کار توسط متقاضیان طی شوند:

 • کارفرمای شما باید یک پیشنهاد برای یک قرارداد اقامت برای مهاجرت به شما، ارائه دهد.
 • قبل از ورود به ایتالیا باید ویزا دریافت کنید.
 • شما باید ظرف هشت روز پس از ورود به ایتالیا برای اجازه اقامت اقدام کنید.

چگونه ویزای کار ایتالیا را بگیرم؟

مجوز کار و زندگی در ایتالیا شامل یک فرآیند سه قسمتی است:

 • ابتدا باید یک کارفرمای ایتالیایی پیدا کنید که آماده استخدام شما باشد.
 • کارفرمای شما باید برای دریافت مجوز استخدام و کار شما به سفارت این کشور درخواست دهد.
 • هنگامی که کارفرمای شما مجوز کار شما را دریافت کرد و پس از دریافت آن، می توانید برای ویزای کار به سفارت یا کنسولگری ایتالیا در کشور خود درخواست دهید.

ایتالیا به عنوان یکی از اعضای اتحادیه اروپا (EU)، به شهروندان سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا اجازه می دهد بدون ویزا یا مجوز خاص، در ایتالیا کار کنند. شهروندان کشورهای منطقه اقتصادی اروپا (EEA) نیز برای کار در ایتالیا آزاد هستند. هر کارمندی که شهروند اتحادیه اروپا یا منطقه اقتصادی اروپا نیست به ویزای کار ایتالیا نیاز دارد که Nulla Osta نامیده می شود.

مشاغل مورد نیاز در ایتالیا

حرفه های مورد تقاضا در ایتالیا شانس بیشتری برای پذیرفته شدن دارند. این مشاغل در زمینه های ریاضیات، محاسبات، فروش و بازاریابی دیجیتال هستند. همچنین، مناطقی که به نوعی با مهمان‌نوازی/گردشگری مرتبط هستند، پیشنهادهای شغلی بیشتری دارند. از این گذشته، ایتالیا در بین پنج کشور برتر جهان قرار دارد که بیشترین تعداد گردشگر را دریافت می کنند.

روسیه

افرادی که قصد مهاجرت به روسیه را دارند، برای اینکه بتوانند در روسیه کار کنند نیاز به مجوز کار و ویزای کار دارند. در حال حاضر دو مسیر متفاوت برای اخذ مجوز کار وجود دارد. محبوب ترین آنها دریافت مجوز به عنوان یک متخصص با صلاحیت بالا* (HQS) است که حقوقی بیش از 167.000 روبل در ماه دریافت می کند.

نحوه دریافت ویزای کار روسیه

 • مدارک لازم را جمع آوری کنید – گذرنامه، دعوت نامه کاری، بیمه.
 • پرداخت هزینه ویزا که اندازه آن بستگی به کشور دارد.
 • درخواست و مدارک را به کنسولگری روسیه در خارج از کشور ارسال کنید.
 • برای ویزای کاری صبر کنید، ممکن است تا 20 روز کاری طول بکشد.

مهاجرت کاری به روسیه، به عنوان یک خارجی برای اکثر مردم فرآیندی پیچیده و طولانی دارد که شامل کارهای اداری و آماده سازی زیادی از قبل می شود. دولت روسیه در حال حاضر تعداد اتباع خارجی مجاز به کار در روسیه را در نظر گرفته است. این مورد به صورت سالانه تعیین می شود.

دولت روسیه به طور فزاینده ای، مهاجرت را برای مهاجران متقاضی زندگی و کار در روسیه آسان کرده است. آنها یک ویزای کار متخصص بسیار ماهر دارند که به مهاجرانی که 167.000 روبل (2200 دلار آمریکا) در ماه درآمد دارند اجازه می دهد تا سریعاً ویزای کار دریافت کنند. البته اگر پیشنهاد کاری از سمت کارفرمایی در روسیه نیز دارید، هیچ مانعی برای مهاجرت کاری شما وجود ندارد.

در واقع، به دلیل بسیاری از عوامل، روسیه یکی از ساده ترین کشورهای جهان برای یافتن شغل به عنوان یک مهاجر است. در سال 2020، US News & World Report روسیه را به عنوان اولین کشور در جهان برای آغاز به کار و مهاجرت کاری رتبه بندی کرد.

مشاغل مورد نیاز در روسیه

به گزارش Headhunter، متخصصان کشاورزی – کشاورزان، دامپزشکان، متخصصان باغ وحش، متخصصان فنی در تولید محصولات کشاورزی و دام – نیز تقاضای زیادی دارند. کارفرمایان از داوطلبان انتظار زیادی دارند و آنها نه تنها باید متخصصانی با تجربه باشند بلکه باید انگلیسی هم صحبت کنند.

مقاله مرتبط: تحصیل در روسیه

ترکیه

تمامی کارمندان، درخواست ویزای کاری خود را به کنسولگری یا سفارت ترکیه در کشور خود ارسال خواهند کرد. در همان زمان، برای مجوز کار به وزارت خانواده، کار و خدمات اجتماعی ترکیه درخواست دهید. ویزای کار در ترکیه نمی تواند بیش از 90 روز در 180 روز باشد.

برای مهاجرت به ترکیه از طریق کار، اتباع خارجی باید ویزای کار دریافت کنند. علاوه بر این، آنها همچنین باید مجوز کار دریافت کنند. قانون مربوط به مجوزهای کار مهاجران به شماره 4817 مورخ 6 مارس 2003 تغییرات اساسی در قوانین ترکیه ایجاد کرده است.

ویزای کار ترکیه

برای کار در ترکیه، باید جهت دریافت مجوز کار و ویزا به سفارت ترکیه مراجعه کنید. پاسپورت، فرم درخواست ویزا و نامه ای از کارفرما مدارک لازم ارائه برای درخواست شما هستند. خارجیانی که حداقل هشت سال بدون وقفه در ترکیه به صورت قانونی اقامت داشته باشند یا خارجیانی که مجموعاً هشت سال سابقه کار با مجوز کار داشته باشند، می توانند برای مجوز کار نامحدود درخواست دهند.

مدارک تحصیلی که کار در ترکیه را تضمین می کنند

 • مدیران ارشد مالی (مدرک تحصیلی حسابداری و مدیریت بازرگانی)
 • متخصص ارتودنسی (مدرک تحصیلی مرتبط با پزشکی و سلامت)
 • اساتید دانشگاه
 • خلبانان (مهندسی هوانوردی)
 • مدیران بازاریابی (مدرک تحصیلی حسابداری و مدیریت بازرگانی)

دریافت مجوز کار مستلزم هزینه ای بالغ بر 390،00 دلار و فرآیند اجازه اقامت مستلزم 250،00 دلار آمریکا برای هر متقاضی شامل مالیات و هزینه هایی است که باید به وزارت و اداره پلیس پرداخت شود.

با توجه به اینکه حقوق افراد خارجی در ترکیه به چندین عامل بستگی دارد، کارمندان در ترکیه به طور متوسط ​​​​1574 دلار در ماه درآمد دارند که به 18890 دلار در سال تبدیل می شود. این ارقام ناخالص است و شامل مزایایی مانند مسکن و حمل و نقل است. این باعث می شود که دستمزد خالص پس از مالیات و سایر کسری‌های اجباری به طور متوسط ​​​​458 دلار در ماه برسد.

 در این گفتار سعی بر این بود که درباره چگونگی اخذ ویزای کار و مهاجرت کاری به تعدادی از کشورهای مورد تقاضا پرداخته شود. اگر شما متقاضی محترم به دنبال دریافت ویزای کار و مهاجرت از این طریق هستید با تماس بگیرید تا از مشاوره ای تخصصی برخوردار شوید. کارشناسان و وکلای ما در موسسه حقوقی توسعه گران مهر امکان دریافت ویزای کار برای افراد با شرایط مختلف حتی با داشتن مدرک تحصیلی حداقل دیپلم و بدون داشتن مدرک زبان را نیز فراهم نموده است.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

161 دیدگاه برای “مهاجرت کاری چه شرایطی دارد؟

 1. محمد گفت:

  سلام
  شغل من گچ کاری هست
  لطفا راهنمایی کنید که به چه کشوری میتوانم مهاجرت کنم

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و احترام
   کشور هایی مانند مجارستان و یا آلمان امکان اخذ ویزای جست و جوی کار و کار را برای شما فراهم نموده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با روند انجام کار می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 2. همیا گفت:

  سلام
  ۲۸ سالمه
  من تحصیلاتم لیسانس مهندسی معماری هست.بیش از ۶ سال هم سابقه کار مرتبط داشتم .اما مستقل برای کارفرماها طراحی و کار میکردم و برای شرکتها نبوده که بتونم ازشون نامه سابقه کاری بگیرم یا بیمه داشته باشم.

  از طرفی ورزشکار حرفه ای هستم هم مدال دارم و هم چند مدرک مربیگری با ۱۰ سال سابقه کاری و همکاری با باشگاهها
  و دوست دارم بتونم در خارج فعالیت در زمینه رقص ،مدلینگ و ورزش داشته باشم

  همسرم طلا سازه مدرک فنی و حرفه ای طراحی طلا و جواهر داره
  با ۱۰ سال سابقه کاری مرتبط
  داخل ایران ساخت یک فلز جواهر سازی هم به اسم خودش به ثبت رسیده و توی ساخت این سازه های فلزی در حال حاضرفعالیت داره

  کشور مقصدمون مشخص بشه حتما زبان اون کشور و مدارک زبان مورد نیازشو حتما میگیریم و برامون راحته این موضوع

  مهاجرتمون چون مایلیم سریعتر اتفاق بیفته بی تمکین مالی میخوایم بریم .نهایت پس اندازمون ۲۰ میلیون هست

  شما راهنمایی بفرمایید چکار کنیم

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و احترام
   مهاجرت روش های متفاوتی دارد که عبارتند از سرمایه گذاری، تحصیل، کاری، ازدواج و پناهندگی. با توجه به شرایط شما اقدام از طریق تحصیل و کاری بسیار مناسب است. شما می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا اطلاعات دقیق تری را در اختیار شما قرار دهند.

 3. پریسا گفت:

  سلام وقتتون بخیر من کاردانی معماری هستم و حدود 8 سال هم سابقه کار در شرکت خصوصی رو دارم همسرم 44 سالشه و لیسانس حسابداری داره و حدود 15 سال سابقه کار به عنوان مدیر مالی رو داره و صاحب یک فرزند 6 ساله هستیم برای ویزای کاری و اقامت کدوم کشور مناسب تر هست لطفا راهنمایی بفرمایید؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با عرض سلام و خسته نباشید
   کشور هایی مانند آلمان و مجارستان از متخصصان رشته هایی مانند همسرتان استقبال می کند.

 4. سونیا گفت:

  سلام با مدرک فنی و حرفه ای حسابداری و لیسانس آمار و 28 سال سن برای کجا و چه کشوری میتونم مهاجرت بگیرم؟ هر کاری حتی خدماتی هم مشکلی نیست فقط از اینجا بتونم برم و مهاجرت کنم. و اینکه چفدر هزینه لازمه؟ و چه مدارک زبانی میخواد هر چی باشه مشکل ندارم و جور میکنم

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با عرض سلام و احترام
   کشور هایی مانند آلمان، مجارستان و کانادا ویزای کاری و یا جست و جوی کار برای فارغ التحصیلان با استعداد رشته های شما ارائه می دهد.

 5. آیدا گفت:

  سلام..من و دوستم دیپلم تجربی داریم و بیست سالمونه..سابقه کاری داریم ولی مدرکی مرتبط با رشتمون نیست..بیمه نداریم..به زبان انگلیسی هم تا حدودی مسلطیم..دوستمم آلمانی بلده ولی من نه..صد الی دیویس تومن میتونیم هزینه کنیم..ولی مهاجرتمون تحصیلی نباشه بهتره..راهی هست برامون ک اقدام کنیم؟؟؟شانسمون چقدره

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   دوره های اوسبیلدونگ را به شما پیشنهاد می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.

 6. محمد گفت:

  درود ، من ۳۵ سالمه ، متاهل ، دارای فرزند ۱.۵ ساله ، ۲ سال مهندسی متالوژی خوندم ولی به دلایلی نتونستم ادامه بدم ، پس از چند سال کار آزاد ، در شرکتی به عنوان راننده لیفتراک مشغول به کار شدم (گواهینامه اش را نیز دارم) ، مدرک زبان با نمره عالی دارم هرچند که اعتبارش به پایان رسیده ولی برای اخذ دوباره ان مشکلی ندارم. ماشین و خانه شخصی به ارزش حدود ۳ میلیارد نیز دارم.
  آیا امکان اخذ ویزای کاری برای کانادا را دارم ؟
  اگر پاسخ مثبت است ممنون میشم آدرس شعبه اصفهانتون را بدونم.
  ممنون.

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   شما می توانید برای بررسی شرایط خود با شماره های ۰٣۱-۹۱۰۰۹۷۹۷ و ۳۶۷۰۳۵۰۶ تماس حاصل نمایید و حضوری تشریف بیارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.