میتوان گفت تقریبا اکثر افرادی که دست به مهاجرت می زنند در نهایت به دنبال داشتن فرصت های شغلی بهتر, در آمد بالاتر, امنیت شغلی و رفاه اجتماعی هستند. می توان گفت اگر فرد از ابتدای ورود به کشور مورد نظرش اجازه کار نیز داشته باشد بسیار سریع میتواند به اهداف خود دست یابد. پس باید گفت مهاجرت از طریق ویزای کار و به عبارت دیگر مهاجرت کاری از بهترین روش های مهاجرت است.

آیا شما نیز به دنبال دریافت ویزای کار کشورهای مختلف جهان هستید؟ آیا از قوانین کار , میزان درآمد , بازار کار رشته های مختلف و چگونگی دریافت ویزای کار انواع کشورها آگاهی دارید؟ آیا با توجه به تفاوت در قوانین صدور ویزای کار در کشورهای مختلف میدانید برای دریافت ویزای کار کشور مورد نظر خود چه مراحلی را باید طی نماید؟ نوع دیگر مهاجرت، مهاجرت از طریق تحصیل یا مهاجرت تحصیلی است که بسته به شرایط افراد این روش هم ممکن است گزینه مناسبی باشد. با توجه به ارزان تر بودن و کم ریسک بودن این روش ها، معمولاً افراد مهاجرت از این طرق را برتر از مهاجرت سرمایه گذاری یا پناهندگی می دانند.

موسسه حقوقی توسعه گران مهر شیراز با کادری مجرب متشکل از وکلا و مشاورین زبده در امر مهاجرت و با همکاری وکیل مهاجرت , شما را برای دریافت ویزای کار کشورهای مختلف یاری می نماید. اگر به دنبال کار در بهترین کشورهای جهان هستید, اگر میخواهید ویزای کار آلمان , استرلیا , کانادا , نیوزیلند و دیگر کشورهای طراز اول جهان را کسب نمایید می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید.

شرایط مهاجرت از طریق کار چیست؟

مهاجرت کاری

این نکته بسیار حائز اهمیت است که کشوری را برای کار انتخاب کنید که معیارهای اساسی مانند بازار کار مناسب برای رشته تحصیلی یا رشته مورد تخصص شما را داشته باشد. مثلا اگر رشته تحصیلی و تخصصی شما پرستاری, مهندسی کامپیوتر,  مکانیک,  الکترونیک, الکتروتکنیک, صنایع و … است ما ویزای کار آلمان را به شما پیشنهاد میکنیم. در مقابل اگر در رشته هایی چون معدن و زمین شناسی تحصیل کرده اید کار در آفریقای جنوبی از جمله گزینه های مناسب برای شماست.

حال به طور مختصر به شرایط لازم برای دریافت ویزای کار کشورهای مختلف می پردازیم. به عنوان یک اصل کلی باید گفت شما برای اخذ ویزای کار  اکثر کشورها نیاز به یک job offer دارید. این بدان معنی است که شما باید یک پیشنهاد شغلی معتبر از کارفرمایی در کشور مورد نظر خود داشته باشید. بر اساس قوانین کار کشورها هر کارفرما برای استخدام نیروی مورد نیاز خود, باید فرصت شغلی را در سایت های کاریابی به مدت 3 ماه آگهی نماید اگر در مدت 3 ماه برای آن فرصت شغلی نیرویی در نظر گرفته نشد و آن کشور عضو اتحادیه اروپا باشد فرصت شغلی باید 3 ماه دیگر و اینبار در کشورهای عضو اتحادیه اروپا آگهی شود و پس از آن اگر باز هم نیروی کار مناسب آن شغل یافت نگردید کارفرما میتواند نیروی متناسب با شغل مورد نظر را از کشور های دیگر تامین نماید. بدیهی است داشتن چنین پیشنهاد شغلی بسیار دشوار است.

حال در این قسمت به بررسی چند کشور مهم بابت ویزای کار و اقدام برای مهاجرت کاری می پردازیم، این کشورها بهترین کشورها برای مهاجرت کاری هستند.

مهاجرت کاری به آلمان

به عنوان استثنایی بر این اصل میتوان از ویزای کار آلمان و ویزای کار اتریش نام برد. به این معنی که اگر شخصی نتواند job  offer (دعوت نامه شغلی) معتبری از این کشورها داشته باشد باز هم میتواند برای دریافت ویزای کار اقدام نماید. آلمان به عنوان صنعتی ترین کشور اروپا و سومین کشورصنعتی جهان همواره با کمبود نیروی کار مخصوصا در بخش مشاغل مربوط به صنعت مواجه است. شرکت ها, صنایع و کارخانه جات آلمانی شاخصی چون : بنز, پروشه, زیمنس و …بارها اعلام کمبود نیروی کار نموده اند. اگر شما شرایطی را که در ذیل بیان می شود دارید مهاجرت به آلمان از طریق کار گزینه ای مناسب برای شماست.

 1. فارغ التحصیل از رشته های مهندسی کامپیوتر و IT, مکانیک, الکترونیک, الکتروتکنیک, صنایع و رشته های مشابه
 2. سن زیر 40 سال
 3. دانش زبان انگلیسی و آلمانی و نه لزوما مدرک زبان
 4. سابقه کاری تخصصی بیش از 3 سال در راستای رشته تحصیلی خود

مقاله مرتبط: تحصیل رایگان در آلمان

مهاجرت از طریق کار به دانمارک

مهاجرت کاری یه دانمارک

یکی دیگر از کشورهایی که برای مهاجرت از طریق دریافت ویزای کار گزینه مناسبی است,کشور دانمارک می باشد. ویزای گرین کارت دانمارک یک ویزای بلند مدت است که فرد برای آنکه واجد شرایط دریافت آن شود باید در سیستم امتیاز بندی خاص این کشور حداقل 100 امتیاز را کسب نماید. معیارهای این امتیاز بندی سن, سابقه کار, سطح آموزشی, سابقه کار یا تحصیل در اروپا,رتبه جهانی دانشگاه محل تحصیل, توانایی زبان و … می باشد. اگر در رشته هایی چون مهندسی مکانیک, مهندسی ساختمان, مهندسی محیط زیست, پزشکی, دندان پزشکی, دارو سازی, مهندسی برق و IT, مهندسی انرژی, روان شناسی, حقوق و دامپزشکی تحصیل کرده اید و سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی خود را نیز دارا می باشید و علاوه بر آن توانایی آن را دارید که دانش زبان خود را با مدارک زبان چون آیلس و یا مدرک زبان آلمانی و دیگر زبان های رایج در دانمارک ثابت نمایید مهاجرت کاری به دانمارک و اخذ ویزای کار این کشور برای شما گزینه دور از دسترسی نخواهد بود.

مهاجرت کاری به استرالیا

درصد بسیاری از افرادی که به دنبال مهاجرت به استرلیا هستند مهاجرت کاری به این کشور را به عنوان یکی از بهترین گزینه های موجود, پیش روی خود دارند. استرلیا کشوری مهاجر پذیر است ولی با توجه به اینکه درخواست  برای مهاجرت به این کشور از سراسر جهان سالانه افزایش قابل توجهی دارد به همان نسبت قوانین مهاجرت به این کشور نیز هر سال سخت تر از پیش می شود. اداره مهاجرت این کشور هر سال لیست مشاغل مورد نیاز برای کل کشور و ایالت های مختلف را اعلام می نماید و تنها افرادی می توانند برای ویزای کار استرلیا (skilled worker)  اقدام نمایند که رشته  تحصیلی آنها در این لیست موجود باشد. حال با توجه به سن فرد, سابقه کاری, سطح تحصیلات و دانش زبان فرد امتیازات او مورد محاسبه قرار می گیرد. حداقل امتیاز مورد قبول 50 امتیاز است. با کسب این امتیاز فرد میتواند برای دریافت ویزای 489 استرلیا واجد شرایط باشد. در ادامه متقاضی نیاز به آن دارد که ایالتی برای کار در منطقه ای خاص اسپانسر شخص شود. ویزای 190 اصطلاحا نوعی از ویزای کار استرلیا است که فرد با کسب 55 امتیاز می تواند برای آن واجد شرایط باشد و در این صورت باز هم نیاز به یک اسپانسر استانی دارد ولی دیگر می نواند در هر حای آن ایالت مشغول به کار شود. بهترین نوع ویزای کار استرلیا ویزای 189 است. اگر متقاضی در سیستم امتیاز بتدی و بر اساس آیتم های ذکر شده بتواند 60 امتیاز را کسب نماید انگاه با دریافت اقامت دائم استرلیا می تواند در هر نقطه از این کشور مشغول به کار و زندگی شود.

مهاجرت کاری به نیوزلند

مهاجرت کاری به نیوزیلند

نیوزیلند از جمله کشورهایی است که میزان تقاضا برای مهاجرت به این کشور, آمار بالایی را به خود اختصاص داده است. سطح رفاه اجتماعی,امنیت اجتماعی و کیفیت زندگی همچنین میزان درآمد ها در این کشور به گونه ای افزایش داشته است که بر طبق آمار نیوزیلند را به یکی از بهترین کشورهای جهان برای زندگی مبدل شده است. از میان روش های مختلف مهاجرت به این کشور مهاجرت از طریق کار به نیوزیلند از پرطرفدارترین روش ها برای ورود به این کشور است.

برای دریافت ویزای کار نیوزیلند متقاضی باید حداقل امتیاز 100 را کسب نماید در غیر این صورت برای دریافت این ویزا واجد شرایط نخواهد بود. در عین حال اگر بتواند امتیاز 140 یا بالاتر از آن را کسب نماید به سرعت میتواند ویزای کار را دریافت نماید, وارد کشور نیوزیلند شود و در این کشور به کار بپردازد. معیار های سن, سابقه کار, مدرک زبان, سطح تحصیلات, داشتن پیشنهاد شغلی, خویشاوندان نزدیک در نیوزیلند و … امتیازات فرد متقاضی را در این سیستم تامین می کنند.

پس از کسب امتیاز لازم و بررسی پرونده معمولا به دو صورت به فرد پاسخ داده می شود. این امکان وجود دارد که فرد مستقیما اقامت دائم نیوزیلند را کسب نماید و برای کار وارد این کشور شود. این ویزا معمولا برای اشخاصی صادر می شود که رشته آنها در لیست رشته های مورد نیاز کشور نیوزیلند که هر سال منتشر می شود وجود داشته باشد. نوع دوم ویزایی که برای شخصی که به حد نصاب امتیاز لازم رسیده است صادر می شود اقامت موقت است که به فرد امکان می دهد در کشور نیوزیلند به کار مشغول شود.

آفریقای جنوبی

کشور آفریقای جنوبی به عنوان کشوری با اقتصاد در حال رشد مقصد بسیاری از افرادی است که با آینده نگری به دنبای کشوری با شرایط مناسب برای ورود و درعین حال برخورداری از فرصت های شغلی مناسب هستند. اگر رشته متقاضی در لیست رشته های مورد نیاز این کشور باشد این امکان برای وکلای ما وجود دارد که بدون نیاز به سابقه کاری فراوان و مدرک زبان, ویزای کار کشور آفریقای جنوبی را برای شما اخذ کنیم. اقتصاد این کشور در زمینه صنعت, معدن و توریسم بسیار قدرتمند است. تقریبا تمام کارخانه جات اتو مبیل سازی آلمان در این کشور شعبات بزرگی برای تولید مخصولات خود دارند. از طرف دیگر معادن غنی این کشور فرصت بسیار خوبی برای سرمایه گذاران و اشخاص متخصص در این رشته برای کار را فراهم آورده است. رشد صنعت توریسم نیز کشور آفریقای جنوبی را به عنوان یکی از مقاصد اصلی گردشگران در سال های اخیر معرفی نموده است.

فرانسه

مهاجرت کاری به پاریس

قبل از اینکه بتوانید ویزای کار فرانسه بگیرید، باید کار پیدا کنید. پس از دریافت درخواست شما، بسته به ملیت، نوع ویزا و مراحل سفارت محلی شما، ممکن است از حدود سه هفته تا چند ماه طول بکشد. یافتن شغل در فرانسه، مانند هر کشور خارجی دیگر، آسان نیست. با این حال، خوشبختانه این امر غیرممکن هم نیست، علیرغم آنچه برخی از مهاجران باور دارند. صبر ممکن است تنها کلید رسیدن به آن شغل رویایی که می خواهید به آن برسید، باشد.

در صورتی که شغل مورد نظر خود را یافتید و اگر بیش از سه ماه در فرانسه مشغول به کار هستید، باید قرارداد کار را به همراه درخواست خود ارسال کنید و کارفرمای شما باید برای مجوز کار درخواست دهد. در این راستا برای شما ویزای طولانی مدت به عنوان اجازه اقامت صادر می شود که تا 12 ماه اعتبار دارد.

ایتالیا

مراحل زیر، باید طی فرآیند مهاجرت به ایتالیا از طریق کار توسط متقاضیان طی شوند:

 • کارفرمای شما باید یک پیشنهاد برای یک قرارداد اقامت برای مهاجرت به شما، ارائه دهد.
 • قبل از ورود به ایتالیا باید ویزا دریافت کنید.
 • شما باید ظرف هشت روز پس از ورود به ایتالیا برای اجازه اقامت اقدام کنید.

چگونه ویزای کار ایتالیا را بگیرم؟

مجوز کار و زندگی در ایتالیا شامل یک فرآیند سه قسمتی است:

 • ابتدا باید یک کارفرمای ایتالیایی پیدا کنید که آماده استخدام شما باشد.
 • کارفرمای شما باید برای دریافت مجوز استخدام و کار شما به سفارت این کشور درخواست دهد.
 • هنگامی که کارفرمای شما مجوز کار شما را دریافت کرد و پس از دریافت آن، می توانید برای ویزای کار به سفارت یا کنسولگری ایتالیا در کشور خود درخواست دهید.

ایتالیا به عنوان یکی از اعضای اتحادیه اروپا (EU)، به شهروندان سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا اجازه می دهد بدون ویزا یا مجوز خاص، در ایتالیا کار کنند. شهروندان کشورهای منطقه اقتصادی اروپا (EEA) نیز برای کار در ایتالیا آزاد هستند. هر کارمندی که شهروند اتحادیه اروپا یا منطقه اقتصادی اروپا نیست به ویزای کار ایتالیا نیاز دارد که Nulla Osta نامیده می شود.

مشاغل مورد نیاز در ایتالیا

حرفه های مورد تقاضا در ایتالیا شانس بیشتری برای پذیرفته شدن دارند. این مشاغل در زمینه های ریاضیات، محاسبات، فروش و بازاریابی دیجیتال هستند. همچنین، مناطقی که به نوعی با مهمان‌نوازی/گردشگری مرتبط هستند، پیشنهادهای شغلی بیشتری دارند. از این گذشته، ایتالیا در بین پنج کشور برتر جهان قرار دارد که بیشترین تعداد گردشگر را دریافت می کنند.

روسیه

افرادی که قصد مهاجرت به روسیه را دارند، برای اینکه بتوانند در روسیه کار کنند نیاز به مجوز کار و ویزای کار دارند. در حال حاضر دو مسیر متفاوت برای اخذ مجوز کار وجود دارد. محبوب ترین آنها دریافت مجوز به عنوان یک متخصص با صلاحیت بالا* (HQS) است که حقوقی بیش از 167.000 روبل در ماه دریافت می کند.

نحوه دریافت ویزای کار روسیه

 • مدارک لازم را جمع آوری کنید – گذرنامه، دعوت نامه کاری، بیمه.
 • پرداخت هزینه ویزا که اندازه آن بستگی به کشور دارد.
 • درخواست و مدارک را به کنسولگری روسیه در خارج از کشور ارسال کنید.
 • برای ویزای کاری صبر کنید، ممکن است تا 20 روز کاری طول بکشد.

مهاجرت کاری به روسیه، به عنوان یک خارجی برای اکثر مردم فرآیندی پیچیده و طولانی دارد که شامل کارهای اداری و آماده سازی زیادی از قبل می شود. دولت روسیه در حال حاضر تعداد اتباع خارجی مجاز به کار در روسیه را در نظر گرفته است. این مورد به صورت سالانه تعیین می شود.

دولت روسیه به طور فزاینده ای، مهاجرت را برای مهاجران متقاضی زندگی و کار در روسیه آسان کرده است. آنها یک ویزای کار متخصص بسیار ماهر دارند که به مهاجرانی که 167.000 روبل (2200 دلار آمریکا) در ماه درآمد دارند اجازه می دهد تا سریعاً ویزای کار دریافت کنند. البته اگر پیشنهاد کاری از سمت کارفرمایی در روسیه نیز دارید، هیچ مانعی برای مهاجرت کاری شما وجود ندارد.

در واقع، به دلیل بسیاری از عوامل، روسیه یکی از ساده ترین کشورهای جهان برای یافتن شغل به عنوان یک مهاجر است. در سال 2020، US News & World Report روسیه را به عنوان اولین کشور در جهان برای آغاز به کار و مهاجرت کاری رتبه بندی کرد.

مشاغل مورد نیاز در روسیه

به گزارش Headhunter، متخصصان کشاورزی – کشاورزان، دامپزشکان، متخصصان باغ وحش، متخصصان فنی در تولید محصولات کشاورزی و دام – نیز تقاضای زیادی دارند. کارفرمایان از داوطلبان انتظار زیادی دارند و آنها نه تنها باید متخصصانی با تجربه باشند بلکه باید انگلیسی هم صحبت کنند.

مقاله مرتبط: تحصیل در روسیه

ترکیه

تمامی کارمندان، درخواست ویزای کاری خود را به کنسولگری یا سفارت ترکیه در کشور خود ارسال خواهند کرد. در همان زمان، برای مجوز کار به وزارت خانواده، کار و خدمات اجتماعی ترکیه درخواست دهید. ویزای کار در ترکیه نمی تواند بیش از 90 روز در 180 روز باشد.

برای مهاجرت به ترکیه از طریق کار، اتباع خارجی باید ویزای کار دریافت کنند. علاوه بر این، آنها همچنین باید مجوز کار دریافت کنند. قانون مربوط به مجوزهای کار مهاجران به شماره 4817 مورخ 6 مارس 2003 تغییرات اساسی در قوانین ترکیه ایجاد کرده است.

ویزای کار ترکیه

برای کار در ترکیه، باید جهت دریافت مجوز کار و ویزا به سفارت ترکیه مراجعه کنید. پاسپورت، فرم درخواست ویزا و نامه ای از کارفرما مدارک لازم ارائه برای درخواست شما هستند. خارجیانی که حداقل هشت سال بدون وقفه در ترکیه به صورت قانونی اقامت داشته باشند یا خارجیانی که مجموعاً هشت سال سابقه کار با مجوز کار داشته باشند، می توانند برای مجوز کار نامحدود درخواست دهند.

مدارک تحصیلی که کار در ترکیه را تضمین می کنند

 • مدیران ارشد مالی (مدرک تحصیلی حسابداری و مدیریت بازرگانی)
 • متخصص ارتودنسی (مدرک تحصیلی مرتبط با پزشکی و سلامت)
 • اساتید دانشگاه
 • خلبانان (مهندسی هوانوردی)
 • مدیران بازاریابی (مدرک تحصیلی حسابداری و مدیریت بازرگانی)

دریافت مجوز کار مستلزم هزینه ای بالغ بر 390،00 دلار و فرآیند اجازه اقامت مستلزم 250،00 دلار آمریکا برای هر متقاضی شامل مالیات و هزینه هایی است که باید به وزارت و اداره پلیس پرداخت شود.

با توجه به اینکه حقوق افراد خارجی در ترکیه به چندین عامل بستگی دارد، کارمندان در ترکیه به طور متوسط ​​​​1574 دلار در ماه درآمد دارند که به 18890 دلار در سال تبدیل می شود. این ارقام ناخالص است و شامل مزایایی مانند مسکن و حمل و نقل است. این باعث می شود که دستمزد خالص پس از مالیات و سایر کسری‌های اجباری به طور متوسط ​​​​458 دلار در ماه برسد.

 در این گفتار سعی بر این بود که درباره چگونگی اخذ ویزای کار و مهاجرت کاری به تعدادی از کشورهای مورد تقاضا پرداخته شود. اگر شما متقاضی محترم به دنبال دریافت ویزای کار و مهاجرت از این طریق هستید با تماس بگیرید تا از مشاوره ای تخصصی برخوردار شوید. کارشناسان و وکلای ما در موسسه حقوقی توسعه گران مهر امکان دریافت ویزای کار برای افراد با شرایط مختلف حتی با داشتن مدرک تحصیلی حداقل دیپلم و بدون داشتن مدرک زبان را نیز فراهم نموده است.

2.3/5 - (3 امتیاز)

175 دیدگاه برای “مهاجرت کاری چه شرایطی دارد؟

 1. M. Z گفت:

  سلام خسته نباشید من 27سالمه خرداد تولدمه. بازنشسته نهاجا هستم با مدرک دیپلم فنی(کامپیوتر) زبان انگلیسیم تقریبا خوبه و دارم مدرکشو میگیرم. و مدرک کمک پرستاری دارم. مجرد هستم. آیا امکانش هست ک ویزای تحصیلی، کاری بگیرم؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و احترام
   بله، با توجه به شرایط سنی خود می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

 2. حامد جلیلی گفت:

  سلام بنده ۳۶ ساله متاهل و دارای فرزند ۵ ساله .لیسانس رشته علوم ازمایشگاهی با سابقه ۱۲ سال فعالیت و داشتن بیمه.ایا امکان مهاجرت کاری به آلمان رو دارم؟ شرایط رو می فرمایید لطفا؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   بله، می توانید برای مهاجرت کاری کادر درمان آلمان اقدام نمایید.

 3. نگار گفت:

  درود بر شما
  خانمی هستم ۳۴ ساله و مجرد، دارای لیسانس مدیریت صنعتی، سه سال سابقه کار مرتبط با رشته خودم، زبان انگلیسی خوب، زبان چینی لول ۴ عالی هستم، البته خصوصی تدریس زبان چینی دارم.
  میخواهم ببینم برای آلمان و کانادا میتوانم کاری اقدام کنم؟
  یا تحصیلی آلمان چطور؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   برای تحصیل کارشناسی ارشد کانادا و آلمان با ارائه مدرک زبان انگلیسی می توانید اقدام نمایید.

 4. محمد میرلو گفت:

  با سلام
  من فوق لیسانس برق قدرت دارم با 3 سال سابقه کار مرتبط و تقریبا 5 سال سابقه بیمه، تمکن مالی هم یک ماشین و یک آپارتمان در مجموع 2 تومن دارم. همسرم هم فوق لیسانس برق و سابقه بیمه 4 ساله غیر مرتبط با رشته خودش داره. از نظر سطح زبان من میتونم آیلتس 7.5 و همسرم هم آیلتس 5.5 ارائه بدیم. خواستم ببینم در کشور های حوزه خلیج فارس، استرالیا و یا کشور های اروپایی به کدوم کشور امکان مهاجرت کاری وجود داره؟ و همچنین هزینه های مورد نیازش چقدر هستش؟
  با تشکر

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و احترام
   با توجه به شرایط شما، کشور آلمان در اروپا برای دریافت ویزای کاری مناسب است. برای کسب اطلاعات بیشتر به شما توصیه می کنم با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

   1. فرشته گفت:

    سلام
    من ۲۴ ساله هستم ۲سال سابقه دستیار دندانپزشکی دارم ومدرک بین المللی دستیاری
    دیپلم دارم ومدرک دانشگاهی ندارم
    میتونم برای کشور سوئد درخواست ویزای کاری داشته باشم

    1. سحر طاهریان فرد گفت:

     سلام روزتون بخیر
     لطفا در نظر داشته باشید که برای دریافت ویزای کاری سوئد، نیاز به ارائه قرارداد کاری دارید.

 5. فرهادی گفت:

  سلام ، من ۵۳ ساله کارشناس مامایی و فوقلیسانس مشاوره خانواده ، بیست سال سابقه کار، دو تا فرزند زیر ۱۸ سال دارم، همسرم هئیت علمی دانشگاه رشته حشره شناسی دارد برای مهاجرت و گرفتن اقامت کاری چه پیشنهادی دارید؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   برای مهاجرت درمانی کادر درمان کشور سوئد را به شما پیشنهاد می ئهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

 6. محمد گفت:

  درود ، من ۳۵ سالمه ، متاهل ، دارای فرزند ۱.۵ ساله ، ۲ سال مهندسی متالوژی خوندم ولی به دلایلی نتونستم ادامه بدم ، پس از چند سال کار آزاد ، در شرکتی به عنوان راننده لیفتراک مشغول به کار شدم (گواهینامه اش را نیز دارم) ، مدرک زبان با نمره عالی دارم هرچند که اعتبارش به پایان رسیده ولی برای اخذ دوباره ان مشکلی ندارم. ماشین و خانه شخصی به ارزش حدود ۳ میلیارد نیز دارم.
  آیا امکان اخذ ویزای کاری برای کانادا را دارم ؟
  اگر پاسخ مثبت است ممنون میشم آدرس شعبه اصفهانتون را بدونم.
  ممنون.

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   شما می توانید برای بررسی شرایط خود با شماره های ۰٣۱-۹۱۰۰۹۷۹۷ و ۳۶۷۰۳۵۰۶ تماس حاصل نمایید و حضوری تشریف بیارید.

 7. آیدا گفت:

  سلام..من و دوستم دیپلم تجربی داریم و بیست سالمونه..سابقه کاری داریم ولی مدرکی مرتبط با رشتمون نیست..بیمه نداریم..به زبان انگلیسی هم تا حدودی مسلطیم..دوستمم آلمانی بلده ولی من نه..صد الی دیویس تومن میتونیم هزینه کنیم..ولی مهاجرتمون تحصیلی نباشه بهتره..راهی هست برامون ک اقدام کنیم؟؟؟شانسمون چقدره

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   دوره های اوسبیلدونگ را به شما پیشنهاد می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.

 8. سونیا گفت:

  سلام با مدرک فنی و حرفه ای حسابداری و لیسانس آمار و 28 سال سن برای کجا و چه کشوری میتونم مهاجرت بگیرم؟ هر کاری حتی خدماتی هم مشکلی نیست فقط از اینجا بتونم برم و مهاجرت کنم. و اینکه چفدر هزینه لازمه؟ و چه مدارک زبانی میخواد هر چی باشه مشکل ندارم و جور میکنم

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با عرض سلام و احترام
   کشور هایی مانند آلمان، مجارستان و کانادا ویزای کاری و یا جست و جوی کار برای فارغ التحصیلان با استعداد رشته های شما ارائه می دهد.

 9. پریسا گفت:

  سلام وقتتون بخیر من کاردانی معماری هستم و حدود 8 سال هم سابقه کار در شرکت خصوصی رو دارم همسرم 44 سالشه و لیسانس حسابداری داره و حدود 15 سال سابقه کار به عنوان مدیر مالی رو داره و صاحب یک فرزند 6 ساله هستیم برای ویزای کاری و اقامت کدوم کشور مناسب تر هست لطفا راهنمایی بفرمایید؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با عرض سلام و خسته نباشید
   کشور هایی مانند آلمان و مجارستان از متخصصان رشته هایی مانند همسرتان استقبال می کند.

   1. پرستو گفت:

    من لیسانس پرستاری با چهار سال و لیسانس مهندسی برق دارم،همسرم هم لیسانس برق الکترونیک هست بدون سابقه مرتبط با رشته،کدوم کشور رو به ما پیشنهاد میکنید؟

    1. سحر طاهریان فرد گفت:

     سلام روزتون بخیر
     کشور آلمان گزینه خوبی برای ویزای کاری کادر درمان و رشته های مهندسی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر از جزییات می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

 10. همیا گفت:

  سلام
  ۲۸ سالمه
  من تحصیلاتم لیسانس مهندسی معماری هست.بیش از ۶ سال هم سابقه کار مرتبط داشتم .اما مستقل برای کارفرماها طراحی و کار میکردم و برای شرکتها نبوده که بتونم ازشون نامه سابقه کاری بگیرم یا بیمه داشته باشم.

  از طرفی ورزشکار حرفه ای هستم هم مدال دارم و هم چند مدرک مربیگری با ۱۰ سال سابقه کاری و همکاری با باشگاهها
  و دوست دارم بتونم در خارج فعالیت در زمینه رقص ،مدلینگ و ورزش داشته باشم

  همسرم طلا سازه مدرک فنی و حرفه ای طراحی طلا و جواهر داره
  با ۱۰ سال سابقه کاری مرتبط
  داخل ایران ساخت یک فلز جواهر سازی هم به اسم خودش به ثبت رسیده و توی ساخت این سازه های فلزی در حال حاضرفعالیت داره

  کشور مقصدمون مشخص بشه حتما زبان اون کشور و مدارک زبان مورد نیازشو حتما میگیریم و برامون راحته این موضوع

  مهاجرتمون چون مایلیم سریعتر اتفاق بیفته بی تمکین مالی میخوایم بریم .نهایت پس اندازمون ۲۰ میلیون هست

  شما راهنمایی بفرمایید چکار کنیم

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و احترام
   مهاجرت روش های متفاوتی دارد که عبارتند از سرمایه گذاری، تحصیل، کاری، ازدواج و پناهندگی. با توجه به شرایط شما اقدام از طریق تحصیل و کاری بسیار مناسب است. شما می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا اطلاعات دقیق تری را در اختیار شما قرار دهند.

 11. محمد گفت:

  سلام
  شغل من گچ کاری هست
  لطفا راهنمایی کنید که به چه کشوری میتوانم مهاجرت کنم

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و احترام
   کشور هایی مانند مجارستان و یا آلمان امکان اخذ ویزای جست و جوی کار و کار را برای شما فراهم نموده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با روند انجام کار می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 12. Ardestani گفت:

  سلام وقت بخیر من ارشد گیاهپزشکی دارم و سابقه کار هم دارم و مدارک مرتبط این رشته هم از فنی حرفه ای دارم
  چندسال هم هست کنار اون کار حسابداری میکنم امسال لیسانس حسابداری میگیرم
  زبانم ۶ماه تمرین کنم آیلتس میتونم بگیرم
  میخوام بدونم برا کدوم یک از رشته هام کار پیدا میشه کشورش خیلی برام فرق نمیکنه

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و احترام
   کشور هایی که نرخ بیکاری پایینی دارند مانند آلمان، کانادا و مجارستان بازار کار خوبی را برای رشته هایی مانند حسابداری ارائه می دهند.

 13. صادق گفت:

  سلام
  ۲۵سالمه فوق لیسانس مهندصی صنایع دارم با ۳سال سابقه کار مربوطه
  خانمم هم ۲۵سالشونه بیهوشی هستن ۳سال هم سابقه کار دارن
  کل داراییمون هم ۱میلیارده
  کدوم کشور برای ما بهترین مقصده؟
  اگر بخواهیم زبان کشور مورد نظر انگلیسی باشه پیشنهاد شما کدام کشوره؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و احترام
   به فارغ التحصیلان متخصص رشته همسرتان کشور هایی مانند دانمارک، سوئد و آلمان ویزای کاری ارائه می دهد. برای کار در کشور های انگلیسی زبان مانند کانادا، انگلستان و … نیاز دارید مدرک تحصیلی خود را تایید نمایید، آفر کاری ارائه دهید و مدرک زبان نیز داشته باشید. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 14. اردشیر بابکان گفت:

  سلام 32 ساله هستم و کارشناسی ارشد اقتصاد، چهار سال هم سابقه کار دارم مدرک زبان ندارم اما سطح زبانم خوبه ،ضمنا مجردم. میخواستم بدونم شرایط مهاجرت کاری رو دارم یا نه

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و احترام
   برای اخذ ویزای کاری کشورهایی مانند آلمان،اتریش و غیره نیاز به ارائه مدرک زبان آلمانی دارید. به شما توصیه می کنیم با توجه به شرایط خود برای کشوری مانند مجارستان اقدام نمایید.

 15. علی گفت:

  سلام
  فوق لیسانس حقوق خصوصی دارم با سن 32 زبانم متوسط رو به بالا .با معدل ارشد 18.چه کشوری برای شرایط من برای ویزای کاری شرایط پذیرش دارم . ایا اگر مدرک وکالت رو بگیرم بدرد کشور های خارجی میخورد و برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری شانسی دارم لظفا راهنمایی بفرمایید ممنون

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   برای ادامه تحصیل و کار در اکثر کشور ها نیاز به شرکت در ازمون تایید مدارک حقوق خود را دارید. شما می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا اطلاعات دقیق تری را در اختیار شما قرار دهند.

 16. محمد گفت:

  من ٢٧ سالمه متاهل كارشناسي ict از دانشگاه دولتي با معدل ١٧ دارم يك سال و نيمه برق و تنظيم موتور خودرو كار ميكنم و مدرك برق خودرو هم از فني حرفه ايي دارم زبانم متوسطه ميخواستم بدونم چه كشوري و از چه طريقي ميتونم ويزاي كاري بگيرم سرمايه ام حدود ٢٠٠ ميليونه

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   برای اخذ ویزای کاری اکثر کشور ها ارائه قرارداد کاری الزامی است. با این وجود کشوری مانند آلمان با شرایطی خاص ویزای جاب سیکر آلمان را به متقاضیان متخصص ارائه میدهد. همچنین امکان اخذ ویزای کاری مجارستان نیز وجود دارد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

 17. نرگس گفت:

  سلام من و همسرم هردوحسابداری خوندیم همسرم 6سال سابقه کار دارند و سی سالشونه میخواستم ببینم برای مهاجرت کاری برامون میتونید اقدام بفرمایید؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   بله، در صورت ارائه مدرک زبان مورد نظر هر کشور کشورهایی مانند آلمان، مجارستان، کانادا و غیره امکان اقدام وجود دارد.

 18. آزیتا گفت:

  سلام من رشته ام مهندسی شیلات هست 36 سالم و مجرد هستم ولی 13 سال سابقه کار در بخش حسابداری یه شرکت خصوصی رو دارم میخواستم میخواستم بدونم ویزای کاری کدوم کشور مناسب هست؟؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   بسته به دانشگاه تحصیلی خود و تاییدیه مدرک تحصیلیتان برای ویزای جست و جوی کار آلمان و یا کاری مجارستان می توانید اقدام نمایید.

 19. محمد گفت:

  سلام.متولد ۶۴
  ۳۵ سال
  لیسانس مدیریت بازرگانی
  قبلا کار ازاد بودم(قصاب) حدود نه سال
  از مهر ‌‌‌ماه سال ۹۳ تا الان تو وصول مطالبات
  بانک ملت به صورت قراردادشرکتی کار میکنم
  سمت:کارشناس وصول مطالبات
  متاهل هستم
  فرزند ندارم
  سطح زبانم متوسط
  فقط در حد همون دانشگاه .که اونم تو دانشگاه فقط چند واحد زبان پاس کردم.
  سال ۹۱ ارشد دانشگاه ازاد قبول شدم .اما به خاطر مشکلات شخصی نتونستم ادامه بدم
  و همسرم:
  متولد ۶۷
  تومرکز بهداشت کارمند رسمی هستن
  میتونم برای کار داخل سوئد اقدام کنم؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   در صورتیکه رشته تحصیلی همسر شما جزء رشته های مورد نیاز کشور سوئد باشد، می توانید برای ویزای کاری گروه درمان این کشور اقدام نمایید و برای شما و فرزندتان نیز ویزای همراه دریافت نمایند.

  2. فرزاد گفت:

   سلام.بنده لیسانس عمران دارم.۲۹ سالم.۵سال سابقه کار دارم.مدرکم از دانشگاه علمی و کاربردی.
   دو تا سوال داشتم.
   ۱-کل هزینه اینکه ویزای کاری بگیریم چقد میشه
   ۲-چه مدت زمان میبره تا اینکه ویزامون آماده بشه

   1. سحر طاهریان فرد گفت:

    با سلام و احترام
    شرایط و هزینه های ویزای کاری برای هر کشور متفاوت استو در ابتدا بهتر است کشور مورد نیاز خود را انتخاب نمایید.

 20. نرگس گفت:

  سلام لطفا برای مهاجرت در رشته حسابداری مشاوره بفرمایید

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   شرایط تحصیل در هر کشور و مقطع تحصیلی متفاوت است. متاسفانه اطلاعات شما برای ارائه مشاوره کافی نمی باشد. لطفا با ما در ارتباط باشید.

 21. کیوان گفت:

  واقعا میشه کار پیدا کرد تو کشورهای اروپایی؟ راهش چیه ؟ از کجا باید اقدام کرد؟ چجور کاری میشه پیدا کرد؟ 28 سالمه لیسانس عمران. حاضرم هرچی دارم بدم(حدود 200 میلیون) فقط یه کاری پیدا کنم و برم از اینجا.

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   نرخ بیکاری در بازار کار اکثر کشور های اروپایی پایین است و افراد ماهر خارجی نیز اجازه کار کردن را دارند.

 22. علیرضا گفت:

  سلام و عرض ادب.وقت بخیر. میشه بدون مدرک تحصیلی و با تخصص(برنامه نویسی) و رزومه قوی و داشتن مدرک ایلتس شش مهاجرت کرد؟
  البته مدرک تحصیلی 4 ساله کارشناسی ندارم اما مدرک کلاس های آموزشی معتبر دانشگاه شریف دارم.
  اگر میشه به کدام کشور ها شرایطش رو بفرمایید.

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   بله، کشوری مانند مجارستان نیز امکان اخذ ویزا را برای شما مهیا می سازد. شما می توانید با ما در ارتباط باشید تا تمامی اطلاعات مربوط به پروسه انجام کار را در اختیار شما قرار دهیم.

 23. سامان گفت:

  با سلام
  بنده كارشناس ارشد فيزيولوژي ورزشي 36 ساله. داراي دو سال سابقه تدريس در دانشگاهاي آزاد تهران و كرج و سابقه 11 سال در زمينه امور مالي و اداري . و همسرم كارشناس ارشد اي تي 26 ساله و مسلط به طراحي با نرم افزار . لطفا در زمينه مهاجرت و كار مطابق با تخصص هاي ذكر شده و همچنين ميزان تقريبي هزينه مهاجرت راهنمايي فرماييد.با سپاس

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و احترام
   یکی از بهترین گزینه های انتخابی برای شرایط شما کار در مجارستان است. شما می توانید از طریق دوره های کارآموزی مجارستان و یا کاری مجارستان اقدام نمایید. کارشناسان ما می توانند در این پروسه به شما کمک کنند.

 24. سجاد حیدری گفت:

  با سلام و روزبخیر و سپاس از شما. از کجا باید لیست شرکت ها یا موسسه هایی که مجوز رسمی انجام امور مهاجرتی رو دارن ببینیم و اطمینان پیدا کنیم؟ سایت یا ارگان دولتی خاصی وجود داره که اونا رو تایید کنه؟ مثلا شماره ثبت این شرکتا؟ ممنون.

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   شما می توانید موسسات مورد تایید را در سایت وزارت علوم مشاهده نمایید.

 25. نازی گفت:

  سلام .۳۴سالمه.کارشناسی حسابداری،شش سال سابقه بیمه.ده سال سابقه کار.زبان بلد نیستم.امکان مهاجرت هست یا باید حتما زبان بخونم

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   برای کار و یا تحصیل در اکثر کشور ها نیاز به ارائه و یا تسلط به زبان دارید. در صورتیکه تسلط شما به زبان انگلیسی خوب باشد، بدون مدرک زبان می توانید برای کشوری مانند مجارستان اقدام نمایید.

 26. مهدی ز گفت:

  درود، بنده 23 سال سن ودیپلم دارم و یه ترم در رشته روانشناسی تحصیل کردم ،یه کار بهم پیشنهاد شد و وارد بازار کار شدم و دانشگاه نمیرم دیگه ، و با شرایط پیش اومده نمیتونم توی ایران بمونم ، از چ طریقی میتونم مهاجرت کنم ، آیا امیدی هست? در شرایط روحی خیلی بدی هستم

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   پیشنهاد ما به شما اقدام برای ویزای کاری کشور مجارستان است. شما می توایند برای اقدام از طریق کارشناسان ما با ما در ارتباط باشید.

 27. کیانا اسکندری گفت:

  سلام وقت بخیر من و همسرم در رشته معماری تحصیل کردیم من ارشد و همسرم لیسانس هست و سابقه کار با بیمه و عضو سازمان نظام مهندسی هم هستیم چه کشوری رو میتونیم برای مهاجرت انتخاب کنیم؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   برای کار کشور هایی مانند آلمان، مجارستان و غیره شرایط کاری خوبی را برای رشته های مهندسی ارائه می دهند. شما توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

 28. نگین جمالی گفت:

  باسلام.من مجرد و ۲۵ ساله و کارشناس اتاق عمل و دو سال سابقه کار در بیمارستان به همراه بیمه دارم.از چه روشی و چگونه میتونم به کشور دیگه مهاجرت کنم و بعد هم اقامت بگیرم ؟!آیا با شرایط من امکان پذیره؟!حدود ۱۳۰ میلیون هم نقدینگی دارم

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   کشور هایی مانند سوئد، دانمارک و آلمان برای فارغ التحصیلان کادر درمان ویزای کاری ارائه می دهد که بهترین روش برای مهاجرت شما است.

 29. مهسا قنبرنژاد گفت:

  با سلام.
  خانمی 32 ساله هستم دارای مدرك كارشناسی ادبیات انگلیسی از دانشگاه آزاد و كارشناسی ارشد MBA از دانشگاه مالتی مدیا مالزی، بیش از 10 سال سابقه كار و بیمه تامین اجتماعی دارم. در حال حاضر در شركت تولیدی دخانیات به عنوان كارشناس بازرگانی مشغول به كار هستم. به زبان انگلیسی مسلطم ولی تافل و آیلتس ندارم. متاهل هستم و دو فرزند 3 ساله دارم. همسرم فوق دیپلم نقشه كشی صنعتی از دانشگاه آزاد داره. سابقه كار و تامین اجتماعی كمتر از 10 سال داره. به زبان انگلیسی آشنایی داره و دیپلم آموزشگاه داره. می خواستم بدونم امكان اقدام جهت اقامت دائم كانادا یا آلمان رو داریم؟ با توجه به شرایطمون، شما بهترین كشوری كه می تونید پیشنهاد بدید كجاست؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   بله، برای هر دو کشور امکان اقدام تحصیلی و یا کاری وجود دارد. لطفا با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا اطلاعات دقیق تری را در اختیارتان قرار دهیم.

 30. مریم گفت:

  با سلام؛
  من 25 ساله و مجرد هستم. لیسانس مهندسی فناوری اطلاعات از دانشگاه پیام نور شیراز با معدل 15/89 دارم و به برنامه نویسی و طراحی وب مسلط هستم و مدارکی در زمینه شبکه و برنامه نویسی هم دارم. در حال حاضر 1 سال و نیم سابقه کار دارم. برای اخذ ویزای کار، شانسی دارم؟ و اگر بله، برای چه کشور هایی امکانش هست و اگر خیر، چه پیش نیاز هایی باید آماده کنم؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   بله، کشور هایی مانند آلمان و یا مجارستان برای اخذ ویزای کاری وجود دارد.

 31. مژگان گفت:

  با سلام وتشکر از اطلاعات مفیدتون.من ۴۹ ساله و پزشک متخصص هستم و همسرم ۵۲ و مهندس برق و دخترم ۱۵ ساله شما چه راه مهاجرتی و کدوم کشور رو توصیه میکنید ر
  زبان متوسط و ایلتس جدید ندارم.ممنون میشم ره
  اهنمایی کنید.

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   با توجه به رشته پزشکی خود برای اخذ ویزای کاری گروه درمان کشور سوئد و یا دانمارک می توانید اقدام نمایید.

 32. مهسا گفت:

  با سلام
  میخواستم بپرسم چه مدت طول میکشه از زمان درخواست مهاجرت کاری با موسسه شما به نتیجه برسم یعنی در واقع چه مدت طول میکشه این فرایند مهاجرت کاری اگه توضیح مناسبی با توجه به شرایط الان کشور بدید ممنون میشم

  شرایط من.. مهندسی کامپیوتر نرم افزار از دانشگاه آزاد تهران ، 28 ساله ، دارای سه سال سابقه کاری مرتبط با رشته ام، در حال گذروندن دور زبان آلمانی و دارای دیپلم اموزشگاهی زبان انگلیسی و چند دوره مرتبط با رشته ام در آموزشگاه مجتمع فنی تهران گذرانده و دارای مدرک می باشم

  ممنون از پاسخ گویی شما

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   در نظر داشته باشید که تعیین وقت ویزای جست و جوی کاری آلمان حداقل 14 ماه طول می کشد.

 33. ش. ش گفت:

  سلام و احترام
  من ۳۷ ساله، متاهل و دارای دکترای علوم ورزشی از دانشگاه دولتی، تقریبا ۱۰ سال سابقه بیمه به عنوان معلم ورزش، سطح زبان انگلیسی ( ایلتس ۵.۵) و سطح زبان المانی( ب۲). چه روش مهاجرتی را به من پیشنهاد میدهید؟ تحصیلی یا کاری
  در مورد تحصیلی نیازمند بورسیه می باشم. سپاس از شما

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   گزینه های متفاوتی برای شما وجود دارد که عبارتند از ویزای جست و جوی کاری آلمان، ویزای کاری مجارستان و همچنین ویزای اسکیل وورکر استرالیا و کانادا. برای کسب اطلاعات در رابطه با هریک از این موارد می توانید با ما در ارتباط باشید.

 34. فافا گفت:

  با سلام من ٢٧سال سن دارم ليسانس مهندسي شهرسازي و ارشد طراحي شهري از دانشگاه شيراز هستم .همسرم هم كمك خلبان هواپيماي فوكر ١٠٠ هستن با ٣٢سالسن با مدرك ليسانس مهندسي هوانوردي ..ما يك دختر ٢ساله هم داريم ..هر سه نفرمون ويزاي شينگن معتبر تا دو ماه آينده داريم ……زبان انگليسيمون خوب هست ولي مدرك ايلتس نداريم …..قصد مهاجرت داريم ميخوام راهنمايي كنيد بهترين كشور و بهترين راه براي مهاجرت ما چي هست؟ممنون

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   روش های متفاوتی مانند کاری، سرمایه گذاری، تحصیلی و غیره برای شما وجود دارد که می توانید انتخاب نمایید. هر کشور شرایط مربوط به خود را دارد که می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

 35. بهنام محمدی گفت:

  با توجه به اینکه رشته اتاق عمل در اکثر کشور ها وجود نداره برای فارق التحصیلین این رشته شرایط چه جوریه و کدوم کشور میتونه مناسب باشه؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   رشته تحصیلی شما جزء رشته های گروه درمان به شمار می آید. می توانید از طریق ویزای کاری گروه درمان برای کشور های مختلفی مانند آلمان، سوئد و یا دانمارک اقدام نمایید.

 36. Mahsa گفت:

  سلام من 23 سالمه و کارشناسی برق قدرت دارم با معدل 13 بدون سابقه کاری به زبان انگلیسی مسلطم ولی مدرک ایلتس ندارم برای مهاجرت با ویزای کاری کدوم کشور رو پیشنهاد میکنید!؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   ویزای کاری کشوری مانند مجارستان شامل رشته تحصیلی شما می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

 37. حامد گفت:

  سلام . من 29سالمه کارشناسی زیست شناسی دریا ولی عکاس و طراح هستم و در همین زمینه کار میکنم ، همسرم 31سال کارشناسی ارشد زبان شناسی همگانی از دانشگاه علوم تحقیقات تهران . کدوم کشور مناسب هست که همسرم بتونه دکترا بخونه و من هم کار کنم ؟ البته همسرم هم سابقه کار تدریس داره . ضمنا یک بچه 10ماهه هم داریم و سرمایه 150ومیلیون تومان هم داریم. ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و احترام
   برای انتخاب کشور برای دکترا باید شرایط شما به طور دقیق بررسی شود. متاسفانه اطلاعات شما برای ارائه مشاوره کافی نمی باشد. با ما در ارتباط باشید.

 38. پویا طاهرخانی گفت:

  سلام ، من کارشناس علوم آزمایشگاهی هستم ، استخدام رسمی با 4 سال و نیم سابقه کاری ، مدرک زبان ندارم ولی به انگلیسی مسلط هستم ، 27 سالمه ، و معدل کارشناسیم هم 13.5 هست ، همسرم هم کارشناسی حقوق داره با معدل 14.0 ، کدوم کشور رو پیشناهاد می کنید برای مهاجرت؟
  ممنون از سایت خوبتون

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   رشته تحصیلی شما جز رشته های مورد نیاز کشور هایی مانند سوئد و دانمارک است، که می توانید برای ویزای کاری گروه درمان این کشور اقدام نمایید.

 39. رامتین علی گفت:

  سلام من و یکی از دوستانم 22 ساله قصد مهاجرت کاری داریم به هرکجا که شرایط بهتری داره
  بنده دیپلم عکاسی دارم و دوستم مدرک فنی حرفه ایه میکانیک
  آیا میتوان کاری کرد؟ البته فک نکنم با مدارک ما شغلی پیدا کرد.
  ما به شغل های پایه ام راضی هستیم مثل گارسونی-کارواش-بسته بندی
  بنده زبان انگلیسی بلدم اما آیلتس ندادم ولی لیسنینگم قویه
  لطفا پاسخ منو بدید ممنون

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   شرایط شما برای اخذ ویزای کاری مجارستان مناسب است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با جزییات مسیر و هزینه ها اط زریق شماره های ذکر شده در سایت با ما در ارتباط باشید.

 40. حمزه میدانلو گفت:

  عرض سلام.اینجانب دارای مدرک مهندسی برق با سابقه ۳ سال کار مرتبط و خانومم لیسانس مامایی با ۴ سال سابقه کار،تقاضای کار در یکی از کشورهای المان یا اذربایجان را خواستار میباشم.در صورت امکان راهنمایی بفرمایید.با تشکر .

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   مدرک تحصیلی شما و همسرتان برای اخذ ویزای جاب سیکر آلمان و یا گروه درمان دانمارک و سوئد مناسب است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با جزییات و پروسه انجام کار، می توانید به صورت حضوری به دفاتر ما مراجعه نمایید.

   1. ستاره گفت:

    سلام
    همسرم سابقه کار 9ساله در زمینه کابینت سازی و سرویس های چوبی داره،آیا با مدرک تحصیلی دیپلم میتونه برای کار به خارج از کشور مهاجرت داشته باشه.
    گزینه انتخابی خودش مهاجرت به آلمان هست،با این شرایط راهی برای مهاجرت وجود داره؟!
    ممنون میشم اگر پاسخ بدین

    1. سحر طاهریان فرد گفت:

     با سلام و عرض ادب
     برای کار در اکثر کشور ها باید حداقل مدرک کارشناسی ارائه دهید. به شما توصیه می کنیم با توجه به شرایط خود برای کشوری مانند مجارستان اقدام نمایید. با ما در ارتباط باشید تا اطلاعات دقیق تری را دریافت نمایید.

 41. رضا گفت:

  سلام
  PHD تخصصی جامعه شناسی را از دانشگاه گرفته ام اما به دلیل محدودیت سنی( 46 سال) نمی توانم عضو هیات علمی شوم و تمام تلاشها و زحمات تحصیلی ام هدر رفته. از طرفی مهارتها و توانایی هایی چون دیپلم گرافیک و مربی گری ورزشهای رزمی را دارم و مهارتهای کافی و مدارکی در نویسندگی دارم و سابقه سالها مدیریت گروه علمی در یک پژوهشکده. صاحب تالیفات متعددی(کتاب و مقاله و پروژه های تحقیقاتی) هم هستم .مکالمه زبانم نیز نقصهایی دارد که میتوانم جبران کنم. راهنمایی ام کنید که کلا با این توانایی ها آیا در چه کشورهایی امکان فعالیت و شغل در رشته های تخصصی خود را دارم و چه چطور؟ و از چه طریقی میتوانم اطلاعات تلفنی و تفصیلی تر و عملیاتی تر از موسسه شما دریافت کنم؟
  سپاس فراوان

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   اکثر کشور های اروپایی مانند آلمان برای اخذ کار محدودیت سنی دارند. با توجه به شرایط سنی شما توصیه می کنیم کشوری مانند مجارستان را انتخاب نمایید. برای کسب اطلاعات تفصیلی و کامل تر می توانید از طریق شماره های ذکر شده در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

 42. رویا گفت:

  سلام
  من مادری 47 ساله با لیسانس مهندسی نساجی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر هستم دارای ایلتس نمره 6 و 15 سال سابقه با هشت سال سابقه مدیرعاملی ، درای دو دختر 19 و 17 ساله که هر دو بسیار توانمند و باهوش هستند .
  میخواستم بدونم برای مهاجرت به کدوم کشور میتونیم اقدام کنیم البته درخواست ویزای 457 استرالیا (ویزای کار )هم برای ما مردود شد.
  با سپاس

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   شما می توانید از روش های متفاوتی مانند سرمایه گذاری لهستان، دوره زبان سوئد، تحصیلی مجارستان و غیره اقدام نمایید.

 43. نگین ابویی گفت:

  سلام دکترای تاریخ ایران باستان دانشگاه تهران هستم برای کار در کدام کشور اقدام کنم

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   برای تحصیل دکترا باید رزومه علمی و پزوهشی شما به طور دقیق بررسی شود. متاسفانه اطلاعات شما برای ارائه مشاوره کافی نمی باشد. لطفا با ما در ارتباط باشید.

 44. افشین گفت:

  با سلام
  بنده ۳۴ سالمه و همسرم ۳۲ ساله هستند. خودم دکتری مهندسی نفت و کارمند شرکت نفت هستم با سابقه ۶ سال کار. خانم هم کاردان علوم آزمایشگاهی و کارمند بیمارستان با سابقه ۵ سال کار هستند. میخواستم بدونم چقدر شانس برای مهاجرت به کشور هلند یا نروژ جهت کار در شرکتهای نفتی دارم؟ فرض هم بر این بگذارید که مدرک ایلتس هم داشته باشم. بجز این کشورها چه کشورهایی اروپایی جهت مهاجرت کاری پیشنهاد میکنید؟ آیا برای خانم بنده هم شانس کار در اونجا وجود داره؟ ممنون
  با سپاس فراوان

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   باتوجه به شرایط شما می توانید برای اخذ ویزای جست و جوی کاری آلمان اقدام نمایید. همچنین از طریق رشته تحصیلی همسر خود امکان اقدام برای ویزای کاری سوئد و دانمارک نیز برای شما وجود دارد.

 45. احمدرضا مقدم گفت:

  عرض سلام و وقت بخیر بنده کارشناسی مدیریت گردشگری دارم 27سالم هست.میتونم آیلتس 7رو بگیرم.2سال ونیم سابقه کار در هتل 5ستاره همراه با بیمه تامین اجتماعی دارم.چندتا مدرک مرتبط با گردشگری از فنی و حرفه ای هم دارم.می خواستم خواهش کنم پیشنهادتون رو بدونم.باتشکر

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   می توانید برای تحصیل در کشور های متفاوتی اقدام نمایید. لطفا با ما در ارتباط باشید تا اطلاعات دقیق تری را در اختیار شما قرار دهیم.

 46. رامین امیرخانی دهکردی گفت:

  سلام
  اینجانب 35 ساله و متاهل دارای مدرک مهندسی مکانیک با سابقه 10 سال در پروژه های صنعت نفت و گاز هستم
  چگونه می توانم به دانمارک مهاجرت کنم؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   متاسفانه شرایط اخذ ویزای کاری دانمارک با سخت گیری های بسیاری روبه رو شده است. به شما توصیه می کنیم برای اخذ ویزای جست و جوی کاری آلمان اقدام نمایید.

 47. نوش آفرین گفت:

  سلام‌ من مدرک کارشناسی رشته مامایی دارم‌ ‌۲۵سالمه در حال حاضر دوره طرح میگذرونم و ۶سال پیش ایتلس ۵گرفتم واسه مهاجرت چه کشوری میتونم اقدام‌کنم که شرایط و‌هزینه مناسبی داشته باشه؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   کشور هایی مانند سوئد، دانمارک و آلمان برای گروه درمان ویزای کاری ارائه داده است که بازار کار خوبی نیز دارد.

 48. شادی فرزامی زنگنه گفت:

  با سلام
  همسرم مهندسی برق و قدرت هستن و حدود ۱۰ سال سابقه ی کار مرتبط دارن.خودم هم لیسانس برق دارم ولی سابقه ی کار مرتبط ندارم.همسر متولد ۶۳ و خودم ۶۶ هستم.برای ویزای کار کدوم کشور میشه اقدام کنیم؟ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام
   در صورت داشتن مدرک تحصیلی مورد تایید کشور آلمان می توانید برای اخذ ویزای جاب سیکر آلمان اقدام نمایید.

 49. مهدی امیری گفت:

  بند ه دارای 7 سال سابقه کار در شرکت نفت با مدرک ارشد نفت و مسلط به نرم افزارهای کار میباشم .به عنوان زمین شناس و ژئوفیزیست تقاضای کار در کشور خارجی دارم.

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   شما می توانید از طریق ویزای جاب سیکر آلمان وارد آلمان شوید و بعد از پیدا کردن کار ویزای خود را به ویزای کاری تغییر دهید و در این کشور بمانید.

 50. رضا زمانی گفت:

  با سلام
  جناب امکان داره به صورت حضوری با مشاورین شرکت صحبت کنیم؟؟
  در اصفهان شرکت دارید یا نه ؟
  اگه دارید آدرس اصفهان کجاست ؟؟
  باتشکر

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   بله، ما شعبه ای در اسفهان نیز داریم که می توانید از طریق شماره های کر شده در سایت تماس حاصل نمایید و و قت مشاوره حضوری را دریافت نمایید.

 51. مینا گفت:

  سلام ،پرستار هستم و13سال سابقه کار دارم .متاهل هستم ویک فرزند دارم .38ساله هستم .مدرک زبان هم ندارم.باتوجه به شرایطم ازبین کشورهای سوءد_آلمان-آفریقای جنوبی کدوم برای مهاجرت مناسبتره؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   ویزای آلمان کمی زمان بر است و باید مدرک زبان ارائه دهید. به شما توصیه می کنیم برای کشور سوئد اقدام نمایید.

 52. Yasaman گفت:

  سلام خسته نباشید من ۱۹ سالمه و دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی هستم از اونجایی ک قصد دارم به هر ترتیبی که شده از ایران مهاجرت کنم میخواستم بدونم چه شغل و رشته ای مناسب منه؟ اگر لازم باشه رشتمو عوض کنم این کارو انجام میدم لطفا راهنماییم کنید ممنون

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   برای تحصیل در اکثر کشور ها باید رشته های تحصیلی مرتبط را انتخاب نمایید.

 53. سمیه گفت:

  سلام… من رزیدنت داروسازی رشته شیمی دارویی در دانشگاه دولتی هستم. پایه من شیمی و شیمی دارویی بوده…امکان مهاجرت کاری برام چه کشوری و چه روشی بهترین گزینه هست؟ممنونم.

  پاسخ

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   شما می توانید برای اخذ ویزای کاری کشوری مانند سوئد اقدام نمایید.

 54. پروین گفت:

  سلام. لطفا شرایط دریافت مشاوره رو بفرمایید.

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   برای دریافت مشاوره می توانید به شماره های ذکر شده در سایت تماس حاصل نمایید.

 55. سعید گفت:

  سلام خسته نباشین
  ۲۸ سالمه فیزیوتراپ هستم همسر و یک بچه ۷ ماهه دارم
  ۴سال سابقه کاری در مطب خودم
  مدرک زبال تافل دارم
  می خواستم بپرسم اقامت کاری برای من
  وجود داره؟ به چه شکله؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام
   با توجه به شرایط شما امکان اخذ ویزای کاری کشور سوئد و آلمان وجود دارد.

   1. سمیه گفت:

    سلام… من رزیدنت داروسازی رشته شیمی دارویی در دانشگاه دولتی هستم. پایه من شیمی و شیمی دارویی بوده…امکان مهاجرت کاری برا چه کشوری بهترین گزینه هست؟

    1. سحر طاهریان فرد گفت:

     با سلام
     متاسفانه اطلاعات شما برای ارائه مشاوره کافی نمی باشد. لطفا از طریق شماره های ذکر شده در سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا شما را به طور دقیق راهنمایی نمایند.

 56. فروغ گفت:

  سلام
  من ۲۶ ساله و مجرد هستم، لیسانس مدیریت مالی، ۳ سال سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلیم دارم
  با آیلس ۶.۵ می خواستم بدونم برای ویزای کاری انگلیس چقدر شانس دارم؟

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   متاسفانه شرایط اخذ ویزای کار یانگلستان با سخت گیری های بسیاری روبرو شده است. به شما توصیه می کنیم کشور های دیگری را انتخاب کنید.

 57. صالح گفت:

  سلام . من راننده اتوبوس بین شهری مدارک کاملدو ترانزیت . 34 سالمه . چطور میتونم مهاجرت کنم

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   متاسفانه اطلاعات شما برای ارائه مشاوره کافی نمی باشد. لطفا با ما در ارتباط باشید.

 58. امیر مهدوی گفت:

  بنده متاهل هستم و دارای یک پسر ۶ ساله ، لیسانس برق قدرت ، حدودا ۱۰ سال هست که در نگهداری شرکت ارتباطات زیرساخت در قسمت پاور به عنوان کارشناس تغذیه و نیرو ( نگهداری سیستمهای تغذیه دستگاههای مخابراتی ) در حال کار هستم . دنبال کار و اقامت در اروپا هستم اگه واستون مقدور بود و موردی داشتین لطفا خبر بدین .

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   در صورت مناسب بودن سن شما، می توانیدبرای دریافت ویزای جاب سیکر آلمان اقدام نمایید.

 59. لیلا گفت:

  با سلام
  من دارای شرایط ذیل می باشم . می خواستم بدانم آیا می توانم برای درخواست ویزای کاری از کشوری اروپایی اقدام نمایم؟
  سن 43 سال
  دارای مدرک کارشناسی آموزش زبان
  دارای مدارک فنی حرفه ای طراحی لباس و مد و آشپزی و نان

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   برای اخذ ویزای کاری اروپا باید یک پیشنهاد شغلی ارائه دهید و الزامات ویزای کاری آن کشور را برآورده نمایید.

 60. حسین پاکین پرست گفت:

  س خسته نباشید بازنشسته کارخانه فولاد هستم ۴۵ ساله ۲۰ سال سابقه در کارگاه ذوب اپراتوری جرثقیل سقفی دارم ودارای مدرک اپراتوری جرثقیل سقفی از آموزشکده ماشین سازی اراک هستم باتوجه به نزدیک بودن ترکیه و گرجستان و دارا بودن کارخانه های فولاد در هردو کشور،برای من کار هست یا نه، خیلی ممنون از جواب شما

  1. سحر طاهریان فرد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   برای اخذ ویزای کاری باید یک قرارداد کاری ارائه دهید. در صورتی بتوانید پیشنهاد شغلی رابیابید امکان اقدام وجود دارد.

 61. سید مصطفی پناه خواه گفت:

  سلام من متولد سال ۵۱ هستم و دارای فوق دیپلم مدیریت صنعتی و در زمینه جوشکاری ، نقاشی ساختمان ، لوله کشی ساختمانی ، تجربه دارم و میتوانم برای دریافت مدرک از فنی و حرفه ای اقدام کنم ،
  نیاز به کار دارم در یکی از کشور های در حال جذب نیروی کار ، لطف کنید من را راهنمایی کنید ، من به شما نیاز دارم
  ممنون

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام دوست عزيز در خصوص افر كار و نيروي كار هر كشوري قاعده ي خاص و ويژه اي را لحاظ مي نمايد شما جهت اطلاعات بيشتر ميتوانيد با مشاورين ما تماس حاصل فرماييد

  2. باقر گفت:

   سلام. من لیسانس برق دارم (شبکه های انتقال وتوزیع ) 36سالمه . با سابقه کاری 6سال در پروژه های عسلویه وبندر عباس در زمینه های (گلند وکانکشن برق وابزار دقیق- سینی کاری برق و ابزار دقیق و حفاظت کاتدیک) آیا در کشورهای حوضه اتحادیه اروپا کاری برای من پیدا میشه یا نه.
   مجرد هستم
   زبان بلد نیستم
   چقدر زمانبر هست

   1. سحر طاهریان فرد گفت:

    سلام وقتتون بخیر
    در صورتیکه بتوانید به زبان آلمانی آشنایی پیدا کنید، امکان اقدام برای ویزای جاب سیکر آلمان وجود دارد.

 62. سید مصطفی پناه خواه گفت:

  سلام من متولد سال ۵۱ هستم برای دریافت ویزای کار ، چگونه باید اقدام کنم .
  شنیدم ژاپن نیروی کار میگیره ، من فوق دیپلم مدریت صنعتی دارم و میتوانم در زمینه جوشکاری از طریق فنی و حرفه ای اقدام کنم ، یا شما پیشنهاد بدید تا برای گذراندن دوره به فنی و حرفه ای مراجعه کنم ، با سپاس فراوان

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام دوست عزيز براي دريافت ويزاي كار بايد رزومه و پرونده ي شما بر اساس مدارك كاملا بررسي شه و بهتر است جهت مشاوره كامل با ما تماس حاصل فرماييد

 63. محمدرضا گفت:

  با سلام و خسته نباشی .مربی برق صنعتی هستم حدود 30 سال تجربه کاری دارم 53 سال سن دارم خیلی هم فعال هستم با تمام کار های مربوط به برق وطراحی نقشه ها ومدارات فرمان وقدرت مسلط واشنایی کامل دارم می خواستم ببینم می تونم توی یه کشوری که کار باشه کار کنم فرق نمی کنه کدوم کشور باشه من دنبال کار خوب هستم .لطفا راهنمایم کنید متشکرم

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   شرایط کاری در اکثر کشور های دارای محدودیت سنی می باشد و سن شما ممکن است ممانعتی را برای کار بعمل بیاورد.
   بدین منظور ما راهکار بهتری را برای مهاجرت شما پیشنهاد می کنیم.

 64. فریده شکری گفت:

  سلام و عرض ادب ، خانم هستم فوق لیسانس جغرافیای طبیعی گرایش اب و هواشناسی هستم مدرک زبان هم دارم ، فقط سنم 40 سال میخواستم بدونم برا ادامه تحصیل و کار میتونم پزیرش بگیرم و شرایطش به چه نحو میباشه

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   از دید سفارت کشور های خارجی، شما برای ادامه تحصیل در مقاطع پایین تر از دکتری ممکن است محدود باشید مگر در صورت ارائه مدارک و شواهد.
   اما برای ویزای کار می توانید بر اساس رزومه و انگیزه، اقدامات خوبی را انجام دهید.

 65. حسین عارفی گفت:

  سلام
  من کارگاه مبل سازی و ام دی اف و نجاری دارم و به دلیل اوضاع بد اقتصادی مملکت دارم نابود میشم
  وو در زمینه کاری خودم استاد کار مبل سازی ام دی اف و نجار هستم.ممیخواستم راهنمایی بفرمایید که کدام کشور برم بهتره یا کدوم کشور کار واسه من پیدا میشه-البته متاهل هم هستم

  1. مشاور تحصیلی و مهاجرت گفت:

   سلام
   سرمایه گذاری و کارآفرینی در اکثر کشور های دنیا و اروپا به شدت پشتیبانی می شوند بنابراین بهتر است تا اساسنامه خود را به مشاورین سرمایه گذاری ما ارسال نمایید تا بهترین گزینه را به شما پیشنهاد کنند.

 66. مژگان.ا گفت:

  با سلام و احترام
  من و همسرم فوق لیسانس مدیریت دولتی هستیم با تسلط کامل بر زبان انگلیسی و من دارای سه سال سابقه کار در بخش بازرگانی.برای مهاجرت با ویزای کاری کدوم کشور رو پیشنهاد میکنید؟

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   در صورتی که سن مناسب و نمره آیلتس جنرال بالا داشته باشید، کشورهای استرالیا، نیوزیلند و کانادا می توانند گزینه های خوبی باشند.
   همچنین راه های مهاجرتی تحصیل، شرکت در دوره زبان در کشور مقصد، ثبت شرکت و خرید ملک نیز گزینه های خوبی می باشند.

 67. مهدي گفت:

  با سلام.
  من سابقه17 سال كار در سالن رنگ يك شركت خودرو سازي را دارم .
  مدرك تحصيليم كاردان نرم افزار و كارشناس مديريت هست .
  اگر بخوام براي مهاجرت يا ويزاي كار اقدام كنم كدام كشور برام امكانپذير و مناسب هست؟ سپاس فراوان

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   برای مهاجرت کاری و یا تحصیلی به آلمان و یا اتریش، می بایست به زبان آلمانی مسلط باشید.
   برای مهاجرت کاری به کشورهایی مثل کانادا، استرالیا و نیوزیلند، می بایست مدرک آیلتس با نمره بالاتر از 7 داشته باشید.
   اما در چنین مواقعی افراد از روش های تحصیلی، سرمایه گذاری، خرید ملک و یا ثبت شرکت اقدام می نمایند.

 68. معصومه اخوانیان گفت:

  با سلام وخسته نباشید بنده مهندس آب و خاک و 20 سال سابقه کار در شهرداری تهران هستم متاهل و مهاجرت به برزیل هستم متولد 56

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   با توجه به سن تان نمی توانید از طریق ویزای کار به کشوری مهاجرت نمایید.
   پیشنهاد می شود روش های دیگر، مثل سرمایه گذاری و ثبت شرکت و یا برای برخی کشور ها از طریق تحصیل، اقدام نمایید.

 69. مهدی برزگر گفت:

  با سلام خدمت مشاورین عزیز موسسه اصتهباناتی
  من 24 سالمه لیسانس راهنمایی و مشاوره از دانشگاه فرهنگیان و استخدام وزرات آموزش و پرورش با 5 سال سابقه کار و فوق لیسانس مشاوره خانواده از دانشگاه پیام نور می باشم . آیا میتوانم به عنوان معلم در کشور های دیگر مهاجرت داشت؟

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   در بحث مهاجرت کاری، پارامتر های: سن، تحصیلات، سابقه کار با بیمه، مدرک زبان و یا میزان تسلط به زبان کشور مقصدمورد بررسی قرار می گیرد.
   اشتغال در شغل مورد نظر شما در دیگر کشور ها، سختی هایی را به همراه خواهد داشت، اما غیر ممکن نیست.

 70. کوشالی گفت:

  سلام من 53 سال دارم در تهران زندگی میکنم و مطلقه هستم قبلا به کارهای هنرهای دستی مانند گلسازی منجوق دوزی سرمه دوزی و گلدوزی با دست را مشغول بودم و تدریس این هنرها را داشتم و در همین زمینه در شبکه های تلویزیونی هم آموزش داشتم ولی حالا در شرکت خصوصی داروسازی بعنوان مسئول دفتر مدیر عامل مشغول بکار هستم و مدت 8 سال سابقه بیمه دارم منزل مسکونی دارم و حدود 150 میلیون قیمت داره و هیچ حساب بانکی ندارم میشه لطفا بنده را راهنمایی بفرماییدکه ایا امکان کار در کشور ترکیه را دارم و شرایط را بفرمایید سپاس فراوان

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   می توانید ابتدائا برای اخذ اقامت ترکیه، اقدام نمایید و سپس برای کار اقدام نمایید.
   برای اخذ اقامت می توانید از طریق موسسات حقوقی مهاجرتی، اقدام نمایید.

 71. بهزاد گفت:

  باسلام….قبلا به دفتر شما در اصفهان مراجعه کرده‌ام و شرایط را برای المان بررسی کرده‌ام که خوشبختانه جای امید هیت اما به گفته بسیاری از دوستانم که مهاجرت داشته‌اند مردم المان اصلا روی خوشی به مهاجران نشان نمی‌دهند و غربت بسیار سنگینی دارد. لیسانس عمران دارم سابقه کاری بدون بیمه دارم همسرم لیسانس معماری و تازه فارغ‌التحصیل شده‌اند..بنده از تعمیرات تخصصی‌موبایل و تعمیرات سخت‌افزار کامپیوتر دو مدرک از سازکان فنی‌حرفه‌ای دارم و شغل درحال حاضرم می‌باشد… برای استرالیا و ترکیه شانسی برای مهاجرت کاری دارم؟ زبان هم در مهلت ویزاشدن و نوبت سفارت تحصیل میکنیم.

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   بحث سابقه کار با بیمه بحث مهمی می باشد و برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان مورد نیاز است.در نظر گرفتن بحث های فرهنگی در هر کشور جزء لاینفک مهاجرت می باشد و هر کشور، مثل هر شخص، خصوصیات خاص خود را دارد، که برای تصمیم گیری نیاز است از افراد با تجربه و ذیصلاح برای مشورت، راهنمایی طلبید.
   مهاجرت به ترکیه به دشواری مهاجرت کاری به استرالیا نیست.برای مهاجرت کاری به بعضی کشور ها مثل استرالیا، کانادا و نیوزیلند، معیار های سن، مدرک زبان آیلتس، سابقه کار با بیمه، تحصیلات و چند مورد خاص دیگر مورد بررسی قرار میگیرد و بر اساس یک سیستم امتیاز بندی به شما امتیاز تعلق می گیرد و بر اساس امتیازتان، پرونده شما تایید یا رد می شود.
   لازم به ذکر است؛ در صورتی که در دفاتر ما مشاوره شده باشید، مشاوره های شما به صورت رایگان انجام می پذیرد و امور شما به صورت رایگان مورد بررسی قرار میگیرد و می توانید حضورا و یا تلفنی نیز از مشاوره ها بهره مند شوید.
   موفق باشید.

 72. طاهره نویده گفت:

  سلام من لیسانس مامایی از دانشگاه آزاد اردبیل دارم 5سال سابقه کار در ببمارستان با بیمه دارم مدرک زبان ندارم و کمی زبان بلدم چه شرایطی رو باید داشته باشم که بتونم ویزای کاری آلمان رو بگیرم معدلم حدود 14 میشه متاهلم ولی فرزند نداریم.

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   امکان اخذ ویزای جستجوی کار آلمان برای شما فراهم است، در بازه ی زمانی که وقت مصاحبه سفارت فرا میرسد، به زبان آلمانی مسلط شوید.

 73. محمودزاده گفت:

  سلام اطلاعاتتون فوق العادس بنظرتون کدوم کشور بهترین شرایط زندگی و کار رو تو ۱۰ سال اینده داره؟

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   بحث سود دهی در اقتصاد خرد، متناسب با میزان سرمایه و تخصص می باشد.
   و می بایست به صورت موردی به آن پرداخت.
   اما در اقتصاد کلان، کشور ایالات متحده ی آمریکا، با بیش از 19 میلیون میلیون و 350 هزار میلیون دلار درآمد ناخالص داخلی، در صدر بهترین کشورها، از نظر اقتصاد کلان و بین المللی ست.

 74. فاطمه گفت:

  خودم هم کارمیکنم وبصورت جداگانه سابقه بیمه دارم

 75. فاطمه گفت:

  باسلام دربالاسوال کرده بودم همسزم نجات غریق ومربی شنا هستن
  از نظر مالی درحد ۵۰ تومن میتونیم هزینه کنیم از نظر زبان هم مدرکی نداریم مسلط هم نیستیم ولی امکانش هست بتونیم باکلاس های خصوصی به صورت فشرده به زبان انگلیسی مسلط بشیم
  از نظر سابقه بیمه همسرم حدودچهار سال وخودم حدود دوسال ونیم سابقه بیمه داریم
  ممنون میشم جواب دقیق تری بهم بدین

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   با توجه به میزان توان مالی شما، کشور ترکیه می تواند مقصد مناسبی برای شما باشد.میتوانید از طریق تحصیلی نیز برای کشورهای دیگر ،اقدام نمایید و همسر و فرزند خود را به عنوان همراه ببرید ولی باید در نظر داشت که این کار ریسک بالایی دارد و حتما باید کشورهایی را مقصد قرار دهید که اجازه ی کار به همراه داده باشند.

 76. رضا گفت:

  باسلام خدمت موسسه محترم توسعه گران مهر و کارشناسان محترم بعرض میرسانم که بنده به همراه خانواده ام بمدت حدود دو سال و نیم است که از طریق کار در یکی از شرکتهای ایرانی به کشور هلند مهاجرت کرده وبعنوان مسول حسابداری مشغول کار می باشم.حال سوالم اینست که باتوجه اتمام قراردادم پس از سه سال ایا با پیدا کردن کاری دیگر ویزای کار من ادامه خواهد کرد و ایا من که از اعتبار ویزای کارواقامتم یکسال دیگر باقی مانده است ایا کارفرمای جدید لازم است برای استخدام من سه ماه اگهی در کشور هلند بدهد ؟ لطفا راهنمایی بفرمایید با تشکر

  1. مشاور مهاجرت کاری گفت:

   با سلام
   در صورت عقد قرار داد با کارفرمای جدید، اگر اصالت کارفرما و مبلغ این قرارداد مورد تایید کشور هلند قرار گیرد ویزای کاری شما تمدید میگردد.برای استخدام شما نیاز نیست سه ماه در هلند و سه ماه در اتحادیه اروپا آگهی استخدام زده شود.
   پیشنهاد میشود برای انجام صحیح این فرایند، آن را به مشاور حقوقی متخصص در این بحث بسپارید و با هماهنگی او، پیش روید.

 77. ساناز ر گفت:

  سلام.من 35 سال دارم لیسانس مدیریت صنعتی دانشگاه پیام نور بامعدل 14/30
  زبان انگلیسیم بد نیست ولی آیلتس ندادم.دوره راهنمای گردشگری رو گذروندم در حال گرفتن کارتم هستم. دوره پرورش گیاهان دارویی، کامپیوتر وگلیم بافی و روبان دوزی و برق صنعتی رو گذروندم و جز دوتای آخری بقیه مدرک دارم. ویزای کار میخوام. تمام دارایی من حدودا 20ت پول. پیشنهاد کدوم کشورهارو دارین.کمی هم ایتالیایی بلدم.

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   پیشنهاد میشود تا تامین استطاعت مالی کافی، به هیچ عنوان جهت مهاجرت اقدام نفرمایید.لازم به ذکر است در صورت ریجکت شدن ویزای شما ، تبعات بد زیادی برای سفرهای آینده شما خواهد داشت.

 78. حسین عبدالحی گفت:

  سلام خسته نباشید
  من کارشناس پرستاری هستم و دوره طرح رو می گذرانم میخواستم ببینم میتونم توی کشورهای خلیج فارس شروع به کار کنم؟

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   اخیرا تقریبا تمامی کشور های عربی حوزه خلیج فارس، برای صدور ویزا همکاری لازم را به عمل نمی آورند.
   فقط اخذ ویزا از سفارت کشور عمان، کمی نسبت به بقیه، آسان تر است.

 79. محمد گفت:

  با سلام
  بنده 32 سال دارم و همسرم 30 امتحان آیلتس دادم و 4.5 شدم و هنوز ادامه میدم ، رشته من و همسرم حسابداری است(کارشناسی)دانشگاه آزاد و خودم ارشد مدیریت مالی.با توجه به تحقیقاتی کردم نمیتونیم در رشته های مالی مشغول بکار بشیم و باید با گذارندن کلاس های فنی حرفه ای در حرفه ای تخصص پیدا کنیم
  شما پیشنهادی برای مهاجرت کاری به هلند – سوئد – دانمارک یا… دارید
  درضمن من ساکن مشهد میباشم و کارمند هستم با 5 سال سابقه.اگر در این شهر نماینده یا موسسه معتبری دارید ممنون میشم معرفی کنید

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   روش های متعددی برا انجام فرآیند مهاجرت برای شما وجود دارد.اما اخذ ویزای کاری از کشور هایی که فرمودید، مخصوصا سوئد و دانمارک دشوار می باشد.
   شما می توانید با شماره تماس های مندرج در پایان صفحه، از مشاوره های عمومی رایگان بهره مند شوید.

   1. پریسا گفت:

    با سلام
    من مهندسی نساجی شیمی خوندم و‌سابقه کار در یک شرکت شیمی دارم که در زمینه رزین و‌رنگ‌هست
    ایا برای ویزا جستجو کار المان میتونم در زمینه شیمی اقدام کنم؟

    1. سحر طاهریان فرد گفت:

     سلام وقتتون بخیر
     دریافت ویزای جست و جوی کار آلمان بسته به سن و تسلط شما به زبان آلمانی دارد.

 80. مرجان گفت:

  سلام من مدرک کارشناسی کاردرمانی Occupational therapy از دانشگاه علوم پزشکی تهران رو دارم با معدل 15. علاقه ای به ادامه تحصیل در رشته خودم ندارم، سابقه کاری هم ندارم، میخواستم بدونم امکان مهاجرت به المان یا کانادا در رشته های دیگه هست؟

  1. مشاور تحصیلی و اعزام دانشجو گفت:

   با سلام
   در صورتی که تسلط به زبان های مورد نظر دانشگاه های هدف به علاوه ی سن مناسب را داشته باشید، این امکان برای شما فراهم است.

 81. فاطمه گفت:

  سلام
  رشته تحصیلی همسرم فوق دیپلم نرم افزاراز دانشگاه پیام نوربامعدل ۱۱ هست ولی ایشون نجات غریق ومربی شنا هستن میخواستم ببینم میشه برای مهاجرت کاری اقدام کنیم؟؟ برای جه کشورهایی واینکه هردوباهم میتونم بریم؟؟

  1. مشاور مهاجرت های عمومی گفت:

   با سلام
   بله این امکان برای شما فراهم است که به انتخاب خود به یکی از کشورها مهاجرت کاری نمایید, البته در صورتی که به زبان آلمانی تسلط نداشته باشید نمی توانید به آلمان و اتریش مهاجرت کاری فرمایید.
   اگر به زبان انگلیسی مسلط نیستید هم به بسیاری از کشورها نمی توانید مهاجرت کاری نمایید.با توجه به این که مدرک کارشناسی در رزومه ایشان نیست امکان مهاجرت به بسیاری از کشور ها نیز از ایشان سلب می شود.
   در صورتی که توان مالی مناسب برای اقدام و هزینه های اخذ ویزا و مسافرت و زندگی را در کشور مقصد را نداشته باشید امکان مهاجرت کاری برای شما وجود ندارد.
   لطفا اطلاعات دقیق بفرمایید, با اطلاعات ناقص , قطعا پاسخگویی ارزش واقعی خود را از دست خواهد داد.
   اطلاعات بیشتری از تمکن مالی , تسلط به زبان های خارجی و سابقه ی بیمه و اطلاعات مرتبط با کار و مهاجرت خود را بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *