مهاجرت تحصیلی به نیوزلند

اطلاعات کلی کشور نیوزلند

  • دارای حکومت مشروطه پادشاهی
  • پایتخت: ولینگتون
  • “زبان رسمی: انگلیسی / مائوری
  • جمعیت: حدود 4.5 میلیون نفر
  • واحد پول: دلار نیوزلند
  • دامنه اینترنتی: .nz
  • کد تلفن بین المللی : 64+
شهرهای مهم نیوزلند

مهاجرت به نیوزلند

برای تبدیل شدن به یکی از ساکنان NZ، شما باید حداقل الزامات یک دسته از برنامه اقامت فعلی را تامین کنید.
شرایط خاصی برای هر یک از این مجموعه ها وجود دارد و ذکر شده است، در کنار آن، هر فرد برای اقامت بایستی تقاضا کند (که شامل همسران و کودکان وابسته می شود) باید نیازمندی بهداشت و شخصی را فراهم کنید.

ویزای کار نیوزلند

طبق قانون کار نیوزلند، شما و کارفرمای شما دارای حقوق و وظایف خاصی هستید. به عنوان مثال کارفرما موظف است که حقوق توافقی شما را پرداخت و محل کار ایمنی برای شما فراهم کند. اصلی ترین وظیفه شما به عنوان کارمند این است که فعالیت خود را با دقت و مهارت انجام دهید.

ویزای کار نیوزلند
شرایط اخذ بورسیه تحصیل رایگان در نیوزلند

تحصیل در نیوزلند

تحصیل در نیوزلند در مقطع ابتدایی از سن 6 سالگی شروع می شود و 8 سال به طول می انجامد بعد از آن دانش آموزان وارد مقطع دبیرستان شده که این دوره تحصیلی 5 سال زمان می برد بعد از سپری کردن این 11 سال تحصیلی دانش آموزان یا می توانند به مدت 6 تا 18 ماه در مدارس فنی- حرفه ای در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصیل بدهند و سپس وارد بازار کار شوند یا می توانند با گذراندن حدود یک سال و نیم تا 3 سال مدرک دیپلم خود را بگیرند و وارد دانشگاه شوند.

شرایط زندگی در نیوزلند

نیوزلند ( یا Aotearoa _ سرزمین ابر بلند سفید ) حقیقتا یکی از زیباترین و خوش منظره ترین سرزمین های روی زمین می باشد. جزیره ای کوچک با تنها 4.5 میلیون جمعیت که از دو سرزمین اصلی تشکیل شده است ( جزیره شمالی و جزیره جنوبی ) و تعدادی جزیره کوچک تر از جمله جزیره استوارت در جنوب غربی اقیانوس آرام قرار گرفته اند. این دو جزیره اصلی توسط 22 کیلومتر مربع آب به نام کوک استریت از هم جدا شده اند.

اقامت نیوزلند از طریق خرید ملک
هزینه های مهاجرت به نیوزلند از طریق تحصیل

اخذ اقامت نیوزیلند

دولت نیوزیلند دامنه گسترده ای از مزایا را برای افرادی که قصد اخذ اقامت را دارند در نظر می گیرد. این بسیار واضح است که در صورت اقامت طولانی مدت افراد بایستی هزینه های بیشتری را متقبل شوند که در این حالت مزایای گسترده تری به افراد تعلق می گیرد. اگر شما قصد زندگی کردن به عنوان یک فرد بومی را دارید بیاد داشته باشید که این امر بهترین گزینه انتخابی برای شما می باشد.

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در نیوزلند

نیوزیلند دارای دو دانشکده های پزشکی اصلی است: دانشگاه اوکلند و دانشگاه اوتاگو. هر دو دانشگاه به خوبی برای برنامه های پزشکی خود شناخته شده اند، این دو دانشگاه برای امکانات پژوهشی درخشان خود و فرصت هم هجانبه برای دانشجویان شناخته شده است.

دوره پزشکی در نیوزلند
شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری نیوزلند

تابعیت و شهروندی نیوزلند

در قانون تابعیت که در سال 1954 به تصویب رسیده بود علاوه بر شرایط فوق‌الذکر شرط شده بود که کسانی که به تابعیت و اقامت در نیوزلند پذیرفته شده، می‌بایستی در مراسم تابعیت شرکت نمایند و همچنین در این قانون به زنان خارجی که با مردان نیوزلندی ازدواج می‌نمودند تابعیت و اقامت در نیوزلند اعطاء می‌گردید. همچنین در این قانون اعطای تابعیت فقط از طریق پدر به فرزندان میسر بود و تابعیت مادر به فرزندانش انتقال نمی‌یافت گرچه این موارد در قانون مصوب 1977 اصلاح گردید.

هزینه زندگی در نیوزیلند

به طور میانگین هزینه زندگی در نیوزلند یا نیوزیلند برای هر فرد ماهانه بین 1000 دلار تا 1400 دلار متغیر می باشد. هزینه های مسکن در نیوزلند هم بین 80.000 دلار تا 200.000 دلار با توجه به شهر محل سکونت متفاوت می باشد و به طور میانگین می توان گفت که حدود 160.000 دلار است.

هزینه زندگی در اوکلند نیوزلند
اقامت نیوزلند از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در نیوزلند

نقاط قوت کشور نیوزلند عبارتند از، اقتصاد خوب و تجارت دوستانه ,سطح پایین فساد، حمایت خوب از حقوق مالکیت، استاندارد های زندگی بالا، ثبات سیاسی و یک سیاست مالیات سودمند است. نیوزلند در گزارش”  راه اندازی کسب و کار” در سال 2018 توسط بانک جهانی همانند سالهای قبل از 190 کشور رتبه ی اول را به خود اختصاص داده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *