سرمایه گذاری در گرجستان

افراد خارجی که قصد سرمایه گذاری در گرجستان را دارند فرصت های سرمایه گذاری فراوان و محیطی برای  سرمایه گذاری را پیدا می کنند که به آن ها خوشامد گفته و از کارآفرینان خارجی حمایت می کند. کشور گرجستان پس از انقلاب سال 2003 اصلاحات دموکراتیک و اقتصادی را شروع کرد و بعد از آن محیطی مناسب را برای سرمایه گذاری ایجاد نموده است.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

گرجستان با داشتن یک نظام مالیاتی پایین، سهولت انجام تجارت، سطح فساد پایین و فرصت های سرمایه گذاری در زمینه های مختلف تجاری، به خود مفتخر است. نمایندگان ثبت شرکت ما در گرجستان می توانند به شما برای بر پا کردن یک شرکت جدید در این کشور کمک کنند.

سرمایه گذاری در گرجستان

فرصت سرمایه گذاری در گرجستان

از لحاظ تاریخی، گرجستان از دوران باستان درگیر تجارت بوده است. موقعیت جغرافیایی کشورکه در نزدیکی دریای سیاه می باشد و مسیر تجاری مهم آن به موفقیت کشور کمک کرده است. ساختن شراب محصول سنتی گرجستان بوده و شاخه ای مهم از اقتصاد کشور به شمار می رود.

کشاورزی یکی از بخش های مهم تجارت در کشور با فرصت های متعددی برای سرمایه گذاری است. شراب از مهم ترین صادرات حوزه ی کشاورزی است، اما برخی محصولات دیگر مانند عسل یا فندق در زمینه ی صادرات به مراتب موفق تر بوده اند. گرجستان منابع طبیعی خوب و مناطق میکرو هواشناسی مناسبی برای رشد طیف گسترده ای از میوه ها و سبزیجات را دارا می باشد. همچنین میتوانید شرایط ثبت شرکت در گرجستان را نیز بخوانید .

بخش تولیدی در زمینه های خوراک و نوشیدنی و زمینه ی محصولات فلزی بسیار پیشرفته می باشد. گرجستان مناطق آزاد تجاری دارد که برای شرکت هایی که در این منطقه قرار گرفته اند، معافیت های مالیاتی خاصی را ارائه می دهد.

مزایای سرمایه گذاری در گرجستان

یکی دیگر از بخش های تجاری که برای پیشرفت پتانسیل ارزشمندی دارد حوزه ی گردشگری است. کشور دارای کوهستانی زیبا، سواحل دریا، دامنه های اسکی، پارک های ملی و آبهای معدنی متعدد فصل بهار می باشد (محصول مهم دیگر گرجستان). کارشناسان ما می توانند به شما برای باز کردن یک آژانس مسافرتی یا سرمایه گذاری در زمینه های دیگر این بخش تجاری که به سرعت در حال رشد است، کمک نمایند.

اگر نظر شما جلب شده میتوانید برای تابعیت گرجستان و اقامت گرجستان اقدام کنید . همچنین اطلاعات بیشتر در این براه را با تماس با مشاورین موسس در یافت کنید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *