Immigration lawyer to China

یکی از کشور‌های پیشرفته جهان کشور چین است که افراد زیادی تمایل به مهاجرت به آن را دارند. مهاجرت به کشور‌های پیشرفته به علت موقعیت خوبی که دارند، تاثیر بسیار خوبی بر سرنوشت و زندگی افراد دارد. به همین علت باید برای مهاجرت به درستی عمل کنید و تصمیم بگیرید. بنابراین شما برای انتخابی درست به مشورت، تحقیق و کسب اطلاعات کامل از قوانین کشور مقصد نیاز دارید. شما برای انتخابی درست و پیشگیری از هر اشتباهی باید با وکیل مهاجرت به چین مشورت کنید.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

مطالب مرتبط:

مهاجرت به چین

تحصیل در چین

مهاجرت تحصیلی به چین

تابعیت و شهروندی چین

کشور چین کشوری بسیار وسیع و پرجمعیت است. پیشرفت‌های آن در زمینه‌های اقتصادی، آموزشی، کشاورزی و… بر هیچکس پوشیده نیست. از جمله مزیت‌های مهاجرت به چین می‌توان به هزینه پایین زندگی و تحصیل در این کشور اشاره کرد. در این مقاله شما را با سایر ویژگی‌های کشور چین آشنا می‌کنیم. همچنین لزوم داشتن وکیل و مشاوره مهاجرت به چین را نیز برای شما بیان می‌کنیم.

درباره کشور چین

کشور چین در شرق قاره آسیا قرار دارد. این کشور، به عنوان پرجمعیت‌ترین کشور دنیا است که جمعیت آن بیشتر از 1.407 میلیارد نفر است. بر اساس سیاست‌های حزب کمونیست چین، این کشور به صورت تک حزبی مدیریت می‌شود. پایتخت کشور چین، شهر پکن است. شهر‌ها و مناطق تحت مدیریت این حزب شامل 22 استان، 5 منطقه خودمختار، 4 شهر پکن، تیانجین، شانگهای و چونک کینگ و دو متطقه اداری هنگ کنگ و ماکائو است.

درباره وسعت کشور چین، وسعت این کشور از نظر وسعت خاکی 9.6 میلیون کیلومتر مربع و بعد از روسیه دومین کشور وسیع جهان است. از نظر وسعت کل کشور نیز، کشور چین به عنوان سومین و یا چهارمین کشور در جهان است.

از نظر اقتصادی، کشور چین دومین کشور جهان بعد از آمریکا است. بیشتر اقتصاد این کشور بر مبنای اقتصاد سازمان‌های دولتی است؛ اما کسب و کار‌های خصوصی نیز فرصت‌های بیشماری برای رشد و پیشرفت دارند.

کشور چین طولانی‌ترین خط مرزی به وسعت 22.117 کیلومتر مربع مرز زمینی با سایر کشور‌ها دارد. این کشور، با 14 کشور دارای مرز مشترک است. از جمله مناطق مهم هم مرز با کشور چین می‌توان به موارد زیر اشارا کرد:

 • دریای چین شرقی
 • خلیج کره
 • دریای زرد و دیگر آب‌های آزاد

موارد مذکور برای آشنایی بیشتر شما با شرایط ویژه و بسیار خوب کشور چین ذکر شد. موسسه مهاجرتی اصطهباناتی در زمینه مهاجرت به چین نیز به صورت تخصصی فعالیت دارد. مشاوران ما جهت اطلاع رسانی به شما در خصوص کشور چین، آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

دلایل نیاز به وکیل مهاجرت به چین چیست؟

شما برای مهاجرت به هر کشوری، صرفا یک دورنمای کلی بر اساس دیده‌ها و شنیده‌های خود دارید. کشور چین جمعیت زیادی دارد که یک هشتم این جمعیت را مهاجران تشکیل می‌دهند. همین آمار به خوبی، بیانگر مهاجر پذیر بودن کشور چین است. هدف بیشتر متقاضیان مهاجرت به کشور چین، اخذ اقامت کاری و همچنین اقامت دائم است.

روش‌های دیگری برای مهاجرت به کشور چین و اخذ اقامت دائم این کشور وجود دارد که شما می‌توانید پس از مراجعه به مشاوره و کیل مهاجرت به چین، بهترین آن را انتخاب کنید. با وجود اینکه مهاجرت به کشور چین بسیار زیاد است اما بهترین شخص و راهنمای شما برای این تصمیم حساس وکیل مهاجرت به چین است.

مشاوره و وکیل مهاجرت به چین دارای تسلط کامل بر علم حقوقی است. این فرد از کلیه قوانین مربوط به مهاجرت نیز اطلاع کامل و کافی دارد. بنابراین شما با مراجعه به مشاوره مهاجرت به چین می‌توانید بهترین روش مهاجرت به این کشور را انتخاب کنید. یکی از مهم‌ترین مزیت‌های مراجعه به وکیل مهاجرت به چین، کاهش چشمگیر اشتباهات در مسیر مهاجرت است.

ویژگی های وکلا مهاجرتی اصطهباناتی
rejected-visa

رفع مشکل ریجکتی ویزا

announcement-to-customers

اطلاع رسانی مراحل به مشتری

following-up-cases

پیگیری مداوم پرونده

awnsering-support

در دسترس و پاسخگو

وکلای مهاجرت به چین در این زمینه تجربه و سابقه زیادی دارند و با متقاضیان زیادی در زمینه مهاجرت فعالیت کرده‌اند. بنابراین یک وکیل خبره مهاجرت به چین، می‌تواند بهترین روش‌ها و راه حل‌ها را در اختیار شما قرار دهد.

شما باید هنگام انتخاب مشاوره مهاجرت به چین و همچنین وکیل متخصص در این زمینه، به تجربه و همچنین آگاهی وی از قوانین بسیار توجه کنید. زیرا یک وکیل خبره، می‌تواند با تجربه خود بهترین تصمیم را برای اخذ اقامت و یا ویزا بر اساس شرایط شما بگیرد.

روند کار‌های شما پس از مراجعه به وکیل مهاجرت به چین بسیار سریع‌تر از قبل خواهد بود. همچنین هنگام برخورد با مشکل در اخذ ویزا و اقامت، این وکیل شما است که با استفاده از تجربه و مهارت خود می‌تواند بهترین تصمیم را اخذ کند.

Immigration lawyer to China

دلایل برتری موسسه مهاجرتی اصطهباناتی

اکنون که با لزوم داشتن وکیل مهاجرت به چین آشنا شدید، قصد داریم شما را با دلایل برتری وکلای موسسه مهاجرتی اصطهباناتی نیز آشنا کنیم. موسسه مهاجرتی اصطهباناتی به صورت تخصصی در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل فعالیت می‌کند. این موسسه در حوزه مهاجرت، جزو موسسات مطرح، برتر و موفق در کشور ایران است.

موسسه مهاجرتی ما علاوه بر ایران در برخی از کشور‌های زیر نیز مشاوران و وکلای فعال در امر مهاجرت دارد:

همچنین وکلای مهاجرتی موسسه اصطهباناتی می‌توانند بهترین مشاغل و دانشگاه‌های چین را برای مهاجرت به این کشور به شما عزیزان معرفی کنند. این موارد فقط با در نظر گرفتن شرایط و موقعیت شما به شما پیشنهاد می‌شود.

همچنین در صورتی که شما واجد شرایط مهاجرت به چین از طریق ازدواج و تولد فرزند باشید، کارشناسان موسسه مهاجرتی اصطهباناتی با سابقه خود شرایط را برای شما مهیا خواهند کرد.

12 ویژگی بهترین مشاوره مهاجرتی

کشور چین برای مهاجرت قوانینی پیچیده و البته کمی سخت دارد. بنابراین شما باید برای مهاجرت به این کشور بهترین وکیل مهاجرتی را انتخاب کنید و اصطلاحا “بی گدار به آب نزنید!”. بنابراین ما شما را با 12 ویژگی یک وکیل برتر در امر مهاجرت آشنا می‌کنیم. در واقع هر وکیل و مشاوره حقوقی برای مهاجرت به کشور خارجی باید ویژگی‌های زیر را داشته باشد.

 • فارغ التحصیلی از رشته وکالت و دانشگاه حقوق
 • دارای پروانه وکالت از مراجع معتبر
 • تعهد و مسئولیت‌پذیری
 • تسلط کامل به حقوق بین الملل
 • مسلط به کلیه قوانین و شرایط مربوط به مهاجرت
 • عضو بودن در کانون وکلای ایران و انجمن وکلای کشور چین
 • اطلاع کامل از قوانین مهاجرتی و حقوقی کشور چین
 • داشتن اطلاعات جدید و به روز از کلیه شرایط و موقعیت‌های کشور چین
 • آشنایی با به روز‌ترین قوانین مربوط به مهاجرت
 • داشتن سابقه کاری بسیار خوب
 • ارتباط خوب با وکلای مهاجرتی بین المللی جهت اطلاع از جدید‌ترین قوانین مهاجرت
 • تسلط کامل بر علم حقوق

مهم‌ترین ویژگی بهترین مشاوره مهاجرت به چین، همراهی این فرد تا پایان اخذ اقامت و ویزا با شما است. همچنین یک وکیل خوب باید فردی دلسوز باشد و بهترین موقعیت را بر اساس شرایط شما به شما پیشنهاد دهد. وکلای خوب و متعهد پیش از فکر درباره سود خود از پرونده شما، به موفقیت پرونده مهاجرتی شما فکر می‌کنند.

چین کشوری با نرخ بیکاری بسیار پایین است، بنابراین وکیل شما باید بتواند با استفاده از روابط و تجربیات خود بهترین موقعیت شغلی در چین را به شما معرفی کند. وکیل و مشاوره مهاجرت به چین باید کم هزینه‌ترین روش مهاجرت به این کشور را به شما پیشنهاد دهد. در ادامه، 7 روش مهاجرت به چین و پیشنهاد‌های وکلای مهاجرتی موسسه حقوقی اصطهباناتی را به شما دوستان عزیز معرفی خواهیم کرد.

6 روش مهاجرت به چین

برای مهاجرت به چین 6 روش وجود دارد، این روش‌ها شامل مهاجرت تحصیلی به چین، مهاجرت کاری، سرمایه گذاری در چین، مهاجرت به چین از طریق ازدواج، مهاجرت به چین از طریق تولد فرزند و مهاجرت از طریق پناهندگی است. برای اطلاع بیشتر از این روش‌ها با ما همراه باشید.

مهاجرت تحصیلی به چین

تحصیل در چین، به عنوان یکی از بهترین و اصلی‌ترین روش‌های مهاجرت به این کشور است. سیستم آموزشی چین از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و این کشور در سطح آموزش جزو کشور‌های برتر است. شما می‌توانید در مدارس و همچنین دانشگاه‌های کشور چین در هر مقطعی به تحصیل بپردازید.

دانشگاه‌های کشور چین در سطح جهانی دارای رنکینگ بالایی هستند. شما می‌توانید با یک تحقیق و یا با مشورت با وکیل مهاجرت به چین به راحتی به بهترین دانشگاه‌های چین در سال 2022 پی ببرید. اخذ اقامت پس از تحصیل در چین، یکی از مهم‌ترین مسائلی است که باعث محبوبیت زیاد این کشور برای مهاجرت شده است.

رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی از جمله رشته‌های بسیار پرطرفدار در دنیا و ایران است. تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در چین نیز علاقه مندان زیادی دارد.

اگر شما نیز به تحصیل در کشور چین تمایل دارید باید به یادگیری زبان چینی بپردازید، زیرا دروس در مدارس و دانشگاه‌های دولتی کشور چین به زبان چینی ارائه می‌شوند. زبان آموزشی مدارس و دانشگاه‌های خصوصی، زبان انگلیسی است.

مزیت انجام امور مهاجرتی توسط موسسه اصطهباناتی
rejected-visa

وکلا مجرب و متخصص روش‌ های مهاجرتی

announcement-to-customers

اخذ پذیرش و ویزا انواع کشورها

following-up-cases

انجام تمامی امور مهاجرتی از صفرتاصد

awnsering-support

بیش از ۱۳ سال سابقه انجام امور مهاجرتی

شما با داشتن نمره آیلتس بالای 5.5 در دانشگاه‌های انگلیسی این کشور مشغول به تحصیل شوید. طول دوره تحصیل در مقاطع مختلف دانشگاهی در کشور چین به صورت زیر است:

 • مقطع کارشناسی: 3 الی چهار سال
 • کارشناسی ارشد: 2 الی 3 سال
 • دکتری: 2 الی 3 سال

متقاضیان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری در کشور چین، باید به ترتیب دارای معدل بالای 14 در مقطع کارشناسی و همچنین رزومه تحصیلی و کاری قوی باشند. هزینه تحصیل در چین نیز بسیار پایین است. این هزینه در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد 3 الی 8 هزار دلار و در مقطع دکتری 4 الی 9 هزار دلار است.

Immigration lawyer to China

مهاجرت کاری به چین

بهترین حالت مهاجرت کاری به چین مانند همه کشور‌ها، دریافت جاب آفر یا پیشنهاد کاری از طرف کارفرما‌های چینی است. شما می‌توانید با مراجعه به وکیل مهاجرت به چین و راهنمایی‌های وی، دعوتنامه کاری چین را دریافت کنید.

وکلای مهاجرتی موسسه ما با توجه به مدرک تحصیلی و سوابق کاری شما، بهترین شغل را به شما معرفی می‌کنند. نرخ بیکاری در کشور چین بسیار پایین است، بنابراین شما می‌توانید ویزای کاری این کشور را به راحتی دریافت کنید. همچنین امکان کار دانشجویی در چین نیز وجود دارد و شما می‌توانید در حین تحصیل در این کشور مشغول به کار شوید.

Immigration lawyer to China

مهاجرت به چین از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به چین از طریق سرمایه گذاری یکی از روش‌های مهاجرت به این کشور است. شما می‌توانید از طریق خرید سهام، ثبت شرکت، خرید ملک و… در کشور چین سرمایه گذاری کنید. با توجه به اینکه نرخ مصادره اموال در کشور چین بسیار زیاد است، شما باید پیش از هر اقدام جدی با مشاوره و وکیل مهاجرت به چین مشورت کنید.

مهاجرت به چین از طریق ازدواج

اگر اقامت چین برای شما هدفی بسیار مهم و اساسی است می‌توانید از طریق ازدواج به آن دست پیدا کنید! هزینه‌های بسیار مناسب زندگی در چین، یکی از مهم‌ترین دلایل این هدف است. شما می‌توانید از طریق ازدواج با یک شهروند چینی و یا شخصی که دارای اقامت کشور چین باشد، اقامت این کشور را دریافت کنید.

کشور چین در خصوص ازدواج با اتباع خارجی قوانین سختی دارد، بنابراین از وکیل مهاجرتی خود درخواست کنید این قوانین را برای شما توضیح دهد. در صورتی که قصد ازدواج در کشور چین را دارید باید با فرهنگ ازدواج و شیوه ازدواج مردم چین آشنا شوید. همچنین آشنایی با فرهنگ و سبک ازدواج مردم چین نیز الزامی است.

مهاجرت به چین از طریق تولد فرزند

تولد فرزند نیز یکی دیگر از روش‌های تابعیت کشور چین است. ارائه تابعیت به فرزند در همه کشور‌ها بر اساس قانون خون و خاک است. هر کشوری از یکی از این قانون‌ها پیروی می‌کند. در کشور چین، فقط به فرزندانی تابعیت این کشور ارائه می‌شود که یکی از والدین وی تبعه چینی باشد.

مهاجرت به چین از طریق پناهندگی

با توجه به خطرات جانی و مالی این روش برای متقاضیان آن، مشاوران موسسه مهاجرتی اصطهباناتی به هیچ عنوان آن را توصیه نمی‌کنند. افرادی که به دلایل مذهبی، نژادی و یا عضویت در گروه‌های خاص در کشور خود امنیت جانی و مالی ندارند می‌توانند از این روش برای مهاجرت و اقامت در کشور‌های دیگر استفاده کنند. موسسه مهاجرتی اصطهباناتی هیچ خدمتی در خصوص پناهندگی به کشور چین ارائه نمی‌دهد.

با توجه به سیاست‌های دولت چین و همچنین تلاش‌های زیاد مردم کشور چین، این کشور موقعیت بسیار خوبی برای پیشرفت دارد. مشاوران حرفه‌ای موسسه مهاجرتی اصطهباناتی نیز معتقدند که کشور چین موقعیت‌های بی نظیری برای کار و زندگی دارد.

شما باید پیش از مهاجرت به هر کشوری، به خوبی در این زمینه اطلاعات کسب کنید. در این مسیر، افراد باتجربه و وکلای مهاجرتی می‌توانند بهترین راهنمای شما باشند. برای اطلاع دقیق از شرایط مهاجرت به چین می‌توانید به شعب فعال موسسه مهاجرتی اصطهباناتی در سراسر ایران مراجعه کنید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *