مهاجرت, مهاجرت استونی

مهاجرت به استونی

مهاجرت به استونی

استونی دارای یکی از پایین ترین تراکم جمعیت در جهان است، کمی بزرگتر از دانمارک و دارای یک خط ساحلی با 1521 جزیره می باشد. استونی از لحاظ کم جمعیتی چهارمین کشور در اتحادیه اروپا است. با توجه به بزرگترین مطالعات پیرامون قد در سراسر جهان، مردان و زنان استونی سومین افراد بلند جهان هستند. در ادامه به راه های مهاجرت به استونی اشاره کرده ایم.

شرایط مهاجرت به استونی

در استونی مدرن، می توان به طور عملی هر چیزی را آنلاین انجام داد، برای پرداخت هزینه پارکینگ، انجام کسب و کار، اعلام مالیات، رای دادن و تقریبا هر چیز دیگری. واژه هایی که امروزه ما در استونیایی saun و wicht استفاده می کنیم، برای اولین بار در قرن 13 ثبت شده است. ویزای جداگانه ای برای استونی وجود ندارد، بنابراین شما فقط باید اجازه اقامت به کار بگیرید. اگر شما عضو شهروندی اتحادیه اروپا EEA یا سوئیس هستید، نیازی به ویزا ندارید.

اگر به دنبال فرصت های شغلی در استونی هستید قبل از سفر به استونی، باید جستجو را آغاز کنید. شغل ها به طور واضح به صورت آنلاین تبلیغ می شوند و کارفرمایان در استونی به طور منظم مصاحبه ها و جلسات کسب و کار را با استفاده از راه اندازی آنلاین توسط، اسکایپ انجام می دهند.

اقامت در استونی

شما می توانید درخواست ویزا و اقامت استونی را در ایستگاه های پلیس یا دفاتر مرزی یا خارج از استونی در هر سفارتخانه از کشور درخواست کنید. دفاتر اثر انگشت و عکس را در یک زمان می گیرند و این به آن ها کمک می کند که کارت شناسایی دیجیتال شما را تولید کنند، که به شما امکان دسترسی به جامعه دیجیتال را می دهد.

اقامت در استونی

کارت دیجیتال به شما مزایایی مشابه با کارت توسط شهروندان و همچنین e-Residents می دهد که مایل به دسترسی به خدمات دیجیتال استونی هستند (بدون لزوم بازدید از کشور).

قبل از انجام هرکاری شما باید از هزینه زندگی در استونی مطلع شوید، که مشاورین ما در موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) می توانند شما را از این هزینه ها آشنا کنند.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *