مالکیت انحصاری در لهستان

مالکیت انحصاری در لهستان یکی از اشکال کسب و کار در لهستان خواهد بود. افرادی که مبحث راه اندازی فرایند کسب و کار را انتخاب می نمایند، معمولا از نام تجاری خود و در ابتدا با تجارت های کوچک آغاز به کار می نمایند. این نوع از تجارت توسط یک شخص حقیقی و یا یک کارفرما که مدتی در کشور لهستان ساکن بوده است قابل اجرا خواهد بود. ناگفته نماند که وکلای لهستانی ما قادر به همکاری با شما در خصوص راه اندازی مالکیت انحصاری خواهند بود.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

مقاله مذکور به کمک همکاران موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی شیراز (توسعه گران مهر) مهیا شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر  در زمینه مالکیت انحصاری در لهستان می توانید با مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایید.

راه اندازی مالکیت انحصاری در لهستان

بخاطر داشته باشید که جهت راه اندازی مالکیت انحصاری نیازی به حداقل سرمایه نخواهد بود. فرد کارفرما (مالک) ممکن است در ابتدا فعالیت های تجاری خود را پس از ارسال یک تقاضانامه به مرکز ثبت فعالیت های تجاری و ثبت اطلاعات لهستان آغاز کند. ناگفته نماند که وکلای ما در لهستان قادر به همکاری با شما در خصوص چگونگی تکمیل فرم درخواست و تهیه کردن اسناد مورد نیاز خواهند بود.

این تقاضانامه بایستی اطلاعات خاص نظیر: نام تجاری، آدرس و زمینه فعالیت را در بر بگیرد. ناگفته نماند که اشخاص بایستی نسبت به ثبت مالیات بر ارزش افزوده در لهستان اقدام نمایند. در برخی از موارد خاص درآمد سالانه نبایستی از مقدار خاصی تجاوز کند و مالک تنها به شماره مالیات بر ارزش افزوده نیاز خواهد داشت. بخاطر داشته باشید که نام انحصاری فرد مالک (نام و نام خانوادگی وی) بایستی متفاوت از دیگر نام های تجاری باشد.

مدیریت مالکیت انحصاری در لهستان

تنها شخص مالک قدرت اعطای وکالت به شخص ثالث را خواهد داشت با این حال او تنها شخص حقوقی مجاز به مالکیت انحصاری خواهد بود. او به طور کامل مسئولیت تمامی بدهی ها و دیگر مسئولیت های نامحدود را به عهده خواهد داشت. مالک قادر به استخدام کارمندان و یا کارمندانی جهت انجام امور حسابداری و آماده سازی صورت حساب های مالی سالانه نیز خواهد بود.

فردی که مالکیت انحصاری دارد بایستی نسبت به پرداخت مالیات بردرآمد شخصی مبادرت ورزد. دو گزینه مالیاتی برای مالکیت انحصاری در لهستان وجود دارد که به شرح ذکر شده در ذیل خواهد بود:

  • نرخ مالیات مترقی: 18 درصد در صورتی که درآمد سالانه کمتر از 85000 زلوتی باشد و مالیات 32 درصدی در صورتی که در آمد سالانه بیش تر از مقدار ذکر شده باشد.
  • نرخ مالیات 19 درصدی ثابت

مبحث مالکیت انحصاری در لهستان مزیت هایی نظیر: هزینه های پایین برای راه اندازی، سهولت در تاسیس و اجرای راحت کسب و کار را به همراه خواهد داشت. شرکت های حقوقی ما در لهستان کمک بسیاری به شما در خصوص راه اندازی مالکیت انحصاری، مدیریت شرکت و ارائه خدماتی در خصوص برنامه ریزی مالیاتی خواهند کرد.

موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی از موسسات برتر و معتبر حقوقی کشور خدمات مالکیت انحصاری در لهستان را به صورت تضمینی برای افراد انجام می دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تحصیل ، کار اقامت و مهاجرت به کشور لهستان با تیم وکلا، همکاران و مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره بهره مند شوید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *