مشاور و وکیل مهاجرت به ایتالیا

ایتالیا مرکز تاریخ و تمدن جهان، در جنوب اروپا واقع شده است. ایتالیا یکی از قدرت‌های اقتصادی جهان و هشتمین کشور دنیا از نظر تولید ناخالص داخلی نیز محسوب می‌شود. زیبایی بی حد و حصر این کشور، جغرافیا و طبیعت بکر، تاریخ و تمدن بسیار غنی و کهن، اقتصاد قوی و سیستم آموزشی پیشرفته باعث شده سالانه تعداد زیادی از مردم برای زندگی، کار، سرمایه‌گذاری و تحصیل به این کشور مهاجرت کنند.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

مهاجرت به ایتالیا همیشه می‌تواند چالش‌های زیادی به همراه داشته باشد، زیرا روش‌های مختلفی برای این کار وجود دارد که هر کدام مزایای خاص خود را دارند. در نتیجه اگر می‌خواهید برای مهاجرت به ایتالیا بهترین روش مهاجرتی را انتخاب کنید، تنها راه انتخاب مسیر درست، کمک گرفتن از وکیل مهاجرت به ایتالیا است.

وکیل و مشاور مهاجرت به ایتالیا چه کسی است؟

وکیل مهاجرت ایتالیا فردی است که به خوبی با تمامی قوانین مختلف مهاجرت به این کشور آشنایی دارد و می‌تواند راهنمایی‌های لازم را به متقاضیان ارائه دهد. چنین وکیلی به شما کمک می‌کند شانس خود را برای موفقیت در پرونده مهاجرتی افزایش دهید. وکلای مهاجرت ایتالیا باید با شرایط و مراحل مهاجرت به این کشور آشنایی کامل داشته باشند و مسیر و نقشه مهاجرت را در اختیار شما قرار دهند.

وکلای متخصص ما در موسسه مهاجرتی اصطهباناتی، با آگاهی کامل از قوانین مهاجرت به ایتالیا و شناخت موانع و راه حل آنها، شما را در مسیر رسیدن به هدف خود و دریافت ویزای ایتالیا یاری می‌کنند و بهترین برنامه مهاجرتی را با ارزیابی شرایط هر متقاضی در اختیار او قرار می‌دهند.

وکیل مهاجرت به ایتالیا

وکیل مهاجرت به ایتالیا

لزوم استخدام وکیل مهاجرت به ایتالیا چیست؟

برای مهاجرت به ایتالیا چندین نوع ویزای مختلف در نظر گرفته شده است که شامل ویزای دانشجویی، ویزای کاری، ویزای پیوست و … هستند. با توجه به قوانین و مقررات سختگیرانه‌ای که ایتالیا برای متقاضیان مهاجرت در نظر گرفته است، ضرورت کمک گرفتن از یک وکیل مهاجرت به ایتالیا بیش از پیش اهمیت پیدا می‌کند.

بدون استفاده از یک وکیل مجرب که با قوانین مهاجرتی ایتالیا آشنا باشد، مسیر مهاجرتی متقاضیان بسیار سخت می‌شود و شانس موفقیت آنها کاهش پیدا می‌کند. در واقع اهمیت استخدام وکیل مهاجرت ایتالیا زمانی مشخص می‌شود که آمار ریجکتی ویزای ایتالیا، به دلیل عدم ارائه اطلاعات و مدارک لازم و یا عدم ارائه اطلاعات مناسب در هنگام مصاحبه با سفارت را بررسی کنید؛ بنابراین توصیه می‌شود که به عنوان اولین قدم برای مهاجرت به ایتالیا، از یک وکیل متخصص و مورد اعتماد کمک بگیرید.

ویژگی های وکلا مهاجرتی اصطهباناتی
rejected-visa

رفع مشکل ریجکتی ویزا

announcement-to-customers

اطلاع رسانی مراحل به مشتری

following-up-cases

پیگیری مداوم پرونده

awnsering-support

در دسترس و پاسخگو

وکیل مهاجرتی به ایتالیا چه ویژگی ‌هایی باید داشته باشد؟

یکی از مهمترین ویژگی‌هایی که یک وکیل مهاجرتی به ایتالیا باید داشته باشد، تجربه و دانش تخصصی کافی در خصوص مسائل حقوقی مهاجرت به این کشور و از طرفی آشنایی با مراحل مهاجرت است. وکلای مهاجرت به ایتالیا باید با روش‌های مختلف مهاجرتی آشنایی داشته باشند و شرایط مربوط به هر یک از این روش‌ها را به خوبی بشناسند. یکی دیگر از ویژگی‌های بسیار مهم وکیل مجرب برای مهاجرت به ایتالیا این است که فرد مورد نظر کاملاً احساس مسئولیت کند و پیگیر پرونده شما باشد.

متقاضیان باید نسبت به ویژگی‌های یک وکیل مهاجرتی خوب و با تجربه آگاه باشند تا بتوانند فردی شایسته در این زمینه را انتخاب کنند. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک وکیل مهاجرت به ایتالیا عبارت اند از:

 • مدرک رسمی حقوق
 • چندین سال سابقه کار در زمینه مهاجرت
 • تسلط بر تمام قوانین کشور ایتالیا
 • انجام تمامی مراحل درخواست ویزا به صورت دقیق و کامل
 • آشنایی با تمامی قوانین و مقررات مهاجرتی و موانع آن
 • ارائه راحت‌ترین و بهترین روش مهاجرتی به متقاضی
 • همراهی متقاضی تا پایان مراحل دریافت ویزا و اقامت
 • توانایی تکمیل پرونده مهاجرتی متقاضی

مشاوره مهاجرت به ایتالیا در موسسه مهاجرتی اصطهباناتی

بسیاری از افراد تصور می‌کنند به تنهایی می‌توانند مراحل قانونی مهاجرت را بدون مشکل پشت سر بگذارند؛ اما قوانین و مقررات مهاجرت و اخذ اقامت پیچیده است و اگر فردی تجربه کافی در این زمینه نداشته باشد، شانس کمتری برای اخذ ویزا خواهد داشت. متقاضیان مهاجرت به ایتالیا نیاز به مشاوره از کارشناسان با تجربه یک موسسه مهاجرتی دارند. یکی از بهترین مؤسسات مهاجرتی با سابقه کاری درخشان، موسسه مهاجرتی اصطهباناتی است. کارشناسان مجرب ما در این موسسه با بررسی مدارک متقاضیان، با ارائه مشاوره مهاجرت به ایتالیا، بهترین روش مهاجرت به این کشور را به آنها معرفی می‌کنند.

وکیل مهاجرت به ایتالیا برای مهاجرت از طریق تحصیل

یکی از روش‌های مهاجرت به ایتالیا، مهاجرت از طریق تحصیل است. برای اخذ ویزا تحصیلی و پذیرش ایتالیا و مهاجرت از طریق تحصیل در ایتالیا، باید از مشاوره مهاجرت تحصیلی به ایتالیا بهره‌مند شوید و مدارک مورد نیاز خود را به کمک یک وکیل مهاجرت به ایتالیا تهیه و ارسال کنید.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی ایتالیا به شرح زیر هستند:

 • مدارک هویتی (گذرنامه و شناسنامه)
 • عکس 3*4
 • فرم درخواست دانشگاه
 • شرح دوره تحصیلی
 • رزومه تحصیلی
 • انگیزه نامه
 • توصیه نامه اساتید قبلی
 • مهارت‌های زبان (انگلیسی یا ایتالیایی)
 • نمونه کارها (برای متقاضیان معماری، شهرسازی و سایر رشته‌های هنری)

همه این مدارک باید به کمک یک وکیل مهاجرتی مجرب تهیه شوند و در پرونده مهاجرتی قرار گیرند تا شانس موفقیت شما برای اخذ ویزا افزایش پیدا کند.

وکیل مهاجرت به ایتالیا برای مهاجرت از طریق کار

یکی دیگر از روش‌های مهاجرت به ایتالیا، مهاجرت از طریق کار است که از دو طریق امکان پذیر می باشد.

روش اول: دریافت ویزای کار ایتالیا از طریق پیشنهاد کار از سوی کارفرما در این کشور

در این روش متقاضی باید پیشنهاد شغلی از یک کارفرما یا شرکت در ایتالیا دریافت کند. شرایط به این صورت است که کارفرما باید برای جذب نیروی کار مورد نیاز، ابتدا شغل مورد نظر را به مدت 3 ماه در ایتالیا آگهی کند و در صورتی که نیروی کار مورد نظر در کشور ایتالیا یافت نشد، او می‌تواند درخواست کار را به یک متقاضی خارجی بدهدیک وکیل مهاجرتی به ایتالیا، می‌تواند درخواست‌های موجود را بررسی کند و بهترین پیشنهاد را به شما ارائه دهد.

روش دوم: دریافت ویزای کار فصلی ایتالیا

این نوع ویزا برای کارگرانی است که قرارداد فصلی و پاره وقت دارند. این ویزا به مدت 6 ماه صادر می‌شود و برای 3 ماه بعد هم قابل تمدید است.

بهترین وکیل مهاجرتی به ایتالیا چه کسی است؟

متقاضیان برای تسهیل روند مهاجرتی خود و سرعت بخشیدن به فرایند دریافت ویزا، نیاز به دریافت مشاوره از یک وکیل حرفه‌ای مهاجرت دارند. در واقع وکیل مهاجرت به کشور ایتالیا، ضمن ارزیابی و پذیرش پرونده مهاجرتی متقاضیان، راهنمایی‌ها و توصیه‌های لازم و بسیار مهم را در مورد شرایط درخواست ویزا، جمع‌آوری مدارک، دریافت وقت سفارت ایتالیا و مواردی از این قبیل ارائه می‌دهد.

مزیت انجام امور مهاجرتی توسط موسسه اصطهباناتی
rejected-visa

وکلا مجرب و متخصص روش‌ های مهاجرتی

announcement-to-customers

اخذ پذیرش و ویزا انواع کشورها

following-up-cases

انجام تمامی امور مهاجرتی از صفرتاصد

awnsering-support

بیش از ۱۳ سال سابقه انجام امور مهاجرتی

بهترین وکیل مهاجرتی به ایتالیا فردی است که قدم به قدم متقاضی را تا موفقیت نهایی و اخذ ویزا راهنمایی کند. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی یک وکیل خوب و مجرب برای مهاجرت به ایتالیا عبارت اند از:

 • ارزیابی دقیق از شرایط مهاجرتی متقاضی و ارائه بهترین گزینه‌های پیش رو
 • تکمیل سریع و آسان پرونده مهاجرتی متقاضی
 • تکمیل دقیق و کامل کلیه مراحل درخواست ویزای مهاجرتی
 • تهیه و تکمیل صحیح فرم‌های درخواست ویزا و پذیرش و سایر فرم‌های مهاجرت
 • توانایی ارائه راهکارهای آسان برای دریافت اقامت دائم (PR) در ایتالیا
 • توانایی ارائه راهکارهای سریع و آسان برای دریافت شهروندی ایتالیا
 • راهنمایی و کمک به متقاضی استخدام در ایتالیا
بهترین وکیل مهاجرتی به ایتالیا

بهترین وکیل مهاجرتی به ایتالیا

وکیل مهاجرت در ایتالیا انتخاب کنیم یا در ایران؟

انتخاب وکیل مهاجرتی به ایتالیا از بین وکلای مستقر در ایران یا وکیل مهاجرت ایرانی در ایتالیا، به تصمیم شما بستگی دارد. با توجه به اینکه فرصت‌ها در فرآیند مهاجرت محدود است و در واقع متقاضیان نمی‌توانند تمامی روش‌ها را امتحان کنند، باید از تجربه کارشناسان و وکلای متخصص که ارتباط با آنها آسانتر است بهره‌مند شوند. درواقع شما باید وکیلی انتخاب کنید که تعامل خوبی با او داشته باشید و بتوانید هر زمان که نیاز دارید با او ارتباط برقرار کنید.

بهترین وکیل مهاجرت در تهران و شیراز

اگر در شهرهای تهران و شیراز زندگی می‌کنید و قصد مهاجرت به ایتالیا را دارید، با انتخاب بهترین وکلای مهاجرت در تهران و شیراز از شعبات دیگر ما می‌توانید به آسان‌ترین روش و با کمترین هزینه و زمان، امور مهاجرتی خود را به سرانجام برسانید.

سخن پایانی

مهاجرت به ایتالیا روند پیچیده‌ای دارد و همه افراد نیز با قوانین و مقررات مهاجرت آشنایی کامل ندارند. همچنین مسیرهای مهاجرتی با سختی‌ها و هزینه‌های زیادی همراه هستند و جایی برای آزمون و خطا نخواهد بود. راه حل مناسب در این زمینه بهره‌مندی از مشاوره افراد آگاه به موضوع مهاجرت، یعنی وکیل مهاجرت به ایتالیا خواهد بود. تنها افراد آگاه در زمینه مهاجرت می‌توانند به متقاضیان کمک کنند تا در مسیر صحیح گام بردارند و مسیر مهاجرت به ایتالیا را در کمترین زمان و بدون ریسک طی کنند.

مشاوران و وکلای متخصص ما در موسسه مهاجرتی اصطهباناتی، با تجربه و دانش کامل در زمینه مهاجرت با ارائه مشاوره‌های لازم، شما را در رسیدن به رؤیاها و اهداف خود در مسیر مهاجرت به ایتالیا یاری کنند. موسسه مهاجرتی ما فرصتی بی نظیر در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد تا با کمک مشاوران متخصص هرگونه سؤال یا ابهامی را در این زمینه برطرف کنند و از مشاوره رایگان مهاجرت به ایتالیا بهره‌مند شوید.

سؤالات متداول در مورد مشاور و وکیل مهاجرت به ایتالیا 2023

1- وکیل مهاجرت به ایتالیا چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

وکلای مهاجرت به ایتالیا باید هم در کشور ایتالیا و هم در کشور مبدأ مجوزهای لازم را داشته باشند.

2- بهترین وکیل مهاجرت چه ویژگی‌هایی دارد؟

یک وکیل مهاجرت حرفه‌ای، دانش و تجربه کافی در زمینه حقوق بین‌الملل دارد و ارتباط خوبی با سایر وکلای مهاجرت برقرار می‌کند. همچنین او با قوانین مهاجرتی به خوبی آگاه است و می‌تواند بهترین مسیر را در اختیار متقاضی قرار دهد.

3- آیا بدون وکیل، مهاجرت به ایتالیا ممکن است؟

متقاضیان به طور کلی می‌توانند بدون وکیل ویزا دریافت کنند؛ اما این امر در صورتی امکان‌پذیر است که متقاضی اطلاعات و آگاهی لازم را در مورد قوانین مهاجرت، مدارک لازم، نحوه پرداخت هزینه‌ها و … داشته باشد. قوانین مهاجرتی پیچیده هستند و دائماً تغییر می‌کنند و در نتیجه استفاده از یک وکیل مهاجرتی در این مسیر به شدت توصیه می‌شود.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *