مشاور و وکیل مهاجرت به اسپانیا

اسپانیا همیشه یکی از مقاصد مهاجرت برای ایرانیان بوده است. مهاجرت به اسپانیا مستلزم استخدام یک وکیل مهاجرتی است که با قوانین این کشور آشنا باشد. موفقیت در مهاجرت از طریق تحصیل، کار در اسپانیا و یا سرمایه گذاری در این کشور به شدت به تجربه و دانش یک وکیل مهاجرت به اسپانیا بستگی دارد. وکلای مهاجرت به کشور اسپانیا باید دانش و تخصص کافی در مورد همه امور مهاجرتی را داشته باشند.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

دلایل نیاز به مشاور و وکیل مهاجرتی به اسپانیا

روند مهاجرتی شما به کشور اسپانیا باید توسط وکلای مجرب و آشنا به قوانین این کشور انجام شود. دلایل زیادی وجود دارد که اهمیت و لزوم استخدام یک مشاور مهاجرت به اسپانیا را مشخص می‌کنند؛ اما دلیل اصلی را می‌توان قوانین مختلف و پیچیده، کاهش زمان روند مهاجرتی و آشنایی وکلای مهاجرت به اسپانیا با مدارک لازم برای مهاجرت به این کشور و دریافت اقامت آن دانست.

در پاسخ به این سؤال که دلایل نیاز به مشاوره مهاجرت به اسپانیا چیست، می‌توان دلایل زیر را مطرح کرد:

 • قوانین مهاجرت به اسپانیا در سال‌های اخیر بسیار پیچیده‌تر شده‌اند. یک وکیل مهاجرت این ویژگی را دارد که با آشنایی با قوانین اسپانیا بتواند به راحتی از این پیچیدگی‌ها عبور کند.
 • آگاهی از قوانین و مراحل انجام امور مهاجرتی به وکیل مهاجرت به اسپانیا این امکان را می‌دهد که با ارائه راهنمایی‌ها و اطلاعات کافی جهت ارائه مدارک لازم برای هر رویه و پروسه، از بروز مشکلات جدی در پرونده مهاجرتی جلوگیری کند.
 • تجربه رسیدگی موفق به پرونده‌های مهاجرت به اسپانیا به وکیل مهاجرتی مورد نظر شناخت لازم را می‌دهد تا روند پرونده مهاجرت را به طور مؤثر و سریع تکمیل کند.
 • ارائه مشاوره حقوقی و اداری تا به نتیجه رسیدن پرونده، یکی از مواردی است که وکیل مهاجرت به کشور اسپانیا می‌تواند در اختیار متقاضی قرار دهد و بر روند پرونده تأثیر مثبت بگذارد. در برخی موارد ممکن است به دلیل تصمیمات اشتباه یا موارد غیر منتظره نیاز به اصلاح پرونده مهاجرت داشته باشیم و مشاوره با یک وکیل مهاجرتی در چنین مواردی بسیار مفید است.
 • ارائه یک برنامه واضح و مستند در فرآیند مهاجرت یکی از مهم‌ترین وظایفی است که یک وکیل مهاجرت اسپانیا به عهده می‌گیرد. او با چنین اقدامی می‌تواند با عملکرد به موقع از بروز مشکلات جلوگیری کرده و پرونده مهاجرت به این کشور را در کمترین زمان به نتیجه برساند.
 • وکیل مهاجرت به کشور اسپانیا در صورت آشنا بودن به قوانین تجاری و مالیاتی این کشور می‌تواند امنیت سرمایه شما را تضمین کند.
وکیل مهاجرت به کشور اسپانیا

وکیل مهاجرت به کشور اسپانیا

وکیل مهاجرت به کشور اسپانیا در موسسه اصطهباناتی

مهاجرت به اسپانیا یا سایر کشورها نیاز به برنامه‌ریزی دقیق دارد و افراد باید با توجه به شرایط خود اقدام به مهاجرت کنند.

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی با بهره‌گیری از بهترین وکلا و مشاورین متخصص می‌تواند به افراد در این زمینه کمک کند تا مناسب‌ترین مسیر مهاجرتی را برگزینند. این مجموعه همچنین به افراد در جمع‌آوری مدارک مورد نیاز و ارائه درخواست ویزا در سفارت کمک می‌کند و تا آخرین مرحله مهاجرت و اقامت در کشور مقصد و حتی پس از مهاجرت در کنار متقاضیان خواهد بود.

ویژگی های وکلا مهاجرتی اصطهباناتی
rejected-visa

رفع مشکل ریجکتی ویزا

announcement-to-customers

اطلاع رسانی مراحل به مشتری

following-up-cases

پیگیری مداوم پرونده

awnsering-support

در دسترس و پاسخگو

وکلای ما در موسسه مهاجرتی اصطهباناتی با سال‌ها تجربه در زمینه مهاجرت به اسپانیا و با ارائه مشاوره‌های قبل از مهاجرت، به متقاضیان برای بهبود شرایط در پرونده آنها و در نهایت مهاجرت موفق، آماده رفع هرگونه ابهام خواهند بود.

ویژگی‌ های یک مشاور و وکیل مهاجرت به اسپانیا

یک وکیل و مشاور مهاجرت به اسپانیا باید ویژگی‌های به خصوصی داشته باشد که در ادامه به مهم‌ترین آن ‌ها اشاره خواهیم کرد:

 • یک وکیل مهاجرتی به اسپانیا منظم و به موقع عمل می­کند.
 • ارائه اطلاعات واضح و دقیقی در مورد روش مهاجرت و فعالیت‌هایی که در هر مرحله انجام خواهید داد در اختیار شما قرار دهد.
 • ارتباط مستمر و مؤثر با شما، اطلاع از وضعیت پرونده، ارائه مدارک مربوطه برای رسیدگی به پرونده و انجام بقیه مراحل اداری.
 • مشاور مهاجرت به اسپانیا باید با ارائه توضیح واضح و دقیقی از برنامه خدماتی که به شما ارائه می‌دهد، شما را نسبت به همه جزییات آگاه کند.
 • صلاحیت انعقاد قرارداد صریح طبق قانون از ویژگی‌های مهم یک وکیل خوب برای مهاجرت به اسپانیا است.
 • یک وکیل مهاجرتی باید اطلاعات دقیق در مورد هزینه‌های پرونده و زندگی در اسپانیا داشته باشد.

تسلط به زبان انگلیسی یا اسپانیایی توانایی وکیل مهاجرت اسپانیا در تهران را در حل مشکلات غیرمنتظره کمک می­کند.

مشاور و وکیل مهاجرتی به اسپانیا چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

یک وکیل مهاجرت به کشور اسپانیا باید بتواند شرایطی را برای اجرای درست و موفقیت آمیز پرونده مهاجرت شما ایجاد کند.

خدماتی که یک وکیل مهاجرتی برای دریافت ویزای کشور اسپانیا ارائه می‌دهد به شرح زیر هستند:

 • اخذ ویزای اسپانیا
 • اخذ مجوز کار خوداشتغالی در اسپانیا
 • اخذ اقامت اسپانیا
 • اخذ ویزای طلایی و سرمایه گذاری در اسپانیا
 • اخذ تابعیت اسپانیا
 • درخواست شهروندی
 • اجاره و خرید ملک در اسپانیا
 • ارائه مقررات مربوط به اساسنامه شرکت‌های تجاری در اسپانیا برای ثبت شرکت
 • افتتاح حساب بانکی
 • مراحل پیوست خانواده
 • نحوه ثبت شکایت اداری

موارد فوق شاید تنها بخشی از خدماتی باشد که وکیل و مشاور مهاجرت به اسپانیا می‌تواند در اختیار شما قرار دهد و با توجه به نوع پرونده مهاجرتی شما، این خدمات می‌توانند گسترده‌تر باشند.

موارد حقوقی ضروری که برای انتخاب وکیل مهاجرتی به اسپانیا باید در نظر بگیرید

بهترین و مطمئن‌ترین راه برای انتخاب وکیل مهاجرت اسپانیا، تماس با مؤسسه مهاجرتی اصطهباناتی و دریافت مشاوره است.

موسسه ما، وکلای مجرب و متخصص در زمینه مهاجرت را در اختیار شما قرار می‌دهد. وکلای متخصص ما در موسسه مهاجرتی اصطهباناتی، وکلایی هستند که مجوز قانونی دریافت کرده‌اند و از صلاحیت کامل برای رسیدگی به امور مهاجرتی برخوردار هستند. ما با پشتیبانی دائم و پیگیری روند پرونده مهاجرتی، هم در زمان و هزینه متقاضی صرفه‌جویی می کنیم و هم موفقیت در پرونده را تا حد زیادی تضمین خواهیم کرد.

مزیت انجام امور مهاجرتی توسط موسسه اصطهباناتی
rejected-visa

وکلا مجرب و متخصص روش‌ های مهاجرتی

announcement-to-customers

اخذ پذیرش و ویزا انواع کشورها

following-up-cases

انجام تمامی امور مهاجرتی از صفرتاصد

awnsering-support

بیش از ۱۳ سال سابقه انجام امور مهاجرتی

علاوه بر این، متقاضیان مهاجرت به اسپانیا علاوه بر یافتن یک وکیل مهاجرتی خوب، می‌توانند از تجربیات مشاوران مهاجرتی که آگاهی کافی از شرایط و قوانین کشور مقصد را دارند استفاده کنند. تفاوت مشاوران با وکلای مهاجرت در این است که این مشاوران تنها در زمینه حقوق آموزش دیده‌اند اما مجوز قانونی یا مجوز رسمی از قوه قضائیه برای وکالت ندارند و فقط اطلاعات به روز و دقیقی در مورد شرایط مهاجرت و قوانین کشورهای مقصد به شما ارائه می‌دهند.

هزینه ‌های وکیل مهاجرتی به اسپانیا به چه صورت است؟

تعیین هزینه وکیل مهاجرت به اسپانیا اول از همه به این موضوع بستگی دارد که وکیل مورد نظر شما در ایران فعالیت می‌کند یا در کشور اسپانیا. علاوه بر این، هزینه‌های وکیل به اقداماتی که انجام می‌دهد نیز بستگی خواهد داشت. با این حال، برای خدمات یک وکیل مهاجرت اسپانیا، هزینه‌ها به طور کلی مشخص است. برای رسیدگی به امور مهاجرتی در اسپانیا، حداقل مبلغ خدمات از 1000 یورو شروع می‌شود و می‌تواند به بیش از 1500 یورو برسد.

بهترین وکیل مهاجرتی به اسپانیا در تهران اصطهباناتی

اگر در تهران زندگی می‌کنید و قصد مهاجرت به اسپانیا را دارید، وکلای زیادی هستند که در این زمینه در پایتخت فعالیت می‌کنند. آنچه که یک متخصص یا وکیل مهاجرت اسپانیا را از نظر خدمات و کیفیت متمایز کرده و او را تبدیل به بهترین وکیل مهاجرت به اسپانیا در تهران می‌کند، توانایی این فرد در حل مشکلات غیرمنتظره است. همچنین در مورد مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین وکیل تهران برای مهاجرت به کشور اسپانیا می‌توان به تسلط او به زبان اسپانیایی اشاره کرد؛ زیرا دانش زبان اسپانیایی در حل مشکلات و موفقیت پرونده مهاجرتی شما بسیار مؤثر خواهد بود.

تسلط وکیل مهاجرتی به کشور اسپانیا

تسلط وکیل مهاجرتی به کشور اسپانیا

بهترین وکیل مهاجرتی به اسپانیا در شیراز

برای آن دسته افرادی که در شهر شیراز زندگی می‌کنند و مایل به مهاجرت به اسپانیا هستند، انتخاب بهترین وکیل از شعبه شیراز موسسه ما می‌تواند روند مهاجرتی آنها را سرعت ببخشد. برای انتخاب بهترین وکیل مهاجرت به اسپانیا در شیراز، می توانید با شماره شعبه شیراز موسسه اصطهاباناتی تماس بگیرید.

سخن پایانی

از آنجایی که قوانین مهاجرتی کشورهای مختلف دنیا متفاوت است و هر سال تغییر می‌کند، انتخاب وکیل مهاجرتی مجرب می‌تواند از هدر رفتن سرمایه و زمان متقاضیان مهاجرت جلوگیری کند. برای موفقیت در مهاجرت به این کشور و اخذ اقامت آن، باید از تجربیات یک وکیل مهاجرت به کشور اسپانیا بهره‌مند شوید.

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی با همکاری با بهترین وکلای رسمی مهاجرت به اسپانیا، خدمات بی‌نظیری در زمینه اخذ انواع ویزای این کشور به متقاضیان ارائه می‌دهد. کارشناسان و وکلای متخصص ما با سال‌ها تجربه و سابقه موفق در زمینه مهاجرت، همواره به روزترین و دقیق‌ترین اطلاعات مربوط به مهاجرت به اسپانیا را به متقاضیان ارائه می‌دهند.

سؤالات متداول در مورد مشاور و وکیل مهاجرت به اسپانیا

1 -آیا برای مهاجرت به اسپانیا نیاز به استخدام وکیل مهاجرتی داریم؟

با توجه به پیچیده بودن قوانین برای هر یک از روش‌های مهاجرتی و تغییر مداوم این قوانین، توصیه می‌شود حتماً برای مهاجرت به اسپانیا از یک وکیل مهاجرتی مجرب و آگاه کمک بگیرید.

2- مهم ترین نکات در انتخاب وکیل مهاجرتی به اسپانیا چیست؟

تسلط وکیل مهاجرتی به اسپانیا به قوانین مهاجرتی و اقامتی در این کشور و سابقه پرونده‌های اجرایی موفق باید در انتخاب وکیل مناسب در نظر گرفته شود.

3- چه چیزی یک وکیل مهاجرت اسپانیا را از سایر وکلا متمایز می‌کند؟

تسلط و آشنایی وکیل مهاجرت اسپانیا به زبان اسپانیایی یا انگلیسی و توانایی حل مشکلات غیرمنتظره از طریق مشاوره مناسب از سوی وکیل می‌تواند او را از سایر وکلا متمایز کند.

4- اگر از وکیل مهاجرتی به اسپانیا کمک بگیریم چقدر طول می‌کشد تا پروسه مهاجرت تکمیل شود؟

باید توجه داشته باشید که زمان تکمیل پرونده مهاجرت کاملاً به نوع روش مهاجرتی شما بستگی دارد و می‌تواند بین 8 ماه تا 1 سال طول بکشد.

4.6/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *