وکیل مهاجرت به سوئیس

امروزه افراد زیادی به کشور سوئیس مهاجرت می کنند و از روش های مختلفی برای رفتن به این کشور استفاده می نمایند. این افراد با هدف پیشرفت در زمینه های کاری، تحصیلی و … مهاجرت به سوئیس را انتخاب می کنند. نکته ای که وجود دارد این است که قوانین مهاجرتی در کشور های اروپایی مدام در حال تغییر است.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

از این رو الزامی است که افراد قبل از هر گونه اقدامی به سراغ وکیل مهاجرت سوئیس بروند و راهنمایی های لازم را دریافت کنند. افراد با دریافت مشاره مهاجرت به سوئیس، مسیر مهاجرت را هموار می کنند و از این طریق در مراحل اخذ اقامت و تابعیت این کشور با مشکلی مواجه نخواهند شد.

ما در موسسه مهاجرتی اصطهباناتی مطلبی را تهیه کرده ایم تا اطلاعات لازم در خصوص وکیل و مشاور مهاجرت به سوئیس را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. به شما توصیه می کنیم قبل از اقدام برای یافتن وکیل مهاجرتی، این مقاله را تا انتها بخوانید تا اطلاعات لازم را در خصوص وکلای مهاجرت و نحوه انتخاب آن ها به دست آورید.

آیا حتما باید وکیل مهاجرت به سوئیس داشته باشیم؟

کشور سوئیس یکی از پیشرفته ترین کشور ها می باشد و افراد زیادی به دنبال مهاجرت به این کشور می باشند. هر ساله درخواست های زیادی از سوی مهاجران در سراسر جهان برای مهاجرت به سوئیس وجود دارد. همین مسئله سبب شده که رقابت زیادی بین افراد برای پذیرفته شدن در این کشور ایجاد شود. طبیعی است که کشوری با این حجم از متقاضی برای مهاجرت، شرایط پیچیده ای را برای متقاضیان در نظر بگیرد، از این رو نیاز به وکیل مهاجرت سوئیس به شدت احساس می شود.

برای این که متقاضی بتواند بدون هیچ مشکلی، افسر مهاجرت را قانع کرده و به پرسش های او پاسخ دهد و همچنین ویزای او دچار ریجکتی نشود، باید با فرانید مهاجرت به سوئیس آشنایی داشته باشد. وکیل و مشاور مهاجرت به سوئیس به دلیل آشنایی با روند پیگیری پرونده، می تواند متقاضی را در این زمینه یاری کند. او سوالاتی که افسر مهاجرت می پرسد را می داند و می تواند فرد را در پاسخ دادن کمک کند.

متقاضی می تواند بدون داشتن وکیل نیز پرونده مهاجرت خود را پیش ببرد، اما بروز کوچک ترین اشتباه در مسیر پرونده و دریافت ویزا، ممکن است سبب ریجکت شدن ویزا شود و بررسی دوباره پرونده سخت و یا غیر ممکن باشد. از این رو توصیه می شود همواره از یک مشاره مهاجرت به سوئیس استفاده کنید تا با مشکلی مواجه نشوید.

ویژگی های وکلا مهاجرتی اصطهباناتی
rejected-visa

رفع مشکل ریجکتی ویزا

announcement-to-customers

اطلاع رسانی مراحل به مشتری

following-up-cases

پیگیری مداوم پرونده

awnsering-support

در دسترس و پاسخگو

وکلای ما در موسسه مهاجرتی اصطهباناتی با داشتن سال ها تجربه در پرونده های مهاجرتی و دریافت ویزا، آماده ارائه هر گونه خدمات در زمینه مشاوره و پیگیری پرونده شما در این مسیر می باشند. شما عزیزان می توانید با کارشناسان ما در این مجموعه تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

وکیل مهاجرت به سوئیس

وکیل مهاجرت به سوئیس

ویژگی های وکیل مهاجرت به کشور سوئیس

مهاجرت یکی از حیاتی ترین وقایع زندگی هر فردی می باشد که تاثیر مستقیمی بر روی سرنوشت افراد خواهد داشت. از این رو بسیار مهم است که تصمیم درستی در این باره گرفته شده و از شخص متخصصی در این زمینه مشاوره دریافت شود. حال می توان تاثیر یک وکیل مهاجرت خوب را متوجه شد و اهمیت آن را درک کرد. یک وکیل مهاجرت خوب باید پروانه حقوقی معتبر داشته باشد و افراد قبل از هر کاری باید تحقیق کنند که پروانه وکالت وکیل مورد نظر جعلی نباشد و یا باطل نشده باشد.

از آن جایی که قوانین مهاجرتی پیچیده است، وکیل مهاجرت سوئیس باید در امور مهاجرتی تجربه بالایی داشته باشد. بسیاری از برنامه های مهاجرتی نیازمند انجام فرایند اداری می باشند و کوچک ترین اشتباه در این فرایند عواقب منفی بسیاری را به همراه خواهد داشت. از این رو مشاور مهاجرت به سوئیس باید زیرک باشد و قبل از ارسال مدارک، تمام جزئیات را در نظر بگیرد.

یک وکیل مهاجرتی خوب باید ارتباطی قوی با سایر وکلا داشته باشد، تا در صورت بروز مشکل با آن ها مشورت کند. همچنین این ارتباط سبب افزایش اطلاعات از قوانین جدید و موضوعات مهم خواهد شد. وکیل مهاجرت همواره باید در دسترس باشد، تا موکل او در صورت داشتن سوال با وکیل خود ارتباط برقرار کند. صداقت یکی دیگر از ویژگی های یک وکیل خوب می باشد و موکل باید بتواند به وکیل خود اعتماد کند.

وکیل مهاجرت سوئیس چه کارهایی انجام می دهد؟

وکیل مهاجرت سوئیس با توجه به روش مهاجرتی که موکلش دارد، لیستی از مدارک مورد نیاز برای مهاجرت را به متقاضی ارائه می کند. پس از این که فرد مدارک لازم را تهیه کرد، وکیل مهاجرت انجام امور مهاجرتی موکل خود را آغاز می کند. این امور بسته به نوع روش مهاجرتی متفاوت می باشد، اما امور مشترکی که در همه روش ها توسط وکیل انجام می شود به شرح زیر خواهد بود:

وکیل و مشاوره مهاجرت به سوئیس، تمامی مدارک متقاضی را متناسب با زبان کشور مقصد که در اینجا سوئیس می باشد ترجمه می کند. پس از ترجمه نوبت به گرفتن تائیدیه و مهر رسمی برای مدارک اصلی و مدارک ترجمه شده می رسد. سپس وکیل مراحل مکاتبه با کشور سوئیس را آغاز می کند و پس از دریافت تائیدیه های لازم از این کشور، وارد مراحل دریافت ویزا و گرفتن وقت از سفارت سوئیس خواهد شد.

وکیل مهاجرتی ایران یا سوئیس ؟

برخی افراد معتقدند انتخاب وکیل مهاجرتی در سوئیس در مقایسه با وکیل مهاجرتی داخل ایران انتخاب بهتری است. در صورتی که فرد با مشکلی مواجه شود و یا در صورت سلب اطمینان، پیگیری مسائل برای خارج از کشور و در سوئیس دشوار است.

علاوه بر این به دلیل اختلاف ساعت و دوری، ارتباط با وکیل مهاجرتی سخت بوده و پرسش و پاسخ و پیگیری ها کمی شخت خواهد بود. حضور وکیل مهاجرت در ایران، هم اختیار عمل بیشتری برای پیگیری به افراد می دهد و هم ارتباط با وکیل و روند پیگیری پرونده ساده تر خواهد بود؛ اما باز با این حال انتخاب به عهده خود متقاضی می باشد.

نحوه تشخیص وکیل رسمی و حرفه‌ای مهاجرتی سوئیس

یکی از راه های تشخیص وکیل مهاجرت سوئیس حرفه ای، تماس با دوستان و آشنایانی است که موفق به اخذ اقامت شده اند. چرا که به احتمال زیاد این افراد پرونده مهاجرتی خود را به وکلای حرفه ای و مجرب سپرده اند. راه دوم انتخاب وکلای شناخته شده در شهر می باشد که دفاتر قانونی دارند.

مزیت انجام امور مهاجرتی توسط موسسه اصطهباناتی
rejected-visa

وکلا مجرب و متخصص روش‌ های مهاجرتی

announcement-to-customers

اخذ پذیرش و ویزا انواع کشورها

following-up-cases

انجام تمامی امور مهاجرتی از صفرتاصد

awnsering-support

بیش از ۱۳ سال سابقه انجام امور مهاجرتی

البته داشتن دفتر به این معنی نیست که همه آن ها صلاحیت بالایی دارند. از این رو افراد بایستی پرونده های موفق وکلا و رزومه کاری آن ها را بررسی کنند و این بهترین روش برای تشخیص صلاحیت آن ها خواهد بود. روش دیگر نیز جستجو در اینترنت و شبکه های اجتماعی می باشد. افراد باید نظرت کاربران را در قسمت دیدگاه ها مطالعه کنند و از بین نظرات مطرح شده، وکلای حرفه ای را بیابند.

موسسه اصطهباناتی و وکلای معتبر مهاجرت به سوئیس

اگر قصد مهاجرت و یا تحصیل در سوئیس را دارید، توصیه می کنیم از مشاوره مهاجرت به سوئیس بهره مند شوید. وکلای موسسه مهاجرتی اصطهباناتی بسته به شرایط شما، بهترین و آسان ترین روش را برای اخذ ویزا ارائه می دهند. آن ها تمام اطلاعات لازم در مورد قبل و بعد از مهاجرت و همچنین اطلاعاتی در خصوص آداب و رسوم، فضای سیاسی حاکم، شرایط اجتماعی و … را در اختیار شما قرار می دهند. افسران مهاجرت خارجی حساسیت زیادی بر روی مدت اقامت و حضور مهاجران دارند. این موضوع وکلا را مجبور به توجیه متقاضیان نموده است. وکلای مهاجرت در این مجموعه به شما کمک می کنند تا افسر اداره مهاجرت سوئیس را مجاب کنید تا به شما ویزا بدهد.

بهترین وکیل مهاجرت به سوئیس چه کسی است؟

در زمینه مهاجرت به سوئیس، وکلای مهاجرتی متعددی وجود دارند که آماده ارائه خدمات به افراد هستند؛ اما شاید همه این وکلا بهترین وکیل مهاجرتی نباشند. بهترین وکیل مهاجرت کسی است که علاوه بر داشتن ویژگی های مهمی همچون تحصیلات و تجربه کافی، نسبت به موکل خود دارای تعهد شخصی بوده و دلسوز باشد. همچنین تمام سعی خود را برای موفقیت پرونده موکل خود انجام دهد. بهترین وکیل مهاجرت به سوئیس کسی است که بر قوانین و شرایط مهاجرت تسلط کافی داشته باشد و دارای پرونده های موفق مهاجرتی باشد. همچنین بایستی دارای مجوز های کاریابی خارجی و اعزام دانشجو به خارج باشد.

بهترین وکیل مهاجرت به سوئیس

بهترین وکیل مهاجرت به سوئیس

مشاوره تلفنی مهاجرت به سوئیس

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی مفتخر است با بیش از سال ها تجربه و سابقه درخشان در زمینه مهاجرت و با برخورداری از کادری مجرب و متعهد، جهت پاسخ گویی به تمامی سوالات متقاضیان و انجام امور مشاوره تلفنی در خدمت شما عزیزان باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت به سوئیس می توانید با کارشناسان ما در این مجموعه تماس بگیرید و مشاوره تلفنی دریافت کنید.

سخن پایانی

کشور سوئیس به دلیل برخورداری از اقتصادی قوی و شرایط مناسب برای زندگی، سالانه میزبان مهاجران زیادی از سراسر جهان می باشد. به دلیل افزایش مهاجرت به این کشور و زیاد بودن درخواست برای مهاجرت، توصیه می شود افراد از مشاوره مهاجرت به سوئیس بهره مند شوند تا بتوانند ویزای این کشور را دریافت نمایند. شما عزیزان می توانید با مراجعه حضوری و یا تلفنی به وکلای ما در مجموعه مهاجرتی اصطهباناتی، از خدمات مشاوره در خصوص مهاجرت بهره مند شوید و به نتیجه مطلوب خود برسید. با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول در مورد وکیل مهاجرت به کشور سوئیس

1- چرا باید از وکیل مهاجرت به کشور سوئیس کمک بگیریم؟

این کار الزامی نیست، اما با توجه به تغییرات مداوم قوانین مهاجرتی، مشاوره از وکیل مهاجرت سبب سهولت در این مسیر می شود.

2- بهتر است وکیل مهاجرت در ایران داشته باشیم یا سوئیس؟

به دلیل دسترسی راحت تر به وکیل و پیگیری بهتر پرونده، وکیل داخل ایران بهتر است، اما باز هم تصمیم با متقاضی است.

3- مهم ترین ویژگی های وکیل مهاجرتی کدام است؟

صداقت، تعهد، در دسترس بودن، مهارت ارتباطی قوی، تجربه و دارا بودن مجوز معتبر برای انجام امور حقوقی.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *