آسان ترین راه های مهاجرت به استرالیا
مهاجرت کاری به استرالیا
مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

اطلاعات کلی کشور استرالیا

 • حکومت: دموکراسی فدرال با قوه مقننه دو مجلسی
 • رئیس دولت، شخص نخست وزیر است.
 • ششمین کشور پهناور دنیا از نظر مساحت
 • جمعیت: 23،930،000 (طبق آمار سال 2015)
 • مستعمره سابق بریتانیا که در سال 1986 به استقلال کامل دست یافتند، اگر چه سلطنت بریتانیا وجود دارد که هنوز هم رئیس دولت می باشد.
 • دارای حیات وحش منحصر به فرد- اکثریت قریب به اتفاق حیات وحشی که در استرالیا زندگی می کنند، در هر نقطه دیگری در جهان زندگی موجود نیستند.
 • زبان اصلی: انگلیسی
مزایا و معایب سرمایه گذاری در استرالیا

مهاجرت به استرالیا

استرالیا با توجه به شرایط آب و هوایی مطلوب و همچنین دارا بودن دیگر استاندارد های زندگی معمولاً مورد تقاضای بسیار از افراد از همه ی نقاط جهان از جمله، آمریکا، اروپا و مخصوصاً آسیا بوده است. یکی از جذاب ترین مسائل موجود در استرالیا مسئله کار است.

ویزای کار استرالیا

جهت دریافت این ویزا بایستی حداقل 60 امتیاز بر اساس امتیازبندی سال 2011 داشته باشید که بتوانند در لیست EOI ثبت نام کرده و منتظر بمانید تا در صورت احراز شرایط شما را به انجام پروسه مهاجرت به استرالیا دعوت نمایند.

مهاجرت به استرالیا از طریق کار
رتبه و رنکینگ دانشگاه ملبورن استرالیا

تحصیل در استرالیا

تحصیل در استرالیا با توجه به تدریس به زبان انگلیسی و همچنین رتبه بندی خوب دانشگاه های این کشور مورد تقاضای بسیاری می باشد، شرایط اخذ بورسیه در استرالیا جهت تحصیل رایگان در استرالیا وجود دارد.

شرایط زندگی در استرالیا

استرالیا دارای یکی از اقتصادهای پررونق جهان است، این رشد اقتصادی بر روی شیوه زندگی مردم تاثیر گذاشته است. شهرهایی مثل ملبورن و سیدنی دارای سبک زندگی متنوع و پرجنب و جوشی هستند. استرالیا به عنوان یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان شناخته می شود.

رتبه و رنکینگ دانشگاه آدلاید استرالیا
شرایط زندگی در استرالیا

اخذ اقامت استرالیا

بیاد داشته باشید که دو نوع ویزای همراه وجود دارد که در زیر مجموعه 820 و 801 قرار دارند. مجموعه ویزای 820 به ویزاهای همراه موقت اطلاق می شود که مجوز زندگی در استرالیا را به افراد می دهند. مجموعه ویزای 820 اولین مرحله از ویزای همراه می باشد.

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در استرالیا

امکان تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در استرالیا در دانشکده های پزشکی مختلفی در سراسر این کشور وجود دارد، مجوز رسمی توسط شورای پزشکی استرالیا در این رابطه وجود دارد. در هر دو شاخه تحصیلی پزشکی و دندانپزشکی در استرالیا برنامه های لیسانس وجود دارد. برای اخذ پذیرش در این دانشگاه ها نیاز به پذیرش در آزمون  (GAMSAT) می باشد.

شرایط پذیرش پرستار در استرالیا
اخذ اقامت دائم استرالیا پس از تحصیل

تابعیت و شهروندی استرالیا

قانون جدید تابعیت و شهروندی استرالیا، مستقیماً تابعیت مضاعف استرالیا را قبول نکرده اما می‌توان ادعا نمود که تا حدودی تابعیت مضاعف را پذیرفته است. مثلاً کسانی که تابعیت کشور دیگری را دارند و تابعیت در استرالیا را نیز کسب نموده‌اند آن‌ها را به ترک تابعیت قبلی خود مجبور نمی‌کند.

هزینه زندگی در استرالیا

به دلیل بالا بودن هزینه های زندگی و تحصیل، می توان گفت هیچ کس تنها برای تحصیل صرف وارد این کشور نمی شود و در واقع هدف افراد از ورود به استرالیا اخذ اقامت دائم این کشور می باشد. بنابراین سعی بر این شده تا در این مقاله تمام جزئیات و ریز هزینه زندگی در استرالیا این کشور دیدنی و مهاجرپذیر گفته شود.

هزینه زندگی در استرالیا
لیست مشاغل مورد نیاز در استرالیا

سرمایه گذاری در استرالیا

سرمایه گذاری در استرالیا یکی از روش های مهاجرت به استرالیا و اخذ اقامت استرالیا می باشد، سرمایه گذاری این کشور دارای شرایط خاصی می باشد و اشخاص در صورت داشتن شرایط می توانند از امکانات این ویزا بهره مند شوند.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

1 دیدگاه برای “استرالیا

 1. برسا گفت:

  لطفا تلفن هارو جواب بدین بنده اولین نفر صف انتظار موسسه براب ب قراری تماسم و هیچ پاسخی دریافت نکردم

  1. مشاور تحصیلی و اعزام دانشجو گفت:

   سلام
   بعضی مواقع خیلی خطوط مشغول میشن، عذرخواهی میکنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *