وکیل و مشاوره مهاجرت به آلمان

وکیل مهاجرت به آلمان، اطلاعات تخصصی و جامعی را در خصوص انواع روش های مهاجرت، اخذ اقامت موقت، اقامت دائم و تابعیت آلمان در اختیار مراجعه کنندگان قرار می دهد. بررسی شرایط و درخواست های متقاضیان، ارزیابی روش های مختلف مهاجرت و ارائه مطمئن ترین راه برای دریافت اقامت آلمان، مهم ترین ویژگی یک وکیل متعهد است. در ادامه با جزئیات هزینه وکیل مهاجرت به آلمان و بهترین وکیل مهاجرت به آلمان آشنا خواهید شد.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

وکیل مهاجرت به آلمان

با توجه به شرایط خارق العاده کشور آلمان برای مهاجران، افرادی زیادی خواستار اخذ اقامت در این کشور هستند، اما واقعا چند درصد از متقاضیان موفق به دریافت ویزای آلمان می شوند؟ آیا راهکار و فرایند مشخصی برای مهاجرت به آلمان وجود دارد؟ اگر قصد مهاجرت به آلمان را دارید و نمی دانید از کجا شروع کنید، بهترین راه حل برای شما اعتماد به یک وکیل مهاجرت به آلمان است

مطالب مرتبط:

مهاجرت به آلمان

تحصیل در آلمان

مهاجرت تحصیلی به آلمان

تابعیت و شهروندی آلمان

تحصیل پزشکی در آلمان

ده ها راه برای مهاجرت به آلمان و اخذ اقامت در این کشور وجود دارد. وکلای برگزیده موسسه حقوقی اصطهباناتی در یک فرایند شفاف و مدیریت شده، مسیر مهاجرتی شما را مشخص می کنند و در طول پروسه مهاجرت، شما را در جریان تمام جزییات پرونده قرار می دهند.

مشاوره مهاجرت به آلمان

برخی از اشخاص به دلیل نداشتن اطلاعات کافی از اهداف مهاجرتی خود صرفنظر می کنند. اگر قصد مهاجرت به آلمان را دارید و به دنبال مطمئن ترین راه برای مهاجرت هستید دریافت مشاوره های تخصصی، کار شما را تسریع می کند. اعتماد به مشاوره مهاجرت به آلمان اولین گام برای دستیابی به اقامت در این کشور است. در طول جلسه مشاوره، وکلا در خصوص انواع روش های مهاجرت به آلمان، الزامات مهاجرت در هر روش و ریز قیمت ها اطلاعاتی را در اختیار مراجعه کنندگان قرار می دهند.

ویژگی های وکلا مهاجرتی اصطهباناتی
rejected-visa

رفع مشکل ریجکتی ویزا

announcement-to-customers

اطلاع رسانی مراحل به مشتری

following-up-cases

پیگیری مداوم پرونده

awnsering-support

در دسترس و پاسخگو

وکلا با ارائه مشاوره مهاجرت، تصمیم گیری را برای شما آسان کرده و مسیر مهاجرتی شما را مشخص می کنند. با دریافت مشاوره رایگان تلفنی موسسه حقوقی اصطهباناتی و ثبت اطلاعات اولیه، خودتان را یک گام به آینده مورد تصورتان نزدیک تر کنید. در تمام طول پروسه مهاجرت، شما با داشتن شماره تماس وکیل مهاجرت می توانید در جریان پرونده مهاجرتی خود قرار بگیرید.

هزینه وکیل مهاجرت به آلمان

مطمئنا یکی از برجسته ترین موضوعات در خصوص مهاجرت، برآورد هزینه ها است. اطلاع از هزینه وکیل مهاجرت به آلمان و دیگر هزینه های اخذ اقامت کمک بزرگی برای تصمیم گیری محسوب می شود. در جواب این سوال که برای مهاجرت به آلمان چقدر هزینه لازم است، باید گفت تخمین هزینه های مهاجرت به آلمان بسته به روشی که برای اقامت انتخاب می شود، متفاوت است.

افرادی که برای اخذ اقامت از طریق تحصیل اقدام می کنند، هزینه دانشگاه های آلمان معمولا حدود 10 تا 20 هزار یورو در سال است. نکته قابل توجه در خصوص موسسات آموزش عالی آلمان، امکان تحصیل رایگان برای دانشجویان بین الملل است. نیروهای کار متقاضی دریافت ویزای کار آلمان، ملزم به ارائه مدارک مالی برای اثبات تمکن مالی خود هستند. دسترسی به منابع مالی تا سقف 9 هزار یورو برای پرداخت هزینه های زندگی قبل از درآمد زایی در آلمان الزامی است. سرمایه گذارانی که قصد ایجاد کسب و کار در آلمان را دارند توصیه می شود با بودجه حدود 360 هزار یورو سرمایه گذاری را شروع کنند. این مبلغ تضمین می کند که شما می توانید تمام الزامات مشخص شده توسط دولت آلمان را برآورده می کنید.

دریافت مشاوره مهاجرت به آلمان

دریافت مشاوره مهاجرت به آلمان

وکیل مهاجرت تحصیلی در آلمان

کیفیت بالای آموزش، هزینه های پایین تحصیل و اعتبار جهانی مدارک دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی آلمان، باعث جذب دانشجویان زیادی از سراسر جهان شده است. دانش آموزان و دانشجویان ایرانی که متقاضی تحصیل در دانشگاه های آلمان هستند، پس از انتخاب رشته تحصیلی و دانشگاه در آلمان می بایست از طریق سایت موسسه برای انتخابی یا سایت www.uni-assist.de  برای برنامه آموزشی درخواست دهند. به این نکته توجه داشته باشید که الزامات و شرایط ورود و ددلاین اپلای در هر دانشگاه متفاوت است.

هر چند که پروسه درخواست برای پذیرش در آلمان زیاد پیچیده نیست، اما مهاجرت تحصیلی به آلمان به اخذ پذیرش دانشگاه ختم نمی شود. وکیل مهاجرت تحصیلی به آلمان به موکلان خود در مورد تمام مسائل مربوط به قوانین، شرایط و مدارک مهاجرت تحصیلی و امور کنسولگری و سفارت آلمان مشاوره می دهد. علاوه بر این، وکیل مهاجرت آلمان برای گرفتن محل سکونت و خوابگاه ، مجوز کار نیمه وقت برای دانشجویان و آشنایی با دیگر دانشجویان ایرانی مقیم آلمان به موکلان کمک می کند.

مشاوره مهاجرت کاری به آلمان

بازار کار نامحدود و اقتصاد قوی آلمان، نیروهای متخصص زیادی را مجذوب خود کرده است. دولت آلمان به دلیل نیاز روزافزون به نیروهای کار، مسیرهای مهاجرتی مختلفی را برای جذب متخصصان در نظر گرفته است. اشخاص به منظور دریافت ویزای کار آلمان، می بایست از کارفرمای آلمانی پیشنهاد کاری دریافت کنند، اما حقیقتا چند درصد از افراد متقاضی کار در آلمان موفق به دریافت جاب آفر آلمان می شوند؟

به جرات می توان گفت دریافت مشاوره مهاجرت کاری به آلمان، موثرترین گام برای اخذ ویزای کار آلمان است. وکیل مهاجرتی آلمان در درجه اول با فرایندهای اخذ مجوزهای کار برای کارگران موقت و ویزای اقامت دائم برای نیروی های متخصص در آلمان به طور کامل آشنایی دارد. با توجه به اینکه گاهی فرایند مهاجرت کاری می تواند برای موکلان گیج کننده و ترسناک باشد، وکیل مهاجرت به آلمان در تمام مراحل مهاجرت به مشتریان خود اهمیت می دهد و متعهد به ساده کردن و آسان کردن روند کلی مهاجرت تا حد امکان است.

وکیل مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری

زیرساخت های قوی اقتصادی در آلمان، سرمایه گذاری امنی را برای سرمایه گذاران از سراسر جهان تضمین می کند. سرمایه گذاران می توانند با ایجاد یک کسب و کار موفق و موثر در اقتصاد آلمان، به طور کاملا تضمینی اقامت این کشور را دریافت کنند. هر چند که حداقل سرمایه ای برای شروع کار در آلمان برای سرمایه گذاری وجود ندارد، اما دسترسی به منابع مالی مناسب ( 360000 یورو) تضمین کننده موفقیت شما در کار است.

اگر به این فکر می کنید که چگونه در آلمان سرمایه گذاری کنید و ثروت خود را افزایش دهید، آشنایی با تمام قوانین و مقررات بانکی، مالیاتی و سرمایه گذاری الزامی است. وکیل مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری در زمینه مهاجرت کاری و تجاری متخصص است. تخصص گسترده و آشنایی با نیازهای بازار کار و تجارت در آلمان باعث شده که وکیل مهاجرتی وظیفه مهمی را بر عهده داشته باشد. برخی از وکلای مهاجرتی آلمان در موسسه حقوقی اصطهباناتی به طور انحصاری در زمینه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در آلمان فعالیت می کنند. آنها به شرکت ها و کسب و کارهای کوچک، متوسط و چند ملیتی برای معاملات، اشتغال و راه اندازی شعب در آلمان مشاوره می دهند. وکلا همچنین تمام مراحل مهاجرتی اعضای خانوداه سرمایه گذاران را مدیریت می کنند.

راجعه به وکیل مهاجرتی آلمان برای سرمایه گذاری

راجعه به وکیل مهاجرتی آلمان برای سرمایه گذاری

وکیل مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج

افرادی که با شهروند یا اشخاص مقیم دائم آلمان ازدواج می کنند، می توانند برای دریافت اقامت آلمان درخواست دهند. برای دریافت اقامت آلمان از طریق ازدواج، متقاضیان باید اثبات کنند که قصد ادامه زندگی با یکدیگر را دارند و تمکن مالی کافی برای حمایت از خانواده خود در آلمان داشته باشند. اطلاع کافی از قوانین ازدواج در آلمان و نحوه اخذ پذیرش از طریق ازدواج در آلمان مسائلی است که باید به آن توجه بسیار ویژه ای شود.

وکیل مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج با تمامی قوانین و مقررات ازدواج رسمی در آلمان به طور کامل آشنایی دارد. اطلاع از امور کنسولگری و سفارت آلمان در خصوص مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج، تخصص یک وکیل مهاجرتی خبره است. متقاضیان باید دلایل خود برای ازدواج با شهروند آلمانی را برای ماموران مهاجرت توضیح دهند و آنها را قانع کنند که قصد آنها ادامه زندگی است. با تماس با وکلای مهاجرت آلمان در موسسه حقوقی اصطهباناتی، از تمام فرایندهای اقامت از طریق ازدواج آشنا شوید.

وکیل مهاجرت در هامبورگ

هامبورگ بزرگترین بندر و مرکز تجاری در آلمان است که از طریق رودخانه البه به شمال آلمان وصل می شود. هامبورگ پس از برلین، دومین شهر پرجمعیت آلمان است و یکی از بزرگترین و شلوغ ترین بنادر در کل اروپا است. وجود بازار کار مناسب، دانشگاه های معتبر و سرمایه های طبیعی، این شهر را به یکی از مقاصد اصلی مهاجران برای زندگی تبدیل کرده است.

وکیل مهاجرت در هامبورگ بسته به شرایط و خواسته های موکلان، بهترین روش اخذ اقامت را برای آنها انتخاب می کند. متقاضیانی که قصد تحصیل در دانشگاه های هامبورگ را دارند، و یا می خواهند به عنوان نیروی کار در این شهر مشغول به کار شوند، وکیل مهاجرتی آلمان صفر تا صد پروسه مهاجرتی آنها را مدیریت می کند. وکلای مهاجرت به آلمان در موسسه حقوقی اصطهباناتی با بیش از ده سال سابقه کار، شما را به رویاهایتان نزدیک می کنند.

وکیل مهاجرت به آلمان در تهران

برای مهاجرت به هر کشوری، داشتن اطلاعات کافی در خصوص قوانین تابعیت، بازارکار، شرایط تحصیل و راه های دریافت اقامت الزامی است. آلمان به عنوان پنجمین کشور مناسب برای مهاجران، هر ساله به درخواستهای زیادی برای اخذ ویزا رسیدگی می کند؛ اما واقعا چه کسانی شانس بیشتری برای دریافت اقامت آلمان را دارند؟

وکیل مهاجرتی آلمان با بررسی شرایط مراجعه کنندگان، مناسب ترین راه را به شما پیشنهاد می کند و این امر شانس شما را برای دریافت ویزا به طور چشمگیری افزایش می دهد. دریافت مشاوره مهاجرت به آلمان باعث صرفه جویی در هزینه ها و زمان می شود. موسسه حقوقی اصطهباناتی به عنوان یکی از برجسته ترین وکیل مهاجرت به آلمان در تهران متعهد با ارائه راهکارهای عملی و کاربردی به موکلان است و پرونده موکلان را تا زمان دریافت ویزا مدیریت می کند. وکیل مهاجرت المان در موسسه به صورت تخصصی در زمینه جاب آفر، ویزای تحصیلی و سرمایه گذاری در آلمان فعالیت می کند.

وکیل مهاجرت در هامبورگ

وکیل مهاجرت در هامبورگ

ویژگی های وکیل مهاجرت به آلمان

وکیل مهاجرت آلمان با توجه به نیازها و شرایط مراجعه کنندگان، مطمئن ترین و آسان ترین راه دریافت اقامت آلمان را به آنها ارائه می کند. به طور کلی یک وکیل مهاجرت به آلمان باید دانش و توانایی های زیر را داشته باشد:

 • آشنایی با قوانین مهاجرت و شهروندی آلمان
 • توانایی اخذ جاب آفر از کارفرمایان آلمانی
 • آشنایی با فرهنگ و زبان آلمانی
 • امکان اخذ ویزای کار برای مشاغل مختلف
 • آشنایی با سیستم سرمایه گذاری و مالیاتی آلمان
 • اطلاع کامل از شرایط و نوسانات بازار کار آلمان
 • داشتن شبکه های ارتباطی در داخل و خارج از آلمان
 • آشنایی با سیستم آموزش و نحوه اخذ پذیرش از دانشگاه های مختلف آلمان
 • اطلاع دقیق از الزامات و قوانین سفارت آلمان

بهترین وکیل مهاجرت به آلمان

با داشتن اقتصاد قوی، کیفیت بالای زندگی و فرصت های شغلی نامحدود، جای تعجب نیست که مهاجرت آلمان گزینه بسیاری از افراد باشد. وجود این حجم از تقاضا برای مهاجرت به آلمان، فرایند اخذ ویزا را کاملا رقابتی کرده است. چه کسانی در این رقابت موفق می شوند؟ وکیل مهاجرتی آلمان در فرایند اخذ ویزا به چه اندازه نقش دارد؟ بهترین وکیل مهاجرت به آلمان چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

مهم ترین ویژگی یک وکیل خوب بررسی شرایط و خواسته های موکل برای مهاجرت و ارائه بهترین و مطمئن ترین مسیر برای اخذ اقامت است. وکیل مهاجرت به آلمان با ارائه راه حل های کلیدی و خدمات گسترده به مراجعه کنندگان، مهاجرت را برای آنها بسیار راحت می کند. آنها متعهد به ارائه راهکارهای عملی و کاربردی به موکلان هستند و پرونده آنها را تا زمان دریافت ویزا مدیریت می کنند. وکلای برگزیده موسسه حقوقی اصطهباناتی با بیش از ده سال تجربه در زمینه مهاجرت، تمام فرایندهای مهاجرتی شما را با تعهد کامل به اصول کاری و اخلاقی پیگیری می کنند.

مزیت انجام امور مهاجرتی توسط موسسه اصطهباناتی
rejected-visa

وکلا مجرب و متخصص روش‌ های مهاجرتی

announcement-to-customers

اخذ پذیرش و ویزا انواع کشورها

following-up-cases

انجام تمامی امور مهاجرتی از صفرتاصد

awnsering-support

بیش از ۱۳ سال سابقه انجام امور مهاجرتی

مزیت های وکیل و مشاوره مهاجرت به آلمان

هنوز برخی از افراد به این باور نرسیده اند که برای هر کاری باید آن را به متخصص همان کار سپرد. آیا واقعا مراجعه به وکیل مهاجرت به آلمان و دریافت مشاوره برای اخذ اقامت در این کشور موثر است؟ در جواب این سوال می توان گفت که اکثر افرادی که برای اخذ اقامت آلمان از طریق وکیل مهاجرتی اقدام می کنند، پرونده آنها با موفقیت به نتیجه دلخواه می رسد.

شما با پرداخت یک هزینه مناسب و معقول به وکیل مهاجرت آلمان، نه تنها پروسه رسیدگی به پرونده خود را تسریع می بخشید، بلکه از هدر رفت هزینه در طول فرایند بررسی درخواست جلوگیری می کنید. وکیل مهاجرت المان با داشتن تحصیلات در زمینه مرتبط و اطلاع از تمامی قوانین و الزامات سفارت، بهترین راهکارها را در اختیار شما قرار می دهد. وکلای موسسه حقوقی اصطهباناتی با سابقه درخشان در این زمینه همراه شما عزیزان در تمام مراحل اخذ ویزا و دریافت اقامت آلمان هستند.

سپردن پرونده مهاجرتی آلمان به وکلای مهاجرت

سپردن پرونده مهاجرتی آلمان به وکلای مهاجرت

شماره وکیل مهاجرت به آلمان

به دلیل حساسیت بالای پروسه مهاجرت، اکثر افراد ترجیح می دهند یک وکیل ماهر پرونده مهاجرتی آنها را پیگیری کند. وکیل مهاجرت به آلمان به دلیل آشنایی با تمام فرایندهای مهاجرت و اطلاع از قوانین کشور آلمان، پروسه دریافت اقامت مراجعه کنندگان را سرعت می بخشد. وکلای ما در موسسه حقوقی اصطهباناتی در تمام طول رسیدگی به درخواست مهاجرت با موکلان خود در تماس هستند. علاوه بر این شماره تماس وکیل مهاجرت به آلمان از همان ابتدای ارائه درخواست در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد و شما با اطمینان خاطر می توانید پروسه اخذ ویزای خود را دنبال کنید. همین حالا با کلیک بر روی تماس سریع اولین گام را برای مهاجرت به آلمان بردارید.

کلام پایانی

به طور خلاصه می توان گفت، مراجعه به وکیل مهاجرت آلمان برای اخذ اقامت این کشور یک امر ضروری است. با توجه به اینکه روش های متعددی برای اخذ ویزای آلمان وجود دارد و هر کدام از این روش ها الزامات و شرایط مخصوص به خود را دارند، بنابراین اطلاع دقیق از تمام پروسه های مهاجرت برای رسیدن به نتیجه دلخواه اجتناب ناپذیر است. موسسه حقوقی اصطهباناتی با تعهد ویژه ای که به مراجعه کنندگان خود دارد، همواره پرونده مهاجرتی آنها را با حساسیت و دقت بالایی دنبال می کند.

سوالات متداول

1- آیا مراجعه به وکیل مهاجرت آلمان برای دریافت ویزا نیاز است؟ بله، متقاضیان مهاجرت به آلمان با اطمینان به تجربه و دانش وکلای مهاجرت می توانند پروسه دریافت ویزا را تسریع ببخشند.

2- آیا موسسه حقوقی اصطهباناتی در زمینه مهاجرت به آلمان فعالیت می کند؟ بله، یکی از حوزه های تخصصی موسسه حقوقی اصطهباناتی اخذ انواع ویزاهای آلمان است.

3-  بهترین وکیل مهاجرتی به آلمان چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ وکیل مهاجرت به آلمان علاوه بر داشتن دانش و تجربه کاری بالا در زمینه مهاجرت به آلمان باید به اصول کاری و اخلاقی پایبند باشد.

4- هزینه دریافت مشاوره مهاجرت به آلمان چقدر است؟ با تماس با مشاوران ما در موسسه حقوقی اصطهباناتی می توانید به صورت کاملا رایگان مشاوره تلفنی دریافت کنید.

5- مزیت های مراجعه به وکیل مهاجرتی آلمان چیست؟ شما علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها، با دریافت مشاوره مهاجرت به آلمان، سریعتر به نتیجه دلخواهتان خواهید رسد.

4.3/5 - (3 امتیاز)

2 دیدگاه برای “وکیل مهاجرت به آلمان (شرایط و هزینه‌ها)

 1. نگار گفت:

  سلام
  امکان تغییر ویزای شنگن از ایتالیا به ویزای کاری آلمان در خاک آلمان هست؟

  1. کارشناس مهاجرتی اصطهباناتی گفت:

   سلام بله اگه توی هر کشوی بتونید کار پیدا کنید میشه به اون کشور مهاجرت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *